HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging Aquafit - Castricum

Er is geen programma bekend.
DatumTijdWedstrijdUitslag
7 maa 19:45 Aquafit H1 (Heren) - AquaWaarD H1 (Heren) 5 - 5
7 maa 19:00 Aquafit Da1 (Dames) - AquaWaarD Da1 (Dames) 0 - 2
7 maa 18:15 Aquafit H2 (Heren) - De Ham H7 (Heren) 14 - 7
7 maa 17:30 Aquafit CG1 (Gemengd-C <15) - De Reuring CG1 (Gemengd-C <15) 17 - 1
8 feb 20:40 De Reuring Da2 (Dames) - Aquafit Da1 (Dames) 3 - 11
8 feb 18:15 MSV-Zeemacht H3 (Heren) - Aquafit H2 (Heren) 10 - 5
1 feb 20:30 Aquafit H1 (Heren) - Triton H1 (Heren) 10 - 3
1 feb 19:45 Aquafit Da1 (Dames) - MSV-Zeemacht Da1 (Dames) 7 - 8
1 feb 19:00 Aquafit H2 (Heren) - De Reuring H3 (Heren) 13 - 6
1 feb 18:15 Aquafit CG1 (Gemengd-C <15) - ZV Haerlem CG1 (Gemengd-C <15) 6 - 15
1 feb 17:30 Aquafit AquafitEG1/Zeemacht EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - ZV Haerlem EG3 (Gemengd-E <11) 16 - 2
25 jan 19:15 KZC H2 (Heren) - Aquafit H1 (Heren) 3 - 7
25 jan 18:15 WZ&PC Purmerend Da2 (Dames) - Aquafit Da1 (Dames) 5 - 3
25 jan 18:10 MSV-Zeemacht CG1 (Gemengd-C <15) - Aquafit CG1 (Gemengd-C <15) 20 - 4
25 jan 17:30 Aquafit AquafitEG1/Zeemacht EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - De Meeuwen Diemen EG2 (Gemengd-E <11) 13 - 0
25 jan 17:00 KZC H4 (Heren) - Aquafit H2 (Heren) 9 - 5
19 jan 15:20 Het Y CG1 (Gemengd-C <15) - Aquafit CG1 (Gemengd-C <15) 7 - 12
18 jan 19:50 West-Friesland (SG) H2 (Heren) - Aquafit H1 (Heren) 5 - 9
18 jan 15:15 VZV EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - Aquafit AquafitEG1/Zeemacht EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) 9 - 4
18 jan 15:00 West-Friesland (SG) H4 (Heren) - Aquafit H2 (Heren) 4 - 8
11 jan 19:45 Aquafit H1 (Heren) - ZV De Zaan H4 (Heren) 6 - 8
11 jan 19:00 Aquafit Da1 (Dames) - WZ&PC Purmerend Da1 (Dames) 4 - 4
11 jan 18:15 Aquafit H2 (Heren) - West-Friesland (SG) H4 (Heren) 12 - 7
11 jan 17:30 Aquafit AquafitEG1/Zeemacht EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - De Ham EG3 (Gemengd-E <11 1e deel) 10 - 2
15 dec 20:05 ZPCH H2 (Heren) - Aquafit H1 (Heren) 5 - 8
14 dec 18:45 DWT DWT CG1* (Gemengd-C <15) - Aquafit CG1 (Gemengd-C <15) 22 - 3
14 dec 16:30 De Ham H7 (Heren) - Aquafit H2 (Heren) 6 - 9
7 dec 19:45 Aquafit H1 (Heren) - De Meerkoeten H1 (Heren) 8 - 2
7 dec 19:00 Aquafit Da1 (Dames) - DAW Da2 (Dames) 3 - 7
7 dec 18:15 Aquafit H2 (Heren) - WZ&PC Purmerend H2 (Heren) 4 - 5
7 dec 17:30 Aquafit CG1 (Gemengd-C <15) - VZV CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 5
1 dec 17:00 Aquarius H1 (Heren) - Aquafit H2 (Heren) 7 - 10
30 nov 20:10 DWT Da2 (Dames) - Aquafit Da1 (Dames) 7 - 2
30 nov 18:45 VZV H3 (Heren) - Aquafit H1 (Heren) 5 - 5
30 nov 17:30 Aquafit AquafitEG1/Zeemacht EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - DAW EG1 (Gemengd-E <11) 3 - 10
30 nov 14:15 West-Friesland (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - Aquafit CG1 (Gemengd-C <15) 9 - 5
23 nov 19:45 Aquafit H1 (Heren) - AZ&PC De Futen H2 (Heren) 4 - 4
23 nov 19:00 Aquafit Da1 (Dames) - De Reuring Da2 (Dames) 7 - 6
23 nov 18:30 ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) - Aquafit AquafitEG1/Zeemacht EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) 19 - 3
23 nov 18:15 Aquafit H2 (Heren) - De Ham H7 (Heren) 13 - 4
23 nov 17:30 Aquafit CG1 (Gemengd-C <15) - AZ&PC De Futen CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 8
16 nov 20:30 Aquafit H1 (Heren) - DAW H3 (Heren) 17 - 1
16 nov 19:45 Aquafit Da1 (Dames) - KZC Da2 (Dames) 4 - 8
16 nov 19:00 Aquafit H2 (Heren) - MSV-Zeemacht H3 (Heren) 9 - 9
16 nov 18:15 Aquafit CG1 (Gemengd-C <15) - DAW CG1 (Gemengd-C <15) 2 - 40
16 nov 17:30 Aquafit AquafitEG1/Zeemacht EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - De Ham EG2 (Gemengd-E <11) 4 - 13
9 nov 20:40 De Reuring H3 (Heren) - Aquafit H2 (Heren) 4 - 12
9 nov 19:10 De Reuring CG1 (Gemengd-C <15) - Aquafit CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 9
9 nov 19:05 AquaWaarD H1 (Heren) - Aquafit H1 (Heren) 5 - 8
9 nov 18:20 AquaWaarD Da1 (Dames) - Aquafit Da1 (Dames) 6 - 5
9 nov 15:15 VZV EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - Aquafit AquafitEG1/Zeemacht EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) 9 - 1
2 nov 20:30 Aquafit H1 (Heren) - WZ&PC Purmerend H1 (Heren) 9 - 3
2 nov 19:45 Aquafit Da1 (Dames) - ZV Haerlem Da3 (Dames) 5 - 5
2 nov 19:00 Aquafit H2 (Heren) - KZC H4 (Heren) 9 - 5
2 nov 18:15 Aquafit CG1 (Gemengd-C <15) - WZ&PC Purmerend WZ&PC Purmerend CG1* (Gemengd-C <15) 2 - 11
13 okt 13:45 Het Y EG2 (Gemengd-E <11) - Aquafit AquafitEG1/Zeemacht EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) 10 - 2
12 okt 20:30 Triton H1 (Heren) - Aquafit H1 (Heren) 4 - 11
12 okt 19:15 ZV Haerlem CG1 (Gemengd-C <15) - Aquafit CG1 (Gemengd-C <15) 19 - 2
12 okt 19:00 WZ&PC Purmerend H2 (Heren) - Aquafit H2 (Heren) 13 - 1
12 okt 18:10 MSV-Zeemacht Da1 (Dames) - Aquafit Da1 (Dames) 15 - 4
5 okt 19:45 Aquafit H1 (Heren) - KZC H2 (Heren) 7 - 7
5 okt 19:00 Aquafit Da1 (Dames) - WZ&PC Purmerend Da2 (Dames) 9 - 3
5 okt 18:15 Aquafit H2 (Heren) - Aquarius H1 (Heren) 6 - 8
5 okt 17:30 Aquafit CG1 (Gemengd-C <15) - MSV-Zeemacht CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 15
28 sep 20:50 ZV De Zaan H4 (Heren) - Aquafit H1 (Heren) 8 - 8
28 sep 19:15 WZ&PC Purmerend Da1 (Dames) - Aquafit Da1 (Dames) 7 - 10
28 sep 18:55 MSV-Zeemacht H3 (Heren) - Aquafit H2 (Heren) 16 - 5
28 sep 18:15 ZV Haerlem EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - Aquafit AquafitEG1/Zeemacht EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) 22 - 5
21 sep 20:30 Aquafit H1 (Heren) - ZPCH H2 (Heren) 6 - 9
21 sep 19:45 Aquafit Da1 (Dames) - VZV Da3 (Dames) 5 - 8
21 sep 19:00 Aquafit H2 (Heren) - De Reuring H3 (Heren) 12 - 7
21 sep 18:15 Aquafit CG1 (Gemengd-C <15) - DWT DWT CG1* (Gemengd-C <15) 0 - 20
21 sep 17:30 Aquafit AquafitEG1/Zeemacht EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - AquaWaarD EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 13
Verenigingsinformatie
NaamAquafit
AccommodatiegegevensZwembad de Witte Brug
CASTRICUM
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.