HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

Deltasteur H2 (Heren)

Volgende wedstrijd:
SWOL 1894 H4 - Deltasteur H2
zaterdag 15 oktober 18:30

Stand 2e klasse C

  Team Gespeeld Punten
1Flevo H226
2Deltasteur H226
3Proteus H213
4ZEW H123
5De Berkelduikers H113
6Nunspeet H343
7Octopus H100
8SWOL 1894 H410
9Aquapoldro H330
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
15 oktSWOL 1894 H418:30Deltasteur H2
22 oktDeltasteur H217:15De Berkelduikers H1
12 novDeltasteur H216:30Octopus H1
26 novDeltasteur H218:00Flevo H2
3 decAquapoldro H319:30Deltasteur H2

Uitslagen

17 sepZEW H17 - 11Deltasteur H2
10 sepNunspeet H36 - 9Deltasteur H2
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Flevo H222006241014
2Deltasteur H22200620137
3Proteus H21100312111
4ZEW H12101318162
5De Berkelduikers H111003761
6Nunspeet H3410331936-17
7Octopus H100000000
8SWOL 1894 H410010810-2
9Aquapoldro H3300301228-16
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
8 okt 16:45 Octopus H1 - ZEW H1Berghuizerbad
8 okt 19:00 Flevo H2 - De Berkelduikers H1Jaap van der Krol Bad
8 okt 19:15 Aquapoldro H3 - Proteus H2Sprenkelaar
8 okt 19:20 Nunspeet H3 - SWOL 1894 H4De Brake
15 okt 18:30 SWOL 1894 H4 - Deltasteur H2De Vrolijkheid
15 okt 18:30 ZEW H1 - Aquapoldro H3Calluna
15 okt 19:05 Proteus H2 - Flevo H2De Schaeck
22 okt 17:15 Deltasteur H2 - De Berkelduikers H1Zwembad De Steur
5 nov 17:30 Octopus H1 - Proteus H2Berghuizerbad
5 nov 17:30 ZEW H1 - De Berkelduikers H1Calluna
5 nov 17:45 Aquapoldro H3 - SWOL 1894 H4Sprenkelaar
12 nov 16:30 Deltasteur H2 - Octopus H1Zwembad De Steur
12 nov 19:10 Proteus H2 - De Berkelduikers H1De Schaeck
12 nov 19:25 SWOL 1894 H4 - ZEW H1De Vrolijkheid
19 nov 17:30 Octopus H1 - De Berkelduikers H1Berghuizerbad
26 nov 18:00 Deltasteur H2 - Flevo H2Zwembad De Steur
26 nov 20:00 Proteus H2 - ZEW H1De Schaeck
26 nov 20:30 SWOL 1894 H4 - De Berkelduikers H1De Vrolijkheid
3 dec 16:45 Octopus H1 - SWOL 1894 H4Berghuizerbad
3 dec 19:30 Aquapoldro H3 - Deltasteur H2Sprenkelaar
10 dec 16:15 Deltasteur H2 - ZEW H1Zwembad De Steur
10 dec 20:00 Flevo H2 - Octopus H1Jaap van der Krol Bad
10 dec 20:40 Nunspeet H3 - Aquapoldro H3De Brake
17 dec 17:30 ZEW H1 - Flevo H2Calluna
17 dec 18:30 Aquapoldro H3 - Octopus H1Sprenkelaar
7 jan 18:05 Deltasteur H2 - Proteus H2Zwembad De Steur
14 jan 17:45 De Berkelduikers H1 - Nunspeet H3De Beemd
14 jan 17:45 Aquapoldro H3 - Flevo H2Sprenkelaar
14 jan 19:45 Proteus H2 - Deltasteur H2De Schaeck
21 jan 17:45 De Berkelduikers H1 - Deltasteur H2De Beemd
21 jan 18:00 Nunspeet H3 - Proteus H2De Brake
21 jan 18:15 Octopus H1 - Aquapoldro H3Berghuizerbad
21 jan 20:30 Flevo H2 - ZEW H1Jaap van der Krol Bad
28 jan 19:15 Nunspeet H3 - De Berkelduikers H1De Brake
28 jan 19:45 Flevo H2 - Proteus H2Jaap van der Krol Bad
28 jan 20:15 Aquapoldro H3 - ZEW H1Sprenkelaar
4 feb 17:30 ZEW H1 - Octopus H1Calluna
4 feb 18:30 Proteus H2 - Aquapoldro H3De Schaeck
4 feb 20:00 SWOL 1894 H4 - Nunspeet H3De Vrolijkheid
11 feb 19:30 Nunspeet H3 - ZEW H1De Brake
18 feb 17:15 Deltasteur H2 - SWOL 1894 H4Zwembad De Steur
4 maa 17:00 Aquapoldro H3 - De Berkelduikers H1Sprenkelaar
4 maa 18:15 Octopus H1 - Nunspeet H3Berghuizerbad
4 maa 18:30 ZEW H1 - Proteus H2Calluna
4 maa 19:30 Flevo H2 - SWOL 1894 H4Jaap van der Krol Bad
11 maa 17:45 De Berkelduikers H1 - ZEW H1De Beemd
11 maa 18:00 SWOL 1894 H4 - Aquapoldro H3De Vrolijkheid
11 maa 20:30 Proteus H2 - Octopus H1De Schaeck
18 maa 18:25 Proteus H2 - SWOL 1894 H4De Schaeck
25 maa 17:30 ZEW H1 - SWOL 1894 H4Calluna
25 maa 17:45 De Berkelduikers H1 - Proteus H2De Beemd
25 maa 18:15 Octopus H1 - Deltasteur H2Berghuizerbad
25 maa 19:30 Nunspeet H3 - Flevo H2De Brake
1 apr 17:35 Deltasteur H2 - Nunspeet H3Zwembad De Steur
1 apr 17:45 De Berkelduikers H1 - Octopus H1De Beemd
1 apr 20:05 SWOL 1894 H4 - Proteus H2De Vrolijkheid
8 apr 18:15 Octopus H1 - Flevo H2Berghuizerbad
15 apr 17:45 De Berkelduikers H1 - SWOL 1894 H4De Beemd
15 apr 19:00 Flevo H2 - Deltasteur H2Jaap van der Krol Bad
15 apr 19:15 Nunspeet H3 - Octopus H1De Brake
22 apr 18:45 SWOL 1894 H4 - Octopus H1De Vrolijkheid
22 apr 18:45 Flevo H2 - Nunspeet H3Jaap van der Krol Bad
22 apr 19:05 Deltasteur H2 - Aquapoldro H3Zwembad De Steur
29 apr 19:00 De Berkelduikers H1 - Flevo H2De Beemd
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
1 okt 20:35 SWOL 1894 H4 - Flevo H2 8 - 10
1 okt 20:00 Proteus H2 - Nunspeet H3 12 - 1
1 okt 17:45 De Berkelduikers H1 - Aquapoldro H3 7 - 6
24 sep 19:45 Flevo H2 - Aquapoldro H3 14 - 2
24 sep 17:30 ZEW H1 - Nunspeet H3 11 - 5
17 sep 18:30 ZEW H1 - Deltasteur H2 7 - 11
17 sep 18:30 Aquapoldro H3 - Nunspeet H3 4 - 7
10 sep 20:30 Nunspeet H3 - Deltasteur H2 6 - 9
 
 
Aquapoldro H..
 
De Berkeldui..
 
Deltasteur H..
 
Flevo H2
 
Nunspeet H3
 
Octopus H1
 
Proteus H2
 
SWOL 1894 H4
 
ZEW H1
 
Aquapoldro H3 4/33/1214/14 - 717/128/105/1128/1
De Berkelduikers H17 - 6 21/129/414/11/425/315/411/3
Deltasteur H222/422/10 26/111/412/117/118/210/12
Flevo H214 - 28/1015/4 22/410/1228/14/321/1
Nunspeet H310/1228/16 - 925/3 15/421/18/1011/2
Octopus H121/119/1125/38/44/3 5/113/128/10
Proteus H24/212/1114/115/1012 - 111/3 18/326/11
SWOL 1894 H411/326/1115/108 - 104/222/41/4 12/11
ZEW H115/105/117 - 1117/1211 - 54/24/325/3