HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

Deltasteur CG1 (Gemengd-C <15)

Volgende wedstrijd:
ZIGNEA CG1 - Deltasteur CG1
zaterdag 15 oktober 16:00

Stand 2e klasse C

  Team Gespeeld Punten
1Proteus CG135
2Aquapoldro CG 213
3SWOL 1894 CG113
4Aquapoldro CG111
5ZIGNEA CG121
6Deltasteur CG 100
7Octopus CG120
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
15 oktZIGNEA CG116:00Deltasteur CG1
5 novDeltasteur CG116:30Aquapoldro CG2
12 novProteus CG116:00Deltasteur CG1
26 novDeltasteur CG116:30Octopus CG1
3 decSWOL 1894 CG118:30Deltasteur CG1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Proteus CG13120524231
2Aquapoldro CG 21100318117
3SWOL 1894 CG111003972
4Aquapoldro CG110101550
5ZIGNEA CG1201111027-17
6Deltasteur CG 100000000
7Octopus CG1200201619-3
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
8 okt 16:45 Proteus CG1 - Aquapoldro CG2De Schaeck
8 okt 18:10 SWOL 1894 CG1 - ZIGNEA CG1De Vrolijkheid
15 okt 16:00 ZIGNEA CG1 - Deltasteur CG1Aat de Jonge bad
15 okt 17:45 Aquapoldro CG2 - Octopus CG1Sprenkelaar
15 okt 18:30 Aquapoldro CG1 - SWOL 1894 CG1Sprenkelaar
5 nov 16:30 Deltasteur CG1 - Aquapoldro CG2Zwembad De Steur
5 nov 16:45 Octopus CG1 - Aquapoldro CG1Berghuizerbad
12 nov 16:00 Proteus CG1 - Deltasteur CG1De Schaeck
12 nov 16:40 ZIGNEA CG1 - Aquapoldro CG1Aat de Jonge bad
12 nov 17:45 Aquapoldro CG2 - SWOL 1894 CG1Sprenkelaar
19 nov 16:45 Octopus CG1 - ZIGNEA CG1Berghuizerbad
19 nov 18:10 SWOL 1894 CG1 - Proteus CG1De Vrolijkheid
26 nov 16:30 Deltasteur CG1 - Octopus CG1Zwembad De Steur
3 dec 17:00 Aquapoldro CG1 - Aquapoldro CG2Sprenkelaar
3 dec 18:30 SWOL 1894 CG1 - Deltasteur CG1De Vrolijkheid
10 dec 17:30 Proteus CG1 - Aquapoldro CG1De Schaeck
10 dec 17:40 SWOL 1894 CG1 - Octopus CG1De Vrolijkheid
10 dec 18:30 Aquapoldro CG2 - ZIGNEA CG1Sprenkelaar
17 dec 17:00 Aquapoldro CG1 - Deltasteur CG1Sprenkelaar
7 jan 16:30 Deltasteur CG1 - Proteus CG1Zwembad De Steur
14 jan 18:30 ZIGNEA CG1 - Proteus CG1Bosbad Emmeloord
28 jan 16:45 Octopus CG1 - Aquapoldro CG2Berghuizerbad
28 jan 17:35 SWOL 1894 CG1 - Aquapoldro CG1De Vrolijkheid
4 feb 17:20 ZIGNEA CG1 - SWOL 1894 CG1Aat de Jonge bad
4 feb 17:45 Aquapoldro CG2 - Proteus CG1Sprenkelaar
18 feb 16:30 Deltasteur CG1 - ZIGNEA CG1Zwembad De Steur
4 maa 16:45 Octopus CG1 - Proteus CG1Berghuizerbad
11 maa 17:45 Aquapoldro CG2 - Deltasteur CG1Sprenkelaar
11 maa 18:30 Aquapoldro CG1 - Octopus CG1Sprenkelaar
18 maa 16:30 Deltasteur CG1 - Aquapoldro CG1Zwembad De Steur
25 maa 17:00 SWOL 1894 CG1 - Aquapoldro CG2De Vrolijkheid
25 maa 17:45 Aquapoldro CG1 - ZIGNEA CG1Sprenkelaar
1 apr 16:45 Proteus CG1 - SWOL 1894 CG1De Schaeck
1 apr 17:45 Aquapoldro CG2 - Aquapoldro CG1Sprenkelaar
1 apr 18:30 ZIGNEA CG1 - Octopus CG1Bosbad Emmeloord
15 apr 16:45 Octopus CG1 - Deltasteur CG1Berghuizerbad
22 apr 16:30 Deltasteur CG1 - SWOL 1894 CG1Zwembad De Steur
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
1 okt 16:45 Proteus CG1 - Octopus CG1 10 - 9
24 sep 16:45 Proteus CG1 - ZIGNEA CG1 9 - 9
17 sep 18:30 ZIGNEA CG1 - Aquapoldro CG2 1 - 18
17 sep 17:45 Aquapoldro CG1 - Proteus CG1 5 - 5
17 sep 16:45 Octopus CG1 - SWOL 1894 CG1 7 - 9
 
 
Aquapoldro C..
 
Aquapoldro C..
 
Deltasteur C..
 
Octopus CG1
 
Proteus CG1
 
SWOL 1894 CG..
 
ZIGNEA CG1
 
Aquapoldro CG 2 1/411/315/104/212/1110/12
Aquapoldro CG13/12 17/1211/35 - 515/1025/3
Deltasteur CG 15/1118/3 26/117/122/418/2
Octopus CG128/15/1115/4 4/37 - 919/11
Proteus CG18/1010/1212/1110 - 9 1/49 - 9
SWOL 1894 CG125/328/13/1210/1219/11 8/10
ZIGNEA CG11 - 1812/1115/101/414/14/2