HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

Waterpolo Den Haag (SG) H1 (Heren (Bond))

Volgende wedstrijd:
Waterpolo Den Haag H1 - MNC Dordrecht H1
zaterdag 8 oktober 19:00
Hofbad 's-gravenhage

Stand 1e divisie A

  Team Gespeeld Punten
1MNC Dordrecht H139
2SVH H139
3JAWS Amsterdam H139
4ZV Haerlem H136
5Waterpolo Den Haag (SG) H136
6HZC de Robben H123
7SWOL 1894 H123
8VZC H133
9Schuurman BZC H120
10BZ&PC H120
11Katwijk H130
12BZC Brandenburg H130
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
8 oktWaterpolo Den Haag H119:00MNC Dordrecht H1
15 oktBZC Brandenburg H119:30Waterpolo Den Haag H1
5 novWaterpolo Den Haag H119:45VZC H1
12 novJAWS Amsterdam H117:45Waterpolo Den Haag H1
19 novWaterpolo Den Haag H118:50HZC de Robben H1

Uitslagen

1 oktKatwijk H115 - 17Waterpolo Den Haag H1
24 sepWaterpolo Den Haag H113 - 11Schuurman BZC H1
17 sepSVH H123 - 14Waterpolo Den Haag H1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1MNC Dordrecht H133009442321
2SVH H133009503119
3JAWS Amsterdam H133009443113
4ZV Haerlem H13201643412
5Waterpolo Den Haag (SG) H1320164449-5
6HZC de Robben H12101327261
7SWOL 1894 H12101324240
8VZC H1310233650-14
9Schuurman BZC H1200202832-4
10BZ&PC H1200202027-7
11Katwijk H1300303140-9
12BZC Brandenburg H1300302643-17
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
8 okt 16:45 JAWS Amsterdam H1 - VZC H1De Mirandabad
8 okt 19:00 Waterpolo Den Haag H1 - MNC Dordrecht H1Hofbad
8 okt 19:30 BZ&PC H1 - BZC Brandenburg H1De Kuil
8 okt 19:40 SWOL 1894 H1 - Schuurman BZC H1De Vrolijkheid
8 okt 20:25 SVH H1 - ZV Haerlem H1Sportcentrum de Wilgenring
8 okt 20:30 HZC de Robben H1 - Katwijk H1De Lieberg
15 okt 18:45 VZC H1 - SWOL 1894 H1De Vallei
15 okt 19:00 Schuurman BZC H1 - SVH H1t Timpke
15 okt 19:15 MNC Dordrecht H1 - HZC de Robben H1Sportboulevard
15 okt 19:30 BZC Brandenburg H1 - Waterpolo Den Haag H1Brandenburg
15 okt 20:40 Katwijk H1 - JAWS Amsterdam H1Aquamar
15 okt 21:15 ZV Haerlem H1 - BZ&PC H1De Planeet
22 okt 19:00 Schuurman BZC H1 - HZC de Robben H1t Timpke
5 nov 19:00 Schuurman BZC H1 - BZC Brandenburg H1t Timpke
5 nov 19:10 SVH H1 - MNC Dordrecht H1Sportcentrum de Wilgenring
5 nov 19:30 BZ&PC H1 - Katwijk H1De Kuil
5 nov 19:45 Waterpolo Den Haag H1 - VZC H1Hofbad
5 nov 20:00 HZC de Robben H1 - JAWS Amsterdam H1De Lieberg
5 nov 20:45 SWOL 1894 H1 - ZV Haerlem H1De Vrolijkheid
12 nov 17:45 JAWS Amsterdam H1 - Waterpolo Den Haag H1De Mirandabad
12 nov 19:35 BZC Brandenburg H1 - ZV Haerlem H1Brandenburg
12 nov 19:45 MNC Dordrecht H1 - Schuurman BZC H1Sportboulevard
12 nov 19:50 VZC H1 - BZ&PC H1De Vallei
12 nov 20:00 Katwijk H1 - SVH H1Aquamar
12 nov 20:30 HZC de Robben H1 - SWOL 1894 H1De Lieberg
19 nov 18:25 SVH H1 - VZC H1Sportcentrum de Wilgenring
19 nov 18:50 Waterpolo Den Haag H1 - HZC de Robben H1Hofbad
19 nov 19:00 SWOL 1894 H1 - BZC Brandenburg H1De Vrolijkheid
19 nov 19:00 Schuurman BZC H1 - Katwijk H1t Timpke
19 nov 19:30 BZ&PC H1 - JAWS Amsterdam H1De Kuil
19 nov 21:05 ZV Haerlem H1 - MNC Dordrecht H1De Planeet
26 nov 16:45 JAWS Amsterdam H1 - SVH H1De Mirandabad
26 nov 19:30 HZC de Robben H1 - BZ&PC H1De Lieberg
26 nov 19:40 Waterpolo Den Haag H1 - SWOL 1894 H1Hofbad
26 nov 19:50 VZC H1 - Schuurman BZC H1De Vallei
26 nov 20:00 Katwijk H1 - ZV Haerlem H1Aquamar
26 nov 21:10 MNC Dordrecht H1 - BZC Brandenburg H1Sportboulevard
3 dec 18:35 BZC Brandenburg H1 - Katwijk H1Brandenburg
3 dec 19:00 Schuurman BZC H1 - JAWS Amsterdam H1t Timpke
3 dec 19:30 SWOL 1894 H1 - MNC Dordrecht H1De Vrolijkheid
3 dec 19:35 SVH H1 - HZC de Robben H1Sportcentrum de Wilgenring
3 dec 19:55 BZ&PC H1 - Waterpolo Den Haag H1De Kuil
3 dec 21:00 ZV Haerlem H1 - VZC H1De Planeet
10 dec 18:30 JAWS Amsterdam H1 - ZV Haerlem H1De Mirandabad
10 dec 19:50 VZC H1 - BZC Brandenburg H1De Vallei
10 dec 20:00 Katwijk H1 - MNC Dordrecht H1Aquamar
10 dec 20:35 Waterpolo Den Haag H1 - SVH H1Hofbad
10 dec 21:00 HZC de Robben H1 - Schuurman BZC H1De Lieberg
11 dec 14:00 BZ&PC H1 - SWOL 1894 H1De Kuil
17 dec 18:45 BZC Brandenburg H1 - HZC de Robben H1Brandenburg
17 dec 19:00 Schuurman BZC H1 - BZ&PC H1t Timpke
17 dec 19:45 MNC Dordrecht H1 - JAWS Amsterdam H1Sportboulevard
17 dec 20:00 Katwijk H1 - VZC H1Aquamar
17 dec 20:45 ZV Haerlem H1 - Waterpolo Den Haag H1De Planeet
17 dec 21:20 SVH H1 - SWOL 1894 H1Sportcentrum de Wilgenring
14 jan 18:35 BZC Brandenburg H1 - JAWS Amsterdam H1Brandenburg
14 jan 19:00 Schuurman BZC H1 - Waterpolo Den Haag H1t Timpke
14 jan 19:55 MNC Dordrecht H1 - VZC H1Sportboulevard
14 jan 20:00 Katwijk H1 - SWOL 1894 H1Aquamar
14 jan 20:55 ZV Haerlem H1 - HZC de Robben H1De Planeet
15 jan 20:20 SVH H1 - BZ&PC H1Sportcentrum de Wilgenring
21 jan 16:00 JAWS Amsterdam H1 - MNC Dordrecht H1De Mirandabad
21 jan 19:00 HZC de Robben H1 - BZC Brandenburg H1De Lieberg
21 jan 19:15 VZC H1 - Katwijk H1De Vallei
21 jan 19:25 SWOL 1894 H1 - SVH H1De Vrolijkheid
21 jan 19:30 BZ&PC H1 - Schuurman BZC H1De Kuil
21 jan 20:30 Waterpolo Den Haag H1 - ZV Haerlem H1Hofbad
28 jan 17:45 JAWS Amsterdam H1 - Katwijk H1De Mirandabad
28 jan 18:40 SVH H1 - Schuurman BZC H1Sportcentrum de Wilgenring
28 jan 19:30 HZC de Robben H1 - MNC Dordrecht H1De Lieberg
28 jan 19:55 Waterpolo Den Haag H1 - BZC Brandenburg H1Hofbad
28 jan 20:45 SWOL 1894 H1 - VZC H1De Vrolijkheid
28 jan 20:50 BZ&PC H1 - ZV Haerlem H1De Kuil
4 feb 18:30 BZC Brandenburg H1 - BZ&PC H1Brandenburg
4 feb 19:00 Schuurman BZC H1 - SWOL 1894 H1t Timpke
4 feb 19:30 VZC H1 - JAWS Amsterdam H1De Vallei
4 feb 20:00 Katwijk H1 - HZC de Robben H1Aquamar
4 feb 20:45 ZV Haerlem H1 - SVH H1De Planeet
11 feb 17:55 MNC Dordrecht H1 - Waterpolo Den Haag H1Sportboulevard
18 feb 18:30 SWOL 1894 H1 - BZ&PC H1De Vrolijkheid
4 maa 19:45 Waterpolo Den Haag H1 - Katwijk H1Hofbad
4 maa 19:45 HZC de Robben H1 - VZC H1De Lieberg
4 maa 19:45 Schuurman BZC H1 - ZV Haerlem H1t Timpke
4 maa 20:10 SVH H1 - BZC Brandenburg H1Sportcentrum de Wilgenring
4 maa 20:45 BZ&PC H1 - MNC Dordrecht H1De Kuil
4 maa 20:50 SWOL 1894 H1 - JAWS Amsterdam H1De Vrolijkheid
11 maa 16:00 JAWS Amsterdam H1 - HZC de Robben H1De Mirandabad
11 maa 17:30 VZC H1 - Waterpolo Den Haag H1De Vallei
11 maa 20:00 MNC Dordrecht H1 - SVH H1Sportboulevard
11 maa 20:00 Katwijk H1 - BZ&PC H1Aquamar
11 maa 20:05 BZC Brandenburg H1 - Schuurman BZC H1Brandenburg
11 maa 21:40 ZV Haerlem H1 - SWOL 1894 H1De Planeet
25 maa 19:25 SWOL 1894 H1 - HZC de Robben H1De Vrolijkheid
25 maa 19:30 Schuurman BZC H1 - MNC Dordrecht H1t Timpke
25 maa 19:40 SVH H1 - Katwijk H1Sportcentrum de Wilgenring
25 maa 19:45 Waterpolo Den Haag H1 - JAWS Amsterdam H1Hofbad
25 maa 20:20 BZ&PC H1 - VZC H1De Kuil
25 maa 21:00 ZV Haerlem H1 - BZC Brandenburg H1De Planeet
1 apr 18:30 JAWS Amsterdam H1 - BZ&PC H1De Mirandabad
1 apr 19:00 MNC Dordrecht H1 - ZV Haerlem H1Sportboulevard
1 apr 19:30 HZC de Robben H1 - Waterpolo Den Haag H1De Lieberg
1 apr 20:00 Katwijk H1 - Schuurman BZC H1Aquamar
1 apr 20:25 BZC Brandenburg H1 - SWOL 1894 H1Brandenburg
1 apr 20:50 VZC H1 - SVH H1De Vallei
15 apr 18:00 SWOL 1894 H1 - Waterpolo Den Haag H1De Vrolijkheid
15 apr 18:35 BZC Brandenburg H1 - MNC Dordrecht H1Brandenburg
15 apr 19:00 Schuurman BZC H1 - VZC H1t Timpke
15 apr 20:45 BZ&PC H1 - HZC de Robben H1De Kuil
15 apr 20:55 SVH H1 - JAWS Amsterdam H1Sportcentrum de Wilgenring
15 apr 21:25 ZV Haerlem H1 - Katwijk H1De Planeet
22 apr 16:00 JAWS Amsterdam H1 - Schuurman BZC H1De Mirandabad
22 apr 19:30 HZC de Robben H1 - SVH H1De Lieberg
22 apr 19:40 Waterpolo Den Haag H1 - BZ&PC H1Hofbad
22 apr 19:50 VZC H1 - ZV Haerlem H1De Vallei
22 apr 20:00 Katwijk H1 - BZC Brandenburg H1Aquamar
23 apr 19:50 MNC Dordrecht H1 - SWOL 1894 H1Sportboulevard
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
2 okt 19:40 MNC Dordrecht H1 - BZ&PC H1 12 - 11
1 okt 20:45 ZV Haerlem H1 - Schuurman BZC H1 19 - 17
1 okt 20:00 Katwijk H1 - Waterpolo Den Haag H1 15 - 17
1 okt 19:45 VZC H1 - HZC de Robben H1 15 - 17
1 okt 19:30 BZC Brandenburg H1 - SVH H1 8 - 12
1 okt 16:00 JAWS Amsterdam H1 - SWOL 1894 H1 13 - 12
24 sep 20:35 Waterpolo Den Haag H1 - Schuurman BZC H1 13 - 11
24 sep 19:50 VZC H1 - MNC Dordrecht H1 7 - 21
24 sep 19:30 BZ&PC H1 - SVH H1 9 - 15
24 sep 19:30 HZC de Robben H1 - ZV Haerlem H1 10 - 11
24 sep 19:00 SWOL 1894 H1 - Katwijk H1 12 - 11
24 sep 18:30 JAWS Amsterdam H1 - BZC Brandenburg H1 17 - 6
17 sep 20:15 ZV Haerlem H1 - JAWS Amsterdam H1 13 - 14
17 sep 19:40 SVH H1 - Waterpolo Den Haag H1 23 - 14
17 sep 19:30 MNC Dordrecht H1 - Katwijk H1 11 - 5
17 sep 18:10 BZC Brandenburg H1 - VZC H1 12 - 14
 
 
BZ&PC H1
 
BZC Brandenb..
 
HZC de Robbe..
 
JAWS Amsterd..
 
Katwijk H1
 
MNC Dordrech..
 
Schuurman BZ..
 
SVH H1
 
SWOL 1894 H1
 
VZC H1
 
Waterpolo De..
 
ZV Haerlem H..
 
BZ&PC H1 8/1015/419/115/114/321/19 - 1511/1225/33/1228/1
BZC Brandenburg H14/2 17/1214/13/1215/411/38 - 121/412 - 1415/1012/11
HZC de Robben H126/1121/1 5/118/1028/110/1222/412/114/31/410 - 11
JAWS Amsterdam H11/417 - 611/3 28/121/122/426/1113 - 128/1012/1110/12
Katwijk H111/322/44/215/10 10/121/412/1114/117/1215 - 1726/11
MNC Dordrecht H112 - 1126/1115/1017/1211 - 5 12/1111/323/414/111/21/4
Schuurman BZC H117/125/1122/103/1219/1125/3 15/104/215/414/14/3
SVH H115/14/33/1215/425/35/1128/1 17/1219/1123 - 148/10
SWOL 1894 H118/219/1125/34/312 - 113/128/1021/1 28/115/45/11
VZC H112/1110/1215 - 174/221/17 - 2126/111/415/10 11/322/4
Waterpolo Den Haag (SG) H122/428/119/1125/34/38/1013 - 1110/1226/115/11 21/1
ZV Haerlem H115/1025/314/113 - 1415/419/1119 - 174/211/33/1217/12