HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging ZZ&PC De Devel - Zwijndrecht

DatumTijdWedstrijdLocatie
28 nov 13:40 ZPB H&L Productions CJ3 (Jongens-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel/ZVS/Poseidon CJ1 (Jongens-C <15)Inge de Bruijn Zwembad
28 nov 14:25 d'ELFT BJ1 (Jongens-B <17) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon BJ*1 (Jongens-B <17)Kerkpolder
28 nov 14:35 ZPB H&L Productions H7 (Heren) - ZZ&PC De Devel H3 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
28 nov 15:00 DWF H1 (Heren) - ZZ&PC De Devel H2 (Heren)De Lockhorst
28 nov 16:00 Zwemvereniging Westland Westland EG*2 (Gemengd-E <11) - ZZ&PC De Devel de Devel EG*1 (Gemengd-E <11)Zwembad Maesemunde
28 nov 16:00 De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG/de Meer BM*1 (Meisjes-B <17) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/Poseidon BM 1 (Meisjes-B <17)De Waterlinie
28 nov 18:45 Waterpolo Residentie (SG) CM1 (Meisjes-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 (Meisjes-C <15)Zuiderparkbad
28 nov 19:35 Zwemvereniging Westland H1 (Heren (Bond)) - ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond))Zwembad Maesemunde
4 dec 19:45 ZZ&PC De Devel Da1 (Dames) - Sassenheim Da3 (Dames)De Hoge Devel B.V.
5 dec 20:00 ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond)) - De Kempvis H1 (Heren (Bond))De Hoge Devel B.V.
12 dec 13:15 SVH SVH EG*3 (Gemengd-E <11) - ZZ&PC De Devel de Devel EG*1 (Gemengd-E <11)Sportcentrum de Wilgenring
12 dec 14:35 SVH DG2 (Gemengd-D <13) - ZZ&PC De Devel De Devel DG*1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum de Wilgenring
12 dec 14:50 ZVVS ZVVS/Westland/Delft CM*1 (Meisjes-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 (Meisjes-C <15)Kerkpolder
12 dec 15:20 SVH CJ2 (Jongens-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel/ZVS/Poseidon CJ1 (Jongens-C <15)Sportcentrum de Wilgenring
12 dec 16:05 SVH SVH BJ*2 (Jongens-B <17) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon BJ*1 (Jongens-B <17)Sportcentrum de Wilgenring
12 dec 16:05 De Kempvis De Kempvis BM*1 (Meisjes-B <17) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/Poseidon BM 1 (Meisjes-B <17)Rivièrabad
12 dec 16:50 De Kempvis Da3 (Dames) - ZZ&PC De Devel Da1 (Dames)Rivièrabad
12 dec 18:30 De Lansingh H3 (Heren) - ZZ&PC De Devel H2 (Heren)De Lansingh
12 dec 19:10 Wave H1 (Heren (Bond)) - ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond))Kerkpolder
13 dec 17:25 WIDEX GZC DONK H7 (Heren) - ZZ&PC De Devel H3 (Heren)Groenhovenbad
9 jan 14:15 ZZ&PC De Devel de Devel EG*1 (Gemengd-E <11) - Z&PC Rotterdam EG2 (Gemengd-E <11)De Hoge Devel B.V.
9 jan 14:55 ZZ&PC De Devel De Devel DG*1 (Gemengd-D <13) - BZC BZC DG*1 (Gemengd-D <13)De Hoge Devel B.V.
9 jan 15:45 ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel/ZVS/Poseidon CJ1 (Jongens-C <15) - BZC CJ1 (Jongens-C <15)De Hoge Devel B.V.
9 jan 16:30 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon BJ*1 (Jongens-B <17) - BZC BZC/de Lansingh BJ*1 (Jongens-B <17)De Hoge Devel B.V.
9 jan 17:15 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 (Meisjes-C <15) - Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/SVH CM 1 (Meisjes-C <15)De Hoge Devel B.V.
9 jan 18:00 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/Poseidon BM 1 (Meisjes-B <17) - BZC BZC/de Lansingh BM*1 (Meisjes-B <17)De Hoge Devel B.V.
9 jan 18:45 ZZ&PC De Devel Da1 (Dames) - SVH Da3 (Dames)De Hoge Devel B.V.
9 jan 19:30 ZZ&PC De Devel H3 (Heren) - Z&PC Rotterdam H7 (Heren)De Hoge Devel B.V.
9 jan 20:15 ZZ&PC De Devel H2 (Heren) - BZC H4 (Heren)De Hoge Devel B.V.
9 jan 21:00 ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond)) - BZC H1 (Heren (Bond))De Hoge Devel B.V.
16 jan 14:00 ZZ&PC De Devel de Devel EG*1 (Gemengd-E <11) - ZVVS EG2 (Gemengd-E <11)De Hoge Devel B.V.
16 jan 14:40 ZZ&PC De Devel De Devel DG*1 (Gemengd-D <13) - Poseidon'56 Poseidon DG*1 (Gemengd-D <13)De Hoge Devel B.V.
16 jan 15:30 ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel/ZVS/Poseidon CJ1 (Jongens-C <15) - MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15)De Hoge Devel B.V.
16 jan 16:15 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon BJ*1 (Jongens-B <17) - Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam BJ*1 (Jongens-B <17)De Hoge Devel B.V.
16 jan 17:00 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 (Meisjes-C <15) - Wiekslag CM1 (Meisjes-C <15)De Hoge Devel B.V.
16 jan 17:45 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/Poseidon BM 1 (Meisjes-B <17) - Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam BM*1 (Meisjes-B <17)De Hoge Devel B.V.
16 jan 18:30 ZZ&PC De Devel Da1 (Dames) - BZC Da2 (Dames)De Hoge Devel B.V.
16 jan 19:15 ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond)) - WZC (SG) H1 (Heren (Bond))De Hoge Devel B.V.
23 jan 15:00 ZPB H&L Productions BJ2 (Jongens-B <17) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon BJ*1 (Jongens-B <17)Inge de Bruijn Zwembad
23 jan 15:30 Wiekslag DG1 (Gemengd-D <13) - ZZ&PC De Devel De Devel DG*1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum Blokweer
23 jan 15:50 WZC (SG) Da3 (Dames) - ZZ&PC De Devel Da1 (Dames)De Veur
23 jan 17:00 Wiekslag Wiekslag CJ*1 (Jongens-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel/ZVS/Poseidon CJ1 (Jongens-C <15)Sportcentrum Blokweer
23 jan 17:00 MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/Poseidon BM 1 (Meisjes-B <17)Sportboulevard
23 jan 18:00 Z&PC De Gouwe CM1 (Meisjes-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 (Meisjes-C <15)De Sniep
23 jan 18:30 Wiekslag H5 (Heren) - ZZ&PC De Devel H2 (Heren)Sportcentrum Blokweer
23 jan 19:15 Wiekslag H4 (Heren) - ZZ&PC De Devel H3 (Heren)Sportcentrum Blokweer
23 jan 21:30 Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond)) - ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond))De Sniep
30 jan 15:15 ZZ&PC De Devel de Devel EG*1 (Gemengd-E <11) - ZPV Barracuda EG1 (Gemengd-E <11)De Hoge Devel B.V.
30 jan 16:00 ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel/ZVS/Poseidon CJ1 (Jongens-C <15) - ZPV Barracuda CJ1 (Jongens-C <15)De Hoge Devel B.V.
30 jan 16:45 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon BJ*1 (Jongens-B <17) - MNC Dordrecht BJ2 (Jongens-B <17)De Hoge Devel B.V.
30 jan 17:30 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 (Meisjes-C <15) - WZK Zwemmen WZK CM*1 (Meisjes-C <15)De Hoge Devel B.V.
30 jan 18:15 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/Poseidon BM 1 (Meisjes-B <17) - MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17)De Hoge Devel B.V.
30 jan 19:00 ZZ&PC De Devel H3 (Heren) - d'ELFT H6 (Heren)De Hoge Devel B.V.
30 jan 19:45 ZZ&PC De Devel H2 (Heren) - DWF H1 (Heren)De Hoge Devel B.V.
30 jan 20:30 ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond)) - De Reigers (SG) H1 (Heren (Bond))De Hoge Devel B.V.
6 feb 14:00 De Kempvis De Kempvis EG*1 (Gemengd-E <11) - ZZ&PC De Devel de Devel EG*1 (Gemengd-E <11)Rivièrabad
6 feb 15:35 AZC AZC/OZV/BZ&PC CM1 (Meisjes-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 (Meisjes-C <15)AquaRijn
6 feb 16:30 BZ&PC Da4 (Dames) - ZZ&PC De Devel Da1 (Dames)De Kuil
6 feb 16:50 De Kempvis De Kempvis CJ*1 (Jongens-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel/ZVS/Poseidon CJ1 (Jongens-C <15)Rivièrabad
6 feb 18:00 ZVS H2 (Heren) - ZZ&PC De Devel H3 (Heren)De Wellen
6 feb 18:25 ZVVS ZVVS BJ*1 (Jongens-B <17) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon BJ*1 (Jongens-B <17)De Kulk
6 feb 18:30 ZPC Numansdorp H1 (Heren) - ZZ&PC De Devel H2 (Heren)De Waterstee
6 feb 20:15 SBC2000 H1 (Heren (Bond)) - ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond))Zwembad de Wisselaar
13 feb 16:05 ZZ&PC De Devel de Devel EG*1 (Gemengd-E <11) - d'ELFT EG1 (Gemengd-E <11)De Hoge Devel B.V.
13 feb 16:45 ZZ&PC De Devel De Devel DG*1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG3 (Gemengd-D <13)De Hoge Devel B.V.
13 feb 17:30 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 (Meisjes-C <15) - Katwijk Katwijk CM*1 (Meisjes-C <15)De Hoge Devel B.V.
13 feb 18:15 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/Poseidon BM 1 (Meisjes-B <17) - ZPB H&L Productions BM2 (Meisjes-B <17)De Hoge Devel B.V.
13 feb 19:00 ZZ&PC De Devel Da1 (Dames) - d'ELFT Da3 (Dames)De Hoge Devel B.V.
13 feb 19:45 ZZ&PC De Devel H2 (Heren) - Z&PC Rotterdam H6 (Heren)De Hoge Devel B.V.
27 feb 20:00 ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond)) - De Warande H1 (Heren (Bond))De Hoge Devel B.V.
6 maa 09:10 ZPB H&L Productions CJ2 (Jongens-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel/ZVS/Poseidon CJ1 (Jongens-C <15)Inge de Bruijn Zwembad
6 maa 10:05 ZPB H&L Productions BM2 (Meisjes-B <17) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/Poseidon BM 1 (Meisjes-B <17)Inge de Bruijn Zwembad
6 maa 14:00 MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11) - ZZ&PC De Devel de Devel EG*1 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
6 maa 15:15 WIDEX GZC DONK GZC DONK CM*1 (Meisjes-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 (Meisjes-C <15)Groenhovenbad
6 maa 15:50 ZPS ZPS DG*1 (Gemengd-D <13) - ZZ&PC De Devel De Devel DG*1 (Gemengd-D <13)De Hofstee
6 maa 16:35 ZPS ZPS BJ*1 (Jongens-B <17) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon BJ*1 (Jongens-B <17)De Hofstee
6 maa 17:55 ZVVS H5 (Heren) - ZZ&PC De Devel H3 (Heren)De Kulk
6 maa 18:50 ZPS H2 (Heren) - ZZ&PC De Devel H2 (Heren)De Hofstee
7 maa 18:00 OZV H1 (Heren (Bond)) - ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond))H2O
12 maa 19:45 ZZ&PC De Devel Da1 (Dames) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Dames)De Hoge Devel B.V.
13 maa 15:15 De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG DG*1 (Gemengd-D <13) - ZZ&PC De Devel De Devel DG*1 (Gemengd-D <13)Berenschot
13 maa 16:00 De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG/de Meer CJ*1 (Jongens-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel/ZVS/Poseidon CJ1 (Jongens-C <15)Berenschot
13 maa 16:05 SVH H6 (Heren) - ZZ&PC De Devel H2 (Heren)Sportcentrum de Wilgenring
13 maa 16:45 De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG/de Meer BM*1 (Meisjes-B <17) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/Poseidon BM 1 (Meisjes-B <17)Berenschot
13 maa 17:30 De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG/de Meer BJ1 (Jongens-B <17) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon BJ*1 (Jongens-B <17)Berenschot
13 maa 17:45 ZVL-1886 Tetteroo CM2 (Meisjes-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 (Meisjes-C <15)Vijf Meibad
13 maa 18:30 WZC (SG) H6 (Heren) - ZZ&PC De Devel H3 (Heren)De Veur
13 maa 20:00 WZK Zwemmen H1 (Heren (Bond)) - ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond))Sterrenbad
20 maa 14:00 ZZ&PC De Devel de Devel EG*1 (Gemengd-E <11) - Zwemvereniging Westland Westland EG*2 (Gemengd-E <11)De Hoge Devel B.V.
20 maa 14:40 ZZ&PC De Devel De Devel DG*1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13)De Hoge Devel B.V.
20 maa 15:30 ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel/ZVS/Poseidon CJ1 (Jongens-C <15) - ZPB H&L Productions CJ3 (Jongens-C <15)De Hoge Devel B.V.
20 maa 16:15 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon BJ*1 (Jongens-B <17) - d'ELFT BJ1 (Jongens-B <17)De Hoge Devel B.V.
20 maa 17:00 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 (Meisjes-C <15) - Waterpolo Residentie (SG) CM1 (Meisjes-C <15)De Hoge Devel B.V.
20 maa 17:45 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/Poseidon BM 1 (Meisjes-B <17) - BZC BZC/de Lansingh BM*1 (Meisjes-B <17)De Hoge Devel B.V.
20 maa 18:30 ZZ&PC De Devel H3 (Heren) - ZPB H&L Productions H7 (Heren)De Hoge Devel B.V.
20 maa 19:10 Sassenheim Da3 (Dames) - ZZ&PC De Devel Da1 (Dames)Wasbeek
20 maa 19:15 ZZ&PC De Devel H2 (Heren) - MNC Dordrecht H9 (Heren)De Hoge Devel B.V.
20 maa 20:00 ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Westland H1 (Heren (Bond))De Hoge Devel B.V.
27 maa 14:00 ZZ&PC De Devel de Devel EG*1 (Gemengd-E <11) - SCOMZeehondDuck (SG) SCOMZeehondDuck EG*1 (Gemengd-E <11)De Hoge Devel B.V.
27 maa 14:40 ZZ&PC De Devel De Devel DG*1 (Gemengd-D <13) - SCOMZeehondDuck (SG) SCOMZeehondDuck DG*1 (Gemengd-D <13)De Hoge Devel B.V.
27 maa 15:30 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon BJ*1 (Jongens-B <17) - SCOMZeehondDuck (SG) BJ1 (Jongens-B <17)De Hoge Devel B.V.
27 maa 16:15 ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel/ZVS/Poseidon CJ1 (Jongens-C <15) - SCOMZeehondDuck (SG) CJ1 (Jongens-C <15)De Hoge Devel B.V.
27 maa 17:00 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 (Meisjes-C <15) - De Kempvis CM1 (Meisjes-C <15)De Hoge Devel B.V.
27 maa 17:45 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/Poseidon BM 1 (Meisjes-B <17) - SCOMZeehondDuck (SG) BM1 (Meisjes-B <17)De Hoge Devel B.V.
27 maa 18:30 ZZ&PC De Devel Da1 (Dames) - De Linge/PCG (SG) Da2 (Dames)De Hoge Devel B.V.
27 maa 19:15 ZZ&PC De Devel H3 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H3 (Heren)De Hoge Devel B.V.
27 maa 20:00 ZZ&PC De Devel H2 (Heren) - ZVVS H6 (Heren)De Hoge Devel B.V.
10 apr 15:30 SCOMZeehondDuck (SG) SCOMZeehondDuck DG*1 (Gemengd-D <13) - ZZ&PC De Devel De Devel DG*1 (Gemengd-D <13)Zwembad Hoogvliet
10 apr 16:30 SCOMZeehondDuck (SG) SCOMZeehondDuck EG*1 (Gemengd-E <11) - ZZ&PC De Devel de Devel EG*1 (Gemengd-E <11)Zwembad Hoogvliet
10 apr 16:55 ZVVS H6 (Heren) - ZZ&PC De Devel H2 (Heren)De Kulk
10 apr 17:15 SCOMZeehondDuck (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel/ZVS/Poseidon CJ1 (Jongens-C <15)De Rozenburcht
10 apr 17:20 De Kempvis CM1 (Meisjes-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 (Meisjes-C <15)Rivièrabad
10 apr 17:30 De Linge/PCG (SG) Da2 (Dames) - ZZ&PC De Devel Da1 (Dames)Caribabad
10 apr 18:00 SCOMZeehondDuck (SG) H3 (Heren) - ZZ&PC De Devel H3 (Heren)De Rozenburcht
10 apr 18:45 SCOMZeehondDuck (SG) BM1 (Meisjes-B <17) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/Poseidon BM 1 (Meisjes-B <17)De Rozenburcht
10 apr 19:30 SCOMZeehondDuck (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon BJ*1 (Jongens-B <17)De Rozenburcht
10 apr 19:40 De Kempvis H1 (Heren (Bond)) - ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond))Rivièrabad
17 apr 14:20 ZZ&PC De Devel de Devel EG*1 (Gemengd-E <11) - SVH SVH EG*3 (Gemengd-E <11)De Hoge Devel B.V.
17 apr 15:00 ZZ&PC De Devel De Devel DG*1 (Gemengd-D <13) - SVH DG2 (Gemengd-D <13)De Hoge Devel B.V.
17 apr 15:45 ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel/ZVS/Poseidon CJ1 (Jongens-C <15) - SVH CJ2 (Jongens-C <15)De Hoge Devel B.V.
17 apr 16:30 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon BJ*1 (Jongens-B <17) - SVH SVH BJ*2 (Jongens-B <17)De Hoge Devel B.V.
17 apr 17:15 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/Poseidon BM 1 (Meisjes-B <17) - De Kempvis De Kempvis BM*1 (Meisjes-B <17)De Hoge Devel B.V.
17 apr 18:00 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 (Meisjes-C <15) - ZVVS ZVVS/Westland/Delft CM*1 (Meisjes-C <15)De Hoge Devel B.V.
17 apr 18:45 ZZ&PC De Devel Da1 (Dames) - De Kempvis Da3 (Dames)De Hoge Devel B.V.
17 apr 19:30 ZZ&PC De Devel H3 (Heren) - WIDEX GZC DONK H7 (Heren)De Hoge Devel B.V.
17 apr 20:15 ZZ&PC De Devel H2 (Heren) - De Lansingh H3 (Heren)De Hoge Devel B.V.
17 apr 21:00 ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond)) - Wave H1 (Heren (Bond))De Hoge Devel B.V.
24 apr 14:15 Z&PC Rotterdam EG2 (Gemengd-E <11) - ZZ&PC De Devel de Devel EG*1 (Gemengd-E <11)Sportfondsenbad Rdam-Noord
24 apr 16:30 BZC BZC DG*1 (Gemengd-D <13) - ZZ&PC De Devel De Devel DG*1 (Gemengd-D <13)De Hofstee
24 apr 16:50 Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/SVH CM 1 (Meisjes-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 (Meisjes-C <15)Sportcentrum de Wilgenring
24 apr 17:00 BZC BZC/de Lansingh BJ*1 (Jongens-B <17) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon BJ*1 (Jongens-B <17)De Lansingh
24 apr 17:15 BZC CJ1 (Jongens-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel/ZVS/Poseidon CJ1 (Jongens-C <15)De Hofstee
24 apr 17:45 BZC BZC/de Lansingh BM*1 (Meisjes-B <17) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/Poseidon BM 1 (Meisjes-B <17)De Lansingh
24 apr 18:20 SVH Da3 (Dames) - ZZ&PC De Devel Da1 (Dames)Sportcentrum de Wilgenring
24 apr 18:45 BZC H4 (Heren) - ZZ&PC De Devel H2 (Heren)De Hofstee
24 apr 18:45 Z&PC Rotterdam H7 (Heren) - ZZ&PC De Devel H3 (Heren)Sportfondsenbad Rdam-Noord
24 apr 21:10 BZC H1 (Heren (Bond)) - ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond))De Hofstee
Verenigingsinformatie
NaamZZ&PC De Devel
AccommodatiegegevensDe Hoge Devel B.V.
ZWIJNDRECHT
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.