HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging BZ&PC - Bodegraven

TeamPoule
BZ&PC BZ&PC DG*1 (Gemengd-D <13) 1e klasse A
BZ&PC BZ&PC EG*1 (Gemengd-E <11) 2e klasse B
BZ&PC BZ&PC/OZV AJ*1 (Jongens-A <19) 2e klasse A
BZ&PC BZ&PC/OZV BJ1 (Jongens-B <17) 2e klasse A
BZ&PC Da1 (Dames (Bond)) Bond 1e divisie B
BZ&PC Da2 (Dames) 1e klasse A
BZ&PC Da3 (Dames) 3e klasse A
BZ&PC Da4 (Dames) 3e klasse B
BZ&PC DG2 (Gemengd-D <13) 2e klasse A
BZ&PC H1 (Heren (Bond)) Bond 1e divisie A
BZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) Bond Reserve 1e divisie B
BZ&PC H3 (Heren Reserve (Bond)) Bond Reserve 2e divisie C
BZ&PC H4 (Heren) 2e klasse A
BZ&PC H5 (Heren) 3e klasse B
BZ&PC H6 (Heren) 4e klasse B
BZ&PC H7 (Heren) 5e klasse A
DatumTijdWedstrijdLocatie
21 mei 17:45 WIDEX GZC DONK H5 (Heren Reserve (Bond)) - BZ&PC H3 (Heren Reserve (Bond))Groenhovenbad
21 mei 19:40 WZC (SG) Da1 (Dames (Bond)) - BZ&PC Da1 (Dames (Bond))De Veur
21 mei 19:45 BZ&PC H1 (Heren (Bond)) - MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond))De Kuil
23 mei 21:20 BZ&PC H1 (Heren (Bond)) - JAWS Amsterdam H1 (Heren (Bond))De Kuil
24 mei 20:00 BZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren Reserve (Bond))De Kuil
28 mei 17:00 MNC Dordrecht Da1 (Dames (Bond)) - BZ&PC Da1 (Dames (Bond))Sportboulevard
28 mei 17:30 BZ&PC H3 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond))De Kuil
28 mei 18:15 SWOL 1894 H1 (Heren (Bond)) - BZ&PC H1 (Heren (Bond))De Vrolijkheid
29 mei 19:00 MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond)) - BZ&PC H1 (Heren (Bond))Sportboulevard
30 mei 00:00 MNC Dordrecht Da1 (Dames (Bond)) - BZ&PC Da1 (Dames (Bond))Sportboulevard
30 mei 00:00 Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond)) - BZ&PC Da1 (Dames (Bond))De Sniep
30 mei 00:00 Waterpolo Den Haag (SG) H4 (Heren Reserve (Bond)) - BZ&PC H3 (Heren Reserve (Bond))Hofbad
30 mei 00:00 MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond)) - BZ&PC H3 (Heren Reserve (Bond))Sportboulevard
30 mei 00:00 ZVL-1886 Center H5 (Heren Reserve (Bond)) - BZ&PC H3 (Heren Reserve (Bond))De Zijl
30 mei 00:00 BZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center H3 (Heren Reserve (Bond))De Kuil
30 mei 00:00 BZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - MNC Dordrecht Da1 (Dames (Bond))De Kuil
30 mei 00:00 BZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - ZVVS Da1 (Dames (Bond))De Kuil
30 mei 00:00 BZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - WZC (SG) Da1 (Dames (Bond))De Kuil
30 mei 00:00 BZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - ZVVS Da1 (Dames (Bond))De Kuil
30 mei 00:00 BZ&PC H3 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H5 (Heren Reserve (Bond))De Kuil
DatumTijdWedstrijdUitslag
17 mei 20:00 BZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond)) 12 - 14
14 mei 19:35 BZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H4 (Heren Reserve (Bond)) 14 - 7
14 mei 18:30 BZ&PC H3 (Heren Reserve (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H4 (Heren Reserve (Bond)) 3 - 14
14 mei 16:00 OZ&PC H1 (Heren (Bond)) - BZ&PC H1 (Heren (Bond)) 9 - 12
12 mei 21:00 Het Y H1 (Heren (Bond)) - BZ&PC H1 (Heren (Bond)) 11 - 15
8 mei 14:00 BZ&PC H1 (Heren (Bond)) - OZ&PC H1 (Heren (Bond)) 21 - 12
23 apr 19:40 Zwemvereniging Westland AJ1 (Jongens-A <19) - BZ&PC BZ&PC/OZV AJ*1 (Jongens-A <19) 12 - 1
23 apr 19:30 Waterpolo Residentie (SG) H3 (Heren) - BZ&PC H6 (Heren) 11 - 9
23 apr 19:15 De Reigers (SG) H4 (Heren) - BZ&PC H5 (Heren) 6 - 3
23 apr 18:45 BZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - WZC (SG) Da1 (Dames (Bond)) 14 - 5
23 apr 18:30 ZVL-1886 Center H3 (Heren Reserve (Bond)) - BZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) 18 - 9
23 apr 18:10 Zwemvereniging Westland Da1 (Dames) - BZ&PC Da3 (Dames) 17 - 2
23 apr 17:50 BZ&PC Da2 (Dames) - d'ELFT Da1 (Dames) 2 - 9
23 apr 17:15 Z&PC De Gouwe De Gouwe EG*2 (Gemengd-E <11) - BZ&PC BZ&PC EG*1 (Gemengd-E <11) 1 - 6
23 apr 17:00 BZ&PC BZ&PC/OZV BJ1 (Jongens-B <17) - Z&PC De Gouwe De Gouwe BJ*1 (Jongens-B <17) 1 - 21
23 apr 16:55 Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond)) - BZ&PC H1 (Heren (Bond)) 7 - 18
23 apr 15:45 ZVL-1886 Center DG1 (Gemengd-D <13) - BZ&PC BZ&PC DG*1 (Gemengd-D <13) 19 - 1
22 apr 20:30 BZ&PC H1 (Heren (Bond)) - SWOL 1894 H1 (Heren (Bond)) 18 - 8
10 apr 17:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren Reserve (Bond)) - BZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) 9 - 9
9 apr 20:15 De Reigers (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - BZ&PC H3 (Heren Reserve (Bond)) 7 - 8
9 apr 20:05 BZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond)) 8 - 12
9 apr 19:45 NieMo Barracuda H5 (Heren) - BZ&PC H7 (Heren) 10 - 0
9 apr 18:55 BZ&PC H1 (Heren (Bond)) - VZC H1 (Heren (Bond)) 11 - 19
9 apr 18:45 Waterpolo Residentie (SG) H1 (Heren) - BZ&PC H4 (Heren) 4 - 10
9 apr 18:15 BZ&PC BZ&PC/OZV AJ*1 (Jongens-A <19) - WZC (SG) WZC BJ*1 (Jongens-A <19) 3 - 9
9 apr 18:10 Vivax Vivax BJ*1 (Jongens-B <17) - BZ&PC BZ&PC/OZV BJ1 (Jongens-B <17) 12 - 4
9 apr 18:05 SVH Da1 (Dames) - BZ&PC Da2 (Dames) 11 - 1
9 apr 17:50 BZ&PC H5 (Heren) - WIDEX GZC DONK H6 (Heren) 10 - 3
9 apr 17:00 BZ&PC H6 (Heren) - Aquadraat (SG) H3 (Heren) 5 - 8
9 apr 16:15 BZ&PC BZ&PC DG*1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG2 (Gemengd-D <13) 2 - 9
9 apr 15:30 BZ&PC BZ&PC EG*1 (Gemengd-E <11) - WZC (SG) WZC EG*1 (Gemengd-E <11) 9 - 10
9 apr 15:05 SVH Da3 (Dames) - BZ&PC Da4 (Dames) 7 - 6
7 apr 21:00 BZ&PC H1 (Heren (Bond)) - Het Y H1 (Heren (Bond)) 23 - 9
4 apr 20:45 ZVVS Da1 (Dames (Bond)) - BZ&PC Da1 (Dames (Bond)) 9 - 5
2 apr 20:15 Wave H2 (Heren) - BZ&PC H5 (Heren) 2 - 9
2 apr 19:35 Z&PC De Gouwe Da4 (Dames) - BZ&PC Da3 (Dames) 6 - 3
2 apr 19:00 AZL H2 (Heren) - BZ&PC H6 (Heren) 4 - 9
2 apr 19:00 De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond)) - BZ&PC H1 (Heren (Bond)) 12 - 11
2 apr 17:30 Katwijk Katwijk AJ*1 (Jongens-A <19) - BZ&PC BZ&PC/OZV AJ*1 (Jongens-A <19) 7 - 3
2 apr 17:25 BZ&PC H4 (Heren) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 4 (Heren) 12 - 7
2 apr 17:05 ZPB H&L Productions Da1 (Dames (Bond)) - BZ&PC Da1 (Dames (Bond)) 13 - 6
2 apr 17:00 Zwemvereniging Westland EG1 (Gemengd-E <11) - BZ&PC BZ&PC EG*1 (Gemengd-E <11) 7 - 5
2 apr 16:35 BZ&PC Da2 (Dames) - WZC (SG) Da2 (Dames) 6 - 8
2 apr 15:55 WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13) - BZ&PC BZ&PC DG*1 (Gemengd-D <13) 10 - 3
2 apr 15:50 Katwijk H2 (Heren Reserve (Bond)) - BZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) 6 - 9
2 apr 15:45 BZ&PC H7 (Heren) - WZC (SG) H7 (Heren) 0 - 7
2 apr 15:00 BZ&PC BZ&PC/OZV BJ1 (Jongens-B <17) - De Plas De Plas BJ*1 (Jongens-B <17) 14 - 6
27 maa 17:00 Waterpolo Residentie (SG) AJ1 (Jongens-A <19) - BZ&PC BZ&PC/OZV AJ*1 (Jongens-A <19) 8 - 6
27 maa 16:00 Sassenheim BJ1 (Jongens-B <17) - BZ&PC BZ&PC/OZV BJ1 (Jongens-B <17) 6 - 6
26 maa 21:15 d'ELFT H2 (Heren Reserve (Bond)) - BZ&PC H3 (Heren Reserve (Bond)) 6 - 9
26 maa 19:50 BZ&PC H1 (Heren (Bond)) - BZC Brandenburg H1 (Heren (Bond)) 10 - 9
26 maa 19:10 Sassenheim H2 (Heren) - BZ&PC H4 (Heren) 4 - 6
26 maa 18:35 BZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond)) 7 - 19
26 maa 17:45 BZ&PC Da2 (Dames) - ZVVS Da2 (Dames) 4 - 7
26 maa 17:40 De Kempvis Da3 (Dames) - BZ&PC Da3 (Dames) 13 - 1
26 maa 17:00 BZ&PC Da4 (Dames) - d'ELFT Da3 (Dames) 8 - 4
26 maa 16:55 De Kempvis De Kempvis DG*1 (Gemengd-D <13) - BZ&PC BZ&PC DG*1 (Gemengd-D <13) 13 - 3
26 maa 16:15 BZ&PC H6 (Heren) - WZC (SG) H5 (Heren) 13 - 5
26 maa 16:00 NZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - BZ&PC DG2 (Gemengd-D <13) 12 - 5
26 maa 15:30 BZ&PC H7 (Heren) - Zwemvereniging Westland H3 (Heren) 3 - 12
19 maa 20:30 Z&PC De Gouwe H4 (Heren) - BZ&PC H5 (Heren) 3 - 5
19 maa 19:00 WZK Zwemmen WZK/AZL BJ 1 (Jongens-B <17) - BZ&PC BZ&PC/OZV BJ1 (Jongens-B <17) 5 - 4
19 maa 18:20 BZ&PC Da3 (Dames) - De Linge/PCG (SG) Da2 (Dames) 0 - 12
19 maa 18:10 De Vliet (SG) H4 (Heren) - BZ&PC H7 (Heren) 7 - 4
19 maa 17:30 BZ&PC H6 (Heren) - De Plas H3 (Heren) 10 - 5
19 maa 17:15 ZPB H&L Productions Da3 (Dames) - BZ&PC Da2 (Dames) 7 - 7
19 maa 16:45 De Plas Da1 (Dames) - BZ&PC Da4 (Dames) 9 - 6
19 maa 16:40 BZ&PC H4 (Heren) - De Kempvis H2 (Heren) 16 - 1
19 maa 15:50 BZ&PC BZ&PC/OZV AJ*1 (Jongens-A <19) - De Linge/PCG (SG) AJ1 (Jongens-A <19) 4 - 10
19 maa 15:05 BZ&PC BZ&PC DG*1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 6
19 maa 14:15 BZ&PC DG2 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Center DG3 (Gemengd-D <13) 10 - 12
17 maa 21:00 BZ&PC H1 (Heren (Bond)) - Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond)) 11 - 8
13 maa 17:00 Waterpolo Residentie (SG) H4 (Heren) - BZ&PC H7 (Heren) 8 - 4
12 maa 20:20 ZV Haerlem H1 (Heren (Bond)) - BZ&PC H1 (Heren (Bond)) 7 - 8
12 maa 19:00 BZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H3 (Heren Reserve (Bond)) 12 - 8
12 maa 18:45 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (Dames (Bond)) - BZ&PC Da1 (Dames (Bond)) 12 - 4
12 maa 18:30 Sassenheim Da1 (Dames) - BZ&PC Da2 (Dames) 14 - 1
12 maa 18:25 ZVVS H6 (Heren) - BZ&PC H6 (Heren) 1 - 3
12 maa 18:15 BZ&PC BZ&PC/OZV BJ1 (Jongens-B <17) - ZVL-1886 Center ZVL-1886 BJ*2 (Jongens-B <17) 2 - 12
12 maa 17:50 ZVL-1886 Center H8 (Heren) - BZ&PC H5 (Heren) 9 - 5
12 maa 17:50 BZ&PC H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZVVS H2 (Heren Reserve (Bond)) 8 - 4
12 maa 16:50 BZ&PC H4 (Heren) - NieMo Barracuda H1 (Heren) 3 - 4
12 maa 16:00 BZ&PC BZ&PC/OZV AJ*1 (Jongens-A <19) - Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/de Lansingh AJ1 (Jongens-A <19) 5 - 3
12 maa 15:40 Z&PC Rotterdam Da5 (Dames) - BZ&PC Da4 (Dames) 11 - 3
12 maa 15:15 BZ&PC DG2 (Gemengd-D <13) - Aquadraat (SG) Aquadraat DG*1 (Gemengd-D <13) 13 - 13
12 maa 14:30 BZ&PC BZ&PC EG*1 (Gemengd-E <11) - OZV EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 11
19 feb 20:05 MNC Dordrecht H2 (Heren Reserve (Bond)) - BZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) 15 - 8
19 feb 19:50 BZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - ZPB H&L Productions Da1 (Dames (Bond)) 5 - 6
19 feb 18:15 ZVVS H3 (Heren) - BZ&PC H4 (Heren) 8 - 10
19 feb 16:50 SVH H3 (Heren Reserve (Bond)) - BZ&PC H3 (Heren Reserve (Bond)) 9 - 6
12 feb 18:15 ZVL-1886 Center Da8 (Dames) - BZ&PC Da3 (Dames) 12 - 1
12 feb 18:10 De Vliet (SG) de Vliet BJ*1 (Jongens-B <17) - BZ&PC BZ&PC/OZV BJ1 (Jongens-B <17) 2 - 6
12 feb 16:30 BZ&PC Da4 (Dames) - SVH Da3 (Dames) 7 - 6
12 feb 15:45 BZ&PC H6 (Heren) - NZ&PC H1 (Heren) 7 - 5
12 feb 15:10 ZVL-1886 Center EG1 (Gemengd-E <11) - BZ&PC BZ&PC EG*1 (Gemengd-E <11) 15 - 1
12 feb 15:00 BZ&PC H7 (Heren) - NZ&PC H2 (Heren) 8 - 2
12 feb 14:30 Katwijk DG2 (Gemengd-D <13) - BZ&PC DG2 (Gemengd-D <13) 1 - 8
6 feb 17:45 Z&PC De Gouwe H5 (Heren) - BZ&PC H6 (Heren) 3 - 13
6 feb 17:00 MNC Dordrecht Da2 (Dames) - BZ&PC Da2 (Dames) 22 - 0
5 feb 21:00 Waterpolo Residentie (SG) H2 (Heren) - BZ&PC H5 (Heren) 7 - 5
5 feb 19:45 AZL H3 (Heren) - BZ&PC H7 (Heren) 11 - 0
5 feb 18:50 VZV H1 (Heren (Bond)) - BZ&PC H1 (Heren (Bond)) 11 - 17
5 feb 18:25 BZ&PC H3 (Heren Reserve (Bond)) - WZC (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) 16 - 4
5 feb 17:35 BZ&PC H4 (Heren) - De Vliet (SG) H1 (Heren) 9 - 7
5 feb 16:45 NieMo Barracuda Da1 (Dames) - BZ&PC Da4 (Dames) 7 - 5
5 feb 16:45 BZ&PC BZ&PC/OZV AJ*1 (Jongens-A <19) - MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-A <19) 2 - 18
5 feb 15:55 BZ&PC Da3 (Dames) - De Reigers (SG) Da1 (Dames) 0 - 8
5 feb 15:05 BZ&PC BZ&PC/OZV BJ1 (Jongens-B <17) - Waterpolo Residentie (SG) BJ1 (Jongens-B <17) 6 - 4
5 feb 14:20 BZ&PC DG2 (Gemengd-D <13) - WZK Zwemmen DG1 (Gemengd-D <13) 16 - 2
5 feb 13:30 BZ&PC BZ&PC EG*1 (Gemengd-E <11) - NieMo Barracuda EG1 (Gemengd-E <11) 7 - 7
29 jan 20:50 BZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) - Katwijk H2 (Heren Reserve (Bond)) 14 - 7
29 jan 19:45 BZ&PC H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center H5 (Heren Reserve (Bond)) 7 - 7
29 jan 18:45 BZ&PC H4 (Heren) - ZPB H&L Productions H4 (Heren) 3 - 4
29 jan 18:15 d'ELFT Delft/ZVVS BJ 2 (Jongens-B <17) - BZ&PC BZ&PC/OZV BJ1 (Jongens-B <17) 11 - 5
29 jan 17:55 BZ&PC H6 (Heren) - WIDEX GZC DONK H7 (Heren) 9 - 8
29 jan 17:10 BZ&PC Da3 (Dames) - SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames) 0 - 6
29 jan 15:30 BZ&PC BZ&PC DG*1 (Gemengd-D <13) - SVH SVH DG*1 (Gemengd-D <13) 9 - 5
29 jan 14:45 BZ&PC DG2 (Gemengd-D <13) - WZC (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 14 - 10
29 jan 14:00 BZ&PC BZ&PC EG*1 (Gemengd-E <11) - De Reigers (SG) de Reigers EG*1 (Gemengd-E <11) 7 - 8
27 nov 20:25 d'ELFT Da1 (Dames) - BZ&PC Da2 (Dames) 12 - 2
27 nov 19:30 BZC Da2 (Dames) - BZ&PC Da4 (Dames) 8 - 5
27 nov 18:55 BZ&PC BZ&PC/OZV AJ*1 (Jongens-A <19) - Zwemvereniging Westland AJ1 (Jongens-A <19) 3 - 14
27 nov 18:20 Z&PC De Gouwe De Gouwe BJ*1 (Jongens-B <17) - BZ&PC BZ&PC/OZV BJ1 (Jongens-B <17) 12 - 1
27 nov 17:00 BZ&PC Da3 (Dames) - Zwemvereniging Westland Da1 (Dames) 7 - 5
27 nov 16:15 BZ&PC H5 (Heren) - De Reigers (SG) H4 (Heren) 10 - 8
27 nov 15:30 BZ&PC H6 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H3 (Heren) 11 - 8
27 nov 14:45 BZ&PC BZ&PC DG*1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Center DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 20
27 nov 14:00 BZ&PC BZ&PC EG*1 (Gemengd-E <11) - Z&PC De Gouwe De Gouwe EG*2 (Gemengd-E <11) 6 - 5
20 nov 19:50 BZ&PC H3 (Heren Reserve (Bond)) - De Reigers (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) 7 - 6
20 nov 19:45 UZSC H4 (Heren Reserve (Bond)) - BZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) 15 - 11
20 nov 18:55 BZ&PC Da2 (Dames) - SVH Da1 (Dames) 4 - 18
20 nov 18:45 VZC H1 (Heren (Bond)) - BZ&PC H1 (Heren (Bond)) 15 - 10
20 nov 18:10 BZ&PC H4 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H1 (Heren) 17 - 7
20 nov 17:25 WIDEX GZC DONK H6 (Heren) - BZ&PC H5 (Heren) 4 - 5
20 nov 17:20 BZ&PC H7 (Heren) - NieMo Barracuda H5 (Heren) 3 - 9
20 nov 17:15 WZC (SG) WZC BJ*1 (Jongens-A <19) - BZ&PC BZ&PC/OZV AJ*1 (Jongens-A <19) 11 - 5
20 nov 17:10 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (Dames (Bond)) - BZ&PC Da1 (Dames (Bond)) 16 - 6
20 nov 16:35 WZC (SG) WZC EG*1 (Gemengd-E <11) - BZ&PC BZ&PC EG*1 (Gemengd-E <11) 4 - 8
20 nov 16:30 BZ&PC BZ&PC/OZV BJ1 (Jongens-B <17) - Vivax Vivax BJ*1 (Jongens-B <17) 1 - 20
20 nov 16:15 Aquadraat (SG) H3 (Heren) - BZ&PC H6 (Heren) 12 - 9
20 nov 13:55 ZPB H&L Productions DG2 (Gemengd-D <13) - BZ&PC BZ&PC DG*1 (Gemengd-D <13) 8 - 9
13 nov 20:00 BZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond)) 7 - 9
13 nov 19:55 - BZ&PC H3 (Heren Reserve (Bond)) 7 - 16
13 nov 18:45 BZ&PC H1 (Heren (Bond)) - De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond)) 8 - 12
13 nov 18:25 - BZ&PC Da4 (Dames) 1 - 12
13 nov 18:15 WZC (SG) Da2 (Dames) - BZ&PC Da2 (Dames) 8 - 3
13 nov 17:45 BZ&PC H6 (Heren) - AZL H2 (Heren) 7 - 4
13 nov 17:10 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 4 (Heren) - BZ&PC H4 (Heren) 8 - 9
13 nov 17:00 BZ&PC H5 (Heren) - Wave H2 (Heren) 6 - 7
13 nov 16:45 WZC (SG) H7 (Heren) - BZ&PC H7 (Heren) 7 - 3
13 nov 16:45 De Plas De Plas BJ*1 (Jongens-B <17) - BZ&PC BZ&PC/OZV BJ1 (Jongens-B <17) 8 - 15
13 nov 16:10 BZ&PC BZ&PC/OZV AJ*1 (Jongens-A <19) - Katwijk Katwijk AJ*1 (Jongens-A <19) 6 - 13
13 nov 15:20 BZ&PC Da3 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da4 (Dames) 4 - 4
13 nov 14:35 BZ&PC BZ&PC DG*1 (Gemengd-D <13) - WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13) 10 - 6
13 nov 13:45 BZ&PC DG2 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Center DG4 (Gemengd-D <13) 2 - 20
13 nov 13:00 BZ&PC BZ&PC EG*1 (Gemengd-E <11) - Zwemvereniging Westland EG1 (Gemengd-E <11) 7 - 6
6 nov 20:25 BZC Brandenburg H1 (Heren (Bond)) - BZ&PC H1 (Heren (Bond)) 12 - 8
6 nov 20:20 ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond)) - BZ&PC Da1 (Dames (Bond)) 7 - 5
6 nov 20:10 ZVVS Da2 (Dames) - BZ&PC Da2 (Dames) 15 - 2
6 nov 19:55 Zwemvereniging Westland H3 (Heren) - BZ&PC H7 (Heren) 13 - 1
6 nov 19:45 WZC (SG) H5 (Heren) - BZ&PC H6 (Heren) 3 - 4
6 nov 19:00 BZ&PC BZ&PC/OZV AJ*1 (Jongens-A <19) - Waterpolo Residentie (SG) AJ1 (Jongens-A <19) 5 - 11
6 nov 18:50 BZ&PC H3 (Heren Reserve (Bond)) - d'ELFT H2 (Heren Reserve (Bond)) 6 - 3
6 nov 18:45 d'ELFT Da3 (Dames) - BZ&PC Da4 (Dames) 4 - 4
6 nov 18:15 BZ&PC BZ&PC/OZV BJ1 (Jongens-B <17) - Sassenheim BJ1 (Jongens-B <17) 9 - 9
6 nov 17:50 BZ&PC H4 (Heren) - Sassenheim H2 (Heren) 2 - 4
6 nov 17:00 BZ&PC Da3 (Dames) - De Kempvis Da3 (Dames) 5 - 7
6 nov 16:15 BZ&PC BZ&PC DG*1 (Gemengd-D <13) - De Kempvis De Kempvis DG*1 (Gemengd-D <13) 1 - 25
6 nov 15:30 BZ&PC DG2 (Gemengd-D <13) - NZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) 8 - 7
30 okt 18:45 ZVL-1886 Center ZVL-1886 BJ*2 (Jongens-B <17) - BZ&PC BZ&PC/OZV BJ1 (Jongens-B <17) 12 - 3
30 okt 18:10 NieMo Barracuda H1 (Heren) - BZ&PC H4 (Heren) 6 - 6
30 okt 18:05 BZ&PC Da2 (Dames) - Sassenheim Da1 (Dames) 3 - 8
30 okt 17:55 Aquadraat (SG) Aquadraat DG*1 (Gemengd-D <13) - BZ&PC DG2 (Gemengd-D <13) 16 - 3
30 okt 17:30 OZV EG1 (Gemengd-E <11) - BZ&PC BZ&PC EG*1 (Gemengd-E <11) 10 - 7
30 okt 17:20 BZ&PC H5 (Heren) - ZVL-1886 Center H8 (Heren) 5 - 10
30 okt 16:30 BZ&PC Da4 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da5 (Dames) 3 - 10
30 okt 15:45 BZ&PC H6 (Heren) - ZVVS H6 (Heren) 7 - 12
30 okt 15:00 BZ&PC H7 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H4 (Heren) 5 - 6
30 okt 15:00 Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/de Lansingh AJ1 (Jongens-A <19) - BZ&PC BZ&PC/OZV AJ*1 (Jongens-A <19) 9 - 5
16 okt 20:05 ZVVS H2 (Heren Reserve (Bond)) - BZ&PC H3 (Heren Reserve (Bond)) 4 - 14
16 okt 19:50 BZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (Dames (Bond)) 3 - 7
16 okt 18:30 BZ&PC H1 (Heren (Bond)) - ZV Haerlem H1 (Heren (Bond)) 17 - 9
16 okt 17:55 AZC H3 (Heren Reserve (Bond)) - BZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) 8 - 17
9 okt 20:30 JAWS Amsterdam H1 (Heren (Bond)) - BZ&PC H1 (Heren (Bond)) 5 - 8
9 okt 19:20 BZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H2 (Heren Reserve (Bond)) 11 - 12
9 okt 18:15 BZ&PC H3 (Heren Reserve (Bond)) - SVH H3 (Heren Reserve (Bond)) 5 - 10
9 okt 17:30 BZ&PC Da3 (Dames) - ZVL-1886 Center Da8 (Dames) 7 - 14
9 okt 17:05 ZPB H&L Productions Da1 (Dames (Bond)) - BZ&PC Da1 (Dames (Bond)) 13 - 8
9 okt 16:45 NZ&PC H2 (Heren) - BZ&PC H7 (Heren) 4 - 7
9 okt 16:40 BZ&PC BZ&PC/OZV BJ1 (Jongens-B <17) - De Vliet (SG) de Vliet BJ*1 (Jongens-B <17) 6 - 6
9 okt 16:00 NZ&PC H1 (Heren) - BZ&PC H6 (Heren) 2 - 9
9 okt 15:55 BZ&PC DG2 (Gemengd-D <13) - Katwijk DG2 (Gemengd-D <13) 18 - 5
9 okt 15:45 Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames) - BZ&PC Da2 (Dames) 10 - 6
9 okt 15:15 BZ&PC BZ&PC EG*1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Center EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 17
3 okt 17:00 Waterpolo Residentie (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - BZ&PC BZ&PC/OZV BJ1 (Jongens-B <17) 12 - 8
3 okt 15:30 MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-A <19) - BZ&PC BZ&PC/OZV AJ*1 (Jongens-A <19) 17 - 4
2 okt 20:35 BZ&PC H1 (Heren (Bond)) - VZV H1 (Heren (Bond)) 11 - 7
2 okt 20:25 WZC (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - BZ&PC H3 (Heren Reserve (Bond)) 12 - 9
2 okt 20:00 ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond)) - BZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) 15 - 12
2 okt 19:40 De Vliet (SG) H1 (Heren) - BZ&PC H4 (Heren) 11 - 7
2 okt 19:20 BZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond)) 9 - 10
2 okt 18:30 BZ&PC Da2 (Dames) - MNC Dordrecht Da2 (Dames) 4 - 5
2 okt 18:30 De Reigers (SG) Da1 (Dames) - BZ&PC Da3 (Dames) 10 - 4
2 okt 17:45 BZ&PC H5 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H2 (Heren) 3 - 8
2 okt 17:00 BZ&PC Da4 (Dames) - NieMo Barracuda Da1 (Dames) 6 - 2
2 okt 16:15 BZ&PC H6 (Heren) - Z&PC De Gouwe H5 (Heren) 12 - 4
2 okt 16:00 NieMo Barracuda EG1 (Gemengd-E <11) - BZ&PC BZ&PC EG*1 (Gemengd-E <11) 11 - 8
2 okt 15:30 BZ&PC H7 (Heren) - AZL H3 (Heren) 0 - 13
26 sep 17:05 ZPB H&L Productions BJ2 (Jongens-A <19) - BZ&PC BZ&PC/OZV AJ*1 (Jongens-A <19) 16 - 5
26 sep 16:15 ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13) - BZ&PC BZ&PC DG*1 (Gemengd-D <13) 27 - 1
25 sep 18:45 ZPS H1 (Heren) - BZ&PC H4 (Heren) 7 - 6
25 sep 17:55 BZ&PC Da2 (Dames) - De Kempvis Da1 (Dames) 4 - 11
25 sep 17:45 Sassenheim Da2 (Dames) - BZ&PC Da3 (Dames) 10 - 3
25 sep 17:10 ZVL-1886 Center EG3 (Gemengd-E <11) - BZ&PC BZ&PC EG*1 (Gemengd-E <11) 3 - 19
25 sep 17:05 BZ&PC Da4 (Dames) - ZZ&PC De Devel Da1 (Dames) 6 - 4
25 sep 16:30 Katwijk H6 (Heren) - BZ&PC H5 (Heren) 3 - 3
25 sep 16:15 BZ&PC BZ&PC/OZV BJ1 (Jongens-B <17) - Katwijk BJ1 (Jongens-B <17) 6 - 8
18 sep 19:30 BZ&PC H5 (Heren) - WZC (SG) H4 (Heren) 6 - 11
18 sep 18:40 BZ&PC BZ&PC/OZV AJ*1 (Jongens-A <19) - De Kempvis De Kempvis BJ*1 (Jongens-A <19) 7 - 5
18 sep 18:25 Aquadraat (SG) H5 (Heren) - BZ&PC H7 (Heren) 5 - 4
18 sep 18:00 Wiekslag Da2 (Dames) - BZ&PC Da2 (Dames) 3 - 2
18 sep 17:55 BZ&PC H6 (Heren) - DES H1 (Heren) 9 - 3
18 sep 17:45 De Reigers (SG) de Reigers BJ*1 (Jongens-B <17) - BZ&PC BZ&PC/OZV BJ1 (Jongens-B <17) 5 - 2
18 sep 17:10 BZ&PC Da3 (Dames) - AZC Da2 (Dames) 1 - 10
18 sep 16:25 BZ&PC BZ&PC DG*1 (Gemengd-D <13) - ZVVS DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 23
18 sep 15:40 BZ&PC DG2 (Gemengd-D <13) - AZC DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 15
11 sep 18:15 WZK Zwemmen DG1 (Gemengd-D <13) - BZ&PC DG2 (Gemengd-D <13) 16 - 17
Verenigingsinformatie
NaamBZ&PC
AccommodatiegegevensDe Kuil
BODEGRAVEN
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.