HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging VZC - Veenendaal

TeamPoule
VZC CJ2 (Jongens-C <15) 1e klasse A
VZC DG1 (Gemengd-D <13) 4e Klasse (5x5) A
VZC H1 (Heren (Bond)) Bond 1e divisie A
VZC H2 (Heren Reserve (Bond)) Bond Reserve 1e divisie A
VZC H3 (Heren) 2e klasse A
VZC H4 (Heren) 3e klasse A
VZC H5 (Heren) 4e klasse B
VZC VZC/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) Bond Eredivisie A
DatumTijdWedstrijdLocatie
1 jan 10:00 [Concept]VZC DG1 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben DG2 (Gemengd-D <13)De Vallei
15 jan 18:30 Aqua-Novio'94 H2 (Heren Reserve (Bond)) - VZC H2 (Heren Reserve (Bond))Sportf.bad Nijmegen-West
15 jan 18:30 VZC DG1 (Gemengd-D <13) - Oceanus DG1 (Gemengd-D <13)De Vallei
15 jan 19:00 VZC VZC/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Peppel
15 jan 19:10 JAWS Amsterdam H1 (Heren (Bond)) - VZC H1 (Heren (Bond))De Mirandabad
15 jan 19:15 VZC CJ2 (Jongens-C <15) - De Reuring CJ1 (Jongens-C <15)De Vallei
15 jan 20:00 VZC H5 (Heren) - ZPC Woerden H3 (Heren)De Vallei
15 jan 20:45 VZC H4 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren)De Vallei
15 jan 21:30 VZC H3 (Heren) - AZ&PC De Futen H2 (Heren)De Vallei
22 jan 14:00 ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - VZC VZC/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Slag
22 jan 16:30 De Ham CJ2 (Jongens-C <15) - VZC CJ2 (Jongens-C <15)De Crommenije
22 jan 17:05 De Fuut DG1 (Gemengd-D <13) - VZC DG1 (Gemengd-D <13)MFA Safari
22 jan 19:10 WIDEX GZC DONK H3 (Heren Reserve (Bond)) - VZC H2 (Heren Reserve (Bond))Groenhovenbad
22 jan 19:30 OZ&PC H1 (Heren (Bond)) - VZC H1 (Heren (Bond))Vondersweijde
29 jan 18:00 VZC H1 (Heren (Bond)) - ZV Haerlem H1 (Heren (Bond))De Vallei
29 jan 19:25 VZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H3 (Heren Reserve (Bond))De Vallei
29 jan 20:30 VZC H5 (Heren) - Aquarijn H4 (Heren)De Vallei
29 jan 21:15 VZC H4 (Heren) - Het Zinkstuk H1 (Heren)De Vallei
5 feb 17:20 HZC de Robben DG2 (Gemengd-D <13) - VZC DG1 (Gemengd-D <13)De Lieberg
5 feb 17:30 VZC VZC/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Vallei
5 feb 18:00 HZC de Robben CJ1 (Jongens-C <15) - VZC CJ2 (Jongens-C <15)De Lieberg
5 feb 18:35 VZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond))De Vallei
5 feb 19:50 VZC H1 (Heren (Bond)) - MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond))De Vallei
5 feb 20:30 De Otters Het Gooi H2 (Heren) - VZC H3 (Heren)Sportcentrum De Zandzee
6 feb 18:30 De Duinkikkers H3 (Heren) - VZC H5 (Heren)Sportboulevard de Engh
12 feb 13:30 VZC DG1 (Gemengd-D <13) - De Duinkikkers DG2 (Gemengd-D <13)De Vallei
12 feb 14:15 VZC CJ2 (Jongens-C <15) - Domstad (SG) CJ1 (Jongens-C <15)De Vallei
12 feb 14:40 Het Ravijn CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - VZC VZC/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Het Ravijn
12 feb 15:00 VZC H5 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren)De Vallei
12 feb 15:45 VZC H4 (Heren) - Zwemclub Zeist H1 (Heren)De Vallei
12 feb 16:30 VZC H3 (Heren) - De Duinkikkers H2 (Heren)De Vallei
19 feb 17:00 VZC DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC Woerden DG2 (Gemengd-D <13)De Vallei
19 feb 17:45 VZC CJ2 (Jongens-C <15) - De Otters Het Gooi CJ1 (Jongens-C <15)De Vallei
19 feb 18:00 SWOL 1894 H2 (Heren Reserve (Bond)) - VZC H2 (Heren Reserve (Bond))De Vrolijkheid
19 feb 18:30 VZC H5 (Heren) - De Fuut H3 (Heren)De Vallei
19 feb 19:10 BZC Brandenburg H1 (Heren (Bond)) - VZC H1 (Heren (Bond))Brandenburg
19 feb 19:15 VZC H4 (Heren) - De Fuut H2 (Heren)De Vallei
19 feb 20:00 VZC H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren)De Vallei
5 maa 17:30 VZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - Het Ravijn H3 (Heren Reserve (Bond))De Vallei
12 maa 15:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15) - VZC CJ2 (Jongens-C <15)Sportcomplex Amerena
12 maa 16:00 Oceanus DG1 (Gemengd-D <13) - VZC DG1 (Gemengd-D <13)De Waterlelie
12 maa 17:30 De Vuursche H1 (Heren) - VZC H3 (Heren)De Trits
12 maa 17:30 VZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - Het Ravijn H3 (Heren Reserve (Bond))De Vallei
12 maa 18:05 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - VZC VZC/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Sportcomplex Amerena
12 maa 18:15 De Vuursche H3 (Heren) - VZC H5 (Heren)De Trits
12 maa 18:45 VZC H1 (Heren (Bond)) - SWOL 1894 H1 (Heren (Bond))De Vallei
19 maa 17:45 De Fuut H3 (Heren) - VZC H5 (Heren)MFA Safari
19 maa 18:30 De Fuut H2 (Heren) - VZC H4 (Heren)MFA Safari
26 maa 13:30 VZC DG1 (Gemengd-D <13) - De Fuut DG1 (Gemengd-D <13)De Vallei
26 maa 15:00 VZC H4 (Heren) - Aquarijn H3 (Heren)De Vallei
26 maa 15:30 UZSC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - VZC VZC/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Krommerijn
26 maa 15:45 VZC H3 (Heren) - Aquarijn H2 (Heren)De Vallei
26 maa 17:35 PSV H2 (Heren Reserve (Bond)) - VZC H2 (Heren Reserve (Bond))De Tongelreep
26 maa 19:45 De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond)) - VZC H1 (Heren (Bond))Berenschot
2 apr 16:25 ZV De Zaan H4 (Heren) - VZC H3 (Heren)De Slag
2 apr 16:30 KZC CJ1 (Jongens-C <15) - VZC CJ2 (Jongens-C <15)Sportfondsenbad Beverwijk
2 apr 17:00 Watervlo H4 (Heren) - VZC H5 (Heren)Fletiomare
2 apr 17:45 ZPC Woerden DG2 (Gemengd-D <13) - VZC DG1 (Gemengd-D <13)Het Batensteinbad
2 apr 18:30 VZC VZC/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - PSV CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Vallei
2 apr 19:50 VZC H1 (Heren (Bond)) - Het Y H1 (Heren (Bond))De Vallei
2 apr 20:15 UZSC H7 (Heren) - VZC H4 (Heren)De Krommerijn
9 apr 13:30 VZC DG1 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben DG2 (Gemengd-D <13)De Vallei
9 apr 14:15 VZC CJ2 (Jongens-C <15) - Domstad (SG) Domstad (SG) CJ2 (Jongens-C <15)De Vallei
9 apr 15:00 VZC H5 (Heren) - De Albatros H2 (Heren)De Vallei
9 apr 15:45 VZC H4 (Heren) - De Albatros H1 (Heren)De Vallei
9 apr 16:30 VZC H3 (Heren) - ZPC Woerden H2 (Heren)De Vallei
9 apr 17:35 De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - VZC VZC/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Crommenije
9 apr 18:55 BZ&PC H1 (Heren (Bond)) - VZC H1 (Heren (Bond))De Kuil
9 apr 21:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond)) - VZC H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
23 apr 17:30 VZC VZC/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Center CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Vallei
23 apr 18:30 De Reuring CJ1 (Jongens-C <15) - VZC CJ2 (Jongens-C <15)Duikerdel
23 apr 18:35 VZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - SWOL 1894 H2 (Heren Reserve (Bond))De Vallei
23 apr 19:15 IJsselmeer H2 (Heren) - VZC H5 (Heren)Sportcentrum De Meent
23 apr 19:30 BZC Brandenburg H3 (Heren) - VZC H4 (Heren)Brandenburg
23 apr 19:50 VZC H1 (Heren (Bond)) - VZV H1 (Heren (Bond))De Vallei
23 apr 20:05 IJsselmeer H1 (Heren) - VZC H3 (Heren)Sportcentrum De Meent
24 apr 17:00 De Duinkikkers DG2 (Gemengd-D <13) - VZC DG1 (Gemengd-D <13)Sportboulevard de Engh
30 apr 16:00 Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - VZC VZC/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))t Timpke
7 mei 16:00 ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - VZC VZC/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
14 mei 13:30 Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond)) - VZC H1 (Heren (Bond))Erica Terpstra Sportfondsenbad
14 mei 14:45 Aqua-Novio'94 H2 (Heren Reserve (Bond)) - VZC H2 (Heren Reserve (Bond))Erica Terpstra Sportfondsenbad
21 mei 17:30 VZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - Aqua-Novio'94 H2 (Heren Reserve (Bond))De Vallei
21 mei 18:50 VZC H1 (Heren (Bond)) - JAWS Amsterdam H1 (Heren (Bond))De Vallei
28 mei 17:30 VZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H3 (Heren Reserve (Bond))De Vallei
28 mei 18:50 VZC H1 (Heren (Bond)) - OZ&PC H1 (Heren (Bond))De Vallei
DatumTijdWedstrijdUitslag
27 nov 19:00 VZC H3 (Heren) - IJsselmeer H1 (Heren) 7 - 4
27 nov 18:15 VZC H4 (Heren) - BZC Brandenburg H3 (Heren) 7 - 6
27 nov 17:30 VZC H5 (Heren) - IJsselmeer H2 (Heren) 4 - 9
27 nov 15:30 VZC VZC/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 22 - 18
20 nov 20:00 De Albatros H1 (Heren) - VZC H4 (Heren) 4 - 7
20 nov 19:55 ZPC Woerden H2 (Heren) - VZC H3 (Heren) 2 - 7
20 nov 19:15 De Albatros H2 (Heren) - VZC H5 (Heren) 3 - 10
20 nov 18:45 VZC H1 (Heren (Bond)) - BZ&PC H1 (Heren (Bond)) 15 - 10
20 nov 17:45 ZPC Woerden DG2 (Gemengd-D <13) - VZC DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 24
20 nov 17:30 VZC VZC/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 7 - 18
13 nov 21:05 Het Y H1 (Heren (Bond)) - VZC H1 (Heren (Bond)) 7 - 19
13 nov 17:15 VZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - PSV H2 (Heren Reserve (Bond)) 7 - 20
13 nov 16:30 VZC H3 (Heren) - ZV De Zaan H4 (Heren) 6 - 4
13 nov 15:45 VZC H4 (Heren) - UZSC H7 (Heren) 11 - 3
13 nov 15:00 VZC H5 (Heren) - Watervlo H4 (Heren) 4 - 10
13 nov 14:15 VZC CJ2 (Jongens-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15) 2 - 8
13 nov 13:30 VZC DG1 (Gemengd-D <13) - De Fuut DG1 (Gemengd-D <13) 13 - 6
7 nov 16:00 Domstad (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - VZC CJ2 (Jongens-C <15) 18 - 1
6 nov 19:15 PSV H2 (Heren Reserve (Bond)) - VZC H2 (Heren Reserve (Bond)) 15 - 11
6 nov 18:50 VZC H1 (Heren (Bond)) - De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond)) 13 - 14
6 nov 18:00 Aquarijn H2 (Heren) - VZC H3 (Heren) 8 - 8
6 nov 17:30 VZC VZC/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - UZSC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 13 - 12
6 nov 17:15 Aquarijn H3 (Heren) - VZC H4 (Heren) 9 - 6
6 nov 15:15 Oceanus DG1 (Gemengd-D <13) - VZC DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 37
30 okt 20:15 VZC H3 (Heren) - De Vuursche H1 (Heren) 11 - 0
30 okt 19:30 VZC H5 (Heren) - De Vuursche H3 (Heren) 3 - 15
30 okt 18:45 VZC CJ2 (Jongens-C <15) - HZC de Robben CJ1 (Jongens-C <15) 10 - 2
30 okt 18:00 VZC DG1 (Gemengd-D <13) - De Duinkikkers DG2 (Gemengd-D <13) 24 - 2
30 okt 15:35 PSV CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - VZC VZC/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 20 - 6
23 okt 19:15 Watervlo H3 (Heren) - VZC H4 (Heren) 5 - 15
16 okt 18:30 SWOL 1894 H1 (Heren (Bond)) - VZC H1 (Heren (Bond)) 5 - 10
16 okt 15:00 Het Ravijn H3 (Heren Reserve (Bond)) - VZC H2 (Heren Reserve (Bond)) 15 - 10
10 okt 18:30 De Duinkikkers H2 (Heren) - VZC H3 (Heren) 6 - 10
9 okt 19:45 VZC H1 (Heren (Bond)) - BZC Brandenburg H1 (Heren (Bond)) 15 - 10
9 okt 19:45 Zwemclub Zeist H1 (Heren) - VZC H4 (Heren) 1 - 9
9 okt 18:55 De Otters Het Gooi CJ1 (Jongens-C <15) - VZC CJ2 (Jongens-C <15) 14 - 3
9 okt 18:35 VZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - SWOL 1894 H2 (Heren Reserve (Bond)) 13 - 11
9 okt 17:30 VZC VZC/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Het Ravijn CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 8 - 19
9 okt 16:20 HZC de Robben DG2 (Gemengd-D <13) - VZC DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 28
9 okt 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren) - VZC H5 (Heren) 5 - 4
2 okt 21:30 VZC H3 (Heren) - De Otters Het Gooi H2 (Heren) 14 - 1
2 okt 21:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond)) - VZC H2 (Heren Reserve (Bond)) 20 - 8
2 okt 20:50 MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond)) - VZC H1 (Heren (Bond)) 12 - 11
2 okt 20:45 VZC H4 (Heren) - Watervlo H3 (Heren) 7 - 5
2 okt 20:00 VZC H5 (Heren) - De Duinkikkers H3 (Heren) 3 - 3
2 okt 19:15 VZC CJ2 (Jongens-C <15) - De Ham CJ2 (Jongens-C <15) 4 - 16
2 okt 18:30 VZC DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC Woerden DG2 (Gemengd-D <13) 33 - 0
2 okt 16:15 WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - VZC VZC/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 22 - 6
26 sep 18:00 AZ&PC De Futen H2 (Heren) - VZC H3 (Heren) 9 - 9
25 sep 18:25 ZPC Woerden H3 (Heren) - VZC H5 (Heren) 15 - 2
25 sep 17:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) - VZC H4 (Heren) 4 - 12
25 sep 17:05 De Fuut DG1 (Gemengd-D <13) - VZC DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 8
18 sep 19:15 VZC H3 (Heren) - UZSC H6 (Heren) 11 - 2
18 sep 18:30 VZC H4 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) 3 - 7
18 sep 17:45 VZC H5 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) 2 - 22
18 sep 17:00 VZC DG1 (Gemengd-D <13) - Oceanus DG1 (Gemengd-D <13) 23 - 1
Verenigingsinformatie
NaamVZC
AccommodatiegegevensDe Vallei
VEENENDAAL
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.