HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging Aquafit - Castricum

TeamPoule
Aquafit Aquafit DG1* (Gemengd-D <13) 3e klasse B
Aquafit Da1 (Dames) 3e klasse A
Aquafit H1 (Heren) 1e klasse A
Aquafit H2 (Heren) 4e klasse A
DatumTijdWedstrijdLocatie
19 jan 17:30 Aquafit Aquafit DG1* (Gemengd-D <13) - ZV Haerlem DG2 (Gemengd-D <13)Zwembad de Witte Brug
19 jan 18:15 Aquafit H2 (Heren) - DAW H4 (Heren)Zwembad de Witte Brug
19 jan 19:00 Aquafit Da1 (Dames) - Oceanus Da2 (Dames)Zwembad de Witte Brug
19 jan 20:35 Aquafit H1 (Heren) - De Waterwolf H1 (Heren)Sportfondsenbad Beverwijk
26 jan 17:30 Aquafit Aquafit DG1* (Gemengd-D <13) - West-Friesland (SG) DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad de Witte Brug
26 jan 18:00 KZC H1 (Heren) - Aquafit H1 (Heren)Sportfondsenbad Beverwijk
26 jan 20:30 KZC H4 (Heren) - Aquafit H2 (Heren)Sportfondsenbad Beverwijk
26 jan 21:05 De Reuring Da2 (Dames) - Aquafit Da1 (Dames)Duikerdel
2 feb 17:30 Aquafit H2 (Heren) - DWT H4 (Heren)Zwembad de Witte Brug
2 feb 17:55 WZ&PC Purmerend DG1 (Gemengd-D <13) - Aquafit Aquafit DG1* (Gemengd-D <13)Spurd-Leeghwaterbad
2 feb 18:15 Aquafit Da1 (Dames) - De Reuring Da2 (Dames)Zwembad de Witte Brug
2 feb 21:50 Aquafit H1 (Heren) - MSV-Zeemacht H1 (Heren)Sportfondsenbad Beverwijk
9 feb 17:30 MSV-Zeemacht DG1 (Gemengd-D <13) - Aquafit Aquafit DG1* (Gemengd-D <13)Het Heersdiep
9 feb 19:00 WZ&PC Purmerend Da1 (Dames) - Aquafit Da1 (Dames)Spurd-Leeghwaterbad
9 feb 20:30 WZ&PC Purmerend H1 (Heren) - Aquafit H1 (Heren)Spurd-Leeghwaterbad
10 feb 13:30 MSV-Zeemacht H3 (Heren) - Aquafit H2 (Heren)Het Heersdiep
9 maa 17:30 Aquafit Aquafit DG1* (Gemengd-D <13) - De Reuring DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad de Witte Brug
9 maa 18:05 VZV H5 (Heren) - Aquafit H2 (Heren)De Heerenduinen
9 maa 18:40 AquaWaarD Da1 (Dames) - Aquafit Da1 (Dames)De Waardergolf
9 maa 21:10 De Otters Het Gooi H1 (Heren) - Aquafit H1 (Heren)Sportcentrum De Zandzee
16 maa 17:30 Aquafit Aquafit DG1* (Gemengd-D <13) - De Ham DG2 (Gemengd-D <13)Zwembad de Witte Brug
16 maa 18:15 Aquafit H2 (Heren) - Aquarius H2 (Heren)Zwembad de Witte Brug
16 maa 19:00 Aquafit Da1 (Dames) - DAW Da2 (Dames)Zwembad de Witte Brug
16 maa 21:50 Aquafit H1 (Heren) - De Vaart H1 (Heren)Sportfondsenbad Beverwijk
23 maa 16:30 AZVD H1 (Heren) - Aquafit H2 (Heren)De Crommenije
23 maa 16:55 AquaWaarD DG1 (Gemengd-D <13) - Aquafit Aquafit DG1* (Gemengd-D <13)De Waardergolf
23 maa 18:00 KZC Da2 (Dames) - Aquafit Da1 (Dames)Sportfondsenbad Beverwijk
23 maa 19:15 Aquarijn H1 (Heren) - Aquafit H1 (Heren)Sportcomplex Merwestein
30 maa 17:45 DAW DG1 (Gemengd-D <13) - Aquafit Aquafit DG1* (Gemengd-D <13)Sportcomplex Hoornsevaart
30 maa 18:45 DWT Da2 (Dames) - Aquafit Da1 (Dames)Boerhaavebad
30 maa 19:30 De Fuut H1 (Heren) - Aquafit H1 (Heren)MFA Safari
6 apr 17:30 Aquafit Aquafit DG1* (Gemengd-D <13) - De Aalscholver De Aalscholver DG1* (Gemengd-D <13)Zwembad de Witte Brug
6 apr 18:15 Aquafit H2 (Heren) - ZV De Zaan H7 (Heren)Zwembad de Witte Brug
6 apr 20:40 Aquafit H1 (Heren) - De Vuursche H1 (Heren)Sportfondsenbad Beverwijk
13 apr 18:45 ZV De Zaan Da6 (Dames) - Aquafit Da1 (Dames)De Slag
13 apr 19:25 DWT DWT DG1* (Gemengd-D <13) - Aquafit Aquafit DG1* (Gemengd-D <13)Boerhaavebad
13 apr 20:05 ZPC Woerden H1 (Heren) - Aquafit H1 (Heren)Het Batensteinbad
Verenigingsinformatie
NaamAquafit
AccommodatiegegevensZwembad de Witte Brug
CASTRICUM
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.