HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

Losser DG1 (Gemengd-D <13)

Volgende wedstrijd:
Losser DG1 - VZ&PC DG1
zaterdag 8 oktober 16:30

Stand 2e klasse B

  Team Gespeeld Punten
1VZ&PC 7DG137
2EZC 7DG136
3Schuurman BZC DG136
4Het Ravijn 7DG124
5Losser 7DG113
6Schuurman BZC 5DG213
7Het Ravijn 7DG231
8OZ&PC 5DG131
9WS Twente 5DG130
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
8 oktLosser DG116:30VZ&PC DG1
5 novLosser DG116:30EZC DG1
12 novOZ&PC DG115:30Losser DG1
19 novLosser DG116:30Schuurman BZC DG1
3 decLosser DG113:45Schuurman BZC DG2

Uitslagen

1 oktWS Twente DG19 - 15Losser DG1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1VZ&PC 7DG132107362016
2EZC 7DG132016392019
3Schuurman BZC DG13201624213
4Het Ravijn 7DG12110419811
5Losser 7DG1110031596
6Schuurman BZC 5DG211003853
7Het Ravijn 7DG2301211928-9
8OZ&PC 5DG1301213050-20
9WS Twente 5DG1300301544-29
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
8 okt 15:00 Het Ravijn DG1 - EZC DG1Het Ravijn
8 okt 16:30 Losser DG1 - VZ&PC DG1Brilmansdennen
8 okt 17:30 WS Twente DG1 - Het Ravijn DG2t Wooldrik
5 nov 15:00 VZ&PC DG1 - Schuurman BZC DG1De Stamper
5 nov 16:30 Losser DG1 - EZC DG1Brilmansdennen
5 nov 18:30 OZ&PC DG1 - WS Twente DG1Vondersweijde
6 nov 13:45 Het Ravijn DG1 - Schuurman BZC DG2Het Ravijn
12 nov 15:30 OZ&PC DG1 - Losser DG1Vondersweijde
12 nov 15:45 Schuurman BZC DG1 - EZC DG1t Timpke
12 nov 16:30 Schuurman BZC DG2 - VZ&PC DG1t Timpke
19 nov 15:00 Het Ravijn DG1 - Het Ravijn DG2Het Ravijn
19 nov 16:30 Losser DG1 - Schuurman BZC DG1Brilmansdennen
19 nov 17:45 EZC DG1 - Schuurman BZC DG2Het Slagman
26 nov 14:00 Het Ravijn DG2 - VZ&PC DG1Het Ravijn
26 nov 16:30 Schuurman BZC DG2 - Schuurman BZC DG1t Timpke
26 nov 17:30 WS Twente DG1 - Het Ravijn DG1t Wooldrik
3 dec 13:45 Losser DG1 - Schuurman BZC DG2Brilmansdennen
3 dec 15:00 VZ&PC DG1 - WS Twente DG1De Stamper
3 dec 15:30 Het Ravijn DG1 - OZ&PC DG1Het Ravijn
3 dec 17:05 EZC DG1 - Het Ravijn DG2Het Slagman
10 dec 15:00 Het Ravijn DG2 - Schuurman BZC DG1Het Ravijn
10 dec 15:30 OZ&PC DG1 - VZ&PC DG1Vondersweijde
10 dec 17:55 WS Twente DG1 - EZC DG1t Wooldrik
17 dec 14:45 Het Ravijn DG1 - Losser DG1Het Ravijn
18 dec 16:15 Schuurman BZC DG1 - OZ&PC DG1t Timpke
18 dec 16:55 Schuurman BZC DG2 - WS Twente DG1t Timpke
14 jan 18:05 EZC DG1 - OZ&PC DG1Het Slagman
15 jan 15:30 Schuurman BZC DG1 - WS Twente DG1t Timpke
15 jan 16:15 Schuurman BZC DG2 - Het Ravijn DG2t Timpke
21 jan 15:30 OZ&PC DG1 - Schuurman BZC DG1Vondersweijde
21 jan 16:30 Losser DG1 - Het Ravijn DG1Brilmansdennen
22 jan 14:00 WS Twente DG1 - Schuurman BZC DG2Twentebad
28 jan 15:30 OZ&PC DG1 - Schuurman BZC DG2Vondersweijde
28 jan 16:30 Losser DG1 - Het Ravijn DG2Brilmansdennen
28 jan 16:45 Het Ravijn DG1 - VZ&PC DG1Het Ravijn
4 feb 15:00 VZ&PC DG1 - Losser DG1De Stamper
4 feb 17:45 Het Ravijn DG2 - WS Twente DG1Het Ravijn
4 feb 17:50 EZC DG1 - Het Ravijn DG1Het Slagman
11 feb 13:40 Het Ravijn DG2 - Losser DG1Het Ravijn
12 feb 16:10 Schuurman BZC DG2 - OZ&PC DG1t Timpke
4 maa 14:50 Het Ravijn DG1 - Schuurman BZC DG1Het Ravijn
4 maa 15:30 OZ&PC DG1 - Het Ravijn DG2Vondersweijde
4 maa 16:30 Losser DG1 - WS Twente DG1Brilmansdennen
11 maa 16:05 Schuurman BZC DG1 - VZ&PC DG1t Timpke
11 maa 16:45 Schuurman BZC DG2 - Het Ravijn DG1t Timpke
11 maa 17:55 WS Twente DG1 - OZ&PC DG1t Wooldrik
11 maa 18:50 EZC DG1 - Losser DG1Het Slagman
18 maa 14:15 VZ&PC DG1 - EZC DG1De Stamper
25 maa 15:00 VZ&PC DG1 - Schuurman BZC DG2De Stamper
25 maa 16:30 Losser DG1 - OZ&PC DG1Brilmansdennen
25 maa 17:00 EZC DG1 - Schuurman BZC DG1Het Slagman
1 apr 14:35 Het Ravijn DG2 - Het Ravijn DG1Het Ravijn
1 apr 16:10 Schuurman BZC DG1 - Losser DG1t Timpke
1 apr 16:50 Schuurman BZC DG2 - EZC DG1t Timpke
15 apr 15:00 VZ&PC DG1 - Het Ravijn DG2De Stamper
16 apr 14:05 Het Ravijn DG1 - WS Twente DG1Het Ravijn
16 apr 16:15 Schuurman BZC DG1 - Schuurman BZC DG2t Timpke
22 apr 16:30 Schuurman BZC DG2 - Losser DG1t Timpke
22 apr 16:45 Het Ravijn DG2 - EZC DG1Het Ravijn
22 apr 18:00 WS Twente DG1 - VZ&PC DG1t Wooldrik
23 apr 15:00 OZ&PC DG1 - Het Ravijn DG1Vondersweijde
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
2 okt 16:05 Schuurman BZC DG1 - Het Ravijn DG1 3 - 14
2 okt 13:40 Het Ravijn DG2 - OZ&PC DG1 11 - 11
1 okt 18:30 WS Twente DG1 - Losser DG1 9 - 15
1 okt 17:55 EZC DG1 - VZ&PC DG1 5 - 9
24 sep 17:30 WS Twente DG1 - Schuurman BZC DG1 4 - 12
24 sep 15:30 OZ&PC DG1 - EZC DG1 9 - 17
24 sep 15:00 VZ&PC DG1 - Het Ravijn DG1 5 - 5
24 sep 15:00 Het Ravijn DG2 - Schuurman BZC DG2 5 - 8
18 sep 15:35 Schuurman BZC DG1 - Het Ravijn DG2 9 - 3
17 sep 18:00 EZC DG1 - WS Twente DG1 17 - 2
17 sep 14:15 VZ&PC DG1 - OZ&PC DG1 22 - 10
 
 
EZC 7DG1
 
Het Ravijn 7..
 
Het Ravijn 7..
 
Losser 7DG1
 
OZ&PC 5DG1
 
Schuurman BZ..
 
Schuurman BZ..
 
VZ&PC 7DG1
 
WS Twente 5D..
 
EZC 7DG1 4/23/1211/314/119/1125/35 - 917 - 2
Het Ravijn 7DG18/10 19/1117/123/126/114/328/116/4
Het Ravijn 7DG222/41/4 11/211 - 115 - 810/1226/114/2
Losser 7DG15/1121/128/1 25/33/1219/118/104/3
OZ&PC 5DG19 - 1723/44/312/11 28/121/110/125/11
Schuurman BZC 5DG21/411/315/122/412/2 26/1112/1118/12
Schuurman BZC DG112/113 - 149 - 31/418/1216/4 11/315/1
VZ&PC 7DG118/35 - 515/44/222 - 1025/35/11 3/12
WS Twente 5DG110/1226/118/109 - 1511/322/14 - 1222/4