HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

SVH SVH/ZVVS/Delft BM1 (Meisjes-B <17)

Volgende wedstrijd:

Stand 1e klasse B

  Team Gespeeld Punten
1De Kempvis BM 139
2MNC Dordrecht CM136
3De Linge/PCG BM113
4ZPB H&L Productions BM 223
5Z&PC Rotterdam BM 133
6Z&PC De Gouwe CM100
7SVH BM 110
8GZC DONK CM110
9ZPS BM 120
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
15 oktSVH/ZVVS/Delft BM116:35De Linge/PCG BM*1
5 novDe Kempvis BM*116:10SVH/ZVVS/Delft BM1
20 novGZC DONK CM116:55SVH/ZVVS/Delft BM1
26 novSVH/ZVVS/Delft BM115:15MNC Dordrecht/Wiekslag CM 1
4 decZPB H&L Productions BM214:15SVH/ZVVS/Delft BM1

Uitslagen

1 oktSVH/ZVVS/Delft BM14 - 10Z&PC Rotterdam BM*1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1De Kempvis BM 133009421131
2MNC Dordrecht CM13201623194
3De Linge/PCG BM11100313112
4ZPB H&L Productions BM 2210131214-2
5Z&PC Rotterdam BM 1310231921-2
6Z&PC De Gouwe CM100000000
7SVH BM 110010410-6
8GZC DONK CM110010412-8
9ZPS BM 120020231-29
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
8 okt 14:15 Z&PC Rotterdam BM*1 - ZPS/BZC BM1Sportfondsenbad Rdam-Noord
8 okt 16:15 De Linge/PCG BM*1 - MNC Dordrecht/Wiekslag CM 1Berenschot
8 okt 18:05 GZC DONK CM1 - ZPB H&L Productions BM2Groenhovenbad
15 okt 16:35 SVH/ZVVS/Delft BM1 - De Linge/PCG BM*1Sportcentrum de Wilgenring
15 okt 17:30 Z&PC De Gouwe CM1 - De Kempvis BM*1De Sniep
16 okt 16:15 MNC Dordrecht/Wiekslag CM 1 - GZC DONK CM1Sportboulevard
5 nov 16:10 De Kempvis BM*1 - SVH/ZVVS/Delft BM1Rivièrabad
5 nov 16:15 MNC Dordrecht/Wiekslag CM 1 - Z&PC De Gouwe CM1Sportboulevard
5 nov 16:15 De Linge/PCG BM*1 - ZPB H&L Productions BM2Berenschot
12 nov 16:20 Z&PC Rotterdam BM*1 - De Linge/PCG BM*1Sportfondsenbad Rdam-Noord
12 nov 17:15 ZPS/BZC BM1 - GZC DONK CM1De Hofstee
12 nov 17:25 Z&PC De Gouwe CM1 - ZPB H&L Productions BM2De Sniep
19 nov 16:45 MNC Dordrecht/Wiekslag CM 1 - ZPS/BZC BM1Sportboulevard
19 nov 18:30 De Linge/PCG BM*1 - Z&PC De Gouwe CM1Berenschot
19 nov 18:30 De Kempvis BM*1 - Z&PC Rotterdam BM*1Rivièrabad
20 nov 16:55 GZC DONK CM1 - SVH/ZVVS/Delft BM1Groenhovenbad
26 nov 15:15 SVH/ZVVS/Delft BM1 - MNC Dordrecht/Wiekslag CM 1Sportcentrum de Wilgenring
26 nov 17:45 De Kempvis BM*1 - De Linge/PCG BM*1Rivièrabad
26 nov 18:00 ZPS/BZC BM1 - ZPB H&L Productions BM2De Hofstee
3 dec 16:25 GZC DONK CM1 - Z&PC Rotterdam BM*1Groenhovenbad
3 dec 17:00 Z&PC De Gouwe CM1 - ZPS/BZC BM1De Sniep
4 dec 14:15 ZPB H&L Productions BM2 - SVH/ZVVS/Delft BM1Inge de Bruijn Zwembad
10 dec 16:20 Z&PC Rotterdam BM*1 - MNC Dordrecht/Wiekslag CM 1Sportfondsenbad Rdam-Noord
10 dec 16:40 SVH/ZVVS/Delft BM1 - Z&PC De Gouwe CM1Kerkpolder
10 dec 17:45 De Kempvis BM*1 - GZC DONK CM1Rivièrabad
17 dec 15:00 ZPB H&L Productions BM2 - De Kempvis BM*1Inge de Bruijn Zwembad
17 dec 15:15 GZC DONK CM1 - De Linge/PCG BM*1Groenhovenbad
17 dec 16:45 Z&PC De Gouwe CM1 - Z&PC Rotterdam BM*1De Sniep
17 dec 17:45 ZPS/BZC BM1 - SVH/ZVVS/Delft BM1De Hofstee
14 jan 17:15 ZPS/BZC BM1 - De Linge/PCG BM*1De Hofstee
15 jan 17:20 MNC Dordrecht/Wiekslag CM 1 - De Kempvis BM*1Sportboulevard
15 jan 18:50 ZPB H&L Productions BM2 - Z&PC Rotterdam BM*1Inge de Bruijn Zwembad
21 jan 14:45 De Kempvis BM*1 - ZPB H&L Productions BM2Rivièrabad
21 jan 14:45 De Linge/PCG BM*1 - GZC DONK CM1Caribabad
21 jan 14:55 Z&PC Rotterdam BM*1 - Z&PC De Gouwe CM1Sportfondsenbad Rdam-Noord
21 jan 15:55 SVH/ZVVS/Delft BM1 - ZPS/BZC BM1Sportcentrum de Wilgenring
28 jan 16:30 De Kempvis BM*1 - Z&PC De Gouwe CM1Rivièrabad
28 jan 16:50 GZC DONK CM1 - MNC Dordrecht/Wiekslag CM 1Groenhovenbad
28 jan 17:15 De Linge/PCG BM*1 - SVH/ZVVS/Delft BM1Berenschot
4 feb 17:15 ZPS/BZC BM1 - Z&PC Rotterdam BM*1De Hofstee
4 feb 17:45 MNC Dordrecht/Wiekslag CM 1 - De Linge/PCG BM*1Sportboulevard
5 feb 16:35 ZPB H&L Productions BM2 - GZC DONK CM1Inge de Bruijn Zwembad
4 maa 13:30 Z&PC Rotterdam BM*1 - SVH/ZVVS/Delft BM1Sportfondsenbad Rdam-Noord
4 maa 16:15 MNC Dordrecht/Wiekslag CM 1 - ZPB H&L Productions BM2Sportboulevard
4 maa 16:50 GZC DONK CM1 - Z&PC De Gouwe CM1Groenhovenbad
4 maa 17:55 De Kempvis BM*1 - ZPS/BZC BM1Rivièrabad
11 maa 15:30 ZPB H&L Productions BM2 - De Linge/PCG BM*1Inge de Bruijn Zwembad
11 maa 18:05 SVH/ZVVS/Delft BM1 - De Kempvis BM*1Sportcentrum de Wilgenring
11 maa 18:15 Z&PC De Gouwe CM1 - MNC Dordrecht/Wiekslag CM 1De Sniep
25 maa 14:45 De Linge/PCG BM*1 - Z&PC Rotterdam BM*1Caribabad
25 maa 15:50 ZPB H&L Productions BM2 - Z&PC De Gouwe CM1Inge de Bruijn Zwembad
25 maa 16:50 GZC DONK CM1 - ZPS/BZC BM1Groenhovenbad
1 apr 16:20 Z&PC Rotterdam BM*1 - De Kempvis BM*1Sportfondsenbad Rdam-Noord
1 apr 16:30 ZPS/BZC BM1 - MNC Dordrecht/Wiekslag CM 1De Hofstee
1 apr 17:25 SVH/ZVVS/Delft BM1 - GZC DONK CM1Kerkpolder
1 apr 18:15 Z&PC De Gouwe CM1 - De Linge/PCG BM*1De Sniep
15 apr 14:15 De Linge/PCG BM*1 - De Kempvis BM*1Caribabad
15 apr 16:15 MNC Dordrecht/Wiekslag CM 1 - SVH/ZVVS/Delft BM1Sportboulevard
15 apr 19:50 ZPB H&L Productions BM2 - ZPS/BZC BM1Inge de Bruijn Zwembad
22 apr 15:25 SVH/ZVVS/Delft BM1 - ZPB H&L Productions BM2Sportcentrum de Wilgenring
22 apr 16:30 ZPS/BZC BM1 - Z&PC De Gouwe CM1De Hofstee
22 apr 19:10 Z&PC Rotterdam BM*1 - GZC DONK CM1Sportfondsenbad Rdam-Noord
 
 
De Kempvis B..
 
De Linge/PCG..
 
GZC DONK CM1
 
MNC Dordrech..
 
SVH/ZVVS/Del..
 
Z&PC De Gouw..
 
Z&PC Rotterd..
 
ZPB H&L Prod..
 
ZPS/BZC BM1
 
De Kempvis BM*1 26/1110/1212 - 65/1128/119/1121/14/3
De Linge/PCG BM*115/4 21/18/1028/119/1125/35/1113 - 1
GZC DONK CM14 - 1217/12 28/120/114/33/128/1025/3
MNC Dordrecht/Wiekslag CM 115/14/216/10 15/45/118 - 44/319/11
SVH/ZVVS/Delft BM111/315/101/426/11 10/124 - 1022/421/1
Z&PC De Gouwe CM115/101/4?11/3? 17/1212/113/12
Z&PC Rotterdam BM*11/412/1122/410/124/321/1 5 - 98/10
ZPB H&L Productions BM 217/1211/35/23 - 94/1225/315/1 15/4
ZPS/BZC BM11 - 1814/112/111/417/1222/44/226/11