HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging Het Ravijn - Nijverdal

DatumTijdWedstrijdLocatie
28 nov 14:15 VZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG3 (Gemengd-E <11)De Stamper
28 nov 15:00 Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Het Ravijn
28 nov 16:10 Het Ravijn CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Het Ravijn
28 nov 17:00 EZC BG1 (Gemengd-B <17) - Het Ravijn BG1 (Gemengd-B <17)Het Slagman
28 nov 17:00 VKC'03 EG1 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG2 (Gemengd-E <11)De Vlaskoel
28 nov 17:15 Het Ravijn H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren Reserve (Bond))Het Ravijn
28 nov 17:30 De Ham Da2 (Dames Reserve (Bond)) - Het Ravijn Da2 (Dames Reserve (Bond))De Crommenije
28 nov 18:20 Het Ravijn Da3 (Dames (Bond)) - HZPC/Avéna (SG) Da1 (Dames (Bond))Het Ravijn
28 nov 18:30 OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - Het Ravijn CG1 (Gemengd-C <15)Vondersweijde
28 nov 18:50 De Ham Da1 (Dames (Bond)) - Het Ravijn Da1 (Dames (Bond))De Crommenije
28 nov 19:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond)) - Het Ravijn H1 (Heren (Bond))Sportcomplex Amerena
29 nov 14:00 Het Ravijn EG1 (Gemengd-E <11) - Schuurman BZC EG2 (Gemengd-E <11)Het Ravijn
29 nov 14:30 ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Slag
29 nov 14:40 Het Ravijn DG2 (Gemengd-D <13) - EZC DG1 (Gemengd-D <13)Het Ravijn
29 nov 15:40 Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - VZV Njord BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Het Ravijn
5 dec 14:15 ZVL-1886 Tetteroo CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))De Zijl
5 dec 15:30 Het Ravijn Da3 (Dames (Bond)) - Losser Da1 (Dames (Bond))Het Ravijn
5 dec 16:00 Polar Bears Da2 (Dames Reserve (Bond)) - Het Ravijn Da2 (Dames Reserve (Bond))De Peppel
5 dec 18:15 VZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - Het Ravijn H3 (Heren Reserve (Bond))De Vallei
5 dec 18:30 Het Ravijn H1 (Heren (Bond)) - De Ham H1 (Heren (Bond))Het Ravijn
5 dec 19:55 Het Ravijn H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Ham H2 (Heren Reserve (Bond))Het Ravijn
6 dec 14:00 Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Het Ravijn
6 dec 15:30 PSV BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportcentrum voor studenten
12 dec 13:30 Het Ravijn EG3 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG1 (Gemengd-E <11)Het Ravijn
12 dec 14:10 Het Ravijn EG2 (Gemengd-E <11) - EZC EG1 (Gemengd-E <11)Het Ravijn
12 dec 14:50 Het Ravijn DG1 (Gemengd-D <13) - Aquapoldro DG1 (Gemengd-D <13)Het Ravijn
12 dec 15:30 Het Ravijn CG1 (Gemengd-C <15) - De Veene CG1 (Gemengd-C <15)Het Ravijn
12 dec 16:00 OZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - Het Ravijn DG2 (Gemengd-D <13)Vondersweijde
12 dec 16:15 Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Het Ravijn
12 dec 17:25 Het Ravijn CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Het Ravijn
12 dec 18:35 Het Ravijn BG1 (Gemengd-B <17) - OZ&PC BG1 (Gemengd-B <17)Het Ravijn
12 dec 19:30 Schuurman BZC H1 (Heren (Bond)) - Het Ravijn H1 (Heren (Bond))t Timpke
12 dec 20:35 WIDEX GZC DONK H3 (Heren Reserve (Bond)) - Het Ravijn H3 (Heren Reserve (Bond))Groenhovenbad
12 dec 20:50 Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - Het Ravijn H2 (Heren Reserve (Bond))t Timpke
13 dec 14:00 Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Het Ravijn
13 dec 16:15 UZSC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Krommerijn
13 dec 18:00 Polar Bears H3 (Heren Reserve (Bond)) - Het Ravijn H2 (Heren Reserve (Bond))De Peppel
19 dec 16:00 Het Ravijn DG2 (Gemengd-D <13) - VZ&PC DG1 (Gemengd-D <13)Het Ravijn
19 dec 17:00 Het Ravijn H1 (Heren (Bond)) - PSV H1 (Heren (Bond))Het Ravijn
19 dec 18:15 Flevo DG1 (Gemengd-D <13) - Het Ravijn DG1 (Gemengd-D <13)Jaap van der Krol Bad
19 dec 18:30 Het Ravijn H2 (Heren Reserve (Bond)) - Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond))Het Ravijn
1 jan 00:00 Het Ravijn H3 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H3 (Heren Reserve (Bond))Het Ravijn
1 jan 00:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Sportcomplex Amerena
1 jan 00:00 Waterpolo Den Haag (SG) CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Het Ravijn CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Hofbad
9 jan 13:00 Het Ravijn EG1 (Gemengd-E <11) - VZ&PC EG1 (Gemengd-E <11)Het Ravijn
9 jan 13:40 Het Ravijn DG1 (Gemengd-D <13) - Aqua-Novio'94 DG1 (Gemengd-D <13)Het Ravijn
9 jan 14:25 Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Het Ravijn
9 jan 15:35 Het Ravijn CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Het Ravijn
9 jan 15:50 De Mors EG1 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG3 (Gemengd-E <11)De Koerbelt
9 jan 16:45 Het Ravijn BG1 (Gemengd-B <17) - De Dinkel BG1 (Gemengd-B <17)Het Ravijn
9 jan 17:15 De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15) - Het Ravijn CG1 (Gemengd-C <15)Dorper Esch
9 jan 17:35 Het Ravijn Da3 (Dames (Bond)) - Neptunia'24 Da1 (Dames (Bond))Het Ravijn
9 jan 20:30 Het Ravijn H3 (Heren Reserve (Bond)) - PSV H2 (Heren Reserve (Bond))Het Ravijn
10 jan 14:00 Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Het Ravijn
10 jan 15:20 Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Het Ravijn
16 jan 14:45 Het Ravijn DG2 (Gemengd-D <13) - SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13)Het Ravijn
16 jan 15:35 Het Ravijn DG1 (Gemengd-D <13) - ENC Arnhem (SG) DG1 (Gemengd-D <13)Het Ravijn
16 jan 15:45 Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Het Ravijn CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))t Timpke
16 jan 16:25 Het Ravijn Da3 (Dames (Bond)) - SWOL 1894 Da2 (Dames (Bond))Het Ravijn
16 jan 16:30 De Mors BG1 (Gemengd-B <17) - Het Ravijn BG1 (Gemengd-B <17)De Koerbelt
16 jan 16:45 Domstad (SG) CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))De Krommerijn
17 jan 14:00 Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Het Ravijn
17 jan 18:00 MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportboulevard
17 jan 18:00 ZPC De Hof EG1 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG3 (Gemengd-E <11)De Vijf Heuvels
23 jan 13:50 Het Ravijn EG1 (Gemengd-E <11) - De Mors EG1 (Gemengd-E <11)Het Ravijn
23 jan 14:30 Het Ravijn DG2 (Gemengd-D <13) - Schuurman BZC DG1 (Gemengd-D <13)Het Ravijn
23 jan 14:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Sportcomplex Amerena
23 jan 15:15 Het Ravijn CG1 (Gemengd-C <15) - VKC'03 CG1 (Gemengd-C <15)Het Ravijn
23 jan 16:05 Het Ravijn BG1 (Gemengd-B <17) - Losser BG1 (Gemengd-B <17)Het Ravijn
23 jan 16:30 Losser EG2 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG2 (Gemengd-E <11)Brilmansdennen
23 jan 16:50 Het Ravijn CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Het Ravijn
23 jan 18:45 WSG ESTA (SG) Da1 (Dames (Bond)) - Het Ravijn Da3 (Dames (Bond))Aquarena
24 jan 15:00 De Ham BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Crommenije
30 jan 15:00 VZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) - Het Ravijn BG1 (Gemengd-B <17)De Stamper
30 jan 15:45 Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Het Ravijn
30 jan 16:25 Schuurman BZC EG1 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG3 (Gemengd-E <11)t Timpke
30 jan 16:55 Het Ravijn CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Het Ravijn
30 jan 17:00 SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13) - Het Ravijn DG2 (Gemengd-D <13)De Vrolijkheid
30 jan 17:30 WS Twente CG1 (Gemengd-C <15) - Het Ravijn CG1 (Gemengd-C <15)t Wooldrik
30 jan 18:05 Het Ravijn Da3 (Dames (Bond)) - De Walvisch Da1 (Dames (Bond))Het Ravijn
30 jan 18:30 WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond)) - Het Ravijn Da1 (Dames (Bond))Groenhovenbad
30 jan 19:25 Het Ravijn Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo Da3 (Dames Reserve (Bond))Het Ravijn
30 jan 20:30 Het Ravijn H3 (Heren Reserve (Bond)) - Aqua-Novio'94 H2 (Heren Reserve (Bond))Het Ravijn
31 jan 13:45 Het Ravijn EG2 (Gemengd-E <11) - Losser EG1 (Gemengd-E <11)Het Ravijn
31 jan 14:25 Het Ravijn DG1 (Gemengd-D <13) - Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13)Het Ravijn
31 jan 15:20 Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Het Ravijn
31 jan 18:30 Polar Bears Polar Bears/VZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Peppel
6 feb 14:15 ZVL-1886 Tetteroo Da2 (Dames Reserve (Bond)) - Het Ravijn Da2 (Dames Reserve (Bond))De Zijl
6 feb 14:40 Het Ravijn EG2 (Gemengd-E <11) - VKC'03 EG1 (Gemengd-E <11)Het Ravijn
6 feb 15:15 Het Ravijn BG1 (Gemengd-B <17) - WS Twente BG1 (Gemengd-B <17)Het Ravijn
6 feb 16:00 ZPC De Hof EG1 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG1 (Gemengd-E <11)De Vijf Heuvels
6 feb 16:15 VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Zwembad Den Ekkerman
6 feb 16:55 EZC DG1 (Gemengd-D <13) - Het Ravijn DG2 (Gemengd-D <13)Het Slagman
6 feb 17:05 Het Ravijn CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Het Ravijn
6 feb 17:55 SWOL 1894 H2 (Heren Reserve (Bond)) - Het Ravijn H3 (Heren Reserve (Bond))De Vrolijkheid
6 feb 18:00 Het Ravijn Da1 (Dames (Bond)) - SWOL 1894 Da1 (Dames (Bond))Het Ravijn
7 feb 14:00 Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Watervlo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Het Ravijn
7 feb 15:35 WIDEX GZC DONK BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Groenhovenbad
13 feb 16:00 Het Ravijn EG3 (Gemengd-E <11) - ZPC De Hof EG1 (Gemengd-E <11)Het Ravijn
13 feb 17:20 ZVL-1886 Tetteroo Da1 (Dames (Bond)) - Het Ravijn Da1 (Dames (Bond))De Zijl
13 feb 18:05 ZV De Zaan Da2 (Dames Reserve (Bond)) - Het Ravijn Da2 (Dames Reserve (Bond))De Slag
20 feb 14:30 Het Ravijn CG1 (Gemengd-C <15) - VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15)Het Ravijn
20 feb 15:20 Het Ravijn BG1 (Gemengd-B <17) - VZ&PC BG2 (Gemengd-B <17)Het Ravijn
20 feb 16:30 Het Ravijn Da1 (Dames (Bond)) - UZSC Da1 (Dames (Bond))Het Ravijn
20 feb 17:55 Het Ravijn Da2 (Dames Reserve (Bond)) - UZSC Da3 (Dames Reserve (Bond))Het Ravijn
27 feb 14:00 Het Ravijn H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond))Het Ravijn
27 feb 15:25 Het Ravijn H2 (Heren Reserve (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))Het Ravijn
27 feb 16:30 Het Ravijn Da3 (Dames (Bond)) - EZC Da2 (Dames (Bond))Het Ravijn
27 feb 17:55 ZPB H&L Productions Da1 (Dames (Bond)) - Het Ravijn Da1 (Dames (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
27 feb 18:15 Scholtenhagen BG1 (Gemengd-B <17) - Het Ravijn BG1 (Gemengd-B <17)De Wilder
27 feb 19:45 UZSC Da2 (Dames Reserve (Bond)) - Het Ravijn Da2 (Dames Reserve (Bond))De Krommerijn
28 feb 14:00 Het Ravijn Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo Da2 (Dames Reserve (Bond))Het Ravijn
28 feb 15:30 Het Ravijn H2 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H3 (Heren Reserve (Bond))Het Ravijn
6 maa 16:00 Het Ravijn BG1 (Gemengd-B <17) - De Grunte BG1 (Gemengd-B <17)Het Ravijn
6 maa 16:55 Het Ravijn CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - PSV CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Het Ravijn
6 maa 17:00 OZ&PC Da2 (Dames (Bond)) - Het Ravijn Da3 (Dames (Bond))Vondersweijde
6 maa 17:30 Polar Bears H2 (Heren Reserve (Bond)) - Het Ravijn H2 (Heren Reserve (Bond))De Peppel
6 maa 17:55 Aquapoldro DG1 (Gemengd-D <13) - Het Ravijn DG1 (Gemengd-D <13)Sprenkelaar
6 maa 18:30 Het Ravijn Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da1 (Dames (Bond))Het Ravijn
6 maa 18:45 ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
6 maa 19:50 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren Reserve (Bond)) - Het Ravijn H3 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
6 maa 20:00 Het Ravijn Da2 (Dames Reserve (Bond)) - Polar Bears Da2 (Dames Reserve (Bond))Het Ravijn
7 maa 14:55 EZC EG1 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG2 (Gemengd-E <11)Het Slagman
7 maa 16:40 Het Ravijn DG2 (Gemengd-D <13) - OZ&PC DG1 (Gemengd-D <13)Het Ravijn
7 maa 17:25 Het Ravijn CG1 (Gemengd-C <15) - EZC CG2 (Gemengd-C <15)Het Ravijn
7 maa 17:30 SVH BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportcentrum de Wilgenring
13 maa 14:15 VZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - Het Ravijn DG2 (Gemengd-D <13)De Stamper
13 maa 15:00 VZ&PC BG2 (Gemengd-B <17) - Het Ravijn BG1 (Gemengd-B <17)De Stamper
13 maa 16:00 UZSC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Het Ravijn CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Krommerijn
13 maa 16:10 Schuurman BZC EG2 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG3 (Gemengd-E <11)t Timpke
13 maa 16:40 Schuurman BZC EG1 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG1 (Gemengd-E <11)t Timpke
13 maa 17:00 Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Domstad (SG) CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Het Ravijn
13 maa 18:10 Het Ravijn Da3 (Dames (Bond)) - VZ&PC Da1 (Dames (Bond))Het Ravijn
13 maa 19:05 Het Ravijn H3 (Heren Reserve (Bond)) - VZC H2 (Heren Reserve (Bond))Het Ravijn
13 maa 19:30 PSV Da1 (Dames (Bond)) - Het Ravijn Da1 (Dames (Bond))De Tongelreep
13 maa 20:30 Het Ravijn H2 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H2 (Heren Reserve (Bond))Het Ravijn
13 maa 20:50 PSV Da2 (Dames Reserve (Bond)) - Het Ravijn Da2 (Dames Reserve (Bond))De Tongelreep
14 maa 13:15 Het Ravijn CG1 (Gemengd-C <15) - EZC CG1 (Gemengd-C <15)Het Ravijn
14 maa 14:00 Het Ravijn DG1 (Gemengd-D <13) - Flevo DG1 (Gemengd-D <13)Het Ravijn
14 maa 15:00 Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Het Ravijn
14 maa 16:20 VZV Njord BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Zwembad Den Ekkerman
20 maa 13:15 Aqua-Novio'94 DG1 (Gemengd-D <13) - Het Ravijn DG1 (Gemengd-D <13)Sportf.bad Nijmegen-West
20 maa 13:35 Het Ravijn BG1 (Gemengd-B <17) - EZC BG1 (Gemengd-B <17)Het Ravijn
20 maa 14:25 Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Het Ravijn
20 maa 15:00 VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - Het Ravijn CG1 (Gemengd-C <15)De Stamper
20 maa 15:35 Het Ravijn CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Het Ravijn
20 maa 16:15 HZPC/Avéna (SG) Da1 (Dames (Bond)) - Het Ravijn Da3 (Dames (Bond))Sportstad Heerenveen BV
20 maa 16:45 Het Ravijn H3 (Heren Reserve (Bond)) - SWOL 1894 H2 (Heren Reserve (Bond))Het Ravijn
20 maa 16:50 ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) - Het Ravijn Da1 (Dames (Bond))De Slag
20 maa 18:15 Het Ravijn Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZPB H&L Productions Da2 (Dames Reserve (Bond))Het Ravijn
20 maa 18:30 ZPB H&L Productions H2 (Heren Reserve (Bond)) - Het Ravijn H2 (Heren Reserve (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
21 maa 14:00 Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - PSV BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Het Ravijn
21 maa 16:30 Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Peppel
27 maa 14:15 ZVL-1886 Tetteroo CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))De Zijl
27 maa 14:30 De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Het Ravijn CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Crommenije
27 maa 16:00 Het Ravijn EG3 (Gemengd-E <11) - VZ&PC EG1 (Gemengd-E <11)Het Ravijn
27 maa 16:15 Schuurman BZC EG2 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG1 (Gemengd-E <11)t Timpke
27 maa 16:40 Het Ravijn CG1 (Gemengd-C <15) - OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15)Het Ravijn
27 maa 18:00 Het Ravijn Da1 (Dames (Bond)) - De Ham Da1 (Dames (Bond))Het Ravijn
27 maa 19:10 OZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) - Het Ravijn BG1 (Gemengd-B <17)Vondersweijde
27 maa 19:30 Het Ravijn H2 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H2 (Heren Reserve (Bond))Het Ravijn
28 maa 14:00 Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - UZSC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Het Ravijn
3 apr 15:30 WIDEX GZC DONK Da2 (Dames Reserve (Bond)) - Het Ravijn Da2 (Dames Reserve (Bond))Groenhovenbad
3 apr 16:55 ZVL-1886 Tetteroo H2 (Heren Reserve (Bond)) - Het Ravijn H2 (Heren Reserve (Bond))De Zijl
10 apr 14:15 Het Ravijn EG1 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG3 (Gemengd-E <11)Het Ravijn
10 apr 14:50 Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Het Ravijn
10 apr 15:40 ENC Arnhem (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - Het Ravijn DG1 (Gemengd-D <13)Valkenhuizen
10 apr 16:00 Het Ravijn CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - VZC VZC/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Het Ravijn
10 apr 17:20 De Veene CG1 (Gemengd-C <15) - Het Ravijn CG1 (Gemengd-C <15)Het Sportpark
10 apr 17:30 Het Ravijn Da2 (Dames Reserve (Bond)) - De Ham Da2 (Dames Reserve (Bond))Het Ravijn
10 apr 17:55 ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond)) - Het Ravijn H2 (Heren Reserve (Bond))De Slag
10 apr 19:10 Losser Da1 (Dames (Bond)) - Het Ravijn Da3 (Dames (Bond))Brilmansdennen
10 apr 19:15 UZSC H3 (Heren Reserve (Bond)) - Het Ravijn H3 (Heren Reserve (Bond))De Krommerijn
11 apr 16:15 ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
11 apr 17:00 AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))AquaRijn
17 apr 15:25 Schuurman BZC DG1 (Gemengd-D <13) - Het Ravijn DG2 (Gemengd-D <13)t Timpke
17 apr 16:00 Het Ravijn EG2 (Gemengd-E <11) - Losser EG2 (Gemengd-E <11)Het Ravijn
17 apr 16:30 De Grunte CG1 (Gemengd-C <15) - Het Ravijn CG1 (Gemengd-C <15)De Slag
17 apr 16:40 Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Het Ravijn
17 apr 16:40 ZVL-1886 Tetteroo Da3 (Dames Reserve (Bond)) - Het Ravijn Da2 (Dames Reserve (Bond))De Zijl
17 apr 17:05 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Het Ravijn CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Sportcomplex Amerena
17 apr 17:45 De Dinkel BG1 (Gemengd-B <17) - Het Ravijn BG1 (Gemengd-B <17)Dorper Esch
17 apr 18:00 Het Ravijn H2 (Heren Reserve (Bond)) - SVH H2 (Heren Reserve (Bond))Het Ravijn
24 apr 13:30 Het Ravijn EG3 (Gemengd-E <11) - De Mors EG1 (Gemengd-E <11)Het Ravijn
24 apr 14:05 Het Ravijn DG2 (Gemengd-D <13) - SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13)Het Ravijn
24 apr 14:15 VZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG1 (Gemengd-E <11)De Stamper
24 apr 14:45 Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13) - Het Ravijn DG1 (Gemengd-D <13)De Peppel
24 apr 14:50 Het Ravijn CG1 (Gemengd-C <15) - De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15)Het Ravijn
24 apr 15:15 Domstad (SG) CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))De Krommerijn
24 apr 15:40 Het Ravijn BG1 (Gemengd-B <17) - De Mors BG1 (Gemengd-B <17)Het Ravijn
24 apr 16:30 Losser EG1 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG2 (Gemengd-E <11)Brilmansdennen
24 apr 17:15 UZSC H2 (Heren Reserve (Bond)) - Het Ravijn H2 (Heren Reserve (Bond))De Krommerijn
24 apr 17:15 Neptunia'24 Da1 (Dames (Bond)) - Het Ravijn Da3 (Dames (Bond))Zwem- en recreatiebad It Rak
24 apr 18:10 WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Het Ravijn CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Groenhovenbad
8 mei 13:45 Het Ravijn CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Het Ravijn
8 mei 15:50 De Ham H2 (Heren Reserve (Bond)) - Het Ravijn H2 (Heren Reserve (Bond))De Crommenije
22 mei 14:15 ZVL-1886 Tetteroo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Het Ravijn CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Zijl
DatumTijdWedstrijdUitslag
11 okt 14:00 Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 11 - 9
10 okt 19:25 Het Ravijn H2 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H2 (Heren Reserve (Bond)) 9 - 10
10 okt 18:30 SWOL 1894 Da1 (Dames (Bond)) - Het Ravijn Da1 (Dames (Bond)) 3 - 22
10 okt 18:00 Het Ravijn H1 (Heren (Bond)) - Polar Bears H1 (Heren (Bond)) 6 - 5
10 okt 17:15 Aquapoldro DG1 (Gemengd-D <13) - Het Ravijn DG1 (Gemengd-D <13) 0 - 24
10 okt 16:45 Het Ravijn Da3 (Dames (Bond)) - WSG ESTA (SG) Da1 (Dames (Bond)) 6 - 7
10 okt 16:35 PSV H2 (Heren Reserve (Bond)) - Het Ravijn H3 (Heren Reserve (Bond)) 15 - 6
10 okt 16:30 VKC'03 CG1 (Gemengd-C <15) - Het Ravijn CG1 (Gemengd-C <15) 1 - 34
10 okt 16:25 UZSC Da3 (Dames Reserve (Bond)) - Het Ravijn Da2 (Dames Reserve (Bond)) 10 - 3
10 okt 15:50 Het Ravijn BG1 (Gemengd-B <17) - VZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) 5 - 15
10 okt 15:50 De Mors EG1 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG1 (Gemengd-E <11) 0 - 21
10 okt 15:00 Het Ravijn DG2 (Gemengd-D <13) - OZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) 0 - 23
4 okt 18:00 Waterpolo Den Haag (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 5 - 16
4 okt 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 10 - 11
4 okt 14:00 Het Ravijn Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZV De Zaan Da2 (Dames Reserve (Bond)) 7 - 12
3 okt 20:05 Waterpolo Den Haag (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - Het Ravijn H2 (Heren Reserve (Bond)) 9 - 18
3 okt 19:05 SWOL 1894 Da2 (Dames (Bond)) - Het Ravijn Da3 (Dames (Bond)) 7 - 6
3 okt 18:45 Waterpolo Den Haag (SG) H1 (Heren (Bond)) - Het Ravijn H1 (Heren (Bond)) 8 - 12
3 okt 18:15 Het Ravijn Da1 (Dames (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond)) 7 - 22
3 okt 17:10 Het Ravijn CG1 (Gemengd-C <15) - De Grunte CG1 (Gemengd-C <15) 10 - 5
3 okt 17:05 EZC DG1 (Gemengd-D <13) - Het Ravijn DG2 (Gemengd-D <13) 24 - 6
3 okt 16:35 Het Ravijn EG2 (Gemengd-E <11) - VKC'03 EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 2
3 okt 16:30 Losser BG1 (Gemengd-B <17) - Het Ravijn BG1 (Gemengd-B <17) 10 - 4
Verenigingsinformatie
NaamHet Ravijn
AccommodatiegegevensHet Ravijn
NIJVERDAL
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.