HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging De Dolfijn - Amsterdam

DatumTijdWedstrijdLocatie
1 jan 00:00 De Dolfijn H1 (Heren (Bond)) - d'ELFT H1 (Heren (Bond))Sloterparkbad
1 jan 00:00 De Dolfijn H2 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H5 (Heren Reserve (Bond))Sloterparkbad
8 jan 15:00 De Dolfijn DG1 (Gemengd-D <13) - Het Y DG2 (Gemengd-D <13)Sloterparkbad
8 jan 15:45 De Dolfijn CG1 (Gemengd-C <15) - VZV CG1 (Gemengd-C <15)Sloterparkbad
8 jan 16:40 De Dolfijn Da1 (Dames) - De Duinkikkers Da1 (Dames)Sloterparkbad
8 jan 20:00 De Dolfijn H1 (Heren (Bond)) - De Vennen H1 (Heren (Bond))Sloterparkbad
8 jan 20:35 De Meeuwen Diemen H2 (Heren) - De Dolfijn H3 (Heren)Weth. F.B. Duran
15 jan 14:15 De Dolfijn DG1 (Gemengd-D <13) - IJsselmeer DG1 (Gemengd-D <13)Sloterparkbad
15 jan 15:00 De Dolfijn BJ1 (Jongens-B <17) - West-Friesland (SG) BJ1 (Jongens-B <17)Sloterparkbad
15 jan 15:20 VZV EG1 (Gemengd-E <11) - De Dolfijn EG1 (Gemengd-E <11)De Heerenduinen
15 jan 17:00 Domstad (SG) Domstad (SG) BCM2 (Meisjes-B <17) - De Dolfijn De Dolfijn/Het Y BCM1 (Meisjes-B <17)De Krommerijn
15 jan 19:00 De Ham Da4 (Dames) - De Dolfijn Da1 (Dames)Zaangolf
15 jan 19:35 Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames) - De Dolfijn De Dolfijn Da2/De Waterwolf Da1 (Dames)De Kwakel
15 jan 19:35 De Snippen De Snppen/de Futen CG1 (Gemengd-C <15) - De Dolfijn CG1 (Gemengd-C <15)De Meerkamp
22 jan 17:00 DAW DAW BCM1 (Meisjes-B <17) - De Dolfijn De Dolfijn/Het Y BCM1 (Meisjes-B <17)Sportcomplex Hoornsevaart
22 jan 17:45 Domstad (SG) Da1 (Dames) - De Dolfijn De Dolfijn Da2/De Waterwolf Da1 (Dames)Fletiomare
22 jan 18:20 De Dolfijn EG1 (Gemengd-E <11) - DAW EG1 (Gemengd-E <11)Sloterparkbad
22 jan 19:00 De Dolfijn DG1 (Gemengd-D <13) - De Meeuwen Diemen DG1 (Gemengd-D <13)Sloterparkbad
22 jan 19:30 Watervlo H1 (Heren (Bond)) - De Dolfijn H1 (Heren (Bond))Fletiomare
22 jan 19:45 De Dolfijn CG1 (Gemengd-C <15) - Het Y CG1 (Gemengd-C <15)Sloterparkbad
22 jan 20:35 Het Y BJ1 (Jongens-B <17) - De Dolfijn BJ1 (Jongens-B <17)Sportfondsenbad Oost
22 jan 20:35 De Dolfijn Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da4 (Dames)Sloterparkbad
22 jan 21:20 ZV Haerlem H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Dolfijn H2 (Heren Reserve (Bond))De Planeet
22 jan 21:25 De Dolfijn H3 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren)Sloterparkbad
29 jan 14:10 De Ham EG2 (Gemengd-E <11) - De Dolfijn EG1 (Gemengd-E <11)De Crommenije
29 jan 15:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren) - De Dolfijn H3 (Heren)Sportcomplex Amerena
29 jan 16:15 De Dolfijn DG1 (Gemengd-D <13) - De Aalscholver DG1 (Gemengd-D <13)Sloterparkbad
29 jan 17:50 De Dolfijn De Dolfijn Da2/De Waterwolf Da1 (Dames) - De Reuring Da1 (Dames)Sloterparkbad
29 jan 18:10 De Meeuwen Diemen CG1 (Gemengd-C <15) - De Dolfijn CG1 (Gemengd-C <15)Weth. F.B. Duran
29 jan 18:40 De Dolfijn De Dolfijn/Het Y BCM1 (Meisjes-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-B <17)Sloterparkbad
29 jan 19:30 De Dolfijn H2 (Heren Reserve (Bond)) - BZC Brandenburg H2 (Heren Reserve (Bond))Sloterparkbad
29 jan 20:30 De Dolfijn H1 (Heren (Bond)) - VZV Njord H1 (Heren (Bond))Sloterparkbad
5 feb 16:15 Aquarijn Da2 (Dames) - De Dolfijn Da1 (Dames)Sportcomplex Merwestein
5 feb 16:20 De Dolfijn De Dolfijn Da2/De Waterwolf Da1 (Dames) - Watervlo Da2 (Dames)Sloterparkbad
5 feb 17:00 DAW DG1 (Gemengd-D <13) - De Dolfijn DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Hoornsevaart
5 feb 17:00 KZC EG1 (Gemengd-E <11) - De Dolfijn EG1 (Gemengd-E <11)Sportfondsenbad Beverwijk
5 feb 17:10 De Dolfijn BJ1 (Jongens-B <17) - ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17)Sloterparkbad
5 feb 18:25 ZPCH ZPCH CG1 * (Gemengd-C <15) - De Dolfijn CG1 (Gemengd-C <15)Sportcomplex Koning Willem Alexander
5 feb 19:00 De Otters Het Gooi DE Otters Het Gooi BCM1 (Meisjes-B <17) - De Dolfijn De Dolfijn/Het Y BCM1 (Meisjes-B <17)Sportcentrum De Zandzee
5 feb 19:40 De Dolfijn H2 (Heren Reserve (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H3 (Heren Reserve (Bond))Sloterparkbad
5 feb 20:40 De Dolfijn H1 (Heren (Bond)) - Katwijk H1 (Heren (Bond))Sloterparkbad
5 feb 20:45 De Aalscholver H2 (Heren) - De Dolfijn H3 (Heren)Almere Poort
12 feb 14:15 De Dolfijn EG1 (Gemengd-E <11) - AquaWaarD EG1 (Gemengd-E <11)Sloterparkbad
12 feb 14:55 De Dolfijn CG1 (Gemengd-C <15) - WZ&PC Purmerend CG1 (Gemengd-C <15)Sloterparkbad
12 feb 15:45 De Dolfijn De Dolfijn/Het Y BCM1 (Meisjes-B <17) - KZC KZC BCM1 (Meisjes-B <17)Sloterparkbad
12 feb 16:35 De Dolfijn De Dolfijn Da2/De Waterwolf Da1 (Dames) - De Ham Da5 (Dames)Sloterparkbad
12 feb 17:25 De Dolfijn Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames)Sloterparkbad
12 feb 18:15 De Dolfijn H3 (Heren) - ZPCH H2 (Heren)Sloterparkbad
12 feb 19:05 De Dolfijn H2 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond))Sloterparkbad
12 feb 20:05 De Dolfijn H1 (Heren (Bond)) - DZT'62 H1 (Heren (Bond))Sloterparkbad
12 feb 20:20 De Otters Het Gooi BJ2 (Jongens-B <17) - De Dolfijn BJ1 (Jongens-B <17)Sportcentrum De Zandzee
13 feb 13:30 Het Y DG2 (Gemengd-D <13) - De Dolfijn DG1 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad Oost
13 feb 16:15 De Ham Da5 (Dames) - De Dolfijn De Dolfijn Da2/De Waterwolf Da1 (Dames)De Crommenije
19 feb 17:00 ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren (Bond)) - De Dolfijn H1 (Heren (Bond))Vrijburgbad Vlissingen
19 feb 19:45 Het Y H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Dolfijn H2 (Heren Reserve (Bond))Sportfondsenbad Oost
5 maa 14:00 De Dolfijn EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11)Sloterparkbad
5 maa 14:40 De Dolfijn DG1 (Gemengd-D <13) - ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13)Sloterparkbad
5 maa 15:25 De Dolfijn CG1 (Gemengd-C <15) - ZV Haerlem CG1 (Gemengd-C <15)Sloterparkbad
5 maa 16:15 De Dolfijn De Dolfijn/Het Y BCM1 (Meisjes-B <17) - ZPC Woerden ZPC Woerden BCM1 (Meisjes-B <17)Sloterparkbad
5 maa 17:05 De Dolfijn BJ1 (Jongens-B <17) - KZC BJ1 (Jongens-B <17)Sloterparkbad
5 maa 17:55 De Dolfijn H3 (Heren) - Het Y H4 (Heren)Sloterparkbad
12 maa 14:15 De Dolfijn DG1 (Gemengd-D <13) - De Otters Het Gooi DG2 (Gemengd-D <13)Sloterparkbad
12 maa 15:00 De Dolfijn De Dolfijn/Het Y BCM1 (Meisjes-B <17) - Domstad (SG) Domstad (SG) BCM1 (Meisjes-B <17)Sloterparkbad
12 maa 15:50 De Dolfijn BJ1 (Jongens-B <17) - ZPCH BJ1 (Jongens-B <17)Sloterparkbad
12 maa 17:30 De Dolfijn Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames)Sloterparkbad
12 maa 18:45 DWT EG1 (Gemengd-E <11) - De Dolfijn EG1 (Gemengd-E <11)Boerhaavebad
12 maa 19:10 De Dolfijn De Dolfijn Da2/De Waterwolf Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da5 (Dames)Sloterparkbad
12 maa 19:25 DWT CG1 (Gemengd-C <15) - De Dolfijn CG1 (Gemengd-C <15)Boerhaavebad
12 maa 20:00 De Dolfijn H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Ham H3 (Heren Reserve (Bond))Sloterparkbad
12 maa 21:00 De Dolfijn H1 (Heren (Bond)) - De Treffers H1 (Heren (Bond))Sloterparkbad
19 maa 16:30 De Dolfijn EG1 (Gemengd-E <11) - DWT EG1 (Gemengd-E <11)Sloterparkbad
19 maa 18:00 De Dolfijn De Dolfijn/Het Y BCM1 (Meisjes-B <17) - De Ham De Ham BCM2 (Meisjes-B <17)Sloterparkbad
19 maa 18:15 De Otters Het Gooi DG2 (Gemengd-D <13) - De Dolfijn DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum De Zandzee
19 maa 18:30 ZV De Zaan Da4 (Dames) - De Dolfijn Da1 (Dames)De Slag
19 maa 18:50 De Dolfijn BJ1 (Jongens-B <17) - Het Y BJ1 (Jongens-B <17)Sloterparkbad
19 maa 19:00 Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren) - De Dolfijn H3 (Heren)De Kwakel
19 maa 19:40 De Dolfijn H2 (Heren Reserve (Bond)) - Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond))Sloterparkbad
19 maa 20:40 De Dolfijn H1 (Heren (Bond)) - Wiekslag H1 (Heren (Bond))Sloterparkbad
20 maa 14:50 Het Y CG1 (Gemengd-C <15) - De Dolfijn CG1 (Gemengd-C <15)Sportfondsenbad Oost
26 maa 15:45 De Ham De Ham BCM2 (Meisjes-B <17) - De Dolfijn De Dolfijn/Het Y BCM1 (Meisjes-B <17)De Crommenije
26 maa 16:30 De Ham BJ2 (Jongens-B <17) - De Dolfijn BJ1 (Jongens-B <17)De Crommenije
26 maa 19:55 Sassenheim H1 (Heren (Bond)) - De Dolfijn H1 (Heren (Bond))Wasbeek
26 maa 20:05 ZVL-1886 Center H4 (Heren Reserve (Bond)) - De Dolfijn H2 (Heren Reserve (Bond))De Zijl
26 maa 20:20 De Snippen Da1 (Dames) - De Dolfijn De Dolfijn Da2/De Waterwolf Da1 (Dames)De Meerkamp
26 maa 21:05 De Otters Het Gooi Da1 (Dames) - De Dolfijn Da1 (Dames)Sportcentrum De Zandzee
2 apr 14:15 De Dolfijn EG1 (Gemengd-E <11) - VZV EG1 (Gemengd-E <11)Sloterparkbad
2 apr 14:55 De Dolfijn CG1 (Gemengd-C <15) - KZC KZC/Aquafit CG1* (Gemengd-C <15)Sloterparkbad
2 apr 16:35 De Dolfijn De Dolfijn Da2/De Waterwolf Da1 (Dames) - ZPCH Da1 (Dames)Sloterparkbad
2 apr 17:25 De Dolfijn H3 (Heren) - DWT H3 (Heren)Sloterparkbad
2 apr 17:40 IJsselmeer DG1 (Gemengd-D <13) - De Dolfijn DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum De Meent
2 apr 18:15 WZ&PC Purmerend BJ1 (Jongens-B <17) - De Dolfijn BJ1 (Jongens-B <17)Spurd-Leeghwaterbad
2 apr 19:05 De Dolfijn H2 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H4 (Heren Reserve (Bond))Sloterparkbad
2 apr 20:05 De Dolfijn H1 (Heren (Bond)) - ZVVS H1 (Heren (Bond))Sloterparkbad
9 apr 16:00 VZV CG1 (Gemengd-C <15) - De Dolfijn CG1 (Gemengd-C <15)De Heerenduinen
9 apr 16:20 DAW EG1 (Gemengd-E <11) - De Dolfijn EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Hoornsevaart
9 apr 17:50 HZC de Robben H3 (Heren) - De Dolfijn H3 (Heren)De Lieberg
9 apr 18:10 De Meeuwen Diemen DG1 (Gemengd-D <13) - De Dolfijn DG1 (Gemengd-D <13)Weth. F.B. Duran
9 apr 18:15 UZSC H5 (Heren Reserve (Bond)) - De Dolfijn H2 (Heren Reserve (Bond))De Krommerijn
9 apr 19:00 ZV Haerlem ZV Haerlem BCM1 (Meisjes-B <17) - De Dolfijn De Dolfijn/Het Y BCM1 (Meisjes-B <17)De Planeet
9 apr 20:10 d'ELFT H1 (Heren (Bond)) - De Dolfijn H1 (Heren (Bond))Kerkpolder
9 apr 20:40 ZPC Woerden Da1 (Dames) - De Dolfijn De Dolfijn Da2/De Waterwolf Da1 (Dames)Het Batensteinbad
10 apr 17:45 De Duinkikkers Da1 (Dames) - De Dolfijn Da1 (Dames)Sportboulevard de Engh
23 apr 17:45 De Aalscholver DG1 (Gemengd-D <13) - De Dolfijn DG1 (Gemengd-D <13)Almere Poort
23 apr 17:55 AquaWaarD BJ1 (Jongens-B <17) - De Dolfijn BJ1 (Jongens-B <17)De Waardergolf
23 apr 18:15 De Dolfijn CG1 (Gemengd-C <15) - DWT CG1 (Gemengd-C <15)Sloterparkbad
23 apr 19:05 De Dolfijn Da1 (Dames) - H.B.W. (SG) Da2 (Dames)Sloterparkbad
23 apr 19:55 De Dolfijn H1 (Heren (Bond)) - Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond))Sloterparkbad
24 apr 14:15 De Dolfijn EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG2 (Gemengd-E <11)Sloterparkbad
24 apr 14:55 De Dolfijn De Dolfijn/Het Y BCM1 (Meisjes-B <17) - Domstad (SG) Domstad (SG) BCM2 (Meisjes-B <17)Sloterparkbad
24 apr 15:45 De Dolfijn De Dolfijn Da2/De Waterwolf Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames)Sloterparkbad
24 apr 16:35 De Dolfijn H3 (Heren) - ZV Haerlem H3 (Heren)Sloterparkbad
30 apr 16:30 De Vennen H1 (Heren (Bond)) - De Dolfijn H1 (Heren (Bond))De Vennen
14 mei 17:30 VZV H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Dolfijn H2 (Heren Reserve (Bond))De Heerenduinen
21 mei 16:15 Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Dolfijn H2 (Heren Reserve (Bond))De Waterlelie
28 mei 18:30 De Dolfijn H3 (Heren) - HZC de Robben H3 (Heren)Sloterparkbad
28 mei 19:30 De Dolfijn H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV Haerlem H2 (Heren Reserve (Bond))Sloterparkbad
28 mei 20:30 De Dolfijn H1 (Heren (Bond)) - Watervlo H1 (Heren (Bond))Sloterparkbad
DatumTijdWedstrijdUitslag
27 nov 19:55 ZV Haerlem H3 (Heren) - De Dolfijn H3 (Heren) 10 - 4
27 nov 19:10 ZPC Woerden ZPC Woerden BCM1 (Meisjes-B <17) - De Dolfijn De Dolfijn/Het Y BCM1 (Meisjes-B <17) 2 - 22
27 nov 18:30 De Dolfijn EG1 (Gemengd-E <11) - DWT EG1 (Gemengd-E <11) 9 - 4
27 nov 18:15 De Otters Het Gooi DG2 (Gemengd-D <13) - De Dolfijn DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 4
27 nov 17:30 H.B.W. (SG) Da2 (Dames) - De Dolfijn Da1 (Dames) 3 - 10
27 nov 17:10 ZPCH Da1 (Dames) - De Dolfijn De Dolfijn Da2/De Waterwolf Da1 (Dames) 13 - 5
20 nov 19:45 KZC BJ1 (Jongens-B <17) - De Dolfijn BJ1 (Jongens-B <17) 17 - 0
13 nov 19:30 ZVVS H1 (Heren (Bond)) - De Dolfijn H1 (Heren (Bond)) 9 - 10
13 nov 19:25 DWT H3 (Heren) - De Dolfijn H3 (Heren) 5 - 11
13 nov 18:10 ZV De Zaan Da5 (Dames) - De Dolfijn De Dolfijn Da2/De Waterwolf Da1 (Dames) 9 - 6
13 nov 17:10 KZC KZC/Aquafit CG1* (Gemengd-C <15) - De Dolfijn CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 12
13 nov 16:55 AZC H4 (Heren Reserve (Bond)) - De Dolfijn H2 (Heren Reserve (Bond)) 11 - 3
13 nov 16:40 De Dolfijn BJ1 (Jongens-B <17) - WZ&PC Purmerend BJ1 (Jongens-B <17) 2 - 11
13 nov 15:55 De Dolfijn DG1 (Gemengd-D <13) - DAW DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 15
13 nov 15:45 Domstad (SG) Domstad (SG) BCM1 (Meisjes-B <17) - De Dolfijn De Dolfijn/Het Y BCM1 (Meisjes-B <17) 11 - 5
13 nov 15:15 De Dolfijn EG1 (Gemengd-E <11) - KZC EG1 (Gemengd-E <11) 13 - 3
6 nov 20:40 De Dolfijn H1 (Heren (Bond)) - Sassenheim H1 (Heren (Bond)) 10 - 13
6 nov 19:40 De Dolfijn H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center H4 (Heren Reserve (Bond)) 9 - 11
6 nov 18:30 De Aalscholver DG1 (Gemengd-D <13) - De Dolfijn DG1 (Gemengd-D <13) 16 - 3
6 nov 18:15 ZV Haerlem CG1 (Gemengd-C <15) - De Dolfijn CG1 (Gemengd-C <15) 7 - 4
6 nov 18:00 Het Y H4 (Heren) - De Dolfijn H3 (Heren) 6 - 4
6 nov 17:10 De Dolfijn Da1 (Dames) - De Otters Het Gooi Da1 (Dames) 10 - 6
6 nov 16:40 KZC KZC BCM1 (Meisjes-B <17) - De Dolfijn De Dolfijn/Het Y BCM1 (Meisjes-B <17) 11 - 2
6 nov 16:20 De Dolfijn BJ1 (Jongens-B <17) - De Ham BJ2 (Jongens-B <17) 2 - 22
6 nov 15:40 De Dolfijn EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG2 (Gemengd-E <11) 8 - 5
30 okt 18:45 Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames) - De Dolfijn Da1 (Dames) 7 - 4
30 okt 17:00 ZPCH BJ1 (Jongens-B <17) - De Dolfijn BJ1 (Jongens-B <17) 12 - 5
30 okt 16:30 DAW EG1 (Gemengd-E <11) - De Dolfijn EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 7
23 okt 18:00 Wiekslag H1 (Heren (Bond)) - De Dolfijn H1 (Heren (Bond)) 5 - 12
16 okt 19:00 De Treffers H1 (Heren (Bond)) - De Dolfijn H1 (Heren (Bond)) 12 - 11
16 okt 18:15 DJK-ZAR H4 (Heren) - De Dolfijn H3 (Heren) 4 - 5
16 okt 15:45 De Ham H3 (Heren Reserve (Bond)) - De Dolfijn H2 (Heren Reserve (Bond)) 13 - 4
9 okt 21:00 De Dolfijn H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren (Bond)) 12 - 13
9 okt 20:45 De Reuring Da1 (Dames) - De Dolfijn De Dolfijn Da2/De Waterwolf Da1 (Dames) 12 - 9
9 okt 20:00 De Dolfijn H2 (Heren Reserve (Bond)) - Het Y H2 (Heren Reserve (Bond)) 10 - 13
9 okt 19:40 ZPCH H2 (Heren) - De Dolfijn H3 (Heren) 16 - 4
9 okt 19:10 De Dolfijn BJ1 (Jongens-B <17) - De Otters Het Gooi BJ2 (Jongens-B <17) 2 - 24
9 okt 18:40 IJsselmeer DG1 (Gemengd-D <13) - De Dolfijn DG1 (Gemengd-D <13) 15 - 5
9 okt 18:15 WZ&PC Purmerend CG1 (Gemengd-C <15) - De Dolfijn CG1 (Gemengd-C <15) 18 - 2
9 okt 16:50 De Dolfijn EG1 (Gemengd-E <11) - VZV EG1 (Gemengd-E <11) 9 - 7
9 okt 14:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-B <17) - De Dolfijn De Dolfijn/Het Y BCM1 (Meisjes-B <17) 6 - 9
9 okt 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) - De Dolfijn Da1 (Dames) 1 - 6
3 okt 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11) - De Dolfijn EG1 (Gemengd-E <11) 3 - 6
2 okt 20:00 Katwijk H1 (Heren (Bond)) - De Dolfijn H1 (Heren (Bond)) 9 - 9
2 okt 18:20 De Dolfijn H3 (Heren) - De Aalscholver H2 (Heren) 1 - 8
2 okt 18:10 ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17) - De Dolfijn BJ1 (Jongens-B <17) 13 - 12
2 okt 17:30 De Dolfijn Da1 (Dames) - Aquarijn Da2 (Dames) 13 - 5
2 okt 17:00 Waterpolo Den Haag (SG) H3 (Heren Reserve (Bond)) - De Dolfijn H2 (Heren Reserve (Bond)) 9 - 9
2 okt 16:40 De Dolfijn De Dolfijn Da2/De Waterwolf Da1 (Dames) - Domstad (SG) Da1 (Dames) 10 - 3
2 okt 15:50 De Dolfijn De Dolfijn/Het Y BCM1 (Meisjes-B <17) - DAW DAW BCM1 (Meisjes-B <17) 8 - 6
2 okt 15:00 De Dolfijn CG1 (Gemengd-C <15) - ZPCH ZPCH CG1 * (Gemengd-C <15) 7 - 7
2 okt 14:15 De Dolfijn DG1 (Gemengd-D <13) - ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13) 8 - 17
26 sep 17:45 AquaWaarD EG1 (Gemengd-E <11) - De Dolfijn EG1 (Gemengd-E <11) 7 - 4
25 sep 19:50 West-Friesland (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - De Dolfijn BJ1 (Jongens-B <17) 9 - 13
25 sep 17:15 De Dolfijn Da1 (Dames) - De Ham Da4 (Dames) 9 - 4
25 sep 16:25 De Dolfijn CG1 (Gemengd-C <15) - De Snippen De Snppen/de Futen CG1 (Gemengd-C <15) 7 - 6
25 sep 15:40 De Dolfijn DG1 (Gemengd-D <13) - Het Y DG2 (Gemengd-D <13) 5 - 6
18 sep 18:40 De Dolfijn H3 (Heren) - DJK-ZAR H4 (Heren) 11 - 3
18 sep 17:50 De Dolfijn BJ1 (Jongens-B <17) - De Reuring De Reuring/DAW BJ1 (Jongens-B <17) 14 - 3
18 sep 17:00 Watervlo Da2 (Dames) - De Dolfijn De Dolfijn Da2/De Waterwolf Da1 (Dames) 7 - 11
18 sep 17:00 De Dolfijn De Dolfijn/Het Y BCM1 (Meisjes-B <17) - De Otters Het Gooi DE Otters Het Gooi BCM1 (Meisjes-B <17) 6 - 15
18 sep 16:15 De Dolfijn DG1 (Gemengd-D <13) - DAW DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 13
Verenigingsinformatie
NaamDe Dolfijn
AccommodatiegegevensSloterparkbad
AMSTERDAM
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.