HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging ZPC AMERSFOORT - Amersfoort

TeamPoule
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT AJ1 (Jongens-A <19) 1e klasse A
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-B <17) 1e klasse A
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17) Bond Eerste divisie A
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ3 (Jongens-B <17) 1e klasse A
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 2e deel) Bond Eredivisie A
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15) Bond Eredivisie A
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15) 1e klasse A
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15) Bond Eredivisie A
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (ManMeer Cup Dames) Bond Ronde 3 A
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames) 1e klasse A
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) 2e klasse B
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames) 3e klasse C
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13) 1e klasse A
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13) 1e klasse A
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13) 2e klasse A
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13) 3e klasse A
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11) 1e klasse A
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11) 1e klasse A
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11) 2e klasse A
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 (Gemengd-E <11) 2e klasse A
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG5 (Gemengd-E <11) 2e klasse B
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG1 (Gemengd-F <9) 1e klasse A
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG2 (Gemengd-F <9) 1e klasse A
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren) Bond Eredivisie A
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren) 4e klasse C
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren) 4e klasse B
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren) Bond Reserve divisie A
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren) Bond Reserve 2e klasse 2B
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren) Bond Reserve 2e klasse 2A
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren) Reserve 1e klasse A
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren) 2e klasse A
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren) 2e klasse B
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) 3e klasse D
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren) 3e klasse C
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT/BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17) Bond Eredivisie A
DatumTijdWedstrijdLocatie
23 feb 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren) - AZC H2 (ManMeer Cup Heren2)Sportcomplex Amerena
23 feb 15:15 WIDEX GZC DONK H5 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren)Groenhovenbad
23 feb 16:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (ManMeer Cup Dames) - NDD Da1 (Dames)Sportcomplex Amerena
23 feb 19:15 De Mors H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren)De Koerbelt
2 maa 14:00 Het Ravijn CJ1 (Jongens-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15)Het Ravijn
2 maa 19:00 Schuurman BZC H1 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren)t Timpke
2 maa 20:30 Schuurman BZC H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren)t Timpke
2 maa 20:30 Triton H1 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren)Victoriabad
9 maa 14:15 De Ham DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13)De Crommenije
9 maa 15:35 Watervlo Watervlo BCM1 (Meisjes-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-B <17)Fletiomare
9 maa 16:00 De Vaart De Vaart EG1* (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11)De Duker
9 maa 16:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13) - Watervlo DG2 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
9 maa 16:30 Zwemclub Zeist Zwemclub Zeist EG1* (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG5 (Gemengd-E <11)Dijnselburg
9 maa 16:30 UZSC H5 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren)De Krommerijn
9 maa 16:40 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren) - ZPC Woerden H3 (Heren)Sportcomplex Amerena
9 maa 16:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT AJ1 (Jongens-A <19) - ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19)Sportcomplex Amerena
9 maa 16:45 H.B.W. (SG) Da2 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames)De Lieberg
9 maa 17:25 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren) - De Fuut H3 (Heren)Sportcomplex Amerena
9 maa 17:35 VZC EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11)De Vallei
9 maa 17:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren) - ZV Haerlem H4 (Heren)Sportcomplex Amerena
9 maa 18:00 ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15)De Slag
9 maa 18:10 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) - Het Y H5 (Heren)Sportcomplex Amerena
9 maa 18:15 Aquarijn H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren)Sportcomplex Merwestein
9 maa 18:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15) - ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15)Sportcomplex Amerena
9 maa 18:40 Het Y DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad Oost
9 maa 18:40 ZPC Woerden Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames)Het Batensteinbad
9 maa 18:40 De Otters Het Gooi EG2 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 (Gemengd-E <11)Sportcentrum De Zandzee
9 maa 18:55 De Otters Het Gooi DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum De Zandzee
9 maa 19:00 Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ3 (Jongens-B <17)Sportcomplex Merwestein
9 maa 20:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren) - Polar Bears H1 (Heren)Sportcomplex Amerena
9 maa 20:15 VZC CJ2 (Jongens-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15)De Vallei
9 maa 20:50 ZV De Zaan Da3 (ManMeer Cup Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (ManMeer Cup Dames)De Slag
9 maa 21:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren) - Polar Bears H4 (Heren)Sportcomplex Amerena
10 maa 14:30 UZSC UZSC FG1* (Gemengd-F <9) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG1 (Gemengd-F <9)De Krommerijn
16 maa 14:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 (Gemengd-E <11) - VZC EG2 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Amerena
16 maa 14:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ3 (Jongens-B <17) - UZSC BJ2 (Jongens-B <17)Sportcomplex Amerena
16 maa 14:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG1 (Gemengd-F <9) - De Ham De Ham FG1* (Gemengd-F <9)Sportcomplex Amerena
16 maa 14:55 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG5 (Gemengd-E <11) - Watervlo EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Amerena
16 maa 14:55 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11) - De Otters Het Gooi EG2 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Amerena
16 maa 15:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT AJ1 (Jongens-A <19) - ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19)Sportcomplex Amerena
16 maa 15:30 Polar Bears CM1 (Meisjes-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15)De Peppel
16 maa 15:35 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Amerena
16 maa 15:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-B <17) - AquaWaarD AquaWaarD BCM1 (Meisjes-B <17)Sportcomplex Amerena
16 maa 16:25 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13) - De Meeuwen Diemen De Meeuwen Diemen DG1* (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
16 maa 16:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren) - De Vaart H2 (Heren)Sportcomplex Amerena
16 maa 16:45 BZC Brandenburg BZC Brandenburg DG1* (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13)Brandenburg
16 maa 17:05 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13) - VZC DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
16 maa 17:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) - Het Zinkstuk Da1 (Dames)Sportcomplex Amerena
16 maa 17:50 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13) - De Ham DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
16 maa 18:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren) - Zwemclub Zeist H2 (Heren)Sportcomplex Amerena
16 maa 18:00 De Waterwolf H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren)Sloterparkbad
16 maa 18:15 VZC H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren)De Vallei
16 maa 18:15 De Fuut H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren)MFA Safari
16 maa 18:35 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15) - De Otters Het Gooi CJ1 (Jongens-C <15)Sportcomplex Amerena
16 maa 18:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15) - ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15)Sportcomplex Amerena
16 maa 19:15 Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (ManMeer Cup Dames)De Kwakel
16 maa 19:40 DAW H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren)Sportcomplex Hoornsevaart
16 maa 19:50 Wiekslag H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren)Sportcentrum Blokweer
16 maa 20:00 Polar Bears H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren)De Peppel
16 maa 20:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames) - ZPC Woerden Da2 (Dames)Sportcomplex Amerena
16 maa 20:35 West-Friesland (SG) Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames)De Waterhoorn
16 maa 20:40 SVH H1 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren)Sportcomplex de Wilgenring
16 maa 20:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren) - DWT H2 (Heren)Sportcomplex Amerena
17 maa 16:45 WIDEX GZC DONK BM1 (Meisjes-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 2e deel)Groenhovenbad
17 maa 17:30 UZSC H8 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren)De Krommerijn
23 maa 14:15 De Ham De Ham FG1* (Gemengd-F <9) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG2 (Gemengd-F <9)De Crommenije
23 maa 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11) - De Ham EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Amerena
23 maa 15:20 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13) - ZPC Woerden DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
23 maa 16:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren) - Watervlo H4 (Heren)Sportcomplex Amerena
23 maa 16:25 PSV PSV Waterpolo CJ1 (Jongens-C <15 2e deel) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15)De Tongelreep
23 maa 16:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren)Sportcomplex Amerena
23 maa 17:00 De Albatros De Albatros EG1* (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 (Gemengd-E <11)Sportcentrum Helsdingen
23 maa 17:30 ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15)Inge de Bruijn Zwembad
23 maa 17:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren) - BZC Brandenburg H3 (Heren)Sportcomplex Amerena
23 maa 17:35 ZPCH ZPCH BCM1 / De Amstel BCM1 / Oceanus BCM1 (Meisjes-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-B <17)Sportcomplex Koning Willem Alexander
23 maa 17:50 Watervlo AJ1 (Jongens-A <19) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT AJ1 (Jongens-A <19)Fletiomare
23 maa 18:00 VZC EG2 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11)De Vallei
23 maa 18:00 De Ham H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren)De Crommenije
23 maa 18:15 ZV Haerlem Da3 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames)De Planeet
23 maa 18:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren) - KZC H2 (Heren)Sportcomplex Amerena
23 maa 18:50 De Meeuwen Diemen H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren)Weth. F.B. Duran
23 maa 18:55 De Otters Het Gooi DG2 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13)Sportcentrum De Zandzee
23 maa 19:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren) - De Ham H1 (Heren)Sportcomplex Amerena
23 maa 19:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames) - VZV Da2 (Dames)Sportcomplex Amerena
23 maa 19:20 VZC DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13)De Vallei
23 maa 20:05 VZC Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames)De Vallei
23 maa 20:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (ManMeer Cup Dames) - VZV Njord Da1 (Dames)Sportcomplex Amerena
23 maa 20:35 De Albatros H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren)Sportcentrum Helsdingen
23 maa 21:35 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren) - De Ham H2 (ManMeer Cup Heren2)Sportcomplex Amerena
24 maa 14:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren) - ZVVS H3 (Heren)Sportcomplex Amerena
24 maa 14:30 UZSC CJ2 (Jongens-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15)De Krommerijn
24 maa 14:55 UZSC EG3 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG5 (Gemengd-E <11)De Krommerijn
24 maa 15:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren) - VZV H2 (Heren)Sportcomplex Amerena
24 maa 15:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG2 (Gemengd-F <9) - BZC Brandenburg BZC Brandenburg FG1* (Gemengd-F <9)Sportcomplex Amerena
24 maa 16:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT/BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17) - PSV PSV Waterpolo BJ1 (Jongens-B <17)Brandenburg
24 maa 16:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 2e deel) - PSV PSV Waterpolo BM1 (Meisjes-B <17)Sportcomplex Amerena
24 maa 16:30 Polar Bears Polar Bears BJ2/VZC BJ2 (Jongens-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17)De Peppel
24 maa 18:40 Zwemclub Zeist BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ3 (Jongens-B <17)Dijnselburg
30 maa 14:10 De Ham EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11)De Crommenije
30 maa 14:45 PSV PSV Waterpolo Da2 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (ManMeer Cup Dames)De Tongelreep
30 maa 16:30 ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11)De Slag
30 maa 16:45 Watervlo CJ1 (Jongens-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15)De Kwakel
30 maa 17:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11) - De Albatros De Albatros EG1* (Gemengd-E <11)Sportcomplex Amerena
30 maa 17:15 BZ&PC H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren)De Kuil
30 maa 17:30 ZVL-1886 H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren)De Zijl
30 maa 17:50 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-B <17) - KZC KZC BCM1 (Meisjes-B <17)Sportcomplex Amerena
30 maa 18:25 VZC H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren)De Vallei
30 maa 18:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15) - UZSC CM1 (Meisjes-C <15)Sportcomplex Amerena
30 maa 18:35 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames) - De Vaart Da1 (Dames)Sportcomplex Amerena
30 maa 19:00 De Ham Da3 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames)De Crommenije
30 maa 19:00 ZVL-1886 H1 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren)De Zijl
30 maa 19:15 ZPCH H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren)Sportcomplex Koning Willem Alexander
30 maa 19:20 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT AJ1 (Jongens-A <19) - UZSC AJ1 (Jongens-A <19)Sportcomplex Amerena
30 maa 19:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) - HZC de Robben H2 (Heren)Sportcomplex Amerena
30 maa 20:05 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ3 (Jongens-B <17) - BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17)Sportcomplex Amerena
30 maa 20:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren) - DAW H2 (Heren)Sportcomplex Amerena
30 maa 21:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames) - Oceanus Da1 (Dames)Sportcomplex Amerena
31 maa 13:45 ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 2e deel)De Slag
31 maa 14:30 UZSC BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT/BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17)De Krommerijn
31 maa 16:00 UZSC DG2 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13)De Krommerijn
31 maa 16:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13) - VZV VZV DG1* (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
31 maa 16:45 ZV De Zaan H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren)De Slag
31 maa 17:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13) - ZPCH DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
31 maa 17:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren) - VZC H5 (Heren)Sportcomplex Amerena
31 maa 18:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17) - VZV Njord BJ1 (Jongens-B <17)Sportcomplex Amerena
31 maa 18:30 De Duinkikkers H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren)Sportboulevard de Engh
6 apr 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Amerena
6 apr 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11) - UZSC EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Amerena
6 apr 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren) - HZC de Robben H3 (Heren)Sportcomplex Amerena
6 apr 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13) - Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
6 apr 15:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15) - De Meeuwen Diemen CJ1 (Jongens-C <15)Sportcomplex Amerena
6 apr 15:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) - De Vuursche Da1 (Dames)Sportcomplex Amerena
6 apr 15:20 De Dolfijn De Dolfijn DG1* (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13)Sloterparkbad
6 apr 16:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ3 (Jongens-B <17) - De Duinkikkers BJ1 (Jongens-B <17)Sportcomplex Amerena
6 apr 16:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren) - ZV Haerlem H3 (Heren)Sportcomplex Amerena
6 apr 16:45 De Vaart H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren)De Duker
6 apr 16:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren) - ZPC Woerden H2 (Heren)Sportcomplex Amerena
6 apr 16:45 De Ham De Ham CM1/ZV Haerlem CM1 (Meisjes-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15)De Crommenije
6 apr 17:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (ManMeer Cup Dames) - De Rijn Da1 (Dames)Sportcomplex Amerena
6 apr 17:15 ZPCH DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Koning Willem Alexander
6 apr 17:15 De Fuut H4 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren)MFA Safari
6 apr 17:15 De Meerkoeten H1 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren)De Mirandabad
6 apr 17:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames) - UZSC Da5 (Dames)Sportcomplex Amerena
6 apr 18:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren) - ZPB H&L Productions H3 (Heren)Sportcomplex Amerena
6 apr 18:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15) - ZPC De Hof ZPC De Hof CJ1/Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 2e deel)Sportcomplex Amerena
6 apr 18:40 De Dolfijn H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren)Sloterparkbad
6 apr 18:55 De Otters Het Gooi AJ1 (Jongens-A <19) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT AJ1 (Jongens-A <19)Sportcentrum De Zandzee
6 apr 19:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren) - ZV De Zaan H1 (Heren)Sportcomplex Amerena
6 apr 20:15 GoSwim H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren)De Wetering
6 apr 21:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren) - ZV De Zaan H2 (Heren)Sportcomplex Amerena
7 apr 15:15 De Ham De Ham BJ1 / Het Y BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17)De Crommenije
7 apr 16:00 BZC Brandenburg BZC Brandenburg FG1* (Gemengd-F <9) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG2 (Gemengd-F <9)Brandenburg
7 apr 17:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT/BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17) - MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-B <17)Brandenburg
7 apr 18:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 2e deel) - Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 2e deel)Sportcomplex Amerena
7 apr 19:00 Het Zinkstuk Da2 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames)De Krommerijn
13 apr 14:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-B <17) - ZV Haerlem ZV Haerlem BCM1 (Meisjes-B <17)Sportcomplex Amerena
13 apr 14:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 (Gemengd-E <11) - Aquarijn EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Amerena
13 apr 14:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG1 (Gemengd-F <9) - BZC Brandenburg BZC Brandenburg FG1* (Gemengd-F <9)Sportcomplex Amerena
13 apr 15:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13) - AZ&PC De Futen DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
13 apr 15:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren) - Het Zinkstuk H2 (Heren)Sportcomplex Amerena
13 apr 15:15 ZVL-1886 CJ1 (Jongens-C <15 2e deel) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15)De Zijl
13 apr 15:30 De Vuursche DG2 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13)De Trits
13 apr 15:40 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
13 apr 15:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) - Het Zinkstuk H1 (Heren)Sportcomplex Amerena
13 apr 16:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT AJ1 (Jongens-A <19) - De Dolfijn AJ1 (Jongens-A <19)Sportcomplex Amerena
13 apr 16:30 Het Ravijn H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren)Het Ravijn
13 apr 17:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15) - WIDEX GZC DONK CM1 (Meisjes-C <15)Sportcomplex Amerena
13 apr 17:30 VZC H4 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren)De Vallei
13 apr 18:00 Arethusa Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (ManMeer Cup Dames)Golfbad Oss
13 apr 18:30 Watervlo Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames)Fletiomare
13 apr 18:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren) - Triton H1 (Heren)Sportcomplex Amerena
13 apr 18:55 ZV Haerlem H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren)De Planeet
13 apr 19:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren) - DJK-ZAR H2 (Heren)Sportcomplex Amerena
13 apr 19:30 Het Ravijn H1 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren)Het Ravijn
13 apr 19:50 De Vuursche BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ3 (Jongens-B <17)De Trits
13 apr 20:10 ZPCH H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren)Sportcomplex Koning Willem Alexander
13 apr 21:10 De Otters Het Gooi Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames)Sportcentrum De Zandzee
14 apr 14:00 ZVL-1886 BM1 (Meisjes-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 2e deel)De Zijl
14 apr 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17) - Waterpolo Den Haag (SG) BJ1 (Jongens-B <17)Sportcomplex Amerena
14 apr 15:15 WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT/BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17)Groenhovenbad
14 apr 15:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren) - De Aalscholver H3 (Heren)Sportcomplex Amerena
14 apr 16:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames)Sportcomplex Amerena
14 apr 19:30 UZSC H6 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren)De Krommerijn
DatumTijdWedstrijdUitslag
16 feb 20:00 Katwijk H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren) 8 - 7
16 feb 18:45 Polar Bears H1 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren) 9 - 6
16 feb 18:00 JAWS Amsterdam H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren) 6 - 9
16 feb 16:00 ZV De Zaan Da5 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) 2 - 5
16 feb 16:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15) - PSV PSV Waterpolo CJ1 (Jongens-C <15 2e deel) 6 - 10
16 feb 15:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) - Aquarijn H3 (Heren) 12 - 5
16 feb 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG5 (Gemengd-E <11) - GoSwim EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 16
10 feb 20:15 UZSC H7 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren) 4 - 4
10 feb 18:00 UZSC UZSC Da6 / Zwemclub Zeist Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) 2 - 8
10 feb 17:50 UZSC EG2 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 (Gemengd-E <11) 11 - 2
10 feb 17:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 2e deel) - ZVL-1886 BM1 (Meisjes-B <17) 7 - 21
10 feb 17:15 UZSC DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13) 12 - 0
10 feb 17:10 UZSC EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 8
10 feb 16:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames) - De Duinkikkers Da1 (Dames) 4 - 6
10 feb 15:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren) - Het Y H4 (Heren) 12 - 4
10 feb 14:45 Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT/BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17) 19 - 5
10 feb 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17) - Waterpolo Den Haag (SG) BJ1 (Jongens-B <17) 6 - 9
9 feb 21:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren) 3 - 15
9 feb 20:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) - De Otters Het Gooi H3 (Heren) 11 - 6
9 feb 20:30 WIDEX GZC DONK H2 (ManMeer Cup Heren2) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren) 17 - 9
9 feb 20:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren) - AZC H4 (Heren) 8 - 17
9 feb 20:05 ZPC Woerden BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ3 (Jongens-B <17) 12 - 3
9 feb 20:00 De Aalscholver H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren) 6 - 9
9 feb 19:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren) - ZV De Zaan H5 (Heren) 6 - 5
9 feb 19:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren) - Oceanus H2 (Heren) 13 - 2
9 feb 19:20 De Otters Het Gooi EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11) 3 - 7
9 feb 19:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT AJ1 (Jongens-A <19) - DAW AJ1 (Jongens-A <19) 11 - 10
9 feb 19:00 WIDEX GZC DONK H1 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren) 13 - 10
9 feb 19:00 MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15) 15 - 7
9 feb 18:45 IJsselmeer IJsselmeer CJ1* (Jongens-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15) 7 - 11
9 feb 18:35 Zwemclub Zeist Zwemclub Zeist BCM1 / BZC Brandenburg BCM1* (Meisjes-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-B <17) 2 - 4
9 feb 18:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames) - De Dolfijn Da1 (Dames) 7 - 6
9 feb 18:15 De Otters Het Gooi FG1 (Gemengd-F <9) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG2 (Gemengd-F <9) 17 - 2
9 feb 18:00 ENC Arnhem (SG) Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (ManMeer Cup Dames) 11 - 8
9 feb 17:10 Zwemclub Zeist Zwemclub Zeist DG1* (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13) 15 - 1
9 feb 16:25 ZVL-1886 CM1 (Meisjes-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15) 9 - 0
9 feb 14:40 ZV De Zaan FG1 (Gemengd-F <9) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG1 (Gemengd-F <9) 13 - 6
3 feb 19:15 AZ&PC De Futen H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren) 6 - 7
3 feb 18:30 De Ham De Ham BJ1 / Het Y BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17) 3 - 6
3 feb 16:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) - De Snippen Da2 (Dames) 4 - 2
3 feb 16:30 Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 2e deel) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 2e deel) 21 - 9
3 feb 16:00 UZSC EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11) 2 - 9
3 feb 16:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-B <17) - ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-B <17) 1 - 24
3 feb 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT/BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17) - ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17) 12 - 6
2 feb 21:20 De Otters Het Gooi H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren) 5 - 8
2 feb 21:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren) - UZSC H2 (ManMeer Cup Heren2) 2 - 16
2 feb 21:00 ZPC Woerden AJ1 (Jongens-A <19) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT AJ1 (Jongens-A <19) 7 - 5
2 feb 20:45 UZSC H4 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren) 4 - 6
2 feb 20:30 Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren) 7 - 12
2 feb 20:30 De Vuursche H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) 5 - 11
2 feb 20:15 DWT Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames) 6 - 4
2 feb 19:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren) - UZSC H1 (Heren) 9 - 11
2 feb 19:15 ZV Haerlem ZV Haerlem DG1* (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13) 21 - 5
2 feb 18:45 De Meeuwen Diemen CJ1 (Jongens-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15) 13 - 2
2 feb 18:30 HZC de Robben H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren) 14 - 7
2 feb 18:15 VZC VZC CJ1/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15) 13 - 9
2 feb 18:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren) - Waterpolo Den Haag (SG) H2 (Heren) 4 - 14
2 feb 18:15 DJK-ZAR H4 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren) 24 - 1
2 feb 17:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (ManMeer Cup Dames) - Het Y Da2 (ManMeer Cup Dames) 12 - 7
2 feb 16:20 HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG5 (Gemengd-E <11) 6 - 8
2 feb 16:05 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13) - De Vaart DG1 (Gemengd-D <13) 13 - 9
2 feb 16:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15) - De Ham De Ham CM1/ZV Haerlem CM1 (Meisjes-C <15) 8 - 15
2 feb 15:25 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 12
2 feb 15:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren) - IJsselmeer H1 (Heren) 12 - 5
2 feb 14:55 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG2 (Gemengd-F <9) - ZV De Zaan FG1 (Gemengd-F <9) 1 - 19
2 feb 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ3 (Jongens-B <17) - De Vaart BJ1 (Jongens-B <17) 8 - 7
2 feb 14:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG1 (Gemengd-F <9) - De Ham FG2 (Gemengd-F <9) 5 - 5
2 feb 14:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11) 2 - 6
2 feb 14:00 ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11) 8 - 4
27 jan 17:00 ZVL-1886 BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT/BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17) 12 - 4
27 jan 17:00 VZV Njord BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17) 8 - 7
27 jan 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 2e deel) - ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17) 2 - 22
26 jan 21:35 Het Y H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren) 5 - 6
26 jan 21:30 UZSC Da4 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames) 4 - 9
26 jan 20:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren) - ZV De Zaan H4 (Heren) 8 - 5
26 jan 19:45 Aquarijn Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (ManMeer Cup Dames) 6 - 10
26 jan 19:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren) - Oceanus H3 (Heren) 8 - 6
26 jan 19:00 ZPB H&L Productions H1 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren) 13 - 9
26 jan 18:40 Zwemclub Zeist H1 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren) 10 - 6
26 jan 18:40 ZVL-1886 H5 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren) 8 - 8
26 jan 18:00 Aquarijn Da2 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) 4 - 7
26 jan 18:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15) - ZVL-1886 CJ1 (Jongens-C <15 2e deel) 5 - 12
26 jan 17:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ3 (Jongens-B <17) - De Otters Het Gooi BJ1 (Jongens-B <17) 1 - 3
26 jan 17:15 De Ham De Ham BCM2 (Meisjes-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-B <17) 10 - 1
26 jan 17:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15) - Watervlo CJ1 (Jongens-C <15) 4 - 22
26 jan 16:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) 18 - 5
26 jan 16:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren) - De Duinkikkers H2 (Heren) 12 - 5
26 jan 16:00 ZPB H&L Productions H2 (ManMeer Cup Heren2) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren) 15 - 12
26 jan 15:50 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13) - De Otters Het Gooi DG3 (Gemengd-D <13) 10 - 5
26 jan 15:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren) - AZ&PC De Futen H3 (Heren) 2 - 6
26 jan 15:15 UZSC CM1 (Meisjes-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15) 17 - 8
26 jan 15:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames) - De Amstel Da1 (Dames) 5 - 3
26 jan 14:55 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG1 (Gemengd-E <11) 6 - 3
26 jan 14:55 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11) - ZPC Woerden EG1 (Gemengd-E <11) 26 - 0
26 jan 14:15 De Ham FG2 (Gemengd-F <9) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG2 (Gemengd-F <9) 4 - 7
26 jan 14:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 5
26 jan 14:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG5 (Gemengd-E <11) - De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11) 15 - 5
26 jan 14:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren) - Aquarijn H4 (Heren) 10 - 7
20 jan 17:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) - Watervlo Da2 (Dames) 2 - 2
20 jan 15:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17) - Polar Bears Polar Bears BJ2/VZC BJ2 (Jongens-B <17) 5 - 12
20 jan 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT/BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17) - Polar Bears BJ1 (Jongens-B <17) 7 - 17
20 jan 12:45 PSV PSV Waterpolo BM1 (Meisjes-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 2e deel) 11 - 10
19 jan 21:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren) - Polar Bears H2 (Heren) 9 - 11
19 jan 20:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren) - AZC H1 (Heren) 10 - 13
19 jan 19:20 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ3 (Jongens-B <17) - Watervlo BJ1 (Jongens-B <17) 4 - 7
19 jan 19:00 DJK-ZAR H5 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren) 10 - 8
19 jan 18:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren) - De IJsselmeeuwen H2 (ManMeer Cup Heren2) 11 - 4
19 jan 18:40 AquaWaarD H1 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren) 10 - 7
19 jan 18:35 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren) - Watervlo H2 (Heren) 8 - 9
19 jan 18:15 Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren) 11 - 5
19 jan 18:15 Aquarijn Da4 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames) 4 - 8
19 jan 17:50 ZPC Woerden EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 (Gemengd-E <11) 4 - 15
19 jan 17:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (ManMeer Cup Dames) - Polar Bears Da3 (ManMeer Cup Dames) 15 - 9
19 jan 17:40 KZC DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13) 8 - 3
19 jan 17:35 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames) - Het Y Da3 (Dames) 6 - 15
19 jan 17:30 DJK-ZAR H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) 7 - 9
19 jan 17:30 Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren) 7 - 6
19 jan 17:30 Aquarijn EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11) 0 - 24
19 jan 17:15 ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 30
19 jan 16:50 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-B <17) - UZSC UZSC BCM2 (Meisjes-B <17) 4 - 3
19 jan 16:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren) - Katwijk H2 (Heren) 2 - 15
19 jan 16:30 ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13) 8 - 1
19 jan 16:15 ZPC De Hof ZPC De Hof CJ1/Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 2e deel) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15) 8 - 7
19 jan 16:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15) - UZSC CJ2 (Jongens-C <15) 6 - 8
19 jan 15:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15) - VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15) 25 - 2
19 jan 15:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13) - De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 17
19 jan 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG2 (Gemengd-F <9) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG1 (Gemengd-F <9) 5 - 8
19 jan 14:15 De Ham EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11) 5 - 4
13 jan 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 2e deel) - WIDEX GZC DONK BM1 (Meisjes-B <17) 8 - 13
12 jan 20:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren) - De Ham H4 (Heren) 7 - 9
12 jan 19:45 Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames) 5 - 4
12 jan 19:40 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15) - HZC de Robben CJ1 (Jongens-C <15) 7 - 8
12 jan 19:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren) - De Meeuwen Diemen H1 (Heren) 5 - 5
12 jan 18:50 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13) - UZSC DG1 (Gemengd-D <13) 9 - 3
12 jan 18:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren) - GoSwim H1 (Heren) 6 - 5
12 jan 18:15 UZSC H2 (ManMeer Cup Heren2) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren) 18 - 5
12 jan 18:05 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13) - De Otters Het Gooi DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 14
12 jan 18:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ3 (Jongens-B <17) - HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17) 2 - 11
12 jan 17:30 Oceanus AJ1 (Jongens-A <19) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT AJ1 (Jongens-A <19) 3 - 14
12 jan 17:25 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13) - Watervlo DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 9
12 jan 17:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) - ZV De Zaan Da5 (Dames) 2 - 3
12 jan 16:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames) - Watervlo Da4 (Dames) 2 - 12
12 jan 16:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11) - De Otters Het Gooi EG1 (Gemengd-E <11) 7 - 5
12 jan 15:50 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11) - VZC EG1 (Gemengd-E <11) 18 - 0
12 jan 15:50 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11) - UZSC EG2 (Gemengd-E <11) 7 - 5
12 jan 15:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren) - Watervlo H3 (Heren) 5 - 9
12 jan 15:10 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG2 (Gemengd-F <9) - UZSC UZSC FG1* (Gemengd-F <9) 12 - 3
12 jan 15:10 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG5 (Gemengd-E <11) - Aquarijn EG2 (Gemengd-E <11) 0 - 15
12 jan 15:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-B <17) - De Duinkikkers De Duinkikkers BCM1 (Meisjes-B <17) 1 - 12
12 jan 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG1 (Gemengd-F <9) - De Otters Het Gooi FG1 (Gemengd-F <9) 7 - 11
12 jan 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 (Gemengd-E <11) - De Vaart De Vaart EG1* (Gemengd-E <11) 6 - 5
12 jan 13:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15) - MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15) 5 - 13
22 dec 17:45 Watervlo H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren) 15 - 7
16 dec 17:00 Waterpolo Den Haag (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17) 7 - 9
16 dec 17:00 De Duinkikkers De Duinkikkers BCM1 (Meisjes-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-B <17) 7 - 0
16 dec 15:15 UZSC CJ2 (Jongens-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15) 9 - 6
16 dec 15:15 UZSC EG2 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11) 1 - 8
16 dec 14:45 UZSC UZSC FG1* (Gemengd-F <9) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG2 (Gemengd-F <9) 6 - 5
16 dec 14:30 UZSC DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 9
15 dec 20:40 VZV H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren) 9 - 10
15 dec 19:40 De Meeuwen Diemen H1 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren) 7 - 7
15 dec 19:35 De Otters Het Gooi DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13) 22 - 0
15 dec 19:30 GoSwim H1 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren) 4 - 5
15 dec 19:30 De Ham H1 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren) 13 - 11
15 dec 18:45 HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ3 (Jongens-B <17) 19 - 5
15 dec 17:35 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15) - Het Ravijn CJ1 (Jongens-C <15) 3 - 7
15 dec 17:20 De Ham H4 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren) 10 - 3
15 dec 17:15 VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15) 3 - 25
15 dec 16:50 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames) 3 - 2
15 dec 16:15 Aquarijn EG2 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG5 (Gemengd-E <11) 24 - 0
15 dec 16:05 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT AJ1 (Jongens-A <19) - Oceanus AJ1 (Jongens-A <19) 14 - 6
15 dec 16:00 De Vaart De Vaart EG1* (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 (Gemengd-E <11) 10 - 4
15 dec 15:20 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) 8 - 7
15 dec 14:30 Watervlo Da4 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames) 12 - 6
15 dec 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11) - De Ham EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 2
15 dec 13:45 Watervlo DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13) 18 - 0
9 dec 18:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren) - UZSC H6 (Heren) 8 - 2
9 dec 17:45 AZ&PC De Futen DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13) 2 - 5
9 dec 17:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames) - Watervlo Da1 (Dames) 4 - 5
9 dec 17:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT/BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17) - WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17) 14 - 16
9 dec 16:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren) - ZPCH H2 (Heren) 16 - 7
9 dec 16:30 BZC Brandenburg BZC Brandenburg FG1* (Gemengd-F <9) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG1 (Gemengd-F <9) 3 - 11
9 dec 16:00 Het Zinkstuk H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren) 0 - 10
9 dec 15:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren) - ZV Haerlem H2 (Heren) 7 - 8
9 dec 14:30 Het Zinkstuk H1 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) 4 - 6
9 dec 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 2e deel) - WIDEX GZC DONK BM1 (Meisjes-B <17) 3 - 12
8 dec 21:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren) - Het Ravijn H2 (Heren) 9 - 10
8 dec 20:40 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) - De Otters Het Gooi Da1 (Dames) 8 - 7
8 dec 20:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (ManMeer Cup Dames) - Arethusa Da1 (Dames) 8 - 8
8 dec 19:55 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ3 (Jongens-B <17) - De Vuursche BJ1 (Jongens-B <17) 4 - 18
8 dec 19:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13) - De Vuursche DG2 (Gemengd-D <13) 7 - 8
8 dec 19:00 Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames) 9 - 3
8 dec 19:00 De Vaart H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren) 13 - 2
8 dec 18:55 ZV Haerlem ZV Haerlem BCM1 (Meisjes-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-B <17) 9 - 6
8 dec 18:55 De Otters Het Gooi CJ1 (Jongens-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15) 15 - 2
8 dec 18:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren) - Het Ravijn H1 (Heren) 6 - 7
8 dec 18:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11) 8 - 9
8 dec 18:15 Aquarijn EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 (Gemengd-E <11) 4 - 7
8 dec 18:15 DJK-ZAR H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren) 7 - 7
8 dec 17:45 De Aalscholver H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren) 19 - 3
8 dec 17:40 De Dolfijn AJ1 (Jongens-A <19) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT AJ1 (Jongens-A <19) 8 - 4
8 dec 17:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15) - VZC VZC CJ1/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15) 7 - 11
8 dec 16:30 ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13) 3 - 6
8 dec 14:00 Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15) 20 - 7
2 dec 19:15 De Duinkikkers BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ3 (Jongens-B <17) 12 - 3
2 dec 17:00 Waterpolo Den Haag (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17) 10 - 2
2 dec 16:45 WIDEX GZC DONK BM1 (Meisjes-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 2e deel) 18 - 9
2 dec 15:45 MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT/BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17) 4 - 9
1 dec 21:25 ZV Haerlem H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren) 13 - 8
1 dec 20:55 ZPC Woerden H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren) 1 - 4
1 dec 19:20 ZV De Zaan H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren) 15 - 14
1 dec 18:30 De Rijn Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (ManMeer Cup Dames) 8 - 8
1 dec 17:50 ZV De Zaan H1 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren) 10 - 9
1 dec 17:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15) - ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15) 18 - 7
1 dec 17:30 UZSC Da5 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames) 7 - 10
1 dec 17:05 Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13) 12 - 5
1 dec 16:50 De Vuursche Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) 0 - 14
1 dec 16:50 ZPB H&L Productions H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren) 9 - 8
1 dec 16:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren) - De Meerkoeten H1 (Heren) 5 - 4
1 dec 16:35 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15) - VZC CJ2 (Jongens-C <15) 6 - 6
1 dec 16:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren) - De Dolfijn H2 (Heren) 5 - 7
1 dec 16:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT AJ1 (Jongens-A <19) - De Otters Het Gooi AJ1 (Jongens-A <19) 8 - 6
1 dec 15:50 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13) - ZPCH DG1 (Gemengd-D <13) 23 - 0
1 dec 15:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) - GoSwim H2 (Heren) 4 - 2
1 dec 15:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames) - Het Zinkstuk Da2 (Dames) 10 - 3
1 dec 15:10 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13) - De Dolfijn De Dolfijn DG1* (Gemengd-D <13) 2 - 6
1 dec 15:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren) - De Vaart H3 (Heren) 17 - 1
1 dec 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren) - VZC H4 (Heren) 14 - 7
1 dec 14:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren) - De Fuut H4 (Heren) 5 - 7
1 dec 14:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11) - VZC EG1 (Gemengd-E <11) 15 - 5
25 nov 18:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13) - UZSC DG2 (Gemengd-D <13) 6 - 8
25 nov 17:50 ZPCH DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13) 3 - 1
25 nov 17:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17) - De Ham De Ham BJ1 / Het Y BJ1 (Jongens-B <17) 13 - 7
25 nov 16:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 2e deel) - MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17 2e deel) 11 - 5
25 nov 15:15 UZSC AJ1 (Jongens-A <19) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT AJ1 (Jongens-A <19) 6 - 16
25 nov 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT/BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17) - UZSC BJ1 (Jongens-B <17) 11 - 7
24 nov 21:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren) - ZVL-1886 H2 (Heren) 8 - 18
24 nov 20:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren) - ZPCH H3 (Heren) 4 - 9
24 nov 20:05 VZC H5 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren) 3 - 14
24 nov 20:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren) - VZC H3 (Heren) 5 - 3
24 nov 19:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren) - ZVL-1886 H1 (Heren) 11 - 10
24 nov 19:25 KZC KZC BCM1 (Meisjes-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-B <17) 23 - 1
24 nov 19:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) - De Ham Da3 (Dames) 1 - 7
24 nov 19:15 HZC de Robben H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) 9 - 7
24 nov 18:40 DAW H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren) 11 - 10
24 nov 18:40 VZV VZV DG1* (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13) 11 - 4
24 nov 18:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren) - 11 - 4
24 nov 18:15 De Vaart Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames) 9 - 5
24 nov 18:15 De Otters Het Gooi EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 12
24 nov 18:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren) - BZ&PC H3 (Heren) 4 - 12
24 nov 18:00 VZC EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11) 2 - 16
24 nov 18:00 Oceanus Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames) 10 - 5
24 nov 17:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (ManMeer Cup Dames) - PSV PSV Waterpolo Da2 (Dames) 11 - 2
24 nov 17:00 De Albatros De Albatros EG1* (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11) 6 - 12
24 nov 17:00 BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ3 (Jongens-B <17) 18 - 0
24 nov 16:55 HZC de Robben CJ1 (Jongens-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15) 15 - 7
24 nov 16:35 GoSwim EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG5 (Gemengd-E <11) 8 - 2
24 nov 16:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren) - ZV De Zaan H3 (Heren) 2 - 15
24 nov 15:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15) - Polar Bears CM1 (Meisjes-C <15) 7 - 23
18 nov 17:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren) - De Albatros H2 (Heren) 14 - 0
18 nov 15:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17) - VZV Njord BJ1 (Jongens-B <17) 5 - 8
18 nov 14:35 PSV PSV Waterpolo BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT/BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17) 11 - 10
18 nov 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 2e deel) - ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17) 6 - 13
17 nov 21:00 De Ham H2 (ManMeer Cup Heren2) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren) 12 - 12
17 nov 20:35 VZV Da2 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames) 6 - 6
17 nov 20:25 ZVVS H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren) 13 - 2
17 nov 20:05 KZC H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren) 5 - 5
17 nov 18:30 ZPC Woerden DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13) 23 - 1
17 nov 18:15 VZC VZC CJ1/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15) 16 - 4
17 nov 18:15 ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15) 4 - 14
17 nov 18:00 VZV Njord Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (ManMeer Cup Dames) 7 - 9
17 nov 17:45 BZC Brandenburg H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren) 8 - 6
17 nov 17:35 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) - De Meeuwen Diemen H2 (Heren) 9 - 3
17 nov 17:10 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13) - VZC DG1 (Gemengd-D <13) 27 - 0
17 nov 16:50 VZV H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren) 6 - 10
17 nov 16:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15) - IJsselmeer IJsselmeer CJ1* (Jongens-C <15) 11 - 4
17 nov 16:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13) - De Otters Het Gooi DG2 (Gemengd-D <13) 0 - 12
17 nov 16:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren) - De Ham H3 (Heren) 10 - 5
17 nov 16:15 Watervlo H4 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren) 13 - 1
17 nov 16:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-B <17) - ZPCH ZPCH BCM1 / De Amstel BCM1 / Oceanus BCM1 (Meisjes-B <17) 6 - 6
17 nov 15:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren) - UZSC H7 (Heren) 5 - 3
17 nov 15:35 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11) - UZSC EG1 (Gemengd-E <11) 10 - 1
17 nov 15:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ3 (Jongens-B <17) - Zwemclub Zeist BJ1 (Jongens-B <17) 4 - 6
17 nov 15:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) - ZV Haerlem Da3 (Dames) 6 - 1
17 nov 14:55 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11) - De Otters Het Gooi EG1 (Gemengd-E <11) 12 - 6
17 nov 14:55 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11) - VZC EG2 (Gemengd-E <11) 12 - 5
17 nov 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT AJ1 (Jongens-A <19) - Watervlo AJ1 (Jongens-A <19) 8 - 7
17 nov 14:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 (Gemengd-E <11) - De Albatros De Albatros EG1* (Gemengd-E <11) 0 - 20
17 nov 14:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG5 (Gemengd-E <11) - UZSC EG3 (Gemengd-E <11) 4 - 4
17 nov 14:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames) - VZC Da1 (Dames) 4 - 16
11 nov 19:15 Het Zinkstuk Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) 5 - 7
11 nov 18:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren) - VZC H2 (Heren) 9 - 8
11 nov 17:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren) - Wiekslag H2 (Heren) 5 - 4
11 nov 16:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren) - De Fuut H2 (Heren) 7 - 4
11 nov 16:30 Polar Bears Polar Bears BJ2/VZC BJ2 (Jongens-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17) 10 - 8
11 nov 16:30 ZVL-1886 BM2 (Meisjes-B <17 2e deel) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 2e deel) 9 - 8
11 nov 16:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) - UZSC H8 (Heren) 11 - 11
11 nov 16:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15) - De Meeuwen Diemen CJ1 (Jongens-C <15) 2 - 12
11 nov 15:20 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13) - BZC Brandenburg BZC Brandenburg DG1* (Gemengd-D <13) 2 - 9
11 nov 15:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren) - HZC de Robben H3 (Heren) 7 - 7
11 nov 15:15 UZSC BJ2 (Jongens-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ3 (Jongens-B <17) 9 - 3
11 nov 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11) - UZSC EG1 (Gemengd-E <11) 11 - 0
11 nov 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) 7 - 12
11 nov 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren) - De Waterwolf H2 (Heren) 6 - 10
11 nov 13:15 De Ham De Ham FG1* (Gemengd-F <9) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG1 (Gemengd-F <9) 9 - 4
10 nov 21:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren) - Polar Bears H3 (Heren) 6 - 18
10 nov 21:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren) - DAW H3 (Heren) 6 - 7
10 nov 20:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren) - SVH H1 (Heren) 11 - 10
10 nov 20:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames) - West-Friesland (SG) Da1 (Dames) 12 - 8
10 nov 20:10 DWT H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren) 6 - 8
10 nov 19:30 ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT AJ1 (Jongens-A <19) 6 - 10
10 nov 19:25 ZPC Woerden Da2 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames) 3 - 11
10 nov 19:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15) - TriVia Regio Noord CJ1 (Jongens-C <15) 11 - 10
10 nov 19:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (ManMeer Cup Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames) 6 - 7
10 nov 18:55 De Otters Het Gooi EG2 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11) 0 - 21
10 nov 18:00 De Meeuwen Diemen De Meeuwen Diemen DG1* (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13) 11 - 3
10 nov 17:55 AquaWaarD AquaWaarD BCM1 (Meisjes-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-B <17) 15 - 0
10 nov 17:50 Zwemclub Zeist H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren) 7 - 15
10 nov 15:30 Watervlo EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG5 (Gemengd-E <11) 18 - 2
10 nov 15:15 De Ham DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 19
10 nov 15:15 WIDEX GZC DONK CM1 (Meisjes-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15) 6 - 6
10 nov 14:50 VZC DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13) 5 - 8
10 nov 13:30 VZC EG2 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 (Gemengd-E <11) 7 - 4
4 nov 18:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren) - Aquarijn H2 (Heren) 5 - 3
4 nov 18:30 De Duinkikkers H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren) 7 - 11
4 nov 18:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) - ZPC Woerden Da1 (Dames) 8 - 6
4 nov 17:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames) - H.B.W. (SG) Da2 (Dames) 5 - 8
4 nov 16:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 2e deel) - Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 2e deel) 16 - 8
4 nov 15:05 Het Y H5 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) 4 - 6
4 nov 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT/BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17) - Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17) 11 - 13
3 nov 21:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren) - Schuurman BZC H2 (Heren) 11 - 9
3 nov 20:45 ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT AJ1 (Jongens-A <19) 6 - 6
3 nov 20:40 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren) - JAWS Amsterdam H2 (Heren) 18 - 10
3 nov 20:00 ZV Haerlem H4 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren) 7 - 10
3 nov 19:55 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13) - De Otters Het Gooi DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 4
3 nov 19:45 De Fuut H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren) 3 - 11
3 nov 19:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren) - Schuurman BZC H1 (Heren) 7 - 8
3 nov 19:35 - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames) 3 - 4
3 nov 19:10 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13) - De Ham DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 1
3 nov 19:10 ZPC Woerden H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren) 5 - 5
3 nov 18:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13) - Het Y DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 21
3 nov 18:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (ManMeer Cup Dames) - ZV De Zaan Da3 (ManMeer Cup Dames) 13 - 4
3 nov 18:00 Polar Bears H4 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren) 4 - 15
3 nov 17:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren) - UZSC H5 (Heren) 4 - 7
3 nov 17:15 UZSC CJ1 (Jongens-C <15 2e deel) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15) 3 - 8
3 nov 16:25 Watervlo CJ1 (Jongens-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15) 20 - 2
3 nov 16:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15) - ZVL-1886 CM1 (Meisjes-C <15) 2 - 10
3 nov 15:50 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11) - De Vaart De Vaart EG1* (Gemengd-E <11) 5 - 3
3 nov 15:45 Watervlo DG2 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13) 7 - 5
3 nov 15:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-B <17) - Watervlo Watervlo BCM1 (Meisjes-B <17) 0 - 17
3 nov 15:10 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG5 (Gemengd-E <11) - Zwemclub Zeist Zwemclub Zeist EG1* (Gemengd-E <11) 1 - 14
3 nov 15:10 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG2 (Gemengd-F <9) - De Ham De Ham FG1* (Gemengd-F <9) 4 - 6
3 nov 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG1 (Gemengd-F <9) - UZSC UZSC FG1* (Gemengd-F <9) 13 - 1
3 nov 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 (Gemengd-E <11) - De Otters Het Gooi EG2 (Gemengd-E <11) 7 - 8
3 nov 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ3 (Jongens-B <17) - Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17) 1 - 12
3 nov 14:15 De Ham EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11) 9 - 2
3 nov 14:00 ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11) 11 - 3
27 okt 21:00 AZC H2 (ManMeer Cup Heren2) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren) 9 - 14
27 okt 20:20 NDD Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (ManMeer Cup Dames) 7 - 12
27 okt 19:30 AZC H1 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren) 13 - 7
27 okt 17:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren) - WIDEX GZC DONK H5 (Heren) 4 - 7
27 okt 16:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren) - De Mors H2 (Heren) 15 - 4
21 okt 15:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren) - De Ham H1 (Heren) 11 - 8
20 okt 19:00 De Ham H1 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren) 19 - 11
14 okt 17:45 De Duinkikkers Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames) 7 - 3
14 okt 17:00 MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17 2e deel) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 2e deel) 5 - 17
14 okt 16:35 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren) - De Aalscholver H2 (Heren) 11 - 6
14 okt 16:15 ZV De Zaan H5 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren) 3 - 7
14 okt 15:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15) - De Otters Het Gooi CJ1 (Jongens-C <15) 2 - 13
14 okt 15:00 ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT/BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17) 13 - 13
14 okt 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17) - De Ham De Ham BJ1 / Het Y BJ1 (Jongens-B <17) 6 - 8
13 okt 20:35 De Dolfijn Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames) 7 - 7
13 okt 20:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren) - WIDEX GZC DONK H2 (ManMeer Cup Heren2) 8 - 15
13 okt 19:15 Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren) 16 - 3
13 okt 19:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren) - WIDEX GZC DONK H1 (Heren) 11 - 14
13 okt 19:00 AZC H4 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren) 9 - 6
13 okt 18:40 Het Y H4 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren) 6 - 7
13 okt 18:15 De Otters Het Gooi H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) 4 - 9
13 okt 18:00 Oceanus H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren) 7 - 8
13 okt 17:50 DAW AJ1 (Jongens-A <19) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT AJ1 (Jongens-A <19) 7 - 8
13 okt 17:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (ManMeer Cup Dames) - ENC Arnhem (SG) Da1 (Dames) 16 - 12
13 okt 16:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren) - De Vaart H2 (Heren) 14 - 6
13 okt 16:40 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13) - UZSC DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 10
13 okt 16:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) - UZSC UZSC Da6 / Zwemclub Zeist Da1 (Dames) 7 - 0
13 okt 16:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13) - Zwemclub Zeist Zwemclub Zeist DG1* (Gemengd-D <13) 1 - 15
13 okt 15:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ3 (Jongens-B <17) - ZPC Woerden BJ1 (Jongens-B <17) 3 - 6
13 okt 15:10 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11) 6 - 2
13 okt 15:10 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG2 (Gemengd-F <9) - De Otters Het Gooi FG1 (Gemengd-F <9) 4 - 8
13 okt 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 (Gemengd-E <11) - UZSC EG2 (Gemengd-E <11) 3 - 11
13 okt 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG1 (Gemengd-F <9) - ZV De Zaan FG1 (Gemengd-F <9) 2 - 10
13 okt 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-B <17) - Zwemclub Zeist Zwemclub Zeist BCM1 / BZC Brandenburg BCM1* (Meisjes-B <17) 7 - 3
7 okt 18:00 De Snippen Da2 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) 3 - 3
7 okt 17:30 ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 2e deel) 23 - 7
7 okt 16:45 VZV Njord BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17) 17 - 5
7 okt 16:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren) - UZSC H4 (Heren) 12 - 5
7 okt 16:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT/BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17) - ZVL-1886 BJ1 (Jongens-B <17) 6 - 12
7 okt 15:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) - De Vuursche H2 (Heren) 7 - 6
7 okt 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13) 16 - 0
7 okt 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 (Gemengd-E <11) 18 - 2
7 okt 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG5 (Gemengd-E <11) - HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11) 18 - 1
6 okt 21:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren) - AZ&PC De Futen H2 (Heren) 10 - 6
6 okt 20:55 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT AJ1 (Jongens-A <19) - ZPC Woerden AJ1 (Jongens-A <19) 14 - 9
6 okt 20:25 IJsselmeer H1 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren) 6 - 8
6 okt 20:20 Het Y Da2 (ManMeer Cup Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (ManMeer Cup Dames) 2 - 5
6 okt 20:15 UZSC H2 (ManMeer Cup Heren2) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren) 18 - 7
6 okt 20:15 VZC H4 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren) 8 - 6
6 okt 20:10 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren) - DJK-ZAR H4 (Heren) 5 - 11
6 okt 20:05 Waterpolo Den Haag (SG) H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren) 18 - 4
6 okt 20:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren) - De Otters Het Gooi H2 (Heren) 5 - 8
6 okt 19:25 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) 13 - 3
6 okt 19:25 VZC CJ2 (Jongens-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15) 10 - 3
6 okt 19:00 De Vaart BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ3 (Jongens-B <17) 4 - 8
6 okt 19:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames) - DWT Da1 (Dames) 3 - 7
6 okt 18:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13) - ZV Haerlem ZV Haerlem DG1* (Gemengd-D <13) 1 - 16
6 okt 18:45 UZSC H1 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren) 8 - 6
6 okt 18:00 ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-B <17) 39 - 1
6 okt 18:00 VZC EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11) 3 - 11
6 okt 16:45 De Vaart DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13) 14 - 1
6 okt 14:40 ZV De Zaan FG1 (Gemengd-F <9) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG2 (Gemengd-F <9) 15 - 1
6 okt 14:15 De Ham FG2 (Gemengd-F <9) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG1 (Gemengd-F <9) 7 - 10
30 sep 18:45 AZ&PC De Futen H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren) 7 - 9
30 sep 17:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren) - Het Y H3 (Heren) 8 - 7
30 sep 16:55 De Amstel Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames) 9 - 2
30 sep 16:30 Polar Bears BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT/BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17) 23 - 9
30 sep 15:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 2e deel) - ZVL-1886 BM2 (Meisjes-B <17 2e deel) 15 - 14
30 sep 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17) - Polar Bears Polar Bears BJ2/VZC BJ2 (Jongens-B <17) 4 - 11
29 sep 21:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren) - ZPB H&L Productions H2 (ManMeer Cup Heren2) 14 - 7
29 sep 20:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren) - ZVL-1886 H5 (Heren) 10 - 8
29 sep 19:40 De Otters Het Gooi BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ3 (Jongens-B <17) 5 - 4
29 sep 19:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren) - ZPB H&L Productions H1 (Heren) 10 - 5
29 sep 18:15 Aquarijn H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) 5 - 6
29 sep 18:15 De Otters Het Gooi DG3 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13) 12 - 3
29 sep 18:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (ManMeer Cup Dames) - Aquarijn Da1 (Dames) 17 - 5
29 sep 17:50 ZPC Woerden EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11) 0 - 36
29 sep 17:30 ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 8
29 sep 17:15 Oceanus H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren) 8 - 5
29 sep 16:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15) - ZPC De Hof ZPC De Hof CJ1/Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 2e deel) 8 - 9
29 sep 16:30 Aquarijn H4 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren) 4 - 12
29 sep 16:05 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames) - UZSC Da4 (Dames) 4 - 2
29 sep 15:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15) - Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15) 12 - 16
29 sep 15:30 De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG5 (Gemengd-E <11) 4 - 11
29 sep 15:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-B <17) - De Ham De Ham BCM2 (Meisjes-B <17) 5 - 12
29 sep 15:20 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren) - Zwemclub Zeist H1 (Heren) 4 - 3
29 sep 15:00 ZV De Zaan H4 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren) 8 - 10
29 sep 14:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) - Aquarijn Da2 (Dames) 4 - 4
29 sep 14:40 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11) - De Otters Het Gooi EG1 (Gemengd-E <11) 12 - 1
29 sep 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15) - HZC de Robben CJ1 (Jongens-C <15) 7 - 7
29 sep 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11) - VZC EG1 (Gemengd-E <11) 16 - 1
29 sep 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG2 (Gemengd-F <9) - De Ham FG2 (Gemengd-F <9) 5 - 5
29 sep 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren) - Watervlo H3 (Heren) 3 - 9
23 sep 16:45 UZSC H7 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren) 4 - 14
23 sep 16:40 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) - DJK-ZAR H3 (Heren) 11 - 4
23 sep 16:05 Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 2e deel) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 2e deel) 16 - 7
23 sep 16:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) 23 - 1
23 sep 15:55 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren) - DJK-ZAR H5 (Heren) 12 - 6
23 sep 15:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13) - KZC DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 7
23 sep 15:15 UZSC UZSC BCM2 (Meisjes-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-B <17) 15 - 0
23 sep 15:10 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 (Gemengd-E <11) - ZPC Woerden EG1 (Gemengd-E <11) 15 - 2
23 sep 14:45 UZSC EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 10
23 sep 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG1 (Gemengd-F <9) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG2 (Gemengd-F <9) 8 - 3
23 sep 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11) - Aquarijn EG1 (Gemengd-E <11) 8 - 2
23 sep 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 11
22 sep 20:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren) 15 - 11
22 sep 19:20 Het Y Da3 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames) 8 - 8
22 sep 19:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren) - AquaWaarD H1 (Heren) 10 - 5
22 sep 18:45 IJsselmeer IJsselmeer CJ1* (Jongens-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15) 8 - 11
22 sep 18:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames) - Aquarijn Da4 (Dames) 10 - 7
22 sep 18:15 De Otters Het Gooi EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11) 5 - 10
22 sep 18:00 Watervlo BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ3 (Jongens-B <17) 16 - 2
22 sep 18:00 Polar Bears H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren) 16 - 8
22 sep 17:45 Watervlo H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren) 10 - 7
22 sep 17:00 Watervlo Da2 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) 3 - 2
22 sep 16:30 VZV Njord CJ1 (Jongens-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15) 7 - 15
22 sep 16:15 De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13) 24 - 0
22 sep 15:30 Polar Bears Da3 (ManMeer Cup Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (ManMeer Cup Dames) 7 - 6
15 sep 19:15 ZVVS H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren) 3 - 16
15 sep 18:15 De IJsselmeeuwen H2 (ManMeer Cup Heren2) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren) 7 - 14
15 sep 15:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15) - Het Ravijn CJ1 (Jongens-C <15) 9 - 9
Verenigingsinformatie
NaamZPC AMERSFOORT
AccommodatiegegevensSportcomplex Amerena
AMERSFOORT
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.