HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

Losser Da1 (Dames (Bond))

Volgende wedstrijd:
Livo Da1 - Losser Da1
zaterdag 8 oktober 19:00
t Walfort Aalten

Stand 2e divisie B

  Team Gespeeld Punten
1EZC Da226
2Losser Da136
3ENC Arnhem (SG) Da124
4Livo Da124
5Polar Bears Da313
6NDD Da110
7Schuurman BZC Da110
8EZC Da120
9ZPC De Hof Da120
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
8 oktLivo Da119:00Losser Da1
15 oktLosser Da118:10ZPC De Hof Da1
12 novLosser Da118:25ENC Arnhem (SG) Da1
26 novLosser Da118:10Polar Bears Da3
10 decEZC Da119:20Losser Da1

Uitslagen

1 oktNDD Da17 - 12Losser Da1
24 sepEZC Da29 - 8Losser Da1
17 sepLosser Da110 - 9EZC Da1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1EZC Da22200616142
2Losser Da13201630255
3ENC Arnhem (SG) Da121104271314
4Livo Da12110417143
5Polar Bears Da3110031055
6NDD Da110010712-5
7Schuurman BZC Da110010510-5
8EZC Da1200201519-4
9ZPC De Hof Da1200201126-15
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
8 okt 17:30 Schuurman BZC Da1 - EZC Da2t Timpke
8 okt 19:00 Livo Da1 - Losser Da1t Walfort
9 okt 16:30 ZPC De Hof Da1 - EZC Da1De Vijf Heuvels
9 okt 19:35 NDD Da1 - Polar Bears Da3Sportcentrum Rozengaarde
15 okt 17:00 Polar Bears Da3 - Livo Da1De Peppel
15 okt 18:10 Losser Da1 - ZPC De Hof Da1Brilmansdennen
15 okt 19:25 EZC Da1 - Schuurman BZC Da1Het Slagman
5 nov 18:05 Livo Da1 - EZC Da2t Walfort
5 nov 18:25 ENC Arnhem (SG) Da1 - Polar Bears Da3Valkenhuizen
6 nov 15:45 ZPC De Hof Da1 - Schuurman BZC Da1De Vijf Heuvels
6 nov 18:50 NDD Da1 - EZC Da1Sportcentrum Rozengaarde
12 nov 18:00 Schuurman BZC Da1 - Livo Da1t Timpke
12 nov 18:25 Losser Da1 - ENC Arnhem (SG) Da1Brilmansdennen
12 nov 20:15 EZC Da2 - NDD Da1Het Slagman
19 nov 18:05 Livo Da1 - ZPC De Hof Da1t Walfort
19 nov 18:45 Polar Bears Da3 - EZC Da2De Peppel
19 nov 20:25 ENC Arnhem (SG) Da1 - EZC Da1Valkenhuizen
20 nov 18:45 NDD Da1 - Schuurman BZC Da1Sportcentrum Rozengaarde
26 nov 18:10 Losser Da1 - Polar Bears Da3Brilmansdennen
26 nov 19:00 ZPC De Hof Da1 - NDD Da1De Vijf Heuvels
26 nov 20:50 EZC Da2 - ENC Arnhem (SG) Da1Het Slagman
3 dec 16:25 Polar Bears Da3 - EZC Da1De Peppel
3 dec 16:40 ENC Arnhem (SG) Da1 - Schuurman BZC Da1Valkenhuizen
3 dec 20:05 NDD Da1 - Livo Da1Sportcentrum Rozengaarde
10 dec 17:30 ZPC De Hof Da1 - ENC Arnhem (SG) Da1De Vijf Heuvels
10 dec 19:20 EZC Da1 - Losser Da1Het Slagman
10 dec 20:15 EZC Da2 - Polar Bears Da3Het Slagman
15 dec 19:45 EZC Da1 - EZC Da2Het Slagman
17 dec 17:20 ENC Arnhem (SG) Da1 - NDD Da1Valkenhuizen
17 dec 18:15 Losser Da1 - Schuurman BZC Da1Brilmansdennen
7 jan 18:15 Polar Bears Da3 - ZPC De Hof Da1De Peppel
14 jan 17:25 ENC Arnhem (SG) Da1 - Livo Da1Valkenhuizen
14 jan 18:00 Losser Da1 - EZC Da2Brilmansdennen
14 jan 19:00 Polar Bears Da3 - Schuurman BZC Da1De Peppel
21 jan 18:00 Schuurman BZC Da1 - Losser Da1t Timpke
21 jan 18:05 NDD Da1 - ENC Arnhem (SG) Da1Sportcentrum Rozengaarde
21 jan 19:30 ZPC De Hof Da1 - Polar Bears Da3De Vijf Heuvels
28 jan 17:30 ZPC De Hof Da1 - Losser Da1De Vijf Heuvels
28 jan 18:05 Livo Da1 - Polar Bears Da3t Walfort
28 jan 18:15 Schuurman BZC Da1 - EZC Da1t Timpke
4 feb 17:20 Losser Da1 - Livo Da1Brilmansdennen
4 feb 19:30 EZC Da1 - ZPC De Hof Da1Het Slagman
4 feb 20:00 Polar Bears Da3 - NDD Da1De Peppel
4 feb 20:25 EZC Da2 - Schuurman BZC Da1Het Slagman
4 maa 18:05 Livo Da1 - EZC Da1t Walfort
4 maa 18:55 Losser Da1 - NDD Da1Brilmansdennen
5 maa 15:45 ZPC De Hof Da1 - EZC Da2De Vijf Heuvels
11 maa 16:05 Polar Bears Da3 - ENC Arnhem (SG) Da1De Peppel
11 maa 18:15 Schuurman BZC Da1 - ZPC De Hof Da1t Timpke
11 maa 19:30 EZC Da1 - NDD Da1Het Slagman
11 maa 20:25 EZC Da2 - Livo Da1Het Slagman
25 maa 16:55 ENC Arnhem (SG) Da1 - Losser Da1Valkenhuizen
25 maa 18:05 Livo Da1 - Schuurman BZC Da1t Walfort
25 maa 18:40 NDD Da1 - EZC Da2Sportcentrum Rozengaarde
1 apr 18:15 Schuurman BZC Da1 - NDD Da1t Timpke
1 apr 19:00 ZPC De Hof Da1 - Livo Da1De Vijf Heuvels
1 apr 20:30 EZC Da1 - ENC Arnhem (SG) Da1Het Slagman
6 apr 19:45 EZC Da2 - EZC Da1Het Slagman
15 apr 16:45 Polar Bears Da3 - Losser Da1De Peppel
15 apr 19:15 ENC Arnhem (SG) Da1 - EZC Da2Valkenhuizen
15 apr 20:05 NDD Da1 - ZPC De Hof Da1Sportcentrum Rozengaarde
22 apr 18:00 Schuurman BZC Da1 - ENC Arnhem (SG) Da1t Timpke
22 apr 18:20 Livo Da1 - NDD Da1t Walfort
22 apr 18:30 EZC Da1 - Polar Bears Da3Het Slagman
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
1 okt 20:30 EZC Da1 - Livo Da1 6 - 9
1 okt 19:35 EZC Da2 - ZPC De Hof Da1 7 - 6
1 okt 17:10 NDD Da1 - Losser Da1 7 - 12
24 sep 20:30 EZC Da2 - Losser Da1 9 - 8
24 sep 18:05 Livo Da1 - ENC Arnhem (SG) Da1 8 - 8
24 sep 17:30 Schuurman BZC Da1 - Polar Bears Da3 5 - 10
17 sep 20:30 Losser Da1 - EZC Da1 10 - 9
17 sep 16:55 ENC Arnhem (SG) Da1 - ZPC De Hof Da1 19 - 5
 
 
ENC Arnhem (..
 
EZC Da1
 
EZC Da2
 
Livo Da1
 
Losser Da1
 
NDD Da1
 
Polar Bears ..
 
Schuurman BZ..
 
ZPC De Hof D..
 
ENC Arnhem (SG) Da1 19/1115/414/125/317/125/113/1219 - 5
EZC Da11/4 15/126 - 910/1211/322/415/104/2
EZC Da226/116/4 11/39 - 812/1110/124/27 - 6
Livo Da18 - 84/35/11 8/1022/428/125/319/11
Losser Da112/1110 - 914/14/2 4/326/1117/1215/10
NDD Da121/16/1125/33/127 - 12 9/1020/1115/4
Polar Bears Da311/33/1219/1115/1015/44/2 14/17/1
Schuurman BZC Da122/428/18/1012/1121/11/45 - 10 11/3
ZPC De Hof Da110/129/105/31/428/126/1121/16/11