HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging Alkemade - Roelofarendsveen

DatumTijdWedstrijdLocatie
15 jan 18:00 Alkemade H2 (Heren) - De Plas H2 (Heren)De Tweesprong
15 jan 19:00 Alkemade H1 (Heren (Bond)) - De Plas H1 (Heren (Bond))De Tweesprong
16 jan 14:30 Alkemade Alkemade EG*1 (Gemengd-E <11) - NZ&PC EG1 (Gemengd-E <11)De Tweesprong
16 jan 15:15 Alkemade CM1 (Meisjes-C <15) - Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES CM 1 (Meisjes-C <15)De Tweesprong
16 jan 16:10 Alkemade Da1 (Dames) - Waterpolo Residentie (SG) Da2 (Dames)De Tweesprong
16 jan 17:05 Alkemade Alkemade AJ*1 (Jongens-A <19) - AZC AZC AJ*1 (Jongens-A <19)De Tweesprong
22 jan 17:05 ZVL-1886 Center H7 (Heren) - Alkemade H2 (Heren)Vijf Meibad
22 jan 17:15 De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG CM*1 (Meisjes-C <15) - Alkemade CM1 (Meisjes-C <15)Berenschot
22 jan 18:30 De Kempvis AJ1 (Jongens-A <19) - Alkemade Alkemade AJ*1 (Jongens-A <19)Rivièrabad
22 jan 19:00 De Lansingh Da1 (Dames) - Alkemade Da1 (Dames)De Lansingh
22 jan 21:10 DAW H1 (Heren (Bond)) - Alkemade H1 (Heren (Bond))Sportcomplex Hoornsevaart
29 jan 17:45 Alkemade Alkemade AJ*1 (Jongens-A <19) - NieMo Barracuda AJ1 (Jongens-A <19)De Tweesprong
29 jan 20:00 DWK H1 (Heren (Bond)) - Alkemade H1 (Heren (Bond))Veluwehal
30 jan 14:45 Alkemade Alkemade EG*1 (Gemengd-E <11) - Sassenheim EG1 (Gemengd-E <11)De Tweesprong
30 jan 15:30 Alkemade CM1 (Meisjes-C <15) - WZC (SG) CM1 (Meisjes-C <15)De Tweesprong
30 jan 16:30 Alkemade Da1 (Dames) - Poseidon'56 Da2 (Dames)De Tweesprong
30 jan 17:30 Alkemade H2 (Heren) - Sassenheim H3 (Heren)De Tweesprong
5 feb 17:30 Alkemade CM1 (Meisjes-C <15) - WZK Zwemmen WZK CM*1 (Meisjes-C <15)De Tweesprong
5 feb 18:30 Alkemade H2 (Heren) - Katwijk H5 (Heren)De Tweesprong
5 feb 19:30 Alkemade H1 (Heren (Bond)) - West-Friesland (SG) H1 (Heren (Bond))De Tweesprong
6 feb 14:45 Alkemade Alkemade EG*1 (Gemengd-E <11) - Vivax Vivax EG*1 (Gemengd-E <11)De Tweesprong
6 feb 15:30 Alkemade Da1 (Dames) - NieMo Barracuda Da2 (Dames)De Tweesprong
6 feb 16:30 Alkemade Alkemade AJ*1 (Jongens-A <19) - Sassenheim AJ1 (Jongens-A <19)De Tweesprong
12 feb 15:30 Aquadraat (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - Alkemade Alkemade EG*1 (Gemengd-E <11)De Does
12 feb 18:10 Sassenheim Sassenheim/Vivax CM*1 (Meisjes-C <15) - Alkemade CM1 (Meisjes-C <15)Poelmeer
12 feb 20:00 ZVVS AJ1 (Jongens-A <19) - Alkemade Alkemade AJ*1 (Jongens-A <19)De Kulk
13 feb 18:45 AZ&PC De Futen H1 (Heren (Bond)) - Alkemade H1 (Heren (Bond))De Meerkamp
5 maa 17:30 Alkemade Alkemade EG*1 (Gemengd-E <11) - Katwijk EG1 (Gemengd-E <11)De Tweesprong
5 maa 18:10 Alkemade Alkemade AJ*1 (Jongens-A <19) - Sassenheim AJ1 (Jongens-A <19)De Tweesprong
12 maa 14:55 ZVL-1886 Center EG2 (Gemengd-E <11) - Alkemade Alkemade EG*1 (Gemengd-E <11)Vijf Meibad
12 maa 17:10 AZC H6 (Heren) - Alkemade H2 (Heren)AquaRijn
12 maa 18:30 Alkemade Alkemade AJ*1 (Jongens-A <19) - AZC AZC AJ*1 (Jongens-A <19)De Tweesprong
12 maa 18:30 Oceanus H1 (Heren (Bond)) - Alkemade H1 (Heren (Bond))De Waterlelie
12 maa 19:30 Alkemade Da1 (Dames) - NZ&PC Da1 (Dames)De Tweesprong
19 maa 17:30 Alkemade CM1 (Meisjes-C <15) - De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG CM*1 (Meisjes-C <15)De Tweesprong
19 maa 18:30 Alkemade Da1 (Dames) - De Lansingh Da1 (Dames)De Tweesprong
19 maa 19:25 Alkemade Alkemade AJ*1 (Jongens-A <19) - De Kempvis AJ1 (Jongens-A <19)De Tweesprong
19 maa 20:30 Alkemade H2 (Heren) - ZVL-1886 Center H7 (Heren)De Tweesprong
26 maa 16:25 ZPB H&L Productions AJ1 (Jongens-A <19) - Alkemade Alkemade AJ*1 (Jongens-A <19)Inge de Bruijn Zwembad
26 maa 17:55 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 (Meisjes-C <15) - Alkemade CM1 (Meisjes-C <15)De Hoge Devel B.V.
26 maa 18:15 Alkemade H2 (Heren) - De Vliet (SG) H2 (Heren)De Tweesprong
26 maa 18:40 ZZ&PC De Devel Da2 (Dames) - Alkemade Da1 (Dames)De Hoge Devel B.V.
26 maa 19:15 Alkemade H1 (Heren (Bond)) - Triton Putten H1 (Heren (Bond))De Tweesprong
2 apr 15:45 ZPS ZPS/BZC CM*1 (Meisjes-C <15) - Alkemade CM1 (Meisjes-C <15)De Hofstee
2 apr 16:20 WZC (SG) WZC EG*2 (Gemengd-E <11) - Alkemade Alkemade EG*1 (Gemengd-E <11)De Veur
2 apr 16:30 ZPS Da2 (Dames) - Alkemade Da1 (Dames)De Hofstee
2 apr 16:50 De Kempvis AJ1 (Jongens-A <19) - Alkemade Alkemade AJ*1 (Jongens-A <19)Rivièrabad
2 apr 19:45 DJK-ZAR H1 (Heren (Bond)) - Alkemade H1 (Heren (Bond))Sportplaza Mercator
9 apr 17:30 Alkemade Alkemade EG*1 (Gemengd-E <11) - Z&PC De Gouwe De Gouwe EG*1 (Gemengd-E <11)De Tweesprong
9 apr 18:15 Alkemade CM1 (Meisjes-C <15) - Z&PC De Gouwe CM1 (Meisjes-C <15)De Tweesprong
9 apr 19:15 Alkemade H2 (Heren) - WZK Zwemmen H2 (Heren)De Tweesprong
10 apr 16:30 Alkemade Alkemade AJ*1 (Jongens-A <19) - SVH AJ1 (Jongens-A <19)De Tweesprong
10 apr 17:30 Alkemade H1 (Heren (Bond)) - De Snippen H1 (Heren (Bond))De Tweesprong
23 apr 15:00 SVH SVH/ZVVS/Delft CM1 (Meisjes-C <15) - Alkemade CM1 (Meisjes-C <15)Kerkpolder
23 apr 16:15 AZC AZC EG*1 (Gemengd-E <11) - Alkemade Alkemade EG*1 (Gemengd-E <11)AquaRijn
23 apr 18:15 NieMo Barracuda AJ1 (Jongens-A <19) - Alkemade Alkemade AJ*1 (Jongens-A <19)Polderbad
23 apr 18:30 Aquadraat (SG) H2 (Heren) - Alkemade H2 (Heren)De Does
23 apr 20:00 ZPCH H1 (Heren (Bond)) - Alkemade H1 (Heren (Bond))Sportcomplex Koning Willem Alexander
14 mei 19:30 Alkemade H1 (Heren (Bond)) - DWT H1 (Heren (Bond))De Tweesprong
28 mei 19:00 Alkemade H1 (Heren (Bond)) - DAW H1 (Heren (Bond))De Tweesprong
DatumTijdWedstrijdUitslag
27 nov 18:15 Alkemade CM1 (Meisjes-C <15) - SVH SVH/ZVVS/Delft CM1 (Meisjes-C <15) 4 - 0
27 nov 17:30 Alkemade Alkemade EG*1 (Gemengd-E <11) - AZC AZC EG*1 (Gemengd-E <11) 5 - 11
21 nov 18:30 Waterpolo Residentie (SG) Da2 (Dames) - Alkemade Da1 (Dames) 6 - 5
20 nov 20:30 De Snippen H1 (Heren (Bond)) - Alkemade H1 (Heren (Bond)) 9 - 6
20 nov 19:00 WZK Zwemmen H2 (Heren) - Alkemade H2 (Heren) 8 - 7
20 nov 18:10 Z&PC De Gouwe CM1 (Meisjes-C <15) - Alkemade CM1 (Meisjes-C <15) 15 - 2
20 nov 16:45 Z&PC De Gouwe De Gouwe EG*1 (Gemengd-E <11) - Alkemade Alkemade EG*1 (Gemengd-E <11) 26 - 1
20 nov 16:35 SVH AJ1 (Jongens-A <19) - Alkemade Alkemade AJ*1 (Jongens-A <19) 21 - 5
14 nov 16:00 Alkemade H1 (Heren (Bond)) - DJK-ZAR H1 (Heren (Bond)) 5 - 9
14 nov 15:00 Alkemade Alkemade EG*1 (Gemengd-E <11) - WZC (SG) WZC EG*2 (Gemengd-E <11) 14 - 3
13 nov 18:30 Alkemade Da1 (Dames) - ZPS Da2 (Dames) 5 - 6
13 nov 17:30 Alkemade CM1 (Meisjes-C <15) - ZPS ZPS/BZC CM*1 (Meisjes-C <15) 2 - 10
13 nov 17:00 ZVVS AJ1 (Jongens-A <19) - Alkemade Alkemade AJ*1 (Jongens-A <19) 7 - 19
7 nov 16:00 Alkemade Da1 (Dames) - ZZ&PC De Devel Da2 (Dames) 4 - 5
7 nov 15:00 Alkemade Alkemade AJ*1 (Jongens-A <19) - ZPB H&L Productions AJ1 (Jongens-A <19) 5 - 18
7 nov 14:15 Alkemade CM1 (Meisjes-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 (Meisjes-C <15) 2 - 9
6 nov 18:10 De Vliet (SG) H2 (Heren) - Alkemade H2 (Heren) 12 - 4
6 nov 17:30 Triton Putten H1 (Heren (Bond)) - Alkemade H1 (Heren (Bond)) 12 - 5
31 okt 15:45 AZC AZC AJ*1 (Jongens-A <19) - Alkemade Alkemade AJ*1 (Jongens-A <19) 18 - 4
30 okt 18:15 Alkemade H2 (Heren) - AZC H6 (Heren) 4 - 6
30 okt 17:30 Alkemade Alkemade EG*1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Center EG2 (Gemengd-E <11) 16 - 1
30 okt 16:45 NZ&PC Da1 (Dames) - Alkemade Da1 (Dames) 7 - 6
16 okt 18:00 Alkemade H1 (Heren (Bond)) - Oceanus H1 (Heren (Bond)) 11 - 12
9 okt 20:15 Alkemade H1 (Heren (Bond)) - AZ&PC De Futen H1 (Heren (Bond)) 8 - 18
9 okt 19:15 Alkemade Alkemade AJ*1 (Jongens-A <19) - ZVVS AJ1 (Jongens-A <19) 17 - 6
9 okt 18:15 Alkemade CM1 (Meisjes-C <15) - Sassenheim Sassenheim/Vivax CM*1 (Meisjes-C <15) 5 - 7
9 okt 17:30 Alkemade Alkemade EG*1 (Gemengd-E <11) - Aquadraat (SG) EG1 (Gemengd-E <11) 14 - 3
2 okt 21:20 West-Friesland (SG) H1 (Heren (Bond)) - Alkemade H1 (Heren (Bond)) 12 - 11
2 okt 18:55 NieMo Barracuda Da2 (Dames) - Alkemade Da1 (Dames) 5 - 1
2 okt 18:30 Sassenheim AJ1 (Jongens-A <19) - Alkemade Alkemade AJ*1 (Jongens-A <19) 14 - 8
2 okt 17:30 Vivax Vivax EG*1 (Gemengd-E <11) - Alkemade Alkemade EG*1 (Gemengd-E <11) 7 - 11
2 okt 16:25 Katwijk H5 (Heren) - Alkemade H2 (Heren) 11 - 4
26 sep 16:00 Alkemade Da1 (Dames) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar Da6 (Dames) 7 - 5
26 sep 15:00 Alkemade Alkemade AJ*1 (Jongens-A <19) - ZPB H&L Productions AJ1 (Jongens-A <19) 11 - 21
25 sep 18:10 De Plas H1 (Heren (Bond)) - Alkemade H1 (Heren (Bond)) 5 - 19
25 sep 17:25 De Plas H2 (Heren) - Alkemade H2 (Heren) 4 - 4
25 sep 15:20 NZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - Alkemade Alkemade EG*1 (Gemengd-E <11) 1 - 9
19 sep 14:30 Alkemade CM1 (Meisjes-C <15) - Z&PC Rotterdam CM1 (Meisjes-C <15) 3 - 8
11 sep 19:00 WZK Zwemmen WZK CM*1 (Meisjes-C <15) - Alkemade CM1 (Meisjes-C <15) 4 - 6
Verenigingsinformatie
NaamAlkemade
AccommodatiegegevensDe Tweesprong
ROELOFARENDSVEEN
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.