HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging Aquafit - Castricum

TeamPoule
Aquafit Da1 (Dames) 3e klasse A
Aquafit DG1 (Gemengd-D <13) 3e klasse B
Aquafit H1 (Heren) 1e klasse A
Aquafit H2 (Heren) 4e klasse A
Er is geen programma bekend.
DatumTijdWedstrijdUitslag
13 apr 20:05 ZPC Woerden H1 (Heren) - Aquafit H1 (Heren) 4 - 1
13 apr 19:25 DWT DG1 (Gemengd-D <13) - Aquafit DG1 (Gemengd-D <13) 12 - 7
13 apr 18:45 ZV De Zaan Da6 (Dames) - Aquafit Da1 (Dames) 5 - 4
6 apr 20:40 Aquafit H1 (Heren) - De Vuursche H1 (Heren) 6 - 6
6 apr 18:15 Aquafit H2 (Heren) - ZV De Zaan H7 (Heren) 0 - 12
6 apr 17:30 Aquafit DG1 (Gemengd-D <13) - De Aalscholver CG1 (Gemengd-D <13) 4 - 13
30 maa 19:30 De Fuut H1 (Heren) - Aquafit H1 (Heren) 9 - 7
30 maa 18:45 DWT Da2 (Dames) - Aquafit Da1 (Dames) 7 - 4
30 maa 17:45 DAW DG1 (Gemengd-D <13) - Aquafit DG1 (Gemengd-D <13) 14 - 6
23 maa 19:15 Aquarijn H1 (Heren) - Aquafit H1 (Heren) 18 - 8
23 maa 18:00 KZC Da2 (Dames) - Aquafit Da1 (Dames) 10 - 1
23 maa 16:55 AquaWaarD DG1 (Gemengd-D <13) - Aquafit DG1 (Gemengd-D <13) 18 - 2
23 maa 16:30 AZVD H1 (Heren) - Aquafit H2 (Heren) 14 - 4
16 maa 21:50 Aquafit H1 (Heren) - De Vaart H1 (Heren) 3 - 8
16 maa 19:00 Aquafit Da1 (Dames) - DAW Da2 (Dames) 3 - 8
16 maa 18:15 Aquafit H2 (Heren) - Aquarius H2 (Heren) 9 - 3
16 maa 17:30 Aquafit DG1 (Gemengd-D <13) - De Ham DG2 (Gemengd-D <13) 7 - 9
9 maa 21:10 De Otters Het Gooi H1 (Heren) - Aquafit H1 (Heren) 14 - 9
9 maa 18:40 AquaWaarD Da1 (Dames) - Aquafit Da1 (Dames) 4 - 4
9 maa 18:05 VZV H5 (Heren) - Aquafit H2 (Heren) 7 - 2
9 maa 17:30 Aquafit DG1 (Gemengd-D <13) - De Reuring DG1 (Gemengd-D <13) 18 - 5
10 feb 13:30 MSV-Zeemacht H3 (Heren) - Aquafit H2 (Heren) 17 - 4
9 feb 20:30 WZ&PC Purmerend H1 (Heren) - Aquafit H1 (Heren) 3 - 7
9 feb 19:00 WZ&PC Purmerend Da1 (Dames) - Aquafit Da1 (Dames) 6 - 6
9 feb 17:30 MSV-Zeemacht DG1 (Gemengd-D <13) - Aquafit DG1 (Gemengd-D <13) 28 - 2
2 feb 21:50 Aquafit H1 (Heren) - MSV-Zeemacht H1 (Heren) 10 - 8
2 feb 18:15 Aquafit Da1 (Dames) - De Reuring Da2 (Dames) 13 - 1
2 feb 17:55 WZ&PC Purmerend DG1 (Gemengd-D <13) - Aquafit DG1 (Gemengd-D <13) 19 - 4
2 feb 17:30 Aquafit H2 (Heren) - DWT H4 (Heren) 3 - 14
26 jan 21:05 De Reuring Da2 (Dames) - Aquafit Da1 (Dames) 2 - 6
26 jan 20:30 KZC H4 (Heren) - Aquafit H2 (Heren) 3 - 3
26 jan 18:00 KZC H1 (Heren) - Aquafit H1 (Heren) 14 - 8
26 jan 17:30 Aquafit DG1 (Gemengd-D <13) - West-Friesland (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 8
19 jan 20:35 Aquafit H1 (Heren) - De Waterwolf H1 (Heren) 7 - 6
19 jan 19:00 Aquafit Da1 (Dames) - Oceanus Da2 (Dames) 6 - 5
19 jan 18:15 Aquafit H2 (Heren) - DAW H4 (Heren) 4 - 8
19 jan 17:30 Aquafit DG1 (Gemengd-D <13) - ZV Haerlem DG2 (Gemengd-D <13) 13 - 5
12 jan 21:10 Aquafit H1 (Heren) - De Aalscholver H1 (Heren) 6 - 7
12 jan 19:00 Aquafit Da1 (Dames) - VZV Da3 (Dames) 5 - 4
12 jan 18:15 Aquafit H2 (Heren) - West-Friesland (SG) H4 (Heren) 4 - 10
12 jan 17:30 Aquafit DG1 (Gemengd-D <13) - KZC KZC DG2 (Gemengd-D <13) 9 - 5
22 dec 15:00 West-Friesland (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - Aquafit DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 5
16 dec 17:40 West-Friesland (SG) H4 (Heren) - Aquafit H2 (Heren) 2 - 7
15 dec 20:45 De Aalscholver H1 (Heren) - Aquafit H1 (Heren) 11 - 6
15 dec 17:25 VZV Da3 (Dames) - Aquafit Da1 (Dames) 8 - 4
15 dec 17:00 KZC KZC DG2 (Gemengd-D <13) - Aquafit DG1 (Gemengd-D <13) 9 - 6
8 dec 19:50 Aquafit H1 (Heren) - ZPC Woerden H1 (Heren) 8 - 8
8 dec 18:15 Aquafit Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da6 (Dames) 2 - 11
8 dec 17:30 Aquafit DG1 (Gemengd-D <13) - DWT DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 15
1 dec 19:50 De Vuursche H1 (Heren) - Aquafit H1 (Heren) 6 - 4
1 dec 17:15 ZV De Zaan H7 (Heren) - Aquafit H2 (Heren) 20 - 2
1 dec 16:15 De Aalscholver CG1 (Gemengd-D <13) - Aquafit DG1 (Gemengd-D <13) 10 - 1
24 nov 20:55 Aquafit H1 (Heren) - De Fuut H1 (Heren) 4 - 8
24 nov 18:15 Aquafit Da1 (Dames) - DWT Da2 (Dames) 6 - 3
24 nov 17:30 Aquafit DG1 (Gemengd-D <13) - DAW DG1 (Gemengd-D <13) 12 - 15
17 nov 21:50 Aquafit H1 (Heren) - Aquarijn H1 (Heren) 5 - 11
17 nov 19:00 Aquafit Da1 (Dames) - KZC Da2 (Dames) 2 - 8
17 nov 18:15 Aquafit H2 (Heren) - AZVD H1 (Heren) 10 - 11
17 nov 17:30 Aquafit DG1 (Gemengd-D <13) - AquaWaarD DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 14
10 nov 21:15 De Vaart H1 (Heren) - Aquafit H1 (Heren) 8 - 4
10 nov 19:15 DAW Da2 (Dames) - Aquafit Da1 (Dames) 7 - 7
10 nov 17:45 Aquarius H2 (Heren) - Aquafit H2 (Heren) 8 - 6
10 nov 14:30 De Ham DG2 (Gemengd-D <13) - Aquafit DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 3
3 nov 21:05 Aquafit H1 (Heren) - De Otters Het Gooi H1 (Heren) 10 - 8
3 nov 18:30 De Reuring DG1 (Gemengd-D <13) - Aquafit DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 8
3 nov 18:15 Aquafit Da1 (Dames) - AquaWaarD Da1 (Dames) 8 - 2
3 nov 17:30 Aquafit H2 (Heren) - VZV H5 (Heren) 10 - 7
27 okt 19:30 Aquafit H1 (Heren) - KZC H1 (Heren) 7 - 7
27 okt 18:45 Aquafit H2 (Heren) - KZC H4 (Heren) 3 - 7
27 okt 18:00 Aquafit DG1 (Gemengd-D <13) - WZ&PC Purmerend DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 16
13 okt 20:55 Aquafit H1 (Heren) - WZ&PC Purmerend H1 (Heren) 5 - 4
13 okt 19:00 Aquafit Da1 (Dames) - WZ&PC Purmerend Da1 (Dames) 6 - 3
13 okt 18:15 Aquafit H2 (Heren) - MSV-Zeemacht H3 (Heren) 2 - 18
13 okt 17:30 Aquafit DG1 (Gemengd-D <13) - MSV-Zeemacht DG1 (Gemengd-D <13) 0 - 27
6 okt 21:55 DWT H4 (Heren) - Aquafit H2 (Heren) 14 - 1
6 okt 21:40 MSV-Zeemacht H1 (Heren) - Aquafit H1 (Heren) 5 - 5
22 sep 19:15 ZV Haerlem DG2 (Gemengd-D <13) - Aquafit DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 17
22 sep 18:00 DAW H4 (Heren) - Aquafit H2 (Heren) 13 - 4
22 sep 15:00 Oceanus Da2 (Dames) - Aquafit Da1 (Dames) 8 - 8
15 sep 19:00 De Waterwolf H1 (Heren) - Aquafit H1 (Heren) 6 - 6
Verenigingsinformatie
NaamAquafit
AccommodatiegegevensZwembad de Witte Brug
CASTRICUM
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.