HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging ZV De Zaan - Zaandam

DatumTijdWedstrijdLocatie
5 dec 14:00 ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) - De Ham DG1 (Gemengd-D <13)De Slag
5 dec 14:10 De Ham EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11)De Crommenije
5 dec 14:50 ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-B <17) - De Ham De Ham BCM2 (Meisjes-B <17)De Slag
5 dec 15:35 PSV CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Tongelreep
5 dec 16:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
5 dec 16:30 ZV De Zaan H10 (Heren) - JAWS Amsterdam H3 (Heren)De Slag
5 dec 17:15 Aquarijn H2 (Heren) - ZV De Zaan H4 (Heren)Sportcomplex Merwestein
5 dec 17:20 ZV De Zaan Da5 (Dames) - ZPC Woerden Da1 (Dames)De Slag
5 dec 18:00 ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H1 (Heren (Bond))De Slag
5 dec 18:10 ZV De Zaan H7 (Heren) - KZC H3 (Heren)De Slag
5 dec 18:45 KZC BJ1 (Jongens-B <17) - ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17)Sportfondsenbad Beverwijk
5 dec 19:00 ZV De Zaan H5 (Heren) - ZV De Zaan H6 (Heren)De Slag
5 dec 19:30 ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))De Slag
5 dec 20:25 ZVL-1886 Tetteroo H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond))De Zijl
6 dec 17:40 AquaWaarD Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da6 (Dames)De Waardergolf
6 dec 18:00 ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - PSV BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Slag
6 dec 18:20 ZVL-1886 Tetteroo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Zijl
12 dec 14:00 ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13)De Slag
12 dec 14:50 ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-B <17) - Domstad (SG) Domstad (SG) BCM1 (Meisjes-B <17)De Slag
12 dec 15:00 West-Friesland (SG) H3 (Heren) - ZV De Zaan H7 (Heren)De Waterhoorn
12 dec 15:40 ZV De Zaan H4 (Heren) - VZC H3 (Heren)De Slag
12 dec 16:25 UZSC H4 (Heren Reserve (Bond)) - ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond))De Krommerijn
12 dec 16:30 ZV De Zaan H6 (Heren) - KZC H2 (Heren)De Slag
12 dec 16:30 ZV De Zaan Da6 (Dames) - Aquafit Da1 (Dames)De Slag
12 dec 17:20 ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) - HZC de Robben AJ1 (Jongens-A <19)De Slag
12 dec 17:20 ZV De Zaan Da4 (Dames) - Watervlo Da2 (Dames)De Slag
12 dec 18:10 ZV De Zaan H10 (Heren) - Het Y H5 (Heren)De Slag
12 dec 18:15 WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond)) - ZV De Zaan H1 (Heren (Bond))Groenhovenbad
12 dec 18:20 ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - UZSC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Slag
12 dec 18:30 H.B.W. (SG) Da2 (Dames) - ZV De Zaan Da5 (Dames)Brandenburg
12 dec 19:00 ZV De Zaan H8 (Heren) - De Reuring H3 (Heren)De Slag
12 dec 19:00 Zwemvereniging Utrecht H7 (Heren) - ZV De Zaan H9 (Heren)De Kwakel
12 dec 19:20 ZPCH BJ1 (Jongens-B <17) - ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17)Sportcomplex Koning Willem Alexander
12 dec 19:35 WIDEX GZC DONK H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond))Groenhovenbad
12 dec 19:45 De Meerkoeten H1 (Heren) - ZV De Zaan H5 (Heren)De Mirandabad
13 dec 15:30 ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - De Ham BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Slag
13 dec 16:30 Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Peppel
13 dec 16:45 Z&PC Rotterdam Da1 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond))Sportfondsenbad Rdam-Noord
19 dec 16:30 ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) - AZC H1 (Heren (Bond))De Slag
19 dec 17:50 ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H2 (Heren Reserve (Bond))De Slag
1 jan 00:00 ZV De Zaan H5 (Heren) - West-Friesland (SG) H2 (Heren)De Slag
1 jan 00:00 West-Friesland (SG) Da2 (Dames) - ZV De Zaan Da4 (Dames)De Waterhoorn
1 jan 00:00 De Meerkoeten H1 (Heren) - ZV De Zaan H6 (Heren)De Mirandabad
1 jan 00:00 ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H4 (Heren Reserve (Bond))De Slag
1 jan 00:00 Schuurman BZC H1 (Heren (Bond)) - ZV De Zaan H1 (Heren (Bond))t Timpke
1 jan 00:00 Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond))t Timpke
1 jan 00:00 ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) - ZPB H&L Productions Da1 (Dames (Bond))De Slag
1 jan 00:00 ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H2 (Heren Reserve (Bond))De Slag
1 jan 00:00 Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond))t Timpke
1 jan 00:00 ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Schuurman BZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Slag
9 jan 14:00 ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11)De Slag
9 jan 14:35 ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
9 jan 14:45 ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17) - WZ&PC Purmerend BJ1 (Jongens-B <17)De Slag
9 jan 14:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
9 jan 15:15 UZSC AJ1 (Jongens-A <19) - ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19)De Krommerijn
9 jan 15:30 Aquarijn Da4 (Dames) - ZV De Zaan Da6 (Dames)Sportcomplex Merwestein
9 jan 15:35 ZV De Zaan H5 (Heren) - AquaWaarD H1 (Heren)De Slag
9 jan 16:30 JAWS Amsterdam Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da4 (Dames)De Mirandabad
9 jan 16:30 ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - UZSC DG1 (Gemengd-D <13)De Slag
9 jan 16:35 ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H3 (Heren Reserve (Bond))De Slag
9 jan 17:20 ZV De Zaan Da5 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames)De Slag
9 jan 17:45 Oceanus H4 (Heren) - ZV De Zaan H10 (Heren)De Waterlelie
9 jan 18:10 ZV De Zaan H9 (Heren) - IJsselmeer H3 (Heren)De Slag
9 jan 19:00 Aquafit H1 (Heren) - ZV De Zaan H6 (Heren)Zwembad de Witte Brug
9 jan 19:00 ZV De Zaan H7 (Heren) - De Ham H5 (Heren)De Slag
9 jan 19:30 ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) - BZC Da1 (Dames (Bond))De Slag
9 jan 19:50 West-Friesland (SG) H4 (Heren) - ZV De Zaan H8 (Heren)De Waterhoorn
10 jan 15:00 ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - UZSC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Slag
10 jan 15:45 UZSC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Krommerijn
10 jan 19:15 De Duinkikkers H2 (Heren) - ZV De Zaan H4 (Heren)Sportboulevard de Engh
16 jan 14:00 ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13)De Slag
16 jan 14:50 ZV De Zaan Da6 (Dames) - DAW Da2 (Dames)De Slag
16 jan 15:50 ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) - Katwijk Da1 (Dames (Bond))De Slag
16 jan 16:50 ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Slag
16 jan 16:50 VZV H4 (Heren) - ZV De Zaan H8 (Heren)De Heerenduinen
16 jan 17:45 Amsterdam Waterproof H1 (Heren) - ZV De Zaan H10 (Heren)Sloterparkbad
16 jan 18:00 ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17) - Het Y BJ1 (Jongens-B <17)De Slag
16 jan 18:20 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT AJ1 (Jongens-A <19) - ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19)Sportcomplex Amerena
16 jan 18:50 ZV De Zaan H5 (Heren) - VZV H3 (Heren)De Slag
16 jan 19:00 De Otters Het Gooi H3 (Heren) - ZV De Zaan H9 (Heren)Sportcentrum De Zandzee
16 jan 19:15 De Vuursche H1 (Heren) - ZV De Zaan H4 (Heren)De Trits
16 jan 19:30 ZPC Woerden ZPC Woerden BCM1 (Meisjes-B <17) - ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-B <17)Het Batensteinbad
16 jan 19:40 ZV De Zaan H7 (Heren) - AZVD H1 (Heren)De Slag
16 jan 19:45 De Otters Het Gooi Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da4 (Dames)Sportcentrum De Zandzee
16 jan 20:30 ZV De Zaan Da5 (Dames) - Aquarijn Da2 (Dames)De Slag
16 jan 21:05 MNC Dordrecht H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond))Sportboulevard
17 jan 17:00 Schuurman BZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))t Timpke
17 jan 17:45 ZPCH EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Koning Willem Alexander
17 jan 18:00 ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Slag
17 jan 19:30 AZ&PC De Futen H2 (Heren) - ZV De Zaan H6 (Heren)De Meerkamp
23 jan 14:00 Watervlo DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13)Fletiomare
23 jan 14:00 ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13)De Slag
23 jan 14:50 ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-B <17) - De Dolfijn De Dolfijn BCM1 (Meisjes-B <17)De Slag
23 jan 15:40 ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) - De Ham De Ham/Het Y AJ1 (Jongens-A <19)De Slag
23 jan 16:30 KZC EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11)Sportfondsenbad Beverwijk
23 jan 16:30 ZV De Zaan H4 (Heren) - Zwemclub Zeist H1 (Heren)De Slag
23 jan 17:20 ZV De Zaan H6 (Heren) - De Otters Het Gooi H2 (Heren)De Slag
23 jan 17:30 VZC VZC/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Vallei
23 jan 18:00 De Ham BJ2 (Jongens-B <17) - ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17)De Crommenije
23 jan 18:10 ZV De Zaan H10 (Heren) - De Ham H7 (Heren)De Slag
23 jan 18:35 De Waterwolf De Waterwolf Da1/De Dolfijn Da2 (Dames) - ZV De Zaan Da5 (Dames)Sloterparkbad
23 jan 19:00 ZV De Zaan Da4 (Dames) - West-Friesland (SG) Da2 (Dames)De Slag
23 jan 19:15 Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond))De Kwakel
23 jan 19:25 ZPC Woerden H3 (Heren) - ZV De Zaan H9 (Heren)Het Batensteinbad
23 jan 19:45 MSV-Zeemacht H2 (Heren) - ZV De Zaan H7 (Heren)Het Heersdiep
23 jan 19:50 ZV De Zaan H8 (Heren) - DWT H4 (Heren)De Slag
23 jan 20:35 West-Friesland (SG) H2 (Heren) - ZV De Zaan H5 (Heren)De Waterhoorn
23 jan 21:30 De Ham Da6 (Dames) - ZV De Zaan Da6 (Dames)De Crommenije
24 jan 18:00 ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Slag
24 jan 19:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Sportcomplex Amerena
30 jan 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Sportcomplex Amerena
30 jan 14:00 ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11)De Slag
30 jan 14:45 Watervlo DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13)Fletiomare
30 jan 14:45 ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17) - De Meeuwen Diemen BJ1 (Jongens-B <17)De Slag
30 jan 15:35 ZV De Zaan H5 (Heren) - MSV-Zeemacht H1 (Heren)De Slag
30 jan 16:30 ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - De Ham DG1 (Gemengd-D <13)De Slag
30 jan 16:30 ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) - De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames (Bond))De Slag
30 jan 17:00 Watervlo Da3 (Dames) - ZV De Zaan Da5 (Dames)Fletiomare
30 jan 17:20 ZV De Zaan Da6 (Dames) - KZC Da2 (Dames)De Slag
30 jan 17:30 ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond)) - Katwijk H2 (Heren Reserve (Bond))De Slag
30 jan 18:10 ZV De Zaan Da4 (Dames) - De Reuring Da1 (Dames)De Slag
30 jan 18:15 Zwemclub Zeist Zwemclub Zeist BCM1 (Meisjes-B <17) - ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-B <17)Dijnselburg
30 jan 18:45 Polar Bears Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZV De Zaan Da2 (Dames Reserve (Bond))De Peppel
30 jan 18:55 DAW AJ1 (Jongens-A <19) - ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19)Sportcomplex Hoornsevaart
30 jan 19:00 De Fuut H3 (Heren) - ZV De Zaan H9 (Heren)MFA Safari
30 jan 19:00 ZV De Zaan H6 (Heren) - De Meerkoeten H1 (Heren)De Slag
30 jan 19:45 ZPC Woerden H2 (Heren) - ZV De Zaan H4 (Heren)Het Batensteinbad
30 jan 20:45 ZV Haerlem H4 (Heren) - ZV De Zaan H7 (Heren)De Planeet
31 jan 15:00 ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - De Ham BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Slag
31 jan 16:30 ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) - De Ham Da1 (Dames (Bond))De Slag
31 jan 17:15 AZ&PC De Futen H3 (Heren) - ZV De Zaan H10 (Heren)De Meerkamp
31 jan 18:25 WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Groenhovenbad
6 feb 16:25 WIDEX GZC DONK H4 (Heren Reserve (Bond)) - ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond))Groenhovenbad
6 feb 16:30 ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) - UZSC DG1 (Gemengd-D <13)De Slag
6 feb 16:30 DAW BJ1 (Jongens-B <17) - ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17)Sportcomplex Hoornsevaart
6 feb 17:05 Het Ravijn CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Het Ravijn
6 feb 17:10 ZPB H&L Productions Da1 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
6 feb 17:20 ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-B <17)De Slag
6 feb 18:10 ZV De Zaan Da5 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames)De Slag
6 feb 18:15 De Otters Het Gooi EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11)Sportcentrum De Zandzee
6 feb 18:15 AquaWaarD H1 (Heren) - ZV De Zaan H6 (Heren)De Waardergolf
6 feb 19:00 ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) - ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19)De Slag
6 feb 19:00 ZV Haerlem Da3 (Dames) - ZV De Zaan Da6 (Dames)De Planeet
6 feb 19:05 ZPCH Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da4 (Dames)Sportcomplex Koning Willem Alexander
6 feb 19:50 Z&PC De Gouwe Da2 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond))De Sniep
6 feb 20:00 WZ&PC Purmerend H1 (Heren) - ZV De Zaan H5 (Heren)Spurd-Leeghwaterbad
6 feb 20:30 De Snippen H2 (Heren) - ZV De Zaan H9 (Heren)De Meerkamp
6 feb 21:05 DJK-ZAR H5 (Heren) - ZV De Zaan H10 (Heren)Sportplaza Mercator
7 feb 12:15 ZV De Zaan Da2 (Dames Reserve (Bond)) - PSV Da2 (Dames Reserve (Bond))De Slag
7 feb 13:30 ZVL-1886 Tetteroo BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Zijl
7 feb 14:00 ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ENC Arnhem (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Slag
7 feb 15:20 ZV De Zaan H4 (Heren) - IJsselmeer H1 (Heren)De Slag
7 feb 16:05 ZV De Zaan H7 (Heren) - De Reuring H2 (Heren)De Slag
7 feb 16:50 ZV De Zaan H8 (Heren) - De Ham H6 (Heren)De Slag
13 feb 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
13 feb 14:00 ZV De Zaan Da6 (Dames) - WZ&PC Purmerend Da1 (Dames)De Slag
13 feb 14:50 ZV De Zaan Da4 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames)De Slag
13 feb 15:40 De Dolfijn H4 (Heren) - ZV De Zaan H10 (Heren)Sloterparkbad
13 feb 15:40 ZV De Zaan H8 (Heren) - KZC H4 (Heren)De Slag
13 feb 15:55 UZSC Da5 (Dames) - ZV De Zaan Da5 (Dames)De Krommerijn
13 feb 16:25 ZV De Zaan H6 (Heren) - VZV H3 (Heren)De Slag
13 feb 16:30 De Dolfijn De Dolfijn BCM1 (Meisjes-B <17) - ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-B <17)Sloterparkbad
13 feb 17:10 ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond))De Slag
13 feb 17:15 De Ham De Ham/Het Y AJ1 (Jongens-A <19) - ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19)De Crommenije
13 feb 17:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren) - ZV De Zaan H4 (Heren)Sportcomplex Amerena
13 feb 18:05 ZV De Zaan Da2 (Dames Reserve (Bond)) - Het Ravijn Da2 (Dames Reserve (Bond))De Slag
13 feb 19:45 De Otters Het Gooi H2 (Heren) - ZV De Zaan H5 (Heren)Sportcentrum De Zandzee
20 feb 18:15 Polar Bears Da1 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond))De Peppel
27 feb 15:30 ZV De Zaan Da2 (Dames Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da2 (Dames Reserve (Bond))De Slag
27 feb 16:45 ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da3 (Dames (Bond))De Slag
27 feb 18:00 ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) - SWOL 1894 Da1 (Dames (Bond))De Slag
27 feb 19:00 ZPCH H4 (Heren) - ZV De Zaan H8 (Heren)Sportcomplex Koning Willem Alexander
27 feb 19:10 ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond)) - BZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond))De Slag
28 feb 18:40 AZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond))AquaRijn
28 feb 19:30 PSV Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZV De Zaan Da2 (Dames Reserve (Bond))De Tongelreep
6 maa 14:00 ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) - ZPCH EG1 (Gemengd-E <11)De Slag
6 maa 14:10 ZVL-1886 Tetteroo Da4 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond))De Zijl
6 maa 14:45 ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT AJ1 (Jongens-A <19)De Slag
6 maa 15:30 Watervlo H5 (Heren) - ZV De Zaan H9 (Heren)Fletiomare
6 maa 15:35 ZV De Zaan H4 (Heren) - UZSC H6 (Heren)De Slag
6 maa 16:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
6 maa 16:25 ZV De Zaan H5 (Heren) - KZC H2 (Heren)De Slag
6 maa 16:25 Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))t Timpke
6 maa 16:25 PSV Da1 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond))De Tongelreep
6 maa 16:30 ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-B <17) - ZPC Woerden ZPC Woerden BCM1 (Meisjes-B <17)De Slag
6 maa 17:20 ZV De Zaan Da5 (Dames) - De Ham Da5 (Dames)De Slag
6 maa 17:35 ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond)) - Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond))De Slag
6 maa 18:10 De Ham Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZV De Zaan Da2 (Dames Reserve (Bond))De Crommenije
6 maa 18:10 ZV De Zaan H10 (Heren) - De Snippen H3 (Heren)De Slag
6 maa 18:15 MSV-Zeemacht Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da6 (Dames)Het Heersdiep
6 maa 18:45 ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZV Haerlem H2 (Heren Reserve (Bond))De Slag
6 maa 19:00 ZV De Zaan H7 (Heren) - DJK-ZAR H3 (Heren)De Slag
6 maa 19:25 Het Y BJ1 (Jongens-B <17) - ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17)Sportfondsenbad Oost
6 maa 19:50 West-Friesland (SG) H2 (Heren) - ZV De Zaan H6 (Heren)De Waterhoorn
6 maa 20:30 De Ham Da4 (Dames) - ZV De Zaan Da4 (Dames)Zaangolf
7 maa 13:45 HZPC/Avéna (SG) Regio Noord (Jongens-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportstad Heerenveen BV
7 maa 18:00 ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - WIDEX GZC DONK BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Slag
13 maa 16:00 ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) - KZC EG1 (Gemengd-E <11)De Slag
13 maa 16:30 ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) - De Ham DG1 (Gemengd-D <13)De Slag
13 maa 16:30 GoSwim H1 (Heren) - ZV De Zaan H4 (Heren)De Wetering
13 maa 16:50 ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Slag
13 maa 17:00 De Meerkoeten H2 (Heren) - ZV De Zaan H10 (Heren)Het Sporthuis
13 maa 17:15 ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - Watervlo DG1 (Gemengd-D <13)De Slag
13 maa 18:00 ZV De Zaan H9 (Heren) - De Aalscholver H5 (Heren)De Slag
13 maa 18:15 ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo Da1 (Dames (Bond))De Slag
13 maa 18:45 ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-B <17) - De Ham De Ham BCM2 (Meisjes-B <17)De Slag
13 maa 19:00 Aquafit H1 (Heren) - ZV De Zaan H5 (Heren)Zwembad de Witte Brug
13 maa 19:30 ZV De Zaan Da4 (Dames) - De Dolfijn Da1 (Dames)De Slag
13 maa 19:40 ZV De Zaan Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo Da3 (Dames Reserve (Bond))De Slag
13 maa 20:10 DWT H3 (Heren) - ZV De Zaan H7 (Heren)Boerhaavebad
13 maa 20:15 ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17) - De Ham BJ2 (Jongens-B <17)De Slag
13 maa 21:00 ZV De Zaan H8 (Heren) - WZ&PC Purmerend H2 (Heren)De Slag
13 maa 21:10 ZVL-1886 Tetteroo H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond))Vijf Meibad
14 maa 15:00 Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Het Ravijn
14 maa 16:00 ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H3 (Heren Reserve (Bond))De Slag
14 maa 16:15 ZPB H&L Productions BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
14 maa 17:05 ZV De Zaan Da6 (Dames) - VZV Da3 (Dames)De Slag
14 maa 17:50 ZV De Zaan H6 (Heren) - MSV-Zeemacht H1 (Heren)De Slag
20 maa 14:00 ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) - Het Y Da2 (Dames (Bond))De Slag
20 maa 14:10 De Ham EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11)De Crommenije
20 maa 15:20 ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H2 (Heren Reserve (Bond))De Slag
20 maa 16:30 ZV De Zaan Da5 (Dames) - De Duinkikkers Da1 (Dames)De Slag
20 maa 16:50 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
20 maa 16:50 ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) - Het Ravijn Da1 (Dames (Bond))De Slag
20 maa 17:00 Waterpolo Den Haag (SG) CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Hofbad
20 maa 17:20 ZV De Zaan H10 (Heren) - KZC H5 (Heren)De Slag
20 maa 18:00 ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H4 (Heren Reserve (Bond))De Slag
20 maa 18:20 ZVL-1886 Tetteroo Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZV De Zaan Da2 (Dames Reserve (Bond))De Zijl
20 maa 19:00 ZV De Zaan H7 (Heren) - DAW H3 (Heren)De Slag
20 maa 19:05 KZC BJ1 (Jongens-B <17) - ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17)Sportfondsenbad Beverwijk
20 maa 19:35 De Snippen Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da4 (Dames)De Meerkamp
20 maa 19:45 De Vaart H4 (Heren) - ZV De Zaan H9 (Heren)De Duker
20 maa 19:45 WZ&PC Purmerend H1 (Heren) - ZV De Zaan H6 (Heren)Spurd-Leeghwaterbad
20 maa 21:15 MSV-Zeemacht H3 (Heren) - ZV De Zaan H8 (Heren)Het Heersdiep
21 maa 13:00 PSV BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Tongelreep
21 maa 18:00 ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Slag
21 maa 18:00 AZ&PC De Futen H2 (Heren) - ZV De Zaan H5 (Heren)De Meerkamp
21 maa 19:35 Watervlo H3 (Heren) - ZV De Zaan H4 (Heren)Fletiomare
27 maa 14:40 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Amerena
27 maa 15:00 ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Slag
27 maa 19:40 ZPB H&L Productions H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
27 maa 19:50 UZSC Da1 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond))De Krommerijn
27 maa 21:10 ZPB H&L Productions Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZV De Zaan Da2 (Dames Reserve (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
28 maa 15:00 ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Slag
3 apr 15:00 ZV De Zaan Da2 (Dames Reserve (Bond)) - UZSC Da3 (Dames Reserve (Bond))De Slag
3 apr 16:20 ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond)) - SVH H2 (Heren Reserve (Bond))De Slag
10 apr 14:00 ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG1 (Gemengd-E <11)De Slag
10 apr 14:45 ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17) - KZC BJ1 (Jongens-B <17)De Slag
10 apr 15:00 De Ham DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13)De Crommenije
10 apr 15:30 JAWS Amsterdam H3 (Heren) - ZV De Zaan H10 (Heren)De Mirandabad
10 apr 15:35 ZV De Zaan H6 (Heren) - ZV De Zaan H5 (Heren)De Slag
10 apr 16:30 De Ham De Ham BCM2 (Meisjes-B <17) - ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-B <17)De Crommenije
10 apr 16:30 ZV De Zaan Da6 (Dames) - AquaWaarD Da1 (Dames)De Slag
10 apr 16:35 ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - PSV CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Slag
10 apr 17:20 ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13)De Slag
10 apr 17:55 ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond)) - Het Ravijn H2 (Heren Reserve (Bond))De Slag
10 apr 18:00 UZSC Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZV De Zaan Da2 (Dames Reserve (Bond))De Krommerijn
10 apr 18:10 ZV De Zaan H8 (Heren) - ZPCH H4 (Heren)De Slag
10 apr 18:30 ZPC Woerden Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da5 (Dames)Het Batensteinbad
10 apr 18:40 KZC H3 (Heren) - ZV De Zaan H7 (Heren)Sportfondsenbad Beverwijk
10 apr 19:00 ZV De Zaan H4 (Heren) - Aquarijn H2 (Heren)De Slag
11 apr 14:45 UZSC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Krommerijn
11 apr 16:20 De Ham BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Crommenije
17 apr 14:00 ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11)De Slag
17 apr 14:45 ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17) - WZ&PC Purmerend BJ1 (Jongens-B <17)De Slag
17 apr 15:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
17 apr 15:35 ZV De Zaan H5 (Heren) - De Meerkoeten H1 (Heren)De Slag
17 apr 16:15 Watervlo Da2 (Dames) - ZV De Zaan Da4 (Dames)Fletiomare
17 apr 16:30 ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - UZSC DG1 (Gemengd-D <13)De Slag
17 apr 16:35 ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) - Z&PC Rotterdam Da1 (Dames (Bond))De Slag
17 apr 17:20 ZV De Zaan H9 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H7 (Heren)De Slag
17 apr 17:45 UZSC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Krommerijn
17 apr 17:55 ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H2 (Heren Reserve (Bond))De Slag
17 apr 18:00 Het Y H5 (Heren) - ZV De Zaan H10 (Heren)Sportfondsenbad Oost
17 apr 18:10 ZV De Zaan Da5 (Dames) - H.B.W. (SG) Da2 (Dames)De Slag
17 apr 18:25 KZC H2 (Heren) - ZV De Zaan H6 (Heren)Sportfondsenbad Beverwijk
17 apr 18:30 De Reuring H3 (Heren) - ZV De Zaan H8 (Heren)Duikerdel
17 apr 19:00 ZV De Zaan H7 (Heren) - West-Friesland (SG) H3 (Heren)De Slag
17 apr 19:00 Aquafit Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da6 (Dames)Zwembad de Witte Brug
17 apr 19:15 ZV De Zaan Da2 (Dames Reserve (Bond)) - Polar Bears Da2 (Dames Reserve (Bond))De Slag
17 apr 19:55 VZC H3 (Heren) - ZV De Zaan H4 (Heren)De Vallei
18 apr 16:30 UZSC AJ1 (Jongens-A <19) - ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19)De Krommerijn
24 apr 14:00 ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Slag
24 apr 15:00 ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) - HZC de Robben AJ1 (Jongens-A <19)De Slag
24 apr 15:50 ZV De Zaan H4 (Heren) - De Duinkikkers H2 (Heren)De Slag
24 apr 16:30 ZV De Zaan Da6 (Dames) - Aquarijn Da4 (Dames)De Slag
24 apr 16:40 ZV De Zaan Da4 (Dames) - JAWS Amsterdam Da1 (Dames)De Slag
24 apr 17:15 AquaWaarD H1 (Heren) - ZV De Zaan H5 (Heren)De Waardergolf
24 apr 17:20 ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13)De Slag
24 apr 18:10 ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-B <17) - Domstad (SG) Domstad (SG) BCM1 (Meisjes-B <17)De Slag
24 apr 19:00 Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames) - ZV De Zaan Da5 (Dames)De Kwakel
24 apr 19:00 De Ham H5 (Heren) - ZV De Zaan H7 (Heren)Zaangolf
24 apr 19:00 ZV De Zaan H8 (Heren) - West-Friesland (SG) H4 (Heren)De Slag
24 apr 19:15 De Ham H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond))De Crommenije
24 apr 19:20 IJsselmeer H3 (Heren) - ZV De Zaan H9 (Heren)Sportcentrum De Meent
24 apr 19:45 ZPCH BJ1 (Jongens-B <17) - ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17)Sportcomplex Koning Willem Alexander
24 apr 19:50 ZV De Zaan H10 (Heren) - Oceanus H4 (Heren)De Slag
24 apr 20:15 BZC Da1 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond))De Hofstee
24 apr 20:40 ZV De Zaan H6 (Heren) - Aquafit H1 (Heren)De Slag
1 mei 16:50 ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H3 (Heren Reserve (Bond))De Slag
8 mei 14:30 De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Crommenije
8 mei 17:00 Waterpolo Den Haag (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond))Hofbad
22 mei 15:00 ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - VZC VZC/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Slag
Verenigingsinformatie
NaamZV De Zaan
AccommodatiegegevensDe Slag
ZAANDAM
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.