HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

Losser H1 (Heren)

Volgende wedstrijd:
Flevo H1 - Losser H1
zaterdag 8 oktober 20:30

Stand 1e klasse (oost) A

  Team Gespeeld Punten
1Proteus H139
2Hydrofiel H139
3Flevo H126
4De Houtrib H124
5De Woelwaters H123
6WWV Winterswijk H113
7Piranha H113
8Losser H131
9Aquapoldro H120
10Natare H120
11Triton Putten H120
12Thetis H130
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
8 oktFlevo H120:30Losser H1
15 oktLosser H119:10De Woelwaters H1
12 novLosser H117:20Aquapoldro H1
20 novPiranha H117:00Losser H1
26 novLosser H119:10Thetis H1

Uitslagen

1 oktLosser H18 - 8De Houtrib H1
25 sepHydrofiel H110 - 3Losser H1
17 sepProteus H111 - 5Losser H1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Proteus H133009442024
2Hydrofiel H133009362412
3Flevo H122006251015
4De Houtrib H12110415123
5De Woelwaters H12101330246
6WWV Winterswijk H1110031073
7Piranha H111003981
8Losser H1301211629-13
9Aquapoldro H1200201117-6
10Natare H1200201224-12
11Triton Putten H1200201529-14
12Thetis H1300302443-19
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
8 okt 19:00 Triton Putten H1 - WWV Winterswijk H1Bosbad Putten
8 okt 19:00 De Woelwaters H1 - Natare H1De Koploper
8 okt 20:00 De Houtrib H1 - Proteus H1De Koploper
8 okt 20:30 Flevo H1 - Losser H1Jaap van der Krol Bad
8 okt 21:00 Aquapoldro H1 - Thetis H1Sprenkelaar
15 okt 15:50 Piranha H1 - Aquapoldro H1Het Slagman
15 okt 15:55 Thetis H1 - Triton Putten H1LACO Sportcentrum Lingewaard
15 okt 18:00 WWV Winterswijk H1 - De Houtrib H1Jaspers
15 okt 18:15 Proteus H1 - Flevo H1De Schaeck
15 okt 18:30 Natare H1 - Hydrofiel H1t Walfort
15 okt 19:10 Losser H1 - De Woelwaters H1Brilmansdennen
22 okt 19:45 Triton Putten H1 - Aquapoldro H1Bosbad Putten
22 okt 20:30 Flevo H1 - Hydrofiel H1Jaap van der Krol Bad
29 okt 13:30 Hydrofiel H1 - Piranha H1Erica Terpstra Sportfondsenbad
5 nov 16:15 Piranha H1 - WWV Winterswijk H1Het Slagman
5 nov 18:30 Hydrofiel H1 - Thetis H1Sportf.bad Nijmegen-West
5 nov 18:45 Flevo H1 - De Woelwaters H1Jaap van der Krol Bad
5 nov 19:00 De Houtrib H1 - Natare H1De Koploper
5 nov 21:00 Aquapoldro H1 - Proteus H1Sprenkelaar
12 nov 17:20 Losser H1 - Aquapoldro H1Brilmansdennen
12 nov 17:30 Natare H1 - Triton Putten H1t Walfort
12 nov 17:50 WWV Winterswijk H1 - Thetis H1Jaspers
12 nov 18:15 Proteus H1 - Piranha H1De Schaeck
12 nov 19:30 De Woelwaters H1 - De Houtrib H1De Koploper
19 nov 15:00 Thetis H1 - Proteus H1LACO Sportcentrum Lingewaard
19 nov 17:30 Hydrofiel H1 - WWV Winterswijk H1Sportf.bad Nijmegen-West
19 nov 18:30 Aquapoldro H1 - Natare H1Sprenkelaar
19 nov 19:00 Triton Putten H1 - De Woelwaters H1Bosbad Putten
19 nov 20:00 De Houtrib H1 - Flevo H1De Koploper
20 nov 17:00 Piranha H1 - Losser H1Het Slagman
26 nov 18:15 Proteus H1 - WWV Winterswijk H1De Schaeck
26 nov 18:40 De Woelwaters H1 - Aquapoldro H1Sportcentrum De Sijpel
26 nov 19:10 Losser H1 - Thetis H1Brilmansdennen
26 nov 19:30 Flevo H1 - Triton Putten H1Jaap van der Krol Bad
26 nov 19:35 Natare H1 - Piranha H1t Walfort
26 nov 20:45 De Houtrib H1 - Hydrofiel H1De Koploper
3 dec 15:35 Piranha H1 - De Woelwaters H1Het Slagman
3 dec 15:55 Thetis H1 - Natare H1LACO Sportcentrum Lingewaard
3 dec 17:00 WWV Winterswijk H1 - Losser H1Jaspers
3 dec 18:15 Triton Putten H1 - De Houtrib H1Bosbad Putten
3 dec 20:20 Aquapoldro H1 - Flevo H1Sprenkelaar
4 dec 15:30 Hydrofiel H1 - Proteus H1Erica Terpstra Sportfondsenbad
10 dec 18:10 Losser H1 - Proteus H1Brilmansdennen
10 dec 18:45 Triton Putten H1 - Hydrofiel H1Bosbad Putten
10 dec 19:15 De Houtrib H1 - Aquapoldro H1De Koploper
10 dec 19:30 De Woelwaters H1 - Thetis H1Sportcentrum De Sijpel
10 dec 19:35 Natare H1 - WWV Winterswijk H1t Walfort
10 dec 20:45 Flevo H1 - Piranha H1Jaap van der Krol Bad
17 dec 17:20 Losser H1 - Natare H1Brilmansdennen
17 dec 17:30 Proteus H1 - De Woelwaters H1De Schaeck
17 dec 17:50 WWV Winterswijk H1 - Flevo H1Jaspers
17 dec 18:00 Piranha H1 - Triton Putten H1Het Slagman
17 dec 19:15 Aquapoldro H1 - Hydrofiel H1Sprenkelaar
18 dec 15:55 Thetis H1 - De Houtrib H1LACO Sportcentrum Lingewaard
7 jan 16:20 Piranha H1 - Flevo H1Het Slagman
14 jan 15:55 Thetis H1 - Flevo H1LACO Sportcentrum Lingewaard
14 jan 16:20 Piranha H1 - De Houtrib H1Het Slagman
14 jan 17:45 WWV Winterswijk H1 - De Woelwaters H1Jaspers
14 jan 18:30 Aquapoldro H1 - Triton Putten H1Sprenkelaar
14 jan 19:00 Losser H1 - Hydrofiel H1Brilmansdennen
14 jan 19:00 Proteus H1 - Natare H1De Schaeck
21 jan 14:30 Hydrofiel H1 - Aquapoldro H1Sportf.bad Nijmegen-West
21 jan 18:00 De Woelwaters H1 - Proteus H1Sportcentrum De Sijpel
21 jan 18:55 Natare H1 - Losser H1t Walfort
21 jan 19:00 Triton Putten H1 - Piranha H1Bosbad Putten
21 jan 19:30 Flevo H1 - WWV Winterswijk H1Jaap van der Krol Bad
21 jan 19:30 De Houtrib H1 - Thetis H1De Koploper
28 jan 19:15 Aquapoldro H1 - Piranha H1Sprenkelaar
28 jan 19:15 De Houtrib H1 - WWV Winterswijk H1De Koploper
28 jan 19:50 Triton Putten H1 - Thetis H1Bosbad Putten
28 jan 20:15 De Woelwaters H1 - Losser H1De Koploper
28 jan 20:30 Flevo H1 - Proteus H1Jaap van der Krol Bad
29 jan 15:30 Hydrofiel H1 - Natare H1Erica Terpstra Sportfondsenbad
4 feb 15:00 Thetis H1 - Aquapoldro H1LACO Sportcentrum Lingewaard
4 feb 17:30 Proteus H1 - De Houtrib H1De Schaeck
4 feb 17:45 WWV Winterswijk H1 - Triton Putten H1Jaspers
4 feb 17:45 Natare H1 - De Woelwaters H1t Walfort
4 feb 18:20 Losser H1 - Flevo H1Brilmansdennen
5 feb 16:00 Piranha H1 - Hydrofiel H1Het Slagman
11 feb 17:15 De Woelwaters H1 - WWV Winterswijk H1Sportcentrum De Sijpel
11 feb 19:30 Triton Putten H1 - Losser H1Bosbad Putten
11 feb 20:30 Flevo H1 - Natare H1Jaap van der Krol Bad
4 maa 16:15 Piranha H1 - Thetis H1Het Slagman
4 maa 17:50 Hydrofiel H1 - De Woelwaters H1Erica Terpstra Sportfondsenbad
4 maa 19:00 Triton Putten H1 - Proteus H1Bosbad Putten
4 maa 19:10 Aquapoldro H1 - WWV Winterswijk H1Sprenkelaar
4 maa 19:30 De Houtrib H1 - Losser H1De Koploper
11 maa 15:00 Thetis H1 - Hydrofiel H1LACO Sportcentrum Lingewaard
11 maa 17:45 WWV Winterswijk H1 - Piranha H1Jaspers
11 maa 17:45 Natare H1 - De Houtrib H1t Walfort
11 maa 18:45 De Woelwaters H1 - Flevo H1Sportcentrum De Sijpel
11 maa 18:50 Losser H1 - Triton Putten H1Brilmansdennen
11 maa 19:30 Proteus H1 - Aquapoldro H1De Schaeck
18 maa 17:25 Proteus H1 - Thetis H1De Schaeck
18 maa 20:15 De Houtrib H1 - Piranha H1De Koploper
25 maa 18:30 Aquapoldro H1 - Losser H1Sprenkelaar
25 maa 19:00 Triton Putten H1 - Natare H1Bosbad Putten
25 maa 19:05 Thetis H1 - WWV Winterswijk H1LACO Sportcentrum Lingewaard
25 maa 19:15 Hydrofiel H1 - Flevo H1Sportf.bad Nijmegen-West
25 maa 19:30 De Houtrib H1 - De Woelwaters H1De Koploper
25 maa 21:10 Piranha H1 - Proteus H1Het Slagman
1 apr 16:45 Natare H1 - Aquapoldro H1t Walfort
1 apr 18:10 Losser H1 - Piranha H1Brilmansdennen
1 apr 18:45 De Woelwaters H1 - Triton Putten H1De Koploper
1 apr 19:15 WWV Winterswijk H1 - Hydrofiel H1Jaspers
1 apr 19:30 Flevo H1 - De Houtrib H1Jaap van der Krol Bad
15 apr 15:00 Thetis H1 - Losser H1LACO Sportcentrum Lingewaard
15 apr 17:45 Piranha H1 - Natare H1Het Slagman
15 apr 17:45 Aquapoldro H1 - De Woelwaters H1Sprenkelaar
15 apr 17:50 WWV Winterswijk H1 - Proteus H1Jaspers
15 apr 19:00 Triton Putten H1 - Flevo H1Bosbad Putten
15 apr 19:55 Hydrofiel H1 - De Houtrib H1Sportf.bad Nijmegen-West
22 apr 15:30 Natare H1 - Thetis H1t Walfort
22 apr 18:00 De Woelwaters H1 - Piranha H1Sportcentrum De Sijpel
22 apr 18:50 Losser H1 - WWV Winterswijk H1Brilmansdennen
22 apr 19:30 Flevo H1 - Aquapoldro H1Jaap van der Krol Bad
22 apr 20:30 De Houtrib H1 - Triton Putten H1De Koploper
23 apr 18:50 Proteus H1 - Hydrofiel H1De Schaeck
29 apr 17:00 WWV Winterswijk H1 - Natare H1Jaspers
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
1 okt 19:00 Losser H1 - De Houtrib H1 8 - 8
1 okt 19:00 Proteus H1 - Triton Putten H1 18 - 6
1 okt 18:15 Natare H1 - Flevo H1 3 - 9
1 okt 18:00 De Woelwaters H1 - Hydrofiel H1 12 - 15
1 okt 17:50 WWV Winterswijk H1 - Aquapoldro H1 10 - 7
1 okt 15:00 Thetis H1 - Piranha H1 8 - 9
25 sep 18:10 Hydrofiel H1 - Losser H1 10 - 3
24 sep 19:00 Natare H1 - Proteus H1 9 - 15
24 sep 18:45 Flevo H1 - Thetis H1 16 - 7
17 sep 19:15 Aquapoldro H1 - De Houtrib H1 4 - 7
17 sep 19:00 Proteus H1 - Losser H1 11 - 5
17 sep 18:50 Hydrofiel H1 - Triton Putten H1 11 - 9
17 sep 15:55 Thetis H1 - De Woelwaters H1 9 - 18
 
 
Aquapoldro H..
 
De Houtrib H..
 
De Woelwater..
 
Flevo H1
 
Hydrofiel H1
 
Losser H1
 
Natare H1
 
Piranha H1
 
Proteus H1
 
Thetis H1
 
Triton Putte..
 
WWV Wintersw..
 
Aquapoldro H1 4 - 715/43/1217/1225/319/1128/15/118/1014/14/3
De Houtrib H110/12 25/319/1126/114/35/1118/38/1021/122/428/1
De Woelwaters H126/1112/11 11/312 - 1528/18/1022/421/110/121/411/2
Flevo H122/41/45/11 22/108/1011/210/1228/116 - 726/1121/1
Hydrofiel H121/115/44/325/3 10 - 329/129/104/125/1111 - 919/11
Losser H112/118 - 815/104/214/1 17/121/410/1226/1111/322/4
Natare H11/411/34/23 - 915/1021/1 26/119 - 1522/412/1110/12
Piranha H115/1014/13/127/15/220/1115/4 25/34/317/125/11
Proteus H111/34/217/1215/1023/411 - 514/112/11 18/318 - 626/11
Thetis H14/218/129 - 1814/111/315/43/128 - 919/11 15/1025/3
Triton Putten H122/103/1219/1115/410/1211/225/321/14/328/1 8/10
WWV Winterswijk H110 - 715/1014/117/121/43/1229/411/315/412/114/2