HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

Losser Da2 (Dames)

Volgende wedstrijd:
Losser Da2 - Scholtenhagen Da1
zaterdag 15 oktober 16:30

Stand 3e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1VKC'03 Da237
2De Veene Da113
3Losser Da211
4Twenhaarsveld Da100
5WS Twente Da100
6De Zandstuve Da110
7Scholtenhagen Da110
8De Dinkel Da110
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
15 oktLosser Da216:30Scholtenhagen Da1
5 novDe Zandstuve Da117:15Losser Da2
19 novWS Twente Da119:00Losser Da2
26 novLosser Da216:30Twenhaarsveld Da1
3 decDe Veene Da118:15Losser Da2

Uitslagen

17 sepVKC'03 Da27 - 7Losser Da2
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1VKC'03 Da23210728208
2De Veene Da111003844
3Losser Da210101770
4Twenhaarsveld Da100000000
5WS Twente Da100000000
6De Zandstuve Da110010910-1
7Scholtenhagen Da11001048-4
8De Dinkel Da110010411-7
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
8 okt 15:45 Twenhaarsveld Da1 - Scholtenhagen Da1De Koerbelt
8 okt 17:00 De Zandstuve Da1 - De Veene Da1De Stamper
15 okt 16:30 Losser Da2 - Scholtenhagen Da1Brilmansdennen
15 okt 16:30 Twenhaarsveld Da1 - De Zandstuve Da1De Koerbelt
22 okt 18:15 De Veene Da1 - De Dinkel Da1Het Sportpark
5 nov 17:15 De Zandstuve Da1 - Losser Da2De Stamper
5 nov 18:15 Scholtenhagen Da1 - De Dinkel Da1De Wilder
5 nov 18:40 WS Twente Da1 - De Veene Da1t Wooldrik
12 nov 16:50 VKC'03 Da2 - WS Twente Da1De Vlaskoel
12 nov 18:25 De Veene Da1 - Twenhaarsveld Da1Het Sportpark
12 nov 18:30 De Dinkel Da1 - De Zandstuve Da1Dorper Esch
19 nov 15:00 De Zandstuve Da1 - Scholtenhagen Da1De Stamper
19 nov 16:30 Twenhaarsveld Da1 - VKC'03 Da2De Koerbelt
19 nov 19:00 WS Twente Da1 - Losser Da2t Wooldrik
26 nov 16:30 Losser Da2 - Twenhaarsveld Da1Brilmansdennen
26 nov 16:50 VKC'03 Da2 - De Veene Da1De Vlaskoel
26 nov 19:00 De Dinkel Da1 - WS Twente Da1Dorper Esch
3 dec 16:30 Twenhaarsveld Da1 - De Dinkel Da1De Koerbelt
3 dec 18:15 De Veene Da1 - Losser Da2Het Sportpark
3 dec 19:00 WS Twente Da1 - Scholtenhagen Da1t Wooldrik
10 dec 16:30 Losser Da2 - VKC'03 Da2Brilmansdennen
11 dec 19:00 Scholtenhagen Da1 - Twenhaarsveld Da1De Wilder
17 dec 16:30 Losser Da2 - De Dinkel Da1Brilmansdennen
17 dec 17:20 VKC'03 Da2 - Scholtenhagen Da1De Vlaskoel
17 dec 18:30 WS Twente Da1 - De Zandstuve Da1Twentebad
14 jan 17:10 VKC'03 Da2 - De Dinkel Da1De Vlaskoel
14 jan 18:15 De Veene Da1 - Scholtenhagen Da1Het Sportpark
21 jan 16:00 De Zandstuve Da1 - WS Twente Da1De Stamper
21 jan 19:00 De Dinkel Da1 - Losser Da2Dorper Esch
21 jan 19:00 Scholtenhagen Da1 - VKC'03 Da2De Wilder
28 jan 16:45 De Zandstuve Da1 - Twenhaarsveld Da1De Stamper
28 jan 18:15 Scholtenhagen Da1 - Losser Da2De Wilder
4 feb 18:15 De Veene Da1 - De Zandstuve Da1Het Sportpark
4 feb 18:15 De Dinkel Da1 - Scholtenhagen Da1Dorper Esch
4 feb 19:05 WS Twente Da1 - Twenhaarsveld Da1Twentebad
4 maa 15:00 De Zandstuve Da1 - VKC'03 Da2De Stamper
11 maa 18:00 Losser Da2 - De Zandstuve Da1Brilmansdennen
11 maa 18:30 De Dinkel Da1 - Twenhaarsveld Da1Dorper Esch
11 maa 19:05 De Veene Da1 - WS Twente Da1Het Sportpark
25 maa 17:15 De Zandstuve Da1 - De Dinkel Da1De Stamper
25 maa 17:15 Twenhaarsveld Da1 - De Veene Da1De Koerbelt
25 maa 19:00 WS Twente Da1 - VKC'03 Da2t Wooldrik
1 apr 16:45 VKC'03 Da2 - Twenhaarsveld Da1De Vlaskoel
1 apr 17:20 Losser Da2 - WS Twente Da1Brilmansdennen
1 apr 18:15 Scholtenhagen Da1 - De Zandstuve Da1De Wilder
1 apr 18:30 De Dinkel Da1 - De Veene Da1Dorper Esch
15 apr 17:15 Twenhaarsveld Da1 - Losser Da2De Koerbelt
15 apr 19:10 De Veene Da1 - VKC'03 Da2Het Sportpark
15 apr 20:00 WS Twente Da1 - De Dinkel Da1Twentebad
22 apr 18:00 Losser Da2 - De Veene Da1Brilmansdennen
22 apr 19:00 Scholtenhagen Da1 - WS Twente Da1De Wilder
29 apr 16:30 [Concept]Twenhaarsveld Da1 - WS Twente Da1De Koerbelt
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
1 okt 17:45 VKC'03 Da2 - De Zandstuve Da1 10 - 9
24 sep 18:15 De Dinkel Da1 - VKC'03 Da2 4 - 11
24 sep 18:15 Scholtenhagen Da1 - De Veene Da1 4 - 8
17 sep 18:30 VKC'03 Da2 - Losser Da2 7 - 7
 
 
De Dinkel Da..
 
De Veene Da1
 
De Zandstuve..
 
Losser Da2
 
Scholtenhage..
 
Twenhaarsvel..
 
VKC'03 Da2
 
WS Twente Da..
 
De Dinkel Da1 1/412/1121/14/211/34 - 1126/11
De Veene Da122/10 4/23/1214/112/1115/411/3
De Zandstuve Da125/38/10 5/1119/1128/14/321/1
Losser Da217/1222/411/3 15/1026/1110/121/4
Scholtenhagen Da15/114 - 81/428/1 11/1221/122/4
Twenhaarsveld Da13/1225/315/1015/48/10 19/1129/4
VKC'03 Da214/126/1110 - 97 - 717/121/4 12/11
WS Twente Da115/45/1117/1219/113/124/225/3