HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

Wiekslag H1 (Heren (Bond))

Volgende wedstrijd:
Wiekslag H1 - SBC2000 H1
zaterdag 8 oktober 18:45

Stand 3e divisie A

  Team Gespeeld Punten
1WZC (SG) H139
2De Kempvis H126
3d'ELFT H126
4De Warande H126
5Wave H123
6SBC2000 H123
7ZZ&PC De Devel H133
8De Vennen H110
9Wiekslag H120
10BZC H120
11AquAmigos H130
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
8 oktWiekslag H118:45SBC2000 H1
15 oktZZ&PC De Devel H120:00Wiekslag H1
22 oktDe Vennen H117:00Wiekslag H1
5 novWiekslag H119:30AquAmigos H1
12 novWiekslag H119:40De Warande H1

Uitslagen

1 oktd'ELFT H110 - 9Wiekslag H1
24 sepWiekslag H13 - 10WZC (SG) H1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1WZC (SG) H133009381721
2De Kempvis H122006231310
3d'ELFT H12200622148
4De Warande H12200620155
5Wave H12101324213
6SBC2000 H12101327252
7ZZ&PC De Devel H1310233436-2
8De Vennen H110010911-2
9Wiekslag H1200201220-8
10BZC H1200201730-13
11AquAmigos H1300301236-24
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
8 okt 16:50 AquAmigos H1 - d'ELFT H1Zwembad Olympia
8 okt 16:55 BZC H1 - De Kempvis H1De Hofstee
8 okt 18:45 Wiekslag H1 - SBC2000 H1Sportcentrum Papendrecht
8 okt 19:30 De Warande H1 - De Vennen H1De Warande
8 okt 21:15 Wave H1 - WZC (SG) H1Kerkpolder
15 okt 18:45 WZC (SG) H1 - BZC H1De Veur
15 okt 19:10 De Vennen H1 - Wave H1De Vennen
15 okt 19:15 SBC2000 H1 - AquAmigos H1Zwembad de Wisselaar
15 okt 19:50 d'ELFT H1 - De Warande H1Kerkpolder
15 okt 20:00 ZZ&PC De Devel H1 - Wiekslag H1De Hoge Devel B.V.
22 okt 17:00 De Vennen H1 - Wiekslag H1De Vennen
5 nov 19:15 BZC H1 - SBC2000 H1De Hofstee
5 nov 19:30 Wiekslag H1 - AquAmigos H1Sportcentrum Papendrecht
5 nov 20:20 De Vennen H1 - De Kempvis H1De Vennen
5 nov 20:50 De Warande H1 - WZC (SG) H1De Warande
5 nov 21:00 Wave H1 - ZZ&PC De Devel H1Kerkpolder
12 nov 19:15 SBC2000 H1 - Wave H1Zwembad de Wisselaar
12 nov 19:30 De Kempvis H1 - WZC (SG) H1Rivièrabad
12 nov 19:40 Wiekslag H1 - De Warande H1Sportcentrum Papendrecht
12 nov 19:45 ZZ&PC De Devel H1 - De Vennen H1De Hoge Devel B.V.
12 nov 20:50 d'ELFT H1 - BZC H1Kerkpolder
19 nov 16:30 De Vennen H1 - SBC2000 H1De Vennen
19 nov 18:10 BZC H1 - AquAmigos H1De Hofstee
19 nov 20:25 WZC (SG) H1 - ZZ&PC De Devel H1De Veur
19 nov 20:50 Wave H1 - d'ELFT H1Kerkpolder
19 nov 20:50 De Warande H1 - De Kempvis H1De Warande
26 nov 18:40 AquAmigos H1 - Wave H1Zwembad Olympia
26 nov 19:00 Wiekslag H1 - BZC H1Sportcentrum Papendrecht
26 nov 19:55 ZZ&PC De Devel H1 - De Kempvis H1De Hoge Devel B.V.
26 nov 20:15 SBC2000 H1 - WZC (SG) H1Zwembad de Wisselaar
26 nov 21:10 d'ELFT H1 - De Vennen H1Kerkpolder
3 dec 19:30 De Warande H1 - ZZ&PC De Devel H1De Warande
3 dec 19:35 De Kempvis H1 - SBC2000 H1Rivièrabad
3 dec 19:45 WZC (SG) H1 - d'ELFT H1De Veur
3 dec 21:00 De Vennen H1 - AquAmigos H1De Vennen
3 dec 21:00 Wave H1 - Wiekslag H1Kerkpolder
10 dec 19:35 Wiekslag H1 - De Vennen H1Sportcentrum Papendrecht
10 dec 20:00 AquAmigos H1 - WZC (SG) H1Zwembad Olympia
10 dec 20:15 SBC2000 H1 - ZZ&PC De Devel H1Zwembad de Wisselaar
10 dec 20:15 BZC H1 - De Warande H1De Hofstee
10 dec 20:25 d'ELFT H1 - De Kempvis H1Kerkpolder
17 dec 16:50 De Kempvis H1 - Wiekslag H1Rivièrabad
17 dec 18:10 De Vennen H1 - BZC H1De Vennen
17 dec 20:15 SBC2000 H1 - d'ELFT H1Zwembad de Wisselaar
17 dec 21:00 Wave H1 - De Warande H1Kerkpolder
14 jan 19:10 De Kempvis H1 - AquAmigos H1Rivièrabad
14 jan 19:15 SBC2000 H1 - De Warande H1Zwembad de Wisselaar
14 jan 19:25 WZC (SG) H1 - Wiekslag H1De Veur
14 jan 19:30 ZZ&PC De Devel H1 - d'ELFT H1De Hoge Devel B.V.
14 jan 20:45 Wave H1 - BZC H1Kerkpolder
21 jan 16:30 BZC H1 - De Vennen H1De Hofstee
21 jan 16:45 AquAmigos H1 - ZZ&PC De Devel H1Zwembad Olympia
21 jan 18:00 Wiekslag H1 - De Kempvis H1Sportcentrum Papendrecht
21 jan 18:50 De Warande H1 - Wave H1De Warande
21 jan 21:10 d'ELFT H1 - SBC2000 H1Kerkpolder
28 jan 17:30 De Warande H1 - d'ELFT H1De Warande
28 jan 18:00 Wiekslag H1 - ZZ&PC De Devel H1Sportcentrum Papendrecht
28 jan 20:15 AquAmigos H1 - SBC2000 H1Zwembad Olympia
28 jan 20:40 BZC H1 - WZC (SG) H1De Hofstee
28 jan 20:45 Wave H1 - De Vennen H1Kerkpolder
4 feb 17:35 De Kempvis H1 - BZC H1Rivièrabad
4 feb 19:20 De Vennen H1 - De Warande H1De Vennen
4 feb 20:05 d'ELFT H1 - AquAmigos H1Kerkpolder
4 feb 20:15 SBC2000 H1 - Wiekslag H1Zwembad de Wisselaar
11 feb 19:05 ZZ&PC De Devel H1 - AquAmigos H1De Hoge Devel B.V.
18 feb 19:25 WZC (SG) H1 - Wave H1De Veur
4 maa 17:00 De Vennen H1 - WZC (SG) H1De Vennen
4 maa 18:00 Wiekslag H1 - d'ELFT H1Sportcentrum Papendrecht
4 maa 20:00 Wave H1 - De Kempvis H1Kerkpolder
4 maa 20:15 BZC H1 - ZZ&PC De Devel H1De Hofstee
4 maa 21:40 De Warande H1 - AquAmigos H1De Warande
11 maa 16:40 AquAmigos H1 - Wiekslag H1Zwembad Olympia
11 maa 19:00 De Kempvis H1 - De Vennen H1Rivièrabad
11 maa 19:45 WZC (SG) H1 - De Warande H1De Veur
11 maa 20:15 ZZ&PC De Devel H1 - Wave H1De Hoge Devel B.V.
11 maa 20:15 SBC2000 H1 - BZC H1Zwembad de Wisselaar
18 maa 20:00 De Kempvis H1 - d'ELFT H1Rivièrabad
25 maa 16:50 BZC H1 - d'ELFT H1De Hofstee
25 maa 19:05 WZC (SG) H1 - De Kempvis H1De Veur
25 maa 19:40 De Vennen H1 - ZZ&PC De Devel H1De Vennen
25 maa 20:50 De Warande H1 - Wiekslag H1De Warande
25 maa 21:00 Wave H1 - SBC2000 H1Kerkpolder
1 apr 17:25 AquAmigos H1 - BZC H1Zwembad Olympia
1 apr 19:00 De Kempvis H1 - De Warande H1Rivièrabad
1 apr 19:15 SBC2000 H1 - De Vennen H1Zwembad de Wisselaar
1 apr 19:45 ZZ&PC De Devel H1 - WZC (SG) H1De Hoge Devel B.V.
1 apr 20:35 d'ELFT H1 - Wave H1Kerkpolder
15 apr 16:15 De Kempvis H1 - ZZ&PC De Devel H1Rivièrabad
15 apr 18:45 WZC (SG) H1 - SBC2000 H1De Veur
15 apr 18:50 De Vennen H1 - d'ELFT H1De Vennen
15 apr 19:45 BZC H1 - Wiekslag H1De Hofstee
15 apr 20:45 Wave H1 - AquAmigos H1Kerkpolder
22 apr 15:30 SBC2000 H1 - De Kempvis H1Zwembad de Wisselaar
22 apr 19:25 AquAmigos H1 - De Vennen H1Zwembad Olympia
22 apr 19:35 Wiekslag H1 - Wave H1Sportcentrum Papendrecht
22 apr 20:20 ZZ&PC De Devel H1 - De Warande H1De Hoge Devel B.V.
22 apr 21:20 d'ELFT H1 - WZC (SG) H1Kerkpolder
29 apr 16:00 De Warande H1 - BZC H1De Warande
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
2 okt 16:55 De Kempvis H1 - Wave H1 12 - 10
1 okt 20:05 d'ELFT H1 - Wiekslag H1 10 - 9
1 okt 19:45 ZZ&PC De Devel H1 - BZC H1 16 - 8
1 okt 19:15 WZC (SG) H1 - De Vennen H1 11 - 9
1 okt 18:55 AquAmigos H1 - De Warande H1 4 - 8
24 sep 20:35 d'ELFT H1 - ZZ&PC De Devel H1 12 - 5
24 sep 19:40 De Warande H1 - SBC2000 H1 12 - 11
24 sep 19:30 BZC H1 - Wave H1 9 - 14
24 sep 18:45 Wiekslag H1 - WZC (SG) H1 3 - 10
24 sep 17:15 AquAmigos H1 - De Kempvis H1 3 - 11
17 sep 20:25 WZC (SG) H1 - AquAmigos H1 17 - 5
17 sep 17:05 ZZ&PC De Devel H1 - SBC2000 H1 13 - 16
 
 
AquAmigos H1
 
BZC H1
 
De Kempvis H..
 
De Vennen H1
 
De Warande H..
 
d'ELFT H1
 
SBC2000 H1
 
Wave H1
 
Wiekslag H1
 
WZC (SG) H1
 
ZZ&PC De Dev..
 
AquAmigos H1 1/43 - 1122/44 - 88/1028/126/1111/310/1221/1
BZC H119/11 8/1021/110/1225/35/119 - 1415/428/14/3
De Kempvis H114/14/2 11/31/418/33/1212 - 1017/1212/1115/4
De Vennen H13/1217/125/11 4/215/419/1115/1022/104/325/3
De Warande H14/329/419/118/10 28/112 - 1121/125/35/113/12
d'ELFT H14/212/1110/1226/1115/10 21/11/410 - 922/412 - 5
SBC2000 H115/1011/322/41/414/117/12 12/114/226/1110/12
Wave H115/414/14/328/117/1219/1125/3 3/128/105/11
Wiekslag H15/1126/1121/110/1212/114/38/1022/4 3 - 1028/1
WZC (SG) H117 - 515/1025/311 - 911/33/1215/418/214/1 19/11
ZZ&PC De Devel H111/216 - 826/1112/1122/414/113 - 1611/315/101/4