HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging DWT - Haarlem

TeamPoule
DWT BJ1 (Jongens-B <17) 1e klasse B
DWT Da1 (Dames) 1e klasse A
DWT Da2 (Dames) 3e klasse B
DWT DG1 (Gemengd-D <13) 3e klasse B
DWT EG1 (Gemengd-E <11) 2e klasse A
DWT H1 (Heren (Bond)) Bond 3e divisie B
DWT H2 (Heren Reserve) Reserve 1e klasse A
DWT H3 (Heren) 3e klasse D
DWT H4 (Heren) 4e klasse B
DatumTijdWedstrijdLocatie
17 sep 09:00 [Concept]DWT Da2 (Dames) - ZV Haerlem Da3 (Dames)Boerhaavebad
17 sep 10:30 [Concept]AquaWaarD BJ1 (Jongens-B <17) - DWT BJ1 (Jongens-B <17)Zwembad Waardergolf
17 sep 11:55 [Concept]KZC Da1 (Dames) - DWT Da1 (Dames)Sportfondsenbad Beverwijk
17 sep 17:30 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) - DWT H2 (Heren Reserve)De Kwakel
17 sep 18:15 [Concept]ZV Haerlem EG1 (Gemengd-E <11) - DWT EG1 (Gemengd-E <11)De Planeet
17 sep 19:35 [Concept]De Snippen H3 (Heren) - DWT H4 (Heren)De Meerkamp
17 sep 21:25 [Concept]De Plas H1 (Heren (Bond)) - DWT H1 (Heren (Bond))De Wel
24 sep 09:00 [Concept]DWT BJ1 (Jongens-B <17) - Domstad (SG) BJ2 (Jongens-B <17)Boerhaavebad
24 sep 09:45 [Concept]DWT H4 (Heren) - Amsterdam Waterproof H1 (Heren)Boerhaavebad
24 sep 10:30 [Concept]DWT DG1 (Gemengd-D <13) - DAW DG1 (Gemengd-D <13)Boerhaavebad
24 sep 11:15 [Concept]DWT H2 (Heren Reserve) - DJK-ZAR H2 (Heren Reserve)Boerhaavebad
24 sep 12:15 [Concept]DWT H3 (Heren) - Mokum (SG) H6 (Heren)Boerhaavebad
24 sep 18:45 [Concept]DWT EG1 (Gemengd-E <11) - Mokum (SG) EG1 (Gemengd-E <11)Boerhaavebad
24 sep 19:55 [Concept]De Reuring Da2 (Dames) - DWT Da2 (Dames)Duikerdel
24 sep 20:55 [Concept]De Meeuwen Diemen Da1 (Dames) - DWT Da1 (Dames)Weth. F.B. Duran
24 sep 21:00 [Concept]DWT H1 (Heren (Bond)) - De Snippen H1 (Heren (Bond))Boerhaavebad
1 okt 09:00 [Concept]DWT H3 (Heren) - ZV De Zaan H7 (Heren)Boerhaavebad
1 okt 09:45 [Concept]DWT BJ1 (Jongens-B <17) - ZPCH BJ1 (Jongens-B <17)Boerhaavebad
1 okt 10:30 [Concept]DWT Da2 (Dames) - WZ&PC Purmerend Da1 (Dames)Boerhaavebad
1 okt 11:15 [Concept]DWT H4 (Heren) - ZPCH H4 (Heren)Boerhaavebad
1 okt 16:45 [Concept]Oceanus Oceanus/de Futen DG1 (Gemengd-D <13) - DWT DG1 (Gemengd-D <13)De Waterlelie
1 okt 18:30 [Concept]VZC H3 (Heren Reserve) - DWT H2 (Heren Reserve)De Vallei
1 okt 18:45 [Concept]DWT EG1 (Gemengd-E <11) - DAW EG1 (Gemengd-E <11)Boerhaavebad
1 okt 20:00 [Concept]DWT Da1 (Dames) - ZV Haerlem Da2 (Dames)Boerhaavebad
1 okt 21:00 [Concept]DWT H1 (Heren (Bond)) - Alkemade H1 (Heren (Bond))Boerhaavebad
8 okt 09:00 [Concept]DWT BJ1 (Jongens-B <17) - De Ham BJ2 (Jongens-B <17)Boerhaavebad
8 okt 09:45 [Concept]DWT DG1 (Gemengd-D <13) - De Meeuwen Diemen DG1 (Gemengd-D <13)Boerhaavebad
8 okt 10:30 [Concept]DWT H4 (Heren) - De Fuut H3 (Heren)Boerhaavebad
8 okt 11:15 [Concept]DWT H2 (Heren Reserve) - Oceanus H2 (Heren Reserve)Boerhaavebad
8 okt 18:45 [Concept]De Ham Da3 (Dames) - DWT Da1 (Dames)De Crommenije
8 okt 20:00 [Concept]Oceanus H1 (Heren (Bond)) - DWT H1 (Heren (Bond))De Waterlelie
8 okt 20:30 [Concept]DAW Da2 (Dames) - DWT Da2 (Dames)Sportcomplex Hoornsevaart
8 okt 20:45 [Concept]ZV Haerlem H4 (Heren) - DWT H3 (Heren)De Planeet
15 okt 09:00 [Concept]DWT H3 (Heren) - De Meeuwen Diemen H2 (Heren)Boerhaavebad
15 okt 17:15 [Concept]Mokum (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - DWT BJ1 (Jongens-B <17)Sloterparkbad
15 okt 17:30 [Concept]WZ&PC Purmerend WZ&PC Purmerend DG1 / ZV De Ham DG3 (Gemengd-D <13) - DWT DG1 (Gemengd-D <13)Spurd-Leeghwaterbad
15 okt 18:45 [Concept]DWT EG1 (Gemengd-E <11) - KZC EG1 (Gemengd-E <11)Boerhaavebad
15 okt 19:15 [Concept]ZV Haerlem H6 (Heren) - DWT H4 (Heren)De Planeet
15 okt 19:30 [Concept]Mokum (SG) H4 (Heren Reserve) - DWT H2 (Heren Reserve)Sportfondsenbad Oost
15 okt 20:00 [Concept]DWT Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames)Boerhaavebad
15 okt 21:00 [Concept]DWT H1 (Heren (Bond)) - OZV H1 (Heren (Bond))Boerhaavebad
5 nov 09:00 [Concept]DWT H2 (Heren Reserve) - JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve)Boerhaavebad
5 nov 10:00 [Concept]DWT DG1 (Gemengd-D <13) - MSV-Zeemacht MSV-Zeemacht/Aquafit DG1 (Gemengd-D <13)Boerhaavebad
5 nov 14:00 [Concept]ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) - DWT EG1 (Gemengd-E <11)De Slag
5 nov 17:05 [Concept]ZV De Zaan Da6 (Dames) - DWT Da2 (Dames)De Slag
5 nov 18:35 [Concept]ZV De Zaan H10 (Heren) - DWT H4 (Heren)De Slag
5 nov 20:15 [Concept]Mokum (SG) Da2 (Dames) - DWT Da1 (Dames)Sportfondsenbad Oost
6 nov 18:00 [Concept]AZ&PC De Futen H3 (Heren) - DWT H3 (Heren)De Meerkamp
6 nov 19:30 [Concept]AZ&PC De Futen H1 (Heren (Bond)) - DWT H1 (Heren (Bond))De Meerkamp
12 nov 09:00 [Concept]DWT DG1 (Gemengd-D <13) - Mokum (SG) DG1 (Gemengd-D <13)Boerhaavebad
12 nov 09:45 [Concept]DWT H3 (Heren) - KZC H3 (Heren)Boerhaavebad
12 nov 10:30 [Concept]DWT H2 (Heren Reserve) - HZC de Robben H2 (Heren Reserve)Boerhaavebad
12 nov 18:45 [Concept]DWT EG1 (Gemengd-E <11) - VZV EG1 (Gemengd-E <11)Boerhaavebad
12 nov 20:00 [Concept]DWT Da1 (Dames) - Oceanus Da1 (Dames)Boerhaavebad
12 nov 21:00 [Concept]DWT H1 (Heren (Bond)) - DAW H1 (Heren (Bond))Boerhaavebad
19 nov 10:30 [Concept]AquaWaarD Da1 (Dames) - DWT Da2 (Dames)Zwembad Waardergolf
19 nov 12:10 [Concept]KZC KZC/VZV BJ1 (Jongens-B <17) - DWT BJ1 (Jongens-B <17)Sportfondsenbad Beverwijk
19 nov 13:15 [Concept]UZSC Da4 (Dames) - DWT Da1 (Dames)De Krommerijn
19 nov 14:30 [Concept]De Ham EG2 (Gemengd-E <11) - DWT EG1 (Gemengd-E <11)De Crommenije
19 nov 17:50 [Concept]BZC Brandenburg H3 (Heren Reserve) - DWT H2 (Heren Reserve)Brandenburg
26 nov 09:00 [Concept]DWT Da2 (Dames) - VZV Da3 (Dames)Boerhaavebad
26 nov 09:45 [Concept]DWT H4 (Heren) - De Ham H6 (Heren)Boerhaavebad
26 nov 10:30 [Concept]DWT H2 (Heren Reserve) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren Reserve)Boerhaavebad
26 nov 11:30 [Concept]DWT DG1 (Gemengd-D <13) - VZV DG1 (Gemengd-D <13)Boerhaavebad
26 nov 21:00 [Concept]DWT H1 (Heren (Bond)) - West-Friesland (SG) H1 (Heren (Bond))Boerhaavebad
3 dec 11:15 [Concept]AquaWaarD EG1 (Gemengd-E <11) - DWT EG1 (Gemengd-E <11)Zwembad Waardergolf
3 dec 18:00 [Concept]ZPCH Da1 (Dames) - DWT Da2 (Dames)Sportcomplex Koning Willem Alexander
3 dec 18:15 [Concept]De Aalscholver H3 (Heren) - DWT H4 (Heren)Almere Poort
3 dec 18:30 [Concept]Watervlo Da1 (Dames) - DWT Da1 (Dames)Fletiomare
3 dec 19:00 [Concept]DJK-ZAR H4 (Heren) - DWT H3 (Heren)Sportplaza Mercator
3 dec 19:40 [Concept]ZV Haerlem BJ1 (Jongens-B <17) - DWT BJ1 (Jongens-B <17)De Planeet
3 dec 20:05 [Concept]DAW H2 (Heren Reserve) - DWT H2 (Heren Reserve)Sportcomplex Hoornsevaart
3 dec 21:30 [Concept]DJK-ZAR H1 (Heren (Bond)) - DWT H1 (Heren (Bond))Sportplaza Mercator
10 dec 09:00 [Concept]DWT H2 (Heren Reserve) - Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve)Boerhaavebad
10 dec 10:00 [Concept]DWT BJ1 (Jongens-B <17) - AquaWaarD BJ1 (Jongens-B <17)Boerhaavebad
10 dec 10:45 [Concept]DWT H4 (Heren) - De Snippen H3 (Heren)Boerhaavebad
10 dec 18:45 [Concept]DWT EG1 (Gemengd-E <11) - ZV Haerlem EG1 (Gemengd-E <11)Boerhaavebad
10 dec 19:15 [Concept]ZV Haerlem Da3 (Dames) - DWT Da2 (Dames)De Planeet
10 dec 20:00 [Concept]DWT Da1 (Dames) - KZC Da1 (Dames)Boerhaavebad
10 dec 21:00 [Concept]DWT H1 (Heren (Bond)) - De Plas H1 (Heren (Bond))Boerhaavebad
17 dec 09:00 [Concept]DWT Da2 (Dames) - MSV-Zeemacht Da1 (Dames)Boerhaavebad
17 dec 18:00 [Concept]De Ham H4 (Heren Reserve) - DWT H2 (Heren Reserve)De Crommenije
17 dec 18:50 [Concept]ZPCH H2 (Heren) - DWT H3 (Heren)Sportcomplex Koning Willem Alexander
17 dec 19:00 [Concept]WZ&PC Purmerend BJ1 (Jongens-B <17) - DWT BJ1 (Jongens-B <17)Spurd-Leeghwaterbad
17 dec 19:35 [Concept]ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13) - DWT DG1 (Gemengd-D <13)De Planeet
17 dec 20:00 [Concept]DWT Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames)Boerhaavebad
17 dec 21:15 [Concept]De Reigers (SG) H1 (Heren (Bond)) - DWT H1 (Heren (Bond))De Waterthor
17 dec 21:55 [Concept]De Otters Het Gooi H4 (Heren) - DWT H4 (Heren)Sportcentrum De Zandzee
14 jan 09:00 [Concept]DWT Da2 (Dames) - De Reuring Da2 (Dames)Boerhaavebad
14 jan 14:15 [Concept]Mokum (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - DWT EG1 (Gemengd-E <11)Sloterparkbad
14 jan 17:00 [Concept]DAW DG1 (Gemengd-D <13) - DWT DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Hoornsevaart
14 jan 19:00 [Concept]Amsterdam Waterproof H1 (Heren) - DWT H4 (Heren)Sloterparkbad
14 jan 19:40 [Concept]Mokum (SG) H6 (Heren) - DWT H3 (Heren)Sloterparkbad
14 jan 20:00 [Concept]DWT Da1 (Dames) - De Meeuwen Diemen Da1 (Dames)Boerhaavebad
14 jan 20:30 [Concept]DJK-ZAR H2 (Heren Reserve) - DWT H2 (Heren Reserve)Sportplaza Mercator
14 jan 20:30 [Concept]De Snippen H1 (Heren (Bond)) - DWT H1 (Heren (Bond))De Meerkamp
15 jan 08:30 [Concept]Domstad (SG) BJ2 (Jongens-B <17) - DWT BJ1 (Jongens-B <17)De Krommerijn
21 jan 09:00 [Concept]DWT H3 (Heren) - ZPCH H2 (Heren)Boerhaavebad
21 jan 09:45 [Concept]DWT H4 (Heren) - De Otters Het Gooi H4 (Heren)Boerhaavebad
21 jan 10:30 [Concept]DWT H2 (Heren Reserve) - De Ham H4 (Heren Reserve)Boerhaavebad
21 jan 11:30 [Concept]DWT DG1 (Gemengd-D <13) - ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13)Boerhaavebad
21 jan 12:15 [Concept]DWT BJ1 (Jongens-B <17) - WZ&PC Purmerend BJ1 (Jongens-B <17)Boerhaavebad
21 jan 19:45 [Concept]MSV-Zeemacht Da1 (Dames) - DWT Da2 (Dames)Het Heersdiep
21 jan 20:45 [Concept]Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames) - DWT Da1 (Dames)De Kwakel
21 jan 21:00 [Concept]DWT H1 (Heren (Bond)) - De Reigers (SG) H1 (Heren (Bond))Boerhaavebad
28 jan 09:00 [Concept]DWT DG1 (Gemengd-D <13) - WZ&PC Purmerend WZ&PC Purmerend DG1 / ZV De Ham DG3 (Gemengd-D <13)Boerhaavebad
28 jan 09:00 [Concept]KZC EG1 (Gemengd-E <11) - DWT EG1 (Gemengd-E <11)Sportfondsenbad Beverwijk
28 jan 09:45 [Concept]DWT H2 (Heren Reserve) - Mokum (SG) H4 (Heren Reserve)Boerhaavebad
28 jan 10:45 [Concept]DWT BJ1 (Jongens-B <17) - Mokum (SG) BJ1 (Jongens-B <17)Boerhaavebad
28 jan 11:30 [Concept]DWT H4 (Heren) - ZV Haerlem H6 (Heren)Boerhaavebad
28 jan 19:00 [Concept]Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames) - DWT Da1 (Dames)De Kwakel
28 jan 19:40 [Concept]De Meeuwen Diemen H2 (Heren) - DWT H3 (Heren)Weth. F.B. Duran
28 jan 19:45 [Concept]OZV H1 (Heren (Bond)) - DWT H1 (Heren (Bond))H2O
4 feb 09:00 [Concept]DWT Da2 (Dames) - DAW Da2 (Dames)Boerhaavebad
4 feb 09:45 [Concept]DWT H3 (Heren) - ZV Haerlem H4 (Heren)Boerhaavebad
4 feb 15:45 [Concept]Oceanus H2 (Heren Reserve) - DWT H2 (Heren Reserve)De Waterlelie
4 feb 16:30 [Concept]De Ham BJ2 (Jongens-B <17) - DWT BJ1 (Jongens-B <17)De Crommenije
4 feb 18:00 [Concept]De Meeuwen Diemen DG1 (Gemengd-D <13) - DWT DG1 (Gemengd-D <13)Weth. F.B. Duran
4 feb 18:30 [Concept]De Fuut H3 (Heren) - DWT H4 (Heren)MFA Safari
4 feb 20:00 [Concept]DWT Da1 (Dames) - De Ham Da3 (Dames)Boerhaavebad
4 feb 21:00 [Concept]DWT H1 (Heren (Bond)) - Oceanus H1 (Heren (Bond))Boerhaavebad
4 maa 09:00 [Concept]DWT DG1 (Gemengd-D <13) - Oceanus Oceanus/de Futen DG1 (Gemengd-D <13)Boerhaavebad
4 maa 09:00 [Concept]ZPCH BJ1 (Jongens-B <17) - DWT BJ1 (Jongens-B <17)Sportcomplex Koning Willem Alexander
4 maa 09:45 [Concept]DWT H2 (Heren Reserve) - VZC H3 (Heren Reserve)Boerhaavebad
4 maa 16:30 [Concept]DAW EG1 (Gemengd-E <11) - DWT EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Hoornsevaart
4 maa 17:10 [Concept]ZPCH H4 (Heren) - DWT H4 (Heren)Sportcomplex Koning Willem Alexander
4 maa 18:00 [Concept]WZ&PC Purmerend Da1 (Dames) - DWT Da2 (Dames)Spurd-Leeghwaterbad
4 maa 18:45 [Concept]ZV De Zaan H7 (Heren) - DWT H3 (Heren)De Slag
4 maa 19:45 [Concept]ZV Haerlem Da2 (Dames) - DWT Da1 (Dames)De Planeet
4 maa 20:20 [Concept]Alkemade H1 (Heren (Bond)) - DWT H1 (Heren (Bond))De Tweesprong
11 maa 09:00 [Concept]DWT Da2 (Dames) - ZV De Zaan Da6 (Dames)Boerhaavebad
11 maa 09:45 [Concept]DWT H3 (Heren) - AZ&PC De Futen H3 (Heren)Boerhaavebad
11 maa 10:30 [Concept]DWT H4 (Heren) - ZV De Zaan H10 (Heren)Boerhaavebad
11 maa 17:30 [Concept]MSV-Zeemacht MSV-Zeemacht/Aquafit DG1 (Gemengd-D <13) - DWT DG1 (Gemengd-D <13)Het Heersdiep
11 maa 18:45 [Concept]DWT EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11)Boerhaavebad
11 maa 18:50 [Concept]JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve) - DWT H2 (Heren Reserve)De Mirandabad
11 maa 20:00 [Concept]DWT Da1 (Dames) - Mokum (SG) Da2 (Dames)Boerhaavebad
11 maa 21:00 [Concept]DWT H1 (Heren (Bond)) - AZ&PC De Futen H1 (Heren (Bond))Boerhaavebad
25 maa 09:40 [Concept]HZC de Robben H2 (Heren Reserve) - DWT H2 (Heren Reserve)De Lieberg
25 maa 10:30 [Concept]KZC H3 (Heren) - DWT H3 (Heren)Sportfondsenbad Beverwijk
25 maa 12:10 [Concept]VZV EG1 (Gemengd-E <11) - DWT EG1 (Gemengd-E <11)De Heerenduinen
25 maa 15:00 [Concept]Mokum (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - DWT DG1 (Gemengd-D <13)Sloterparkbad
25 maa 15:45 [Concept]Oceanus Da1 (Dames) - DWT Da1 (Dames)De Waterlelie
25 maa 19:00 [Concept]DAW H1 (Heren (Bond)) - DWT H1 (Heren (Bond))Sportcomplex Hoornsevaart
1 apr 09:00 [Concept]DWT Da2 (Dames) - AquaWaarD Da1 (Dames)Boerhaavebad
1 apr 09:45 [Concept]DWT BJ1 (Jongens-B <17) - KZC KZC/VZV BJ1 (Jongens-B <17)Boerhaavebad
1 apr 10:30 [Concept]DWT H2 (Heren Reserve) - BZC Brandenburg H3 (Heren Reserve)Boerhaavebad
1 apr 18:45 [Concept]DWT EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG2 (Gemengd-E <11)Boerhaavebad
1 apr 20:00 [Concept]DWT Da1 (Dames) - UZSC Da4 (Dames)Boerhaavebad
15 apr 09:40 [Concept]VZV DG1 (Gemengd-D <13) - DWT DG1 (Gemengd-D <13)De Heerenduinen
15 apr 10:25 [Concept]VZV Da3 (Dames) - DWT Da2 (Dames)De Heerenduinen
15 apr 13:15 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren Reserve) - DWT H2 (Heren Reserve)Sportcomplex Amerena
15 apr 18:20 [Concept]De Ham H6 (Heren) - DWT H4 (Heren)De Crommenije
15 apr 20:35 [Concept]West-Friesland (SG) H1 (Heren (Bond)) - DWT H1 (Heren (Bond))De Waterhoorn
22 apr 09:00 [Concept]DWT BJ1 (Jongens-B <17) - ZV Haerlem BJ1 (Jongens-B <17)Boerhaavebad
22 apr 09:45 [Concept]DWT H2 (Heren Reserve) - DAW H2 (Heren Reserve)Boerhaavebad
22 apr 10:45 [Concept]DWT H4 (Heren) - De Aalscholver H3 (Heren)Boerhaavebad
22 apr 11:30 [Concept]DWT H3 (Heren) - DJK-ZAR H4 (Heren)Boerhaavebad
22 apr 12:15 [Concept]DWT Da2 (Dames) - ZPCH Da1 (Dames)Boerhaavebad
22 apr 18:45 [Concept]DWT EG1 (Gemengd-E <11) - AquaWaarD EG1 (Gemengd-E <11)Boerhaavebad
22 apr 20:00 [Concept]DWT Da1 (Dames) - Watervlo Da1 (Dames)Boerhaavebad
22 apr 21:00 [Concept]DWT H1 (Heren (Bond)) - DJK-ZAR H1 (Heren (Bond))Boerhaavebad
Er zijn geen uitslagen bekend.
Verenigingsinformatie
NaamDWT
AccommodatiegegevensBoerhaavebad
HAARLEM
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.