HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging De Breuly - Zevenaar

DatumTijdWedstrijdLocatie
28 okt 14:05 Livo DG1 (Gemengd-D <13) - De Breuly DG1 (Gemengd-D <13)Van Pallandtbad
28 okt 15:30 DOS BG1 (Gemengd-B <17) - De Breuly BG1 (Gemengd-B <17)Van Pallandtbad
28 okt 16:45 NDD CG1 (Gemengd-C <15) - De Breuly CG1 (Gemengd-C <15)Sportcentrum Rozengaarde
28 okt 21:30 Hydrofiel H3 (Heren) - De Breuly H2 (Heren)Sportf.bad Nijmegen-West
4 nov 16:40 PFC Rheden Da2 (Dames) - De Breuly Da1 (Dames)De Grote Koppel
11 nov 15:30 DOS Da1 (Dames) - De Breuly Da1 (Dames)Van Pallandtbad
11 nov 16:15 De Breuly DG1 (Gemengd-D <13) - PFC Rheden DG1 (Gemengd-D <13)Lentebad
11 nov 16:55 De Breuly CG1 (Gemengd-C <15) - RZC CG1 (Gemengd-C <15)Lentebad
11 nov 17:15 TZC-Vahalis H3 (Heren) - De Breuly H2 (Heren)Sportplaza Tiel/Groenendaal-plus
11 nov 17:40 De Breuly BG1 (Gemengd-B <17) - De Meer BG1 (Gemengd-B <17)Lentebad
11 nov 18:25 De Breuly H1 (Heren) - Aqua-Novio'94 H4 (Heren)Lentebad
18 nov 16:20 NDD DG2 (Gemengd-D <13) - De Breuly DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum Rozengaarde
18 nov 17:00 NDD BG2 (Gemengd-B <17) - De Breuly BG1 (Gemengd-B <17)Sportcentrum Rozengaarde
18 nov 17:00 RZC CG1 (Gemengd-C <15) - De Breuly CG1 (Gemengd-C <15)MFC Doelum
18 nov 17:45 DWV H3 (Heren) - De Breuly H1 (Heren)Den Helder
25 nov 16:00 NDD DG1 (Gemengd-D <13) - De Breuly DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum Rozengaarde
25 nov 16:15 De Breuly CG1 (Gemengd-C <15) - De Meer CG1 (Gemengd-C <15)Lentebad
25 nov 17:00 De Breuly BG1 (Gemengd-B <17) - NDD BG1 (Gemengd-B <17)Lentebad
25 nov 17:45 De Breuly H1 (Heren) - ENC Arnhem (SG) H4 (Heren)Lentebad
25 nov 18:30 De Breuly Da1 (Dames) - NDD Da3 (Dames)Lentebad
2 dec 17:30 De Meer CG2 (Gemengd-C <15) - De Breuly CG1 (Gemengd-C <15)De Waterlinie
2 dec 19:30 EZPC Da2 (Dames) - De Breuly Da1 (Dames)De Helster
2 dec 21:00 EZPC H3 (Heren) - De Breuly H2 (Heren)De Helster
3 dec 15:45 ENC Arnhem (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - De Breuly BG1 (Gemengd-B <17)LACO Sportcentrum Lingewaard
9 dec 16:15 De Breuly DG1 (Gemengd-D <13) - DOS DG1 (Gemengd-D <13)Lentebad
9 dec 16:55 De Breuly H2 (Heren) - Thetis H3 (Heren)Lentebad
9 dec 17:40 De Breuly H1 (Heren) - Polar Bears H5 (Heren)Lentebad
9 dec 18:10 De Breuly CG1 (Gemengd-C <15) - De Rijn CG1 (Gemengd-C <15)De Grote Koppel
16 dec 18:00 TZC-Vahalis CG1 (Gemengd-C <15) - De Breuly CG1 (Gemengd-C <15)Sportplaza Tiel/Groenendaal-plus
16 dec 18:30 Natare BG1 (Gemengd-B <17) - De Breuly BG1 (Gemengd-B <17)t Walfort
16 dec 18:45 TZC-Vahalis H2 (Heren) - De Breuly H2 (Heren)Sportplaza Tiel/Groenendaal-plus
17 dec 16:30 EZPC H2 (Heren) - De Breuly H1 (Heren)De Helster
6 jan 15:10 ENC Arnhem (SG) H6 (Heren) - De Breuly H2 (Heren)Valkenhuizen
6 jan 15:15 Aqua-Novio'94 DG2 (Gemengd-D <13) - De Breuly DG1 (Gemengd-D <13)Sportf.bad Nijmegen-West
7 jan 14:15 Thetis Da2 (Dames) - De Breuly Da1 (Dames)LACO Sportcentrum Lingewaard
7 jan 15:00 Thetis H2 (Heren) - De Breuly H1 (Heren)LACO Sportcentrum Lingewaard
13 jan 16:15 De Breuly DG1 (Gemengd-D <13) - Livo DG1 (Gemengd-D <13)Lentebad
13 jan 16:40 De Breuly CG1 (Gemengd-C <15) - Polar Bears CM2 (Gemengd-C <15)De Grote Koppel
13 jan 16:55 De Breuly BG1 (Gemengd-B <17) - Polar Bears BG1 (Gemengd-B <17)Lentebad
13 jan 17:40 De Breuly H2 (Heren) - Aqua-Novio'94 H5 (Heren)Lentebad
13 jan 18:25 De Breuly H1 (Heren) - NDD H3 (Heren)Lentebad
20 jan 16:15 De Breuly DG1 (Gemengd-D <13) - NDD DG1 (Gemengd-D <13)Lentebad
20 jan 16:40 De Breuly CG1 (Gemengd-C <15) - ENC Arnhem (SG) CG1 (Gemengd-C <15)De Grote Koppel
20 jan 16:55 De Breuly Da1 (Dames) - Montferland Da1 (Dames)Lentebad
20 jan 17:40 De Breuly BG1 (Gemengd-B <17) - DOS BG1 (Gemengd-B <17)Lentebad
20 jan 20:00 De Rijn H3 (Heren) - De Breuly H2 (Heren)Sportfondsenbad De Bongerd
27 jan 16:00 PFC Rheden DG1 (Gemengd-D <13) - De Breuly DG1 (Gemengd-D <13)De Grote Koppel
27 jan 17:55 ENC Arnhem (SG) H5 (Heren) - De Breuly H1 (Heren)Valkenhuizen
28 jan 16:00 Aqua-Novio'94 CG1 (Gemengd-C <15) - De Breuly CG1 (Gemengd-C <15)Sportf.bad Nijmegen-West
28 jan 16:30 De Breuly BG1 (Gemengd-B <17) - EZPC BG1 (Gemengd-B <17)Lentebad
28 jan 17:15 De Breuly H2 (Heren) - RZC H1 (Heren)Lentebad
28 jan 18:00 De Breuly Da1 (Dames) - DOS Da1 (Dames)Lentebad
3 feb 17:45 DWV BG1 (Gemengd-B <17) - De Breuly BG1 (Gemengd-B <17)Den Helder
17 feb 16:00 Aqua-Novio'94 H4 (Heren) - De Breuly H1 (Heren)Sportf.bad Nijmegen-West
17 feb 16:15 De Breuly DG1 (Gemengd-D <13) - NDD DG2 (Gemengd-D <13)Lentebad
17 feb 16:40 De Breuly CG1 (Gemengd-C <15) - NDD CG1 (Gemengd-C <15)De Grote Koppel
17 feb 16:55 De Breuly H2 (Heren) - Hydrofiel H3 (Heren)Lentebad
24 feb 16:15 De Breuly DG1 (Gemengd-D <13) - Thetis DG1 (Gemengd-D <13)Lentebad
24 feb 16:55 De Breuly H2 (Heren) - TZC-Vahalis H3 (Heren)Lentebad
24 feb 17:40 De Breuly H1 (Heren) - Hydrofiel H2 (Heren)Lentebad
24 feb 17:45 De Gendten Da1 (Dames) - De Breuly Da1 (Dames)LACO Sportcentrum Oude Ijsselstreek
24 feb 19:00 Thetis CG1 (Gemengd-C <15) - De Breuly CG1 (Gemengd-C <15)LACO Sportcentrum Lingewaard
10 maa 17:25 De Meer CG1 (Gemengd-C <15) - De Breuly CG1 (Gemengd-C <15)De Waterlinie
10 maa 18:30 RZC H1 (Heren) - De Breuly H2 (Heren)MFC Doelum
11 maa 13:30 Thetis DG1 (Gemengd-D <13) - De Breuly DG1 (Gemengd-D <13)LACO Sportcentrum Lingewaard
11 maa 19:30 NDD BG1 (Gemengd-B <17) - De Breuly BG1 (Gemengd-B <17)Sportcentrum Rozengaarde
17 maa 16:15 De Breuly BG1 (Gemengd-B <17) - ENC Arnhem (SG) BG1 (Gemengd-B <17)Lentebad
17 maa 17:00 De Breuly H2 (Heren) - EZPC H3 (Heren)Lentebad
17 maa 17:45 DOS DG1 (Gemengd-D <13) - De Breuly DG1 (Gemengd-D <13)t Walfort
17 maa 17:45 De Breuly H1 (Heren) - DWV H3 (Heren)Lentebad
18 maa 18:35 NDD Da3 (Dames) - De Breuly Da1 (Dames)Sportcentrum Rozengaarde
24 maa 16:15 De Breuly DG1 (Gemengd-D <13) - Aqua-Novio'94 DG2 (Gemengd-D <13)Lentebad
24 maa 16:55 De Breuly Da1 (Dames) - PFC Rheden Da2 (Dames)Lentebad
24 maa 18:05 De Meer BG1 (Gemengd-B <17) - De Breuly BG1 (Gemengd-B <17)De Waterlinie
24 maa 19:30 De Rijn CG1 (Gemengd-C <15) - De Breuly CG1 (Gemengd-C <15)Sportfondsenbad De Bongerd
24 maa 19:50 ENC Arnhem (SG) H4 (Heren) - De Breuly H1 (Heren)Valkenhuizen
7 apr 16:05 Livo DG1 (Gemengd-D <13) - De Breuly DG1 (Gemengd-D <13)Van Pallandtbad
7 apr 17:30 Polar Bears H5 (Heren) - De Breuly H1 (Heren)De Peppel
14 apr 14:40 Polar Bears CM2 (Gemengd-C <15) - De Breuly CG1 (Gemengd-C <15)De Peppel
14 apr 15:30 Polar Bears BG1 (Gemengd-B <17) - De Breuly BG1 (Gemengd-B <17)De Peppel
14 apr 16:00 Thetis H3 (Heren) - De Breuly H2 (Heren)LACO Sportcentrum Lingewaard
14 apr 16:15 De Breuly DG1 (Gemengd-D <13) - PFC Rheden DG1 (Gemengd-D <13)Lentebad
14 apr 16:55 De Breuly Da1 (Dames) - Thetis Da2 (Dames)Lentebad
21 apr 16:15 De Breuly BG1 (Gemengd-B <17) - Natare BG1 (Gemengd-B <17)Lentebad
21 apr 16:20 NDD DG2 (Gemengd-D <13) - De Breuly DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum Rozengaarde
21 apr 17:00 De Breuly H2 (Heren) - TZC-Vahalis H2 (Heren)Lentebad
21 apr 17:25 De Breuly CG1 (Gemengd-C <15) - TZC-Vahalis CG1 (Gemengd-C <15)De Grote Koppel
21 apr 17:45 De Breuly Da1 (Dames) - EZPC Da2 (Dames)Lentebad
21 apr 18:30 De Breuly H1 (Heren) - EZPC H2 (Heren)Lentebad
Verenigingsinformatie
NaamDe Breuly
AccommodatiegegevensLentebad
ZEVENAAR
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.