HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging ZPC AMERSFOORT - Amersfoort

TeamPoule
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT AJ1 (Jongens-A <19) 1e klasse A
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-B <17) 1e klasse A
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) Bond Eredivisie A
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17) 1e klasse A
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) Bond Eredivisie A
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) Bond Eredivisie A
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15) 1e klasse A
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) Bond Eredivisie A
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames (Bond)) Bond 1e divisie A
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames) 1e klasse A
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) 2e klasse B
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames) 3e klasse A
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da5 (Dames) 3e klasse C
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13) 1e klasse A
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13) 1e klasse A
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13) 2e klasse A
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13) 3e klasse A
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11) 1e klasse A
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11) 1e klasse A
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11) 2e klasse A
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 (Gemengd-E <11) 2e klasse B
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond)) Bond Eredivisie (Bond) A
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren) 3e klasse D
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren) 4e klasse B
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond)) Bond Reserve 1e divisie A
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren Reserve (Bond)) Bond Reserve 1e divisie A
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren Reserve (Bond)) Bond Reserve 2e divisie C
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond)) Bond Reserve 2e divisie D
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve) Reserve 1e klasse A
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren) 2e klasse A
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) 3e klasse B
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren) 3e klasse C
DatumTijdWedstrijdLocatie
3 okt 15:40 [Concept]ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT AJ1 (Jongens-A <19)De Slag
3 okt 15:45 [Concept]De Ham DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13)De Crommenije
3 okt 16:00 [Concept]KZC EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11)Sportfondsenbad Beverwijk
3 okt 16:40 [Concept]ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Slag
3 okt 16:45 [Concept]BZC Brandenburg DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13)Brandenburg
3 okt 17:30 [Concept]DJK-ZAR Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da5 (Dames)Sportplaza Mercator
3 okt 18:00 [Concept]Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames)De Kwakel
3 okt 18:15 [Concept]DJK-ZAR H2 (Heren Reserve) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve)Sportplaza Mercator
3 okt 18:35 [Concept]WZC (SG) Da1 (Dames (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames (Bond))De Veur
3 okt 18:45 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Sportcomplex Amerena
3 okt 18:45 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11) - De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Amerena
3 okt 18:45 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 (Gemengd-E <11) - Aquarijn EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Amerena
3 okt 18:45 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13) - UZSC DG2 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
3 okt 18:55 [Concept]DAW H4 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren)Sportcomplex Hoornsevaart
3 okt 19:00 [Concept]Zwemclub Zeist Zwemclub Zeist BCM1 (Meisjes-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-B <17)Dijnselburg
3 okt 19:00 [Concept]UZSC H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren Reserve (Bond))De Krommerijn
3 okt 19:05 [Concept]Aqua-Novio'94 H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond))Sportf.bad Nijmegen-West
3 okt 19:20 [Concept]ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond))De Slag
3 okt 19:25 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Amerena
3 okt 19:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
3 okt 19:40 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren Reserve (Bond)) - ENC Arnhem (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
3 okt 20:15 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15) - VZC VZC/Polar Bears CJ2 (Jongens-C <15)Sportcomplex Amerena
3 okt 20:15 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17) - Watervlo BJ2 (Jongens-B <17)Sportcomplex Amerena
3 okt 20:35 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond)) - VZV H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
3 okt 21:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames) - De Meeuwen Diemen Da1 (Dames)Sportcomplex Amerena
3 okt 21:05 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames)Sportcomplex Amerena
3 okt 21:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren) - Watervlo H4 (Heren)Sportcomplex Amerena
4 okt 14:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Sportcomplex Amerena
4 okt 16:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ENC Arnhem (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportcomplex Amerena
4 okt 17:20 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) - Het Y H4 (Heren)Sportcomplex Amerena
4 okt 18:05 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren) - IJsselmeer H1 (Heren)Sportcomplex Amerena
4 okt 18:30 [Concept]UZSC H9 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren)De Krommerijn
10 okt 14:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT AJ1 (Jongens-A <19) - UZSC AJ1 (Jongens-A <19)Sportcomplex Amerena
10 okt 14:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Amerena
10 okt 14:00 [Concept]Watervlo EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 (Gemengd-E <11)Fletiomare
10 okt 14:45 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren) - Aquarijn H4 (Heren)Sportcomplex Amerena
10 okt 14:50 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
10 okt 15:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) - Aquarijn Da2 (Dames)Sportcomplex Amerena
10 okt 15:30 [Concept]UZSC H1 (Heren (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond))De Krommerijn
10 okt 15:35 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
10 okt 16:15 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren) - De Vaart H2 (Heren)Sportcomplex Amerena
10 okt 16:20 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-B <17) - De Ham De Ham BCM2 (Meisjes-B <17)Sportcomplex Amerena
10 okt 17:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren) - De Meeuwen Diemen H2 (Heren)Sportcomplex Amerena
10 okt 17:05 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da5 (Dames) - De Meeuwen Diemen De Meeuwen Da2 (Dames)Sportcomplex Amerena
10 okt 17:15 [Concept]Oceanus Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames)De Waterlelie
10 okt 17:30 [Concept]Zwemclub Zeist Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames)Dijnselburg
10 okt 17:45 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve) - Watervlo H2 (Heren Reserve)Sportcomplex Amerena
10 okt 18:00 [Concept]IJsselmeer EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11)Sportcentrum De Meent
10 okt 18:30 [Concept]Watervlo H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren)Fletiomare
10 okt 18:30 [Concept]Wiekslag H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren Reserve (Bond))Sportcentrum Blokweer
10 okt 18:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren Reserve (Bond)) - Aqua-Novio'94 H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
10 okt 19:00 [Concept]De Otters Het Gooi BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17)Sportcentrum De Zandzee
10 okt 19:35 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames (Bond)) - Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond))Sportcomplex Amerena
10 okt 20:15 [Concept]De Aalscholver H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren)Almere Poort
10 okt 20:30 [Concept]UZSC H5 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond))De Krommerijn
10 okt 20:45 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond)) - SWOL 1894 H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
11 okt 13:30 [Concept]Het Y DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad Oost
11 okt 13:45 [Concept]HZPC/Avéna (SG) Regio Noord (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportstad Heerenveen BV
11 okt 15:30 [Concept]Domstad (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15)De Krommerijn
17 okt 19:30 [Concept]De Ham H1 (Heren (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond))De Crommenije
18 okt 15:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond)) - ZPB H&L Productions H1 (Heren (Bond))Sportcomplex Amerena
24 okt 14:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17) - ZPC Woerden BJ1 (Jongens-B <17)Sportcomplex Amerena
24 okt 14:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT AJ1 (Jongens-A <19) - De Ham De Ham/Het Y AJ1 (Jongens-A <19)Sportcomplex Amerena
24 okt 14:45 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren) - De Albatros H2 (Heren)Sportcomplex Amerena
24 okt 14:45 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames) - VZV Da2 (Dames)Sportcomplex Amerena
24 okt 15:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames) - De Duinkikkers Da2 (Dames)Sportcomplex Amerena
24 okt 15:45 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren) - De Aalscholver H3 (Heren)Sportcomplex Amerena
24 okt 16:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) - ZV Haerlem H5 (Heren)Sportcomplex Amerena
24 okt 17:00 [Concept]De Albatros H1 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren)Sportcentrum Helsdingen
24 okt 17:15 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren Reserve (Bond)) - De Treffers H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
24 okt 17:30 [Concept]Zwemclub Zeist DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13)Dijnselburg
24 okt 17:45 [Concept]Oceanus Da2 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da5 (Dames)De Waterlelie
24 okt 17:55 [Concept]SWOL 1894 H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren Reserve (Bond))De Vrolijkheid
24 okt 18:30 [Concept]De Waterwolf De Waterwolf Da1/De Dolfijn Da2 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames)Sloterparkbad
24 okt 18:45 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond)) - PSV H1 (Heren (Bond))Sportcomplex Amerena
24 okt 19:00 [Concept]Livo Da1 (Dames (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames (Bond))t Walfort
24 okt 19:45 [Concept]DWT H2 (Heren Reserve) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve)Boerhaavebad
24 okt 20:15 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond)) - PSV H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
25 okt 16:45 [Concept]UZSC H6 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren)De Krommerijn
31 okt 13:50 [Concept]Watervlo DG2 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13)Fletiomare
31 okt 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 (Gemengd-E <11) - De Otters Het Gooi EG2 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Amerena
31 okt 14:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da5 (Dames) - ZPC Woerden Da2 (Dames)Sportcomplex Amerena
31 okt 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11) - KZC EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Amerena
31 okt 14:45 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren) - Het Zinkstuk H1 (Heren)Sportcomplex Amerena
31 okt 14:45 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
31 okt 15:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren) - GoSwim H1 (Heren)Sportcomplex Amerena
31 okt 15:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13) - De Duinkikkers DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
31 okt 16:15 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15) - AZ&PC De Futen CJ1 (Jongens-C <15)Sportcomplex Amerena
31 okt 16:15 [Concept]VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Zwembad Den Ekkerman
31 okt 16:15 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve) - DAW H2 (Heren Reserve)Sportcomplex Amerena
31 okt 17:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) - DJK-ZAR H4 (Heren)Sportcomplex Amerena
31 okt 17:10 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT AJ1 (Jongens-A <19) - HZC de Robben AJ1 (Jongens-A <19)Sportcomplex Amerena
31 okt 17:15 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - PSV CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Sportcomplex Amerena
31 okt 17:15 [Concept]Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond))De Waterlelie
31 okt 17:15 [Concept]VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren Reserve (Bond))Zwembad Den Ekkerman
31 okt 17:15 [Concept]Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17)Sportcomplex Merwestein
31 okt 17:45 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-B <17) - ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-B <17)Sportcomplex Amerena
31 okt 18:30 [Concept]De Vuursche H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren)De Trits
31 okt 18:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
31 okt 18:30 [Concept]Waterpolo Den Haag (SG) H1 (Heren (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond))Hofbad
31 okt 18:45 [Concept]Aquarijn Da3 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames)Sportcomplex Merwestein
31 okt 19:35 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames (Bond)) - ZVVS Da1 (Dames (Bond))Sportcomplex Amerena
31 okt 20:35 [Concept]West-Friesland (SG) Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames)De Waterhoorn
31 okt 20:45 [Concept]De Vuursche H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren)De Trits
1 nov 14:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportcomplex Amerena
1 nov 15:50 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) - ZV De Zaan Da5 (Dames)Sportcomplex Amerena
1 nov 18:00 [Concept]ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Slag
7 nov 14:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Domstad (SG) CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Sportcomplex Amerena
7 nov 14:50 [Concept]ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-B <17)De Slag
7 nov 15:15 [Concept]UZSC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Krommerijn
7 nov 15:35 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren Reserve (Bond)) - PSV H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
7 nov 16:00 KZC EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11)Sportfondsenbad Beverwijk
7 nov 16:00 [Concept]Watervlo Da4 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames)Fletiomare
7 nov 16:40 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H5 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
7 nov 17:30 [Concept]PSV H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren Reserve (Bond))De Tongelreep
7 nov 17:35 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
7 nov 17:50 [Concept]Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Merwestein
7 nov 18:15 [Concept]De Otters Het Gooi DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13)Sportcentrum De Zandzee
7 nov 18:20 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren)Sportcomplex Amerena
7 nov 18:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames (Bond)) - EZC Da1 (Dames (Bond))Sportcomplex Amerena
7 nov 18:45 HZC de Robben AJ1 (Jongens-A <19) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT AJ1 (Jongens-A <19)De Lieberg
7 nov 18:45 [Concept]De Otters Het Gooi EG2 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 (Gemengd-E <11)Sportcentrum De Zandzee
7 nov 18:50 [Concept]KZC Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames)Sportfondsenbad Beverwijk
7 nov 19:00 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren)De Kwakel
7 nov 19:05 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren) - ZPCH H3 (Heren)Sportcomplex Amerena
7 nov 19:50 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren) - De Aalscholver H4 (Heren)Sportcomplex Amerena
7 nov 20:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond)) - WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond))Sportcomplex Amerena
7 nov 21:20 [Concept]ZV De Zaan H4 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren)De Slag
7 nov 21:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond)) - VZC H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
8 nov 14:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Sportcomplex Amerena
8 nov 15:50 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) - Watervlo Da3 (Dames)Sportcomplex Amerena
8 nov 16:35 [Concept]ZVL-1886 Tetteroo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Vijf Meibad
8 nov 16:50 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da5 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames)Sportcomplex Amerena
8 nov 17:15 [Concept]AZ&PC De Futen CJ1 (Jongens-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15)De Meerkamp
14 nov 14:00 [Concept]ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11)De Slag
14 nov 14:15 [Concept]ZVL-1886 Tetteroo CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Vijf Meibad
14 nov 15:00 [Concept]De Ham De Ham/Het Y AJ1 (Jongens-A <19) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT AJ1 (Jongens-A <19)De Crommenije
14 nov 15:45 [Concept]De Ham H4 (Heren Reserve) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve)De Crommenije
14 nov 16:30 [Concept]De Vaart EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11)De Duker
14 nov 17:00 [Concept]Watervlo Da5 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da5 (Dames)Fletiomare
14 nov 18:55 [Concept]ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames (Bond))De Planeet
14 nov 19:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Sportcomplex Amerena
14 nov 19:00 [Concept]AZC H1 (Heren (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond))AquaRijn
14 nov 19:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11) - ZPCH EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Amerena
14 nov 19:25 [Concept]IJsselmeer H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren)Sportcentrum De Meent
14 nov 20:05 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames) - De Vaart Da1 (Dames)Sportcomplex Amerena
14 nov 20:50 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames) - Watervlo Da1 (Dames)Sportcomplex Amerena
14 nov 21:15 [Concept]UZSC Da5 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames)De Krommerijn
14 nov 21:25 [Concept]Het Y H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond))Sportfondsenbad Oost
15 nov 14:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - De Ham BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportcomplex Amerena
15 nov 14:45 [Concept]UZSC EG2 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 (Gemengd-E <11)De Krommerijn
15 nov 14:45 [Concept]UZSC DG2 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13)De Krommerijn
15 nov 15:30 [Concept]UZSC DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13)De Krommerijn
15 nov 16:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - UZSC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Sportcomplex Amerena
15 nov 17:20 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren) - Aquarijn H2 (Heren)Sportcomplex Amerena
21 nov 14:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13) - UZSC DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
21 nov 14:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 (Gemengd-E <11) - BZC Brandenburg EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Amerena
21 nov 14:10 [Concept]De Ham EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11)De Crommenije
21 nov 14:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren) - VZC H5 (Heren)Sportcomplex Amerena
21 nov 14:45 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13) - De Ham DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
21 nov 14:50 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13) - Het Y DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
21 nov 15:15 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da5 (Dames) - Aquarijn Da5 (Dames)Sportcomplex Amerena
21 nov 15:25 [Concept]De Dolfijn De Dolfijn BCM1 (Meisjes-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-B <17)Sloterparkbad
21 nov 15:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Sportcomplex Amerena
21 nov 15:35 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13) - De Aalscholver DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
21 nov 15:45 [Concept]Watervlo CJ1 (Jongens-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15)Fletiomare
21 nov 16:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) - De Ham Da5 (Dames)Sportcomplex Amerena
21 nov 16:00 [Concept]ZPCH EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Koning Willem Alexander
21 nov 16:35 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H3 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
21 nov 16:45 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT AJ1 (Jongens-A <19) - DAW AJ1 (Jongens-A <19)Sportcomplex Amerena
21 nov 17:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren) - ZV Haerlem H6 (Heren)Sportcomplex Amerena
21 nov 17:40 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (Dames (Bond))Sportcomplex Amerena
21 nov 18:00 [Concept]VZC H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren)De Vallei
21 nov 18:40 [Concept]De Dolfijn H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren)Sloterparkbad
21 nov 18:50 [Concept]De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Crommenije
21 nov 19:00 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve)De Kwakel
21 nov 19:00 [Concept]De Fuut H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren)MFA Safari
21 nov 19:05 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond)) - SVH H1 (Heren (Bond))Sportcomplex Amerena
21 nov 19:15 [Concept]SBC2000 H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren Reserve (Bond))Zwembad de Wisselaar
21 nov 19:15 [Concept]Het Y Da3 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames)Sportfondsenbad Oost
21 nov 19:45 [Concept]De Albatros Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames)MFA Safari
21 nov 20:35 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond)) - Het Ravijn H3 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
22 nov 14:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Sportcomplex Amerena
22 nov 15:50 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H4 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
22 nov 17:40 [Concept]UZSC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Krommerijn
22 nov 17:45 [Concept]UZSC EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11)De Krommerijn
28 nov 14:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11) - De Duinkikkers EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Amerena
28 nov 14:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Amerena
28 nov 14:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13) - Watervlo DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
28 nov 14:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames) - DWT Da1 (Dames)Sportcomplex Amerena
28 nov 14:40 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11) - De Otters Het Gooi EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Amerena
28 nov 14:45 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren) - De Duinkikkers H2 (Heren)Sportcomplex Amerena
28 nov 15:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) - BZC Brandenburg H3 (Heren)Sportcomplex Amerena
28 nov 15:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
28 nov 16:00 [Concept]Oceanus H3 (Heren Reserve) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve)De Waterlelie
28 nov 16:15 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17) - Zwemclub Zeist BJ1 (Jongens-B <17)Sportcomplex Amerena
28 nov 16:30 [Concept]ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13)De Slag
28 nov 16:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - VZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Sportcomplex Amerena
28 nov 17:00 [Concept]Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Het Ravijn
28 nov 17:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-B <17) - Domstad (SG) Domstad (SG) BCM1 (Meisjes-B <17)Sportcomplex Amerena
28 nov 17:35 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames (Bond)) - WZC (SG) Da1 (Dames (Bond))Sportcomplex Amerena
28 nov 17:45 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15) - Het Y CJ1 (Jongens-C <15)Sportcomplex Amerena
28 nov 18:35 [Concept]IJsselmeer DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13)Sportcentrum De Meent
28 nov 18:45 [Concept]VZC DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13)De Vallei
28 nov 18:45 [Concept]HZC de Robben H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren)De Lieberg
28 nov 19:00 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren)De Kwakel
28 nov 19:00 [Concept]BZC Brandenburg H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond))Brandenburg
28 nov 19:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond)) - Het Ravijn H1 (Heren (Bond))Sportcomplex Amerena
28 nov 20:10 [Concept]Het Ravijn H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren Reserve (Bond))Het Ravijn
28 nov 20:15 [Concept]VZC Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames)De Vallei
29 nov 14:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Schuurman BZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportcomplex Amerena
29 nov 15:30 [Concept]PSV BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Sportcentrum voor studenten
29 nov 15:50 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames) - De Otters Het Gooi Da2 (Dames)Sportcomplex Amerena
29 nov 16:15 [Concept]De Amstel Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da5 (Dames)Het Veenweidebad
29 nov 17:45 [Concept]De Duinkikkers H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren)Sportboulevard de Engh
5 dec 14:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 (Gemengd-E <11) - ZPC Woerden EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Amerena
5 dec 14:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren)Sportcomplex Amerena
5 dec 14:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13) - De Vaart DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
5 dec 14:45 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) - De Duinkikkers Da1 (Dames)Sportcomplex Amerena
5 dec 14:50 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT AJ1 (Jongens-A <19) - ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19)Sportcomplex Amerena
5 dec 15:15 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13) - Watervlo DG2 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
5 dec 15:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren) - UZSC H8 (Heren)Sportcomplex Amerena
5 dec 15:35 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da5 (Dames) - DWT Da2 (Dames)Sportcomplex Amerena
5 dec 16:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
5 dec 16:15 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Sportcomplex Amerena
5 dec 16:45 [Concept]Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames (Bond))De Sniep
5 dec 16:45 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13) - Watervlo DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
5 dec 17:20 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Sportcomplex Amerena
5 dec 18:25 [Concept]UZSC H7 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren)De Krommerijn
5 dec 18:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H3 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
5 dec 18:45 [Concept]ZPC Woerden ZPC Woerden BCM1 (Meisjes-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-B <17)Het Batensteinbad
5 dec 18:45 [Concept]HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17)De Lieberg
5 dec 19:15 [Concept]De Vuursche H1 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren)De Trits
6 dec 14:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPB H&L Productions BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportcomplex Amerena
6 dec 14:45 [Concept]Het Zinkstuk Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames)De Krommerijn
6 dec 16:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - De Ham BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Sportcomplex Amerena
6 dec 16:30 [Concept]Schuurman BZC H1 (Heren (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond))t Timpke
6 dec 17:20 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren) - VZC H4 (Heren)Sportcomplex Amerena
6 dec 17:35 [Concept]DZT'62 H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren Reserve (Bond))Zwembad De Wiemel
6 dec 18:20 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve) - HZC de Robben H2 (Heren Reserve)Sportcomplex Amerena
12 dec 14:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren) - DAW H4 (Heren)Sportcomplex Amerena
12 dec 14:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11) - De Ham EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Amerena
12 dec 14:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11) - UZSC EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Amerena
12 dec 14:45 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren) - Zwemclub Zeist H1 (Heren)Sportcomplex Amerena
12 dec 14:45 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11) - ZPCH EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Amerena
12 dec 15:15 [Concept]Domstad (SG) CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))De Krommerijn
12 dec 15:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond)) - De Ham H3 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
12 dec 15:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13) - BZC Brandenburg DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
12 dec 15:45 [Concept]De Ham DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13)De Crommenije
12 dec 16:15 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13) - De Otters Het Gooi DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
12 dec 16:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H3 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
12 dec 17:00 [Concept]BZC Brandenburg EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 (Gemengd-E <11)Brandenburg
12 dec 17:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames) - UZSC Da4 (Dames)Sportcomplex Amerena
12 dec 17:25 [Concept]Het Ravijn CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Het Ravijn
12 dec 17:40 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames (Bond)) - Livo Da1 (Dames (Bond))Sportcomplex Amerena
12 dec 18:00 [Concept]DAW AJ1 (Jongens-A <19) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT AJ1 (Jongens-A <19)Sportcomplex Hoornsevaart
12 dec 18:05 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren) - UZSC H9 (Heren)Sportcomplex Amerena
12 dec 18:15 [Concept]Zwemclub Zeist H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren)Dijnselburg
12 dec 18:50 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15) - Watervlo CJ1 (Jongens-C <15)Sportcomplex Amerena
12 dec 19:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H1 (Heren (Bond))Sportcomplex Amerena
12 dec 19:10 [Concept]ENC Arnhem (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren Reserve (Bond))Valkenhuizen
12 dec 19:25 [Concept]ZPC Woerden Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames)Het Batensteinbad
12 dec 19:35 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-B <17) - De Dolfijn De Dolfijn BCM1 (Meisjes-B <17)Sportcomplex Amerena
12 dec 20:20 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17) - De Vuursche BJ1 (Jongens-B <17)Sportcomplex Amerena
12 dec 20:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond)) - Aqua-Novio'94 H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
13 dec 14:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportcomplex Amerena
13 dec 15:30 [Concept]UZSC DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13)De Krommerijn
13 dec 16:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Sportcomplex Amerena
13 dec 17:15 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames) - De Vuursche Da1 (Dames)Sportcomplex Amerena
19 dec 20:00 [Concept]ZV Haerlem H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond))De Planeet
20 dec 16:30 [Concept]Polar Bears H1 (Heren (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond))De Peppel
9 jan 14:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13) - UZSC DG2 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
9 jan 14:00 [Concept]ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11)De Slag
9 jan 14:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da5 (Dames) - ZPCH Da2 (Dames)Sportcomplex Amerena
9 jan 14:45 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
9 jan 15:15 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren) - De Vaart H3 (Heren)Sportcomplex Amerena
9 jan 15:30 [Concept]Watervlo DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13)Fletiomare
9 jan 15:30 JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve)De Mirandabad
9 jan 15:35 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Sportcomplex Amerena
9 jan 15:50 [Concept]Aqua-Novio'94 H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren Reserve (Bond))Sportf.bad Nijmegen-West
9 jan 16:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) - H.B.W. (SG) Da2 (Dames)Sportcomplex Amerena
9 jan 16:00 [Concept]HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13)De Lieberg
9 jan 16:40 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Sportcomplex Amerena
9 jan 17:15 [Concept]SWOL 1894 H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond))De Vrolijkheid
9 jan 17:20 [Concept]De Dolfijn H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond))Sloterparkbad
9 jan 17:35 [Concept]De Ham Da3 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames)De Crommenije
9 jan 17:45 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren Reserve (Bond)) - Wiekslag H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
9 jan 18:00 [Concept]De Vaart H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren)De Duker
9 jan 18:15 [Concept]De Aalscholver Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames)Almere Poort
9 jan 18:15 [Concept]BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17)Brandenburg
9 jan 18:45 [Concept]De Otters Het Gooi EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11)Sportcentrum De Zandzee
9 jan 18:50 [Concept]De Meeuwen Diemen H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren)Weth. F.B. Duran
9 jan 19:35 [Concept]ZVVS Da1 (Dames (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames (Bond))De Kulk
9 jan 19:45 [Concept]ZPC Woerden H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren)Het Batensteinbad
10 jan 14:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - WIDEX GZC DONK BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Sportcomplex Amerena
10 jan 14:50 [Concept]Het Y CJ1 (Jongens-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15)Sportfondsenbad Oost
10 jan 15:00 [Concept]Domstad (SG) Domstad (SG) BCM1 (Meisjes-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-B <17)De Krommerijn
10 jan 15:50 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) - De Aalscholver H2 (Heren)Sportcomplex Amerena
10 jan 16:40 [Concept]ENC Arnhem (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Valkenhuizen
10 jan 17:00 [Concept]De Duinkikkers EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11)Sportboulevard de Engh
16 jan 12:50 [Concept]ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
16 jan 13:45 [Concept]Watervlo BJ2 (Jongens-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17)Fletiomare
16 jan 14:00 [Concept]ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13)De Slag
16 jan 14:10 [Concept]De Ham EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11)De Crommenije
16 jan 14:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11) - KZC EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Amerena
16 jan 15:00 [Concept]ZVL-1886 Tetteroo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Zijl
16 jan 15:15 [Concept]Watervlo H4 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren)Fletiomare
16 jan 15:20 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13) - Zwemclub Zeist DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
16 jan 15:30 [Concept]De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11)De Trits
16 jan 16:05 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13) - De Ham DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
16 jan 16:30 [Concept]Aquarijn EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Merwestein
16 jan 16:50 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-B <17) - Zwemclub Zeist Zwemclub Zeist BCM1 (Meisjes-B <17)Sportcomplex Amerena
16 jan 17:35 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT AJ1 (Jongens-A <19) - ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19)Sportcomplex Amerena
16 jan 18:00 [Concept]PSV H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond))De Tongelreep
16 jan 18:20 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames)Sportcomplex Amerena
16 jan 18:45 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren) - De Albatros H1 (Heren)Sportcomplex Amerena
16 jan 18:55 [Concept]VZV H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond))De Heerenduinen
16 jan 19:00 [Concept]De Aalscholver H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren)Almere Poort
16 jan 19:05 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve) - DJK-ZAR H2 (Heren Reserve)Sportcomplex Amerena
16 jan 19:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren Reserve (Bond)) - SWOL 1894 H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
16 jan 20:00 [Concept]EZC Da1 (Dames (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames (Bond))Het Slagman
16 jan 20:00 [Concept]ZV Haerlem H5 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren)De Planeet
16 jan 20:15 [Concept]De Meeuwen Diemen Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames)Weth. F.B. Duran
16 jan 20:15 [Concept]Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames)De Kwakel
16 jan 20:25 [Concept]IJsselmeer H1 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren)Sportcentrum De Meent
16 jan 21:30 [Concept]De Treffers H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren Reserve (Bond))Combibad Kwekkelstijn
17 jan 13:30 [Concept]Het Y DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad Oost
17 jan 14:00 [Concept]Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Het Ravijn
17 jan 14:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - HZPC/Avéna (SG) Regio Noord (Jongens-B <17 (Bond))Sportcomplex Amerena
17 jan 16:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da5 (Dames) - DJK-ZAR Da1 (Dames)Sportcomplex Amerena
17 jan 19:00 [Concept]VZC VZC/Polar Bears CJ2 (Jongens-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15)De Vallei
23 jan 14:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 (Gemengd-E <11) - Watervlo EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Amerena
23 jan 14:00 [Concept]ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13)De Slag
23 jan 14:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11) - IJsselmeer EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Amerena
23 jan 14:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames) - Zwemclub Zeist Da1 (Dames)Sportcomplex Amerena
23 jan 14:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13) - VZC DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
23 jan 14:40 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Amerena
23 jan 14:45 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Sportcomplex Amerena
23 jan 15:15 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17) - De Otters Het Gooi BJ1 (Jongens-B <17)Sportcomplex Amerena
23 jan 15:15 [Concept]UZSC AJ1 (Jongens-A <19) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT AJ1 (Jongens-A <19)De Krommerijn
23 jan 15:50 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Sportcomplex Amerena
23 jan 16:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15) - Domstad (SG) CJ1 (Jongens-C <15)Sportcomplex Amerena
23 jan 16:15 [Concept]Watervlo H2 (Heren Reserve) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve)Fletiomare
23 jan 16:45 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames) - Oceanus Da1 (Dames)Sportcomplex Amerena
23 jan 17:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames (Bond)) - ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond))Sportcomplex Amerena
23 jan 17:40 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren) - Watervlo H3 (Heren)Sportcomplex Amerena
23 jan 17:45 [Concept]Aquarijn Da2 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames)Sportcomplex Merwestein
23 jan 18:00 [Concept]De Meeuwen Diemen De Meeuwen Da2 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da5 (Dames)Weth. F.B. Duran
23 jan 19:15 [Concept]Aquarijn H4 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren)Sportcomplex Merwestein
23 jan 20:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H5 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
24 jan 18:00 [Concept]ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Slag
24 jan 19:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Sportcomplex Amerena
30 jan 14:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Sportcomplex Amerena
30 jan 14:00 [Concept]ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11)De Slag
30 jan 14:00 [Concept]Watervlo DG2 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13)Fletiomare
30 jan 14:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11) - ZPCH EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Amerena
30 jan 14:50 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13) - Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
30 jan 15:10 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren Reserve (Bond)) - PSV H3 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
30 jan 15:35 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren)Sportcomplex Amerena
30 jan 16:10 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren) - UZSC H6 (Heren)Sportcomplex Amerena
30 jan 16:15 [Concept]VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Zwembad Den Ekkerman
30 jan 16:20 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da5 (Dames) - Oceanus Da2 (Dames)Sportcomplex Amerena
30 jan 16:30 [Concept]De Vaart EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11)De Duker
30 jan 16:55 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve) - DWT H2 (Heren Reserve)Sportcomplex Amerena
30 jan 17:00 [Concept]Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (Dames (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames (Bond))Hofbad
30 jan 17:45 [Concept]De Albatros H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren)Sportcentrum Helsdingen
30 jan 18:00 [Concept]ZPC Woerden BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17)Het Batensteinbad
30 jan 18:15 [Concept]ZPCH H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren)Sportcomplex Koning Willem Alexander
30 jan 18:30 [Concept]VZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond))De Vallei
30 jan 18:50 [Concept]PSV H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren Reserve (Bond))De Tongelreep
30 jan 18:50 [Concept]VZV Da2 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames)De Heerenduinen
30 jan 19:45 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren)De Kwakel
30 jan 20:00 [Concept]De Ham De Ham/Het Y AJ1 (Jongens-A <19) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT AJ1 (Jongens-A <19)De Crommenije
31 jan 14:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportcomplex Amerena
31 jan 15:30 [Concept]UZSC EG2 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 (Gemengd-E <11)De Krommerijn
31 jan 15:30 [Concept]UZSC DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13)De Krommerijn
31 jan 16:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) - De Waterwolf De Waterwolf Da1/De Dolfijn Da2 (Dames)Sportcomplex Amerena
31 jan 17:00 [Concept]De Duinkikkers Da2 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames)Sportboulevard de Engh
31 jan 17:15 [Concept]Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Peppel
6 feb 14:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
6 feb 14:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 (Gemengd-E <11) - De Otters Het Gooi EG2 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Amerena
6 feb 14:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11) - KZC EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Amerena
6 feb 14:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren) - De Vuursche H3 (Heren)Sportcomplex Amerena
6 feb 14:45 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT AJ1 (Jongens-A <19) - HZC de Robben AJ1 (Jongens-A <19)Sportcomplex Amerena
6 feb 14:50 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17) - Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17)Sportcomplex Amerena
6 feb 15:15 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren) - De Amstel H1 (Heren)Sportcomplex Amerena
6 feb 15:30 [Concept]De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13)De Trits
6 feb 15:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames) - West-Friesland (SG) Da1 (Dames)Sportcomplex Amerena
6 feb 15:35 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames) - Aquarijn Da3 (Dames)Sportcomplex Amerena
6 feb 16:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) - ZPCH H2 (Heren)Sportcomplex Amerena
6 feb 16:15 [Concept]Aquarijn H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren)Sportcomplex Merwestein
6 feb 16:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Domstad (SG) CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Sportcomplex Amerena
6 feb 17:20 [Concept]ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-B <17)De Slag
6 feb 17:35 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond)) - Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
6 feb 18:10 [Concept]ZV De Zaan Da5 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames)De Slag
6 feb 18:15 [Concept]De Otters Het Gooi DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13)Sportcentrum De Zandzee
6 feb 18:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren Reserve (Bond)) - VZC H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
6 feb 19:00 [Concept]PSV CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Tongelreep
6 feb 19:30 [Concept]GoSwim H1 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren)De Wetering
6 feb 19:35 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H3 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
6 feb 19:40 [Concept]WZC (SG) Da1 (Dames (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames (Bond))De Veur
6 feb 20:05 [Concept]Polar Bears H4 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren Reserve (Bond))De Peppel
6 feb 20:10 [Concept]DAW H2 (Heren Reserve) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve)Sportcomplex Hoornsevaart
6 feb 20:15 [Concept]ZPC Woerden Da2 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da5 (Dames)Het Batensteinbad
7 feb 16:20 [Concept]De Ham BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Crommenije
7 feb 17:15 [Concept]AZ&PC De Futen CJ1 (Jongens-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15)De Meerkamp
7 feb 18:00 [Concept]UZSC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Krommerijn
13 feb 14:00 [Concept]Watervlo DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13)Fletiomare
13 feb 14:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames) - Watervlo Da4 (Dames)Sportcomplex Amerena
13 feb 14:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
13 feb 14:45 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15) - De Otters Het Gooi CJ1 (Jongens-C <15)Sportcomplex Amerena
13 feb 14:45 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren) - De Fuut H2 (Heren)Sportcomplex Amerena
13 feb 15:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-B <17) - De Ham De Ham BCM2 (Meisjes-B <17)Sportcomplex Amerena
13 feb 15:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames) - KZC Da1 (Dames)Sportcomplex Amerena
13 feb 16:00 [Concept]De Aalscholver DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13)Almere Poort
13 feb 16:15 [Concept]Watervlo Da3 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames)Fletiomare
13 feb 16:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) - De Dolfijn H3 (Heren)Sportcomplex Amerena
13 feb 17:15 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren) - ZV De Zaan H4 (Heren)Sportcomplex Amerena
13 feb 18:00 [Concept]IJsselmeer EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11)Sportcentrum De Meent
13 feb 18:00 [Concept]ZPC Woerden EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 (Gemengd-E <11)Het Batensteinbad
13 feb 18:15 [Concept]Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da5 (Dames)De Kwakel
13 feb 19:00 [Concept]De Aalscholver H4 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren)Almere Poort
13 feb 19:15 De Otters Het Gooi EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11)Sportcentrum De Zandzee
13 feb 20:20 [Concept]ZV Haerlem H6 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren)De Planeet
14 feb 17:45 [Concept]UZSC DG2 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13)De Krommerijn
27 feb 14:00 [Concept]Het Ravijn H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond))Het Ravijn
27 feb 14:30 [Concept]ZVL-1886 Tetteroo H5 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond))De Zijl
27 feb 15:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren Reserve (Bond)) - SBC2000 H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
27 feb 16:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames (Bond)) - Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond))Sportcomplex Amerena
27 feb 17:15 [Concept]WIDEX GZC DONK H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren Reserve (Bond))Groenhovenbad
6 maa 14:15 [Concept]ZVL-1886 Tetteroo CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))De Zijl
6 maa 14:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13) - Het Y DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
6 maa 14:45 [Concept]ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT AJ1 (Jongens-A <19)De Slag
6 maa 15:15 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13) - IJsselmeer DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
6 maa 15:45 [Concept]De Ham DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13)De Crommenije
6 maa 16:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
6 maa 16:30 [Concept]KZC EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11)Sportfondsenbad Beverwijk
6 maa 16:45 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15) - VZC VZC/Polar Bears CJ2 (Jongens-C <15)Sportcomplex Amerena
6 maa 17:30 [Concept]BZC Brandenburg H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren)Brandenburg
6 maa 17:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren) - IJsselmeer H2 (Heren)Sportcomplex Amerena
6 maa 18:15 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren)Sportcomplex Amerena
6 maa 18:45 [Concept]Watervlo Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames)Fletiomare
6 maa 18:45 [Concept]De Vaart Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames)De Duker
6 maa 18:45 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - UZSC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Sportcomplex Amerena
6 maa 19:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) - UZSC Da5 (Dames)Sportcomplex Amerena
6 maa 19:00 [Concept]Livo Da1 (Dames (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames (Bond))t Walfort
6 maa 19:45 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve) - De Ham H4 (Heren Reserve)Sportcomplex Amerena
6 maa 19:50 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren Reserve (Bond)) - Het Ravijn H3 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
6 maa 20:10 [Concept]MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren Reserve (Bond))Sportboulevard
6 maa 20:15 [Concept]Zwemclub Zeist Zwemclub Zeist BCM1 (Meisjes-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-B <17)Dijnselburg
6 maa 20:55 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond)) - Het Y H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
6 maa 21:15 [Concept]Aquarijn H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren)Sportcomplex Merwestein
7 maa 14:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da5 (Dames) - Watervlo Da5 (Dames)Sportcomplex Amerena
7 maa 14:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11) - De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Amerena
7 maa 14:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 (Gemengd-E <11) - Aquarijn EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Amerena
7 maa 15:15 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren) - HZC de Robben H3 (Heren)Sportcomplex Amerena
7 maa 15:20 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Amerena
7 maa 16:20 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - UZSC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportcomplex Amerena
7 maa 17:00 [Concept]ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
13 maa 14:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11) - De Otters Het Gooi EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Amerena
13 maa 14:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) - UZSC H7 (Heren)Sportcomplex Amerena
13 maa 14:15 [Concept]VZC DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13)De Vallei
13 maa 14:45 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren) - VZC H3 (Heren)Sportcomplex Amerena
13 maa 14:50 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-B <17) - ZPC Woerden ZPC Woerden BCM1 (Meisjes-B <17)Sportcomplex Amerena
13 maa 15:00 [Concept]VZC H5 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren)De Vallei
13 maa 15:25 [Concept]Waterpolo Den Haag (SG) H4 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond))Hofbad
13 maa 15:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames) - Het Y Da3 (Dames)Sportcomplex Amerena
13 maa 15:35 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames) - De Albatros Da1 (Dames)Sportcomplex Amerena
13 maa 16:00 [Concept]HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11)De Lieberg
13 maa 16:30 [Concept]De Vaart DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13)De Duker
13 maa 16:30 [Concept]VZC H4 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren)De Vallei
13 maa 16:35 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve) - Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve)Sportcomplex Amerena
13 maa 17:15 [Concept]De Ham Da5 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames)De Crommenije
13 maa 17:30 [Concept]Aquarijn Da5 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da5 (Dames)Sportcomplex Merwestein
13 maa 17:35 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Sportcomplex Amerena
13 maa 18:40 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames (Bond)) - ZVVS Da1 (Dames (Bond))Sportcomplex Amerena
13 maa 19:10 [Concept]ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
13 maa 19:15 [Concept]ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT AJ1 (Jongens-A <19)De Planeet
13 maa 19:45 De Otters Het Gooi CJ1 (Jongens-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15)Sportcentrum De Zandzee
13 maa 19:45 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren Reserve (Bond)) - DZT'62 H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
13 maa 21:00 [Concept]UZSC H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond))De Krommerijn
14 maa 14:45 [Concept]Domstad (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15)De Krommerijn
14 maa 15:15 [Concept]Schuurman BZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))t Timpke
14 maa 18:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - PSV BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Sportcomplex Amerena
20 maa 13:00 [Concept]Watervlo EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 (Gemengd-E <11)Fletiomare
20 maa 14:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) - VZC Da1 (Dames)Sportcomplex Amerena
20 maa 14:25 [Concept]Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Het Ravijn
20 maa 14:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Amerena
20 maa 14:45 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren) - Aquarijn H3 (Heren)Sportcomplex Amerena
20 maa 15:20 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13) - De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
20 maa 15:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Sportcomplex Amerena
20 maa 16:05 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13) - Watervlo DG2 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
20 maa 16:35 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond)) - BZC Brandenburg H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
20 maa 16:50 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
20 maa 17:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H4 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
20 maa 17:30 [Concept]Zwemclub Zeist BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17)Dijnselburg
20 maa 17:30 [Concept]HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11)De Lieberg
20 maa 17:35 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT AJ1 (Jongens-A <19) - UZSC AJ1 (Jongens-A <19)Sportcomplex Amerena
20 maa 18:15 [Concept]De Otters Het Gooi Da2 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames)Sportcentrum De Zandzee
20 maa 18:20 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren) - De Duinkikkers H3 (Heren)Sportcomplex Amerena
20 maa 18:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames (Bond)) - EZC Da1 (Dames (Bond))Sportcomplex Amerena
20 maa 19:05 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da5 (Dames) - De Amstel Da1 (Dames)Sportcomplex Amerena
20 maa 19:50 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve) - Oceanus H3 (Heren Reserve)Sportcomplex Amerena
20 maa 20:15 [Concept]ZPCH H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren)Sportcomplex Koning Willem Alexander
20 maa 21:15 [Concept]VZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren Reserve (Bond))De Vallei
20 maa 21:45 [Concept]DWT Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames)Boerhaavebad
21 maa 15:00 [Concept]De Ham BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Crommenije
21 maa 17:20 [Concept]WIDEX GZC DONK H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond))Groenhovenbad
21 maa 17:45 [Concept]De Duinkikkers H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren)Sportboulevard de Engh
21 maa 19:15 [Concept]ZPB H&L Productions BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
27 maa 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 (Gemengd-E <11) - UZSC EG2 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Amerena
27 maa 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11) - De Vaart EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Amerena
27 maa 14:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13) - VZC DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
27 maa 14:30 ZPCH EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Koning Willem Alexander
27 maa 14:40 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Amerena
27 maa 14:45 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13) - UZSC DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
27 maa 15:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Sportcomplex Amerena
27 maa 17:30 [Concept]VZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Vallei
27 maa 19:15 [Concept]DAW Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames)Sportcomplex Hoornsevaart
27 maa 19:40 [Concept]ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT AJ1 (Jongens-A <19)De Planeet
27 maa 20:10 Het Y H3 (Heren Reserve) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve)Sportfondsenbad Oost
28 maa 14:15 [Concept]ZVL-1886 Tetteroo BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Zijl
10 apr 14:00 [Concept]Watervlo DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13)Fletiomare
10 apr 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13) - De Otters Het Gooi DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
10 apr 14:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11) - HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Amerena
10 apr 14:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11) - De Otters Het Gooi EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Amerena
10 apr 14:45 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17) - HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17)Sportcomplex Amerena
10 apr 14:50 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-B <17) - ZPC Woerden ZPC Woerden BCM1 (Meisjes-B <17)Sportcomplex Amerena
10 apr 15:15 [Concept]Domstad (SG) CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))De Krommerijn
10 apr 15:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames) - DAW Da1 (Dames)Sportcomplex Amerena
10 apr 15:35 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames) - Het Zinkstuk Da1 (Dames)Sportcomplex Amerena
10 apr 16:20 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15) - De Otters Het Gooi CJ1 (Jongens-C <15)Sportcomplex Amerena
10 apr 16:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren) - De Vuursche H2 (Heren)Sportcomplex Amerena
10 apr 16:40 [Concept]WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Groenhovenbad
10 apr 17:15 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren) - De Vuursche H1 (Heren)Sportcomplex Amerena
10 apr 17:20 [Concept]ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13)De Slag
10 apr 17:30 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren)De Kwakel
10 apr 18:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond)) - ZV Haerlem H3 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
10 apr 18:00 [Concept]ZPC Woerden EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 (Gemengd-E <11)Het Batensteinbad
10 apr 19:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren Reserve (Bond)) - VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
10 apr 19:30 [Concept]DWT Da2 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da5 (Dames)Boerhaavebad
10 apr 19:35 [Concept]ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames (Bond))De Planeet
10 apr 19:35 [Concept]HZC de Robben H2 (Heren Reserve) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve)De Lieberg
10 apr 20:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
10 apr 20:30 DJK-ZAR H4 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren)Sportplaza Mercator
11 apr 17:00 [Concept]De Duinkikkers DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13)Sportboulevard de Engh
11 apr 17:15 [Concept]WIDEX GZC DONK BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Groenhovenbad
11 apr 18:40 [Concept]WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Groenhovenbad
11 apr 19:00 [Concept]Het Zinkstuk H1 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren)De Krommerijn
11 apr 19:15 [Concept]De Duinkikkers Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames)Sportboulevard de Engh
17 apr 14:00 [Concept]ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11)De Slag
17 apr 14:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13) - Watervlo DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
17 apr 15:15 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
17 apr 16:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Sportcomplex Amerena
17 apr 16:15 UZSC H8 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren)De Krommerijn
17 apr 17:00 [Concept]De Vuursche Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames)De Trits
17 apr 17:05 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Het Ravijn CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Sportcomplex Amerena
17 apr 17:30 [Concept]Zwemclub Zeist H1 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren)Dijnselburg
17 apr 18:00 [Concept]Het Y H4 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren)Sportfondsenbad Oost
17 apr 18:15 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren) - Zwemclub Zeist H2 (Heren)Sportcomplex Amerena
17 apr 18:30 [Concept]De Vuursche BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17)De Trits
17 apr 18:45 [Concept]UZSC Da4 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames)De Krommerijn
17 apr 18:45 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (Dames (Bond))Sportcomplex Amerena
17 apr 18:45 [Concept]De Otters Het Gooi EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11)Sportcentrum De Zandzee
17 apr 19:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve) - Het Y H3 (Heren Reserve)Sportcomplex Amerena
17 apr 19:50 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) - ZPC Woerden Da1 (Dames)Sportcomplex Amerena
17 apr 21:30 [Concept]De Ham H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond))De Crommenije
18 apr 13:30 [Concept]Het Y CJ1 (Jongens-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15)Sportfondsenbad Oost
18 apr 15:45 [Concept]Domstad (SG) Domstad (SG) BCM1 (Meisjes-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-B <17)De Krommerijn
18 apr 17:00 [Concept]De Duinkikkers EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11)Sportboulevard de Engh
24 apr 14:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11) - De Ham EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Amerena
24 apr 14:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11) - UZSC EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Amerena
24 apr 14:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17) - BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17)Sportcomplex Amerena
24 apr 14:40 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11) - ZPCH EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Amerena
24 apr 14:45 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames) - De Aalscholver Da1 (Dames)Sportcomplex Amerena
24 apr 15:25 [Concept]ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
24 apr 15:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames) - De Ham Da3 (Dames)Sportcomplex Amerena
24 apr 15:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-B <17) - De Dolfijn De Dolfijn BCM1 (Meisjes-B <17)Sportcomplex Amerena
24 apr 15:45 [Concept]De Ham DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13)De Crommenije
24 apr 15:55 [Concept]Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))t Timpke
24 apr 16:15 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve) - JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve)Sportcomplex Amerena
24 apr 16:35 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren) - ZPC Woerden H2 (Heren)Sportcomplex Amerena
24 apr 17:00 [Concept]BZC Brandenburg EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 (Gemengd-E <11)Brandenburg
24 apr 17:15 [Concept]DAW AJ1 (Jongens-A <19) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT AJ1 (Jongens-A <19)Sportcomplex Hoornsevaart
24 apr 17:20 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15) - Watervlo CJ1 (Jongens-C <15)Sportcomplex Amerena
24 apr 18:00 [Concept]De Vaart H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren)De Duker
24 apr 18:15 [Concept]H.B.W. (SG) Da2 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames)De Lieberg
24 apr 18:20 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond)) - De Dolfijn H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
24 apr 19:00 [Concept]ZPCH Da2 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da5 (Dames)Sportcomplex Koning Willem Alexander
24 apr 19:30 De Amstel H1 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren)Het Veenweidebad
25 apr 14:45 [Concept]UZSC DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13)De Krommerijn
8 mei 16:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Sportcomplex Amerena
22 mei 17:00 [Concept]Waterpolo Den Haag (SG) CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Hofbad
Er zijn geen uitslagen bekend.
Verenigingsinformatie
NaamZPC AMERSFOORT
AccommodatiegegevensSportcomplex Amerena
AMERSFOORT
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.