HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging DWV - Doesburg

TeamPoule
DWV BG1 (Gemengd-B <17) 2e klasse C
DWV CG1 (Gemengd-C <15) 2e klasse D
DWV Da1 (Dames) 2e klasse B
DWV DG1 (Gemengd-D <13) 3e klasse C
DWV H1 (Heren (Bond)) Bond 3e divisie B
DWV H2 (Heren) 2e klasse B
DWV H3 (Heren) 3e klasse C
DatumTijdWedstrijdLocatie
23 nov 16:55 De Breuly BG1 (Gemengd-B <17) - DWV BG1 (Gemengd-B <17)Lentebad
23 nov 18:00 DWV DG1 (Gemengd-D <13) - Schuurman BZC DG2 (Gemengd-D <13)Zwembad Den Helder
23 nov 18:45 DWV CG1 (Gemengd-C <15) - PFC Rheden CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Den Helder
23 nov 19:30 DWV H3 (Heren) - Schuurman BZC H6 (Heren)Zwembad Den Helder
23 nov 19:45 De Dinkel H1 (Heren) - DWV H2 (Heren)Dorper Esch
23 nov 20:15 DWV Da1 (Dames) - NDD Da3 (Dames)Zwembad Den Helder
30 nov 15:15 PFC Rheden DG2 (Gemengd-D <13) - DWV DG1 (Gemengd-D <13)De Grote Koppel
30 nov 16:30 TZC-Vahalis BG1 (Gemengd-B <17) - DWV BG1 (Gemengd-B <17)Sportplaza Tiel/Groenendaal-plus
30 nov 17:20 PFC Rheden Da1 (Dames) - DWV Da1 (Dames)De Grote Koppel
30 nov 21:15 Thetis H1 (Heren (Bond)) - DWV H1 (Heren (Bond))LACO Sportcentrum Lingewaard
1 dec 13:30 EZC H3 (Heren) - DWV H2 (Heren)Het Slagman
7 dec 16:00 DWV BG1 (Gemengd-B <17) - NDD BG1 (Gemengd-B <17)Zwembad Den Helder
7 dec 16:45 DWV H2 (Heren) - Livo H3 (Heren)Zwembad Den Helder
7 dec 17:45 DWV H1 (Heren (Bond)) - Hydrofiel H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)Zwembad Den Helder
7 dec 20:45 WZC-De IJsel (SG) H2 (Heren) - DWV H3 (Heren)De Scheg
14 dec 16:00 DWV H3 (Heren) - Livo H4 (Heren)Zwembad Den Helder
14 dec 17:00 DWV H1 (Heren (Bond)) - De Rijn H1 (Heren (Bond))Zwembad Den Helder
14 dec 17:00 RZC BG1 (Gemengd-B <17) - DWV BG1 (Gemengd-B <17)MFC Doelum
14 dec 18:20 PFC Rheden DG1 (Gemengd-D <13) - DWV DG1 (Gemengd-D <13)De Grote Koppel
15 dec 16:20 NDD CG1 (Gemengd-C <15) - DWV CG1 (Gemengd-C <15)Sportcentrum Rozengaarde
11 jan 16:00 DWV DG1 (Gemengd-D <13) - Natare DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Den Helder
11 jan 16:45 DWV CG1 (Gemengd-C <15) - Schuurman BZC CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Den Helder
11 jan 17:30 Proteus H2 (Heren) - DWV H3 (Heren)De Schaeck
11 jan 17:30 DWV H2 (Heren) - OZ&PC H3 (Heren)Zwembad Den Helder
11 jan 18:15 DWV Da1 (Dames) - RZC/EZZ (SG) Da1 (Dames)Zwembad Den Helder
11 jan 19:30 Arethusa H1 (Heren (Bond)) - DWV H1 (Heren (Bond))Golfbad Oss
18 jan 17:15 Montferland Da1 (Dames) - DWV Da1 (Dames)Laco Sportcentrum 's Heerenberg
25 jan 16:00 DWV DG1 (Gemengd-D <13) - NDD DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Den Helder
25 jan 16:15 Natare H2 (Heren) - DWV H3 (Heren)t Walfort
25 jan 16:45 DWV BG1 (Gemengd-B <17) - TZC-Vahalis BG1 (Gemengd-B <17)Zwembad Den Helder
25 jan 17:30 DWV H2 (Heren) - ZPC De Hof H3 (Heren)Zwembad Den Helder
25 jan 18:00 Thetis CG1 (Gemengd-C <15) - DWV CG1 (Gemengd-C <15)LACO Sportcentrum Lingewaard
25 jan 18:15 DWV Da1 (Dames) - Livo Da2 (Dames)Zwembad Den Helder
25 jan 19:15 DWV H1 (Heren (Bond)) - De Rog H1 (Heren (Bond))Zwembad Den Helder
1 feb 17:00 Natare H1 (Heren) - DWV H2 (Heren)t Walfort
1 feb 18:15 VZV Njord H1 (Heren (Bond)) - DWV H1 (Heren (Bond))Zwembad Den Ekkerman
1 feb 18:25 De Rijn Da2 (Dames) - DWV Da1 (Dames)Sportfondsenbad De Bongerd
1 feb 18:45 PFC Rheden BG1 (Gemengd-B <17) - DWV BG1 (Gemengd-B <17)De Grote Koppel
1 feb 19:00 EZPC DG1 (Gemengd-D <13) - DWV DG1 (Gemengd-D <13)De Helster
8 feb 16:00 DWV H3 (Heren) - NDD H4 (Heren)Zwembad Den Helder
8 feb 16:15 De Breuly DG1 (Gemengd-D <13) - DWV DG1 (Gemengd-D <13)Lentebad
8 feb 16:45 DWV H2 (Heren) - ZPC De Hof H2 (Heren)Zwembad Den Helder
8 feb 16:45 DOS Da1 (Dames) - DWV Da1 (Dames)Van Pallandtbad
8 feb 17:45 DWV H1 (Heren (Bond)) - Hellas-Glana H1 (Heren (Bond))Zwembad Den Helder
15 feb 16:00 DWV CG1 (Gemengd-C <15) - Aqua-Novio'94 CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Den Helder
15 feb 16:45 DWV H3 (Heren) - Natare H2 (Heren)Zwembad Den Helder
15 feb 17:30 DWV Da1 (Dames) - NDD Da2 (Dames)Zwembad Den Helder
15 feb 18:25 De Meer H1 (Heren (Bond)) - DWV H1 (Heren (Bond))De Waterlinie
29 feb 15:30 Aqua-Novio'94 BG1 (Gemengd-B <17) - DWV BG1 (Gemengd-B <17)Sportf.bad Nijmegen-West
29 feb 17:15 Livo CG1 (Gemengd-C <15) - DWV CG1 (Gemengd-C <15)t Walfort
29 feb 19:15 De Berkelduikers H1 (Heren) - DWV H2 (Heren)De Beemd
29 feb 19:55 DBD H1 (Heren (Bond)) - DWV H1 (Heren (Bond))ZIB Zwemcentrum Best BV
7 maa 16:00 DWV BG1 (Gemengd-B <17) - ENC Arnhem (SG) BG1 (Gemengd-B <17)Zwembad Den Helder
7 maa 16:45 De IJsselmeeuwen CG2 (Gemengd-C <15) - DWV CG1 (Gemengd-C <15)De IJsselslag
7 maa 16:45 DWV H2 (Heren) - Losser H2 (Heren)Zwembad Den Helder
7 maa 17:45 DWV H1 (Heren (Bond)) - AquAmigos H1 (Heren (Bond))Zwembad Den Helder
7 maa 18:30 RZC/EZZ (SG) Da1 (Dames) - DWV Da1 (Dames)MFC Doelum
7 maa 20:00 De IJsselmeeuwen H3 (Heren) - DWV H3 (Heren)De IJsselslag
14 maa 14:45 Thetis BG1 (Gemengd-B <17) - DWV BG1 (Gemengd-B <17)LACO Sportcentrum Lingewaard
14 maa 19:30 DWV CG1 (Gemengd-C <15) - ENC Arnhem (SG) CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Den Helder
14 maa 20:15 DWV H3 (Heren) - DOS H1 (Heren)Zwembad Den Helder
14 maa 21:00 DWV Da1 (Dames) - EZPC Da1 (Dames)Zwembad Den Helder
15 maa 18:45 NDD H2 (Heren) - DWV H2 (Heren)Sportcentrum Rozengaarde
21 maa 16:00 DWV DG1 (Gemengd-D <13) - Livo DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Den Helder
21 maa 16:45 DWV BG1 (Gemengd-B <17) - De Breuly BG1 (Gemengd-B <17)Zwembad Den Helder
21 maa 17:00 De Gendten CG1 (Gemengd-C <15) - DWV CG1 (Gemengd-C <15)LACO Sportcentrum Oude Ijsselstreek
21 maa 17:30 DWV H3 (Heren) - NDD H3 (Heren)Zwembad Den Helder
21 maa 17:45 NDD Da3 (Dames) - DWV Da1 (Dames)Sportcentrum Rozengaarde
21 maa 18:15 DWV H2 (Heren) - De Dinkel H1 (Heren)Zwembad Den Helder
21 maa 20:20 Nayade H1 (Heren (Bond)) - DWV H1 (Heren (Bond))Sportcentrum voor studenten
28 maa 15:35 Schuurman BZC DG2 (Gemengd-D <13) - DWV DG1 (Gemengd-D <13)t Timpke
28 maa 16:00 DWV H2 (Heren) - EZC H3 (Heren)Zwembad Den Helder
28 maa 16:30 Hellas-Glana H1 (Heren (Bond)) - DWV H1 (Heren (Bond))Combibad De Nieuwe Hateboer
28 maa 16:45 DWV Da1 (Dames) - PFC Rheden Da1 (Dames)Zwembad Den Helder
28 maa 17:05 PFC Rheden CG1 (Gemengd-C <15) - DWV CG1 (Gemengd-C <15)De Grote Koppel
28 maa 17:05 NDD BG1 (Gemengd-B <17) - DWV BG1 (Gemengd-B <17)Sportcentrum Rozengaarde
28 maa 18:05 Schuurman BZC H6 (Heren) - DWV H3 (Heren)t Timpke
4 apr 16:00 DWV DG1 (Gemengd-D <13) - PFC Rheden DG2 (Gemengd-D <13)Zwembad Den Helder
4 apr 16:45 DWV CG1 (Gemengd-C <15) - De IJsselmeeuwen CG2 (Gemengd-C <15)Zwembad Den Helder
4 apr 17:30 DWV BG1 (Gemengd-B <17) - RZC BG1 (Gemengd-B <17)Zwembad Den Helder
4 apr 18:15 DWV H3 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H2 (Heren)Zwembad Den Helder
4 apr 19:15 DWV H1 (Heren (Bond)) - Thetis H1 (Heren (Bond))Zwembad Den Helder
18 apr 13:25 Hydrofiel H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - DWV H1 (Heren (Bond))Sportf.bad Nijmegen-West
18 apr 16:15 Livo H4 (Heren) - DWV H3 (Heren)t Walfort
18 apr 17:00 Livo H3 (Heren) - DWV H2 (Heren)t Walfort
Verenigingsinformatie
NaamDWV
AccommodatiegegevensZwembad Den Helder
DOESBURG
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.