HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging Aquarijn - Nieuwegein

DatumTijdWedstrijdUitslag
24 apr 18:00 Watervlo H3 (Heren) - Aquarijn H3 (Heren) 14 - 4
23 apr 19:45 De Otters Het Gooi H2 (Heren) - Aquarijn H2 (Heren) 5 - 4
23 apr 18:30 Aquarijn Da3 (Dames) - Zwemclub Zeist Da1 (Dames) 12 - 1
23 apr 18:30 De Vaart H1 (Heren) - Aquarijn H1 (Heren) 6 - 12
23 apr 18:15 ZPCH DG1 (Gemengd-D <13) - Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 13
23 apr 17:45 Aquarijn Da4 (Dames) - ZPCH Da2 (Dames) 10 - 3
23 apr 17:30 Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) - Aquarijn H4 (Heren) 6 - 9
23 apr 17:00 Aquarijn CG1 (Gemengd-C <15) - De Fuut CG1 (Gemengd-C <15) 6 - 11
9 apr 19:45 Aquarijn H1 (Heren) - De Fuut H1 (Heren) 15 - 6
9 apr 19:00 Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17) - AZ&PC De Futen BJ1 (Jongens-B <17) 15 - 3
9 apr 19:00 De Vuursche H1 (Heren) - Aquarijn H2 (Heren) 6 - 10
9 apr 18:25 ZPC Woerden Da2 (Dames) - Aquarijn Da3 (Dames) 11 - 2
9 apr 18:15 Aquarijn H4 (Heren) - IJsselmeer H2 (Heren) 22 - 3
9 apr 17:30 Aquarijn Da4 (Dames) - ZV De Zaan Da6 (Dames) 9 - 4
9 apr 17:05 H.B.W. (SG) Da2 (Dames) - Aquarijn Da2 (Dames) 4 - 5
9 apr 16:45 Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13) - KZC DG1 (Gemengd-D <13) 9 - 6
9 apr 16:00 Aquarijn EG1 (Gemengd-E <11) - Watervlo EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 6
2 apr 21:00 De Meeuwen Diemen Da2 (Dames) - Aquarijn Da4 (Dames) 2 - 15
2 apr 19:15 Aquarijn H1 (Heren) - De Otters Het Gooi H1 (Heren) 13 - 11
2 apr 18:30 De Albatros H2 (Heren) - Aquarijn H4 (Heren) 2 - 10
2 apr 18:30 Aquarijn H2 (Heren) - De Duinkikkers H2 (Heren) 7 - 7
2 apr 18:15 De Vuursche CG1 (Gemengd-C <15) - Aquarijn CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 12
2 apr 17:45 Aquarijn H3 (Heren) - Zwemclub Zeist H1 (Heren) 7 - 7
2 apr 17:00 Aquarijn Da2 (Dames) - De Duinkikkers Da1 (Dames) 8 - 9
2 apr 16:15 Aquarijn Da3 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) 9 - 2
2 apr 15:30 UZSC EG4 (Gemengd-E <11) - Aquarijn EG1 (Gemengd-E <11) 6 - 17
2 apr 15:30 Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13) - UZSC DG2 (Gemengd-D <13) 11 - 3
26 maa 21:45 De Meeuwen Diemen H1 (Heren) - Aquarijn H1 (Heren) 9 - 11
26 maa 20:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17) - Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17) 20 - 2
26 maa 20:00 Aquarijn H4 (Heren) - Watervlo H4 (Heren) 12 - 5
26 maa 19:15 Aquarijn Da3 (Dames) - De Albatros De Albatros/De Fuut Da1 (Dames) 15 - 3
26 maa 18:30 Aquarijn Da4 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames) 16 - 4
26 maa 18:30 De Aalscholver CG1 (Gemengd-C <15) - Aquarijn CG1 (Gemengd-C <15) 12 - 1
26 maa 18:00 VZV DG1 (Gemengd-D <13) - Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 7
26 maa 15:45 VZC H3 (Heren) - Aquarijn H2 (Heren) 3 - 7
26 maa 15:00 VZC H4 (Heren) - Aquarijn H3 (Heren) 10 - 4
26 maa 14:30 De Ham EG3 (Gemengd-E <11) - Aquarijn EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 6
20 maa 17:00 De Duinkikkers H3 (Heren) - Aquarijn H4 (Heren) 3 - 5
19 maa 19:15 Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17) - De Otters Het Gooi BJ1 (Jongens-B <17) 8 - 13
19 maa 17:45 Aquarijn H3 (Heren) - BZC Brandenburg H3 (Heren) 8 - 4
19 maa 16:30 BZC Brandenburg CG1 (Gemengd-C <15) - Aquarijn CG1 (Gemengd-C <15) 12 - 5
13 maa 17:15 Het Zinkstuk Da2 (Dames) - Aquarijn Da4 (Dames) 3 - 11
12 maa 19:45 De Otters Het Gooi BJ1 (Jongens-B <17) - Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17) 22 - 6
12 maa 19:00 Aquarijn H1 (Heren) - KZC H1 (Heren) 12 - 11
12 maa 18:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames) - Aquarijn Da3 (Dames) 11 - 9
12 maa 18:15 Aquarijn H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren) 7 - 6
12 maa 17:45 De Albatros CG1 (Gemengd-C <15) - Aquarijn CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 11
12 maa 17:30 Aquarijn H3 (Heren) - Het Zinkstuk H1 (Heren) 4 - 7
12 maa 16:45 Aquarijn Da2 (Dames) - De Otters Het Gooi Da1 (Dames) 9 - 5
12 maa 16:00 Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13) - De Ham DG2 (Gemengd-D <13) 16 - 1
12 maa 16:00 BZC Brandenburg EG2 (Gemengd-E <11) - Aquarijn EG1 (Gemengd-E <11) 0 - 18
12 feb 19:45 Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames) - Aquarijn Da2 (Dames) 11 - 2
12 feb 19:15 De Fuut H2 (Heren) - Aquarijn H3 (Heren) 11 - 4
12 feb 19:15 Aquarijn Da4 (Dames) - Oceanus Da2 (Dames) 16 - 4
12 feb 18:20 HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13) - Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 9
12 feb 17:45 Aquarijn H4 (Heren) - De Vuursche H3 (Heren) 17 - 1
12 feb 17:00 Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17) - Watervlo BJ2 (Jongens-B <17) 4 - 10
12 feb 15:45 De Aalscholver H1 (Heren) - Aquarijn H1 (Heren) 9 - 19
6 feb 18:00 AZ&PC De Futen H2 (Heren) - Aquarijn H2 (Heren) 2 - 13
6 feb 16:30 Watervlo EG1 (Gemengd-E <11) - Aquarijn EG1 (Gemengd-E <11) 8 - 6
5 feb 18:30 Aquarijn H1 (Heren) - De Duinkikkers H1 (Heren) 10 - 12
5 feb 18:25 ZPC Woerden CG1 (Gemengd-C <15) - Aquarijn CG1 (Gemengd-C <15) 9 - 9
5 feb 17:45 Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17) - BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17) 3 - 8
5 feb 16:15 Aquarijn Da2 (Dames) - De Dolfijn Da1 (Dames) 2 - 7
5 feb 15:30 Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13) - De Otters Het Gooi DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 7
30 jan 17:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) - Aquarijn Da2 (Dames) 7 - 4
29 jan 20:30 VZC H5 (Heren) - Aquarijn H4 (Heren) 4 - 10
29 jan 19:15 Aquarijn H2 (Heren) - UZSC H6 (Heren) 6 - 7
29 jan 18:30 Aquarijn Da3 (Dames) - Watervlo Da3 (Dames) 6 - 6
29 jan 17:30 Zwemvereniging Utrecht CG1 (Gemengd-C <15) - Aquarijn CG1 (Gemengd-C <15) 6 - 8
29 jan 16:30 AquaWaarD DG1 (Gemengd-D <13) - Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 7
28 nov 15:00 UZSC DG2 (Gemengd-D <13) - Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 18
27 nov 21:05 De Otters Het Gooi H1 (Heren) - Aquarijn H1 (Heren) 11 - 9
27 nov 19:45 Aquarijn H3 (Heren) - Watervlo H3 (Heren) 8 - 5
27 nov 19:00 Aquarijn H4 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) 6 - 6
27 nov 18:15 Aquarijn Da4 (Dames) - De Meeuwen Diemen Da2 (Dames) 15 - 0
27 nov 17:45 De Fuut CG1 (Gemengd-C <15) - Aquarijn CG1 (Gemengd-C <15) 14 - 5
27 nov 17:30 Aquarijn H2 (Heren) - De Otters Het Gooi H2 (Heren) 7 - 6
27 nov 17:30 Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) - Aquarijn Da3 (Dames) 3 - 8
27 nov 16:45 Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17) - De Otters Het Gooi BJ1 (Jongens-B <17) 3 - 18
27 nov 16:00 Aquarijn EG1 (Gemengd-E <11) - Watervlo EG1 (Gemengd-E <11) 6 - 6
20 nov 19:00 Aquarijn H1 (Heren) - De Meeuwen Diemen H1 (Heren) 13 - 6
20 nov 18:45 Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames) - Aquarijn Da4 (Dames) 5 - 9
20 nov 18:30 De Albatros De Albatros/De Fuut Da1 (Dames) - Aquarijn Da3 (Dames) 7 - 11
20 nov 18:30 IJsselmeer H2 (Heren) - Aquarijn H4 (Heren) 7 - 13
20 nov 18:15 Aquarijn H2 (Heren) - De Vuursche H1 (Heren) 10 - 6
20 nov 17:45 Watervlo BJ2 (Jongens-B <17) - Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17) 10 - 6
20 nov 17:30 Aquarijn Da2 (Dames) - H.B.W. (SG) Da2 (Dames) 9 - 3
20 nov 16:45 Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13) - VZV DG1 (Gemengd-D <13) 13 - 3
14 nov 18:30 De Duinkikkers H2 (Heren) - Aquarijn H2 (Heren) 14 - 6
14 nov 17:45 De Duinkikkers Da1 (Dames) - Aquarijn Da2 (Dames) 1 - 7
13 nov 20:15 BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17) - Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17) 13 - 2
13 nov 20:10 KZC H1 (Heren) - Aquarijn H1 (Heren) 8 - 10
13 nov 19:45 Zwemclub Zeist H1 (Heren) - Aquarijn H3 (Heren) 6 - 11
13 nov 19:15 Aquarijn Da3 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames) 3 - 5
13 nov 18:30 Aquarijn Da4 (Dames) - Het Zinkstuk Da2 (Dames) 10 - 1
13 nov 17:45 Aquarijn H4 (Heren) - De Albatros H2 (Heren) 16 - 6
13 nov 17:00 Aquarijn CG1 (Gemengd-C <15) - De Vuursche CG1 (Gemengd-C <15) 9 - 4
13 nov 16:15 Aquarijn EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG3 (Gemengd-E <11) 2 - 19
13 nov 15:00 De Ham DG2 (Gemengd-D <13) - Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 12
7 nov 16:45 Het Zinkstuk Da1 (Dames) - Aquarijn Da3 (Dames) 9 - 3
6 nov 18:45 Aquarijn H1 (Heren) - De Aalscholver H1 (Heren) 14 - 0
6 nov 18:00 Aquarijn H2 (Heren) - VZC H3 (Heren) 8 - 8
6 nov 17:45 Oceanus Da2 (Dames) - Aquarijn Da4 (Dames) 2 - 21
6 nov 17:15 Aquarijn H3 (Heren) - VZC H4 (Heren) 9 - 6
6 nov 16:30 Aquarijn CG1 (Gemengd-C <15) - De Aalscholver CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 7
6 nov 16:00 BZC Brandenburg EG2 (Gemengd-E <11) - Aquarijn EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 9
6 nov 15:45 Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13) 16 - 4
6 nov 15:30 Watervlo H4 (Heren) - Aquarijn H4 (Heren) 3 - 5
31 okt 18:30 De Duinkikkers H1 (Heren) - Aquarijn H1 (Heren) 10 - 5
31 okt 17:15 AZ&PC De Futen BJ1 (Jongens-B <17) - Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17) 5 - 10
31 okt 16:45 Het Zinkstuk H1 (Heren) - Aquarijn H3 (Heren) 11 - 4
30 okt 21:05 De Otters Het Gooi Da1 (Dames) - Aquarijn Da2 (Dames) 8 - 8
30 okt 19:15 Aquarijn Da3 (Dames) - De Vaart Da1 (Dames) 6 - 8
30 okt 18:55 De Otters Het Gooi DG1 (Gemengd-D <13) - Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 0
30 okt 18:30 Aquarijn Da4 (Dames) - DWT Da2 (Dames) 10 - 1
30 okt 17:45 Aquarijn CG1 (Gemengd-C <15) - De Albatros CG1 (Gemengd-C <15) 11 - 3
30 okt 16:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren) - Aquarijn H2 (Heren) 9 - 5
9 okt 19:00 De Vuursche H3 (Heren) - Aquarijn H4 (Heren) 4 - 16
9 okt 19:00 Aquarijn H1 (Heren) - ZPC Woerden H1 (Heren) 14 - 6
9 okt 18:15 Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC Woerden BJ1 (Jongens-B <17) 3 - 4
9 okt 17:30 De Aalscholver Da1 (Dames) - Aquarijn Da4 (Dames) 5 - 11
9 okt 17:30 Aquarijn H3 (Heren) - De Fuut H2 (Heren) 8 - 6
9 okt 16:45 Aquarijn Da2 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames) 2 - 11
9 okt 16:00 Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13) - AquaWaarD DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 10
9 okt 15:30 Watervlo Da3 (Dames) - Aquarijn Da3 (Dames) 6 - 6
9 okt 13:15 Watervlo EG1 (Gemengd-E <11) - Aquarijn EG1 (Gemengd-E <11) 6 - 6
3 okt 15:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13) - Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 16
2 okt 20:40 De Reuring H1 (Heren) - Aquarijn H1 (Heren) 3 - 20
2 okt 20:05 Aquarijn H2 (Heren) - AZ&PC De Futen H2 (Heren) 2 - 13
2 okt 19:15 Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17) 6 - 12
2 okt 19:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) - Aquarijn H3 (Heren) 6 - 6
2 okt 18:30 Aquarijn H4 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren) 16 - 0
2 okt 17:45 Aquarijn CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC Woerden CG1 (Gemengd-C <15) 15 - 2
2 okt 17:30 De Dolfijn Da1 (Dames) - Aquarijn Da2 (Dames) 13 - 5
2 okt 17:00 Aquarijn EG1 (Gemengd-E <11) - UZSC EG4 (Gemengd-E <11) 6 - 3
26 sep 15:15 UZSC EG4 (Gemengd-E <11) - Aquarijn EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 6
25 sep 20:45 De Fuut H1 (Heren) - Aquarijn H1 (Heren) 7 - 7
25 sep 19:55 ZPC Woerden H2 (Heren) - Aquarijn H2 (Heren) 4 - 5
25 sep 19:30 Aquarijn Da3 (Dames) - De Vuursche Da1 (Dames) 4 - 4
25 sep 18:45 Aquarijn Da4 (Dames) - DJK-ZAR Da1 (Dames) 9 - 1
25 sep 18:30 De Albatros H1 (Heren) - Aquarijn H3 (Heren) 9 - 11
25 sep 18:30 De Fuut H3 (Heren) - Aquarijn H4 (Heren) 5 - 14
25 sep 18:00 Aquarijn Da2 (Dames) - ZV De Zaan Da4 (Dames) 6 - 11
25 sep 17:15 Aquarijn CG1 (Gemengd-C <15) - De Vaart CG1 (Gemengd-C <15) 16 - 4
25 sep 17:00 Watervlo BJ2 (Jongens-B <17) - Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17) 7 - 11
25 sep 16:30 Aquarijn EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG3 (Gemengd-E <11) 6 - 14
19 sep 15:30 De Amstel CG1 (Gemengd-C <15) - Aquarijn CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 7
19 sep 15:30 De Ham Da4 (Dames) - Aquarijn Da2 (Dames) 17 - 3
18 sep 19:15 Aquarijn H3 (Heren) - UZSC H7 (Heren) 6 - 9
18 sep 18:30 Aquarijn H4 (Heren) - ZPC Woerden H3 (Heren) 9 - 2
18 sep 17:45 Aquarijn H2 (Heren) - ZV De Zaan H4 (Heren) 5 - 5
18 sep 17:00 Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC Woerden BJ1 (Jongens-B <17) 7 - 7
18 sep 16:15 Aquarijn EG1 (Gemengd-E <11) - BZC Brandenburg EG2 (Gemengd-E <11) 15 - 2
Verenigingsinformatie
NaamAquarijn
AccommodatiegegevensSportcomplex Merwestein
NIEUWEGEIN
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.