HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging Arethusa - Oss

DatumTijdWedstrijdUitslag
14 mei 18:10 Arethusa H1 (Heren (Bond)) - De Rijn H1 (Heren (Bond)) 22 - 11
30 apr 17:15 Arethusa H1 (Heren (Bond)) - De Rog H1 (Heren (Bond)) 15 - 5
24 apr 18:15 VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG1 (Gemengd-E <11) 10 - 7
23 apr 19:35 Arethusa Da2 (Dames) - Lutra Da1 (Dames) 7 - 5
23 apr 18:45 Gorgo H4 (Heren) - Arethusa H4 (Heren) 6 - 12
23 apr 18:35 Arethusa H2 (Heren Reserve) - PSV H4 (Heren Reserve) 6 - 25
23 apr 18:00 Hellas-Glana H1 (Heren (Bond)) - Arethusa H1 (Heren (Bond)) 14 - 16
23 apr 17:45 Arethusa BJ1 (Jongens-B <17) - De Rog BJ1 (Jongens-B <17) 8 - 2
23 apr 17:15 Arethusa EG2 (Gemengd-E <11) - PSV EG1 (Gemengd-E <11) 7 - 5
23 apr 16:50 DIO DIO Etten Leur H1 (Heren) - Arethusa H3 (Heren) 5 - 8
23 apr 15:30 DBD DG1 (Gemengd-D <13) - Arethusa DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 16
23 apr 13:30 PSV CG1 (Gemengd-C <15) - Arethusa CG1 (Gemengd-C <15) 13 - 3
13 apr 20:00 Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond)) - Arethusa H1 (Heren (Bond)) 9 - 16
10 apr 19:25 De Rog H1 (Heren (Bond)) - Arethusa H1 (Heren (Bond)) 11 - 22
10 apr 19:15 TRB-RES Da1 (Dames) - Arethusa Da2 (Dames) 3 - 9
9 apr 21:30 Nuenen Da1 (Dames) - Arethusa Da3 (Dames) 0 - 15
9 apr 18:45 ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) - Arethusa H3 (Heren) 5 - 18
9 apr 18:45 Gorgo H3 (Heren) - Arethusa H4 (Heren) 3 - 18
9 apr 18:15 Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13) - Arethusa DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 11
9 apr 17:45 HZPC HZPC/Spio CG1 (Gemengd-C <15) - Arethusa CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 4
9 apr 15:15 SBC2000 H3 (Heren Reserve) - Arethusa H2 (Heren Reserve) 5 - 13
5 apr 19:45 Arethusa H1 (Heren (Bond)) - DBD H1 (Heren (Bond)) 8 - 9
2 apr 20:15 De Zuidwesthoek H1 (Heren) - Arethusa H3 (Heren) 7 - 8
2 apr 19:55 Arethusa H1 (Heren (Bond)) - De Meer H1 (Heren (Bond)) 17 - 10
2 apr 18:30 HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13) - Arethusa DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 11
2 apr 18:05 Arethusa Da2 (Dames) - ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) 16 - 10
2 apr 17:40 VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15) - Arethusa CG1 (Gemengd-C <15) 18 - 3
2 apr 17:15 Arethusa BJ1 (Jongens-B <17) - De Krabben De Krabben/Hieronymus BJ1 (Jongens-B <17) 3 - 18
2 apr 15:10 PSV H5 (Heren Reserve) - Arethusa H2 (Heren Reserve) 6 - 10
2 apr 13:30 PSV PSV Waterpolo H6 (Heren) - Arethusa H4 (Heren) 1 - 14
26 maa 20:10 Arethusa H3 (Heren) - SBC2000 H4 (Heren) 19 - 5
26 maa 19:30 Zeester-Meerval Da1 (Dames) - Arethusa Da2 (Dames) 9 - 8
26 maa 19:25 Arethusa H4 (Heren) - SWNZ (SG) H2 (Heren) 15 - 5
26 maa 18:40 Arethusa Da3 (Dames) - Nayade Classic Da2 (Dames) 8 - 8
26 maa 17:55 Arethusa CG1 (Gemengd-C <15) - AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15) 0 - 10
26 maa 17:30 Nayade H1 (Heren (Bond)) - Arethusa H1 (Heren (Bond)) 14 - 13
26 maa 17:30 De Treffers EG1 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG1 (Gemengd-E <11) 15 - 5
26 maa 17:15 Arethusa DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 11
26 maa 15:00 Aegir EG1 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG2 (Gemengd-E <11) 3 - 8
19 maa 21:00 Arethusa H3 (Heren) - De Warande H3 (Heren) 15 - 10
19 maa 20:00 Arethusa H2 (Heren Reserve) - De Treffers H3 (Heren Reserve) 13 - 10
19 maa 19:10 Arethusa Da2 (Dames) - De Warande Da1 (Dames) 16 - 14
19 maa 18:20 Arethusa BJ1 (Jongens-B <17) - DIO BJ1 (Jongens-B <17) 4 - 3
19 maa 17:50 Arethusa EG1 (Gemengd-E <11) - PSV EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 9
19 maa 17:15 Arethusa EG2 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11) 7 - 4
19 maa 16:15 DWV H1 (Heren (Bond)) - Arethusa H1 (Heren (Bond)) 7 - 19
19 maa 16:00 Aegir H3 (Heren) - Arethusa H4 (Heren) 11 - 5
19 maa 15:15 Nayade Da2 (Dames) - Arethusa Da3 (Dames) 2 - 14
19 maa 15:15 Waterproof Waterproof-Zwemsport Parkstad CG1 (Gemengd-C <15) - Arethusa CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 10
15 maa 21:15 DBD H1 (Heren (Bond)) - Arethusa H1 (Heren (Bond)) 13 - 10
12 maa 20:10 Arethusa H1 (Heren (Bond)) - AquAmigos H1 (Heren (Bond)) 23 - 5
12 maa 19:30 De Treffers DG1 (Gemengd-D <13) - Arethusa DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 15
12 maa 19:10 Arethusa H2 (Heren Reserve) - De Warande H2 (Heren Reserve) 12 - 3
12 maa 18:35 AquAmigos H3 (Heren) - Arethusa H3 (Heren) 8 - 12
12 maa 18:30 Nayade Classic H2 (Heren) - Arethusa H4 (Heren) 3 - 10
12 maa 17:15 Arethusa Da2 (Dames) - De Treffers Da1 (Dames) 10 - 2
12 maa 16:30 Lutra CG1 (Gemengd-C <15) - Arethusa CG1 (Gemengd-C <15) 17 - 4
12 maa 15:50 PSV EG1 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 6
12 maa 15:15 VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG2 (Gemengd-E <11) 4 - 3
5 maa 18:15 Arethusa H1 (Heren (Bond)) - Hellas-Glana H1 (Heren (Bond)) 19 - 8
19 feb 19:45 Arethusa H2 (Heren Reserve) - De Rog H2 (Heren Reserve) 14 - 5
19 feb 18:40 Arethusa H3 (Heren) - DBD H3 (Heren) 13 - 7
19 feb 17:15 Arethusa EG1 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG2 (Gemengd-E <11) 6 - 12
19 feb 15:50 Thetis H1 (Heren (Bond)) - Arethusa H1 (Heren (Bond)) 6 - 23
12 feb 20:25 Arethusa H4 (Heren) - Argo H2 (Heren) 5 - 9
12 feb 19:40 Arethusa Da3 (Dames) - Argo Da2 (Dames) 14 - 7
12 feb 19:15 DBD H2 (Heren Reserve) - Arethusa H2 (Heren Reserve) 3 - 17
12 feb 18:55 Arethusa CG1 (Gemengd-C <15) - De Rog CG1 (Gemengd-C <15) 14 - 9
12 feb 18:15 Arethusa DG1 (Gemengd-D <13) - DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 5
12 feb 17:45 HZPC Da1 (Dames) - Arethusa Da2 (Dames) 5 - 13
12 feb 17:45 DBD BJ1 (Jongens-B <17) - Arethusa BJ1 (Jongens-B <17) 8 - 5
12 feb 17:15 Arethusa EG2 (Gemengd-E <11) - De Treffers EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 15
12 feb 16:00 Nayade H2 (Heren) - Arethusa H3 (Heren) 4 - 11
6 feb 17:40 PSV PSV Waterpolo DG2 (Gemengd-D <13) - Arethusa DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 14
5 feb 21:00 Arethusa H1 (Heren (Bond)) - HZPC H1 (Heren (Bond)) 22 - 7
5 feb 19:20 Arethusa H3 (Heren) - AquAmigos H2 (Heren) 11 - 5
5 feb 18:45 Zwemsport Parkstad Da1 (Dames) - Arethusa Da3 (Dames) 10 - 8
5 feb 18:30 Arethusa Da2 (Dames) - Nayade Da1 (Dames) 15 - 7
5 feb 18:15 De Treffers CG1 (Gemengd-C <15) - Arethusa CG1 (Gemengd-C <15) 9 - 9
5 feb 17:30 OZC'57 H1 (Heren) - Arethusa H4 (Heren) 3 - 7
5 feb 17:15 Arethusa EG2 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11) 10 - 5
5 feb 15:15 VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG1 (Gemengd-E <11) 13 - 5
30 jan 18:00 SWNZ (SG) Da1 (Dames) - Arethusa Da2 (Dames) 6 - 13
29 jan 20:35 Arethusa H1 (Heren (Bond)) - Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond)) 15 - 10
29 jan 20:15 De Treffers H4 (Heren) - Arethusa H4 (Heren) 4 - 7
29 jan 19:30 Arethusa H2 (Heren Reserve) - HZPC H2 (Heren Reserve) 13 - 3
29 jan 17:15 Arethusa EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11) 7 - 17
29 jan 17:15 BZ&PC (Boxmeer) CG1 (Gemengd-C <15) - Arethusa CG1 (Gemengd-C <15) 11 - 6
27 nov 19:40 Arethusa H4 (Heren) - Gorgo H4 (Heren) 19 - 9
27 nov 18:55 Arethusa CG1 (Gemengd-C <15) - PSV CG1 (Gemengd-C <15) 10 - 15
27 nov 17:45 Arethusa EG1 (Gemengd-E <11) - PSV EG1 (Gemengd-E <11) 10 - 9
27 nov 17:45 Lutra Da1 (Dames) - Arethusa Da2 (Dames) 10 - 7
27 nov 17:15 Arethusa EG2 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11) 3 - 18
20 nov 20:25 Arethusa H2 (Heren Reserve) - SBC2000 H3 (Heren Reserve) 11 - 5
20 nov 18:40 Arethusa Da2 (Dames) - TRB-RES Da1 (Dames) 19 - 2
20 nov 18:00 De Treffers EG1 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG2 (Gemengd-E <11) 7 - 7
20 nov 17:55 Arethusa BJ1 (Jongens-B <17) - PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17) 9 - 24
20 nov 17:15 Arethusa DG1 (Gemengd-D <13) - Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13) 21 - 2
20 nov 15:45 Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 11
13 nov 20:40 Arethusa H2 (Heren Reserve) - PSV H5 (Heren Reserve) 9 - 5
13 nov 19:55 Arethusa H3 (Heren) - De Zuidwesthoek H1 (Heren) 10 - 10
13 nov 19:45 De Krabben De Krabben/Hieronymus BJ1 (Jongens-B <17) - Arethusa BJ1 (Jongens-B <17) 24 - 4
13 nov 19:10 Arethusa H4 (Heren) - PSV PSV Waterpolo H6 (Heren) 14 - 4
13 nov 18:25 Arethusa CG1 (Gemengd-C <15) - VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15) 2 - 30
13 nov 17:55 De Meer H1 (Heren (Bond)) - Arethusa H1 (Heren (Bond)) 9 - 11
13 nov 17:45 Arethusa DG1 (Gemengd-D <13) - HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13) 20 - 1
13 nov 17:15 Arethusa EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11) 4 - 19
13 nov 17:00 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) - Arethusa Da2 (Dames) 5 - 9
13 nov 15:15 VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG2 (Gemengd-E <11) 7 - 5
7 nov 17:15 VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13) - Arethusa DG1 (Gemengd-D <13) 13 - 11
7 nov 16:45 SWNZ (SG) H2 (Heren) - Arethusa H4 (Heren) 9 - 10
6 nov 19:40 Arethusa H1 (Heren (Bond)) - Nayade H1 (Heren (Bond)) 10 - 9
6 nov 18:40 Arethusa Da2 (Dames) - Zeester-Meerval Da1 (Dames) 7 - 10
6 nov 17:15 Arethusa EG2 (Gemengd-E <11) - PSV EG1 (Gemengd-E <11) 11 - 1
6 nov 17:05 AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15) - Arethusa CG1 (Gemengd-C <15) 15 - 1
6 nov 16:00 VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG1 (Gemengd-E <11) 12 - 2
6 nov 15:15 SBC2000 H4 (Heren) - Arethusa H3 (Heren) 5 - 18
6 nov 15:15 Nayade Classic Da2 (Dames) - Arethusa Da3 (Dames) 5 - 8
30 okt 20:20 De Warande H2 (Heren Reserve) - Arethusa H2 (Heren Reserve) 11 - 7
30 okt 20:00 De Treffers Da1 (Dames) - Arethusa Da2 (Dames) 5 - 8
30 okt 19:55 Arethusa H4 (Heren) - Nayade Classic H2 (Heren) 10 - 2
30 okt 19:10 Arethusa Da3 (Dames) - Hellas-Glana Da2 (Dames) 7 - 7
30 okt 18:25 Arethusa CG1 (Gemengd-C <15) - Lutra CG1 (Gemengd-C <15) 2 - 14
30 okt 17:45 Arethusa DG1 (Gemengd-D <13) - De Treffers DG1 (Gemengd-D <13) 12 - 6
30 okt 17:15 Arethusa EG1 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG2 (Gemengd-E <11) 6 - 14
23 okt 18:00 Arethusa Da3 (Dames) - Nuenen Da1 (Dames) 9 - 2
23 okt 17:15 Arethusa H3 (Heren) - Nayade H2 (Heren) 14 - 6
16 okt 19:40 Arethusa H4 (Heren) - Gorgo H3 (Heren) 15 - 4
16 okt 18:50 Arethusa H3 (Heren) - AquAmigos H3 (Heren) 11 - 3
16 okt 18:05 AquAmigos H1 (Heren (Bond)) - Arethusa H1 (Heren (Bond)) 7 - 13
16 okt 18:00 Arethusa BJ1 (Jongens-B <17) - DBD BJ1 (Jongens-B <17) 1 - 16
16 okt 17:15 Arethusa CG1 (Gemengd-C <15) - HZPC HZPC/Spio CG1 (Gemengd-C <15) 11 - 7
16 okt 16:00 Aegir EG1 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG2 (Gemengd-E <11) 4 - 8
10 okt 17:45 De Rog CG1 (Gemengd-C <15) - Arethusa CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 20
10 okt 17:00 DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13) - Arethusa DG1 (Gemengd-D <13) 10 - 6
9 okt 20:25 Arethusa H2 (Heren Reserve) - DBD H2 (Heren Reserve) 10 - 7
9 okt 19:20 Arethusa H1 (Heren (Bond)) - Thetis H1 (Heren (Bond)) 24 - 10
9 okt 19:00 Argo Da2 (Dames) - Arethusa Da3 (Dames) 6 - 6
9 okt 18:20 Arethusa Da2 (Dames) - HZPC Da1 (Dames) 20 - 3
9 okt 18:15 Argo H2 (Heren) - Arethusa H4 (Heren) 8 - 4
9 okt 17:45 Arethusa EG1 (Gemengd-E <11) - Aegir EG1 (Gemengd-E <11) 6 - 6
9 okt 17:15 Arethusa EG2 (Gemengd-E <11) - Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 5
3 okt 17:45 De Rog H2 (Heren Reserve) - Arethusa H2 (Heren Reserve) 7 - 8
2 okt 20:25 HZPC H1 (Heren (Bond)) - Arethusa H1 (Heren (Bond)) 6 - 21
2 okt 19:25 Arethusa H4 (Heren) - OZC'57 H1 (Heren) 9 - 2
2 okt 19:00 AquAmigos H2 (Heren) - Arethusa H3 (Heren) 8 - 4
2 okt 19:00 De Treffers EG1 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG1 (Gemengd-E <11) 13 - 4
2 okt 18:40 Arethusa Da3 (Dames) - Zwemsport Parkstad Da1 (Dames) 13 - 0
2 okt 18:30 Nayade Da1 (Dames) - Arethusa Da2 (Dames) 10 - 8
2 okt 17:55 Arethusa CG1 (Gemengd-C <15) - De Treffers CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 8
2 okt 17:15 Arethusa DG1 (Gemengd-D <13) - PSV PSV Waterpolo DG2 (Gemengd-D <13) 21 - 2
2 okt 16:15 Nuenen BJ1 (Jongens-B <17) - Arethusa BJ1 (Jongens-B <17) 7 - 7
26 sep 17:45 DZT'62 DZT 62 / LUTRA BJ1 (Jongens-B <17) - Arethusa BJ1 (Jongens-B <17) 12 - 3
26 sep 17:00 DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15) - Arethusa CG1 (Gemengd-C <15) 9 - 3
25 sep 21:10 Zeester-Meerval H2 (Heren) - Arethusa H3 (Heren) 2 - 11
25 sep 20:00 VZV Njord H3 (Heren Reserve) - Arethusa H2 (Heren Reserve) 6 - 2
25 sep 19:40 Arethusa H4 (Heren) - VZV Njord H4 (Heren) 4 - 7
25 sep 18:40 Arethusa Da2 (Dames) - Hellas-Glana Da1 (Dames) 5 - 14
25 sep 18:15 De Treffers EG1 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG2 (Gemengd-E <11) 23 - 3
25 sep 17:55 Arethusa Da3 (Dames) - De Punderman De Punderman / Thalassa da1 (Dames) 8 - 1
25 sep 17:15 Arethusa DG1 (Gemengd-D <13) - AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13) 19 - 1
25 sep 15:45 Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 6
18 sep 19:55 Arethusa H3 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H2 (Heren) 17 - 4
18 sep 19:10 Arethusa H4 (Heren) - SWNZ (SG) H3 (Heren) 8 - 5
18 sep 18:30 De Vennen H2 (Heren Reserve) - Arethusa H2 (Heren Reserve) 12 - 9
18 sep 18:25 Arethusa CG1 (Gemengd-C <15) - DBD CG1 (Gemengd-C <15) 7 - 15
18 sep 18:20 PSV Da3 (Dames) - Arethusa Da2 (Dames) 6 - 3
18 sep 17:45 Arethusa DG1 (Gemengd-D <13) - TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13) 8 - 6
18 sep 17:45 Lutra BJ1 (Jongens-B <17) - Arethusa BJ1 (Jongens-B <17) 3 - 2
18 sep 17:15 Arethusa EG2 (Gemengd-E <11) - Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 4
18 sep 15:15 VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG1 (Gemengd-E <11) 13 - 5
Verenigingsinformatie
NaamArethusa
AccommodatiegegevensGolfbad Oss
OSS
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.