HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

OZV OZV DG*1 (Gemengd-D <13)

Volgende wedstrijd:
Z&PC De Gouwe DG1 - OZV DG*1
zaterdag 8 oktober 19:00
De Sniep Waddinxveen

Stand 2e klasse B

  Team Gespeeld Punten
1WZC (SG) DG139
2De Plas DG126
3ZVL-1886 Center DG 336
4Z&PC De Gouwe DG113
5OZV DG123
6Waterpolo Residentie (SG) DG133
7De Vliet (SG) DG110
8De Reigers (SG) DG120
9NZ&PC DG 230
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
8 oktZ&PC De Gouwe DG119:00OZV DG*1
15 oktOZV DG*118:50WP Residentie/DES DG*1
12 novOZV DG*117:30ZVL-1886 Center DG3
19 novNZ&PC DG215:15OZV DG*1
26 novOZV DG*118:50De Reigers DG*1

Uitslagen

1 oktOZV DG*127 - 3De Vliet (SG) DG1
24 sepWZC (SG) DG19 - 3OZV DG*1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1WZC (SG) DG13300966660
2De Plas DG1220061459
3ZVL-1886 Center DG 33201633330
4Z&PC De Gouwe DG11100327225
5OZV DG121013301218
6Waterpolo Residentie (SG) DG1310232052-32
7De Vliet (SG) DG110010327-24
8De Reigers (SG) DG120020533-28
9NZ&PC DG 230030331-28
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
8 okt 16:55 De Plas DG1 - WZC (SG) DG1De Wel
8 okt 18:10 De Vliet (SG) DG1 - De Reigers DG*1Sportcentrum Forum Kwadraat
8 okt 19:00 Z&PC De Gouwe DG1 - OZV DG*1De Sniep
15 okt 15:15 NZ&PC DG2 - De Vliet (SG) DG1Binnenzee
15 okt 17:45 De Reigers DG*1 - Z&PC De Gouwe DG1Overbosch
15 okt 18:50 OZV DG*1 - WP Residentie/DES DG*1H2O
5 nov 14:00 ZVL-1886 Center DG3 - De Reigers DG*1Vijf Meibad
5 nov 16:45 Z&PC De Gouwe DG1 - WZC (SG) DG1De Sniep
6 nov 16:15 WP Residentie/DES DG*1 - De Plas DG1Zuiderparkbad
12 nov 17:00 WZC (SG) DG1 - De Vliet (SG) DG1De Veur
12 nov 17:30 OZV DG*1 - ZVL-1886 Center DG3H2O
12 nov 17:30 De Plas DG1 - Z&PC De Gouwe DG1De Wel
12 nov 18:30 De Reigers DG*1 - NZ&PC DG2Overbosch
19 nov 15:15 NZ&PC DG2 - OZV DG*1Binnenzee
19 nov 16:45 Z&PC De Gouwe DG1 - WP Residentie/DES DG*1De Sniep
19 nov 18:10 De Vliet (SG) DG1 - De Plas DG1Sportcentrum Forum Kwadraat
26 nov 16:40 WZC (SG) DG1 - ZVL-1886 Center DG3De Veur
26 nov 18:50 OZV DG*1 - De Reigers DG*1H2O
27 nov 16:15 WP Residentie/DES DG*1 - De Vliet (SG) DG1Zuiderparkbad
3 dec 14:15 ZVL-1886 Center DG3 - De Plas DG1De Zijl
3 dec 16:00 NZ&PC DG2 - WZC (SG) DG1Binnenzee
3 dec 18:10 De Vliet (SG) DG1 - Z&PC De Gouwe DG1Sportcentrum Forum Kwadraat
10 dec 16:15 De Plas DG1 - NZ&PC DG2De Wel
10 dec 18:10 WZC (SG) DG1 - De Reigers DG*1De Veur
11 dec 15:30 WP Residentie/DES DG*1 - ZVL-1886 Center DG3Overbosch
17 dec 15:00 ZVL-1886 Center DG3 - De Vliet (SG) DG1De Zijl
17 dec 16:00 NZ&PC DG2 - Z&PC De Gouwe DG1Binnenzee
17 dec 18:50 OZV DG*1 - De Plas DG1H2O
17 dec 19:05 De Reigers DG*1 - WP Residentie/DES DG*1Overbosch
14 jan 16:00 NZ&PC DG2 - WP Residentie/DES DG*1Binnenzee
14 jan 17:50 ZVL-1886 Center DG3 - Z&PC De Gouwe DG1De Zijl
14 jan 18:50 OZV DG*1 - WZC (SG) DG1H2O
14 jan 19:05 De Reigers DG*1 - De Plas DG1Overbosch
21 jan 16:55 De Plas DG1 - OZV DG*1De Wel
21 jan 18:10 De Vliet (SG) DG1 - ZVL-1886 Center DG3Sportcentrum Forum Kwadraat
21 jan 18:15 Z&PC De Gouwe DG1 - NZ&PC DG2De Sniep
22 jan 15:30 WP Residentie/DES DG*1 - De Reigers DG*1Overbosch
28 jan 16:45 Z&PC De Gouwe DG1 - De Reigers DG*1De Sniep
28 jan 18:10 De Vliet (SG) DG1 - NZ&PC DG2Sportcentrum Forum Kwadraat
29 jan 16:15 WP Residentie/DES DG*1 - OZV DG*1Zuiderparkbad
4 feb 14:50 WZC (SG) DG1 - De Plas DG1De Veur
4 feb 18:10 OZV DG*1 - Z&PC De Gouwe DG1H2O
4 feb 19:05 De Reigers DG*1 - De Vliet (SG) DG1Overbosch
4 maa 17:50 ZVL-1886 Center DG3 - NZ&PC DG2De Zijl
4 maa 18:10 De Vliet (SG) DG1 - OZV DG*1Sportcentrum Forum Kwadraat
5 maa 16:15 WP Residentie/DES DG*1 - WZC (SG) DG1Zuiderparkbad
11 maa 14:15 WZC (SG) DG1 - Z&PC De Gouwe DG1De Veur
11 maa 16:15 De Plas DG1 - WP Residentie/DES DG*1De Wel
11 maa 18:30 De Reigers DG*1 - ZVL-1886 Center DG3Overbosch
25 maa 14:15 ZVL-1886 Center DG3 - OZV DG*1De Zijl
25 maa 15:15 NZ&PC DG2 - De Reigers DG*1Binnenzee
25 maa 16:45 Z&PC De Gouwe DG1 - De Plas DG1De Sniep
25 maa 18:10 De Vliet (SG) DG1 - WZC (SG) DG1Sportcentrum Forum Kwadraat
1 apr 16:55 De Plas DG1 - De Vliet (SG) DG1De Wel
1 apr 18:10 OZV DG*1 - NZ&PC DG2H2O
2 apr 15:30 WP Residentie/DES DG*1 - Z&PC De Gouwe DG1Overbosch
15 apr 15:00 ZVL-1886 Center DG3 - WZC (SG) DG1De Zijl
15 apr 18:10 De Vliet (SG) DG1 - WP Residentie/DES DG*1Sportcentrum Forum Kwadraat
15 apr 18:30 De Reigers DG*1 - OZV DG*1Overbosch
22 apr 16:35 WZC (SG) DG1 - NZ&PC DG2De Veur
22 apr 16:55 De Plas DG1 - ZVL-1886 Center DG3De Wel
22 apr 18:00 Z&PC De Gouwe DG1 - De Vliet (SG) DG1De Sniep
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
1 okt 18:50 OZV DG*1 - De Vliet (SG) DG1 27 - 3
1 okt 17:00 WZC (SG) DG1 - WP Residentie/DES DG*1 32 - 2
25 sep 15:30 WP Residentie/DES DG*1 - NZ&PC DG2 12 - 2
24 sep 18:10 Z&PC De Gouwe DG1 - ZVL-1886 Center DG3 27 - 2
24 sep 17:30 WZC (SG) DG1 - OZV DG*1 9 - 3
24 sep 16:55 De Plas DG1 - De Reigers DG*1 8 - 4
17 sep 19:05 De Reigers DG*1 - WZC (SG) DG1 1 - 25
17 sep 16:00 NZ&PC DG2 - De Plas DG1 1 - 6
17 sep 14:30 ZVL-1886 Center DG3 - WP Residentie/DES DG*1 18 - 6
10 sep 15:15 NZ&PC DG2 - ZVL-1886 Center DG3 0 - 13
 
 
De Plas DG1
 
De Reigers D..
 
De Vliet (SG..
 
NZ&PC DG 2
 
OZV DG*1
 
WP Residenti..
 
WZC (SG) DG1
 
Z&PC De Gouw..
 
ZVL-1886 Cen..
 
De Plas DG1 8 - 41/410/1221/111/38/1012/1122/4
De Reigers DG*114/1 4/212/1115/417/121 - 2515/1011/3
De Vliet (SG) DG119/118/10 28/14/315/425/33/1221/1
NZ&PC DG 21 - 625/315/10 19/1114/13/1217/120 - 13
OZV DG*117/1226/1127 - 31/4 15/1014/14/212/11
WP Residentie/DES DG*16/1122/127/1112 - 229/1 5/32/411/12
WZC (SG) DG14/210/1212/1122/49 - 332 - 2 11/326/11
Z&PC De Gouwe DG125/328/122/421/18/1019/115/11 27 - 2
ZVL-1886 Center DG 33/125/1117/124/325/318 - 615/414/1