HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging DWV - Doesburg

TeamPoule
DWV BG1 (Gemengd-B <17) 2e klasse C
DWV CG1 (Gemengd-C <15) 2e klasse C
DWV Da1 (Dames) 3e klasse C
DWV DG1 (Gemengd-D <13) 2e klasse B
DWV H1 (Heren) 2e klasse A
DWV H2 (Heren) Reserve klasse A
DWV H3 (Heren) 3e klasse D
DatumTijdWedstrijdUitslag
14 apr 17:00 DWV H2 (Heren) - EZC H2 (Heren) 14 - 8
14 apr 16:15 DWV H1 (Heren) - Schuurman BZC H5 (Heren) 4 - 5
14 apr 16:00 NDD BG2 (Gemengd-B <17) - DWV BG1 (Gemengd-B <17) 4 - 6
14 apr 16:00 ZPC De Hof CG1 (Gemengd-C <15) - DWV CG1 (Gemengd-C <15) 23 - 2
14 apr 15:15 Aqua-Novio'94 DG1 (Gemengd-D <13) - DWV DG1 (Gemengd-D <13) 19 - 3
14 apr 15:00 DOS Da2 (Dames) - DWV Da1 (Dames) 3 - 11
7 apr 20:00 DWK H2 (Heren) - DWV H2 (Heren) 9 - 6
7 apr 19:15 WS Twente H4 (Heren) - DWV H1 (Heren) 1 - 14
7 apr 17:45 DWV H3 (Heren) - Thetis H2 (Heren) 9 - 8
7 apr 17:15 DWV BG1 (Gemengd-B <17) - ENC Arnhem (SG) BG1 (Gemengd-B <17) 6 - 3
7 apr 17:00 DWV Da1 (Dames) - De Berkelduikers Da1 (Dames) 11 - 3
7 apr 16:15 DWV CG1 (Gemengd-C <15) - Schuurman BZC CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 16
29 maa 20:00 ENC Arnhem (SG) H3 (Heren) - DWV H2 (Heren) 9 - 11
24 maa 21:00 De Rijn H2 (Heren) - DWV H2 (Heren) 6 - 13
24 maa 17:45 DWV H1 (Heren) - Het Ravijn H4 (Heren) 7 - 8
24 maa 17:45 Natare CG1 (Gemengd-C <15) - DWV CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 8
24 maa 17:25 NDD BG1 (Gemengd-B <17) - DWV BG1 (Gemengd-B <17) 10 - 8
24 maa 17:00 DWV H3 (Heren) - EZPC H2 (Heren) 6 - 11
24 maa 16:15 DWV DG1 (Gemengd-D <13) - ENC Arnhem (SG) DG2 (Gemengd-D <13) 0 - 11
17 maa 19:15 DWV H2 (Heren) - VZ&PC H2 (Heren) 9 - 8
17 maa 18:30 DWV H1 (Heren) - De Mors H4 (Heren) 18 - 5
17 maa 17:45 De Breuly H1 (Heren) - DWV H3 (Heren) 11 - 5
17 maa 17:45 DWV Da1 (Dames) - Twenhaarsveld Da1 (Dames) 16 - 2
17 maa 17:00 DWV CG1 (Gemengd-C <15) - Proteus CG1 (Gemengd-C <15) 2 - 3
17 maa 14:40 Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13) - DWV DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 6
10 maa 19:15 Flevo H2 (Heren) - DWV H2 (Heren) 6 - 7
10 maa 18:10 De Meer BG1 (Gemengd-B <17) - DWV BG1 (Gemengd-B <17) 8 - 7
10 maa 17:45 DWV H1 (Heren) - EZC H3 (Heren) 12 - 9
10 maa 17:00 DWV H3 (Heren) - ENC Arnhem (SG) H5 (Heren) 6 - 9
10 maa 16:15 DWV DG1 (Gemengd-D <13) - De Meer DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 20
3 maa 20:15 De IJsselmeeuwen Da2 (Dames) - DWV Da1 (Dames) 2 - 11
3 maa 18:40 Losser H1 (Heren) - DWV H1 (Heren) 4 - 7
3 maa 17:45 DWV H2 (Heren) - WS Twente H2 (Heren) 8 - 5
3 maa 17:00 DWV BG1 (Gemengd-B <17) - DOS BG1 (Gemengd-B <17) 3 - 4
3 maa 16:20 NDD CG2 (Gemengd-C <15) - DWV CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 1
25 feb 19:10 Schuurman BZC H4 (Heren) - DWV H2 (Heren) 4 - 17
24 feb 17:45 DWV H1 (Heren) - Livo H3 (Heren) 7 - 5
24 feb 17:00 DWV H3 (Heren) - NDD H3 (Heren) 4 - 6
24 feb 16:15 DWV CG1 (Gemengd-C <15) - NDD CG3 (Gemengd-C <15) 13 - 0
17 feb 19:30 EZPC BG1 (Gemengd-B <17) - DWV BG1 (Gemengd-B <17) 6 - 6
17 feb 17:45 De Berkelduikers Da1 (Dames) - DWV Da1 (Dames) 0 - 7
17 feb 17:45 DWV H2 (Heren) - ENC Arnhem (SG) H3 (Heren) 9 - 5
17 feb 17:00 DWV H3 (Heren) - ENC Arnhem (SG) H4 (Heren) 4 - 7
17 feb 17:00 De Berkelduikers CG1 (Gemengd-C <15) - DWV CG1 (Gemengd-C <15) 8 - 7
17 feb 14:15 VZ&PC H3 (Heren) - DWV H1 (Heren) 11 - 8
10 feb 17:35 Polar Bears H4 (Heren) - DWV H2 (Heren) 6 - 8
3 feb 19:15 DWV H1 (Heren) - Scholtenhagen H1 (Heren) 9 - 4
3 feb 18:30 DWV H3 (Heren) - Polar Bears H5 (Heren) 4 - 2
3 feb 17:45 DWV BG1 (Gemengd-B <17) - De Breuly BG1 (Gemengd-B <17) 3 - 6
3 feb 17:00 DWV CG1 (Gemengd-C <15) - ENC Arnhem (SG) CG2 (Gemengd-C <15) 6 - 2
2 feb 21:15 DWV H2 (Heren) - De Meer H2 (Heren) 19 - 2
28 jan 19:05 Schuurman BZC Da4 (Dames) - DWV Da1 (Dames) 5 - 6
28 jan 16:45 Aqua-Novio'94 H4 (Heren) - DWV H3 (Heren) 6 - 8
27 jan 19:20 NDD H2 (Heren) - DWV H1 (Heren) 4 - 10
27 jan 16:15 Polar Bears BG1 (Gemengd-B <17) - DWV BG1 (Gemengd-B <17) 5 - 8
27 jan 16:00 De IJsselmeeuwen CG1 (Gemengd-C <15) - DWV CG1 (Gemengd-C <15) 7 - 7
20 jan 18:30 DWV H1 (Heren) - WS Twente H3 (Heren) 3 - 6
20 jan 17:45 DWV Da1 (Dames) - ZPC De Hof Da3 (Dames) 5 - 3
20 jan 17:00 DWV CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC De Hof CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 16
20 jan 15:15 DWV BG1 (Gemengd-B <17) - Natare BG1 (Gemengd-B <17) 3 - 1
6 jan 15:55 ENC Arnhem (SG) H5 (Heren) - DWV H3 (Heren) 10 - 7
6 jan 14:30 ENC Arnhem (SG) DG2 (Gemengd-D <13) - DWV DG1 (Gemengd-D <13) 19 - 4
17 dec 18:15 Schuurman BZC H5 (Heren) - DWV H1 (Heren) 6 - 6
17 dec 17:30 Schuurman BZC CG1 (Gemengd-C <15) - DWV CG1 (Gemengd-C <15) 18 - 2
17 dec 15:30 EZC H2 (Heren) - DWV H2 (Heren) 14 - 8
16 dec 17:05 NDD H3 (Heren) - DWV H3 (Heren) 5 - 8
16 dec 14:30 ENC Arnhem (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - DWV BG1 (Gemengd-B <17) 4 - 11
9 dec 19:30 DWV BG1 (Gemengd-B <17) - NDD BG1 (Gemengd-B <17) 4 - 7
9 dec 19:15 DWV Da1 (Dames) - De IJsselmeeuwen Da2 (Dames) 10 - 2
9 dec 18:30 DWV H2 (Heren) - DWK H2 (Heren) 10 - 8
9 dec 17:45 DWV H1 (Heren) - WS Twente H4 (Heren) 10 - 3
9 dec 17:00 DWV CG1 (Gemengd-C <15) - Natare CG1 (Gemengd-C <15) 10 - 4
9 dec 16:15 DWV DG1 (Gemengd-D <13) - Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13) 9 - 3
3 dec 15:00 Thetis H2 (Heren) - DWV H3 (Heren) 7 - 8
2 dec 18:30 DWV H2 (Heren) - WWV H2 (Heren) 19 - 5
2 dec 17:45 DWV H1 (Heren) - Losser H1 (Heren) 9 - 9
2 dec 17:00 DWV Da1 (Dames) - Proteus Da3 (Dames) 6 - 3
2 dec 16:15 DWV BG1 (Gemengd-B <17) - NDD BG2 (Gemengd-B <17) 3 - 6
2 dec 16:00 De Meer DG1 (Gemengd-D <13) - DWV DG1 (Gemengd-D <13) 26 - 1
2 dec 16:00 Proteus CG1 (Gemengd-C <15) - DWV CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 3
25 nov 21:00 EZPC H2 (Heren) - DWV H3 (Heren) 9 - 3
25 nov 19:30 Het Ravijn H4 (Heren) - DWV H1 (Heren) 8 - 6
25 nov 17:45 DWV H2 (Heren) - De Rijn H2 (Heren) 16 - 3
25 nov 17:00 DWV BG1 (Gemengd-B <17) - De Meer BG1 (Gemengd-B <17) 3 - 8
25 nov 15:00 Twenhaarsveld Da1 (Dames) - DWV Da1 (Dames) 2 - 7
18 nov 17:45 DWV H3 (Heren) - De Breuly H1 (Heren) 4 - 17
18 nov 17:15 De Mors H4 (Heren) - DWV H1 (Heren) 4 - 6
18 nov 17:00 DWV CG1 (Gemengd-C <15) - NDD CG2 (Gemengd-C <15) 2 - 26
18 nov 16:15 DWV DG1 (Gemengd-D <13) - Aqua-Novio'94 DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 14
18 nov 15:45 DOS BG1 (Gemengd-B <17) - DWV BG1 (Gemengd-B <17) 4 - 6
18 nov 14:15 VZ&PC H2 (Heren) - DWV H2 (Heren) 5 - 6
11 nov 19:30 EZC H3 (Heren) - DWV H1 (Heren) 4 - 9
5 nov 19:40 ENC Arnhem (SG) H4 (Heren) - DWV H3 (Heren) 11 - 3
4 nov 20:00 WS Twente H2 (Heren) - DWV H2 (Heren) 8 - 11
4 nov 16:20 NDD CG3 (Gemengd-C <15) - DWV CG1 (Gemengd-C <15) 2 - 10
4 nov 15:15 Aqua-Novio'94 DG1 (Gemengd-D <13) - DWV DG1 (Gemengd-D <13) 17 - 0
28 okt 18:30 DWV H2 (Heren) - Schuurman BZC H4 (Heren) 29 - 5
28 okt 17:45 DWV Da1 (Dames) - DOS Da2 (Dames) 12 - 5
28 okt 17:00 DWV CG1 (Gemengd-C <15) - De Berkelduikers CG1 (Gemengd-C <15) 8 - 5
28 okt 17:00 Livo H3 (Heren) - DWV H1 (Heren) 8 - 12
28 okt 14:00 DWV BG1 (Gemengd-B <17) - EZPC BG1 (Gemengd-B <17) 4 - 8
14 okt 19:15 DWV H2 (Heren) - Flevo H2 (Heren) 8 - 6
14 okt 18:30 DWV H1 (Heren) - NDD H2 (Heren) 8 - 3
14 okt 17:45 DWV Da1 (Dames) - Schuurman BZC Da4 (Dames) 6 - 2
14 okt 17:00 DWV DG1 (Gemengd-D <13) - ENC Arnhem (SG) DG2 (Gemengd-D <13) 6 - 18
14 okt 15:30 Polar Bears H5 (Heren) - DWV H3 (Heren) 12 - 4
8 okt 15:10 ENC Arnhem (SG) CG2 (Gemengd-C <15) - DWV CG1 (Gemengd-C <15) 7 - 11
7 okt 17:45 DWV H1 (Heren) - VZ&PC H3 (Heren) 10 - 9
7 okt 17:00 DWV H3 (Heren) - Aqua-Novio'94 H4 (Heren) 3 - 0
7 okt 16:40 Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13) - DWV DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 9
7 okt 16:15 DWV BG1 (Gemengd-B <17) - Polar Bears BG1 (Gemengd-B <17) 4 - 3
30 sep 19:15 DWV H2 (Heren) - Polar Bears H4 (Heren) 6 - 14
30 sep 19:00 Scholtenhagen H1 (Heren) - DWV H1 (Heren) 5 - 9
30 sep 18:30 DWV H3 (Heren) - Hydrofiel H2 (Heren) 8 - 5
30 sep 17:45 DWV CG1 (Gemengd-C <15) - De IJsselmeeuwen CG1 (Gemengd-C <15) 7 - 7
30 sep 17:00 DWV DG1 (Gemengd-D <13) - De Meer DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 24
30 sep 16:45 ZPC De Hof Da3 (Dames) - DWV Da1 (Dames) 3 - 15
23 sep 18:30 Natare BG1 (Gemengd-B <17) - DWV BG1 (Gemengd-B <17) 2 - 9
23 sep 17:00 WWV H2 (Heren) - DWV H2 (Heren) 5 - 9
23 sep 14:30 Hydrofiel H2 (Heren) - DWV H3 (Heren) 11 - 4
16 sep 16:55 De Breuly BG1 (Gemengd-B <17) - DWV BG1 (Gemengd-B <17) 3 - 7
Verenigingsinformatie
NaamDWV
AccommodatiegegevensDen Helder
DOESBURG
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.