HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging ZZ&PC De Devel - Zwijndrecht

DatumTijdWedstrijdLocatie
15 jan 16:00 NieMo Barracuda NieMo Barracuda CJ*1 (Jongens-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel/Poseidon CJ*1 (Jongens-C <15)Polderbad
15 jan 17:00 ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel EG*1 (Gemengd-E <11) - d'ELFT EG1 (Gemengd-E <11)De Hoge Devel B.V.
15 jan 17:05 d'ELFT H5 (Heren) - ZZ&PC De Devel H3 (Heren)Kerkpolder
15 jan 17:40 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 (Meisjes-C <15) - De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG CM*1 (Meisjes-C <15)De Hoge Devel B.V.
15 jan 18:30 ZZ&PC De Devel Da2 (Dames) - De Lansingh Da1 (Dames)De Hoge Devel B.V.
15 jan 19:15 ZZ&PC De Devel Da1 (Dames) - BZ&PC Da4 (Dames)De Hoge Devel B.V.
15 jan 20:00 ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond)) - De Kempvis H1 (Heren (Bond))De Hoge Devel B.V.
15 jan 20:35 ZPS H2 (Heren) - ZZ&PC De Devel H2 (Heren)De Hofstee
22 jan 13:55 ZPB H&L Productions DG3 (Gemengd-D <13) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel DG*1 (Gemengd-D <13)Inge de Bruijn Zwembad
22 jan 14:45 MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel EG*1 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
22 jan 15:50 SVH SVH CJ*1 (Jongens-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel/Poseidon CJ*1 (Jongens-C <15)Sportcentrum de Wilgenring
22 jan 17:00 WZC (SG) CM1 (Meisjes-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 (Meisjes-C <15)De Veur
22 jan 17:10 d'ELFT H6 (Heren) - ZZ&PC De Devel H2 (Heren)Kerkpolder
22 jan 18:00 BZC H3 (Heren) - ZZ&PC De Devel H3 (Heren)De Hofstee
22 jan 19:00 Poseidon'56 Da2 (Dames) - ZZ&PC De Devel Da2 (Dames)De Fakkel
22 jan 19:15 Sassenheim Da3 (Dames) - ZZ&PC De Devel Da1 (Dames)Wasbeek
22 jan 20:25 WZC (SG) H1 (Heren (Bond)) - ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond))De Veur
29 jan 16:00 ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel EG*1 (Gemengd-E <11) - De Kempvis De Kempvis EG*1 (Gemengd-E <11)De Hoge Devel B.V.
29 jan 16:40 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 (Meisjes-C <15) - WZK Zwemmen WZK CM*1 (Meisjes-C <15)De Hoge Devel B.V.
29 jan 17:25 ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel/Poseidon CJ*1 (Jongens-C <15) - De Kempvis De Kempvis CJ*1 (Jongens-C <15)De Hoge Devel B.V.
29 jan 18:10 ZZ&PC De Devel Da2 (Dames) - NieMo Barracuda Da2 (Dames)De Hoge Devel B.V.
29 jan 18:55 ZZ&PC De Devel H3 (Heren) - d'ELFT H7 (Heren)De Hoge Devel B.V.
29 jan 19:40 ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond)) - De Warande H1 (Heren (Bond))De Hoge Devel B.V.
5 feb 13:45 SVH EG1 (Gemengd-E <11) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel EG*1 (Gemengd-E <11)Sportcentrum de Wilgenring
5 feb 17:00 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 (Meisjes-C <15) - Sassenheim Sassenheim/Vivax CM*1 (Meisjes-C <15)De Hoge Devel B.V.
5 feb 17:15 MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel/Poseidon CJ*1 (Jongens-C <15)Sportboulevard
5 feb 17:45 ZZ&PC De Devel Da1 (Dames) - BZC Da2 (Dames)De Hoge Devel B.V.
5 feb 18:30 ZZ&PC De Devel H3 (Heren) - ZVVS H5 (Heren)De Hoge Devel B.V.
5 feb 19:15 ZZ&PC De Devel H2 (Heren) - De Lansingh H3 (Heren)De Hoge Devel B.V.
5 feb 20:00 ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond)) - BZC H1 (Heren (Bond))De Hoge Devel B.V.
12 feb 15:05 SVH DG3 (Gemengd-D <13) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel DG*1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum de Wilgenring
12 feb 16:45 NZ&PC Da1 (Dames) - ZZ&PC De Devel Da2 (Dames)Binnenzee
12 feb 17:30 Wiekslag H4 (Heren) - ZZ&PC De Devel H2 (Heren)Sportcentrum Blokweer
12 feb 19:30 Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES CJ 1 (Jongens-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel/Poseidon CJ*1 (Jongens-C <15)Zuiderparkbad
19 feb 18:15 Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond)) - ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond))De Sniep
12 maa 15:25 ZVVS DG2 (Gemengd-D <13) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel DG*1 (Gemengd-D <13)De Kulk
12 maa 16:30 ZPS ZPS/BZC CM*1 (Meisjes-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 (Meisjes-C <15)De Hofstee
12 maa 17:00 ZVS ZVS EG*1 (Gemengd-E <11) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel EG*1 (Gemengd-E <11)De Wellen
12 maa 17:15 ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel/Poseidon CJ*1 (Jongens-C <15) - ZPB H&L Productions CJ2 (Jongens-C <15)De Hoge Devel B.V.
12 maa 17:15 ZPS Da2 (Dames) - ZZ&PC De Devel Da2 (Dames)De Hofstee
12 maa 18:00 d'ELFT Da3 (Dames) - ZZ&PC De Devel Da1 (Dames)Kerkpolder
12 maa 18:00 ZZ&PC De Devel H3 (Heren) - ZPB H&L Productions H7 (Heren)De Hoge Devel B.V.
12 maa 18:45 ZZ&PC De Devel H2 (Heren) - Z&PC Rotterdam H8 (Heren)De Hoge Devel B.V.
12 maa 19:15 Zwemvereniging Westland H1 (Heren (Bond)) - ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond))Zwembad Maesemunde
19 maa 15:40 ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel EG*1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11)De Hoge Devel B.V.
19 maa 16:20 ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel DG*1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG3 (Gemengd-D <13)De Hoge Devel B.V.
19 maa 17:05 ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel/Poseidon CJ*1 (Jongens-C <15) - SVH SVH CJ*1 (Jongens-C <15)De Hoge Devel B.V.
19 maa 17:50 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 (Meisjes-C <15) - WZC (SG) CM1 (Meisjes-C <15)De Hoge Devel B.V.
19 maa 18:35 ZZ&PC De Devel Da2 (Dames) - Poseidon'56 Da2 (Dames)De Hoge Devel B.V.
19 maa 19:20 ZZ&PC De Devel Da1 (Dames) - Sassenheim Da3 (Dames)De Hoge Devel B.V.
19 maa 20:05 ZZ&PC De Devel H3 (Heren) - BZC H3 (Heren)De Hoge Devel B.V.
19 maa 20:50 ZZ&PC De Devel H2 (Heren) - d'ELFT H6 (Heren)De Hoge Devel B.V.
26 maa 16:30 ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel EG*1 (Gemengd-E <11) - Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/de Lansingh EG2 (Gemengd-E <11)De Hoge Devel B.V.
26 maa 17:10 ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel DG*1 (Gemengd-D <13) - SCOMZeehondDuck (SG) SCOMZeehondDuck DG*1 (Gemengd-D <13)De Hoge Devel B.V.
26 maa 17:55 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 (Meisjes-C <15) - Alkemade CM1 (Meisjes-C <15)De Hoge Devel B.V.
26 maa 18:00 ZVS H2 (Heren) - ZZ&PC De Devel H3 (Heren)De Wellen
26 maa 18:40 ZZ&PC De Devel Da2 (Dames) - Alkemade Da1 (Dames)De Hoge Devel B.V.
26 maa 19:25 ZZ&PC De Devel Da1 (Dames) - De Plas Da1 (Dames)De Hoge Devel B.V.
26 maa 20:10 ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond)) - De Reigers (SG) H1 (Heren (Bond))De Hoge Devel B.V.
27 maa 16:30 MNC Dordrecht H9 (Heren) - ZZ&PC De Devel H2 (Heren)Sportboulevard
2 apr 13:45 SVH SVH EG*3 (Gemengd-E <11) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel EG*1 (Gemengd-E <11)Sportcentrum de Wilgenring
2 apr 17:15 ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel/Poseidon CJ*1 (Jongens-C <15) - De Vliet (SG) De Vliet/Delft/ZVVS CJ1 (Jongens-C <15)De Hoge Devel B.V.
2 apr 18:00 MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel DG*1 (Gemengd-D <13)Sportboulevard
2 apr 18:00 ZZ&PC De Devel H3 (Heren) - Z&PC Rotterdam H7 (Heren)De Hoge Devel B.V.
2 apr 18:05 Z&PC De Gouwe CM1 (Meisjes-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 (Meisjes-C <15)De Sniep
2 apr 18:30 WZC (SG) Da3 (Dames) - ZZ&PC De Devel Da1 (Dames)De Veur
2 apr 18:45 ZZ&PC De Devel H2 (Heren) - ZPC Numansdorp H1 (Heren)De Hoge Devel B.V.
2 apr 19:45 WZK Zwemmen H1 (Heren (Bond)) - ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond))Sterrenbad
9 apr 14:55 Z&PC Rotterdam H6 (Heren) - ZZ&PC De Devel H2 (Heren)Sportfondsenbad Rdam-Noord
9 apr 16:10 WZC (SG) CJ2 (Jongens-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel/Poseidon CJ*1 (Jongens-C <15)De Veur
9 apr 17:05 ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel EG*1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11)De Hoge Devel B.V.
9 apr 17:20 SVH H6 (Heren) - ZZ&PC De Devel H3 (Heren)Sportcentrum de Wilgenring
9 apr 17:45 ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel DG*1 (Gemengd-D <13) - Zwemvereniging Westland Westland DG*1 (Gemengd-D <13)De Hoge Devel B.V.
9 apr 18:30 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 (Meisjes-C <15) - SVH SVH/ZVVS/Delft CM1 (Meisjes-C <15)De Hoge Devel B.V.
9 apr 19:15 ZZ&PC De Devel Da1 (Dames) - NieMo Barracuda Da1 (Dames)De Hoge Devel B.V.
9 apr 20:00 ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond)) - SBC2000 H1 (Heren (Bond))De Hoge Devel B.V.
23 apr 14:15 Z&PC Rotterdam CM1 (Meisjes-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 (Meisjes-C <15)Sportfondsenbad Rdam-Noord
23 apr 15:05 SVH Da3 (Dames) - ZZ&PC De Devel Da1 (Dames)Sportcentrum de Wilgenring
23 apr 16:30 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar Da6 (Dames) - ZZ&PC De Devel Da2 (Dames)Sportfondsenbad Rdam-Noord
23 apr 17:00 Poseidon'56 EG1 (Gemengd-E <11) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel EG*1 (Gemengd-E <11)De Fakkel
23 apr 17:15 ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel/Poseidon CJ*1 (Jongens-C <15) - SCOMZeehondDuck (SG) CJ1 (Jongens-C <15)De Hoge Devel B.V.
23 apr 18:00 ZZ&PC De Devel H3 (Heren) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 9 (Heren)De Hoge Devel B.V.
23 apr 18:45 ZZ&PC De Devel H2 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H3 (Heren)De Hoge Devel B.V.
23 apr 21:00 Wave H1 (Heren (Bond)) - ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond))Kerkpolder
14 mei 20:00 ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond)) - OZV H1 (Heren (Bond))De Hoge Devel B.V.
21 mei 15:00 De Kempvis H1 (Heren (Bond)) - ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond))Rivièrabad
28 mei 20:00 ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond)) - WZC (SG) H1 (Heren (Bond))De Hoge Devel B.V.
DatumTijdWedstrijdUitslag
27 nov 20:00 SCOMZeehondDuck (SG) H3 (Heren) - ZZ&PC De Devel H2 (Heren) 5 - 7
27 nov 18:15 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 9 (Heren) - ZZ&PC De Devel H3 (Heren) 9 - 4
27 nov 18:10 ZZ&PC De Devel Da1 (Dames) - SVH Da3 (Dames) 5 - 6
27 nov 17:45 SCOMZeehondDuck (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel/Poseidon CJ*1 (Jongens-C <15) 14 - 1
27 nov 17:25 ZZ&PC De Devel Da2 (Dames) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar Da6 (Dames) 10 - 1
27 nov 16:00 ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel EG*1 (Gemengd-E <11) - Poseidon'56 EG1 (Gemengd-E <11) 12 - 1
20 nov 20:15 SBC2000 H1 (Heren (Bond)) - ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond)) 12 - 12
20 nov 18:45 ZZ&PC De Devel H2 (Heren) - Z&PC Rotterdam H6 (Heren) 6 - 3
20 nov 18:30 NieMo Barracuda Da1 (Dames) - ZZ&PC De Devel Da1 (Dames) 7 - 5
20 nov 18:00 ZZ&PC De Devel H3 (Heren) - SVH H6 (Heren) 6 - 10
20 nov 17:15 ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel/Poseidon CJ*1 (Jongens-C <15) - WZC (SG) CJ2 (Jongens-C <15) 17 - 0
20 nov 16:45 MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel EG*1 (Gemengd-E <11) 1 - 16
20 nov 16:45 SVH SVH/ZVVS/Delft CM1 (Meisjes-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 (Meisjes-C <15) 0 - 7
20 nov 16:25 Zwemvereniging Westland Westland DG*1 (Gemengd-D <13) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel DG*1 (Gemengd-D <13) 8 - 11
13 nov 19:25 Z&PC Rotterdam H7 (Heren) - ZZ&PC De Devel H3 (Heren) 10 - 12
13 nov 18:55 ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond)) - WZK Zwemmen H1 (Heren (Bond)) 6 - 11
13 nov 18:10 ZZ&PC De Devel Da1 (Dames) - WZC (SG) Da3 (Dames) 2 - 3
13 nov 17:25 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 (Meisjes-C <15) - Z&PC De Gouwe CM1 (Meisjes-C <15) 2 - 24
13 nov 17:00 ZPC Numansdorp H1 (Heren) - ZZ&PC De Devel H2 (Heren) 5 - 10
13 nov 16:40 ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel DG*1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13) 12 - 8
13 nov 16:00 ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel EG*1 (Gemengd-E <11) - SVH SVH EG*3 (Gemengd-E <11) 15 - 4
13 nov 14:00 De Vliet (SG) De Vliet/Delft/ZVVS CJ1 (Jongens-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel/Poseidon CJ*1 (Jongens-C <15) 3 - 13
7 nov 16:00 Alkemade Da1 (Dames) - ZZ&PC De Devel Da2 (Dames) 4 - 5
7 nov 14:15 Alkemade CM1 (Meisjes-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 (Meisjes-C <15) 2 - 9
6 nov 21:15 De Reigers (SG) H1 (Heren (Bond)) - ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond)) 12 - 9
6 nov 18:45 ZZ&PC De Devel H2 (Heren) - MNC Dordrecht H9 (Heren) 4 - 14
6 nov 18:00 ZZ&PC De Devel H3 (Heren) - ZVS H2 (Heren) 8 - 10
6 nov 17:25 De Plas Da1 (Dames) - ZZ&PC De Devel Da1 (Dames) 5 - 3
6 nov 14:30 SCOMZeehondDuck (SG) SCOMZeehondDuck DG*1 (Gemengd-D <13) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel DG*1 (Gemengd-D <13) 9 - 10
6 nov 13:30 Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/de Lansingh EG2 (Gemengd-E <11) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel EG*1 (Gemengd-E <11) 6 - 9
30 okt 18:55 ZZ&PC De Devel Da1 (Dames) - d'ELFT Da3 (Dames) 3 - 5
30 okt 18:10 ZZ&PC De Devel Da2 (Dames) - ZPS Da2 (Dames) 2 - 4
30 okt 17:25 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 (Meisjes-C <15) - ZPS ZPS/BZC CM*1 (Meisjes-C <15) 11 - 3
30 okt 16:40 ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel DG*1 (Gemengd-D <13) - ZVVS DG2 (Gemengd-D <13) 10 - 4
30 okt 16:00 ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel EG*1 (Gemengd-E <11) - ZVS ZVS EG*1 (Gemengd-E <11) 6 - 9
30 okt 15:35 ZPB H&L Productions H7 (Heren) - ZZ&PC De Devel H3 (Heren) 12 - 3
30 okt 14:15 Z&PC Rotterdam H8 (Heren) - ZZ&PC De Devel H2 (Heren) 7 - 2
30 okt 14:00 ZPB H&L Productions CJ2 (Jongens-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel/Poseidon CJ*1 (Jongens-C <15) 8 - 4
16 okt 20:00 ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Westland H1 (Heren (Bond)) 10 - 8
9 okt 19:15 ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond)) - Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond)) 10 - 19
9 okt 18:30 ZZ&PC De Devel H2 (Heren) - Wiekslag H4 (Heren) 0 - 6
9 okt 17:45 ZZ&PC De Devel Da2 (Dames) - NZ&PC Da1 (Dames) 13 - 5
9 okt 17:00 ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel/Poseidon CJ*1 (Jongens-C <15) - Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES CJ 1 (Jongens-C <15) 17 - 0
9 okt 16:15 ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel DG*1 (Gemengd-D <13) - SVH DG3 (Gemengd-D <13) 23 - 0
9 okt 13:00 ZZ&PC De Devel MINI1 (Mini polo) - ZZ&PC De Devel MINI1 (Mini polo) 0 - 0
3 okt 16:30 De Lansingh H3 (Heren) - ZZ&PC De Devel H2 (Heren) 6 - 4
2 okt 20:25 ZVVS H5 (Heren) - ZZ&PC De Devel H3 (Heren) 8 - 7
2 okt 19:40 BZC H1 (Heren (Bond)) - ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond)) 5 - 9
2 okt 18:10 Sassenheim Sassenheim/Vivax CM*1 (Meisjes-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 (Meisjes-C <15) 5 - 4
2 okt 16:40 ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel/Poseidon CJ*1 (Jongens-C <15) - MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15) 4 - 8
2 okt 16:30 BZC Da2 (Dames) - ZZ&PC De Devel Da1 (Dames) 6 - 6
2 okt 16:00 ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel EG*1 (Gemengd-E <11) - SVH EG1 (Gemengd-E <11) 8 - 7
26 sep 16:30 De Lansingh Da1 (Dames) - ZZ&PC De Devel Da2 (Dames) 4 - 6
25 sep 18:00 ZZ&PC De Devel H3 (Heren) - d'ELFT H5 (Heren) 4 - 6
25 sep 17:40 d'ELFT EG1 (Gemengd-E <11) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel EG*1 (Gemengd-E <11) 3 - 5
25 sep 17:15 ZZ&PC De Devel H2 (Heren) - ZPS H2 (Heren) 4 - 8
25 sep 17:05 BZ&PC Da4 (Dames) - ZZ&PC De Devel Da1 (Dames) 6 - 4
25 sep 16:30 De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG CM*1 (Meisjes-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 (Meisjes-C <15) 12 - 0
25 sep 16:25 ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel/Poseidon CJ*1 (Jongens-C <15) - NieMo Barracuda NieMo Barracuda CJ*1 (Jongens-C <15) 8 - 4
18 sep 19:40 NieMo Barracuda H4 (Heren) - ZZ&PC De Devel H2 (Heren) 5 - 2
18 sep 18:55 Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/de Lansingh CJ*1 (Jongens-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel/Poseidon CJ*1 (Jongens-C <15) 8 - 11
18 sep 18:55 ZZ&PC De Devel Da1 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da5 (Dames) 3 - 11
18 sep 18:10 ZZ&PC De Devel Da2 (Dames) - Waterpolo Residentie (SG) Da2 (Dames) 5 - 6
18 sep 17:25 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 (Meisjes-C <15) - Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES CM 1 (Meisjes-C <15) 3 - 7
18 sep 16:40 ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel DG*1 (Gemengd-D <13) - Wiekslag DG1 (Gemengd-D <13) 13 - 7
18 sep 16:00 ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel EG*1 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11) 0 - 17
18 sep 15:15 DWF H1 (Heren) - ZZ&PC De Devel H3 (Heren) 6 - 14
Verenigingsinformatie
NaamZZ&PC De Devel
AccommodatiegegevensDe Hoge Devel B.V.
ZWIJNDRECHT
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.