HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging DJK-ZAR - Amsterdam

TeamPoule
DJK-ZAR Da1 (Dames) 3e klasse B
DJK-ZAR H1 (Heren) Bond 3e klasse B
DJK-ZAR H2 (Heren) Reserve 1e klasse A
DJK-ZAR H3 (Heren) 3e klasse D
DJK-ZAR H4 (Heren) 4e klasse B
DJK-ZAR H5 (Heren) 4e klasse C
DatumTijdWedstrijdLocatie
23 feb 17:30 DJK-ZAR H1 (Heren) - DAW H1 (Heren)Sportplaza Mercator
23 feb 19:00 Het Zinkstuk H2 (Heren) - DJK-ZAR H5 (Heren)De Krommerijn
23 feb 19:45 Het Zinkstuk H1 (Heren) - DJK-ZAR H3 (Heren)De Krommerijn
9 maa 17:15 De Dolfijn H1 (Heren) - DJK-ZAR H1 (Heren)Sloterparkbad
9 maa 19:30 De Dolfijn H2 (Heren) - DJK-ZAR H2 (Heren)Sloterparkbad
10 maa 17:35 ZPCH Da1 (Dames) - DJK-ZAR Da1 (Dames)Sportcomplex Koning Willem Alexander
10 maa 19:45 AZ&PC De Futen H3 (Heren) - DJK-ZAR H4 (Heren)De Meerkamp
16 maa 18:15 Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames) - DJK-ZAR Da1 (Dames)De Kwakel
16 maa 19:00 De Fuut H4 (Heren) - DJK-ZAR H4 (Heren)MFA Safari
16 maa 19:45 De Fuut H3 (Heren) - DJK-ZAR H5 (Heren)MFA Safari
16 maa 20:05 Het Y H5 (Heren) - DJK-ZAR H3 (Heren)Sportfondsenbad Oost
16 maa 20:30 DWT H1 (Heren) - DJK-ZAR H1 (Heren)Boerhaavebad
16 maa 20:50 Het Y H4 (Heren) - DJK-ZAR H2 (Heren)Sportfondsenbad Oost
23 maa 17:30 DJK-ZAR H4 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren)Sportplaza Mercator
23 maa 18:15 DJK-ZAR H5 (Heren) - Aquarijn H4 (Heren)Sportplaza Mercator
23 maa 19:00 DJK-ZAR H3 (Heren) - Aquarijn H3 (Heren)Sportplaza Mercator
23 maa 19:45 DJK-ZAR Da1 (Dames) - Aquarijn Da3 (Dames)Sportplaza Mercator
23 maa 20:30 DJK-ZAR H2 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren)Sportplaza Mercator
23 maa 21:30 DJK-ZAR H1 (Heren) - De Snippen H1 (Heren)Sportplaza Mercator
30 maa 17:30 Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) - DJK-ZAR H5 (Heren)De Kwakel
30 maa 18:20 De Vuursche H2 (Heren) - DJK-ZAR H3 (Heren)De Trits
30 maa 18:50 De Meeuwen Diemen De Meeuwen Da2 / Triton Da1 (Dames) - DJK-ZAR Da1 (Dames)Weth. F.B. Duran
30 maa 21:00 ZPCH H1 (Heren) - DJK-ZAR H1 (Heren)Sportcomplex Koning Willem Alexander
31 maa 15:45 ZV De Zaan H4 (Heren) - DJK-ZAR H2 (Heren)De Slag
6 apr 18:15 DJK-ZAR H2 (Heren) - De Otters Het Gooi H2 (Heren)Sportplaza Mercator
6 apr 19:15 DJK-ZAR H1 (Heren) - De Rijn H1 (Heren)Sportplaza Mercator
6 apr 20:00 ZPC Woerden H3 (Heren) - DJK-ZAR H4 (Heren)Het Batensteinbad
6 apr 20:30 DJK-ZAR Da1 (Dames) - De Otters Het Gooi Da2 (Dames)Sportplaza Mercator
6 apr 21:15 DJK-ZAR H3 (Heren) - De Otters Het Gooi H3 (Heren)Sportplaza Mercator
13 apr 18:00 De Waterwolf H2 (Heren) - DJK-ZAR H4 (Heren)Sloterparkbad
13 apr 19:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren) - DJK-ZAR H2 (Heren)Sportcomplex Amerena
13 apr 20:20 Alkemade H1 (Heren) - DJK-ZAR H1 (Heren)De Tweesprong
18 apr 21:00 DJK-ZAR H4 (Heren) - De Fuut H4 (Heren)MFA Safari
DatumTijdWedstrijdUitslag
9 feb 21:20 West-Friesland (SG) H1 (Heren) - DJK-ZAR H1 (Heren) 9 - 8
9 feb 20:15 De Ham H3 (Heren) - DJK-ZAR H2 (Heren) 5 - 9
9 feb 20:15 HZC de Robben H2 (Heren) - DJK-ZAR H3 (Heren) 9 - 6
9 feb 18:30 De Aalscholver H3 (Heren) - DJK-ZAR H4 (Heren) 5 - 5
9 feb 17:45 De Aalscholver Da1 (Dames) - DJK-ZAR Da1 (Dames) 10 - 2
9 feb 17:30 VZC H5 (Heren) - DJK-ZAR H5 (Heren) 11 - 7
2 feb 21:30 DJK-ZAR H1 (Heren) - De Duinkikkers H1 (Heren) 6 - 7
2 feb 20:30 DJK-ZAR H2 (Heren) - DWT H2 (Heren) 13 - 11
2 feb 19:45 DJK-ZAR Da1 (Dames) - De Albatros De Albatros Da1 / De Fuut Da2 (Dames) 3 - 4
2 feb 19:00 DJK-ZAR H5 (Heren) - De Albatros H2 (Heren) 6 - 10
2 feb 18:15 DJK-ZAR H4 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren) 24 - 1
2 feb 17:30 DJK-ZAR H3 (Heren) - De Meeuwen Diemen H2 (Heren) 11 - 5
27 jan 18:45 AZ&PC De Futen H1 (Heren) - DJK-ZAR H1 (Heren) 18 - 7
27 jan 17:55 UZSC H8 (Heren) - DJK-ZAR H3 (Heren) 11 - 8
27 jan 16:00 JAWS Amsterdam H2 (Heren) - DJK-ZAR H2 (Heren) 8 - 4
26 jan 20:55 Zwemclub Zeist H2 (Heren) - DJK-ZAR H5 (Heren) 4 - 10
26 jan 20:10 - DJK-ZAR H4 (Heren) 0 - 11
26 jan 19:50 Het Y Da4 (Dames) - DJK-ZAR Da1 (Dames) 14 - 3
19 jan 21:30 DJK-ZAR H1 (Heren) - De Reuring H1 (Heren) 14 - 6
19 jan 20:30 DJK-ZAR H2 (Heren) - De Ham H4 (Heren) 3 - 16
19 jan 19:45 DJK-ZAR Da1 (Dames) - Watervlo Da3 (Dames) 9 - 8
19 jan 19:00 DJK-ZAR H5 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren) 10 - 8
19 jan 18:15 DJK-ZAR H4 (Heren) - Watervlo H4 (Heren) 16 - 4
19 jan 17:30 DJK-ZAR H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) 7 - 9
12 jan 20:45 DJK-ZAR H4 (Heren) - 23 - 1
12 jan 20:00 DJK-ZAR H3 (Heren) - GoSwim H2 (Heren) 7 - 7
12 jan 19:00 DJK-ZAR H2 (Heren) - DAW H2 (Heren) 10 - 9
12 jan 18:15 DJK-ZAR Da1 (Dames) - GoSwim Da1 (Dames) 6 - 5
12 jan 17:30 DJK-ZAR H5 (Heren) - De Vaart H3 (Heren) 8 - 4
15 dec 20:15 GoSwim H2 (Heren) - DJK-ZAR H3 (Heren) 10 - 10
15 dec 20:00 De Reuring H1 (Heren) - DJK-ZAR H1 (Heren) 11 - 6
15 dec 18:45 GoSwim Da1 (Dames) - DJK-ZAR Da1 (Dames) 8 - 4
15 dec 18:35 DAW H2 (Heren) - DJK-ZAR H2 (Heren) 4 - 9
15 dec 17:30 De Vaart H3 (Heren) - DJK-ZAR H5 (Heren) 10 - 10
8 dec 19:15 DJK-ZAR H1 (Heren) - Alkemade H1 (Heren) 10 - 7
8 dec 18:15 DJK-ZAR H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren) 7 - 7
8 dec 17:30 DJK-ZAR H4 (Heren) - De Waterwolf H2 (Heren) 9 - 3
1 dec 21:15 De Otters Het Gooi H2 (Heren) - DJK-ZAR H2 (Heren) 4 - 7
1 dec 20:30 De Otters Het Gooi H3 (Heren) - DJK-ZAR H3 (Heren) 8 - 11
1 dec 19:30 De Rijn H1 (Heren) - DJK-ZAR H1 (Heren) 10 - 9
1 dec 19:00 De Otters Het Gooi Da2 (Dames) - DJK-ZAR Da1 (Dames) 5 - 7
1 dec 17:30 DJK-ZAR H4 (Heren) - ZPC Woerden H3 (Heren) 7 - 4
24 nov 21:15 DJK-ZAR H5 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) 6 - 8
24 nov 20:15 DJK-ZAR H2 (Heren) - ZV De Zaan H4 (Heren) 10 - 7
24 nov 19:00 DJK-ZAR H1 (Heren) - ZPCH H1 (Heren) 10 - 5
24 nov 18:15 DJK-ZAR Da1 (Dames) - De Meeuwen Diemen De Meeuwen Da2 / Triton Da1 (Dames) 8 - 5
24 nov 17:30 DJK-ZAR H3 (Heren) - De Vuursche H2 (Heren) 5 - 13
17 nov 21:20 De Snippen H1 (Heren) - DJK-ZAR H1 (Heren) 10 - 8
17 nov 20:30 Aquarijn H4 (Heren) - DJK-ZAR H5 (Heren) 5 - 4
17 nov 19:00 Aquarijn Da3 (Dames) - DJK-ZAR Da1 (Dames) 5 - 5
17 nov 18:15 Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren) - DJK-ZAR H2 (Heren) 5 - 14
17 nov 18:15 Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren) - DJK-ZAR H4 (Heren) 3 - 18
17 nov 18:00 Aquarijn H3 (Heren) - DJK-ZAR H3 (Heren) 17 - 6
10 nov 21:30 DJK-ZAR H1 (Heren) - DWT H1 (Heren) 12 - 4
10 nov 20:30 DJK-ZAR H2 (Heren) - Het Y H4 (Heren) 10 - 11
10 nov 19:45 DJK-ZAR H5 (Heren) - De Fuut H3 (Heren) 11 - 3
10 nov 18:15 DJK-ZAR Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames) 5 - 1
10 nov 17:30 DJK-ZAR H3 (Heren) - Het Y H5 (Heren) 8 - 8
4 nov 20:15 DJK-ZAR H5 (Heren) - Het Zinkstuk H2 (Heren) 11 - 2
4 nov 19:30 DJK-ZAR H3 (Heren) - Het Zinkstuk H1 (Heren) 7 - 9
3 nov 17:15 DJK-ZAR H4 (Heren) - AZ&PC De Futen H3 (Heren) 15 - 6
3 nov 16:30 DJK-ZAR Da1 (Dames) - ZPCH Da1 (Dames) 1 - 11
3 nov 15:30 DJK-ZAR H1 (Heren) - De Dolfijn H1 (Heren) 6 - 10
3 nov 14:30 DJK-ZAR H2 (Heren) - De Dolfijn H2 (Heren) 2 - 9
27 okt 17:00 DAW H1 (Heren) - DJK-ZAR H1 (Heren) 10 - 8
13 okt 21:30 DJK-ZAR H1 (Heren) - West-Friesland (SG) H1 (Heren) 8 - 6
13 okt 20:30 DJK-ZAR H2 (Heren) - De Ham H3 (Heren) 11 - 2
13 okt 19:45 DJK-ZAR Da1 (Dames) - De Aalscholver Da1 (Dames) 3 - 9
13 okt 19:00 DJK-ZAR H3 (Heren) - HZC de Robben H2 (Heren) 1 - 10
13 okt 18:15 DJK-ZAR H5 (Heren) - VZC H5 (Heren) 21 - 4
13 okt 17:30 DJK-ZAR H4 (Heren) - De Aalscholver H3 (Heren) 7 - 6
7 okt 18:30 De Duinkikkers H1 (Heren) - DJK-ZAR H1 (Heren) 5 - 4
6 okt 20:10 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren) - DJK-ZAR H4 (Heren) 5 - 11
6 okt 19:30 De Meeuwen Diemen H2 (Heren) - DJK-ZAR H3 (Heren) 9 - 16
6 okt 19:25 DWT H2 (Heren) - DJK-ZAR H2 (Heren) 3 - 1
6 okt 19:10 De Albatros H2 (Heren) - DJK-ZAR H5 (Heren) 5 - 6
6 okt 17:30 De Albatros De Albatros Da1 / De Fuut Da2 (Dames) - DJK-ZAR Da1 (Dames) 2 - 8
29 sep 21:30 DJK-ZAR H1 (Heren) - AZ&PC De Futen H1 (Heren) 11 - 16
29 sep 20:30 DJK-ZAR H2 (Heren) - JAWS Amsterdam H2 (Heren) 5 - 10
29 sep 19:45 DJK-ZAR Da1 (Dames) - Het Y Da4 (Dames) 3 - 13
29 sep 19:00 DJK-ZAR H3 (Heren) - UZSC H8 (Heren) 11 - 9
29 sep 18:15 DJK-ZAR H5 (Heren) - Zwemclub Zeist H2 (Heren) 12 - 7
23 sep 16:40 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) - DJK-ZAR H3 (Heren) 11 - 4
23 sep 15:55 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren) - DJK-ZAR H5 (Heren) 12 - 6
22 sep 19:30 Watervlo H4 (Heren) - DJK-ZAR H4 (Heren) 7 - 11
22 sep 17:25 De Ham H4 (Heren) - DJK-ZAR H2 (Heren) 9 - 8
22 sep 14:45 Watervlo Da3 (Dames) - DJK-ZAR Da1 (Dames) 6 - 8
Verenigingsinformatie
NaamDJK-ZAR
AccommodatiegegevensSportplaza Mercator
AMSTERDAM
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.