HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging DWV - Doesburg

TeamPoule
DWV BG1 (Gemengd-B <17) 2e klasse C
DWV CG1 (Gemengd-C <15) 2e klasse C
DWV Da1 (Dames) 2e klasse A
DWV DG1 (Gemengd-D <13) 3e klasse C
DWV H1 (Heren) 1e klasse A
DWV H2 (Heren) 2e klasse B
DWV H3 (Heren) 3e klasse C
DatumTijdWedstrijdLocatie
5 jan 15:15 Natare H3 (Heren) - DWV H3 (Heren)t Walfort
5 jan 16:30 TZC-Vahalis BG1 (Gemengd-B <17) - DWV BG1 (Gemengd-B <17)Sportplaza Tiel/Groenendaal-plus
5 jan 18:45 De Woelwaters H1 (Heren) - DWV H2 (Heren)Sportcentrum De Sijpel
12 jan 16:30 DWV DG1 (Gemengd-D <13) - Thetis DG1 (Gemengd-D <13)Den Helder
12 jan 16:35 ENC Arnhem (SG) BG2 (Gemengd-B <17) - DWV BG1 (Gemengd-B <17)Valkenhuizen
12 jan 17:15 DWV CG1 (Gemengd-C <15) - Aquapoldro CG1 (Gemengd-C <15)Den Helder
12 jan 17:15 De Mors Da1 (Dames) - DWV Da1 (Dames)De Koerbelt
12 jan 18:00 DWV H3 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H1 (Heren)Den Helder
12 jan 18:45 DWV H1 (Heren) - Flevo H1 (Heren)Den Helder
19 jan 15:15 VZ&PC Da2 (Dames) - DWV Da1 (Dames)De Stamper
19 jan 16:00 DOS BG1 (Gemengd-B <17) - DWV BG1 (Gemengd-B <17)Van Pallandtbad
19 jan 16:20 NDD DG1 (Gemengd-D <13) - DWV DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum Rozengaarde
19 jan 18:45 WWV Winterswijk H1 (Heren) - DWV H1 (Heren)Jaspers
19 jan 20:00 Nunspeet H2 (Heren) - DWV H2 (Heren)De Brake
26 jan 15:45 DOS CG1 (Gemengd-C <15) - DWV CG1 (Gemengd-C <15)t Walfort
26 jan 16:30 DWV DG1 (Gemengd-D <13) - PFC Rheden DG1 (Gemengd-D <13)Den Helder
26 jan 17:15 DWV BG1 (Gemengd-B <17) - De Meer BG1 (Gemengd-B <17)Den Helder
26 jan 17:15 ZEW H1 (Heren) - DWV H1 (Heren)Calluna
26 jan 18:00 DWV Da1 (Dames) - De Mors Da1 (Dames)Den Helder
26 jan 18:30 SWOL 1894 H3 (Heren) - DWV H2 (Heren)De Vrolijkheid
26 jan 18:45 DWV H3 (Heren) - De IJsselmeeuwen H3 (Heren)Den Helder
2 feb 15:00 DWV Da1 (Dames) - ZPC De Hof Da1 (Dames)Den Helder
2 feb 15:45 DWV H3 (Heren) - NDD H4 (Heren)Den Helder
2 feb 16:30 DWV H2 (Heren) - Triton Putten H2 (Heren)Den Helder
2 feb 17:15 DWV H1 (Heren) - Triton Putten H1 (Heren)Den Helder
3 feb 16:15 De Spreng CG1 (Gemengd-C <15) - DWV CG1 (Gemengd-C <15)Rhienderoord
3 feb 17:05 NDD BG1 (Gemengd-B <17) - DWV BG1 (Gemengd-B <17)Sportcentrum Rozengaarde
9 feb 16:15 PFC Rheden DG2 (Gemengd-D <13) - DWV DG1 (Gemengd-D <13)De Grote Koppel
9 feb 19:00 Thetis H1 (Heren) - DWV H1 (Heren)LACO Sportcentrum Lingewaard
9 feb 20:15 Flevo H2 (Heren) - DWV H2 (Heren)Jaap van der Krol Bad
10 feb 15:45 Hydrofiel Da1 (Dames) - DWV Da1 (Dames)Erica Terpstra Sportfondsenbad
16 feb 15:00 DWV CG1 (Gemengd-C <15) - Proteus CG1 (Gemengd-C <15)Den Helder
16 feb 15:45 DWV Da1 (Dames) - Livo Da3 (Dames)Den Helder
16 feb 16:30 DWV H2 (Heren) - EZPC H1 (Heren)Den Helder
16 feb 17:15 DWV H1 (Heren) - Proteus H1 (Heren)Den Helder
16 feb 18:30 Schuurman BZC H6 (Heren) - DWV H3 (Heren)t Timpke
23 feb 16:15 De Breuly DG1 (Gemengd-D <13) - DWV DG1 (Gemengd-D <13)Lentebad
23 feb 17:15 De Veene Da1 (Dames) - DWV Da1 (Dames)Het Sportpark
23 feb 17:55 Losser H1 (Heren) - DWV H1 (Heren)Brilmansdennen
9 maa 16:30 DWV DG1 (Gemengd-D <13) - De Meer DG2 (Gemengd-D <13)Den Helder
9 maa 17:15 DWV BG1 (Gemengd-B <17) - PFC Rheden BG1 (Gemengd-B <17)Den Helder
9 maa 18:00 DWV Da1 (Dames) - Livo Da2 (Dames)Den Helder
9 maa 18:45 DWV H3 (Heren) - DOS H1 (Heren)Den Helder
9 maa 19:30 DWV H2 (Heren) - Aqua-Novio'94 H3 (Heren)Den Helder
16 maa 16:15 De Spreng H1 (Heren) - DWV H1 (Heren)Rhienderoord
16 maa 16:20 NDD CG1 (Gemengd-C <15) - DWV CG1 (Gemengd-C <15)Sportcentrum Rozengaarde
16 maa 20:30 Schuurman BZC Da3 (Dames) - DWV Da1 (Dames)t Timpke
17 maa 18:00 Aquapoldro H3 (Heren) - DWV H2 (Heren)Malkander
23 maa 14:00 Aqua-Novio'94 BG1 (Gemengd-B <17) - DWV BG1 (Gemengd-B <17)Sportf.bad Nijmegen-West
23 maa 16:30 DWV DG1 (Gemengd-D <13) - Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13)Den Helder
23 maa 17:15 DWV Da1 (Dames) - Montferland Da1 (Dames)Den Helder
23 maa 18:00 DWV H3 (Heren) - Proteus H3 (Heren)Den Helder
23 maa 18:45 DWV H2 (Heren) - Deltasteur H2 (Heren)Den Helder
23 maa 19:30 DWV H1 (Heren) - De Houtrib H1 (Heren)Den Helder
30 maa 10:00 VZ&PC CG2 (Gemengd-C <15) - DWV CG1 (Gemengd-C <15)De Stamper
30 maa 14:15 Hydrofiel H2 (Heren) - DWV H2 (Heren)Sportf.bad Nijmegen-West
30 maa 16:00 DOS H1 (Heren) - DWV H3 (Heren)Van Pallandtbad
30 maa 18:15 PFC Rheden BG1 (Gemengd-B <17) - DWV BG1 (Gemengd-B <17)De Grote Koppel
30 maa 18:45 De Grunte H1 (Heren) - DWV H1 (Heren)De Slag
6 apr 15:00 DWV CG1 (Gemengd-C <15) - ENC Arnhem (SG) CG2 (Gemengd-C <15)Den Helder
6 apr 15:45 DWV H3 (Heren) - Schuurman BZC H7 (Heren)Den Helder
6 apr 18:15 EZC Da3 (Dames) - DWV Da1 (Dames)Het Slagman
6 apr 19:55 PFC Rheden H1 (Heren) - DWV H2 (Heren)De Grote Koppel
6 apr 21:30 ZIGNEA H1 (Heren) - DWV H1 (Heren)Bosbad Emmeloord
13 apr 15:00 DWV BG1 (Gemengd-B <17) - ENC Arnhem (SG) BG2 (Gemengd-B <17)Den Helder
13 apr 15:15 Natare DG1 (Gemengd-D <13) - DWV DG1 (Gemengd-D <13)t Walfort
13 apr 15:45 DWV Da1 (Dames) - VZ&PC Da2 (Dames)Den Helder
13 apr 16:30 DWV H2 (Heren) - Nunspeet H2 (Heren)Den Helder
13 apr 17:15 DWV H1 (Heren) - WWV Winterswijk H1 (Heren)Den Helder
DatumTijdWedstrijdUitslag
15 dec 18:00 DWV H1 (Heren) - ZIGNEA H1 (Heren) 11 - 6
15 dec 17:15 DWV H3 (Heren) - ZPC De Hof H3 (Heren) 4 - 5
15 dec 16:30 DWV Da1 (Dames) - EZC Da3 (Dames) 6 - 4
15 dec 15:45 DWV CG1 (Gemengd-C <15) - De IJsselmeeuwen CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 21
15 dec 15:00 DWV DG1 (Gemengd-D <13) - Natare DG1 (Gemengd-D <13) 11 - 1
9 dec 15:00 DOS Da1 (Dames) - DWV Da1 (Dames) 2 - 3
9 dec 14:45 Thetis DG1 (Gemengd-D <13) - DWV DG1 (Gemengd-D <13) 15 - 2
8 dec 17:30 Schuurman BZC H7 (Heren) - DWV H3 (Heren) 0 - 12
8 dec 17:15 DWV H1 (Heren) - De Grunte H1 (Heren) 12 - 5
8 dec 16:30 DWV H2 (Heren) - Hydrofiel H2 (Heren) 10 - 6
8 dec 15:45 DWV BG1 (Gemengd-B <17) - Aqua-Novio'94 BG1 (Gemengd-B <17) 3 - 14
8 dec 15:00 DWV CG1 (Gemengd-C <15) - VZ&PC CG2 (Gemengd-C <15) 3 - 17
1 dec 18:15 ENC Arnhem (SG) CG2 (Gemengd-C <15) - DWV CG1 (Gemengd-C <15) 22 - 1
1 dec 18:15 Triton Putten H1 (Heren) - DWV H1 (Heren) 6 - 15
1 dec 17:30 Triton Putten H2 (Heren) - DWV H2 (Heren) 4 - 14
1 dec 16:05 NDD BG2 (Gemengd-B <17) - DWV BG1 (Gemengd-B <17) 1 - 16
24 nov 20:00 De Houtrib H1 (Heren) - DWV H1 (Heren) 6 - 5
24 nov 18:10 Deltasteur H2 (Heren) - DWV H2 (Heren) 5 - 10
24 nov 17:15 Montferland Da1 (Dames) - DWV Da1 (Dames) 3 - 4
24 nov 16:45 Proteus H3 (Heren) - DWV H3 (Heren) 12 - 13
24 nov 16:00 Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13) - DWV DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 4
18 nov 19:15 ZPC De Hof H3 (Heren) - DWV H3 (Heren) 13 - 2
17 nov 19:30 DWV H1 (Heren) - De Spreng H1 (Heren) 11 - 10
17 nov 18:45 DWV H2 (Heren) - Aquapoldro H3 (Heren) 7 - 3
17 nov 18:00 DWV CG1 (Gemengd-C <15) - Livo CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 6
17 nov 17:15 DWV BG1 (Gemengd-B <17) - NDD BG2 (Gemengd-B <17) 16 - 1
17 nov 16:30 DWV DG1 (Gemengd-D <13) - De Breuly DG1 (Gemengd-D <13) 8 - 4
10 nov 20:15 Flevo H1 (Heren) - DWV H1 (Heren) 8 - 16
10 nov 18:30 Livo Da2 (Dames) - DWV Da1 (Dames) 1 - 12
10 nov 17:45 Livo CG1 (Gemengd-C <15) - DWV CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 6
10 nov 17:15 Aqua-Novio'94 H3 (Heren) - DWV H2 (Heren) 2 - 3
3 nov 19:30 DWV H2 (Heren) - De Woelwaters H1 (Heren) 8 - 6
3 nov 18:45 DWV H3 (Heren) - Schuurman BZC H6 (Heren) 10 - 11
3 nov 18:10 De Meer DG2 (Gemengd-D <13) - DWV DG1 (Gemengd-D <13) 19 - 5
3 nov 18:00 DWV Da1 (Dames) - De Veene Da1 (Dames) 5 - 4
3 nov 17:15 DWV BG1 (Gemengd-B <17) - TZC-Vahalis BG1 (Gemengd-B <17) 10 - 3
3 nov 16:30 DWV CG1 (Gemengd-C <15) - NDD CG1 (Gemengd-C <15) 0 - 23
28 okt 18:00 Polar Bears BG1 (Gemengd-B <17) - DWV BG1 (Gemengd-B <17) 6 - 5
27 okt 21:00 EZPC H1 (Heren) - DWV H2 (Heren) 3 - 10
27 okt 19:45 Proteus H1 (Heren) - DWV H1 (Heren) 13 - 9
27 okt 17:15 Livo Da3 (Dames) - DWV Da1 (Dames) 5 - 5
27 okt 16:45 Proteus CG1 (Gemengd-C <15) - DWV CG1 (Gemengd-C <15) 7 - 4
19 okt 21:15 DWV H3 (Heren) - Natare H3 (Heren) 9 - 5
14 okt 21:00 NDD H4 (Heren) - DWV H3 (Heren) 5 - 7
13 okt 18:45 DWV H1 (Heren) - ZEW H1 (Heren) 7 - 1
13 okt 18:00 DWV H2 (Heren) - PFC Rheden H1 (Heren) 7 - 2
13 okt 17:15 DWV Da1 (Dames) - Schuurman BZC Da3 (Dames) 8 - 2
13 okt 16:30 DWV BG1 (Gemengd-B <17) - Polar Bears BG1 (Gemengd-B <17) 5 - 7
13 okt 15:45 DWV CG1 (Gemengd-C <15) - DOS CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 7
13 okt 15:00 DWV DG1 (Gemengd-D <13) - PFC Rheden DG2 (Gemengd-D <13) 7 - 8
6 okt 18:45 DWV H1 (Heren) - Thetis H1 (Heren) 5 - 11
6 okt 18:30 Aquapoldro CG1 (Gemengd-C <15) - DWV CG1 (Gemengd-C <15) 16 - 1
6 okt 18:00 DWV H2 (Heren) - Flevo H2 (Heren) 11 - 15
6 okt 17:15 DWV Da1 (Dames) - Hydrofiel Da1 (Dames) 3 - 1
6 okt 16:30 DWV BG1 (Gemengd-B <17) - NDD BG1 (Gemengd-B <17) 3 - 9
6 okt 16:15 PFC Rheden DG1 (Gemengd-D <13) - DWV DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 2
29 sep 19:30 De IJsselmeeuwen H3 (Heren) - DWV H3 (Heren) 4 - 5
29 sep 18:15 ZPC De Hof Da1 (Dames) - DWV Da1 (Dames) 9 - 2
29 sep 17:45 De Meer BG1 (Gemengd-B <17) - DWV BG1 (Gemengd-B <17) 6 - 5
22 sep 19:45 WZC-De IJsel (SG) H1 (Heren) - DWV H3 (Heren) 7 - 2
22 sep 18:45 DWV H2 (Heren) - SWOL 1894 H3 (Heren) 6 - 9
22 sep 18:00 DWV BG1 (Gemengd-B <17) - DOS BG1 (Gemengd-B <17) 10 - 2
22 sep 17:15 DWV CG1 (Gemengd-C <15) - De Spreng CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 5
22 sep 16:30 DWV DG1 (Gemengd-D <13) - NDD DG1 (Gemengd-D <13) 9 - 6
15 sep 16:30 DWV H1 (Heren) - Losser H1 (Heren) 8 - 7
15 sep 16:00 De IJsselmeeuwen CG1 (Gemengd-C <15) - DWV CG1 (Gemengd-C <15) 16 - 4
15 sep 15:00 DWV Da1 (Dames) - DOS Da1 (Dames) 5 - 4
Verenigingsinformatie
NaamDWV
AccommodatiegegevensDen Helder
DOESBURG
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.