HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging Aqua'68 - Assen

TeamPoule
Aqua'68 Aqua'68 D1 (Dames) 2e klasse A
Aqua'68 CG1 (Gemengd-C <15) 1e klasse A
Aqua'68 H1 (Heren) 1e klasse A
Aqua'68 H2 (Heren) 3e klasse B
DatumTijdWedstrijdLocatie
31 okt 17:15 DraGor (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - Aqua'68 CG1 (Gemengd-C <15)De Welle
31 okt 18:45 De Granaet H1 (Heren) - Aqua'68 H1 (Heren)Tolhuisbad
7 nov 18:15 Aqua'68 CG1 (Gemengd-C <15) - WSG ESTA (SG) CG1 (Gemengd-C <15)De Bonte Wever
7 nov 18:45 WSG Westergo (SG) Da1 (Dames) - Aqua'68 Aqua'68 D1 (Dames)Vitaloo
7 nov 19:00 Aqua'68 H1 (Heren) - De Spatters H1 (Heren)De Bonte Wever
7 nov 19:15 Moby Dick H2 (Heren) - Aqua'68 H2 (Heren)Sportcomplex De Swaneburg
14 nov 15:30 Wetterwille CG1 (Gemengd-C <15) - Aqua'68 CG1 (Gemengd-C <15)De Wetterstins
14 nov 18:15 Aqua'68 Aqua'68 D1 (Dames) - WSG ESTA (SG) Da2 (Dames)De Bonte Wever
14 nov 19:00 Aqua'68 H2 (Heren) - WSG ESTA (SG) H6 (Heren)De Bonte Wever
15 nov 17:30 WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG) H3 (Heren) - Aqua'68 H1 (Heren)Pagedal
21 nov 18:15 Moby Dick Da1 (Dames) - Aqua'68 Aqua'68 D1 (Dames)Sportcomplex De Swaneburg
21 nov 18:15 Aqua'68 CG1 (Gemengd-C <15) - Orca CG1 (Gemengd-C <15)De Bonte Wever
21 nov 19:00 Aqua'68 H2 (Heren) - WSG ESTA (SG) H6 (Heren)De Bonte Wever
21 nov 19:45 Aqua'68 H1 (Heren) - Neptunia'24 H2 (Heren)De Bonte Wever
28 nov 19:15 DraGor (SG) H2 (Heren) - Aqua'68 H1 (Heren)De Welle
28 nov 19:50 De Reest CG1 (Gemengd-C <15) - Aqua'68 CG1 (Gemengd-C <15)Bad Hesselingen
5 dec 18:15 Aqua'68 CG1 (Gemengd-C <15) - HZPC/Avéna (SG) CG1 (Gemengd-C <15)De Bonte Wever
5 dec 19:00 Aqua'68 H2 (Heren) - De Spatters H3 (Heren)De Bonte Wever
12 dec 18:15 Aqua'68 CG1 (Gemengd-C <15) - Neptunia'24 CG1 (Gemengd-C <15)De Bonte Wever
12 dec 19:45 Aqua'68 H1 (Heren) - De Reest H2 (Heren)De Bonte Wever
19 dec 18:15 Aqua'68 Aqua'68 D1 (Dames) - De Walvisch Da2 (Dames)De Bonte Wever
19 dec 19:00 Aqua'68 H2 (Heren) - De Spatters H3 (Heren)De Bonte Wever
19 dec 20:00 Aqua'68 H1 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren)De Bonte Wever
9 jan 18:15 Aqua'68 CG1 (Gemengd-C <15) - PWC CG1 (Gemengd-C <15)De Bonte Wever
9 jan 19:00 Aqua'68 Aqua'68 D1 (Dames) - De Reest Da1 (Dames)De Bonte Wever
10 jan 14:30 GZVW H3 (Heren) - Aqua'68 H2 (Heren)De Watertoren
16 jan 18:15 Aqua'68 H2 (Heren) - Moby Dick H2 (Heren)De Bonte Wever
16 jan 19:00 Aqua'68 H1 (Heren) - Ritola-Zwemmen en Waterpolo H1 (Heren)De Bonte Wever
17 jan 18:45 Neptunia'24 CG1 (Gemengd-C <15) - Aqua'68 CG1 (Gemengd-C <15)Zwem- en recreatiebad It Rak
23 jan 18:15 Aqua'68 CG1 (Gemengd-C <15) - TriVia CG2 (Gemengd-C <15)De Bonte Wever
23 jan 18:15 Aqua'68 Aqua'68 D1 (Dames) - De Inktvis Da1 (Dames)De Bonte Wever
24 jan 15:00 HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren) - Aqua'68 H1 (Heren)Sportstad Heerenveen BV
24 jan 16:45 WSG ESTA (SG) H6 (Heren) - Aqua'68 H2 (Heren)Pagedal
30 jan 16:20 De Walvisch H2 (Heren) - Aqua'68 H1 (Heren)HIS/ Willem Alexander Bad
30 jan 19:00 Aqua'68 Aqua'68 D1 (Dames) - WSG Westergo (SG) Da1 (Dames)De Bonte Wever
6 feb 17:00 WSG ESTA (SG) Da2 (Dames) - Aqua'68 Aqua'68 D1 (Dames)Aquarena
6 feb 17:30 Moby Dick CG1 (Gemengd-C <15) - Aqua'68 CG1 (Gemengd-C <15)Sportcomplex De Swaneburg
6 feb 19:00 Aqua'68 H2 (Heren) - De Inktvis H1 (Heren)De Bonte Wever
6 feb 19:00 Aqua'68 H1 (Heren) - Orca H2 (Heren)De Bonte Wever
13 feb 15:15 TriVia TriVia CG1 (Gemengd-C <15) - Aqua'68 CG1 (Gemengd-C <15)Helperbad
13 feb 17:45 TriVia H2 (Heren) - Aqua'68 H1 (Heren)Helperbad
27 feb 16:20 PWC CG1 (Gemengd-C <15) - Aqua'68 CG1 (Gemengd-C <15)De Kûpe
27 feb 18:45 De Spatters H3 (Heren) - Aqua'68 H2 (Heren)De Peppel
6 maa 18:15 Aqua'68 CG1 (Gemengd-C <15) - DraGor (SG) CG1 (Gemengd-C <15)De Bonte Wever
6 maa 19:00 Aqua'68 H1 (Heren) - De Granaet H1 (Heren)De Bonte Wever
13 maa 17:45 De Spatters H1 (Heren) - Aqua'68 H1 (Heren)De Peppel
13 maa 18:00 WSG ESTA (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - Aqua'68 CG1 (Gemengd-C <15)Aquarena
20 maa 16:15 De Walvisch Da2 (Dames) - Aqua'68 Aqua'68 D1 (Dames)HIS/ Willem Alexander Bad
20 maa 18:15 Aqua'68 CG1 (Gemengd-C <15) - Wetterwille CG1 (Gemengd-C <15)De Bonte Wever
20 maa 19:00 Aqua'68 H1 (Heren) - WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG) H3 (Heren)De Bonte Wever
20 maa 19:15 Moby Dick H2 (Heren) - Aqua'68 H2 (Heren)Sportcomplex De Swaneburg
27 maa 17:15 TriVia CG2 (Gemengd-C <15) - Aqua'68 CG1 (Gemengd-C <15)Helperbad
28 maa 14:30 GZVW H3 (Heren) - Aqua'68 H2 (Heren)De Watertoren
28 maa 18:30 Ritola-Zwemmen en Waterpolo H1 (Heren) - Aqua'68 H1 (Heren)Aqualaren
10 apr 17:30 Orca CG1 (Gemengd-C <15) - Aqua'68 CG1 (Gemengd-C <15)De Blauwe Golf
10 apr 17:30 Neptunia'24 H2 (Heren) - Aqua'68 H1 (Heren)Zwem- en recreatiebad It Rak
10 apr 19:40 De Reest Da1 (Dames) - Aqua'68 Aqua'68 D1 (Dames)Bad Hesselingen
17 apr 18:15 Aqua'68 CG1 (Gemengd-C <15) - De Reest CG1 (Gemengd-C <15)De Bonte Wever
17 apr 19:00 Aqua'68 H1 (Heren) - DraGor (SG) H2 (Heren)De Bonte Wever
24 apr 17:15 HZPC/Avéna (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - Aqua'68 CG1 (Gemengd-C <15)Sportstad Heerenveen BV
24 apr 19:00 De Inktvis Da1 (Dames) - Aqua'68 Aqua'68 D1 (Dames)De Kalkwijck
24 apr 19:45 De Inktvis H1 (Heren) - Aqua'68 H2 (Heren)De Kalkwijck
1 mei 19:00 Aqua'68 H2 (Heren) - GZVW H3 (Heren)De Bonte Wever
1 mei 19:30 De Reest H2 (Heren) - Aqua'68 H1 (Heren)Bad Hesselingen
Verenigingsinformatie
NaamAqua'68
AccommodatiegegevensDe Bonte Wever
ASSEN
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.