HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging DWK - Barneveld

TeamPoule
DWK BG1 (Gemengd-B <17) 2e klasse A
DWK Da1 (Dames) 1e klasse A
DWK DG1 (Gemengd-D <13) 3e klasse A
DWK EG1 (Gemengd-E <11) 1e klasse B
DWK H1 (Heren (Bond)) Bond 3e divisie A
DWK H2 (Heren Reserve) Reserve 1e klasse A
DWK H3 (Heren) 3e klasse C
DatumTijdWedstrijdLocatie
28 nov 08:30 ENC Arnhem (SG) DG2 (Gemengd-D <13) - DWK DG1 (Gemengd-D <13)Valkenhuizen
28 nov 15:45 Aqua-Novio'94 Da1 (Dames) - DWK Da1 (Dames)Sportf.bad Nijmegen-West
28 nov 16:45 De IJsselmeeuwen BG2 (Gemengd-B <17) - DWK BG1 (Gemengd-B <17)De IJsselslag
28 nov 18:30 DWK EG1 (Gemengd-E <11) - De Houtrib EG1 (Gemengd-E <11)Veluwehal
28 nov 19:15 DWK H1 (Heren (Bond)) - DWT H1 (Heren (Bond))Veluwehal
28 nov 20:30 EZC H2 (Heren Reserve) - DWK H2 (Heren Reserve)Het Slagman
28 nov 20:30 DWK H3 (Heren) - Deltasteur H3 (Heren)Veluwehal
12 dec 16:45 DWK DG1 (Gemengd-D <13) - Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13)Veluwehal
12 dec 17:30 DWK BG1 (Gemengd-B <17) - Aquapoldro BG2 (Gemengd-B <17)Veluwehal
12 dec 18:30 DWK Da1 (Dames) - Hydrofiel Da1 (Dames)Veluwehal
12 dec 19:30 DWK H1 (Heren (Bond)) - ZPCH H1 (Heren (Bond))Veluwehal
19 dec 15:45 Thetis Da1 (Dames) - DWK Da1 (Dames)LACO Sportcentrum Lingewaard
19 dec 16:00 DWK EG1 (Gemengd-E <11) - Aquapoldro EG1 (Gemengd-E <11)Veluwehal
19 dec 16:45 DWK DG1 (Gemengd-D <13) - Thetis DG1 (Gemengd-D <13)Veluwehal
19 dec 17:30 DWK BG1 (Gemengd-B <17) - Nunspeet BG1 (Gemengd-B <17)Veluwehal
19 dec 18:30 DWK H2 (Heren Reserve) - ENC Arnhem (SG) H3 (Heren Reserve)Veluwehal
19 dec 19:30 DWK H1 (Heren (Bond)) - Oceanus H1 (Heren (Bond))Veluwehal
9 jan 16:30 DWK DG1 (Gemengd-D <13) - De Meer DG1 (Gemengd-D <13)Veluwehal
9 jan 17:15 DWK BG1 (Gemengd-B <17) - Deltasteur BG1 (Gemengd-B <17)Veluwehal
9 jan 18:00 DWK H3 (Heren) - SWOL 1894 H5 (Heren)Veluwehal
9 jan 18:50 Schuurman BZC H4 (Heren Reserve) - DWK H2 (Heren Reserve)t Timpke
9 jan 19:00 DWK Da1 (Dames) - Proteus Da1 (Dames)Veluwehal
10 jan 18:00 AZ&PC De Futen H1 (Heren (Bond)) - DWK H1 (Heren (Bond))De Meerkamp
16 jan 18:00 Alkemade H1 (Heren (Bond)) - DWK H1 (Heren (Bond))De Tweesprong
16 jan 19:00 DWK BG1 (Gemengd-B <17) - Proteus BG1 (Gemengd-B <17)Veluwehal
16 jan 20:00 DWK Da1 (Dames) - Schuurman BZC Da2 (Dames)Veluwehal
16 jan 21:00 DWK H3 (Heren) - Triton Putten H2 (Heren)Veluwehal
23 jan 17:50 WWV Winterswijk H2 (Heren Reserve) - DWK H2 (Heren Reserve)Jaspers
23 jan 18:00 De Spreng Da1 (Dames) - DWK Da1 (Dames)Rhienderoord
23 jan 18:00 TZC-Vahalis DG1 (Gemengd-D <13) - DWK DG1 (Gemengd-D <13)Sportplaza Tiel/Groenendaal-plus
23 jan 18:30 DWK BG1 (Gemengd-B <17) - SWOL 1894 BG1 (Gemengd-B <17)Veluwehal
23 jan 19:00 Aquapoldro EG1 (Gemengd-E <11) - DWK EG1 (Gemengd-E <11)Malkander
30 jan 16:15 De Meer H1 (Heren (Bond)) - DWK H1 (Heren (Bond))De Waterlinie
30 jan 18:15 DWK EG1 (Gemengd-E <11) - Nunspeet EG1 (Gemengd-E <11)Veluwehal
30 jan 19:00 DWK DG1 (Gemengd-D <13) - PFC Rheden DG1 (Gemengd-D <13)Veluwehal
30 jan 19:45 DWK H2 (Heren Reserve) - VZ&PC H2 (Heren Reserve)Veluwehal
30 jan 20:15 Flevo H3 (Heren) - DWK H3 (Heren)Jaap van der Krol Bad
6 feb 09:00 DWK DG1 (Gemengd-D <13) - ENC Arnhem (SG) DG2 (Gemengd-D <13)Veluwehal
6 feb 16:15 DWK EG1 (Gemengd-E <11) - SWOL 1894 EG1 (Gemengd-E <11)Veluwehal
6 feb 17:00 DWK BG1 (Gemengd-B <17) - Aquapoldro BG1 (Gemengd-B <17)Veluwehal
6 feb 18:00 DWK Da1 (Dames) - ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames)Veluwehal
6 feb 19:00 DWK H3 (Heren) - Octopus H1 (Heren)Veluwehal
6 feb 20:00 DWK H1 (Heren (Bond)) - De Plas H1 (Heren (Bond))Veluwehal
27 feb 16:50 De IJsselmeeuwen Da1 (Dames) - DWK Da1 (Dames)De IJsselslag
27 feb 17:00 ZEW BG1 (Gemengd-B <17) - DWK BG1 (Gemengd-B <17)Calluna
27 feb 17:15 DWK DG1 (Gemengd-D <13) - TZC-Vahalis DG1 (Gemengd-D <13)Veluwehal
27 feb 18:00 DWK H2 (Heren Reserve) - WS Twente H2 (Heren Reserve)Veluwehal
27 feb 19:00 DWK H1 (Heren (Bond)) - De Snippen H1 (Heren (Bond))Veluwehal
6 maa 15:15 Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13) - DWK DG1 (Gemengd-D <13)De Peppel
6 maa 18:00 DWK BG1 (Gemengd-B <17) - De IJsselmeeuwen BG1 (Gemengd-B <17)Veluwehal
6 maa 18:30 DJK-ZAR H1 (Heren (Bond)) - DWK H1 (Heren (Bond))Sportplaza Mercator
6 maa 19:00 DWK Da1 (Dames) - SWOL 1894 Da3 (Dames)Veluwehal
6 maa 19:00 Flevo EG1 (Gemengd-E <11) - DWK EG1 (Gemengd-E <11)Jaap van der Krol Bad
6 maa 19:45 Flevo H4 (Heren) - DWK H3 (Heren)Jaap van der Krol Bad
6 maa 20:30 WS Twente H3 (Heren Reserve) - DWK H2 (Heren Reserve)Twentebad
13 maa 14:00 Thetis DG1 (Gemengd-D <13) - DWK DG1 (Gemengd-D <13)LACO Sportcentrum Lingewaard
13 maa 16:10 Zuiderzeezwemmers BG1 (Gemengd-B <17) - DWK BG1 (Gemengd-B <17)Aat de Jonge bad
13 maa 17:15 Aquapoldro EG2 (Gemengd-E <11) - DWK EG1 (Gemengd-E <11)Sprenkelaar
13 maa 17:30 VKC'03 Da1 (Dames) - DWK Da1 (Dames)De Vlaskoel
13 maa 18:30 DWK H2 (Heren Reserve) - EZC H2 (Heren Reserve)Veluwehal
13 maa 19:30 DWK H1 (Heren (Bond)) - West-Friesland (SG) H1 (Heren (Bond))Veluwehal
13 maa 19:30 ZVV H1 (Heren) - DWK H3 (Heren)Koekoek
20 maa 17:00 DWK BG1 (Gemengd-B <17) - De IJsselmeeuwen BG2 (Gemengd-B <17)Veluwehal
20 maa 18:00 DWK Da1 (Dames) - Aqua-Novio'94 Da1 (Dames)Veluwehal
20 maa 19:00 DWK H3 (Heren) - ZIGNEA H1 (Heren)Veluwehal
20 maa 19:45 DWT H1 (Heren (Bond)) - DWK H1 (Heren (Bond))Boerhaavebad
27 maa 16:00 Deltasteur H3 (Heren) - DWK H3 (Heren)Zwembad De Steur
27 maa 17:20 De Houtrib EG1 (Gemengd-E <11) - DWK EG1 (Gemengd-E <11)De Koploper
27 maa 18:30 DWK DG1 (Gemengd-D <13) - De Meer DG1 (Gemengd-D <13)Veluwehal
27 maa 18:40 Aquapoldro BG2 (Gemengd-B <17) - DWK BG1 (Gemengd-B <17)Sprenkelaar
27 maa 18:40 De Rijn H2 (Heren Reserve) - DWK H2 (Heren Reserve)Sportfondsenbad De Bongerd
27 maa 19:30 DWK Da1 (Dames) - Thetis Da1 (Dames)Veluwehal
27 maa 19:55 DAW H1 (Heren (Bond)) - DWK H1 (Heren (Bond))Sportcomplex Hoornsevaart
10 apr 17:55 Nunspeet BG1 (Gemengd-B <17) - DWK BG1 (Gemengd-B <17)De Brake
10 apr 18:00 De Rijn DG1 (Gemengd-D <13) - DWK DG1 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad De Bongerd
10 apr 18:30 DWK H2 (Heren Reserve) - De Rijn H2 (Heren Reserve)Veluwehal
10 apr 19:20 Hydrofiel Da1 (Dames) - DWK Da1 (Dames)Sportf.bad Nijmegen-West
10 apr 19:30 DWK H1 (Heren (Bond)) - DAW H1 (Heren (Bond))Veluwehal
17 apr 16:40 Deltasteur BG1 (Gemengd-B <17) - DWK BG1 (Gemengd-B <17)Zwembad De Steur
17 apr 17:15 Nunspeet EG1 (Gemengd-E <11) - DWK EG1 (Gemengd-E <11)De Brake
17 apr 18:55 ENC Arnhem (SG) H3 (Heren Reserve) - DWK H2 (Heren Reserve)Valkenhuizen
17 apr 19:25 Nunspeet Da1 (Dames) - DWK Da1 (Dames)De Brake
17 apr 19:45 ZPCH H1 (Heren (Bond)) - DWK H1 (Heren (Bond))Sportcomplex Koning Willem Alexander
24 apr 16:00 PFC Rheden DG1 (Gemengd-D <13) - DWK DG1 (Gemengd-D <13)Biljoenbad
24 apr 18:15 Proteus BG1 (Gemengd-B <17) - DWK BG1 (Gemengd-B <17)De Schaeck
24 apr 18:30 DWK H2 (Heren Reserve) - Schuurman BZC H4 (Heren Reserve)Veluwehal
24 apr 19:30 DWK H1 (Heren (Bond)) - AZ&PC De Futen H1 (Heren (Bond))Veluwehal
24 apr 19:45 Proteus Da1 (Dames) - DWK Da1 (Dames)De Schaeck
24 apr 20:35 SWOL 1894 H5 (Heren) - DWK H3 (Heren)De Vrolijkheid
Verenigingsinformatie
NaamDWK
AccommodatiegegevensVeluwehal
BARNEVELD
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.