HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging DWT - Haarlem

TeamPoule
DWT Da1 (Dames) 1e klasse A
DWT Da2 (Dames) 3e klasse A
DWT DWT DG1* (Gemengd-D <13) 3e klasse B
DWT EG1 (Gemengd-E <11) 2e klasse D
DWT H1 (Heren) Bond 3e klasse B
DWT H2 (Heren) Reserve 1e klasse A
DWT H3 (Heren) 3e klasse B
DWT H4 (Heren) 4e klasse A
DWT H5 (Heren) 4e klasse E
DatumTijdWedstrijdLocatie
29 sep 18:35 De Dolfijn H2 (Heren) - DWT H2 (Heren)Sloterparkbad
29 sep 18:45 DWT DWT DG1* (Gemengd-D <13) - WZ&PC Purmerend DG1 (Gemengd-D <13)Boerhaavebad
29 sep 19:25 DWT Da2 (Dames) - ZV De Zaan Da6 (Dames)Boerhaavebad
29 sep 20:10 DWT Da1 (Dames) - VZV Da2 (Dames)Boerhaavebad
29 sep 20:45 ZV Haerlem H6 (Heren) - DWT H3 (Heren)De Planeet
29 sep 21:10 DWT H1 (Heren) - De Rijn H1 (Heren)Boerhaavebad
30 sep 18:30 AZVD H1 (Heren) - DWT H4 (Heren)De Crommenije
6 okt 18:45 DWT EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG3 (Gemengd-E <11)Boerhaavebad
6 okt 19:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames) - DWT Da1 (Dames)Sportcomplex Amerena
6 okt 19:25 DWT H2 (Heren) - DJK-ZAR H2 (Heren)Boerhaavebad
6 okt 19:30 DAW H1 (Heren) - DWT H1 (Heren)Sportcomplex Hoornsevaart
6 okt 19:55 AquaWaarD Da1 (Dames) - DWT Da2 (Dames)De Waardergolf
6 okt 20:25 DWT H3 (Heren) - De Amstel H1 (Heren)Boerhaavebad
6 okt 21:10 DWT H5 (Heren) - De Snippen H2 (Heren)Boerhaavebad
6 okt 21:55 DWT H4 (Heren) - Aquafit H2 (Heren)Boerhaavebad
7 okt 17:45 DWT DWT DG1* (Gemengd-D <13) - MSV-Zeemacht DG1 (Gemengd-D <13)Boerhaavebad
13 okt 15:00 De Ham H6 (Heren) - DWT H3 (Heren)De Crommenije
13 okt 16:30 KZC KZC DG2 (Gemengd-D <13) - DWT DWT DG1* (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad Beverwijk
13 okt 18:00 De Meeuwen Diemen EG1 (Gemengd-E <11) - DWT EG1 (Gemengd-E <11)Weth. F.B. Duran
13 okt 18:00 ZV De Zaan H7 (Heren) - DWT H4 (Heren)De Slag
13 okt 18:15 De Vuursche H3 (Heren) - DWT H5 (Heren)De Trits
13 okt 18:15 Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren) - DWT H2 (Heren)De Kwakel
13 okt 18:45 DWT Da2 (Dames) - Oceanus Da2 (Dames)Boerhaavebad
13 okt 19:30 DWT Da1 (Dames) - Oceanus Da1 (Dames)Boerhaavebad
13 okt 20:30 DWT H1 (Heren) - Alkemade H1 (Heren)Boerhaavebad
20 okt 19:30 DWT Da1 (Dames) - UZSC Da5 (Dames)Boerhaavebad
27 okt 20:25 De Otters Het Gooi H2 (Heren) - DWT H2 (Heren)Sportcentrum De Zandzee
3 nov 15:00 Oceanus H4 (Heren) - DWT H5 (Heren)De Waterlelie
3 nov 15:45 De Ham DG2 (Gemengd-D <13) - DWT DWT DG1* (Gemengd-D <13)De Crommenije
3 nov 17:45 DAW H4 (Heren) - DWT H4 (Heren)Sportcomplex Hoornsevaart
3 nov 18:40 Het Y EG2 (Gemengd-E <11) - DWT EG1 (Gemengd-E <11)Sportfondsenbad Oost
3 nov 19:55 De Reuring H2 (Heren) - DWT H3 (Heren)Duikerdel
10 nov 18:15 Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames) - DWT Da1 (Dames)De Kwakel
10 nov 18:45 DWT EG1 (Gemengd-E <11) - De Dolfijn EG2 (Gemengd-E <11)Boerhaavebad
10 nov 18:50 De Dolfijn H3 (Heren) - DWT H3 (Heren)Sloterparkbad
10 nov 19:25 DWT DWT DG1* (Gemengd-D <13) - AquaWaarD DG1 (Gemengd-D <13)Boerhaavebad
10 nov 19:30 KZC Da2 (Dames) - DWT Da2 (Dames)Sportfondsenbad Beverwijk
10 nov 20:10 DWT H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren)Boerhaavebad
10 nov 21:10 DWT H4 (Heren) - KZC H4 (Heren)Boerhaavebad
10 nov 21:30 DJK-ZAR H1 (Heren) - DWT H1 (Heren)Sportplaza Mercator
10 nov 21:55 DWT H5 (Heren) - KZC H3 (Heren)Boerhaavebad
17 nov 16:30 De Meerkoeten H2 (Heren) - DWT H5 (Heren)De Mirandabad
17 nov 17:45 Aquarius H2 (Heren) - DWT H4 (Heren)Kombibad De Wiel
17 nov 18:45 DWT Da1 (Dames) - Watervlo Da1 (Dames)Boerhaavebad
17 nov 18:45 DAW DG1 (Gemengd-D <13) - DWT DWT DG1* (Gemengd-D <13)Sportcomplex Hoornsevaart
17 nov 18:50 De Ham H4 (Heren) - DWT H2 (Heren)De Crommenije
17 nov 19:45 DWT H1 (Heren) - AZ&PC De Futen H1 (Heren)Boerhaavebad
17 nov 21:20 West-Friesland (SG) H3 (Heren) - DWT H3 (Heren)De Waterhoorn
24 nov 18:15 Aquafit Da1 (Dames) - DWT Da2 (Dames)Zwembad de Witte Brug
24 nov 18:45 DWT DWT DG1* (Gemengd-D <13) - De Aalscholver De Aalscholver DG1* (Gemengd-D <13)Boerhaavebad
24 nov 18:50 MSV-Zeemacht H3 (Heren) - DWT H4 (Heren)Het Heersdiep
24 nov 19:25 DWT H5 (Heren) - WZ&PC Purmerend H2 (Heren)Boerhaavebad
24 nov 20:10 DWT H3 (Heren) - ZV Haerlem H6 (Heren)Boerhaavebad
24 nov 20:15 De Snippen Da1 (Dames) - DWT Da1 (Dames)De Meerkamp
24 nov 20:55 DWT H2 (Heren) - JAWS Amsterdam H2 (Heren)Boerhaavebad
24 nov 21:15 De Snippen H1 (Heren) - DWT H1 (Heren)De Meerkamp
25 nov 16:45 AZ&PC De Futen AZ&PC De Futen EG2 / De Snippen EG2 (Gemengd-E <11) - DWT EG1 (Gemengd-E <11)De Meerkamp
1 dec 15:00 De Ham H7 (Heren) - DWT H5 (Heren)De Crommenije
1 dec 17:55 WZ&PC Purmerend Da1 (Dames) - DWT Da2 (Dames)Spurd-Leeghwaterbad
1 dec 18:45 DWT EG1 (Gemengd-E <11) - De Aalscholver De Aalscholver EG1* (Gemengd-E <11)Boerhaavebad
1 dec 19:25 DWT DWT DG1* (Gemengd-D <13) - ZV Haerlem DG2 (Gemengd-D <13)Boerhaavebad
1 dec 20:10 DWT H4 (Heren) - West-Friesland (SG) H4 (Heren)Boerhaavebad
1 dec 20:20 Het Y Da3 (Dames) - DWT Da1 (Dames)Sportfondsenbad Oost
1 dec 20:55 DWT H2 (Heren) - Het Y H4 (Heren)Boerhaavebad
2 dec 17:40 De Amstel H1 (Heren) - DWT H3 (Heren)Het Veenweidebad
2 dec 20:00 De Duinkikkers H1 (Heren) - DWT H1 (Heren)Sportboulevard de Engh
8 dec 15:50 De Ham H3 (Heren) - DWT H2 (Heren)De Crommenije
8 dec 16:55 ZPCH EG2 (Gemengd-E <11) - DWT EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Koning Willem Alexander
8 dec 17:30 Aquafit Aquafit DG1* (Gemengd-D <13) - DWT DWT DG1* (Gemengd-D <13)Zwembad de Witte Brug
8 dec 18:45 DWT H3 (Heren) - De Ham H6 (Heren)Boerhaavebad
8 dec 19:30 DWT Da1 (Dames) - West-Friesland (SG) Da1 (Dames)Boerhaavebad
8 dec 19:40 VZV H5 (Heren) - DWT H4 (Heren)De Heerenduinen
8 dec 20:30 DWT H1 (Heren) - ZPCH H1 (Heren)Boerhaavebad
15 dec 17:45 DAW Da2 (Dames) - DWT Da2 (Dames)Sportcomplex Hoornsevaart
15 dec 18:00 De Dolfijn Da1 (Dames) - DWT Da1 (Dames)Sloterparkbad
15 dec 18:45 DWT EG1 (Gemengd-E <11) - KZC EG1 (Gemengd-E <11)Boerhaavebad
15 dec 19:25 DWT DWT DG1* (Gemengd-D <13) - De Reuring DG1 (Gemengd-D <13)Boerhaavebad
15 dec 20:10 DWT H5 (Heren) - ZV De Zaan H9 (Heren)Boerhaavebad
15 dec 20:55 DWT H3 (Heren) - VZV H3 (Heren)Boerhaavebad
15 dec 21:40 DWT H2 (Heren) - ZV De Zaan H4 (Heren)Boerhaavebad
12 jan 16:00 KZC EG1 (Gemengd-E <11) - DWT EG1 (Gemengd-E <11)Sportfondsenbad Beverwijk
12 jan 17:10 ZV De Zaan H4 (Heren) - DWT H2 (Heren)De Slag
12 jan 18:10 ZV De Zaan H9 (Heren) - DWT H5 (Heren)De Slag
12 jan 18:45 DWT Da2 (Dames) - DAW Da2 (Dames)Boerhaavebad
12 jan 19:10 De Reuring DG1 (Gemengd-D <13) - DWT DWT DG1* (Gemengd-D <13)Duikerdel
12 jan 19:30 DWT Da1 (Dames) - De Dolfijn Da1 (Dames)Boerhaavebad
12 jan 20:30 DWT H1 (Heren) - De Reuring H1 (Heren)Boerhaavebad
12 jan 21:30 ZV Haerlem H6 (Heren) - DWT H3 (Heren)De Planeet
19 jan 14:15 West-Friesland (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - DWT DWT DG1* (Gemengd-D <13)De Waterhoorn
19 jan 18:10 VZV H3 (Heren) - DWT H3 (Heren)De Heerenduinen
19 jan 18:45 DWT Da2 (Dames) - VZV Da3 (Dames)Boerhaavebad
19 jan 19:30 DWT Da1 (Dames) - UZSC Da4 (Dames)Boerhaavebad
19 jan 20:30 DWT H2 (Heren) - DAW H2 (Heren)Boerhaavebad
19 jan 21:30 DWT H1 (Heren) - West-Friesland (SG) H1 (Heren)Boerhaavebad
20 jan 16:15 ZPCH EG1 (Gemengd-E <11) - DWT EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Koning Willem Alexander
20 jan 17:55 ZPCH H4 (Heren) - DWT H5 (Heren)Sportcomplex Koning Willem Alexander
26 jan 17:55 WZ&PC Purmerend DG1 (Gemengd-D <13) - DWT DWT DG1* (Gemengd-D <13)Spurd-Leeghwaterbad
26 jan 18:45 DWT H2 (Heren) - De Dolfijn H2 (Heren)Boerhaavebad
26 jan 18:45 ZV De Zaan Da6 (Dames) - DWT Da2 (Dames)De Slag
26 jan 19:25 VZV Da2 (Dames) - DWT Da1 (Dames)De Heerenduinen
26 jan 19:45 DWT H3 (Heren) - De Reuring H2 (Heren)Boerhaavebad
26 jan 20:30 DWT H4 (Heren) - AZVD H1 (Heren)Boerhaavebad
26 jan 20:45 De Rijn H1 (Heren) - DWT H1 (Heren)Sportfondsenbad De Bongerd
2 feb 14:00 ZV De Zaan EG3 (Gemengd-E <11) - DWT EG1 (Gemengd-E <11)De Slag
2 feb 17:30 Aquafit H2 (Heren) - DWT H4 (Heren)Zwembad de Witte Brug
2 feb 18:45 DWT Da2 (Dames) - AquaWaarD Da1 (Dames)Boerhaavebad
2 feb 19:30 DWT H3 (Heren) - De Dolfijn H3 (Heren)Boerhaavebad
2 feb 19:35 De Snippen H2 (Heren) - DWT H5 (Heren)De Meerkamp
2 feb 20:15 DWT Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames)Boerhaavebad
2 feb 20:30 DJK-ZAR H2 (Heren) - DWT H2 (Heren)Sportplaza Mercator
2 feb 21:15 DWT H1 (Heren) - DAW H1 (Heren)Boerhaavebad
3 feb 17:30 MSV-Zeemacht DG1 (Gemengd-D <13) - DWT DWT DG1* (Gemengd-D <13)Het Heersdiep
9 feb 16:00 Oceanus Da2 (Dames) - DWT Da2 (Dames)De Waterlelie
9 feb 18:15 Oceanus Da1 (Dames) - DWT Da1 (Dames)De Waterlelie
9 feb 18:45 DWT EG1 (Gemengd-E <11) - De Meeuwen Diemen EG1 (Gemengd-E <11)Boerhaavebad
9 feb 19:25 DWT DWT DG1* (Gemengd-D <13) - KZC KZC DG2 (Gemengd-D <13)Boerhaavebad
9 feb 20:10 DWT H4 (Heren) - ZV De Zaan H7 (Heren)Boerhaavebad
9 feb 20:55 DWT H3 (Heren) - West-Friesland (SG) H3 (Heren)Boerhaavebad
9 feb 21:05 Alkemade H1 (Heren) - DWT H1 (Heren)De Tweesprong
9 feb 21:40 DWT H2 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren)Boerhaavebad
10 feb 16:45 DWT H5 (Heren) - De Vuursche H3 (Heren)Boerhaavebad
23 feb 16:25 De Dolfijn EG2 (Gemengd-E <11) - DWT EG1 (Gemengd-E <11)Sloterparkbad
23 feb 18:45 DWT DWT DG1* (Gemengd-D <13) - De Ham DG2 (Gemengd-D <13)Boerhaavebad
23 feb 19:30 DWT H1 (Heren) - De Dolfijn H1 (Heren)Boerhaavebad
9 maa 18:15 UZSC Da5 (Dames) - DWT Da1 (Dames)De Krommerijn
9 maa 18:30 De Reuring Da2 (Dames) - DWT Da2 (Dames)Duikerdel
9 maa 19:15 De Reuring H1 (Heren) - DWT H1 (Heren)Duikerdel
9 maa 19:25 DWT H3 (Heren) - De Amstel H1 (Heren)Boerhaavebad
9 maa 20:10 DWT H2 (Heren) - De Otters Het Gooi H2 (Heren)Boerhaavebad
9 maa 21:10 DWT H5 (Heren) - Oceanus H4 (Heren)Boerhaavebad
9 maa 21:55 DWT H4 (Heren) - DAW H4 (Heren)Boerhaavebad
16 maa 17:50 KZC H4 (Heren) - DWT H4 (Heren)Sportfondsenbad Beverwijk
16 maa 18:35 KZC H3 (Heren) - DWT H5 (Heren)Sportfondsenbad Beverwijk
16 maa 18:45 DWT Da2 (Dames) - KZC Da2 (Dames)Boerhaavebad
16 maa 19:15 AquaWaarD DG1 (Gemengd-D <13) - DWT DWT DG1* (Gemengd-D <13)De Waardergolf
16 maa 19:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren) - DWT H2 (Heren)Sportcomplex Amerena
16 maa 19:30 DWT Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames)Boerhaavebad
16 maa 20:30 DWT H1 (Heren) - DJK-ZAR H1 (Heren)Boerhaavebad
17 maa 19:20 De Ham H6 (Heren) - DWT H3 (Heren)De Crommenije
23 maa 18:35 Watervlo Da1 (Dames) - DWT Da1 (Dames)Fletiomare
23 maa 18:45 DWT DWT DG1* (Gemengd-D <13) - DAW DG1 (Gemengd-D <13)Boerhaavebad
23 maa 19:25 DWT H5 (Heren) - De Meerkoeten H2 (Heren)Boerhaavebad
23 maa 20:10 DWT H3 (Heren) - VZV H3 (Heren)Boerhaavebad
23 maa 20:55 DWT H2 (Heren) - De Ham H4 (Heren)Boerhaavebad
24 maa 19:45 AZ&PC De Futen H1 (Heren) - DWT H1 (Heren)De Meerkamp
30 maa 18:40 WZ&PC Purmerend H2 (Heren) - DWT H5 (Heren)Spurd-Leeghwaterbad
30 maa 18:45 DWT Da2 (Dames) - Aquafit Da1 (Dames)Boerhaavebad
30 maa 19:30 DWT H4 (Heren) - MSV-Zeemacht H3 (Heren)Boerhaavebad
30 maa 20:15 DWT Da1 (Dames) - De Snippen Da1 (Dames)Boerhaavebad
30 maa 21:15 DWT H1 (Heren) - De Snippen H1 (Heren)Boerhaavebad
31 maa 15:00 JAWS Amsterdam H2 (Heren) - DWT H2 (Heren)Sportfondsenbad Oost
31 maa 16:45 De Aalscholver De Aalscholver DG1* (Gemengd-D <13) - DWT DWT DG1* (Gemengd-D <13)Almere Poort
31 maa 16:45 DWT EG1 (Gemengd-E <11) - AZ&PC De Futen AZ&PC De Futen EG2 / De Snippen EG2 (Gemengd-E <11)Boerhaavebad
6 apr 16:15 De Aalscholver De Aalscholver EG1* (Gemengd-E <11) - DWT EG1 (Gemengd-E <11)Almere Poort
6 apr 18:45 DWT Da2 (Dames) - WZ&PC Purmerend Da1 (Dames)Boerhaavebad
6 apr 19:15 ZV Haerlem DG2 (Gemengd-D <13) - DWT DWT DG1* (Gemengd-D <13)De Planeet
6 apr 19:15 Het Y H4 (Heren) - DWT H2 (Heren)Sportfondsenbad Oost
6 apr 19:30 DWT H5 (Heren) - De Ham H7 (Heren)Boerhaavebad
6 apr 19:50 West-Friesland (SG) H4 (Heren) - DWT H4 (Heren)De Waterhoorn
6 apr 20:15 DWT Da1 (Dames) - Het Y Da3 (Dames)Boerhaavebad
6 apr 20:55 De Dolfijn H3 (Heren) - DWT H3 (Heren)Sloterparkbad
6 apr 21:15 DWT H1 (Heren) - De Duinkikkers H1 (Heren)Boerhaavebad
13 apr 14:55 West-Friesland (SG) Da1 (Dames) - DWT Da1 (Dames)De Waterhoorn
13 apr 18:45 DWT EG1 (Gemengd-E <11) - ZPCH EG2 (Gemengd-E <11)Boerhaavebad
13 apr 19:25 DWT DWT DG1* (Gemengd-D <13) - Aquafit Aquafit DG1* (Gemengd-D <13)Boerhaavebad
13 apr 20:10 DWT H4 (Heren) - VZV H5 (Heren)Boerhaavebad
13 apr 20:55 DWT H2 (Heren) - De Ham H3 (Heren)Boerhaavebad
13 apr 21:10 ZPCH H1 (Heren) - DWT H1 (Heren)Sportcomplex Koning Willem Alexander
20 apr 18:45 DWT EG1 (Gemengd-E <11) - Het Y EG2 (Gemengd-E <11)Boerhaavebad
20 apr 19:30 DWT H3 (Heren) - De Reuring H2 (Heren)Boerhaavebad
20 apr 20:15 DWT Da2 (Dames) - De Reuring Da2 (Dames)Boerhaavebad
Verenigingsinformatie
NaamDWT
AccommodatiegegevensBoerhaavebad
HAARLEM
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.