HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging Arethusa - Oss

DatumTijdWedstrijdLocatie
5 dec 15:35 ENC Arnhem (SG) Da1 (Dames (Bond)) - Arethusa Da1 (Dames (Bond))Valkenhuizen
5 dec 17:30 VZV Njord H3 (Heren Reserve) - Arethusa H2 (Heren Reserve)Zwembad Den Ekkerman
5 dec 18:45 Nayade H1 (Heren (Bond)) - Arethusa H1 (Heren (Bond))Sportcentrum voor studenten
5 dec 18:45 De Krabben DG1 (Gemengd-D <13) - Arethusa DG1 (Gemengd-D <13)De Schelp
12 dec 16:30 DBD CG1 (Gemengd-C <15) - Arethusa CG1 (Gemengd-C <15)ZIB Zwemcentrum Best BV
12 dec 17:15 Arethusa DG1 (Gemengd-D <13) - SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13)Golfbad Oss
12 dec 17:55 Arethusa Da2 (Dames) - DBD Da1 (Dames)Golfbad Oss
12 dec 18:30 De Dokkelaers H2 (Heren) - Arethusa H4 (Heren)Laco sportcentrum Hilvarenbeek
12 dec 18:40 Arethusa H3 (Heren) - Spio H1 (Heren)Golfbad Oss
12 dec 19:30 Arethusa Da1 (Dames (Bond)) - NDD Da1 (Dames (Bond))Golfbad Oss
12 dec 20:25 Arethusa H1 (Heren (Bond)) - Hellas-Glana H1 (Heren (Bond))Golfbad Oss
12 dec 21:15 De Treffers Da3 (Dames) - Arethusa Da3 (Dames)Combibad Kwekkelstijn
12 dec 21:30 Arethusa H2 (Heren Reserve) - DBD H2 (Heren Reserve)Golfbad Oss
19 dec 17:15 Arethusa EG1 (Gemengd-E <11) - Aegir EG1 (Gemengd-E <11)Golfbad Oss
19 dec 17:45 Arethusa H4 (Heren) - De Vennen H4 (Heren)Golfbad Oss
19 dec 18:30 Arethusa H3 (Heren) - Thalassa H1 (Heren)Golfbad Oss
1 jan 00:00 Arethusa Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da3 (Dames (Bond))Golfbad Oss
9 jan 15:30 De Warande DG1 (Gemengd-D <13) - Arethusa DG1 (Gemengd-D <13)De Warande
9 jan 15:30 De Vennen Da1 (Dames (Bond)) - Arethusa Da1 (Dames (Bond))De Vennen
9 jan 17:00 Thalassa H1 (Heren) - Arethusa H3 (Heren)Recreatiebad De Wissen
9 jan 17:15 Arethusa EG1 (Gemengd-E <11) - TRB-RES EG1 (Gemengd-E <11)Golfbad Oss
9 jan 17:45 HZPC H2 (Heren Reserve) - Arethusa H2 (Heren Reserve)Zwembad De Berkel
9 jan 17:45 Arethusa CG1 (Gemengd-C <15) - Nuenen CG1 (Gemengd-C <15)Golfbad Oss
9 jan 18:30 Arethusa H4 (Heren) - OZC'57 H1 (Heren)Golfbad Oss
9 jan 19:15 Nayade Da2 (Dames) - Arethusa Da3 (Dames)Sportcentrum voor studenten
9 jan 20:55 AquAmigos H1 (Heren (Bond)) - Arethusa H1 (Heren (Bond))Zwembad Olympia
10 jan 18:05 DZT'62 Da1 (Dames) - Arethusa Da2 (Dames)Zwembad De Wiemel
16 jan 15:30 De Vennen EG1 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG2 (Gemengd-E <11)De Vennen
16 jan 17:15 Waterproof Da1 (Dames) - Arethusa Da2 (Dames)Geusseltbad
16 jan 17:15 Arethusa Da3 (Dames) - SWNZ (SG) Da2 (Dames)Golfbad Oss
16 jan 18:00 Arethusa H4 (Heren) - TRB-RES H1 (Heren)Golfbad Oss
16 jan 18:00 HZPC H1 (Heren (Bond)) - Arethusa H1 (Heren (Bond))Zwembad De Berkel
16 jan 18:15 Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13) - Arethusa DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Drie Essen
16 jan 18:30 BZ&PC (Boxmeer) H1 (Heren) - Arethusa H3 (Heren)Zwembad t Hoogkoor
16 jan 19:50 De Vennen H2 (Heren Reserve) - Arethusa H2 (Heren Reserve)De Vennen
17 jan 17:15 Polar Bears Da3 (Dames (Bond)) - Arethusa Da1 (Dames (Bond))De Peppel
23 jan 16:15 DBD Da2 (Dames) - Arethusa Da3 (Dames)ZIB Zwemcentrum Best BV
23 jan 17:15 Arethusa EG2 (Gemengd-E <11) - ZVDO'74 EG1 (Gemengd-E <11)Golfbad Oss
23 jan 17:45 Arethusa DG1 (Gemengd-D <13) - De Treffers DG1 (Gemengd-D <13)Golfbad Oss
23 jan 18:15 Argo CG1 (Gemengd-C <15) - Arethusa CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Molenheide
23 jan 18:25 Arethusa Da2 (Dames) - Lutra Da2 (Dames)Golfbad Oss
23 jan 19:10 Arethusa H2 (Heren Reserve) - De Rog H2 (Heren Reserve)Golfbad Oss
23 jan 20:10 Arethusa Da1 (Dames (Bond)) - ZPC De Hof Da1 (Dames (Bond))Golfbad Oss
23 jan 21:05 Arethusa H1 (Heren (Bond)) - De Rog H1 (Heren (Bond))Golfbad Oss
24 jan 16:15 VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG1 (Gemengd-E <11)Zwembad Den Ekkerman
30 jan 16:00 Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG1 (Gemengd-E <11)Zeesterbad
30 jan 16:30 Nuenen Da1 (Dames) - Arethusa Da3 (Dames)Sportcentrum voor studenten
30 jan 17:15 Arethusa EG2 (Gemengd-E <11) - De Schelde EG1 (Gemengd-E <11)Golfbad Oss
30 jan 17:45 Arethusa Da2 (Dames) - VZV Njord Da3 (Dames)Golfbad Oss
30 jan 17:45 BZ&PC (Boxmeer) H2 (Heren) - Arethusa H3 (Heren)Zwembad t Hoogkoor
30 jan 18:30 Arethusa Da1 (Dames (Bond)) - VZV Njord Da1 (Dames (Bond))Golfbad Oss
30 jan 18:35 AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13) - Arethusa DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Olympia
30 jan 19:10 Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15) - Arethusa CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Drie Essen
30 jan 19:25 Arethusa H1 (Heren (Bond)) - Hydrofiel H1 (Heren (Bond))Golfbad Oss
30 jan 20:30 Arethusa H2 (Heren Reserve) - SBC2000 H3 (Heren Reserve)Golfbad Oss
6 feb 16:20 De Warande H4 (Heren) - Arethusa H4 (Heren)De Warande
6 feb 17:15 Arethusa EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11)Golfbad Oss
6 feb 17:45 Arethusa DG1 (Gemengd-D <13) - ZVDO'74 DG1 (Gemengd-D <13)Golfbad Oss
6 feb 18:00 Hieronymus EG1 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG2 (Gemengd-E <11)Zwembad De Stok
6 feb 18:25 Arethusa CG1 (Gemengd-C <15) - SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15)Golfbad Oss
6 feb 19:10 Zeester-Meerval Da1 (Dames (Bond)) - Arethusa Da1 (Dames (Bond))Zwembad Drie Essen
6 feb 19:10 Arethusa Da3 (Dames) - Zwemsport Parkstad Da1 (Dames)Golfbad Oss
6 feb 19:55 Arethusa H3 (Heren) - HZPC H3 (Heren)Golfbad Oss
6 feb 20:10 Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond)) - Arethusa H1 (Heren (Bond))Zwembad Drie Essen
6 feb 20:30 VZV Njord Da2 (Dames) - Arethusa Da2 (Dames)Zwembad Den Ekkerman
7 feb 16:00 DZT'62 H3 (Heren Reserve) - Arethusa H2 (Heren Reserve)Zwembad De Wiemel
20 feb 14:45 PSV EG1 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG1 (Gemengd-E <11)De Tongelreep
20 feb 17:15 Arethusa CG1 (Gemengd-C <15) - VZV Njord CG2 (Gemengd-C <15)Golfbad Oss
20 feb 18:00 Arethusa H3 (Heren) - Zwemsport Parkstad H1 (Heren)Golfbad Oss
20 feb 18:45 Arethusa H4 (Heren) - Hieronymus Hieronymus/De Krabben h2 (Heren)Golfbad Oss
20 feb 19:30 Arethusa H2 (Heren Reserve) - VZV Njord H3 (Heren Reserve)Golfbad Oss
27 feb 16:15 Waterproof H1 (Heren) - Arethusa H3 (Heren)Geusseltbad
27 feb 17:15 Arethusa DG1 (Gemengd-D <13) - De Schelde DG1 (Gemengd-D <13)Golfbad Oss
27 feb 17:55 Arethusa Da2 (Dames) - Nayade Classic Da1 (Dames)Golfbad Oss
27 feb 18:05 AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG1 (Gemengd-E <11)Zwembad Olympia
27 feb 18:40 Arethusa H2 (Heren Reserve) - Hellas-Glana H2 (Heren Reserve)Golfbad Oss
27 feb 19:30 De Treffers Da3 (Dames) - Arethusa Da3 (Dames)Combibad Kwekkelstijn
27 feb 19:40 Arethusa Da1 (Dames (Bond)) - AquAmigos Da1 (Dames (Bond))Golfbad Oss
27 feb 19:45 ZVDO'74 H2 (Heren) - Arethusa H4 (Heren)Optisport AquaAltena
27 feb 20:00 AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15) - Arethusa CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Olympia
27 feb 20:35 Arethusa H1 (Heren (Bond)) - DBD H1 (Heren (Bond))Golfbad Oss
6 maa 15:35 PSV H4 (Heren Reserve) - Arethusa H2 (Heren Reserve)De Tongelreep
6 maa 17:15 Arethusa EG2 (Gemengd-E <11) - De Vennen EG1 (Gemengd-E <11)Golfbad Oss
6 maa 17:45 Arethusa EG1 (Gemengd-E <11) - TRB-RES EG2 (Gemengd-E <11)Golfbad Oss
6 maa 18:15 Hellas-Glana Da2 (Dames) - Arethusa Da3 (Dames)Combibad De Nieuwe Hateboer
6 maa 18:15 Arethusa CG1 (Gemengd-C <15) - TRB-RES CG1 (Gemengd-C <15)Golfbad Oss
6 maa 19:00 Arethusa H3 (Heren) - Merlet H1 (Heren)Golfbad Oss
6 maa 20:30 De Rijn Da1 (Dames (Bond)) - Arethusa Da1 (Dames (Bond))Sportfondsenbad De Bongerd
6 maa 21:30 De Rijn H1 (Heren (Bond)) - Arethusa H1 (Heren (Bond))Sportfondsenbad De Bongerd
7 maa 18:45 TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13) - Arethusa DG1 (Gemengd-D <13)Drieburcht
7 maa 19:10 De Rog Da1 (Dames) - Arethusa Da2 (Dames)De IJzeren Man
13 maa 16:00 ZVDO'74 EG1 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG2 (Gemengd-E <11)Optisport AquaAltena
13 maa 17:15 Arethusa DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13)Golfbad Oss
13 maa 17:55 Arethusa Da3 (Dames) - Nayade Da2 (Dames)Golfbad Oss
13 maa 18:00 De Treffers CG1 (Gemengd-C <15) - Arethusa CG1 (Gemengd-C <15)Combibad Kwekkelstijn
13 maa 18:40 Arethusa H2 (Heren Reserve) - De Treffers H3 (Heren Reserve)Golfbad Oss
13 maa 19:40 Arethusa Da2 (Dames) - Argo Da1 (Dames)Golfbad Oss
13 maa 20:25 Arethusa H1 (Heren (Bond)) - De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond))Golfbad Oss
20 maa 15:30 Thetis H1 (Heren (Bond)) - Arethusa H1 (Heren (Bond))LACO Sportcentrum Lingewaard
20 maa 16:30 De Schelde EG1 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG2 (Gemengd-E <11)Sportcentrum Vliegende Vaart
20 maa 17:15 Arethusa EG1 (Gemengd-E <11) - De Treffers EG1 (Gemengd-E <11)Golfbad Oss
20 maa 17:45 Arethusa CG1 (Gemengd-C <15) - DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15)Golfbad Oss
20 maa 18:30 Hieronymus DG1 (Gemengd-D <13) - Arethusa DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad De Stok
20 maa 18:30 Arethusa Da3 (Dames) - Zwemsport Parkstad Da1 (Dames)Golfbad Oss
20 maa 19:00 Aquarijn Da1 (Dames (Bond)) - Arethusa Da1 (Dames (Bond))Sportcomplex Merwestein
20 maa 19:05 De Warande H2 (Heren Reserve) - Arethusa H2 (Heren Reserve)De Warande
20 maa 19:15 Arethusa H4 (Heren) - De Vennen H3 (Heren)Golfbad Oss
20 maa 20:00 Arethusa H3 (Heren) - Nayade H2 (Heren)Golfbad Oss
20 maa 21:30 De Treffers Da2 (Dames) - Arethusa Da2 (Dames)Combibad Kwekkelstijn
27 maa 17:00 DBD Da2 (Dames) - Arethusa Da3 (Dames)ZIB Zwemcentrum Best BV
27 maa 17:15 Arethusa H3 (Heren) - Zeester-Meerval H2 (Heren)Golfbad Oss
27 maa 18:00 Hieronymus EG1 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG2 (Gemengd-E <11)Zwembad De Stok
10 apr 16:00 VZV Njord CG2 (Gemengd-C <15) - Arethusa CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Den Ekkerman
10 apr 16:30 Aegir EG1 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG1 (Gemengd-E <11)Ir. Ottenbad
10 apr 17:10 De Vennen H4 (Heren) - Arethusa H4 (Heren)De Vennen
10 apr 17:15 Arethusa EG2 (Gemengd-E <11) - Hieronymus EG1 (Gemengd-E <11)Golfbad Oss
10 apr 17:45 Arethusa DG1 (Gemengd-D <13) - De Krabben DG1 (Gemengd-D <13)Golfbad Oss
10 apr 18:25 Arethusa Da3 (Dames) - SWNZ (SG) Da2 (Dames)Golfbad Oss
10 apr 19:10 Zeester-Meerval H2 (Heren) - Arethusa H3 (Heren)Zwembad Drie Essen
10 apr 19:10 Arethusa Da2 (Dames) - De Dokkelaers Da1 (Dames)Golfbad Oss
10 apr 19:55 Arethusa Da1 (Dames (Bond)) - ENC Arnhem (SG) Da1 (Dames (Bond))Golfbad Oss
10 apr 20:50 Arethusa H1 (Heren (Bond)) - Nayade H1 (Heren (Bond))Golfbad Oss
17 apr 14:15 SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13) - Arethusa DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad de Wisselaar
17 apr 16:45 DBD H2 (Heren Reserve) - Arethusa H2 (Heren Reserve)ZIB Zwemcentrum Best BV
17 apr 17:05 NDD Da1 (Dames (Bond)) - Arethusa Da1 (Dames (Bond))Sportcentrum Rozengaarde
17 apr 17:15 Arethusa EG1 (Gemengd-E <11) - PSV EG1 (Gemengd-E <11)Golfbad Oss
17 apr 17:30 DBD Da1 (Dames) - Arethusa Da2 (Dames)ZIB Zwemcentrum Best BV
17 apr 17:45 Arethusa CG1 (Gemengd-C <15) - DBD CG1 (Gemengd-C <15)Golfbad Oss
17 apr 18:15 Hellas-Glana H1 (Heren (Bond)) - Arethusa H1 (Heren (Bond))Combibad De Nieuwe Hateboer
17 apr 18:30 Arethusa Da3 (Dames) - Hellas-Glana Da2 (Dames)Golfbad Oss
17 apr 19:15 Spio H1 (Heren) - Arethusa H3 (Heren)De Sprank
17 apr 19:15 Arethusa H4 (Heren) - De Dokkelaers H2 (Heren)Golfbad Oss
24 apr 15:15 Nuenen CG1 (Gemengd-C <15) - Arethusa CG1 (Gemengd-C <15)Sportcentrum voor studenten
24 apr 17:15 Arethusa DG1 (Gemengd-D <13) - De Warande DG1 (Gemengd-D <13)Golfbad Oss
24 apr 17:30 OZC'57 H1 (Heren) - Arethusa H4 (Heren)Zwembad den Donk
24 apr 17:55 Arethusa Da2 (Dames) - DZT'62 Da1 (Dames)Golfbad Oss
24 apr 18:30 TRB-RES EG1 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG1 (Gemengd-E <11)Drieburcht
24 apr 18:40 Arethusa Da1 (Dames (Bond)) - De Vennen Da1 (Dames (Bond))Golfbad Oss
24 apr 19:35 Arethusa H1 (Heren (Bond)) - AquAmigos H1 (Heren (Bond))Golfbad Oss
24 apr 20:40 Arethusa H2 (Heren Reserve) - HZPC H2 (Heren Reserve)Golfbad Oss
Verenigingsinformatie
NaamArethusa
AccommodatiegegevensGolfbad Oss
OSS
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.