HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging Alkemade - Roelofarendsveen

DatumTijdWedstrijdLocatie
28 nov 16:00 NZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - Alkemade EG1 (Gemengd-E <11)Binnenzee
28 nov 16:45 De Plas De Plas DG*1 (Gemengd-D <13) - Alkemade DG1 (Gemengd-D <13)De Wel
28 nov 18:00 SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 (Jongens-B <17) - Alkemade AJ1 (Jongens-B <17)De Rozenburcht
28 nov 18:45 De Lansingh Da1 (Dames) - Alkemade Da1 (Dames)De Lansingh
29 nov 14:30 Alkemade H2 (Heren) - Sassenheim H3 (Heren)De Tweesprong
29 nov 15:30 Alkemade H1 (Heren (Bond)) - AZ&PC De Futen H1 (Heren (Bond))De Tweesprong
29 nov 17:00 Waterpolo Residentie (SG) BM1 (Meisjes-B <17) - Alkemade Alkemade BM*1 (Meisjes-B <17)Zuiderparkbad
6 dec 14:30 Alkemade H1 (Heren (Bond)) - De Plas H1 (Heren (Bond))De Tweesprong
12 dec 17:00 Alkemade EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Tetteroo EG3 (Gemengd-E <11)De Tweesprong
12 dec 17:30 De Plas H2 (Heren) - Alkemade H2 (Heren)De Wel
12 dec 17:30 NZ&PC Da1 (Dames) - Alkemade Da1 (Dames)Binnenzee
12 dec 17:45 Alkemade Alkemade BM*1 (Meisjes-B <17) - ZPV Barracuda BM1 (Meisjes-B <17)De Tweesprong
12 dec 18:05 WZC (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - Alkemade AJ1 (Jongens-B <17)De Veur
12 dec 20:45 Oceanus H1 (Heren (Bond)) - Alkemade H1 (Heren (Bond))De Waterlelie
9 jan 15:30 Aquadraat (SG) BM1 (Meisjes-B <17) - Alkemade Alkemade BM*1 (Meisjes-B <17)De Does
9 jan 17:00 Alkemade AJ1 (Jongens-B <17) - WZC (SG) AJ1 (Jongens-B <17)De Tweesprong
9 jan 18:00 Alkemade H2 (Heren) - BZ&PC H5 (Heren)De Tweesprong
9 jan 19:00 Alkemade Da1 (Dames) - De Vliet (SG) Da2 (Dames)De Tweesprong
9 jan 20:00 Alkemade H1 (Heren (Bond)) - De Meer H1 (Heren (Bond))De Tweesprong
10 jan 15:30 DES DES DG*1 (Gemengd-D <13) - Alkemade DG1 (Gemengd-D <13)Overbosch
16 jan 17:00 Alkemade AJ1 (Jongens-B <17) - Z&PC De Gouwe BJ1 (Jongens-B <17)De Tweesprong
16 jan 17:30 ZPV Barracuda Da2 (Dames) - Alkemade Da1 (Dames)Polderbad
16 jan 18:00 Alkemade H1 (Heren (Bond)) - DWK H1 (Heren (Bond))De Tweesprong
16 jan 18:50 Z&PC De Gouwe BM1 (Meisjes-B <17) - Alkemade Alkemade BM*1 (Meisjes-B <17)De Sniep
17 jan 17:00 Waterpolo Residentie (SG) Residentie DG*1 (Gemengd-D <13) - Alkemade DG1 (Gemengd-D <13)Zuiderparkbad
23 jan 17:00 Alkemade EG1 (Gemengd-E <11) - OZV OZV EG*2 (Gemengd-E <11)De Tweesprong
23 jan 17:45 Alkemade DG1 (Gemengd-D <13) - Sassenheim DG2 (Gemengd-D <13)De Tweesprong
23 jan 17:45 Wiekslag AJ1 (Jongens-B <17) - Alkemade AJ1 (Jongens-B <17)Sportcentrum Blokweer
23 jan 18:40 Alkemade Da1 (Dames) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar Da6 (Dames)De Tweesprong
23 jan 21:05 De Snippen H1 (Heren (Bond)) - Alkemade H1 (Heren (Bond))De Meerkamp
30 jan 17:00 Alkemade H2 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H8 (Heren)De Tweesprong
30 jan 17:00 Sassenheim Sassenheim EG*1 (Gemengd-E <11) - Alkemade EG1 (Gemengd-E <11)Wasbeek
30 jan 17:15 ZPS Da2 (Dames) - Alkemade Da1 (Dames)De Hofstee
30 jan 17:45 De Reigers (SG) de Reigers DG*1 (Gemengd-D <13) - Alkemade DG1 (Gemengd-D <13)Overbosch
30 jan 18:00 Alkemade H1 (Heren (Bond)) - DJK-ZAR H1 (Heren (Bond))De Tweesprong
31 jan 17:00 Waterpolo Residentie (SG) BM1 (Meisjes-B <17) - Alkemade Alkemade BM*1 (Meisjes-B <17)Zuiderparkbad
6 feb 17:50 AZC H6 (Heren) - Alkemade H2 (Heren)AquaRijn
6 feb 20:35 West-Friesland (SG) H1 (Heren (Bond)) - Alkemade H1 (Heren (Bond))De Waterhoorn
7 feb 14:30 Alkemade EG1 (Gemengd-E <11) - Z&PC De Gouwe Z&PC de Gouwe EG*2 (Gemengd-E <11)De Tweesprong
7 feb 15:15 Alkemade DG1 (Gemengd-D <13) - Aquadraat (SG) Aquadraat DG*1 (Gemengd-D <13)De Tweesprong
7 feb 16:10 Alkemade Da1 (Dames) - Waterpolo Residentie (SG) Da2 (Dames)De Tweesprong
7 feb 17:00 Waterpolo Residentie (SG) AJ1 (Jongens-B <17) - Alkemade AJ1 (Jongens-B <17)Zuiderparkbad
13 feb 15:30 Aquadraat (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - Alkemade EG1 (Gemengd-E <11)De Does
13 feb 16:00 ZPV Barracuda BJ1 (Jongens-B <17) - Alkemade AJ1 (Jongens-B <17)Polderbad
13 feb 16:00 Wiekslag Da3 (Dames) - Alkemade Da1 (Dames)Sportcentrum Blokweer
13 feb 17:15 Alkemade H2 (Heren) - Aquadraat (SG) H2 (Heren)De Tweesprong
13 feb 18:35 ZVL-1886 Tetteroo DG5 (Gemengd-D <13) - Alkemade DG1 (Gemengd-D <13)De Zijl
14 feb 16:15 Z&PC De Gouwe BM1 (Meisjes-B <17) - Alkemade Alkemade BM*1 (Meisjes-B <17)De Sniep
27 feb 19:00 Alkemade H1 (Heren (Bond)) - DWT H1 (Heren (Bond))De Tweesprong
6 maa 17:00 Alkemade EG1 (Gemengd-E <11) - BZ&PC BZ&PC EG*3 (Gemengd-E <11)De Tweesprong
6 maa 17:40 Katwijk H6 (Heren) - Alkemade H2 (Heren)Aquamar
6 maa 17:45 Alkemade DG1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Tetteroo DG3 (Gemengd-D <13)De Tweesprong
6 maa 18:45 Alkemade Alkemade BM*1 (Meisjes-B <17) - Aquadraat (SG) BM1 (Meisjes-B <17)De Tweesprong
6 maa 19:45 Alkemade AJ1 (Jongens-B <17) - Sassenheim AJ1 (Jongens-B <17)De Tweesprong
6 maa 20:45 Alkemade Da1 (Dames) - BZ&PC BZ&PC/AZC Da5 (Dames)De Tweesprong
6 maa 21:00 DAW H1 (Heren (Bond)) - Alkemade H1 (Heren (Bond))Sportcomplex Hoornsevaart
13 maa 16:00 NZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - Alkemade DG1 (Gemengd-D <13)Binnenzee
13 maa 16:20 WZC (SG) WZC EG*1 (Gemengd-E <11) - Alkemade EG1 (Gemengd-E <11)De Veur
13 maa 19:55 Zwemvereniging Westland AJ1 (Jongens-B <17) - Alkemade AJ1 (Jongens-B <17)Zwembad Maesemunde
14 maa 14:30 Alkemade H2 (Heren) - ZPV Barracuda H4 (Heren)De Tweesprong
14 maa 15:30 Alkemade H1 (Heren (Bond)) - ZPCH H1 (Heren (Bond))De Tweesprong
20 maa 17:00 Alkemade EG1 (Gemengd-E <11) - NZ&PC EG1 (Gemengd-E <11)De Tweesprong
20 maa 17:45 Alkemade DG1 (Gemengd-D <13) - De Plas De Plas DG*1 (Gemengd-D <13)De Tweesprong
20 maa 18:45 Alkemade Alkemade BM*1 (Meisjes-B <17) - Waterpolo Residentie (SG) BM1 (Meisjes-B <17)De Tweesprong
20 maa 19:45 Alkemade AJ1 (Jongens-B <17) - SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 (Jongens-B <17)De Tweesprong
20 maa 20:40 Sassenheim H3 (Heren) - Alkemade H2 (Heren)Wasbeek
20 maa 20:45 Alkemade Da1 (Dames) - De Lansingh Da1 (Dames)De Tweesprong
21 maa 18:45 AZ&PC De Futen H1 (Heren (Bond)) - Alkemade H1 (Heren (Bond))De Meerkamp
27 maa 17:00 Alkemade EG1 (Gemengd-E <11) - Vivax EG1 (Gemengd-E <11)De Tweesprong
27 maa 17:45 Alkemade Alkemade BM*1 (Meisjes-B <17) - ZVL-1886 Tetteroo ZVL-Tetteroo/WZK BM*2 (Meisjes-B <17)De Tweesprong
27 maa 18:45 Alkemade AJ1 (Jongens-B <17) - De Kempvis BJ1 (Jongens-B <17)De Tweesprong
27 maa 19:45 Alkemade H2 (Heren) - WZK Zwemmen H2 (Heren)De Tweesprong
27 maa 20:00 AZL DG1 (Gemengd-D <13) - Alkemade DG1 (Gemengd-D <13)De Fluit
27 maa 20:45 Alkemade Da1 (Dames) - Poseidon'56 Da2 (Dames)De Tweesprong
10 apr 17:00 Poseidon'56 Da2 (Dames) - Alkemade Da1 (Dames)De Fakkel
10 apr 17:00 ZVL-1886 Tetteroo ZVL-Tetteroo/WZK BM*2 (Meisjes-B <17) - Alkemade Alkemade BM*1 (Meisjes-B <17)De Zijl
10 apr 17:00 Alkemade DG1 (Gemengd-D <13) - AZL DG1 (Gemengd-D <13)De Tweesprong
10 apr 17:30 Vivax EG1 (Gemengd-E <11) - Alkemade EG1 (Gemengd-E <11)Poelmeer
10 apr 18:05 De Kempvis BJ1 (Jongens-B <17) - Alkemade AJ1 (Jongens-B <17)Rivièrabad
10 apr 19:15 WZK Zwemmen H2 (Heren) - Alkemade H2 (Heren)Sterrenbad
10 apr 21:15 De Plas H1 (Heren (Bond)) - Alkemade H1 (Heren (Bond))De Wel
17 apr 14:15 ZVL-1886 Tetteroo EG3 (Gemengd-E <11) - Alkemade EG1 (Gemengd-E <11)De Zijl
17 apr 16:45 ZPV Barracuda BM1 (Meisjes-B <17) - Alkemade Alkemade BM*1 (Meisjes-B <17)Polderbad
17 apr 17:00 Alkemade Da1 (Dames) - NZ&PC Da1 (Dames)De Tweesprong
17 apr 18:00 Alkemade AJ1 (Jongens-B <17) - WZC (SG) BJ1 (Jongens-B <17)De Tweesprong
17 apr 19:00 Alkemade H2 (Heren) - De Plas H2 (Heren)De Tweesprong
17 apr 20:00 Alkemade H1 (Heren (Bond)) - Oceanus H1 (Heren (Bond))De Tweesprong
24 apr 16:25 BZ&PC H5 (Heren) - Alkemade H2 (Heren)De Kuil
24 apr 16:30 De Meer H1 (Heren (Bond)) - Alkemade H1 (Heren (Bond))De Waterlinie
24 apr 18:05 WZC (SG) AJ1 (Jongens-B <17) - Alkemade AJ1 (Jongens-B <17)De Veur
24 apr 18:10 De Vliet (SG) Da2 (Dames) - Alkemade Da1 (Dames)Sportcentrum Forum Kwadraat
25 apr 17:00 Alkemade DG1 (Gemengd-D <13) - DES DES DG*1 (Gemengd-D <13)De Tweesprong
25 apr 17:55 Alkemade Alkemade BM*1 (Meisjes-B <17) - ZPV Barracuda BM1 (Meisjes-B <17)De Tweesprong
Verenigingsinformatie
NaamAlkemade
AccommodatiegegevensDe Tweesprong
ROELOFARENDSVEEN
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.