HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging DWT - Haarlem

TeamPoule
DWT CG1 (Gemengd-C <15) 1e klasse A
DWT Da1 (Dames) 1e klasse A
DWT Da2 (Dames) 3e klasse B
DWT DG1 (Gemengd-D <13) 4e Klasse (5x5) B
DWT EG1 (Gemengd-E <11) 2e klasse A
DWT H1 (Heren (Bond)) Bond 3e divisie D
DWT H2 (Heren Reserve) Reserve 1e klasse A
DWT H3 (Heren) 3e klasse B
DWT H4 (Heren) 4e klasse D
DWT H5 (Heren) 4e klasse C
DatumTijdWedstrijdUitslag
14 mei 18:30 Alkemade H1 (Heren (Bond)) - DWT H1 (Heren (Bond)) 12 - 6
7 mei 19:00 DWT H1 (Heren (Bond)) - DJK-ZAR H1 (Heren (Bond)) 11 - 4
30 apr 20:10 DWT H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren) 6 - 4
30 apr 19:25 DWT H4 (Heren) - De Snippen H3 (Heren) 11 - 4
30 apr 18:45 DWT EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11) 3 - 18
23 apr 21:40 DWT H1 (Heren (Bond)) - AZ&PC De Futen H1 (Heren (Bond)) 8 - 11
23 apr 20:55 DWT H3 (Heren) - HZC de Robben H3 (Heren) 6 - 5
23 apr 20:10 DWT H4 (Heren) - MSV-Zeemacht H3 (Heren) 2 - 7
23 apr 19:25 DWT H5 (Heren) - De Meerkoeten H1 (Heren) 5 - 5
23 apr 19:00 Watervlo Da1 (Dames) - DWT Da1 (Dames) 8 - 8
23 apr 18:45 DWT EG1 (Gemengd-E <11) - VZV EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 12
23 apr 18:15 De Dolfijn CG1 (Gemengd-C <15) - DWT CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 18
23 apr 18:10 De Meeuwen Diemen DG2 (Gemengd-D <13) - DWT DG1 (Gemengd-D <13) 9 - 3
23 apr 15:30 Het Zinkstuk Da2 (Dames) - DWT Da2 (Dames) 1 - 8
16 apr 19:00 DWT H1 (Heren (Bond)) - De Snippen H1 (Heren (Bond)) 6 - 8
10 apr 16:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames) - DWT Da1 (Dames) 12 - 2
9 apr 21:35 West-Friesland (SG) H1 (Heren (Bond)) - DWT H1 (Heren (Bond)) 4 - 3
9 apr 21:00 DWT H2 (Heren Reserve) - JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve) 7 - 6
9 apr 20:15 DWT H3 (Heren) - Het Y H4 (Heren) 4 - 5
9 apr 19:30 DWT H4 (Heren) - De Ham H7 (Heren) 4 - 13
9 apr 18:45 DWT Da2 (Dames) - Oceanus Da2 (Dames) 4 - 10
9 apr 18:30 De Reuring DG1 (Gemengd-D <13) - DWT DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 14
2 apr 21:50 DWT H1 (Heren (Bond)) - DWK H1 (Heren (Bond)) 12 - 13
2 apr 21:20 West-Friesland (SG) H4 (Heren) - DWT H4 (Heren) 6 - 5
2 apr 20:50 DWT Da1 (Dames) - West-Friesland (SG) Da1 (Dames) 3 - 7
2 apr 20:05 DWT CG1 (Gemengd-C <15) - VZV CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 10
2 apr 19:00 ZV De Zaan H9 (Heren) - DWT H5 (Heren) 9 - 3
2 apr 18:45 DWT EG1 (Gemengd-E <11) - DAW EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 18
2 apr 17:45 HZC de Robben H2 (Heren Reserve) - DWT H2 (Heren Reserve) 16 - 5
2 apr 17:25 De Dolfijn H3 (Heren) - DWT H3 (Heren) 8 - 6
2 apr 17:20 ZV De Zaan Da6 (Dames) - DWT Da2 (Dames) 9 - 4
26 maa 21:35 DWT H2 (Heren Reserve) - Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) 7 - 13
26 maa 21:30 DAW H1 (Heren (Bond)) - DWT H1 (Heren (Bond)) 12 - 9
26 maa 20:50 DWT H3 (Heren) - DJK-ZAR H4 (Heren) 3 - 4
26 maa 20:05 DWT H5 (Heren) - De Amstel H1 (Heren) 6 - 5
26 maa 19:25 DWT DG1 (Gemengd-D <13) - Oceanus Oceanus DG2/De Futen DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 6
26 maa 18:45 DWT EG1 (Gemengd-E <11) - AquaWaarD EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 18
26 maa 17:10 KZC KZC/Aquafit CG1* (Gemengd-C <15) - DWT CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 12
20 maa 18:00 AZ&PC De Futen H1 (Heren (Bond)) - DWT H1 (Heren (Bond)) 9 - 5
19 maa 19:45 DWT H2 (Heren Reserve) - DAW H2 (Heren Reserve) 3 - 6
19 maa 18:45 DWT Da1 (Dames) - KZC Da1 (Dames) 6 - 11
19 maa 18:10 De Meeuwen Diemen CG1 (Gemengd-C <15) - DWT CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 8
19 maa 17:30 Triton Putten H1 (Heren (Bond)) - DWT H1 (Heren (Bond)) 5 - 8
19 maa 16:30 De Dolfijn EG1 (Gemengd-E <11) - DWT EG1 (Gemengd-E <11) 7 - 2
12 maa 21:55 DWT H1 (Heren (Bond)) - De Plas H1 (Heren (Bond)) 2 - 8
12 maa 20:55 DWT Da1 (Dames) - De Ham Da3 (Dames) 10 - 5
12 maa 20:10 DWT Da2 (Dames) - DJK-ZAR Da1 (Dames) 4 - 2
12 maa 19:25 DWT CG1 (Gemengd-C <15) - De Dolfijn CG1 (Gemengd-C <15) 12 - 5
12 maa 19:15 De Reuring H3 (Heren) - DWT H4 (Heren) 5 - 8
12 maa 18:45 ZPCH H2 (Heren) - DWT H3 (Heren) 16 - 5
12 maa 18:45 Het Y H3 (Heren Reserve) - DWT H2 (Heren Reserve) 9 - 6
12 maa 18:45 DWT EG1 (Gemengd-E <11) - De Dolfijn EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 23
12 maa 16:00 ZPCH DG2 (Gemengd-D <13) - DWT DG1 (Gemengd-D <13) 12 - 7
5 maa 19:00 DWT H1 (Heren (Bond)) - Alkemade H1 (Heren (Bond)) 9 - 6
19 feb 19:45 DWT H1 (Heren (Bond)) - Oceanus H1 (Heren (Bond)) 7 - 9
19 feb 18:45 DWT H2 (Heren Reserve) - De Ham H4 (Heren Reserve) 8 - 2
13 feb 16:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve) - DWT H2 (Heren Reserve) 4 - 5
12 feb 21:40 DWT H3 (Heren) - De Aalscholver H2 (Heren) 3 - 14
12 feb 20:55 DWT H5 (Heren) - De Vuursche H4 (Heren) 8 - 8
12 feb 20:10 DWT H4 (Heren) - VZV H4 (Heren) 11 - 10
12 feb 20:00 DJK-ZAR H1 (Heren (Bond)) - DWT H1 (Heren (Bond)) 10 - 10
12 feb 19:25 DWT CG1 (Gemengd-C <15) - ZV Haerlem CG1 (Gemengd-C <15) 16 - 8
12 feb 18:45 DWT DG1 (Gemengd-D <13) - De Meeuwen Diemen DG2 (Gemengd-D <13) 9 - 6
12 feb 18:05 UZSC Da4 (Dames) - DWT Da1 (Dames) 9 - 6
12 feb 17:00 ZPCH Da2 (Dames) - DWT Da2 (Dames) 7 - 2
12 feb 14:30 De Ham EG2 (Gemengd-E <11) - DWT EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 1
5 feb 20:45 DWT Da1 (Dames) - De Meeuwen Diemen Da1 (Dames) 6 - 3
5 feb 20:15 ZPCH H1 (Heren (Bond)) - DWT H1 (Heren (Bond)) 15 - 9
5 feb 19:20 DWT DG1 (Gemengd-D <13) - De Reuring DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 3
5 feb 18:40 DWT EG1 (Gemengd-E <11) - DAW EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 10
5 feb 18:15 WZ&PC Purmerend CG1 (Gemengd-C <15) - DWT CG1 (Gemengd-C <15) 12 - 6
5 feb 17:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren) - DWT H3 (Heren) 6 - 8
30 jan 15:20 VZV EG1 (Gemengd-E <11) - DWT EG1 (Gemengd-E <11) 23 - 5
29 jan 21:05 De Snippen H1 (Heren (Bond)) - DWT H1 (Heren (Bond)) 12 - 6
29 jan 19:00 Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren) - DWT H3 (Heren) 8 - 5
29 jan 18:55 De Otters Het Gooi H3 (Heren) - DWT H5 (Heren) 10 - 5
29 jan 18:45 DWT Da1 (Dames) - DAW Da1 (Dames) 4 - 10
29 jan 17:30 MSV-Zeemacht MSV-Zeemacht/Aquafit DG1 (Gemengd-D <13) - DWT DG1 (Gemengd-D <13) 12 - 0
27 nov 19:30 DWT Da1 (Dames) - Watervlo Da1 (Dames) 2 - 11
27 nov 19:00 De Meerkoeten H1 (Heren) - DWT H5 (Heren) 17 - 5
27 nov 19:00 MSV-Zeemacht H3 (Heren) - DWT H4 (Heren) 9 - 5
27 nov 18:45 HZC de Robben H3 (Heren) - DWT H3 (Heren) 10 - 5
27 nov 18:45 DWT Da2 (Dames) - ZV De Zaan Da6 (Dames) 3 - 5
27 nov 18:30 De Dolfijn EG1 (Gemengd-E <11) - DWT EG1 (Gemengd-E <11) 9 - 4
21 nov 17:10 DWT DG1 (Gemengd-D <13) - MSV-Zeemacht MSV-Zeemacht/Aquafit DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 8
21 nov 16:30 DWT EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG2 (Gemengd-E <11) 3 - 8
20 nov 21:15 DWT H1 (Heren (Bond)) - West-Friesland (SG) H1 (Heren (Bond)) 8 - 10
20 nov 20:15 DWT Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames) 4 - 9
20 nov 19:30 DWT H5 (Heren) - Het Zinkstuk H2 (Heren) 4 - 6
20 nov 19:25 Het Y H4 (Heren) - DWT H3 (Heren) 8 - 5
20 nov 19:00 De Ham H7 (Heren) - DWT H4 (Heren) 7 - 4
20 nov 18:45 DWT Da2 (Dames) - De Aalscholver Da1 (Dames) 2 - 2
20 nov 16:45 JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve) - DWT H2 (Heren Reserve) 5 - 8
13 nov 21:55 DWT H4 (Heren) - West-Friesland (SG) H4 (Heren) 3 - 9
13 nov 21:10 DWT H5 (Heren) - ZV De Zaan H9 (Heren) 7 - 22
13 nov 20:10 DWT H2 (Heren Reserve) - HZC de Robben H2 (Heren Reserve) 10 - 20
13 nov 20:00 DWK H1 (Heren (Bond)) - DWT H1 (Heren (Bond)) 12 - 8
13 nov 19:50 West-Friesland (SG) Da1 (Dames) - DWT Da1 (Dames) 12 - 1
13 nov 19:25 DWT H3 (Heren) - De Dolfijn H3 (Heren) 5 - 11
13 nov 18:45 DWT DG1 (Gemengd-D <13) - Oceanus Oceanus DG2/De Futen DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 3
13 nov 16:45 VZV CG1 (Gemengd-C <15) - DWT CG1 (Gemengd-C <15) 8 - 14
13 nov 16:30 DAW EG1 (Gemengd-E <11) - DWT EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 8
7 nov 16:15 De Amstel H1 (Heren) - DWT H5 (Heren) 9 - 8
6 nov 21:50 DWT H1 (Heren (Bond)) - DAW H1 (Heren (Bond)) 11 - 14
6 nov 20:50 DWT Da1 (Dames) - ZV Haerlem Da2 (Dames) 14 - 1
6 nov 20:35 Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) - DWT H2 (Heren Reserve) 10 - 3
6 nov 20:05 DWT Da2 (Dames) - ZPCH Da2 (Dames) 5 - 6
6 nov 19:35 De Snippen H3 (Heren) - DWT H4 (Heren) 4 - 13
6 nov 19:20 DWT CG1 (Gemengd-C <15) - KZC KZC/Aquafit CG1* (Gemengd-C <15) 20 - 6
6 nov 18:40 DWT EG1 (Gemengd-E <11) - VZV EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 13
6 nov 18:15 DJK-ZAR H4 (Heren) - DWT H3 (Heren) 4 - 7
6 nov 17:05 ZPCH DG2 (Gemengd-D <13) - DWT DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 10
30 okt 21:55 DWT H5 (Heren) - IJsselmeer H3 (Heren) 8 - 5
30 okt 21:10 DWT H4 (Heren) - De Reuring H3 (Heren) 18 - 7
30 okt 20:10 DWT H2 (Heren Reserve) - Het Y H3 (Heren Reserve) 11 - 8
30 okt 19:25 DWT H3 (Heren) - ZPCH H2 (Heren) 5 - 14
30 okt 18:45 DWT DG1 (Gemengd-D <13) - De Meeuwen Diemen DG2 (Gemengd-D <13) 8 - 0
30 okt 18:30 Aquarijn Da4 (Dames) - DWT Da2 (Dames) 10 - 1
30 okt 18:00 De Ham Da3 (Dames) - DWT Da1 (Dames) 8 - 6
30 okt 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11) - DWT EG1 (Gemengd-E <11) 15 - 1
23 okt 13:45 Oceanus H3 (Heren Reserve) - DWT H2 (Heren Reserve) 5 - 10
23 okt 13:00 Oceanus Da2 (Dames) - DWT Da2 (Dames) 6 - 6
16 okt 19:40 De Plas H1 (Heren (Bond)) - DWT H1 (Heren (Bond)) 6 - 8
16 okt 17:30 DJK-ZAR Da1 (Dames) - DWT Da2 (Dames) 7 - 11
16 okt 16:00 Oceanus Oceanus DG2/De Futen DG1 (Gemengd-D <13) - DWT DG1 (Gemengd-D <13) 14 - 6
9 okt 21:10 DWT H2 (Heren Reserve) - Oceanus H3 (Heren Reserve) 7 - 4
9 okt 20:10 DWT Da1 (Dames) - UZSC Da4 (Dames) 2 - 0
9 okt 19:45 De Vuursche H4 (Heren) - DWT H5 (Heren) 8 - 9
9 okt 19:25 DWT Da2 (Dames) - De Meeuwen Diemen Da2 (Dames) 5 - 3
9 okt 19:00 De Aalscholver H2 (Heren) - DWT H3 (Heren) 14 - 3
9 okt 18:45 DWT DG1 (Gemengd-D <13) - De Reuring DG1 (Gemengd-D <13) 12 - 5
9 okt 18:15 ZV Haerlem CG1 (Gemengd-C <15) - DWT CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 16
9 okt 17:10 VZV H4 (Heren) - DWT H4 (Heren) 12 - 5
9 okt 16:00 KZC EG1 (Gemengd-E <11) - DWT EG1 (Gemengd-E <11) 10 - 0
2 okt 21:40 DWT H1 (Heren (Bond)) - ZPCH H1 (Heren (Bond)) 5 - 13
2 okt 20:55 DWT H4 (Heren) - ZV De Zaan H10 (Heren) 6 - 6
2 okt 20:10 DWT H5 (Heren) - HZC de Robben H4 (Heren) 5 - 5
2 okt 19:50 De Meeuwen Diemen Da1 (Dames) - DWT Da1 (Dames) 4 - 2
2 okt 19:25 DWT CG1 (Gemengd-C <15) - WZ&PC Purmerend CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 16
2 okt 19:00 DJK-ZAR H2 (Heren Reserve) - DWT H2 (Heren Reserve) 6 - 3
2 okt 18:45 DWT EG1 (Gemengd-E <11) - AquaWaarD EG1 (Gemengd-E <11) 0 - 14
2 okt 18:45 Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames) - DWT Da2 (Dames) 5 - 3
2 okt 17:20 MSV-Zeemacht MSV-Zeemacht/Aquafit DG1 (Gemengd-D <13) - DWT DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 4
25 sep 21:40 DWT H5 (Heren) - De Aalscholver H4 (Heren) 14 - 1
25 sep 20:55 DWT H4 (Heren) - WZ&PC Purmerend H2 (Heren) 7 - 10
25 sep 20:10 DWT H3 (Heren) - De Meeuwen Diemen H2 (Heren) 4 - 8
25 sep 19:25 DWT CG1 (Gemengd-C <15) - Het Y CG1 (Gemengd-C <15) 14 - 11
25 sep 18:45 DWT EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG2 (Gemengd-E <11) 2 - 11
25 sep 17:45 Oceanus H1 (Heren (Bond)) - DWT H1 (Heren (Bond)) 9 - 6
25 sep 16:45 Oceanus Da1 (Dames) - DWT Da1 (Dames) 8 - 4
25 sep 16:00 Oceanus Oceanus DG2/De Futen DG1 (Gemengd-D <13) - DWT DG1 (Gemengd-D <13) 12 - 8
19 sep 14:45 AZVD H1 (Heren) - DWT H4 (Heren) 9 - 8
18 sep 19:35 De Snippen De Snppen/de Futen CG1 (Gemengd-C <15) - DWT CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 26
18 sep 19:25 DWT Da1 (Dames) - VZV Da2 (Dames) 6 - 9
18 sep 19:15 ZV Haerlem H3 (Heren) - DWT H3 (Heren) 20 - 10
18 sep 18:45 DWT DG1 (Gemengd-D <13) - ZPCH DG2 (Gemengd-D <13) 2 - 1
18 sep 18:30 De Vaart H3 (Heren) - DWT H5 (Heren) 7 - 6
18 sep 17:30 KZC EG1 (Gemengd-E <11) - DWT EG1 (Gemengd-E <11) 11 - 3
Verenigingsinformatie
NaamDWT
AccommodatiegegevensBoerhaavebad
HAARLEM
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.