HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging De Dinkel - Denekamp

DatumTijdWedstrijdLocatie
28 okt 17:30 De Dinkel DG1 (Gemengd-D <13) - De Grunte DG1 (Gemengd-D <13)Dorper Esch
28 okt 18:15 De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15) - OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15)Dorper Esch
28 okt 19:00 De Dinkel Da1 (Dames) - De Zandstuve Da1 (Dames)Dorper Esch
28 okt 19:45 VZ&PC H4 (Heren) - De Dinkel H2 (Heren)De Stamper
4 nov 16:30 Losser CG1 (Gemengd-C <15) - De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15)Brilmansdennen
4 nov 16:45 ZPC De Hof Da2 (Dames) - De Dinkel Da1 (Dames)De Vijf Heuvels
4 nov 17:15 De Veene DG1 (Gemengd-D <13) - De Dinkel DG1 (Gemengd-D <13)Het Sportpark
11 nov 17:00 VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15)De Stamper
11 nov 17:30 De Dinkel DG1 (Gemengd-D <13) - Het Ravijn DG3 (Gemengd-D <13)Dorper Esch
11 nov 18:15 De Dinkel H2 (Heren) - De Zandstuve H1 (Heren)Dorper Esch
11 nov 19:00 De Dinkel H1 (Heren) - VZ&PC H4 (Heren)Dorper Esch
12 nov 15:30 EZC Da4 (Dames) - De Dinkel Da1 (Dames)Het Slagman
18 nov 18:00 De Grunte CG1 (Gemengd-C <15) - De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15)De Slag
18 nov 19:00 De Zandstuve H2 (heren (niet gebruiken)) - De Dinkel H2 (Heren)De Stamper
18 nov 19:45 De Zandstuve H1 (Heren) - De Dinkel H1 (Heren)De Stamper
25 nov 19:45 WS Twente Da3 (Dames) - De Dinkel Da1 (Dames)t Wooldrik
2 dec 18:15 De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15) - WS Twente CG1 (Gemengd-C (niet gebruiken))Dorper Esch
2 dec 19:00 Scholtenhagen Da1 (Dames) - De Dinkel Da1 (Dames)De Wilder
2 dec 19:00 De Dinkel H1 (Heren) - De Dinkel H2 (Heren)Dorper Esch
3 dec 15:00 EZC DG2 (Gemengd-D <13) - De Dinkel DG1 (Gemengd-D <13)Het Slagman
9 dec 16:30 Losser DG1 (Gemengd-D <13) - De Dinkel DG1 (Gemengd-D <13)Brilmansdennen
9 dec 16:30 VKC'03 CG1 (Gemengd-C <15) - De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15)De Vlaskoel
9 dec 19:00 De Dinkel H2 (Heren) - VKC'03 H3 (heren (niet gebruiken))Dorper Esch
9 dec 19:45 De Dinkel H1 (Heren) - De Zandstuve H2 (heren (niet gebruiken))Dorper Esch
16 dec 16:30 VKC'03 H3 (heren (niet gebruiken)) - De Dinkel H1 (Heren)De Vlaskoel
16 dec 17:30 De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15) - De Mors CG1 (Gemengd-C <15)Dorper Esch
17 dec 13:15 Piranha Da1 (Dames) - De Dinkel Da1 (Dames)Het Slagman
17 dec 14:00 Piranha H2 (heren (niet gebruiken)) - De Dinkel H2 (Heren)Het Slagman
6 jan 17:15 Losser Da2 (dames (niet gebruiken)) - De Dinkel Da1 (Dames)Brilmansdennen
6 jan 17:30 De Dinkel DG1 (Gemengd-D <13) - De Mors DG1 (Gemengd-D <13)Dorper Esch
6 jan 18:00 Losser H3 (Heren) - De Dinkel H2 (Heren)Brilmansdennen
7 jan 16:30 Piranha H2 (heren (niet gebruiken)) - De Dinkel H1 (Heren)Het Slagman
13 jan 16:45 De Zandstuve Da1 (Dames) - De Dinkel Da1 (Dames)De Stamper
13 jan 17:45 De Dinkel DG1 (Gemengd-D <13) - Schuurman BZC DG2 (Gemengd-D <13)Dorper Esch
13 jan 18:30 De Dinkel H2 (Heren) - EZC H5 (Heren)Dorper Esch
13 jan 19:15 De Dinkel H1 (Heren) - Losser H3 (Heren)Dorper Esch
20 jan 17:30 De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15) - Scholtenhagen CG1 (Gemengd-C <15)Dorper Esch
20 jan 19:00 EZC H5 (Heren) - De Dinkel H1 (Heren)Het Slagman
27 jan 18:30 De Dinkel DG1 (Gemengd-D <13) - WZC-De IJsel (SG) DG1 (Gemengd-D <13)Dorper Esch
3 feb 17:30 De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15) - EZC CG1 (Gemengd-C <15)Dorper Esch
3 feb 18:15 De Dinkel H2 (Heren) - VZ&PC H4 (Heren)Dorper Esch
3 feb 19:00 De Dinkel H1 (Heren) - De Grunte H3 (Heren)Dorper Esch
17 feb 15:30 OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15)Vondersweijde
17 feb 17:15 De Dinkel Da1 (Dames) - Scholtenhagen Da1 (Dames)De Vlaskoel
24 feb 14:15 VZ&PC H4 (Heren) - De Dinkel H1 (Heren)De Stamper
24 feb 16:30 De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15) - Losser CG1 (Gemengd-C <15)Dorper Esch
24 feb 17:30 De Zandstuve H1 (Heren) - De Dinkel H2 (Heren)De Stamper
24 feb 18:00 De Dinkel Da1 (Dames) - ZPC De Hof Da2 (Dames)De Vlaskoel
3 maa 17:30 De Dinkel DG1 (Gemengd-D <13) - De Veene DG1 (Gemengd-D <13)Dorper Esch
3 maa 18:15 De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15) - De Grunte CG1 (Gemengd-C <15)Dorper Esch
3 maa 20:00 De Dinkel H2 (Heren) - Piranha H2 (heren (niet gebruiken))Dorper Esch
10 maa 17:15 De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15) - VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15)Dorper Esch
10 maa 18:00 De Dinkel Da1 (Dames) - EZC Da4 (Dames)Dorper Esch
10 maa 19:45 De Dinkel H2 (Heren) - De Zandstuve H2 (heren (niet gebruiken))Dorper Esch
10 maa 20:30 De Dinkel H1 (Heren) - De Zandstuve H1 (Heren)Dorper Esch
17 maa 17:30 WS Twente CG1 (Gemengd-C (niet gebruiken)) - De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15)t Wooldrik
17 maa 19:00 De Dinkel Da1 (Dames) - WS Twente Da3 (Dames)Dorper Esch
24 maa 14:30 Het Ravijn DG3 (Gemengd-D <13) - De Dinkel DG1 (Gemengd-D <13)Het Ravijn
24 maa 18:15 De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15) - VKC'03 CG1 (Gemengd-C <15)Dorper Esch
24 maa 19:00 De Dinkel H2 (Heren) - De Dinkel H1 (Heren)Dorper Esch
31 maa 17:15 De Grunte DG1 (Gemengd-D <13) - De Dinkel DG1 (Gemengd-D <13)De Slag
31 maa 19:45 De Grunte H3 (Heren) - De Dinkel H1 (Heren)De Slag
7 apr 15:45 De Mors CG1 (Gemengd-C <15) - De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15)De Koerbelt
7 apr 19:00 De Dinkel Da1 (Dames) - Piranha Da1 (Dames)Dorper Esch
7 apr 22:00 De Grunte H3 (Heren) - De Dinkel H2 (Heren)De Slag
14 apr 17:15 VKC'03 H3 (heren (niet gebruiken)) - De Dinkel H2 (Heren)De Vlaskoel
14 apr 18:00 De Dinkel Da1 (Dames) - Losser Da2 (dames (niet gebruiken))De Vlaskoel
14 apr 21:15 De Zandstuve H2 (heren (niet gebruiken)) - De Dinkel H1 (Heren)De Stamper
21 apr 17:30 De Dinkel DG1 (Gemengd-D <13) - EZC DG2 (Gemengd-D <13)Dorper Esch
21 apr 18:15 De Dinkel H1 (Heren) - VKC'03 H3 (heren (niet gebruiken))Dorper Esch
Verenigingsinformatie
NaamDe Dinkel
AccommodatiegegevensDorper Esch
DENEKAMP
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.