HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

Deltasteur H1 (Heren (Bond))

Volgende wedstrijd:
Deltasteur H1 - GZVW H1
zaterdag 8 oktober 16:45

Stand 3e divisie C

  Team Gespeeld Punten
1De Mors H139
2De Walvisch H139
3DraGor (SG) H126
4VKC'03 H136
5ZPC De Hof H123
6De Reest H133
7De Veene H133
8GZVW H110
9EZC H110
10Nunspeet H120
11Deltasteur H130
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
8 oktDeltasteur H116:45GZVW H1
15 oktVKC'03 H120:00Deltasteur H1
22 oktDeltasteur H118:50ZPC De Hof H1
5 novDeltasteur H117:15De Mors H1
26 novDraGor (SG) H120:00Deltasteur H1

Uitslagen

1 oktDe Veene H110 - 8Deltasteur H1
24 sepDe Reest H114 - 9Deltasteur H1
17 sepDe Walvisch H115 - 6Deltasteur H1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1De Mors H133009422319
2De Walvisch H133009372116
3DraGor (SG) H122006351421
4VKC'03 H13201637361
5ZPC De Hof H1210131824-6
6De Reest H1310233338-5
7De Veene H1310232934-5
8GZVW H1100101018-8
9EZC H1100101018-8
10Nunspeet H1200201221-9
11Deltasteur H1300302339-16
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
8 okt 16:45 Deltasteur H1 - GZVW H1Zwembad De Steur
8 okt 18:00 De Mors H1 - De Veene H1De Koerbelt
8 okt 18:30 EZC H1 - De Reest H1Het Slagman
8 okt 20:00 DraGor (SG) H1 - ZPC De Hof H1De Welle
8 okt 20:10 Nunspeet H1 - VKC'03 H1De Brake
15 okt 17:30 GZVW H1 - De Mors H1De Watertoren
15 okt 19:35 ZPC De Hof H1 - Nunspeet H1De Vijf Heuvels
15 okt 20:00 VKC'03 H1 - Deltasteur H1De Vlaskoel
22 okt 15:00 De Walvisch H1 - DraGor (SG) H1HIS/ Willem Alexander Bad
22 okt 18:50 Deltasteur H1 - ZPC De Hof H1Zwembad De Steur
22 okt 19:15 De Veene H1 - EZC H1Het Sportpark
29 okt 17:00 De Walvisch H1 - De Mors H1HIS/ Willem Alexander Bad
29 okt 17:30 ZPC De Hof H1 - GZVW H1De Vijf Heuvels
29 okt 20:15 De Reest H1 - DraGor (SG) H1Bad Hesselingen
5 nov 17:15 Deltasteur H1 - De Mors H1Zwembad De Steur
5 nov 18:15 De Walvisch H1 - ZPC De Hof H1HIS/ Willem Alexander Bad
5 nov 18:30 EZC H1 - VKC'03 H1Het Slagman
5 nov 19:10 Nunspeet H1 - De Veene H1De Brake
5 nov 21:00 DraGor (SG) H1 - GZVW H1De Welle
12 nov 17:30 ZPC De Hof H1 - De Reest H1De Vijf Heuvels
12 nov 18:30 De Mors H1 - Nunspeet H1De Koerbelt
12 nov 19:40 VKC'03 H1 - De Walvisch H1De Vlaskoel
12 nov 20:20 De Veene H1 - DraGor (SG) H1Het Sportpark
13 nov 17:30 GZVW H1 - EZC H1De Watertoren
19 nov 17:00 De Reest H1 - VKC'03 H1Bad Hesselingen
19 nov 18:15 De Walvisch H1 - GZVW H1HIS/ Willem Alexander Bad
19 nov 18:30 EZC H1 - De Veene H1Het Slagman
19 nov 20:00 DraGor (SG) H1 - De Mors H1De Welle
26 nov 18:20 De Veene H1 - De Walvisch H1Het Sportpark
26 nov 19:30 VKC'03 H1 - ZPC De Hof H1De Vlaskoel
26 nov 19:45 EZC H1 - De Mors H1Het Slagman
26 nov 20:00 DraGor (SG) H1 - Deltasteur H1De Welle
27 nov 17:30 GZVW H1 - De Reest H1De Watertoren
3 dec 18:30 EZC H1 - Deltasteur H1Het Slagman
3 dec 19:00 DraGor (SG) H1 - Nunspeet H1De Welle
3 dec 19:40 De Reest H1 - De Veene H1Bad Hesselingen
10 dec 17:45 Deltasteur H1 - De Walvisch H1Zwembad De Steur
10 dec 18:15 De Mors H1 - De Reest H1De Koerbelt
10 dec 18:20 De Veene H1 - ZPC De Hof H1Het Sportpark
10 dec 18:40 Nunspeet H1 - EZC H1De Brake
11 dec 17:30 GZVW H1 - VKC'03 H1De Watertoren
17 dec 19:00 ZPC De Hof H1 - Deltasteur H1De Vijf Heuvels
17 dec 19:30 VKC'03 H1 - De Mors H1De Vlaskoel
17 dec 20:15 De Reest H1 - Nunspeet H1Bad Hesselingen
7 jan 17:30 ZPC De Hof H1 - De Mors H1De Vijf Heuvels
7 jan 18:50 Deltasteur H1 - VKC'03 H1Zwembad De Steur
14 jan 16:15 De Walvisch H1 - Nunspeet H1HIS/ Willem Alexander Bad
14 jan 18:55 Deltasteur H1 - De Reest H1Bad Hesselingen
14 jan 19:50 VKC'03 H1 - De Veene H1De Vlaskoel
21 jan 18:00 De Mors H1 - VKC'03 H1De Koerbelt
21 jan 18:50 De Veene H1 - GZVW H1Het Sportpark
21 jan 19:00 DraGor (SG) H1 - De Walvisch H1De Welle
21 jan 20:45 Nunspeet H1 - De Reest H1De Brake
28 jan 17:15 De Mors H1 - GZVW H1De Koerbelt
28 jan 17:45 EZC H1 - De Walvisch H1Het Slagman
4 feb 17:45 VKC'03 H1 - Nunspeet H1De Vlaskoel
4 feb 18:00 De Walvisch H1 - De Reest H1HIS/ Willem Alexander Bad
4 feb 18:45 ZPC De Hof H1 - DraGor (SG) H1De Vijf Heuvels
4 feb 19:20 De Veene H1 - De Mors H1Het Sportpark
5 feb 17:30 GZVW H1 - Deltasteur H1De Watertoren
11 feb 18:30 EZC H1 - DraGor (SG) H1Het Slagman
11 feb 20:15 Nunspeet H1 - ZPC De Hof H1De Brake
18 feb 17:30 GZVW H1 - De Veene H1De Watertoren
18 feb 20:00 De Reest H1 - EZC H1Bad Hesselingen
4 maa 19:20 EZC H1 - ZPC De Hof H1Het Slagman
4 maa 19:30 VKC'03 H1 - DraGor (SG) H1De Vlaskoel
4 maa 20:00 Nunspeet H1 - GZVW H1De Brake
11 maa 18:00 De Mors H1 - Deltasteur H1De Koerbelt
11 maa 19:30 VKC'03 H1 - EZC H1De Vlaskoel
11 maa 20:55 De Veene H1 - Nunspeet H1Het Sportpark
12 maa 17:30 GZVW H1 - DraGor (SG) H1De Watertoren
18 maa 18:30 EZC H1 - Nunspeet H1Het Slagman
18 maa 19:45 ZPC De Hof H1 - De Walvisch H1De Vijf Heuvels
18 maa 20:00 DraGor (SG) H1 - De Reest H1De Welle
25 maa 17:00 De Walvisch H1 - VKC'03 H1HIS/ Willem Alexander Bad
25 maa 17:10 De Reest H1 - ZPC De Hof H1Bad Hesselingen
25 maa 18:30 EZC H1 - GZVW H1Het Slagman
25 maa 20:20 Nunspeet H1 - Deltasteur H1De Brake
1 apr 16:30 Deltasteur H1 - Nunspeet H1Zwembad De Steur
1 apr 18:00 De Mors H1 - DraGor (SG) H1De Koerbelt
1 apr 19:20 VKC'03 H1 - De Reest H1De Vlaskoel
1 apr 20:00 ZPC De Hof H1 - EZC H1De Vijf Heuvels
2 apr 17:30 GZVW H1 - De Walvisch H1De Watertoren
8 apr 16:30 Deltasteur H1 - De Veene H1Zwembad De Steur
15 apr 16:30 Deltasteur H1 - DraGor (SG) H1Zwembad De Steur
15 apr 18:15 ZPC De Hof H1 - VKC'03 H1De Vijf Heuvels
15 apr 19:00 De Mors H1 - EZC H1De Koerbelt
15 apr 19:00 De Walvisch H1 - De Veene H1HIS/ Willem Alexander Bad
15 apr 20:00 De Reest H1 - GZVW H1Bad Hesselingen
22 apr 17:15 Deltasteur H1 - EZC H1Zwembad De Steur
22 apr 17:25 De Veene H1 - De Reest H1Het Sportpark
22 apr 18:00 De Mors H1 - De Walvisch H1De Koerbelt
22 apr 18:50 Nunspeet H1 - DraGor (SG) H1De Brake
23 apr 17:30 GZVW H1 - ZPC De Hof H1De Watertoren
29 apr 15:00 De Walvisch H1 - EZC H1HIS/ Willem Alexander Bad
29 apr 20:00 DraGor (SG) H1 - De Veene H1De Welle
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
1 okt 20:15 De Veene H1 - Deltasteur H1 10 - 8
1 okt 20:15 De Reest H1 - De Walvisch H1 9 - 12
1 okt 19:30 DraGor (SG) H1 - VKC'03 H1 17 - 4
24 sep 19:00 DraGor (SG) H1 - EZC H1 18 - 10
24 sep 18:30 Nunspeet H1 - De Walvisch H1 6 - 10
24 sep 18:00 De Reest H1 - Deltasteur H1 14 - 9
24 sep 17:30 De Veene H1 - VKC'03 H1 9 - 15
24 sep 16:30 De Mors H1 - ZPC De Hof H1 14 - 7
17 sep 19:40 De Reest H1 - De Mors H1 10 - 17
17 sep 19:30 VKC'03 H1 - GZVW H1 18 - 10
17 sep 18:30 ZPC De Hof H1 - De Veene H1 11 - 10
17 sep 17:00 De Walvisch H1 - Deltasteur H1 15 - 6
10 sep 18:30 Nunspeet H1 - De Mors H1 6 - 11
 
 
De Mors H1
 
De Reest H1
 
De Veene H1
 
De Walvisch ..
 
Deltasteur H..
 
DraGor (SG) ..
 
EZC H1
 
GZVW H1
 
Nunspeet H1
 
VKC'03 H1
 
ZPC De Hof H..
 
De Mors H1 10/128/1022/411/31/415/428/112/1121/114 - 7
De Reest H110 - 17 3/129 - 1214 - 929/1018/215/417/1219/1125/3
De Veene H14/222/4 26/1110 - 812/1122/1021/111/39 - 1510/12
De Walvisch H129/104/215/4 15 - 622/1029/419/1114/125/35/11
Deltasteur H15/1114/18/410/12 15/422/48/101/47/122/10
DraGor (SG) H119/1118/329/421/126/11 18 - 105/113/1217 - 48/10
EZC H126/118/1019/1128/13/1211/2 25/318/35/114/3
GZVW H115/1027/1118/22/45/212/313/11 ?11/1223/4
Nunspeet H16 - 1121/15/116 - 1025/322/410/124/3 8/1011/2
VKC'03 H117/121/414/112/1115/104/311/318 - 104/2 26/11
ZPC De Hof H17/112/1111 - 1018/317/124/21/429/1015/1015/4