HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging De Dinkel - Denekamp

DatumTijdWedstrijdLocatie
15 sep 18:00 [Concept]VKC'03 H3 (Heren) - De Dinkel H2 (Heren)De Vlaskoel
15 sep 18:45 [Concept]De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15) - Losser CG1 (Gemengd-C <15)Dorper Esch
15 sep 19:30 [Concept]De Dinkel H1 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H2 (Heren)Dorper Esch
22 sep 15:00 [Concept]VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15)De Stamper
22 sep 19:00 [Concept]WS Twente H6 (Heren) - De Dinkel H1 (Heren)t Wooldrik
22 sep 19:30 [Concept]Het Ravijn Da4 (Dames) - De Dinkel Da1 (Dames)Het Ravijn
29 sep 15:00 [Concept]De Mors DG1 (Gemengd-D <13) - De Dinkel DG1 (Gemengd-D <13)De Koerbelt
29 sep 18:30 [Concept]WS Twente BG1 (Gemengd-B <17) - De Dinkel BG1 (Gemengd-B <17)Twentebad
29 sep 19:15 [Concept]WS Twente Da2 (Dames) - De Dinkel Da1 (Dames)Twentebad
29 sep 19:30 [Concept]De Zandstuve H1 (Heren) - De Dinkel H2 (Heren)De Stamper
6 okt 18:00 [Concept]De Dinkel BG1 (Gemengd-B <17) - De Mors BG1 (Gemengd-B <17)Dorper Esch
6 okt 18:45 [Concept]De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15) - De Veene CG1 (Gemengd-C <15)Dorper Esch
6 okt 19:30 [Concept]De Dinkel H1 (Heren) - EZC H4 (Heren)Dorper Esch
13 okt 17:15 [Concept]De Grunte CG1 (Gemengd-C <15) - De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15)De Slag
13 okt 17:45 [Concept]De Veene DG1 (Gemengd-D <13) - De Dinkel DG1 (Gemengd-D <13)Het Sportpark
13 okt 17:55 [Concept]Losser BG1 (Gemengd-B <17) - De Dinkel BG1 (Gemengd-B <17)Brilmansdennen
13 okt 18:35 [Concept]Het Ravijn H5 (Heren) - De Dinkel H1 (Heren)Het Ravijn
13 okt 19:30 [Concept]De Dinkel Da1 (Dames) - Losser Da2 (Dames)Dorper Esch
20 okt 17:00 [Concept]De Dinkel DG1 (Gemengd-D <13) - De Grunte DG1 (Gemengd-D <13)Dorper Esch
27 okt 17:45 [Concept]De Dinkel DG1 (Gemengd-D <13) - VZ&PC DG1 (Gemengd-D <13)Dorper Esch
27 okt 18:30 [Concept]De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15) - OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15)Dorper Esch
27 okt 19:15 [Concept]De Dinkel H2 (Heren) - De Grunte H3 (Heren)Dorper Esch
3 nov 18:15 [Concept]EZC Da4 (Dames) - De Dinkel Da1 (Dames)Het Slagman
3 nov 18:30 [Concept]De Dinkel BG1 (Gemengd-B <17) - ZPC De Hof BG1 (Gemengd-B <17)Dorper Esch
3 nov 19:15 [Concept]De Dinkel H1 (Heren) - WS Twente H5 (Heren)Dorper Esch
10 nov 16:30 [Concept]VKC'03 CG1 (Gemengd-C <15) - De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15)De Vlaskoel
10 nov 17:30 [Concept]De Dinkel DG1 (Gemengd-D <13) - De Veene DG1 (Gemengd-D <13)Dorper Esch
10 nov 18:15 [Concept]EZC H5 (Heren) - De Dinkel H2 (Heren)Het Slagman
10 nov 18:15 [Concept]De Dinkel Da1 (Dames) - Piranha Da1 (Dames)Dorper Esch
11 nov 17:00 [Concept]ZPC De Hof BG1 (Gemengd-B <17) - De Dinkel BG1 (Gemengd-B <17)De Vijf Heuvels
17 nov 17:30 [Concept]De Dinkel DG1 (Gemengd-D <13) - Losser DG1 (Gemengd-D <13)Dorper Esch
17 nov 17:55 [Concept]Losser H2 (Heren) - De Dinkel H1 (Heren)Brilmansdennen
17 nov 18:15 [Concept]De Dinkel H2 (Heren) - VZ&PC H3 (Heren)Dorper Esch
24 nov 16:30 [Concept]De Grunte DG1 (Gemengd-D <13) - De Dinkel DG1 (Gemengd-D <13)De Slag
24 nov 17:30 [Concept]De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15) - EZC CG1 (Gemengd-C <15)Dorper Esch
24 nov 18:00 [Concept]De Zandstuve Da1 (Dames) - De Dinkel Da1 (Dames)De Stamper
24 nov 18:15 [Concept]De Dinkel BG1 (Gemengd-B <17) - Schuurman BZC BG1 (Gemengd-B <17)Dorper Esch
24 nov 19:00 [Concept]De Dinkel H1 (Heren) - OZ&PC H4 (Heren)Dorper Esch
1 dec 16:30 [Concept]De Mors CG1 (Gemengd-C <15) - De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15)De Koerbelt
1 dec 16:45 [Concept]OZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) - De Dinkel BG1 (Gemengd-B <17)Vondersweijde
1 dec 17:15 [Concept]De Mors H4 (Heren) - De Dinkel H1 (Heren)De Koerbelt
1 dec 18:00 [Concept]Losser H3 (Heren) - De Dinkel H2 (Heren)Brilmansdennen
1 dec 18:30 [Concept]De Dinkel DG1 (Gemengd-D <13) - De Mors DG1 (Gemengd-D <13)Dorper Esch
1 dec 19:15 [Concept]De Dinkel Da1 (Dames) - VKC'03 Da2 (Dames)Dorper Esch
8 dec 17:15 [Concept]VKC'03 H2 (Heren) - De Dinkel H2 (Heren)De Vlaskoel
8 dec 18:30 [Concept]De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15) - WS Twente CG1 (Gemengd-C <15)Dorper Esch
8 dec 19:15 [Concept]De Dinkel BG1 (Gemengd-B <17) - De Grunte BG1 (Gemengd-B <17)Dorper Esch
8 dec 20:00 [Concept]De Dinkel H1 (Heren) - De Grunte H2 (Heren)Dorper Esch
15 dec 16:30 [Concept]VKC'03 BG1 (Gemengd-B <17) - De Dinkel BG1 (Gemengd-B <17)De Vlaskoel
15 dec 19:00 [Concept]De Dinkel H2 (Heren) - Piranha H2 (Heren)Dorper Esch
15 dec 20:15 [Concept]WZC-De IJsel (SG) H2 (Heren) - De Dinkel H1 (Heren)De Scheg
12 jan 09:40 [Concept]VZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - De Dinkel DG1 (Gemengd-D <13)De Stamper
12 jan 17:00 [Concept]De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15) - VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15)Dorper Esch
12 jan 17:45 [Concept]De Dinkel BG1 (Gemengd-B <17) - EZC BG1 (Gemengd-B <17)Dorper Esch
12 jan 18:30 [Concept]De Dinkel Da1 (Dames) - Het Ravijn Da4 (Dames)Dorper Esch
12 jan 19:15 [Concept]De Dinkel H2 (Heren) - De Zandstuve H1 (Heren)Dorper Esch
12 jan 20:00 [Concept]De Dinkel H1 (Heren) - WS Twente H6 (Heren)Dorper Esch
19 jan 18:30 [Concept]De Dinkel Da1 (Dames) - WS Twente Da2 (Dames)Dorper Esch
19 jan 19:00 [Concept]Scholtenhagen CG1 (Gemengd-C <15) - De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15)De Wilder
26 jan 17:15 [Concept]De Veene CG1 (Gemengd-C <15) - De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15)Het Sportpark
26 jan 17:55 [Concept]Losser Da2 (Dames) - De Dinkel Da1 (Dames)Brilmansdennen
26 jan 19:00 [Concept]De Dinkel BG1 (Gemengd-B <17) - WS Twente BG1 (Gemengd-B <17)Dorper Esch
27 jan 16:15 [Concept]EZC H4 (Heren) - De Dinkel H1 (Heren)Het Slagman
2 feb 16:30 [Concept]De Mors BG1 (Gemengd-B <17) - De Dinkel BG1 (Gemengd-B <17)De Koerbelt
2 feb 18:15 [Concept]De Grunte H3 (Heren) - De Dinkel H2 (Heren)De Slag
2 feb 18:45 [Concept]De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15) - De Grunte CG1 (Gemengd-C <15)Dorper Esch
2 feb 19:30 [Concept]De Dinkel H1 (Heren) - Het Ravijn H5 (Heren)Dorper Esch
9 feb 16:00 [Concept]OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15)Vondersweijde
9 feb 18:30 [Concept]De Dinkel BG1 (Gemengd-B <17) - Losser BG1 (Gemengd-B <17)Dorper Esch
9 feb 19:15 [Concept]De Dinkel Da1 (Dames) - EZC Da4 (Dames)Dorper Esch
9 feb 20:00 [Concept]De Dinkel H2 (Heren) - EZC H5 (Heren)Dorper Esch
16 feb 16:30 [Concept]Losser DG1 (Gemengd-D <13) - De Dinkel DG1 (Gemengd-D <13)Brilmansdennen
16 feb 18:15 [Concept]WS Twente H5 (Heren) - De Dinkel H1 (Heren)t Wooldrik
23 feb 17:10 [Concept]Losser CG1 (Gemengd-C <15) - De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15)Brilmansdennen
23 feb 18:30 [Concept]De Dinkel DG1 (Gemengd-D <13) - De Grunte DG1 (Gemengd-D <13)Dorper Esch
23 feb 19:15 [Concept]De Dinkel H2 (Heren) - VKC'03 H3 (Heren)Dorper Esch
23 feb 20:00 [Concept]De Dinkel H1 (Heren) - Losser H2 (Heren)Dorper Esch
24 feb 17:15 [Concept]Piranha Da1 (Dames) - De Dinkel Da1 (Dames)Het Slagman
9 maa 15:45 [Concept]De Mors DG1 (Gemengd-D <13) - De Dinkel DG1 (Gemengd-D <13)De Koerbelt
9 maa 17:00 [Concept]Schuurman BZC BG1 (Gemengd-B <17) - De Dinkel BG1 (Gemengd-B <17)t Timpke
9 maa 17:30 [Concept]VZ&PC H3 (Heren) - De Dinkel H2 (Heren)De Stamper
9 maa 18:30 [Concept]De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15) - VKC'03 CG1 (Gemengd-C <15)Dorper Esch
9 maa 19:15 [Concept]De Dinkel Da1 (Dames) - De Zandstuve Da1 (Dames)Dorper Esch
9 maa 21:30 [Concept]De Grunte H2 (Heren) - De Dinkel H1 (Heren)De Slag
16 maa 17:15 [Concept]EZC CG1 (Gemengd-C <15) - De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15)Het Slagman
16 maa 18:45 [Concept]De Dinkel BG1 (Gemengd-B <17) - OZ&PC BG1 (Gemengd-B <17)Dorper Esch
16 maa 19:30 [Concept]De Dinkel H2 (Heren) - Losser H3 (Heren)Dorper Esch
23 maa 17:15 [Concept]De Veene DG1 (Gemengd-D <13) - De Dinkel DG1 (Gemengd-D <13)Het Sportpark
23 maa 18:00 [Concept]OZ&PC H4 (Heren) - De Dinkel H1 (Heren)Vondersweijde
23 maa 18:45 [Concept]De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15) - De Mors CG1 (Gemengd-C <15)Dorper Esch
30 maa 17:30 [Concept]De Dinkel DG1 (Gemengd-D <13) - VZ&PC DG1 (Gemengd-D <13)Dorper Esch
30 maa 18:00 [Concept]De Grunte BG1 (Gemengd-B <17) - De Dinkel BG1 (Gemengd-B <17)De Slag
30 maa 18:15 [Concept]De Dinkel H2 (Heren) - VKC'03 H2 (Heren)Dorper Esch
30 maa 19:00 [Concept]De Dinkel H1 (Heren) - De Mors H4 (Heren)Dorper Esch
6 apr 17:30 [Concept]WS Twente CG1 (Gemengd-C <15) - De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15)t Wooldrik
6 apr 18:30 [Concept]De Dinkel BG1 (Gemengd-B <17) - VKC'03 BG1 (Gemengd-B <17)Dorper Esch
13 apr 17:00 [Concept]VKC'03 Da2 (Dames) - De Dinkel Da1 (Dames)De Vlaskoel
13 apr 18:00 [Concept]De Dinkel DG1 (Gemengd-D <13) - Losser DG1 (Gemengd-D <13)Dorper Esch
13 apr 18:45 [Concept]De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15) - Scholtenhagen CG1 (Gemengd-C <15)Dorper Esch
14 apr 14:30 [Concept]EZC BG1 (Gemengd-B <17) - De Dinkel BG1 (Gemengd-B <17)Het Slagman
14 apr 18:00 [Concept]Piranha H2 (Heren) - De Dinkel H2 (Heren)Het Slagman
Er zijn geen uitslagen bekend.
Verenigingsinformatie
NaamDe Dinkel
AccommodatiegegevensDorper Esch
DENEKAMP
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.