HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging BZC Brandenburg - Bilthoven

DatumTijdWedstrijdLocatie
15 jan 16:00 Aquarijn EG1 (Gemengd-E <11) - BZC Brandenburg EG2 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Merwestein
15 jan 16:00 BZC Brandenburg EG1 (Gemengd-E <11) - IJsselmeer EG1 (Gemengd-E <11)Brandenburg
15 jan 16:45 BZC Brandenburg DG1 (Gemengd-D <13) - De Vaart DG1 (Gemengd-D <13)Brandenburg
15 jan 17:30 BZC Brandenburg CG1 (Gemengd-C <15) - De Vuursche CG1 (Gemengd-C <15)Brandenburg
15 jan 19:00 Watervlo BJ2 (Jongens-B <17) - BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17)Fletiomare
15 jan 20:45 MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond)) - BZC Brandenburg H2 (Heren Reserve (Bond))Sportboulevard
15 jan 20:50 Het Y H1 (Heren (Bond)) - BZC Brandenburg H1 (Heren (Bond))Sportfondsenbad Oost
22 jan 16:00 BZC Brandenburg EG2 (Gemengd-E <11) - Watervlo EG1 (Gemengd-E <11)Brandenburg
22 jan 16:05 HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11) - BZC Brandenburg EG1 (Gemengd-E <11)De Lieberg
22 jan 16:15 Aquarijn CG1 (Gemengd-C <15) - BZC Brandenburg CG1 (Gemengd-C <15)Sportcomplex Merwestein
22 jan 16:45 BZC Brandenburg DG1 (Gemengd-D <13) - De Duinkikkers DG1 (Gemengd-D <13)Brandenburg
22 jan 17:30 BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17)Brandenburg
22 jan 18:15 BZC Brandenburg H3 (Heren) - Aquarijn H3 (Heren)Brandenburg
22 jan 19:00 BZC Brandenburg H2 (Heren Reserve (Bond)) - VZV H2 (Heren Reserve (Bond))Brandenburg
22 jan 20:05 BZC Brandenburg H1 (Heren (Bond)) - VZV H1 (Heren (Bond))Brandenburg
29 jan 16:15 UZSC H7 (Heren) - BZC Brandenburg H3 (Heren)De Krommerijn
29 jan 16:45 BZC Brandenburg DG1 (Gemengd-D <13) - Watervlo DG1 (Gemengd-D <13)Brandenburg
29 jan 17:15 JAWS Amsterdam H1 (Heren (Bond)) - BZC Brandenburg H1 (Heren (Bond))De Mirandabad
29 jan 17:30 BZC Brandenburg CG1 (Gemengd-C <15) - De Fuut CG1 (Gemengd-C <15)Brandenburg
29 jan 19:30 De Dolfijn H2 (Heren Reserve (Bond)) - BZC Brandenburg H2 (Heren Reserve (Bond))Sloterparkbad
30 jan 15:15 UZSC EG3 (Gemengd-E <11) - BZC Brandenburg EG1 (Gemengd-E <11)De Krommerijn
30 jan 18:00 AZ&PC De Futen BJ1 (Jongens-B <17) - BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17)De Meerkamp
5 feb 17:45 Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17) - BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17)Sportcomplex Merwestein
5 feb 18:00 BZC Brandenburg EG1 (Gemengd-E <11) - De Otters Het Gooi EG2 (Gemengd-E <11)Brandenburg
5 feb 18:45 BZC Brandenburg DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13)Brandenburg
5 feb 19:15 De Albatros H1 (Heren) - BZC Brandenburg H3 (Heren)Sportcentrum Helsdingen
5 feb 19:30 BZC Brandenburg CG1 (Gemengd-C <15) - De Amstel CG1 (Gemengd-C <15)Brandenburg
5 feb 20:20 ZV Haerlem H1 (Heren (Bond)) - BZC Brandenburg H1 (Heren (Bond))De Planeet
5 feb 21:25 ZV Haerlem H2 (Heren Reserve (Bond)) - BZC Brandenburg H2 (Heren Reserve (Bond))De Planeet
6 feb 16:00 UZSC EG4 (Gemengd-E <11) - BZC Brandenburg EG2 (Gemengd-E <11)De Krommerijn
12 feb 14:10 De Ham EG3 (Gemengd-E <11) - BZC Brandenburg EG2 (Gemengd-E <11)De Crommenije
12 feb 16:00 BZC Brandenburg EG1 (Gemengd-E <11) - De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11)Brandenburg
12 feb 16:45 BZC Brandenburg DG1 (Gemengd-D <13) - De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13)Brandenburg
12 feb 17:00 De Vaart CG1 (Gemengd-C <15) - BZC Brandenburg CG1 (Gemengd-C <15)De Duker
12 feb 17:30 BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17) - De Otters Het Gooi BJ1 (Jongens-B <17)Brandenburg
12 feb 18:15 BZC Brandenburg H3 (Heren) - Watervlo H3 (Heren)Brandenburg
19 feb 18:05 BZC Brandenburg H2 (Heren Reserve (Bond)) - Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond))Brandenburg
19 feb 19:10 BZC Brandenburg H1 (Heren (Bond)) - VZC H1 (Heren (Bond))Brandenburg
12 maa 16:00 BZC Brandenburg EG2 (Gemengd-E <11) - Aquarijn EG1 (Gemengd-E <11)Brandenburg
12 maa 16:45 BZC Brandenburg DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC Woerden DG1 (Gemengd-D <13)Brandenburg
12 maa 17:00 IJsselmeer EG1 (Gemengd-E <11) - BZC Brandenburg EG1 (Gemengd-E <11)Sportcentrum De Meent
12 maa 17:30 BZC Brandenburg H3 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren)Brandenburg
12 maa 18:15 BZC Brandenburg H2 (Heren Reserve (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H3 (Heren Reserve (Bond))Brandenburg
12 maa 19:10 ZPC Woerden BJ1 (Jongens-B <17) - BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17)Het Batensteinbad
12 maa 19:20 BZC Brandenburg H1 (Heren (Bond)) - De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond))Brandenburg
19 maa 16:30 BZC Brandenburg CG1 (Gemengd-C <15) - Aquarijn CG1 (Gemengd-C <15)Brandenburg
19 maa 17:15 BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC Woerden BJ1 (Jongens-B <17)Brandenburg
19 maa 17:45 Aquarijn H3 (Heren) - BZC Brandenburg H3 (Heren)Sportcomplex Merwestein
19 maa 18:00 ZPC Woerden DG1 (Gemengd-D <13) - BZC Brandenburg DG1 (Gemengd-D <13)Het Batensteinbad
26 maa 16:00 BZC Brandenburg EG1 (Gemengd-E <11) - HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11)Brandenburg
26 maa 16:45 BZC Brandenburg DG1 (Gemengd-D <13) - ZV Haerlem DG2 (Gemengd-D <13)Brandenburg
26 maa 17:30 BZC Brandenburg CG1 (Gemengd-C <15) - Zwemvereniging Utrecht CG1 (Gemengd-C <15)Brandenburg
26 maa 19:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) - BZC Brandenburg H3 (Heren)Sportcomplex Amerena
26 maa 19:35 Het Y H2 (Heren Reserve (Bond)) - BZC Brandenburg H2 (Heren Reserve (Bond))Sportfondsenbad Oost
26 maa 19:50 BZ&PC H1 (Heren (Bond)) - BZC Brandenburg H1 (Heren (Bond))De Kuil
27 maa 16:05 Watervlo EG1 (Gemengd-E <11) - BZC Brandenburg EG2 (Gemengd-E <11)Fletiomare
2 apr 16:00 BZC Brandenburg EG1 (Gemengd-E <11) - UZSC EG3 (Gemengd-E <11)Brandenburg
2 apr 16:45 BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17) - Watervlo BJ2 (Jongens-B <17)Brandenburg
2 apr 17:00 De Vaart DG1 (Gemengd-D <13) - BZC Brandenburg DG1 (Gemengd-D <13)De Duker
2 apr 17:30 BZC Brandenburg H3 (Heren) - De Fuut H2 (Heren)Brandenburg
2 apr 18:15 BZC Brandenburg H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Ham H3 (Heren Reserve (Bond))Brandenburg
2 apr 18:25 ZPC Woerden CG1 (Gemengd-C <15) - BZC Brandenburg CG1 (Gemengd-C <15)Het Batensteinbad
2 apr 19:20 BZC Brandenburg H1 (Heren (Bond)) - Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond))Brandenburg
9 apr 17:10 ZVL-1886 Center H4 (Heren Reserve (Bond)) - BZC Brandenburg H2 (Heren Reserve (Bond))Vijf Meibad
9 apr 18:05 OZ&PC H1 (Heren (Bond)) - BZC Brandenburg H1 (Heren (Bond))Vondersweijde
9 apr 18:15 De Otters Het Gooi EG2 (Gemengd-E <11) - BZC Brandenburg EG1 (Gemengd-E <11)Sportcentrum De Zandzee
9 apr 19:05 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17) - BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17)Sportcomplex Amerena
9 apr 19:55 Het Zinkstuk H1 (Heren) - BZC Brandenburg H3 (Heren)De Krommerijn
10 apr 16:00 UZSC EG4 (Gemengd-E <11) - BZC Brandenburg EG2 (Gemengd-E <11)De Krommerijn
10 apr 17:00 De Duinkikkers DG1 (Gemengd-D <13) - BZC Brandenburg DG1 (Gemengd-D <13)Sportboulevard de Engh
23 apr 17:30 De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11) - BZC Brandenburg EG1 (Gemengd-E <11)De Trits
23 apr 17:45 De Albatros CG1 (Gemengd-C <15) - BZC Brandenburg CG1 (Gemengd-C <15)Sportcentrum Helsdingen
23 apr 18:00 BZC Brandenburg EG2 (Gemengd-E <11) - De Ham EG3 (Gemengd-E <11)Brandenburg
23 apr 18:45 BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17) - AZ&PC De Futen BJ1 (Jongens-B <17)Brandenburg
23 apr 19:30 BZC Brandenburg H3 (Heren) - VZC H4 (Heren)Brandenburg
23 apr 20:15 BZC Brandenburg H2 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H4 (Heren Reserve (Bond))Brandenburg
23 apr 21:20 BZC Brandenburg H1 (Heren (Bond)) - MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond))Brandenburg
24 apr 16:30 Watervlo DG1 (Gemengd-D <13) - BZC Brandenburg DG1 (Gemengd-D <13)Fletiomare
14 mei 18:45 UZSC H5 (Heren Reserve (Bond)) - BZC Brandenburg H2 (Heren Reserve (Bond))De Krommerijn
14 mei 18:55 SWOL 1894 H1 (Heren (Bond)) - BZC Brandenburg H1 (Heren (Bond))De Vrolijkheid
21 mei 18:35 BZC Brandenburg H2 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond))Brandenburg
21 mei 19:40 BZC Brandenburg H1 (Heren (Bond)) - Het Y H1 (Heren (Bond))Brandenburg
28 mei 17:30 VZV H2 (Heren Reserve (Bond)) - BZC Brandenburg H2 (Heren Reserve (Bond))De Heerenduinen
28 mei 19:40 VZV H1 (Heren (Bond)) - BZC Brandenburg H1 (Heren (Bond))De Heerenduinen
DatumTijdWedstrijdUitslag
27 nov 18:15 BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC Woerden BJ1 (Jongens-B <17) 7 - 1
27 nov 18:15 VZC H4 (Heren) - BZC Brandenburg H3 (Heren) 7 - 6
27 nov 18:15 De Otters Het Gooi EG2 (Gemengd-E <11) - BZC Brandenburg EG1 (Gemengd-E <11) 9 - 3
27 nov 17:45 ZPC Woerden DG1 (Gemengd-D <13) - BZC Brandenburg DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 18
27 nov 16:45 BZC Brandenburg CG1 (Gemengd-C <15) - De Albatros CG1 (Gemengd-C <15) 19 - 4
27 nov 16:00 BZC Brandenburg EG2 (Gemengd-E <11) - UZSC EG4 (Gemengd-E <11) 4 - 10
20 nov 19:45 De Otters Het Gooi BJ1 (Jongens-B <17) - BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17) 13 - 5
20 nov 19:20 BZC Brandenburg H1 (Heren (Bond)) - OZ&PC H1 (Heren (Bond)) 15 - 11
20 nov 18:15 BZC Brandenburg H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center H4 (Heren Reserve (Bond)) 13 - 10
20 nov 17:30 BZC Brandenburg H3 (Heren) - Het Zinkstuk H1 (Heren) 3 - 7
20 nov 16:45 BZC Brandenburg DG1 (Gemengd-D <13) - De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13) 8 - 17
20 nov 16:00 BZC Brandenburg EG1 (Gemengd-E <11) - UZSC EG3 (Gemengd-E <11) 13 - 7
13 nov 21:10 De Ham H3 (Heren Reserve (Bond)) - BZC Brandenburg H2 (Heren Reserve (Bond)) 16 - 10
13 nov 20:15 BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17) - Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17) 13 - 2
13 nov 19:30 BZC Brandenburg CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC Woerden CG1 (Gemengd-C <15) 9 - 3
13 nov 19:15 De Fuut H2 (Heren) - BZC Brandenburg H3 (Heren) 4 - 8
13 nov 18:45 BZC Brandenburg EG1 (Gemengd-E <11) - HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11) 14 - 3
13 nov 18:00 BZC Brandenburg EG2 (Gemengd-E <11) - Watervlo EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 16
13 nov 17:40 Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond)) - BZC Brandenburg H1 (Heren (Bond)) 11 - 15
13 nov 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13) - BZC Brandenburg DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 11
6 nov 20:25 BZC Brandenburg H1 (Heren (Bond)) - BZ&PC H1 (Heren (Bond)) 12 - 8
6 nov 19:20 BZC Brandenburg H2 (Heren Reserve (Bond)) - Het Y H2 (Heren Reserve (Bond)) 8 - 5
6 nov 17:30 Zwemvereniging Utrecht CG1 (Gemengd-C <15) - BZC Brandenburg CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 18
6 nov 17:30 BZC Brandenburg H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) 6 - 5
6 nov 17:00 IJsselmeer EG1 (Gemengd-E <11) - BZC Brandenburg EG1 (Gemengd-E <11) 18 - 3
6 nov 16:45 BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17) - AZ&PC De Futen BJ1 (Jongens-B <17) 14 - 2
6 nov 16:00 BZC Brandenburg EG2 (Gemengd-E <11) - Aquarijn EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 9
6 nov 14:00 Watervlo DG1 (Gemengd-D <13) - BZC Brandenburg DG1 (Gemengd-D <13) 10 - 4
30 okt 18:00 Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) - BZC Brandenburg H3 (Heren) 12 - 4
30 okt 17:30 BZC Brandenburg DG1 (Gemengd-D <13) - De Duinkikkers DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 11
30 okt 16:45 BZC Brandenburg EG1 (Gemengd-E <11) - De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11) 9 - 7
30 okt 16:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17) - BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17) 18 - 4
30 okt 14:10 De Ham EG3 (Gemengd-E <11) - BZC Brandenburg EG2 (Gemengd-E <11) 13 - 1
23 okt 14:45 Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond)) - BZC Brandenburg H2 (Heren Reserve (Bond)) 12 - 4
16 okt 19:00 De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond)) - BZC Brandenburg H1 (Heren (Bond)) 8 - 10
16 okt 19:00 Waterpolo Den Haag (SG) H3 (Heren Reserve (Bond)) - BZC Brandenburg H2 (Heren Reserve (Bond)) 11 - 9
9 okt 19:45 VZC H1 (Heren (Bond)) - BZC Brandenburg H1 (Heren (Bond)) 15 - 10
9 okt 18:15 BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17) - Watervlo BJ2 (Jongens-B <17) 8 - 4
9 okt 17:45 Watervlo H3 (Heren) - BZC Brandenburg H3 (Heren) 14 - 2
9 okt 17:30 BZC Brandenburg CG1 (Gemengd-C <15) - De Vaart CG1 (Gemengd-C <15) 19 - 2
9 okt 17:00 De Vaart DG1 (Gemengd-D <13) - BZC Brandenburg DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 17
9 okt 16:45 BZC Brandenburg EG1 (Gemengd-E <11) - De Otters Het Gooi EG2 (Gemengd-E <11) 5 - 5
9 okt 16:00 BZC Brandenburg EG2 (Gemengd-E <11) - UZSC EG4 (Gemengd-E <11) 0 - 13
3 okt 18:30 UZSC EG3 (Gemengd-E <11) - BZC Brandenburg EG1 (Gemengd-E <11) 9 - 4
2 okt 20:25 BZC Brandenburg H1 (Heren (Bond)) - ZV Haerlem H1 (Heren (Bond)) 16 - 10
2 okt 19:20 BZC Brandenburg H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV Haerlem H2 (Heren Reserve (Bond)) 8 - 11
2 okt 17:30 BZC Brandenburg H3 (Heren) - De Albatros H1 (Heren) 5 - 9
2 okt 17:15 De Amstel CG1 (Gemengd-C <15) - BZC Brandenburg CG1 (Gemengd-C <15) 2 - 12
2 okt 16:45 BZC Brandenburg DG1 (Gemengd-D <13) - ZV Haerlem DG2 (Gemengd-D <13) 23 - 3
25 sep 19:45 De Otters Het Gooi BJ1 (Jongens-B <17) - BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17) 12 - 1
25 sep 18:15 De Vuursche CG1 (Gemengd-C <15) - BZC Brandenburg CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 16
25 sep 17:30 De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13) - BZC Brandenburg DG1 (Gemengd-D <13) 9 - 6
25 sep 16:50 HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11) - BZC Brandenburg EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 12
25 sep 15:30 Watervlo EG1 (Gemengd-E <11) - BZC Brandenburg EG2 (Gemengd-E <11) 15 - 2
18 sep 19:00 Zwemclub Zeist H1 (Heren) - BZC Brandenburg H3 (Heren) 6 - 9
18 sep 16:45 BZC Brandenburg CG1 (Gemengd-C <15) - De Aalscholver CG1 (Gemengd-C <15) 9 - 4
18 sep 16:15 Aquarijn EG1 (Gemengd-E <11) - BZC Brandenburg EG2 (Gemengd-E <11) 15 - 2
18 sep 16:00 BZC Brandenburg EG1 (Gemengd-E <11) - IJsselmeer EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 20
18 sep 15:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13) - BZC Brandenburg DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 15
Verenigingsinformatie
NaamBZC Brandenburg
AccommodatiegegevensBrandenburg
BILTHOVEN
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.