HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

Deltasteur H3 (Heren)

Volgende wedstrijd:
De Houtrib H2 - Deltasteur H3
zaterdag 15 oktober 18:30
De Koploper Lelystad

Stand 4e klasse E

  Team Gespeeld Punten
1Deltasteur H326
2Aquapoldro H426
3Aquapoldro H534
4Nunspeet H423
5Zuiderzeezwemmers H123
6De Houtrib H211
7ZVV H210
8Triton Putten H210
9Proteus H420
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
15 oktDe Houtrib H218:30Deltasteur H3
22 oktDeltasteur H316:30ZVV H2
5 novAquapoldro H419:15Deltasteur H3
12 novDeltasteur H317:15Aquapoldro H5
26 novDeltasteur H317:15Zuiderzeezwemmers H1

Uitslagen

1 oktDeltasteur H311 - 7Triton Putten H2
10 sepNunspeet H410 - 11Deltasteur H3
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Deltasteur H32200622175
2Aquapoldro H42200617125
3Aquapoldro H53111417170
4Nunspeet H42101318162
5Zuiderzeezwemmers H12101389-1
6De Houtrib H21010111110
7ZVV H210010810-2
8Triton Putten H210010711-4
9Proteus H420020712-5
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
8 okt 17:40 Aquapoldro H4 - De Houtrib H2Sprenkelaar
8 okt 18:15 Triton Putten H2 - Proteus H4Bosbad Putten
15 okt 18:30 De Houtrib H2 - Deltasteur H3De Koploper
15 okt 19:45 ZVV H2 - Triton Putten H2Koekoek
15 okt 20:35 Proteus H4 - Zuiderzeezwemmers H1De Schaeck
22 okt 16:30 Deltasteur H3 - ZVV H2Zwembad De Steur
22 okt 18:15 Triton Putten H2 - De Houtrib H2Bosbad Putten
5 nov 18:30 Aquapoldro H5 - ZVV H2Sprenkelaar
5 nov 19:15 Aquapoldro H4 - Deltasteur H3Sprenkelaar
5 nov 21:10 Nunspeet H4 - De Houtrib H2De Brake
12 nov 17:15 Deltasteur H3 - Aquapoldro H5Zwembad De Steur
12 nov 18:30 Aquapoldro H4 - Triton Putten H2Sprenkelaar
12 nov 18:45 De Houtrib H2 - Zuiderzeezwemmers H1De Koploper
12 nov 19:45 ZVV H2 - Nunspeet H4Koekoek
19 nov 16:00 Zuiderzeezwemmers H1 - ZVV H2Aat de Jonge bad
19 nov 19:00 Proteus H4 - De Houtrib H2De Schaeck
19 nov 19:30 Aquapoldro H5 - Aquapoldro H4Sprenkelaar
26 nov 17:15 Deltasteur H3 - Zuiderzeezwemmers H1Zwembad De Steur
26 nov 17:45 Aquapoldro H5 - Triton Putten H2Sprenkelaar
26 nov 18:30 Aquapoldro H4 - Nunspeet H4Sprenkelaar
26 nov 19:45 ZVV H2 - Proteus H4Koekoek
3 dec 17:20 Zuiderzeezwemmers H1 - Aquapoldro H4Aat de Jonge bad
3 dec 17:50 Aquapoldro H5 - Nunspeet H4Sprenkelaar
3 dec 19:15 Triton Putten H2 - ZVV H2Bosbad Putten
3 dec 20:45 Proteus H4 - Deltasteur H3De Schaeck
10 dec 19:00 ZVV H2 - Deltasteur H3Koekoek
10 dec 19:15 Aquapoldro H4 - Proteus H4Sprenkelaar
10 dec 20:00 Aquapoldro H5 - Zuiderzeezwemmers H1Sprenkelaar
10 dec 21:25 Nunspeet H4 - Triton Putten H2De Brake
17 dec 16:00 Zuiderzeezwemmers H1 - Triton Putten H2Aat de Jonge bad
17 dec 18:00 De Houtrib H2 - ZVV H2De Koploper
17 dec 18:30 Proteus H4 - Nunspeet H4De Schaeck
14 jan 18:00 De Houtrib H2 - Triton Putten H2De Koploper
14 jan 18:15 Proteus H4 - Aquapoldro H5De Schaeck
21 jan 20:00 Triton Putten H2 - Zuiderzeezwemmers H1Bosbad Putten
28 jan 17:45 Aquapoldro H4 - Zuiderzeezwemmers H1Sprenkelaar
28 jan 18:15 Triton Putten H2 - Nunspeet H4Bosbad Putten
4 feb 19:45 De Houtrib H2 - Aquapoldro H4De Koploper
4 feb 20:00 Proteus H4 - Triton Putten H2De Schaeck
11 feb 18:45 Nunspeet H4 - Proteus H4De Brake
18 feb 18:00 Deltasteur H3 - De Houtrib H2Zwembad De Steur
4 maa 18:25 Aquapoldro H4 - ZVV H2Sprenkelaar
4 maa 18:45 De Houtrib H2 - Aquapoldro H5De Koploper
4 maa 19:15 Nunspeet H4 - Zuiderzeezwemmers H1De Brake
4 maa 20:00 Triton Putten H2 - Deltasteur H3Bosbad Putten
11 maa 18:00 De Houtrib H2 - Nunspeet H4De Koploper
11 maa 19:00 ZVV H2 - Aquapoldro H5Koekoek
11 maa 20:00 Zuiderzeezwemmers H1 - Proteus H4Aat de Jonge bad
18 maa 17:15 Deltasteur H3 - Aquapoldro H4Zwembad De Steur
25 maa 17:20 Zuiderzeezwemmers H1 - De Houtrib H2Aat de Jonge bad
25 maa 17:30 Triton Putten H2 - Aquapoldro H4Bosbad Putten
25 maa 18:45 Nunspeet H4 - ZVV H2De Brake
25 maa 19:30 Aquapoldro H5 - Deltasteur H3Sprenkelaar
1 apr 18:00 De Houtrib H2 - Proteus H4De Koploper
1 apr 18:20 Deltasteur H3 - Nunspeet H4Zwembad De Steur
1 apr 18:30 Aquapoldro H4 - Aquapoldro H5Sprenkelaar
1 apr 19:00 ZVV H2 - Zuiderzeezwemmers H1Koekoek
15 apr 16:40 Zuiderzeezwemmers H1 - Deltasteur H3Aat de Jonge bad
15 apr 18:15 Triton Putten H2 - Aquapoldro H5Bosbad Putten
15 apr 18:15 Proteus H4 - ZVV H2De Schaeck
15 apr 20:00 Nunspeet H4 - Aquapoldro H4De Brake
22 apr 18:20 Deltasteur H3 - Proteus H4Zwembad De Steur
22 apr 19:00 ZVV H2 - De Houtrib H2Koekoek
22 apr 20:50 Nunspeet H4 - Aquapoldro H5De Brake
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
1 okt 19:00 ZVV H2 - Aquapoldro H4 8 - 10
1 okt 18:15 Aquapoldro H5 - De Houtrib H2 11 - 11
1 okt 16:30 Deltasteur H3 - Triton Putten H2 11 - 7
24 sep 17:45 Aquapoldro H5 - Proteus H4 5 - 3
24 sep 16:40 Zuiderzeezwemmers H1 - Nunspeet H4 5 - 8
17 sep 20:35 Proteus H4 - Aquapoldro H4 4 - 7
17 sep 16:00 Zuiderzeezwemmers H1 - Aquapoldro H5 3 - 1
10 sep 21:15 Nunspeet H4 - Deltasteur H3 10 - 11
 
 
Aquapoldro H..
 
Aquapoldro H..
 
De Houtrib H..
 
Deltasteur H..
 
Nunspeet H4
 
Proteus H4
 
Triton Putte..
 
Zuiderzeezwe..
 
ZVV H2
 
Aquapoldro H4 1/48/105/1126/1110/1212/1128/14/3
Aquapoldro H519/11 11 - 1125/33/125 - 326/1110/125/11
De Houtrib H24/24/3 15/1011/31/414/112/1117/12
Deltasteur H318/312/1118/2 1/422/411 - 726/1122/10
Nunspeet H415/422/45/1110 - 11 11/210/124/325/3
Proteus H44 - 714/119/113/1217/12 4/215/1015/4
Triton Putten H225/315/422/104/328/18/10 21/13/12
Zuiderzeezwemmers H13/123 - 125/315/45 - 811/317/12 19/11
ZVV H28 - 1011/322/410/1212/1126/1115/101/4