HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

Losser Da1 (Dames (Bond))

Volgende wedstrijd:
Losser Da1 - EZC Da1
zaterdag 17 september 20:30

Stand 2e divisie B

  Team Gespeeld Punten
1Losser Da100
2EZC Da100
3EZC Da200
4ZPC De Hof Da100
5Livo Da100
6Polar Bears Da300
7NDD Da100
8ENC Arnhem (SG) Da100
9Schuurman BZC Da100
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
17 sepLosser Da120:30EZC Da1
24 sepEZC Da220:30Losser Da1
1 oktNDD Da117:10Losser Da1
8 oktLivo Da118:05Losser Da1
15 oktLosser Da118:10ZPC De Hof Da1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Losser Da100000000
2EZC Da100000000
3EZC Da200000000
4ZPC De Hof Da100000000
5Livo Da100000000
6Polar Bears Da300000000
7NDD Da100000000
8ENC Arnhem (SG) Da100000000
9Schuurman BZC Da100000000
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
17 sep 16:55 [Concept]ENC Arnhem (SG) Da1 - ZPC De Hof Da1Valkenhuizen
17 sep 20:30 [Concept]Losser Da1 - EZC Da1Brilmansdennen
24 sep 17:30 [Concept]Schuurman BZC Da1 - Polar Bears Da3t Timpke
24 sep 18:05 [Concept]Livo Da1 - ENC Arnhem (SG) Da1t Walfort
24 sep 20:30 [Concept]EZC Da2 - Losser Da1Het Slagman
1 okt 17:10 [Concept]NDD Da1 - Losser Da1Sportcentrum Rozengaarde
1 okt 18:35 [Concept]EZC Da2 - ZPC De Hof Da1Het Slagman
1 okt 19:30 [Concept]EZC Da1 - Livo Da1Het Slagman
8 okt 17:30 [Concept]Schuurman BZC Da1 - EZC Da2t Timpke
8 okt 18:05 [Concept]Livo Da1 - Losser Da1t Walfort
9 okt 16:30 [Concept]ZPC De Hof Da1 - EZC Da1De Vijf Heuvels
9 okt 18:40 [Concept]NDD Da1 - Polar Bears Da3Sportcentrum Rozengaarde
15 okt 17:00 [Concept]Polar Bears Da3 - Livo Da1De Peppel
15 okt 18:10 [Concept]Losser Da1 - ZPC De Hof Da1Brilmansdennen
15 okt 19:35 [Concept]EZC Da1 - Schuurman BZC Da1Het Slagman
5 nov 18:05 [Concept]Livo Da1 - EZC Da2t Walfort
5 nov 18:25 [Concept]ENC Arnhem (SG) Da1 - Polar Bears Da3Valkenhuizen
6 nov 15:45 [Concept]ZPC De Hof Da1 - Schuurman BZC Da1De Vijf Heuvels
6 nov 18:50 [Concept]NDD Da1 - EZC Da1Sportcentrum Rozengaarde
12 nov 17:20 [Concept]Losser Da1 - ENC Arnhem (SG) Da1Brilmansdennen
12 nov 18:00 [Concept]Schuurman BZC Da1 - Livo Da1t Timpke
12 nov 19:15 [Concept]EZC Da2 - NDD Da1Het Slagman
19 nov 18:05 [Concept]Livo Da1 - ZPC De Hof Da1t Walfort
19 nov 18:45 [Concept]Polar Bears Da3 - EZC Da2De Peppel
19 nov 20:25 [Concept]ENC Arnhem (SG) Da1 - EZC Da1Valkenhuizen
20 nov 18:45 [Concept]NDD Da1 - Schuurman BZC Da1Sportcentrum Rozengaarde
26 nov 18:10 [Concept]Losser Da1 - Polar Bears Da3Brilmansdennen
26 nov 19:00 [Concept]ZPC De Hof Da1 - NDD Da1De Vijf Heuvels
26 nov 19:35 [Concept]EZC Da2 - ENC Arnhem (SG) Da1Het Slagman
3 dec 16:00 [Concept]Polar Bears Da3 - EZC Da1De Peppel
3 dec 16:40 [Concept]ENC Arnhem (SG) Da1 - Schuurman BZC Da1Valkenhuizen
3 dec 20:05 [Concept]NDD Da1 - Livo Da1Sportcentrum Rozengaarde
10 dec 17:30 [Concept]ZPC De Hof Da1 - ENC Arnhem (SG) Da1De Vijf Heuvels
10 dec 19:20 [Concept]EZC Da1 - Losser Da1Het Slagman
10 dec 20:15 [Concept]EZC Da2 - Polar Bears Da3Het Slagman
15 dec 19:45 [Concept]EZC Da1 - EZC Da2Het Slagman
17 dec 16:30 [Concept]ENC Arnhem (SG) Da1 - NDD Da1Valkenhuizen
17 dec 17:20 [Concept]Losser Da1 - Schuurman BZC Da1Brilmansdennen
7 jan 17:30 [Concept]Polar Bears Da3 - ZPC De Hof Da1De Peppel
14 jan 17:25 [Concept]ENC Arnhem (SG) Da1 - Livo Da1Valkenhuizen
14 jan 18:00 [Concept]Losser Da1 - EZC Da2Brilmansdennen
14 jan 19:00 [Concept]Polar Bears Da3 - Schuurman BZC Da1De Peppel
21 jan 17:10 [Concept]NDD Da1 - ENC Arnhem (SG) Da1Sportcentrum Rozengaarde
21 jan 18:00 [Concept]Schuurman BZC Da1 - Losser Da1t Timpke
21 jan 19:30 [Concept]ZPC De Hof Da1 - Polar Bears Da3De Vijf Heuvels
28 jan 17:30 [Concept]ZPC De Hof Da1 - Losser Da1De Vijf Heuvels
28 jan 18:05 [Concept]Livo Da1 - Polar Bears Da3t Walfort
28 jan 18:15 [Concept]Schuurman BZC Da1 - EZC Da1t Timpke
4 feb 17:20 [Concept]Losser Da1 - Livo Da1Brilmansdennen
4 feb 19:30 [Concept]EZC Da1 - ZPC De Hof Da1Het Slagman
4 feb 20:00 [Concept]Polar Bears Da3 - NDD Da1De Peppel
4 feb 20:25 [Concept]EZC Da2 - Schuurman BZC Da1Het Slagman
4 maa 18:05 [Concept]Livo Da1 - EZC Da1t Walfort
4 maa 18:55 [Concept]Losser Da1 - NDD Da1Brilmansdennen
5 maa 15:45 [Concept]ZPC De Hof Da1 - EZC Da2De Vijf Heuvels
11 maa 15:45 [Concept]Polar Bears Da3 - ENC Arnhem (SG) Da1De Peppel
11 maa 18:15 [Concept]Schuurman BZC Da1 - ZPC De Hof Da1t Timpke
11 maa 19:30 [Concept]EZC Da1 - NDD Da1Het Slagman
11 maa 20:25 [Concept]EZC Da2 - Livo Da1Het Slagman
25 maa 16:55 [Concept]ENC Arnhem (SG) Da1 - Losser Da1Valkenhuizen
25 maa 18:05 [Concept]Livo Da1 - Schuurman BZC Da1t Walfort
25 maa 18:40 [Concept]NDD Da1 - EZC Da2Sportcentrum Rozengaarde
1 apr 18:15 [Concept]Schuurman BZC Da1 - NDD Da1t Timpke
1 apr 19:00 [Concept]ZPC De Hof Da1 - Livo Da1De Vijf Heuvels
1 apr 19:30 [Concept]EZC Da1 - ENC Arnhem (SG) Da1Het Slagman
6 apr 19:45 [Concept]EZC Da2 - EZC Da1Het Slagman
15 apr 16:45 [Concept]Polar Bears Da3 - Losser Da1De Peppel
15 apr 19:15 [Concept]ENC Arnhem (SG) Da1 - EZC Da2Valkenhuizen
15 apr 20:05 [Concept]NDD Da1 - ZPC De Hof Da1Sportcentrum Rozengaarde
22 apr 18:00 [Concept]Schuurman BZC Da1 - ENC Arnhem (SG) Da1t Timpke
22 apr 18:05 [Concept]Livo Da1 - NDD Da1t Walfort
22 apr 19:30 [Concept]EZC Da1 - Polar Bears Da3Het Slagman
Filter: Mijn team
Er zijn geen uitslagen bekend.
 
 
ENC Arnhem (..
 
EZC Da1
 
EZC Da2
 
Livo Da1
 
Losser Da1
 
NDD Da1
 
Polar Bears ..
 
Schuurman BZ..
 
ZPC De Hof D..
 
ENC Arnhem (SG) Da1 19/1115/414/125/317/125/113/1217/9
EZC Da11/4 15/121/1010/1211/322/415/104/2
EZC Da226/116/4 11/324/912/1110/124/21/10
Livo Da124/94/35/11 8/1022/428/125/319/11
Losser Da112/1117/914/14/2 4/326/1117/1215/10
NDD Da121/16/1125/33/121/10 9/1020/1115/4
Polar Bears Da311/33/1219/1115/1015/44/2 14/17/1
Schuurman BZC Da122/428/18/1012/1121/11/424/9 11/3
ZPC De Hof Da110/129/105/31/428/126/1121/16/11