HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging DBD - Best

TeamPoule
DBD BJ1 (Jongens-B <17) 1e klasse A
DBD CG1 (Gemengd-C <15) 1e klasse B
DBD Da1 (Dames) 2e klasse A
DBD Da2 (Dames) 3e klasse B
DBD DG1 (Gemengd-D <13) 1e klasse B
DBD H1 (Heren (Bond)) Bond 3e divisie D
DBD H2 (Heren Reserve) Reserve 1e klasse A
DBD H3 (Heren) 2e klasse A
DBD H4 (Heren) 3e klasse C
DatumTijdWedstrijdLocatie
28 nov 16:30 DBD BJ1 (Jongens-B <17) - VZV Njord BJ2 (Jongens-B <17)ZIB Zwemcentrum Best BV
28 nov 17:15 DBD H3 (Heren) - ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren)ZIB Zwemcentrum Best BV
28 nov 18:45 Zwemsport Parkstad Da1 (Dames) - DBD Da2 (Dames)Zwembad Dr Pool
28 nov 19:00 Argo H2 (Heren) - DBD H4 (Heren)Zwembad Molenheide
28 nov 20:15 HZPC H2 (Heren Reserve) - DBD H2 (Heren Reserve)Zwembad De Berkel
29 nov 18:05 DZT'62 Da1 (Dames) - DBD Da1 (Dames)Zwembad De Wiemel
29 nov 18:40 De Rog H1 (Heren (Bond)) - DBD H1 (Heren (Bond))De IJzeren Man
6 dec 15:30 DZT'62 DZT 62 / LUTRA BJ1 (Jongens-B <17) - DBD BJ1 (Jongens-B <17)Zwembad De Wiemel
6 dec 16:15 Argo CG1 (Gemengd-C <15) - DBD CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Molenheide
12 dec 16:30 Hellas-Glana Da2 (Dames) - DBD Da2 (Dames)Combibad De Nieuwe Hateboer
12 dec 16:30 DBD CG1 (Gemengd-C <15) - Arethusa CG1 (Gemengd-C <15)ZIB Zwemcentrum Best BV
12 dec 17:15 DBD H1 (Heren (Bond)) - De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond))ZIB Zwemcentrum Best BV
12 dec 17:55 Arethusa Da2 (Dames) - DBD Da1 (Dames)Golfbad Oss
12 dec 18:20 DBD H3 (Heren) - De Zuidwesthoek H1 (Heren)ZIB Zwemcentrum Best BV
12 dec 18:45 Gorgo H2 (Heren) - DBD H4 (Heren)De Beemd
12 dec 21:30 Arethusa H2 (Heren Reserve) - DBD H2 (Heren Reserve)Golfbad Oss
9 jan 15:00 SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15) - DBD CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad de Wisselaar
9 jan 15:30 Thetis H1 (Heren (Bond)) - DBD H1 (Heren (Bond))LACO Sportcentrum Lingewaard
9 jan 16:00 DBD DG1 (Gemengd-D <13) - Merlet MERLET/BZ&PC (Gemengd-D <13)ZIB Zwemcentrum Best BV
9 jan 16:30 Aegir H2 (Heren) - DBD H3 (Heren)Ir. Ottenbad
9 jan 16:40 DBD Da1 (Dames) - VZV Njord Da3 (Dames)ZIB Zwemcentrum Best BV
9 jan 17:25 DBD Da2 (Dames) - SWNZ (SG) Da2 (Dames)ZIB Zwemcentrum Best BV
9 jan 17:45 Thalassa H2 (Heren) - DBD H4 (Heren)Recreatiebad De Wissen
9 jan 18:10 DBD H2 (Heren Reserve) - SBC2000 H3 (Heren Reserve)ZIB Zwemcentrum Best BV
16 jan 16:00 DBD DG1 (Gemengd-D <13) - De Rog DG1 (Gemengd-D <13)ZIB Zwemcentrum Best BV
16 jan 16:40 DBD Da1 (Dames) - VZV Njord Da2 (Dames)ZIB Zwemcentrum Best BV
16 jan 17:15 Nayade H1 (Heren (Bond)) - DBD H1 (Heren (Bond))Sportcentrum voor studenten
16 jan 17:25 DBD BJ1 (Jongens-B <17) - BZ&PC (Boxmeer) BZ&PC-BJ1 (Jongens-B <17)ZIB Zwemcentrum Best BV
16 jan 18:10 DBD H2 (Heren Reserve) - DZT'62 H3 (Heren Reserve)ZIB Zwemcentrum Best BV
16 jan 18:20 Nuenen Da1 (Dames) - DBD Da2 (Dames)Sportcentrum voor studenten
16 jan 19:15 AquAmigos H3 (Heren) - DBD H3 (Heren)Zwembad Olympia
16 jan 20:00 AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15) - DBD CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Olympia
17 jan 19:30 DZT'62 H4 (Heren) - DBD H4 (Heren)Zwembad De Wiemel
23 jan 15:30 DBD CG1 (Gemengd-C <15) - TRB-RES CG1 (Gemengd-C <15)ZIB Zwemcentrum Best BV
23 jan 16:15 DBD Da2 (Dames) - Arethusa Da3 (Dames)ZIB Zwemcentrum Best BV
23 jan 16:15 Lutra DG1 (Gemengd-D <13) - DBD DG1 (Gemengd-D <13)Recreatiebad De Wissen
23 jan 16:55 DBD H2 (Heren Reserve) - Hellas-Glana H2 (Heren Reserve)ZIB Zwemcentrum Best BV
23 jan 17:40 DBD H3 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H2 (Heren)ZIB Zwemcentrum Best BV
23 jan 18:25 DBD H1 (Heren (Bond)) - Hellas-Glana H1 (Heren (Bond))ZIB Zwemcentrum Best BV
23 jan 19:00 Nayade Classic Da1 (Dames) - DBD Da1 (Dames)Sportcentrum voor studenten
23 jan 19:30 DBD H4 (Heren) - SWNZ (SG) H3 (Heren)ZIB Zwemcentrum Best BV
30 jan 15:35 DBD DG1 (Gemengd-D <13) - DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13)ZIB Zwemcentrum Best BV
30 jan 16:15 DBD H2 (Heren Reserve) - PSV H4 (Heren Reserve)ZIB Zwemcentrum Best BV
30 jan 17:00 De Treffers CG1 (Gemengd-C <15) - DBD CG1 (Gemengd-C <15)Combibad Kwekkelstijn
30 jan 17:00 DBD H4 (Heren) - Argo H2 (Heren)ZIB Zwemcentrum Best BV
30 jan 17:45 DBD BJ1 (Jongens-B <17) - De Treffers BJ1 (Jongens-B <17)ZIB Zwemcentrum Best BV
30 jan 18:00 Zwemsport Parkstad Da1 (Dames) - DBD Da2 (Dames)Zwembad Dr Pool
30 jan 18:30 DBD Da1 (Dames) - De Rog Da1 (Dames)ZIB Zwemcentrum Best BV
30 jan 19:15 De Dokkelaers H1 (Heren) - DBD H3 (Heren)Laco sportcentrum Hilvarenbeek
30 jan 20:55 AquAmigos H1 (Heren (Bond)) - DBD H1 (Heren (Bond))Zwembad Olympia
6 feb 16:00 DBD CG1 (Gemengd-C <15) - DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15)ZIB Zwemcentrum Best BV
6 feb 16:45 DBD H3 (Heren) - De Warande H3 (Heren)ZIB Zwemcentrum Best BV
6 feb 17:30 DBD Da2 (Dames) - De Treffers Da3 (Dames)ZIB Zwemcentrum Best BV
6 feb 17:45 De Treffers H3 (Heren Reserve) - DBD H2 (Heren Reserve)Combibad Kwekkelstijn
6 feb 18:15 DBD H1 (Heren (Bond)) - HZPC H1 (Heren (Bond))ZIB Zwemcentrum Best BV
6 feb 19:20 DBD H4 (Heren) - AquAmigos H5 (Heren)ZIB Zwemcentrum Best BV
6 feb 20:00 Argo Da1 (Dames) - DBD Da1 (Dames)Zwembad Molenheide
27 feb 14:15 SBC2000 H4 (Heren) - DBD H3 (Heren)Zwembad de Wisselaar
27 feb 16:00 DBD BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC De Zeeuwse Kust BJ1 (Jongens-B <17)ZIB Zwemcentrum Best BV
27 feb 16:45 DBD H2 (Heren Reserve) - De Warande H2 (Heren Reserve)ZIB Zwemcentrum Best BV
27 feb 17:30 DBD Da1 (Dames) - De Treffers Da2 (Dames)ZIB Zwemcentrum Best BV
27 feb 17:45 Hellas-Glana Da2 (Dames) - DBD Da2 (Dames)Combibad De Nieuwe Hateboer
27 feb 18:45 Gorgo H2 (Heren) - DBD H4 (Heren)De Beemd
27 feb 20:35 Arethusa H1 (Heren (Bond)) - DBD H1 (Heren (Bond))Golfbad Oss
28 feb 17:00 VZV Njord CG2 (Gemengd-C <15) - DBD CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Den Ekkerman
6 maa 15:30 DBD CG1 (Gemengd-C <15) - Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15)ZIB Zwemcentrum Best BV
6 maa 16:15 DIO DIO Etten Leur H1 (Heren) - DBD H3 (Heren)De Banakker
6 maa 16:15 DBD Da2 (Dames) - Nayade Da2 (Dames)ZIB Zwemcentrum Best BV
6 maa 16:45 VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13) - DBD DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Den Ekkerman
6 maa 17:00 DBD H1 (Heren (Bond)) - Hydrofiel H1 (Heren (Bond))ZIB Zwemcentrum Best BV
6 maa 18:05 DBD H4 (Heren) - Gorgo H1 (Heren)ZIB Zwemcentrum Best BV
6 maa 18:30 De Dokkelaers Da1 (Dames) - DBD Da1 (Dames)Laco sportcentrum Hilvarenbeek
6 maa 19:10 De Krabben De Krabben/Hieronymus BJ1 (Jongens-B <17) - DBD BJ1 (Jongens-B <17)Zwembad De Stok
6 maa 20:00 VZV Njord H3 (Heren Reserve) - DBD H2 (Heren Reserve)Zwembad Den Ekkerman
13 maa 15:30 DBD DG1 (Gemengd-D <13) - PSV DG1 (Gemengd-D <13)ZIB Zwemcentrum Best BV
13 maa 16:15 DBD H3 (Heren) - AquAmigos H2 (Heren)ZIB Zwemcentrum Best BV
13 maa 17:00 DBD CG1 (Gemengd-C <15) - Nuenen CG1 (Gemengd-C <15)ZIB Zwemcentrum Best BV
13 maa 17:00 Lutra Da2 (Dames) - DBD Da1 (Dames)Recreatiebad De Wissen
13 maa 17:45 DBD BJ1 (Jongens-B <17) - PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17)ZIB Zwemcentrum Best BV
13 maa 18:30 DBD H4 (Heren) - Thalassa H2 (Heren)ZIB Zwemcentrum Best BV
13 maa 21:10 Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond)) - DBD H1 (Heren (Bond))Zwembad Drie Essen
14 maa 17:50 De Rog H2 (Heren Reserve) - DBD H2 (Heren Reserve)De IJzeren Man
14 maa 18:45 SWNZ (SG) Da2 (Dames) - DBD Da2 (Dames)Zwembad Molenheide
20 maa 16:00 DBD Da2 (Dames) - De Treffers Da3 (Dames)ZIB Zwemcentrum Best BV
20 maa 16:45 DBD H4 (Heren) - AquAmigos H5 (Heren)ZIB Zwemcentrum Best BV
20 maa 17:15 VZV Njord BJ2 (Jongens-B <17) - DBD BJ1 (Jongens-B <17)Zwembad Den Ekkerman
20 maa 17:30 DBD H1 (Heren (Bond)) - De Rog H1 (Heren (Bond))ZIB Zwemcentrum Best BV
20 maa 18:15 ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) - DBD H3 (Heren)Vrijburgbad Vlissingen
20 maa 18:35 DBD Da1 (Dames) - DZT'62 Da1 (Dames)ZIB Zwemcentrum Best BV
20 maa 19:20 DBD H2 (Heren Reserve) - HZPC H2 (Heren Reserve)ZIB Zwemcentrum Best BV
27 maa 17:00 HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13) - DBD DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad De Berkel
27 maa 17:00 DBD Da2 (Dames) - Arethusa Da3 (Dames)ZIB Zwemcentrum Best BV
27 maa 17:45 DBD Da1 (Dames) - Waterproof Da1 (Dames)ZIB Zwemcentrum Best BV
27 maa 18:30 DBD H2 (Heren Reserve) - De Vennen H2 (Heren Reserve)ZIB Zwemcentrum Best BV
27 maa 19:15 DBD H4 (Heren) - SWNZ (SG) H3 (Heren)ZIB Zwemcentrum Best BV
27 maa 19:55 Hieronymus H1 (Heren) - DBD H3 (Heren)Zwembad De Stok
27 maa 20:10 De Rijn H1 (Heren (Bond)) - DBD H1 (Heren (Bond))Sportfondsenbad De Bongerd
10 apr 15:30 DBD DG1 (Gemengd-D <13) - HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13)ZIB Zwemcentrum Best BV
10 apr 16:10 DBD CG1 (Gemengd-C <15) - Argo CG1 (Gemengd-C <15)ZIB Zwemcentrum Best BV
10 apr 16:55 DBD H1 (Heren (Bond)) - De Rijn H1 (Heren (Bond))ZIB Zwemcentrum Best BV
10 apr 17:15 Waterproof Da1 (Dames) - DBD Da1 (Dames)Geusseltbad
10 apr 17:30 Nuenen Da1 (Dames) - DBD Da2 (Dames)Sportcentrum voor studenten
10 apr 18:00 DBD BJ1 (Jongens-B <17) - DZT'62 DZT 62 / LUTRA BJ1 (Jongens-B <17)ZIB Zwemcentrum Best BV
10 apr 18:00 De Vennen H2 (Heren Reserve) - DBD H2 (Heren Reserve)De Vennen
10 apr 18:45 DBD H3 (Heren) - Hieronymus H1 (Heren)ZIB Zwemcentrum Best BV
11 apr 18:05 DZT'62 H4 (Heren) - DBD H4 (Heren)Zwembad De Wiemel
17 apr 16:00 DBD Da2 (Dames) - Nayade Da2 (Dames)ZIB Zwemcentrum Best BV
17 apr 16:45 DBD H2 (Heren Reserve) - Arethusa H2 (Heren Reserve)ZIB Zwemcentrum Best BV
17 apr 17:30 DBD Da1 (Dames) - Arethusa Da2 (Dames)ZIB Zwemcentrum Best BV
17 apr 17:45 Arethusa CG1 (Gemengd-C <15) - DBD CG1 (Gemengd-C <15)Golfbad Oss
17 apr 18:45 Gorgo H1 (Heren) - DBD H4 (Heren)De Beemd
17 apr 18:50 De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond)) - DBD H1 (Heren (Bond))De IJsselslag
17 apr 20:15 De Zuidwesthoek H1 (Heren) - DBD H3 (Heren)LACO zwembad Hoogerheide
24 apr 15:00 SBC2000 H3 (Heren Reserve) - DBD H2 (Heren Reserve)Zwembad de Wisselaar
24 apr 16:00 VZV Njord Da3 (Dames) - DBD Da1 (Dames)Zwembad Den Ekkerman
24 apr 16:15 DBD CG1 (Gemengd-C <15) - SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15)ZIB Zwemcentrum Best BV
24 apr 17:00 Merlet MERLET/BZ&PC (Gemengd-D <13) - DBD DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad t Hoogkoor
24 apr 17:00 DBD H3 (Heren) - Aegir H2 (Heren)ZIB Zwemcentrum Best BV
24 apr 17:45 DBD H1 (Heren (Bond)) - Thetis H1 (Heren (Bond))ZIB Zwemcentrum Best BV
Verenigingsinformatie
NaamDBD
AccommodatiegegevensZIB Zwemcentrum Best BV
BEST
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.