HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging BZC - Bergambacht

TeamPoule
BZC BZC BJ*1 (Jongens-B <17) 2e klasse B
BZC BZC DG*1 (Gemengd-D <13) 2e klasse C
BZC BZC EG*1 (Gemengd-E <11) 2e klasse D
BZC Da1 (Dames (Bond)) Bond 2e divisie B
BZC Da2 (Dames) 3e klasse B
BZC H1 (Heren (Bond)) Bond 3e divisie C
BZC H2 (Heren) 3e klasse C
BZC H3 (Heren) 4e klasse D
BZC H4 (Heren) 5e klasse B
DatumTijdWedstrijdLocatie
15 jan 15:00 BZC BZC EG*1 (Gemengd-E <11) - Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/de Lansingh EG*1 (Gemengd-E <11)De Hofstee
15 jan 15:45 BZC BZC DG*1 (Gemengd-D <13) - NieMo Barracuda NieMo Barracuda DG*1 (Gemengd-D <13)De Hofstee
15 jan 16:30 BZC H3 (Heren) - DWF H1 (Heren)De Hofstee
15 jan 17:15 BZC H4 (Heren) - MNC Dordrecht H10 (Heren)De Hofstee
15 jan 18:00 BZC H2 (Heren) - SVH H4 (Heren)De Hofstee
15 jan 18:45 BZC BZC BJ*1 (Jongens-B <17) - NieMo Barracuda BJ1 (Jongens-B <17)De Hofstee
15 jan 19:30 BZC H1 (Heren (Bond)) - De Warande H1 (Heren (Bond))De Hofstee
15 jan 20:05 Z&PC Rotterdam Da1 (Dames (Bond)) - BZC Da1 (Dames (Bond))Zwemcentrum Rotterdam
22 jan 15:00 BZC BZC EG*1 (Gemengd-E <11) - ZPS ZPS EG*1 (Gemengd-E <11)De Hofstee
22 jan 15:45 BZC BZC DG*1 (Gemengd-D <13) - d'ELFT d'Elft DG*1 (Gemengd-D <13)De Hofstee
22 jan 16:30 BZC BZC BJ*1 (Jongens-B <17) - ZPS ZPS BJ*1 (Jongens-B <17)De Hofstee
22 jan 17:15 BZC H4 (Heren) - OZV H3 (Heren)De Hofstee
22 jan 18:00 BZC H3 (Heren) - ZZ&PC De Devel H3 (Heren)De Hofstee
22 jan 18:45 BZC Da2 (Dames) - d'ELFT Da3 (Dames)De Hofstee
22 jan 19:30 BZC H2 (Heren) - d'ELFT H4 (Heren)De Hofstee
22 jan 20:15 BZC Da1 (Dames (Bond)) - ZVL-1886 Center Da4 (Dames (Bond))De Hofstee
22 jan 21:10 BZC H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Westland H1 (Heren (Bond))De Hofstee
29 jan 14:10 Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/de Lansingh DG*1 (Gemengd-D <13) - BZC BZC DG*1 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad Rdam-Noord
29 jan 14:25 SVH EG4 (Gemengd-E <11) - BZC BZC EG*1 (Gemengd-E <11)Sportcentrum de Wilgenring
29 jan 17:55 d'ELFT d'Elft BJ*1 (Jongens-B <17) - BZC BZC BJ*1 (Jongens-B <17)Kerkpolder
29 jan 19:00 ZVVS H5 (Heren) - BZC H3 (Heren)De Kulk
29 jan 20:20 Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond)) - BZC H1 (Heren (Bond))De Sniep
29 jan 21:25 Z&PC De Gouwe Da2 (Dames (Bond)) - BZC Da1 (Dames (Bond))De Sniep
5 feb 13:45 De Kempvis EG2 (Gemengd-E <11) - BZC BZC EG*1 (Gemengd-E <11)Rivièrabad
5 feb 14:25 De Kempvis De Kempvis DG*2 (Gemengd-D <13) - BZC BZC DG*1 (Gemengd-D <13)Rivièrabad
5 feb 17:30 Wiekslag Da1 (Dames (Bond)) - BZC Da1 (Dames (Bond))Sportcentrum Blokweer
5 feb 17:45 ZZ&PC De Devel Da1 (Dames) - BZC Da2 (Dames)De Hoge Devel B.V.
5 feb 20:00 ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond)) - BZC H1 (Heren (Bond))De Hoge Devel B.V.
5 feb 20:05 ZPB H&L Productions H7 (Heren) - BZC H3 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
5 feb 20:55 ZPB H&L Productions H8 (Heren) - BZC H4 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
12 feb 17:00 BZC BZC EG*1 (Gemengd-E <11) - ZVVS EG1 (Gemengd-E <11)De Hofstee
12 feb 17:45 BZC Da2 (Dames) - De Plas Da1 (Dames)De Hofstee
12 feb 18:30 BZC H3 (Heren) - Z&PC Rotterdam H7 (Heren)De Hofstee
12 feb 19:15 BZC BZC BJ*1 (Jongens-B <17) - MNC Dordrecht BJ2 (Jongens-B <17)De Hofstee
19 feb 18:55 BZC H1 (Heren (Bond)) - De Reigers (SG) H1 (Heren (Bond))De Hofstee
19 feb 20:00 BZC Da1 (Dames (Bond)) - Katwijk Da1 (Dames (Bond))De Hofstee
12 maa 13:15 ZPB H&L Productions EG2 (Gemengd-E <11) - BZC BZC EG*1 (Gemengd-E <11)Inge de Bruijn Zwembad
12 maa 16:05 SVH SVH BJ*1 (Jongens-B <17) - BZC BZC BJ*1 (Jongens-B <17)Sportcentrum de Wilgenring
12 maa 16:50 SVH DG2 (Gemengd-D <13) - BZC BZC DG*1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum de Wilgenring
12 maa 19:00 WZC (SG) Da3 (Dames) - BZC Da2 (Dames)De Veur
12 maa 19:15 Poseidon'56 H2 (Heren) - BZC H2 (Heren)De Fakkel
12 maa 20:10 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 9 (Heren) - BZC H3 (Heren)Sportfondsenbad Rdam-Noord
12 maa 20:30 WZK Zwemmen H1 (Heren (Bond)) - BZC H1 (Heren (Bond))Sterrenbad
12 maa 21:15 WZC (SG) H8 (Heren) - BZC H4 (Heren)De Veur
19 maa 15:00 d'ELFT d'Elft DG*1 (Gemengd-D <13) - BZC BZC DG*1 (Gemengd-D <13)Kerkpolder
19 maa 16:35 ZPS ZPS EG*1 (Gemengd-E <11) - BZC BZC EG*1 (Gemengd-E <11)De Hofstee
19 maa 18:00 ZPS ZPS BJ*1 (Jongens-B <17) - BZC BZC BJ*1 (Jongens-B <17)De Hofstee
19 maa 18:00 d'ELFT H4 (Heren) - BZC H2 (Heren)Kerkpolder
19 maa 18:10 OZV H3 (Heren) - BZC H4 (Heren)H2O
19 maa 18:45 d'ELFT Da3 (Dames) - BZC Da2 (Dames)Kerkpolder
19 maa 20:05 ZZ&PC De Devel H3 (Heren) - BZC H3 (Heren)De Hoge Devel B.V.
26 maa 16:15 BZC BZC DG*1 (Gemengd-D <13) - Poseidon'56 Poseidon DG*1 (Gemengd-D <13)De Hofstee
26 maa 17:00 BZC Da1 (Dames (Bond)) - ZPB H&L Productions Da2 (Dames (Bond))De Hofstee
26 maa 17:55 BZC H1 (Heren (Bond)) - SBC2000 H1 (Heren (Bond))De Hofstee
26 maa 19:00 BZC H2 (Heren) - NieMo Barracuda H3 (Heren)De Hofstee
26 maa 19:45 BZC Da2 (Dames) - NieMo Barracuda Da1 (Dames)De Hofstee
26 maa 20:30 BZC H3 (Heren) - d'ELFT H5 (Heren)De Hofstee
26 maa 21:15 BZC H4 (Heren) - Z&PC De Gouwe H6 (Heren)De Hofstee
2 apr 15:00 Wiekslag Wiekslag BJ*1 (Jongens-B <17) - BZC BZC BJ*1 (Jongens-B <17)Sportcentrum Blokweer
2 apr 15:50 SVH Da3 (Dames) - BZC Da2 (Dames)Sportcentrum de Wilgenring
2 apr 16:30 Wiekslag H5 (Heren) - BZC H4 (Heren)Sportcentrum Blokweer
2 apr 17:15 d'ELFT H7 (Heren) - BZC H3 (Heren)Kerkpolder
2 apr 17:15 MNC Dordrecht MNC Dordrecht EG*2 (Gemengd-E <11) - BZC BZC EG*1 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
2 apr 19:45 De Lansingh H2 (Heren) - BZC H2 (Heren)De Lansingh
2 apr 21:00 Wave H1 (Heren (Bond)) - BZC H1 (Heren (Bond))Kerkpolder
9 apr 15:30 BZC BZC EG*1 (Gemengd-E <11) - SVH SVH EG*2 (Gemengd-E <11)De Hofstee
9 apr 16:15 BZC H2 (Heren) - De Kempvis H4 (Heren)De Hofstee
9 apr 17:00 BZC H4 (Heren) - De Kempvis H5 (Heren)De Hofstee
9 apr 17:45 BZC BZC BJ*1 (Jongens-B <17) - ZPB H&L Productions ZPB BJ*3 (Jongens-B <17)De Hofstee
9 apr 18:30 BZC Da2 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da5 (Dames)De Hofstee
9 apr 19:15 BZC H1 (Heren (Bond)) - OZV H1 (Heren (Bond))De Hofstee
9 apr 20:20 BZC Da1 (Dames (Bond)) - AZC Da1 (Dames (Bond))De Hofstee
23 apr 14:30 SCOMZeehondDuck (SG) SCOMZeehondDuck EG*1 (Gemengd-E <11) - BZC BZC EG*1 (Gemengd-E <11)Zwembad Hoogvliet
23 apr 15:10 SCOMZeehondDuck (SG) DG2 (Gemengd-D <13) - BZC BZC DG*1 (Gemengd-D <13)Zwembad Hoogvliet
23 apr 15:45 De Linge/PCG (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - BZC BZC BJ*1 (Jongens-B <17)Caribabad
23 apr 15:55 De Kempvis H1 (Heren (Bond)) - BZC H1 (Heren (Bond))Rivièrabad
23 apr 17:05 BZ&PC Da4 (Dames) - BZC Da2 (Dames)De Kuil
23 apr 17:45 ZVS H2 (Heren) - BZC H3 (Heren)De Wellen
23 apr 18:00 De Linge/PCG (SG) H3 (Heren) - BZC H2 (Heren)Caribabad
23 apr 18:45 Het Y Da2 (Dames (Bond)) - BZC Da1 (Dames (Bond))Sportfondsenbad Oost
14 mei 19:00 BZC Da1 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond))De Hofstee
14 mei 19:55 BZC H1 (Heren (Bond)) - WZC (SG) H1 (Heren (Bond))De Hofstee
21 mei 18:30 De Warande H1 (Heren (Bond)) - BZC H1 (Heren (Bond))De Warande
28 mei 14:15 ZVL-1886 Center Da4 (Dames (Bond)) - BZC Da1 (Dames (Bond))De Zijl
28 mei 17:00 Zwemvereniging Westland H1 (Heren (Bond)) - BZC H1 (Heren (Bond))Zwembad Maesemunde
DatumTijdWedstrijdUitslag
27 nov 19:30 BZC Da2 (Dames) - BZ&PC Da4 (Dames) 8 - 5
27 nov 18:45 BZC H3 (Heren) - ZVS H2 (Heren) 9 - 5
27 nov 18:00 BZC BZC BJ*1 (Jongens-B <17) - De Linge/PCG (SG) BJ1 (Jongens-B <17) 3 - 5
27 nov 17:15 BZC H2 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H3 (Heren) 8 - 6
27 nov 16:30 BZC BZC DG*1 (Gemengd-D <13) - SCOMZeehondDuck (SG) DG2 (Gemengd-D <13) 12 - 2
27 nov 15:45 BZC BZC EG*1 (Gemengd-E <11) - SCOMZeehondDuck (SG) SCOMZeehondDuck EG*1 (Gemengd-E <11) 2 - 4
20 nov 19:00 OZV H1 (Heren (Bond)) - BZC H1 (Heren (Bond)) 8 - 5
20 nov 17:50 AZC Da1 (Dames (Bond)) - BZC Da1 (Dames (Bond)) 10 - 5
20 nov 16:50 De Kempvis H5 (Heren) - BZC H4 (Heren) 8 - 5
20 nov 16:25 Z&PC Rotterdam Da5 (Dames) - BZC Da2 (Dames) 14 - 2
20 nov 16:05 De Kempvis H4 (Heren) - BZC H2 (Heren) 6 - 10
20 nov 14:45 ZPB H&L Productions ZPB BJ*3 (Jongens-B <17) - BZC BZC BJ*1 (Jongens-B <17) 3 - 7
13 nov 20:00 BZC H1 (Heren (Bond)) - Wave H1 (Heren (Bond)) 9 - 14
13 nov 19:15 BZC H2 (Heren) - De Lansingh H2 (Heren) 12 - 7
13 nov 18:30 BZC BZC BJ*1 (Jongens-B <17) - Wiekslag Wiekslag BJ*1 (Jongens-B <17) 6 - 11
13 nov 17:45 BZC Da2 (Dames) - SVH Da3 (Dames) 5 - 9
13 nov 17:00 BZC H3 (Heren) - d'ELFT H7 (Heren) 10 - 4
13 nov 16:15 BZC H4 (Heren) - Wiekslag H5 (Heren) 3 - 8
13 nov 15:30 BZC BZC EG*1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht EG*2 (Gemengd-E <11) 11 - 2
6 nov 20:15 SBC2000 H1 (Heren (Bond)) - BZC H1 (Heren (Bond)) 12 - 7
6 nov 19:35 Z&PC De Gouwe H6 (Heren) - BZC H4 (Heren) 3 - 8
6 nov 19:15 ZPB H&L Productions Da2 (Dames (Bond)) - BZC Da1 (Dames (Bond)) 11 - 6
6 nov 18:00 d'ELFT H5 (Heren) - BZC H3 (Heren) 8 - 3
6 nov 17:30 NieMo Barracuda H3 (Heren) - BZC H2 (Heren) 4 - 6
6 nov 17:00 Poseidon'56 Poseidon DG*1 (Gemengd-D <13) - BZC BZC DG*1 (Gemengd-D <13) 11 - 2
6 nov 16:45 NieMo Barracuda Da1 (Dames) - BZC Da2 (Dames) 7 - 4
30 okt 20:30 BZC H4 (Heren) - WZC (SG) H8 (Heren) 8 - 4
30 okt 19:45 BZC Da2 (Dames) - WZC (SG) Da3 (Dames) 5 - 5
30 okt 19:00 BZC H3 (Heren) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 9 (Heren) 4 - 11
30 okt 18:15 BZC H2 (Heren) - Poseidon'56 H2 (Heren) 13 - 3
30 okt 17:30 BZC BZC BJ*1 (Jongens-B <17) - SVH SVH BJ*1 (Jongens-B <17) 2 - 12
30 okt 16:45 BZC BZC DG*1 (Gemengd-D <13) - SVH DG2 (Gemengd-D <13) 10 - 15
30 okt 16:00 BZC BZC EG*1 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG2 (Gemengd-E <11) 4 - 6
16 okt 20:00 BZC Da1 (Dames (Bond)) - Z&PC Rotterdam Da1 (Dames (Bond)) 6 - 6
16 okt 18:55 BZC H1 (Heren (Bond)) - WZK Zwemmen H1 (Heren (Bond)) 9 - 14
9 okt 21:15 De Reigers (SG) H1 (Heren (Bond)) - BZC H1 (Heren (Bond)) 2 - 3
9 okt 20:00 Katwijk Da1 (Dames (Bond)) - BZC Da1 (Dames (Bond)) 12 - 7
9 okt 18:40 Z&PC Rotterdam H7 (Heren) - BZC H3 (Heren) 10 - 12
9 okt 15:30 MNC Dordrecht BJ2 (Jongens-B <17) - BZC BZC BJ*1 (Jongens-B <17) 13 - 0
9 okt 14:20 ZVVS EG1 (Gemengd-E <11) - BZC BZC EG*1 (Gemengd-E <11) 9 - 1
2 okt 19:40 BZC H1 (Heren (Bond)) - ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond)) 5 - 9
2 okt 18:45 BZC Da1 (Dames (Bond)) - Wiekslag Da1 (Dames (Bond)) 7 - 10
2 okt 18:00 BZC H4 (Heren) - ZPB H&L Productions H8 (Heren) 4 - 8
2 okt 17:15 BZC H3 (Heren) - ZPB H&L Productions H7 (Heren) 5 - 8
2 okt 16:30 BZC Da2 (Dames) - ZZ&PC De Devel Da1 (Dames) 6 - 6
2 okt 15:45 BZC BZC DG*1 (Gemengd-D <13) - De Kempvis De Kempvis DG*2 (Gemengd-D <13) 14 - 7
25 sep 19:10 NieMo Barracuda BJ1 (Jongens-B <17) - BZC BZC BJ*1 (Jongens-B <17) 6 - 4
25 sep 18:15 MNC Dordrecht H10 (Heren) - BZC H4 (Heren) 9 - 13
25 sep 16:55 SVH H4 (Heren) - BZC H2 (Heren) 15 - 9
25 sep 16:40 NieMo Barracuda NieMo Barracuda DG*1 (Gemengd-D <13) - BZC BZC DG*1 (Gemengd-D <13) 4 - 11
25 sep 15:15 DWF H1 (Heren) - BZC H3 (Heren) 5 - 9
25 sep 14:15 Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/de Lansingh EG*1 (Gemengd-E <11) - BZC BZC EG*1 (Gemengd-E <11) 14 - 1
18 sep 19:30 BZC H2 (Heren) - OZV H2 (Heren) 4 - 8
18 sep 18:45 BZC Da2 (Dames) - Sassenheim Da3 (Dames) 9 - 5
18 sep 18:00 BZC H3 (Heren) - SVH H6 (Heren) 4 - 9
18 sep 17:15 BZC H4 (Heren) - Poseidon'56 H3 (Heren) 10 - 8
18 sep 16:30 BZC BZC BJ*1 (Jongens-B <17) - SCOMZeehondDuck (SG) BJ1 (Jongens-B <17) 7 - 11
18 sep 15:45 BZC BZC DG*1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13) 3 - 20
11 sep 17:30 De Plas Da1 (Dames) - BZC Da2 (Dames) 9 - 5
Verenigingsinformatie
NaamBZC
AccommodatiegegevensDe Hofstee
BERGAMBACHT
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.