HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging DBD - Best

TeamPoule
DBD BJ1 (Jongens-B <17) 1e klasse A
DBD CG1 (Gemengd-C <15) 1e klasse A
DBD Da1 (Dames) 2e klasse A
DBD DG1 (Gemengd-D <13) 1e klasse B
DBD H1 (Heren (Bond)) Bond 3e divisie A
DBD H2 (Heren Reserve) Reserve 1e klasse A
DBD H3 (Heren) 2e klasse B
DatumTijdWedstrijdUitslag
7 mei 16:30 DBD H1 (Heren (Bond)) - DWV H1 (Heren (Bond)) 14 - 9
23 apr 18:05 DBD H2 (Heren Reserve) - De Warande H2 (Heren Reserve) 11 - 8
23 apr 17:00 DBD H1 (Heren (Bond)) - De Meer H1 (Heren (Bond)) 21 - 5
23 apr 16:15 DBD CG1 (Gemengd-C <15) - DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15) 13 - 1
23 apr 16:00 De Warande H3 (Heren) - DBD H3 (Heren) 10 - 6
23 apr 15:30 DBD DG1 (Gemengd-D <13) - Arethusa DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 16
12 apr 21:15 DBD H1 (Heren (Bond)) - Hellas-Glana H1 (Heren (Bond)) 17 - 12
9 apr 19:30 DBD Da1 (Dames) - Waterproof Da1 (Dames) 11 - 9
9 apr 18:30 DBD H2 (Heren Reserve) - VZV Njord H3 (Heren Reserve) 9 - 10
9 apr 17:45 DBD BJ1 (Jongens-B <17) - DZT'62 DZT 62 / LUTRA BJ1 (Jongens-B <17) 3 - 12
9 apr 17:30 Nayade H1 (Heren (Bond)) - DBD H1 (Heren (Bond)) 8 - 13
9 apr 16:15 DBD CG1 (Gemengd-C <15) - Waterproof Waterproof-Zwemsport Parkstad CG1 (Gemengd-C <15) 8 - 0
9 apr 15:30 DBD DG1 (Gemengd-D <13) - TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 14
8 apr 20:30 DBD H1 (Heren (Bond)) - De Rog H1 (Heren (Bond)) 16 - 4
5 apr 19:45 Arethusa H1 (Heren (Bond)) - DBD H1 (Heren (Bond)) 8 - 9
3 apr 18:00 De Rog H2 (Heren Reserve) - DBD H2 (Heren Reserve) 7 - 4
2 apr 17:55 Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13) - DBD DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 1
2 apr 16:30 DBD H1 (Heren (Bond)) - AquAmigos H1 (Heren (Bond)) 8 - 4
2 apr 16:20 DIO DIO Etten Leur H2 (Heren) - DBD H3 (Heren) 7 - 12
2 apr 15:15 Nuenen BJ1 (Jongens-B <17) - DBD BJ1 (Jongens-B <17) 4 - 8
2 apr 13:30 PSV CG1 (Gemengd-C <15) - DBD CG1 (Gemengd-C <15) 7 - 4
26 maa 19:50 DBD H3 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H1 (Heren) 2 - 8
26 maa 18:00 DBD BJ1 (Jongens-B <17) - De Treffers BJ1 (Jongens-B <17) 5 - 3
26 maa 17:00 DBD H2 (Heren Reserve) - HZPC H2 (Heren Reserve) 12 - 8
26 maa 16:15 DBD CG1 (Gemengd-C <15) - HZPC HZPC/Spio CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 6
26 maa 15:30 DBD DG1 (Gemengd-D <13) - HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 8
20 maa 19:30 De Rog H1 (Heren (Bond)) - DBD H1 (Heren (Bond)) 7 - 21
19 maa 21:25 De Rijn H1 (Heren (Bond)) - DBD H1 (Heren (Bond)) 10 - 13
19 maa 21:15 De Treffers Da2 (Dames) - DBD Da1 (Dames) 9 - 3
19 maa 19:00 PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17) - DBD BJ1 (Jongens-B <17) 6 - 10
19 maa 17:45 De Treffers CG1 (Gemengd-C <15) - DBD CG1 (Gemengd-C <15) 1 - 8
19 maa 16:45 Nayade H2 (Heren) - DBD H3 (Heren) 11 - 4
19 maa 15:15 SBC2000 H3 (Heren Reserve) - DBD H2 (Heren Reserve) 15 - 3
15 maa 21:15 DBD H1 (Heren (Bond)) - Arethusa H1 (Heren (Bond)) 13 - 10
13 maa 17:25 VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13) - DBD DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 4
12 maa 21:00 HZPC H1 (Heren (Bond)) - DBD H1 (Heren (Bond)) 1 - 19
12 maa 20:15 De Treffers H3 (Heren Reserve) - DBD H2 (Heren Reserve) 14 - 5
12 maa 19:00 ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) - DBD H3 (Heren) 8 - 8
12 maa 17:45 Nayade Classic Da1 (Dames) - DBD Da1 (Dames) 7 - 2
12 maa 16:15 VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15) - DBD CG1 (Gemengd-C <15) 16 - 3
12 maa 15:30 DIO BJ1 (Jongens-B <17) - DBD BJ1 (Jongens-B <17) 5 - 10
5 maa 17:00 De Meer H1 (Heren (Bond)) - DBD H1 (Heren (Bond)) 9 - 15
19 feb 18:40 Arethusa H3 (Heren) - DBD H3 (Heren) 13 - 7
19 feb 18:15 Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond)) - DBD H1 (Heren (Bond)) 9 - 15
12 feb 19:15 DBD H2 (Heren Reserve) - Arethusa H2 (Heren Reserve) 3 - 17
12 feb 18:30 DBD Da1 (Dames) - DZT'62 Da1 (Dames) 6 - 7
12 feb 17:45 DBD BJ1 (Jongens-B <17) - Arethusa BJ1 (Jongens-B <17) 8 - 5
12 feb 17:00 DBD H3 (Heren) - De Zuidwesthoek H1 (Heren) 5 - 10
12 feb 16:15 DBD CG1 (Gemengd-C <15) - AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 13
12 feb 15:30 DBD DG1 (Gemengd-D <13) - De Treffers DG1 (Gemengd-D <13) 0 - 14
5 feb 20:10 De Vennen H2 (Heren Reserve) - DBD H2 (Heren Reserve) 15 - 3
5 feb 18:30 SBC2000 H4 (Heren) - DBD H3 (Heren) 4 - 6
5 feb 18:00 Lutra Da2 (Dames) - DBD Da1 (Dames) 6 - 9
5 feb 17:15 Lutra BJ1 (Jongens-B <17) - DBD BJ1 (Jongens-B <17) 4 - 8
5 feb 16:30 Lutra CG1 (Gemengd-C <15) - DBD CG1 (Gemengd-C <15) 9 - 4
30 jan 18:30 De Rog BJ1 (Jongens-B <17) - DBD BJ1 (Jongens-B <17) 2 - 10
30 jan 17:45 De Rog CG1 (Gemengd-C <15) - DBD CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 19
30 jan 13:20 PSV PSV Waterpolo DG2 (Gemengd-D <13) - DBD DG1 (Gemengd-D <13) 17 - 4
29 jan 19:05 PSV H4 (Heren Reserve) - DBD H2 (Heren Reserve) 26 - 2
29 jan 18:15 Argo Da1 (Dames) - DBD Da1 (Dames) 9 - 6
29 jan 18:15 Hellas-Glana H1 (Heren (Bond)) - DBD H1 (Heren (Bond)) 8 - 14
27 nov 18:40 De Warande H2 (Heren Reserve) - DBD H2 (Heren Reserve) 15 - 9
27 nov 17:00 DBD H3 (Heren) - De Warande H3 (Heren) 8 - 5
21 nov 18:15 TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13) - DBD DG1 (Gemengd-D <13) 16 - 4
21 nov 18:00 DZT'62 DZT 62 / LUTRA BJ1 (Jongens-B <17) - DBD BJ1 (Jongens-B <17) 11 - 7
20 nov 21:10 Zeester-Meerval H2 (Heren) - DBD H3 (Heren) 8 - 5
20 nov 17:45 VZV Njord H3 (Heren Reserve) - DBD H2 (Heren Reserve) 13 - 5
20 nov 17:15 Waterproof Da1 (Dames) - DBD Da1 (Dames) 7 - 1
20 nov 17:00 DBD H1 (Heren (Bond)) - Nayade H1 (Heren (Bond)) 9 - 8
20 nov 15:15 Waterproof Waterproof-Zwemsport Parkstad CG1 (Gemengd-C <15) - DBD CG1 (Gemengd-C <15) 7 - 6
13 nov 19:20 DBD H3 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H2 (Heren) 7 - 6
13 nov 18:30 DBD H2 (Heren Reserve) - De Rog H2 (Heren Reserve) 9 - 6
13 nov 17:05 AquAmigos H1 (Heren (Bond)) - DBD H1 (Heren (Bond)) 2 - 16
13 nov 16:15 DBD CG1 (Gemengd-C <15) - PSV CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 6
6 nov 19:40 HZPC HZPC/Spio CG1 (Gemengd-C <15) - DBD CG1 (Gemengd-C <15) 7 - 6
6 nov 19:30 HZPC H2 (Heren Reserve) - DBD H2 (Heren Reserve) 12 - 4
6 nov 19:00 HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13) - DBD DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 8
6 nov 18:00 De Treffers BJ1 (Jongens-B <17) - DBD BJ1 (Jongens-B <17) 6 - 11
6 nov 16:30 Thetis H1 (Heren (Bond)) - DBD H1 (Heren (Bond)) 12 - 22
6 nov 15:30 DIO DIO Etten Leur H1 (Heren) - DBD H3 (Heren) 8 - 4
30 okt 20:20 DBD H2 (Heren Reserve) - De Treffers H3 (Heren Reserve) 4 - 18
30 okt 19:35 DBD Da1 (Dames) - Nayade Classic Da1 (Dames) 7 - 7
30 okt 18:30 DBD H1 (Heren (Bond)) - HZPC H1 (Heren (Bond)) 16 - 4
30 okt 17:45 DBD BJ1 (Jongens-B <17) - DIO BJ1 (Jongens-B <17) 7 - 4
30 okt 17:00 DBD H3 (Heren) - ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) 9 - 2
30 okt 16:15 DBD CG1 (Gemengd-C <15) - VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15) 2 - 15
30 okt 15:30 DBD DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 20
23 okt 20:15 De Zuidwesthoek H1 (Heren) - DBD H3 (Heren) 12 - 3
16 okt 18:00 Arethusa BJ1 (Jongens-B <17) - DBD BJ1 (Jongens-B <17) 1 - 16
10 okt 18:30 DZT'62 Da1 (Dames) - DBD Da1 (Dames) 9 - 10
9 okt 20:25 Arethusa H2 (Heren Reserve) - DBD H2 (Heren Reserve) 10 - 7
9 okt 18:00 AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15) - DBD CG1 (Gemengd-C <15) 19 - 1
9 okt 17:30 De Treffers DG1 (Gemengd-D <13) - DBD DG1 (Gemengd-D <13) 17 - 4
9 okt 16:30 DBD H1 (Heren (Bond)) - Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond)) 18 - 8
2 okt 19:15 DBD H2 (Heren Reserve) - De Vennen H2 (Heren Reserve) 8 - 11
2 okt 18:30 DBD Da1 (Dames) - Lutra Da2 (Dames) 8 - 7
2 okt 17:45 DBD BJ1 (Jongens-B <17) - Lutra BJ1 (Jongens-B <17) 13 - 1
2 okt 17:15 DWV H1 (Heren (Bond)) - DBD H1 (Heren (Bond)) 10 - 20
2 okt 17:00 DBD H3 (Heren) - SBC2000 H4 (Heren) 9 - 1
2 okt 16:15 DBD CG1 (Gemengd-C <15) - Lutra CG1 (Gemengd-C <15) 10 - 7
2 okt 15:30 DBD DG1 (Gemengd-D <13) - DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 17
25 sep 17:45 DBD Da1 (Dames) - VZV Njord Da2 (Dames) 2 - 3
25 sep 17:00 DBD H3 (Heren) - AquAmigos H2 (Heren) 3 - 7
25 sep 16:15 DBD BJ1 (Jongens-B <17) - De Krabben De Krabben/Hieronymus BJ1 (Jongens-B <17) 4 - 14
25 sep 15:30 DBD CG1 (Gemengd-C <15) - BZ&PC (Boxmeer) CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 6
18 sep 18:25 Arethusa CG1 (Gemengd-C <15) - DBD CG1 (Gemengd-C <15) 7 - 15
18 sep 18:20 AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13) - DBD DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 6
18 sep 17:00 DBD H3 (Heren) - AquAmigos H3 (Heren) 11 - 10
11 sep 17:30 DBD H2 (Heren Reserve) - PSV H5 (Heren Reserve) 8 - 21
Verenigingsinformatie
NaamDBD
AccommodatiegegevensZIB Zwemcentrum Best BV
BEST
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.