HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

NDD Da2 (Dames)

Volgende wedstrijd:
NDD Da2 - Montferland Da1
zondag 18 september 17:05

Stand 2e klasse B

  Team Gespeeld Punten
1De Grunte Da100
2De Mors Da100
3Piranha Da100
4EZC Da300
5ZPC De Hof Da200
6DWV Da100
7Livo Da200
8Montferland Da100
9DOS Da100
10NDD Da200
11Schuurman BZC Da300
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
18 sepNDD Da217:05Montferland Da1
24 sepNDD Da218:45EZC Da3
1 oktZPC De Hof Da217:00NDD Da2
9 oktNDD Da217:05Piranha Da1
22 oktMontferland Da118:00NDD Da2
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1De Grunte Da100000000
2De Mors Da100000000
3Piranha Da100000000
4EZC Da300000000
5ZPC De Hof Da200000000
6DWV Da100000000
7Livo Da200000000
8Montferland Da100000000
9DOS Da100000000
10NDD Da200000000
11Schuurman BZC Da300000000
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
10 sep 18:40 [Concept]Montferland Da1 - Piranha Da1Laco Sportcentrum 's Heerenberg
17 sep 09:10 [Concept]Piranha Da1 - Livo Da2Het Slagman
17 sep 17:25 [Concept]DOS Da1 - EZC Da3Van Pallandtbad
17 sep 19:25 [Concept]De Grunte Da1 - De Mors Da1De Slag
18 sep 16:15 [Concept]Schuurman BZC Da3 - ZPC De Hof Da2t Timpke
18 sep 17:05 [Concept]NDD Da2 - Montferland Da1Sportcentrum Rozengaarde
24 sep 16:15 [Concept]Livo Da2 - Schuurman BZC Da3t Walfort
24 sep 17:55 [Concept]Montferland Da1 - De Grunte Da1Laco Sportcentrum 's Heerenberg
24 sep 18:45 [Concept]NDD Da2 - EZC Da3Sportcentrum Rozengaarde
1 okt 16:40 [Concept]DOS Da1 - Montferland Da1Van Pallandtbad
1 okt 17:00 [Concept]ZPC De Hof Da2 - NDD Da2De Vijf Heuvels
1 okt 17:30 [Concept]DWV Da1 - De Grunte Da1Zwembad Den Helder
1 okt 17:50 [Concept]EZC Da3 - De Mors Da1Het Slagman
2 okt 16:45 [Concept]Schuurman BZC Da3 - Piranha Da1t Timpke
8 okt 16:15 [Concept]Livo Da2 - EZC Da3t Walfort
8 okt 17:15 [Concept]De Mors Da1 - DOS Da1De Koerbelt
8 okt 17:55 [Concept]Montferland Da1 - DWV Da1Laco Sportcentrum 's Heerenberg
8 okt 19:50 [Concept]De Grunte Da1 - Schuurman BZC Da3De Slag
9 okt 17:05 [Concept]NDD Da2 - Piranha Da1Sportcentrum Rozengaarde
15 okt 16:35 [Concept]Piranha Da1 - De Grunte Da1Het Slagman
15 okt 16:40 [Concept]DOS Da1 - Livo Da2Van Pallandtbad
15 okt 17:30 [Concept]DWV Da1 - De Mors Da1Zwembad Den Helder
15 okt 20:30 [Concept]EZC Da3 - ZPC De Hof Da2Het Slagman
16 okt 16:45 [Concept]Schuurman BZC Da3 - Montferland Da1t Timpke
22 okt 17:00 [Concept]De Mors Da1 - Piranha Da1De Koerbelt
22 okt 18:00 [Concept]Montferland Da1 - NDD Da2Laco Sportcentrum 's Heerenberg
30 okt 13:30 [Concept]Livo Da2 - ZPC De Hof Da2t Walfort
5 nov 17:00 [Concept]Piranha Da1 - DWV Da1Het Slagman
5 nov 20:40 [Concept]De Grunte Da1 - DOS Da1De Slag
6 nov 17:15 [Concept]NDD Da2 - Schuurman BZC Da3Sportcentrum Rozengaarde
12 nov 16:45 [Concept]ZPC De Hof Da2 - De Mors Da1De Vijf Heuvels
12 nov 16:45 [Concept]DWV Da1 - Schuurman BZC Da3Zwembad Den Helder
12 nov 17:25 [Concept]DOS Da1 - Piranha Da1Van Pallandtbad
12 nov 18:30 [Concept]EZC Da3 - De Grunte Da1Het Slagman
12 nov 19:00 [Concept]Livo Da2 - NDD Da2t Walfort
19 nov 15:45 [Concept]De Mors Da1 - Livo Da2De Koerbelt
19 nov 18:00 [Concept]Montferland Da1 - ZPC De Hof Da2Laco Sportcentrum 's Heerenberg
20 nov 16:50 [Concept]Schuurman BZC Da3 - DOS Da1t Timpke
20 nov 17:45 [Concept]Piranha Da1 - EZC Da3Het Slagman
20 nov 18:00 [Concept]NDD Da2 - DWV Da1Sportcentrum Rozengaarde
26 nov 16:00 [Concept]DOS Da1 - DWV Da1Van Pallandtbad
26 nov 16:30 [Concept]De Mors Da1 - NDD Da2De Koerbelt
26 nov 17:30 [Concept]ZPC De Hof Da2 - De Grunte Da1De Vijf Heuvels
26 nov 17:45 [Concept]EZC Da3 - Schuurman BZC Da3Het Slagman
26 nov 18:05 [Concept]Livo Da2 - Montferland Da1t Walfort
3 dec 16:20 [Concept]Piranha Da1 - ZPC De Hof Da2Het Slagman
3 dec 18:40 [Concept]Montferland Da1 - De Mors Da1Laco Sportcentrum 's Heerenberg
3 dec 19:20 [Concept]NDD Da2 - DOS Da1Sportcentrum Rozengaarde
3 dec 19:25 [Concept]De Grunte Da1 - Livo Da2De Slag
3 dec 20:20 [Concept]EZC Da3 - DWV Da1Het Slagman
10 dec 16:00 [Concept]ZPC De Hof Da2 - Schuurman BZC Da3De Vijf Heuvels
10 dec 16:10 [Concept]EZC Da3 - DOS Da1Het Slagman
10 dec 16:30 [Concept]De Mors Da1 - De Grunte Da1De Koerbelt
10 dec 18:05 [Concept]Livo Da2 - Piranha Da1t Walfort
17 dec 16:45 [Concept]DWV Da1 - Livo Da2Zwembad Den Helder
17 dec 16:45 [Concept]DOS Da1 - ZPC De Hof Da2Van Pallandtbad
17 dec 18:00 [Concept]Schuurman BZC Da3 - De Mors Da1t Timpke
17 dec 18:45 [Concept]Piranha Da1 - Montferland Da1Het Slagman
17 dec 20:00 [Concept]De Grunte Da1 - NDD Da2De Slag
14 jan 16:45 [Concept]DWV Da1 - ZPC De Hof Da2Zwembad Den Helder
14 jan 17:05 [Concept]Piranha Da1 - De Mors Da1Het Slagman
14 jan 17:55 [Concept]De Grunte Da1 - Montferland Da1De Slag
14 jan 18:30 [Concept]EZC Da3 - NDD Da2Het Slagman
15 jan 17:00 [Concept]Schuurman BZC Da3 - Livo Da2t Timpke
21 jan 16:20 [Concept]NDD Da2 - De Grunte Da1Sportcentrum Rozengaarde
21 jan 16:45 [Concept]DWV Da1 - EZC Da3Zwembad Den Helder
21 jan 17:15 [Concept]De Mors Da1 - Schuurman BZC Da3De Koerbelt
21 jan 18:00 [Concept]ZPC De Hof Da2 - DOS Da1De Vijf Heuvels
28 jan 16:00 [Concept]ZPC De Hof Da2 - EZC Da3De Vijf Heuvels
28 jan 16:30 [Concept]De Mors Da1 - DWV Da1De Koerbelt
28 jan 17:15 [Concept]Montferland Da1 - Schuurman BZC Da3Laco Sportcentrum 's Heerenberg
28 jan 19:25 [Concept]De Grunte Da1 - Piranha Da1De Slag
28 jan 19:45 [Concept]Livo Da2 - DOS Da1t Walfort
4 feb 16:00 [Concept]DOS Da1 - De Mors Da1Van Pallandtbad
4 feb 16:45 [Concept]DWV Da1 - Montferland Da1Zwembad Den Helder
4 feb 18:00 [Concept]Schuurman BZC Da3 - De Grunte Da1t Timpke
5 feb 14:30 [Concept]EZC Da3 - Livo Da2Het Slagman
5 feb 16:45 [Concept]Piranha Da1 - NDD Da2Het Slagman
11 feb 17:00 [Concept]ZPC De Hof Da2 - DWV Da1De Vijf Heuvels
11 feb 18:40 [Concept]Montferland Da1 - DOS Da1Laco Sportcentrum 's Heerenberg
25 feb 17:45 [Concept]Livo Da2 - DWV Da1t Walfort
4 maa 17:00 [Concept]Piranha Da1 - Schuurman BZC Da3Het Slagman
4 maa 17:10 [Concept]De Grunte Da1 - DWV Da1De Slag
4 maa 17:15 [Concept]De Mors Da1 - EZC Da3De Koerbelt
4 maa 18:40 [Concept]NDD Da2 - ZPC De Hof Da2Sportcentrum Rozengaarde
11 maa 16:45 [Concept]DWV Da1 - Piranha Da1Zwembad Den Helder
11 maa 17:25 [Concept]DOS Da1 - De Grunte Da1Van Pallandtbad
11 maa 17:35 [Concept]EZC Da3 - Montferland Da1Het Slagman
11 maa 19:15 [Concept]ZPC De Hof Da2 - Livo Da2De Vijf Heuvels
12 maa 16:15 [Concept]Schuurman BZC Da3 - NDD Da2t Timpke
18 maa 18:00 [Concept]Montferland Da1 - Livo Da2Laco Sportcentrum 's Heerenberg
25 maa 16:30 [Concept]De Mors Da1 - ZPC De Hof Da2De Koerbelt
25 maa 17:15 [Concept]Schuurman BZC Da3 - DWV Da1t Timpke
25 maa 17:50 [Concept]NDD Da2 - Livo Da2Sportcentrum Rozengaarde
25 maa 18:45 [Concept]De Grunte Da1 - EZC Da3De Slag
25 maa 19:35 [Concept]Piranha Da1 - DOS Da1Het Slagman
1 apr 16:40 [Concept]DOS Da1 - Schuurman BZC Da3Van Pallandtbad
1 apr 16:45 [Concept]DWV Da1 - NDD Da2Zwembad Den Helder
1 apr 17:30 [Concept]ZPC De Hof Da2 - Montferland Da1De Vijf Heuvels
1 apr 20:25 [Concept]EZC Da3 - Piranha Da1Het Slagman
8 apr 18:15 [Concept]Livo Da2 - De Mors Da1t Walfort
8 apr 18:40 [Concept]Montferland Da1 - EZC Da3Laco Sportcentrum 's Heerenberg
15 apr 16:30 [Concept]De Grunte Da1 - ZPC De Hof Da2De Slag
15 apr 16:45 [Concept]DWV Da1 - DOS Da1Zwembad Den Helder
15 apr 19:20 [Concept]NDD Da2 - De Mors Da1Sportcentrum Rozengaarde
16 apr 16:55 [Concept]Schuurman BZC Da3 - EZC Da3t Timpke
22 apr 16:40 [Concept]DOS Da1 - NDD Da2Van Pallandtbad
22 apr 16:45 [Concept]ZPC De Hof Da2 - Piranha Da1De Vijf Heuvels
22 apr 17:15 [Concept]De Mors Da1 - Montferland Da1De Koerbelt
22 apr 19:45 [Concept]Livo Da2 - De Grunte Da1t Walfort
Filter: Mijn team
Er zijn geen uitslagen bekend.
 
 
De Grunte Da..
 
De Mors Da1
 
DOS Da1
 
DWV Da1
 
EZC Da3
 
Livo Da2
 
Montferland ..
 
NDD Da2
 
Piranha Da1
 
Schuurman BZ..
 
ZPC De Hof D..
 
De Grunte Da1 17/95/114/325/33/1214/117/1228/18/1015/4
De Mors Da110/12 8/1028/14/319/1122/426/1122/1021/125/3
DOS Da111/34/2 26/1117/915/101/1022/412/111/417/12
DWV Da11/1015/1015/4 21/117/124/21/411/312/1114/1
EZC Da312/111/1010/123/12 5/211/314/11/426/1115/10
Livo Da222/48/428/125/28/10 26/1112/1110/1224/930/10
Montferland Da124/93/1211/28/108/418/3 22/1010/928/119/11
NDD Da221/115/43/1220/1124/925/318/9 9/106/114/3
Piranha Da115/1014/125/35/1120/1117/917/125/2 4/33/12
Schuurman BZC Da34/217/1220/1125/316/415/116/1012/32/10 18/9
ZPC De Hof Da226/1112/1121/111/228/111/31/41/1022/410/12