HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging ZV De Zaan - Zaandam

DatumTijdWedstrijdLocatie
25 mei 21:00 ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))De Slag
28 mei 14:00 ZV De Zaan Da2 (Dames Reserve (Bond)) - PSV Da2 (Dames Reserve (Bond))De Slag
28 mei 15:00 ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H3 (Heren Reserve (Bond))De Slag
28 mei 16:15 ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) - Wiekslag Da1 (Dames (Bond))De Slag
28 mei 17:30 ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Slag
29 mei 14:00 ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Slag
29 mei 17:00 WIDEX GZC DONK BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Groenhovenbad
30 mei 00:00 De Ham BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Crommenije
30 mei 00:00 ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - WIDEX GZC DONK BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Slag
30 mei 00:00 ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - UZSC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Slag
30 mei 00:00 AZC H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond))AquaRijn
30 mei 00:00 SVH H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcentrum de Wilgenring
30 mei 00:00 Waterpolo Den Haag (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond))Hofbad
30 mei 00:00 ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Slag
30 mei 00:00 ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))De Slag
30 mei 00:00 ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Schuurman BZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Slag
30 mei 00:00 ZVL-1886 Center BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Zijl
30 mei 00:00 Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Het Ravijn
30 mei 00:00 Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Peppel
30 mei 00:00 UZSC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Krommerijn
30 mei 00:00 ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Slag
30 mei 00:00 ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Ham H2 (Heren Reserve (Bond))De Slag
30 mei 00:00 ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H3 (Heren Reserve (Bond))De Slag
30 mei 00:00 ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond)) - Katwijk H2 (Heren Reserve (Bond))De Slag
30 mei 00:00 ZV De Zaan Da2 (Dames Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da2 (Dames Reserve (Bond))De Slag
30 mei 00:00 ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H4 (Heren Reserve (Bond))De Slag
30 mei 00:00 ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Slag
30 mei 00:00 ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - UZSC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Slag
30 mei 00:00 ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) - BZC Da1 (Dames (Bond))De Slag
30 mei 00:00 ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Slag
30 mei 00:00 ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Slag
DatumTijdWedstrijdUitslag
22 mei 18:00 Waterpolo Den Haag (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 5 - 28
22 mei 16:15 Z&PC De Gouwe Da2 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) 7 - 9
22 mei 15:30 ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Center CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 9 - 10
22 mei 14:00 ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 7 - 20
21 mei 18:00 ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Polar Bears Polar Bears/VZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 14 - 14
21 mei 17:00 ZV De Zaan Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center Da3 (Dames Reserve (Bond)) 6 - 5
21 mei 15:45 ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H2 (Heren Reserve (Bond)) 10 - 13
21 mei 14:30 ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center H2 (Heren Reserve (Bond)) 10 - 10
17 mei 20:00 BZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond)) 12 - 14
15 mei 15:30 ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - VZC VZC/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 23 - 10
15 mei 14:00 ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 1 - 26
15 mei 12:00 ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 3 - 7
14 mei 19:00 BZC Da1 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) 3 - 6
14 mei 17:15 ZV De Zaan Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center Da2 (Dames Reserve (Bond)) 11 - 7
14 mei 16:00 ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center H3 (Heren Reserve (Bond)) 11 - 12
14 mei 14:30 Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 9 - 7
12 mei 19:45 Katwijk Da1 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) 5 - 5
8 mei 12:00 ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 18 - 9
8 mei 11:00 ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - De Ham CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 8 - 7
7 mei 20:00 Wiekslag Da1 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) 6 - 5
7 mei 18:35 ZPB H&L Productions H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond)) 9 - 13
7 mei 16:00 Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 5 - 14
7 mei 14:30 ZV De Zaan Da2 (Dames Reserve (Bond)) - De Ham Da2 (Dames Reserve (Bond)) 10 - 8
7 mei 14:30 De Ham CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 6 - 6
1 mei 15:00 Schuurman BZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 11 - 15
30 apr 16:00 ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond)) - SVH H2 (Heren Reserve (Bond)) 21 - 10
30 apr 15:35 ZVL-1886 Center Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZV De Zaan Da2 (Dames Reserve (Bond)) 7 - 5
24 apr 20:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 6 - 21
24 apr 16:45 UZSC Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZV De Zaan Da2 (Dames Reserve (Bond)) 17 - 8
24 apr 15:15 UZSC DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 8
23 apr 20:25 ZV De Zaan H8 (Heren) - ZPCH H4 (Heren) 11 - 7
23 apr 18:55 Katwijk H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond)) 7 - 15
23 apr 18:45 ZV De Zaan H7 (Heren) - De Ham H5 (Heren) 7 - 6
23 apr 18:05 UZSC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 4 - 8
23 apr 17:55 ZV De Zaan Da5 (Dames) - ZPC Woerden Da1 (Dames) 12 - 4
23 apr 17:45 Oceanus Da2 (Dames) - ZV De Zaan Da6 (Dames) 6 - 7
23 apr 16:40 ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - De Ham CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 10 - 8
23 apr 15:50 ZV De Zaan H4 (Heren) - De Vuursche H1 (Heren) 14 - 5
23 apr 15:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) - ZV De Zaan Da4 (Dames) 8 - 3
23 apr 15:00 ZV De Zaan H5 (Heren) - VZV H3 (Heren) 15 - 8
23 apr 14:30 De Ham EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) 9 - 3
23 apr 14:00 ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) - Triton EG1 (Gemengd-E <11) 7 - 8
20 apr 20:00 ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) - Katwijk Da1 (Dames (Bond)) 8 - 5
10 apr 18:30 De Duinkikkers H2 (Heren) - ZV De Zaan H4 (Heren) 5 - 7
10 apr 17:15 MNC Dordrecht H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond)) 14 - 11
9 apr 20:50 West-Friesland (SG) H2 (Heren) - ZV De Zaan H6 (Heren) 6 - 7
9 apr 20:10 De Reuring H2 (Heren) - ZV De Zaan H7 (Heren) 10 - 10
9 apr 19:05 ZV De Zaan H9 (Heren) - De Amstel H1 (Heren) 7 - 5
9 apr 19:00 De Ham Da4 (Dames) - ZV De Zaan Da4 (Dames) 10 - 8
9 apr 18:55 De Otters Het Gooi EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) 14 - 2
9 apr 18:40 ZPCH Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da5 (Dames) 4 - 5
9 apr 18:15 ZV De Zaan H8 (Heren) - JAWS Amsterdam H3 (Heren) 7 - 4
9 apr 17:30 Aquarijn Da4 (Dames) - ZV De Zaan Da6 (Dames) 9 - 4
9 apr 17:15 ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) - ZVL-1886 Center Da4 (Dames (Bond)) 8 - 8
9 apr 16:50 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) 12 - 3
9 apr 16:05 ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Het Ravijn CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 7 - 15
9 apr 14:50 ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 8 - 8
9 apr 14:00 ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) - Het Y EG1 (Gemengd-E <11) 0 - 13
3 apr 18:30 Waterpolo Den Haag (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 3 - 24
3 apr 16:30 VZV Njord BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 4 - 4
2 apr 19:50 West-Friesland (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17) 2 - 13
2 apr 19:00 ZV De Zaan H9 (Heren) - DWT H5 (Heren) 9 - 3
2 apr 18:20 ZV De Zaan Da2 (Dames Reserve (Bond)) - UZSC Da3 (Dames Reserve (Bond)) 3 - 9
2 apr 18:10 ZV De Zaan H10 (Heren) - KZC H5 (Heren) 4 - 12
2 apr 18:10 De Meeuwen Diemen EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) 11 - 4
2 apr 18:00 Aquafit H1 (Heren) - ZV De Zaan H5 (Heren) 7 - 5
2 apr 18:00 Het Y Da2 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) 10 - 11
2 apr 17:20 ZV De Zaan Da6 (Dames) - DWT Da2 (Dames) 9 - 4
2 apr 17:15 ZV De Zaan H6 (Heren) - KZC H2 (Heren) 8 - 6
2 apr 16:45 De Ham H6 (Heren) - ZV De Zaan H8 (Heren) 10 - 11
2 apr 16:30 ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - Het Y DG1 (Gemengd-D <13) 19 - 4
2 apr 16:25 ZV De Zaan H4 (Heren) - VZC H3 (Heren) 9 - 5
2 apr 15:55 ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 8 - 11
2 apr 15:35 ZV De Zaan H7 (Heren) - KZC H3 (Heren) 3 - 4
2 apr 14:45 ZV De Zaan Da5 (Dames) - De Snippen Da1 (Dames) 8 - 4
2 apr 14:00 ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 10
27 maa 16:00 UZSC EG2 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) 8 - 4
27 maa 14:00 ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Schuurman BZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 47 - 5
27 maa 12:30 Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 8 - 8
26 maa 21:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren) - ZV De Zaan H4 (Heren) 4 - 8
26 maa 20:30 ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren Reserve (Bond)) 12 - 14
26 maa 19:50 ZV De Zaan H9 (Heren) - IJsselmeer H3 (Heren) 10 - 3
26 maa 19:30 WZ&PC Purmerend H1 (Heren) - ZV De Zaan H6 (Heren) 4 - 6
26 maa 19:20 ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) - Polar Bears H1 (Heren (Bond)) 16 - 16
26 maa 19:00 ZV De Zaan H5 (Heren) - DJK-ZAR H3 (Heren) 18 - 9
26 maa 19:00 De Meeuwen Diemen Da2 (Dames) - ZV De Zaan Da6 (Dames) 3 - 17
26 maa 18:45 WZ&PC Purmerend H2 (Heren) - ZV De Zaan H10 (Heren) 7 - 4
26 maa 18:30 DAW H3 (Heren) - ZV De Zaan H7 (Heren) 6 - 5
26 maa 18:10 ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17) - De Reuring De Reuring/DAW BJ1 (Jongens-B <17) 22 - 2
26 maa 18:00 H.B.W. (SG) Da2 (Dames) - ZV De Zaan Da4 (Dames) 5 - 5
26 maa 18:00 ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) - AZC Da1 (Dames (Bond)) 14 - 8
26 maa 17:20 ZV De Zaan Da5 (Dames) - De Ham Da5 (Dames) 10 - 4
26 maa 16:50 ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 8 - 8
26 maa 16:30 ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - De Ham DG1 (Gemengd-D <13) 8 - 6
26 maa 15:40 ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 17 - 14
26 maa 14:55 ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) - UZSC EG1 (Gemengd-E <11) 9 - 2
24 maa 21:15 ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) - Het Ravijn H1 (Heren (Bond)) 11 - 12
20 maa 14:00 ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - UZSC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 20 - 8
20 maa 11:00 ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Center CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 9 - 8
19 maa 21:00 ZV De Zaan H9 (Heren) - De Aalscholver H4 (Heren) 16 - 2
19 maa 20:20 De Snippen H2 (Heren) - ZV De Zaan H8 (Heren) 15 - 9
19 maa 20:10 ZV De Zaan H10 (Heren) - De Snippen H3 (Heren) 4 - 8
19 maa 19:50 UZSC Da3 (Dames Reserve (Bond)) - ZV De Zaan Da2 (Dames Reserve (Bond)) 16 - 12
19 maa 19:40 ZVL-1886 Center H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond)) 14 - 13
19 maa 19:25 KZC H2 (Heren) - ZV De Zaan H5 (Heren) 7 - 9
19 maa 19:20 ZV De Zaan H7 (Heren) - ZV Haerlem H5 (Heren) 5 - 4
19 maa 18:30 ZV De Zaan Da4 (Dames) - De Dolfijn Da1 (Dames) 7 - 10
19 maa 18:20 ZPCH BJ1 (Jongens-B <17) - ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17) 14 - 5
19 maa 18:20 ZVL-1886 Center H1 (Heren (Bond)) - ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) 11 - 8
19 maa 17:40 ZV De Zaan H6 (Heren) - DJK-ZAR H3 (Heren) 11 - 8
19 maa 16:50 ZV De Zaan H4 (Heren) - ZPC Woerden H2 (Heren) 4 - 5
19 maa 15:40 ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 8 - 8
19 maa 14:30 ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Center CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 9 - 7
19 maa 13:45 ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) - De Meeuwen Diemen EG1 (Gemengd-E <11) 8 - 12
13 maa 19:00 Polar Bears Polar Bears/VZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 7 - 16
13 maa 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 8
12 maa 21:30 UZSC H1 (Heren (Bond)) - ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) 8 - 10
12 maa 20:45 ZV Haerlem H5 (Heren) - ZV De Zaan H7 (Heren) 5 - 9
12 maa 19:55 AquaWaarD BJ1 (Jongens-B <17) - ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17) 27 - 6
12 maa 19:10 De Dolfijn De Dolfijn Da2/De Waterwolf Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da5 (Dames) 4 - 14
12 maa 19:00 De Vuursche H4 (Heren) - ZV De Zaan H9 (Heren) 3 - 22
12 maa 18:30 ZV De Zaan H6 (Heren) - AquaWaarD H1 (Heren) 7 - 14
12 maa 18:20 De Waterwolf H1 (Heren) - ZV De Zaan H5 (Heren) 8 - 3
12 maa 17:50 - ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond)) 10 - 25
12 maa 17:45 De Aalscholver EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) 9 - 2
12 maa 17:40 ZV De Zaan Da4 (Dames) - De Duinkikkers Da1 (Dames) 8 - 8
12 maa 17:30 DJK-ZAR H5 (Heren) - ZV De Zaan H8 (Heren) 4 - 11
12 maa 16:50 ZV De Zaan H10 (Heren) - AZVD H1 (Heren) 9 - 10
12 maa 16:20 Domstad (SG) CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 1 - 17
12 maa 16:00 ZV De Zaan Da6 (Dames) - De Aalscholver Da1 (Dames) 8 - 8
12 maa 14:15 ZVL-1886 Center CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 6 - 8
6 maa 19:00 Polar Bears Polar Bears/VZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 14 - 18
5 maa 17:30 VZC VZC/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 11 - 10
5 maa 16:00 Het Ravijn H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond)) 8 - 10
5 maa 14:30 PSV H1 (Heren (Bond)) - ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) 5 - 9
4 maa 19:00 De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 6 - 5
26 feb 18:20 ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H2 (Heren Reserve (Bond)) 22 - 4
20 feb 18:00 Polar Bears H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond)) 9 - 10
19 feb 19:30 ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) - ZPB H&L Productions Da2 (Dames (Bond)) 10 - 2
19 feb 18:15 ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPB H&L Productions H2 (Heren Reserve (Bond)) 20 - 9
19 feb 18:05 De Ham Da1 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) 10 - 18
19 feb 16:20 WIDEX GZC DONK Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZV De Zaan Da2 (Dames Reserve (Bond)) 13 - 5
16 feb 20:15 ZVL-1886 Center Da1 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) 8 - 16
16 feb 18:55 ZVL-1886 Center Da4 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) 7 - 9
16 feb 17:45 ZVL-1886 Center CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 7 - 8
13 feb 18:00 AZ&PC De Futen H2 (Heren) - ZV De Zaan H4 (Heren) 11 - 8
13 feb 16:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 10 - 7
13 feb 16:30 Watervlo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 4 - 24
13 feb 15:45 Triton EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) 11 - 7
12 feb 20:15 WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond)) - ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) 13 - 13
12 feb 19:40 ZV De Zaan H7 (Heren) - MSV-Zeemacht H2 (Heren) 3 - 6
12 feb 19:15 MSV-Zeemacht H3 (Heren) - ZV De Zaan H10 (Heren) 9 - 4
12 feb 18:50 ZV De Zaan Da5 (Dames) - Watervlo Da2 (Dames) 10 - 6
12 feb 18:10 ZV De Zaan H8 (Heren) - Amsterdam Waterproof H1 (Heren) 12 - 8
12 feb 17:35 PSV Da1 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) 6 - 12
12 feb 17:30 WIDEX GZC DONK H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond)) 5 - 14
12 feb 17:20 ZV De Zaan H9 (Heren) - HZC de Robben H4 (Heren) 18 - 1
12 feb 17:10 ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17) - KZC BJ1 (Jongens-B <17) 3 - 17
12 feb 16:55 VZV H3 (Heren) - ZV De Zaan H6 (Heren) 5 - 7
12 feb 16:30 ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - UZSC DG1 (Gemengd-D <13) 16 - 3
12 feb 16:00 ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - PSV CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 12 - 11
12 feb 14:50 ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 12 - 8
12 feb 14:00 ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 10
6 feb 17:15 AZ&PC De Futen H3 (Heren) - ZV De Zaan H8 (Heren) 17 - 5
6 feb 13:30 Het Y EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) 6 - 9
5 feb 21:35 West-Friesland (SG) H3 (Heren) - ZV De Zaan H7 (Heren) 6 - 8
5 feb 20:15 ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond)) 12 - 8
5 feb 20:00 De Reuring Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da5 (Dames) 8 - 8
5 feb 19:00 ZV De Zaan H4 (Heren) - UZSC H6 (Heren) 8 - 4
5 feb 18:45 ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) - UZSC Da1 (Dames (Bond)) 11 - 8
5 feb 18:15 De Otters Het Gooi H3 (Heren) - ZV De Zaan H9 (Heren) 14 - 6
5 feb 18:10 ZV De Zaan H6 (Heren) - ZV De Zaan H5 (Heren) 12 - 5
5 feb 17:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 5 - 15
5 feb 17:30 DJK-ZAR Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da6 (Dames) 5 - 13
5 feb 17:20 ZV De Zaan Da4 (Dames) - De Otters Het Gooi Da1 (Dames) 14 - 8
5 feb 17:10 De Dolfijn BJ1 (Jongens-B <17) - ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17) 7 - 13
5 feb 17:00 VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 10 - 13
5 feb 16:00 ZV De Zaan Da2 (Dames Reserve (Bond)) - UZSC Da2 (Dames Reserve (Bond)) 5 - 12
5 feb 14:45 ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) - Z&PC Rotterdam Da1 (Dames (Bond)) 14 - 7
5 feb 14:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) 10 - 1
30 jan 19:30 Het Zinkstuk Da2 (Dames) - ZV De Zaan Da6 (Dames) 3 - 12
30 jan 17:05 De Ham H5 (Heren) - ZV De Zaan H7 (Heren) 7 - 8
30 jan 16:20 De Ham BJ2 (Jongens-B <17) - ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17) 17 - 6
30 jan 15:15 UZSC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 9 - 17
30 jan 13:30 Het Y DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 11
29 jan 20:55 AZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond)) 6 - 28
29 jan 20:50 West-Friesland (SG) H2 (Heren) - ZV De Zaan H5 (Heren) 5 - 8
29 jan 19:30 AZC H1 (Heren (Bond)) - ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) 10 - 16
29 jan 19:20 De Ham Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZV De Zaan Da2 (Dames Reserve (Bond)) 14 - 8
29 jan 18:15 Zwemvereniging Utrecht H7 (Heren) - ZV De Zaan H9 (Heren) 10 - 17
29 jan 18:05 ZV De Zaan Da4 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames) 4 - 8
29 jan 16:35 WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) 7 - 10
29 jan 15:35 ZV De Zaan H4 (Heren) - IJsselmeer H1 (Heren) 7 - 8
29 jan 15:20 WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 8 - 7
29 jan 14:45 ZV De Zaan H6 (Heren) - Aquafit H1 (Heren) 4 - 4
29 jan 14:00 ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) - De Meeuwen Diemen EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 3
23 jan 16:00 ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) - ZPB H&L Productions H1 (Heren (Bond)) 16 - 10
22 jan 17:30 ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) - Het Ravijn Da1 (Dames (Bond)) 9 - 8
22 jan 16:00 ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) - De Ham H1 (Heren (Bond)) 14 - 9
15 jan 17:40 SVH H1 (Heren (Bond)) - ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) 7 - 19
17 dec 19:45 UZSC Da1 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) 8 - 10
11 dec 18:35 Waterpolo Den Haag (SG) H1 (Heren (Bond)) - ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) 5 - 15
11 dec 17:00 PSV Da1 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) 7 - 21
5 dec 14:00 ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) - De Ham Da1 (Dames (Bond)) 11 - 8
4 dec 18:00 Polar Bears H1 (Heren (Bond)) - ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) 13 - 12
4 dec 17:15 ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) - Het Ravijn Da1 (Dames (Bond)) 9 - 8
28 nov 17:00 ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) - Schuurman BZC H1 (Heren (Bond)) 21 - 6
28 nov 14:00 ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Center BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 2 - 26
27 nov 21:05 De Snippen Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da5 (Dames) 5 - 16
27 nov 20:30 De Vuursche H1 (Heren) - ZV De Zaan H4 (Heren) 7 - 12
27 nov 19:55 VZV H3 (Heren) - ZV De Zaan H5 (Heren) 9 - 12
27 nov 19:50 ZPCH H4 (Heren) - ZV De Zaan H8 (Heren) 5 - 12
27 nov 19:00 ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) - ZVL-1886 Center H1 (Heren (Bond)) 19 - 10
27 nov 19:00 ZV De Zaan H7 (Heren) - ZV Haerlem H5 (Heren) 7 - 1
27 nov 18:55 De Otters Het Gooi EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) 6 - 3
27 nov 18:45 Polar Bears Da1 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) 5 - 7
27 nov 18:45 DWT Da2 (Dames) - ZV De Zaan Da6 (Dames) 3 - 5
27 nov 18:10 ZV De Zaan Da4 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) 11 - 3
27 nov 17:20 ZV De Zaan H10 (Heren) - De Ham H7 (Heren) 2 - 15
27 nov 16:30 ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13) 8 - 8
27 nov 16:15 ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Domstad (SG) CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 21 - 10
27 nov 14:00 ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) - Het Y EG1 (Gemengd-E <11) 8 - 4
25 nov 19:25 WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) 4 - 11
21 nov 17:30 ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - VZV Njord BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 7 - 7
21 nov 16:40 AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 8 - 46
21 nov 16:15 De Amstel H1 (Heren) - ZV De Zaan H9 (Heren) 4 - 14
20 nov 21:00 ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) - PSV Da1 (Dames (Bond)) 22 - 6
20 nov 20:40 ZV De Zaan H6 (Heren) - West-Friesland (SG) H2 (Heren) 4 - 7
20 nov 20:30 De Ham Da5 (Dames) - ZV De Zaan Da5 (Dames) 2 - 17
20 nov 19:50 ZV De Zaan H4 (Heren) - De Duinkikkers H2 (Heren) 7 - 4
20 nov 19:30 ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) - PSV H1 (Heren (Bond)) 9 - 9
20 nov 19:00 ZV De Zaan Da4 (Dames) - De Ham Da4 (Dames) 9 - 4
20 nov 18:50 ZVL-1886 Center H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond)) 10 - 8
20 nov 18:40 - ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17) 4 - 14
20 nov 18:15 MSV-Zeemacht H2 (Heren) - ZV De Zaan H7 (Heren) 6 - 6
20 nov 18:10 De Meeuwen Diemen EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) 5 - 4
20 nov 18:10 ZV De Zaan H10 (Heren) - DAW H4 (Heren) 5 - 10
20 nov 18:05 ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond)) - Het Ravijn H2 (Heren Reserve (Bond)) 14 - 5
20 nov 17:20 ZV De Zaan Da6 (Dames) - De Meeuwen Diemen Da2 (Dames) 13 - 4
20 nov 17:10 Het Ravijn CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 16 - 9
20 nov 16:45 ZV De Zaan Da2 (Dames Reserve (Bond)) - Het Ravijn Da2 (Dames Reserve (Bond)) 4 - 8
20 nov 16:30 ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - Het Y DG1 (Gemengd-D <13) 14 - 4
20 nov 16:00 JAWS Amsterdam H3 (Heren) - ZV De Zaan H8 (Heren) 5 - 11
20 nov 15:30 Domstad (SG) CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 6 - 22
14 nov 17:15 Watervlo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 4 - 38
13 nov 21:15 UZSC H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond)) 6 - 11
13 nov 21:10 DWT H5 (Heren) - ZV De Zaan H9 (Heren) 7 - 22
13 nov 20:15 Het Ravijn H1 (Heren (Bond)) - ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) 10 - 11
13 nov 19:25 KZC H2 (Heren) - ZV De Zaan H6 (Heren) 7 - 7
13 nov 19:15 De Aalscholver Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da6 (Dames) 5 - 8
13 nov 19:00 ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17) - West-Friesland (SG) BJ1 (Jongens-B <17) 18 - 3
13 nov 18:45 Het Ravijn Da1 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) 8 - 15
13 nov 18:15 ZV De Zaan H5 (Heren) - Aquafit H1 (Heren) 3 - 3
13 nov 18:10 ZV De Zaan Da5 (Dames) - De Dolfijn De Dolfijn Da2/De Waterwolf Da1 (Dames) 9 - 6
13 nov 17:55 KZC H5 (Heren) - ZV De Zaan H10 (Heren) 5 - 2
13 nov 17:30 ZV De Zaan H7 (Heren) - West-Friesland (SG) H3 (Heren) 5 - 6
13 nov 17:20 ZV De Zaan H8 (Heren) - De Ham H6 (Heren) 14 - 7
13 nov 16:30 VZC H3 (Heren) - ZV De Zaan H4 (Heren) 6 - 4
13 nov 16:30 ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - De Ham DG1 (Gemengd-D <13) 10 - 5
13 nov 16:15 ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) - Het Y Da2 (Dames (Bond)) 13 - 7
13 nov 15:00 ZV De Zaan Da2 (Dames Reserve (Bond)) - Polar Bears Da2 (Dames Reserve (Bond)) 6 - 10
13 nov 14:00 ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) - UZSC EG1 (Gemengd-E <11) 9 - 5
13 nov 14:00 ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) - UZSC EG2 (Gemengd-E <11) 7 - 8
7 nov 18:45 ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - De Ham BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 7 - 12
7 nov 17:15 ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Watervlo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 45 - 5
6 nov 21:10 ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H2 (Heren Reserve (Bond)) 14 - 12
6 nov 20:55 KZC H4 (Heren) - ZV De Zaan H8 (Heren) 9 - 8
6 nov 20:25 AZC Da1 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) 6 - 8
6 nov 20:20 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond)) 11 - 13
6 nov 19:45 ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) - UZSC H1 (Heren (Bond)) 6 - 5
6 nov 19:30 Polar Bears Da1 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) 12 - 10
6 nov 19:00 DJK-ZAR H3 (Heren) - ZV De Zaan H5 (Heren) 7 - 7
6 nov 19:00 De Reuring De Reuring/DAW BJ1 (Jongens-B <17) - ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17) 1 - 21
6 nov 18:30 ZV De Zaan H4 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren) 13 - 6
6 nov 18:25 IJsselmeer H3 (Heren) - ZV De Zaan H9 (Heren) 7 - 11
6 nov 18:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 24 - 7
6 nov 18:00 Polar Bears Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZV De Zaan Da2 (Dames Reserve (Bond)) 10 - 3
6 nov 17:45 ZV De Zaan H6 (Heren) - WZ&PC Purmerend H1 (Heren) 5 - 4
6 nov 17:00 Watervlo Da2 (Dames) - ZV De Zaan Da5 (Dames) 4 - 7
6 nov 17:00 ZV De Zaan H7 (Heren) - De Ham H5 (Heren) 7 - 9
6 nov 16:15 ZV De Zaan Da4 (Dames) - H.B.W. (SG) Da2 (Dames) 9 - 3
6 nov 16:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 15
6 nov 15:45 ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 15 - 14
6 nov 15:30 ZV De Zaan H10 (Heren) - WZ&PC Purmerend H2 (Heren) 3 - 8
6 nov 14:45 ZV De Zaan Da6 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames) 6 - 4
6 nov 14:00 ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) - De Aalscholver EG1 (Gemengd-E <11) 3 - 17
31 okt 17:00 De Duinkikkers Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da4 (Dames) 5 - 9
31 okt 15:45 Triton EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) 8 - 4
30 okt 19:55 De Reuring H2 (Heren) - ZV De Zaan H7 (Heren) 6 - 8
30 okt 19:55 ZPB H&L Productions H1 (Heren (Bond)) - ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) 10 - 13
30 okt 19:10 ZV De Zaan H5 (Heren) - De Waterwolf H1 (Heren) 9 - 7
30 okt 19:00 ZV De Zaan Da5 (Dames) - De Reuring Da1 (Dames) 13 - 3
30 okt 18:20 ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17) - AquaWaarD BJ1 (Jongens-B <17) 7 - 11
30 okt 18:15 AZVD H1 (Heren) - ZV De Zaan H10 (Heren) 7 - 10
30 okt 18:10 ZV De Zaan H9 (Heren) - De Vuursche H4 (Heren) 28 - 1
30 okt 17:30 ZV De Zaan H8 (Heren) - DJK-ZAR H5 (Heren) 18 - 4
30 okt 17:20 ZV De Zaan Da6 (Dames) - DJK-ZAR Da1 (Dames) 11 - 0
30 okt 16:45 AquaWaarD H1 (Heren) - ZV De Zaan H6 (Heren) 10 - 6
30 okt 16:30 ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - UZSC DG1 (Gemengd-D <13) 15 - 1
30 okt 15:00 ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da1 (Dames (Bond)) 5 - 6
30 okt 14:00 ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG1 (Gemengd-E <11) 8 - 9
23 okt 20:00 ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) - ZVL-1886 Center Da1 (Dames (Bond)) 9 - 5
23 okt 18:30 ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H2 (Heren Reserve (Bond)) 11 - 11
23 okt 17:00 ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) - WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond)) 11 - 11
23 okt 15:30 ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) - Z&PC De Gouwe Da2 (Dames (Bond)) 12 - 6
23 okt 15:00 Het Ravijn Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZV De Zaan Da2 (Dames Reserve (Bond)) 22 - 4
16 okt 19:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond)) - ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) 10 - 10
16 okt 18:15 ZVL-1886 Center Da3 (Dames Reserve (Bond)) - ZV De Zaan Da2 (Dames Reserve (Bond)) 5 - 12
16 okt 18:00 Polar Bears H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond)) 13 - 17
10 okt 20:30 UZSC H4 (Heren Reserve (Bond)) - ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond)) 11 - 10
10 okt 17:30 ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - UZSC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 21 - 11
10 okt 16:15 ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 11 - 4
10 okt 13:30 Het Y EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) 8 - 3
9 okt 20:00 ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) - UZSC Da1 (Dames (Bond)) 15 - 13
9 okt 19:00 ZV De Zaan H7 (Heren) - KZC H3 (Heren) 9 - 6
9 okt 18:30 ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H2 (Heren Reserve (Bond)) 16 - 7
9 okt 18:10 ZPB H&L Productions Da2 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) 7 - 14
9 okt 18:10 ZV De Zaan H10 (Heren) - MSV-Zeemacht H3 (Heren) 3 - 5
9 okt 17:45 HZC de Robben H4 (Heren) - ZV De Zaan H9 (Heren) 13 - 8
9 okt 17:30 Amsterdam Waterproof H1 (Heren) - ZV De Zaan H8 (Heren) 4 - 9
9 okt 17:30 MSV-Zeemacht H1 (Heren) - ZV De Zaan H5 (Heren) 8 - 11
9 okt 17:25 KZC BJ1 (Jongens-B <17) - ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17) 14 - 9
9 okt 17:20 ZV De Zaan Da6 (Dames) - Het Zinkstuk Da2 (Dames) 16 - 1
9 okt 17:00 ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) - AZC H1 (Heren (Bond)) 9 - 10
9 okt 16:30 ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13) 8 - 12
9 okt 16:15 Domstad (SG) Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da5 (Dames) 3 - 13
9 okt 16:05 PSV CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 18 - 11
9 okt 16:00 ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 10 - 13
9 okt 15:35 ZV De Zaan H6 (Heren) - VZV H3 (Heren) 11 - 3
9 okt 14:45 ZV De Zaan H4 (Heren) - AZ&PC De Futen H2 (Heren) 8 - 9
9 okt 14:45 PSV Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZV De Zaan Da2 (Dames Reserve (Bond)) 9 - 12
9 okt 14:00 ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) - De Otters Het Gooi EG1 (Gemengd-E <11) 10 - 7
3 okt 18:30 UZSC H6 (Heren) - ZV De Zaan H4 (Heren) 2 - 8
3 okt 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) 12 - 4
3 okt 14:00 ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 39 - 5
2 okt 20:55 DWT H4 (Heren) - ZV De Zaan H10 (Heren) 6 - 6
2 okt 20:25 De Otters Het Gooi Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da4 (Dames) 4 - 7
2 okt 20:15 Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames) - ZV De Zaan Da5 (Dames) 2 - 11
2 okt 20:00 ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond)) - BZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) 15 - 12
2 okt 19:20 De Ham H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond)) 11 - 19
2 okt 18:10 ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17) - De Dolfijn BJ1 (Jongens-B <17) 13 - 12
2 okt 18:00 Het Y DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 13
2 okt 18:00 DAW H3 (Heren) - ZV De Zaan H7 (Heren) 4 - 7
2 okt 18:00 Z&PC Rotterdam Da1 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) 6 - 10
2 okt 17:20 ZV De Zaan H5 (Heren) - ZV De Zaan H6 (Heren) 5 - 5
2 okt 17:20 ZV De Zaan H8 (Heren) - AZ&PC De Futen H3 (Heren) 6 - 10
2 okt 17:00 ZPCH Da2 (Dames) - ZV De Zaan Da6 (Dames) 3 - 6
2 okt 16:30 ZV De Zaan H9 (Heren) - De Otters Het Gooi H3 (Heren) 13 - 6
2 okt 16:10 ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 10 - 4
2 okt 14:55 De Ham H1 (Heren (Bond)) - ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) 10 - 16
2 okt 14:50 ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 19 - 6
25 sep 19:30 ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) - SVH H1 (Heren (Bond)) 24 - 4
25 sep 19:15 De Reuring H3 (Heren) - ZV De Zaan H10 (Heren) 8 - 9
25 sep 19:00 De Otters Het Gooi H2 (Heren) - ZV De Zaan H4 (Heren) 4 - 7
25 sep 18:55 De Waterwolf H1 (Heren) - ZV De Zaan H6 (Heren) 6 - 6
25 sep 18:15 MSV-Zeemacht H2 (Heren) - ZV De Zaan H7 (Heren) 6 - 5
25 sep 18:00 Aquarijn Da2 (Dames) - ZV De Zaan Da4 (Dames) 6 - 11
25 sep 18:00 ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond)) 22 - 12
25 sep 17:20 ZV De Zaan H9 (Heren) - De Vaart H3 (Heren) 20 - 8
25 sep 16:30 ZV De Zaan H8 (Heren) - Oceanus H4 (Heren) 8 - 9
25 sep 15:35 ZV De Zaan H5 (Heren) - WZ&PC Purmerend H1 (Heren) 2 - 3
25 sep 15:30 UZSC EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) 3 - 7
25 sep 14:45 ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17) - De Otters Het Gooi BJ2 (Jongens-B <17) 11 - 20
25 sep 14:15 De Ham DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 5
25 sep 14:00 ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) - UZSC EG2 (Gemengd-E <11) 5 - 7
18 sep 19:45 MSV-Zeemacht H1 (Heren) - ZV De Zaan H6 (Heren) 2 - 17
18 sep 19:30 Schuurman BZC H1 (Heren (Bond)) - ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) 13 - 15
18 sep 19:00 De Meerkoeten H1 (Heren) - ZV De Zaan H9 (Heren) 7 - 9
18 sep 18:10 AquaWaarD H1 (Heren) - ZV De Zaan H5 (Heren) 12 - 7
18 sep 18:00 De Ham Da1 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) 10 - 12
18 sep 17:45 Aquarijn H2 (Heren) - ZV De Zaan H4 (Heren) 5 - 5
18 sep 17:20 ZV De Zaan H10 (Heren) - VZV H4 (Heren) 1 - 6
18 sep 16:50 ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17) - WZ&PC Purmerend BJ1 (Jongens-B <17) 8 - 15
18 sep 16:00 ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 6
18 sep 14:00 ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) - De Aalscholver EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 21
11 sep 19:15 ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H1 (Heren (Bond)) 15 - 8
11 sep 14:30 ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) - ZVL-1886 Center Da1 (Dames (Bond)) 18 - 11
Verenigingsinformatie
NaamZV De Zaan
AccommodatiegegevensDe Slag
ZAANDAM
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.