HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging DZT'62 - Deurne

TeamPoule
DZT'62 BJ1 (Jongens-B <17) 1e klasse A
DZT'62 CG2 (Gemengd-C <15) 1e klasse B
DZT'62 Da1 (Dames) 2e klasse A
DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15) 1e klasse C
DZT'62 H1 (Heren (Bond)) Bond 2e divisie A
DZT'62 H2 (Heren Reserve) Reserve 1e klasse A
DZT'62 H3 (Heren) 2e klasse A
DatumTijdWedstrijdLocatie
17 sep 09:45 [Concept]PSV CG1 (Gemengd-C <15) - DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15)De Tongelreep
17 sep 16:15 [Concept]De Treffers Da2 (Dames) - DZT'62 Da1 (Dames)Combibad Kwekkelstijn
17 sep 17:00 [Concept]Aegir H2 (Heren) - DZT'62 H3 (Heren)Ir. Ottenbad
17 sep 21:30 [Concept]De Treffers H1 (Heren (Bond)) - DZT'62 H1 (Heren (Bond))Combibad Kwekkelstijn
18 sep 14:15 [Concept]DZT'62 CG2 (Gemengd-C <15) - TRB-RES CG1 (Gemengd-C <15)LACO sportcentrum
18 sep 15:45 [Concept]DZT'62 BJ1 (Jongens-B <17) - PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17)LACO sportcentrum
24 sep 09:05 [Concept]Nayade Classic Da1 (Dames) - DZT'62 Da1 (Dames)Sportcentrum voor studenten
24 sep 09:05 [Concept]DBD BJ1 (Jongens-B <17) - DZT'62 BJ1 (Jongens-B <17)ZIB Zwemcentrum Best BV
24 sep 16:15 [Concept]DBD CG1 (Gemengd-C <15) - DZT'62 CG2 (Gemengd-C <15)ZIB Zwemcentrum Best BV
24 sep 18:00 [Concept]BZ&PC (Boxmeer) H2 (Heren) - DZT'62 H3 (Heren)Zwembad t Hoogkoor
24 sep 20:00 [Concept]ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren (Bond)) - DZT'62 H1 (Heren (Bond))Vrijburgbad Vlissingen
1 okt 19:15 [Concept]SBC2000 H3 (Heren Reserve) - DZT'62 H2 (Heren Reserve)Zwembad de Wisselaar
2 okt 14:15 [Concept]DZT'62 CG2 (Gemengd-C <15) - De Treffers CG1 (Gemengd-C <15)LACO sportcentrum
2 okt 15:00 [Concept]DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15) - Waterproof Waterproof-Zwemsport Parkstad CG1 (Gemengd-C <15)LACO sportcentrum
2 okt 15:45 [Concept]DZT'62 BJ1 (Jongens-B <17) - Arethusa BJ1 (Jongens-B <17)LACO sportcentrum
2 okt 16:30 [Concept]DZT'62 H1 (Heren (Bond)) - Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond))LACO sportcentrum
2 okt 18:15 [Concept]DZT'62 H3 (Heren) - Spio H1 (Heren)LACO sportcentrum
8 okt 14:20 [Concept]Lutra CG1 (Gemengd-C <15) - DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15)Recreatiebad De Wissen
8 okt 15:00 [Concept]SBC2000 BJ1 (Jongens-B <17) - DZT'62 BJ1 (Jongens-B <17)Zwembad de Wisselaar
8 okt 17:00 [Concept]Waterproof H1 (Heren) - DZT'62 H3 (Heren)Geusseltbad
8 okt 17:55 [Concept]Arethusa CG1 (Gemengd-C <15) - DZT'62 CG2 (Gemengd-C <15)Golfbad Oss
8 okt 18:00 [Concept]Waterproof Da1 (Dames) - DZT'62 Da1 (Dames)Geusseltbad
8 okt 20:00 [Concept]ZVVS H1 (Heren (Bond)) - DZT'62 H1 (Heren (Bond))De Kulk
9 okt 17:00 [Concept]DZT'62 H2 (Heren Reserve) - Arethusa H2 (Heren Reserve)LACO sportcentrum
15 okt 11:15 [Concept]De Vennen H2 (Heren Reserve) - DZT'62 H2 (Heren Reserve)De Vennen
16 okt 14:15 [Concept]DZT'62 CG2 (Gemengd-C <15) - Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15)LACO sportcentrum
16 okt 15:00 [Concept]DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15) - VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15)LACO sportcentrum
16 okt 15:45 [Concept]DZT'62 BJ1 (Jongens-B <17) - De Rog BJ1 (Jongens-B <17)LACO sportcentrum
16 okt 16:30 [Concept]DZT'62 H1 (Heren (Bond)) - ZPCH H1 (Heren (Bond))LACO sportcentrum
16 okt 18:15 [Concept]DZT'62 H3 (Heren) - Nayade H2 (Heren)LACO sportcentrum
5 nov 09:30 [Concept]De Warande BJ1 (Jongens-B <17) - DZT'62 BJ1 (Jongens-B <17)De Warande
5 nov 10:30 [Concept]VZV Njord Da3 (Dames) - DZT'62 Da1 (Dames)Zwembad Den Ekkerman
5 nov 13:15 [Concept]De Warande CG1 (Gemengd-C <15) - DZT'62 CG2 (Gemengd-C <15)De Warande
5 nov 17:15 [Concept]BZ&PC (Boxmeer) CG1 (Gemengd-C <15) - DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad t Hoogkoor
5 nov 21:30 [Concept]Sassenheim H1 (Heren (Bond)) - DZT'62 H1 (Heren (Bond))Wasbeek
6 nov 17:00 [Concept]DZT'62 H2 (Heren Reserve) - De Treffers H3 (Heren Reserve)LACO sportcentrum
12 nov 19:15 [Concept]SBC2000 H2 (Heren Reserve) - DZT'62 H2 (Heren Reserve)Zwembad de Wisselaar
13 nov 14:15 [Concept]DZT'62 CG2 (Gemengd-C <15) - AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15)LACO sportcentrum
13 nov 15:00 [Concept]DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15) - PSV CG2 (Gemengd-C <15)LACO sportcentrum
13 nov 15:45 [Concept]DZT'62 BJ1 (Jongens-B <17) - Lutra BJ1 (Jongens-B <17)LACO sportcentrum
13 nov 16:30 [Concept]DZT'62 H1 (Heren (Bond)) - VZV H1 (Heren (Bond))LACO sportcentrum
13 nov 18:15 [Concept]DZT'62 H3 (Heren) - BZ&PC (Boxmeer) H1 (Heren)LACO sportcentrum
13 nov 19:55 [Concept]DZT'62 Da1 (Dames) - Waterpolo West-Brabant (SG) Da1 (Dames)LACO sportcentrum
19 nov 09:00 [Concept]VZV Njord Da2 (Dames) - DZT'62 Da1 (Dames)Zwembad Den Ekkerman
19 nov 09:45 [Concept]PSV CG1 (Gemengd-C <15) - DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15)De Tongelreep
19 nov 18:30 [Concept]Lutra H1 (Heren) - DZT'62 H3 (Heren)Recreatiebad De Wissen
19 nov 21:00 [Concept]Mokum (SG) H1 (Heren (Bond)) - DZT'62 H1 (Heren (Bond))Sloterparkbad
20 nov 14:15 [Concept]DZT'62 CG2 (Gemengd-C <15) - TRB-RES CG1 (Gemengd-C <15)LACO sportcentrum
20 nov 15:45 [Concept]DZT'62 BJ1 (Jongens-B <17) - PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17)LACO sportcentrum
20 nov 17:00 [Concept]DZT'62 H2 (Heren Reserve) - DBD H2 (Heren Reserve)LACO sportcentrum
26 nov 11:05 [Concept]VZV Njord H3 (Heren Reserve) - DZT'62 H2 (Heren Reserve)Zwembad Den Ekkerman
26 nov 12:00 [Concept]DBD BJ1 (Jongens-B <17) - DZT'62 BJ1 (Jongens-B <17)ZIB Zwemcentrum Best BV
26 nov 16:15 [Concept]DBD CG1 (Gemengd-C <15) - DZT'62 CG2 (Gemengd-C <15)ZIB Zwemcentrum Best BV
27 nov 15:45 [Concept]DZT'62 Da1 (Dames) - Argo Da1 (Dames)LACO sportcentrum
27 nov 16:30 [Concept]DZT'62 H1 (Heren (Bond)) - Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond))LACO sportcentrum
27 nov 18:15 [Concept]DZT'62 H3 (Heren) - Argo H2 (Heren)LACO sportcentrum
3 dec 15:00 [Concept]Waterproof Waterproof-Zwemsport Parkstad CG1 (Gemengd-C <15) - DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15)Geusseltbad
3 dec 19:00 [Concept]De Treffers CG1 (Gemengd-C <15) - DZT'62 CG2 (Gemengd-C <15)Combibad Kwekkelstijn
3 dec 19:20 [Concept]Arethusa BJ1 (Jongens-B <17) - DZT'62 BJ1 (Jongens-B <17)Golfbad Oss
3 dec 19:45 [Concept]HZPC H2 (Heren) - DZT'62 H3 (Heren)Zwembad De Berkel
3 dec 20:00 [Concept]VZV Njord H1 (Heren (Bond)) - DZT'62 H1 (Heren (Bond))Zwembad Den Ekkerman
3 dec 21:00 [Concept]Lutra Da2 (Dames) - DZT'62 Da1 (Dames)Recreatiebad De Wissen
4 dec 17:00 [Concept]DZT'62 H2 (Heren Reserve) - PSV H5 (Heren Reserve)LACO sportcentrum
11 dec 14:15 [Concept]DZT'62 CG2 (Gemengd-C <15) - Arethusa CG1 (Gemengd-C <15)LACO sportcentrum
11 dec 15:00 [Concept]DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15) - Lutra CG1 (Gemengd-C <15)LACO sportcentrum
11 dec 15:45 [Concept]DZT'62 BJ1 (Jongens-B <17) - SBC2000 BJ1 (Jongens-B <17)LACO sportcentrum
11 dec 16:30 [Concept]DZT'62 H1 (Heren (Bond)) - De Treffers H1 (Heren (Bond))LACO sportcentrum
11 dec 18:15 [Concept]DZT'62 H3 (Heren) - Aegir H2 (Heren)LACO sportcentrum
11 dec 19:15 [Concept]DZT'62 Da1 (Dames) - De Treffers Da2 (Dames)LACO sportcentrum
17 dec 17:00 [Concept]Lutra CG1 (Gemengd-C <15) - DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15)Recreatiebad De Wissen
18 dec 14:00 [Concept]DZT'62 H2 (Heren Reserve) - De Warande H2 (Heren Reserve)LACO sportcentrum
18 dec 15:40 [Concept]DZT'62 Da1 (Dames) - DBD Da1 (Dames)LACO sportcentrum
18 dec 16:30 [Concept]DZT'62 H1 (Heren (Bond)) - DBD H1 (Heren (Bond))LACO sportcentrum
18 dec 18:15 [Concept]DZT'62 H3 (Heren) - Zwemsport Parkstad H1 (Heren)LACO sportcentrum
14 jan 12:00 [Concept]VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15) - DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Den Ekkerman
14 jan 18:45 [Concept]Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15) - DZT'62 CG2 (Gemengd-C <15)Zwembad Ezzy's
15 jan 14:40 [Concept]DZT'62 Da1 (Dames) - Nayade Classic Da1 (Dames)LACO sportcentrum
15 jan 16:30 [Concept]DZT'62 H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren (Bond))LACO sportcentrum
15 jan 16:50 [Concept]De Rog BJ1 (Jongens-B <17) - DZT'62 BJ1 (Jongens-B <17)De IJzeren Man
15 jan 18:15 [Concept]DZT'62 H3 (Heren) - BZ&PC (Boxmeer) H2 (Heren)LACO sportcentrum
21 jan 10:30 [Concept]De Warande H2 (Heren Reserve) - DZT'62 H2 (Heren Reserve)De Warande
21 jan 13:30 [Concept]DBD Da1 (Dames) - DZT'62 Da1 (Dames)ZIB Zwemcentrum Best BV
21 jan 18:00 [Concept]DBD H1 (Heren (Bond)) - DZT'62 H1 (Heren (Bond))ZIB Zwemcentrum Best BV
21 jan 19:30 [Concept]Zwemsport Parkstad H1 (Heren) - DZT'62 H3 (Heren)Zwembad Dr Pool
22 jan 14:15 [Concept]DZT'62 CG2 (Gemengd-C <15) - De Warande CG1 (Gemengd-C <15)LACO sportcentrum
22 jan 15:00 [Concept]DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15) - BZ&PC (Boxmeer) CG1 (Gemengd-C <15)LACO sportcentrum
22 jan 15:45 [Concept]DZT'62 BJ1 (Jongens-B <17) - De Warande BJ1 (Jongens-B <17)LACO sportcentrum
28 jan 09:00 [Concept]PSV CG2 (Gemengd-C <15) - DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15)De Tongelreep
28 jan 11:15 [Concept]AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15) - DZT'62 CG2 (Gemengd-C <15)Zwembad Olympia
28 jan 13:20 [Concept]Nayade H2 (Heren) - DZT'62 H3 (Heren)Sportcentrum voor studenten
28 jan 14:30 [Concept]Lutra BJ1 (Jongens-B <17) - DZT'62 BJ1 (Jongens-B <17)Recreatiebad De Wissen
28 jan 20:30 [Concept]ZPCH H1 (Heren (Bond)) - DZT'62 H1 (Heren (Bond))Sportcomplex Koning Willem Alexander
29 jan 17:00 [Concept]DZT'62 H2 (Heren Reserve) - De Vennen H2 (Heren Reserve)LACO sportcentrum
4 feb 09:00 [Concept]PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17) - DZT'62 BJ1 (Jongens-B <17)De Tongelreep
4 feb 13:35 [Concept]Arethusa H2 (Heren Reserve) - DZT'62 H2 (Heren Reserve)Golfbad Oss
5 feb 15:00 [Concept]DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15) - PSV CG1 (Gemengd-C <15)LACO sportcentrum
5 feb 16:15 [Concept]TRB-RES CG1 (Gemengd-C <15) - DZT'62 CG2 (Gemengd-C <15)Drieburcht
5 feb 16:30 [Concept]DZT'62 H1 (Heren (Bond)) - ZVVS H1 (Heren (Bond))LACO sportcentrum
5 feb 18:15 [Concept]DZT'62 H3 (Heren) - Waterproof H1 (Heren)LACO sportcentrum
5 feb 19:15 [Concept]DZT'62 Da1 (Dames) - Waterproof Da1 (Dames)LACO sportcentrum
4 maa 19:55 [Concept]Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond)) - DZT'62 H1 (Heren (Bond))Zwemcentrum Rotterdam
4 maa 20:00 [Concept]Spio H1 (Heren) - DZT'62 H3 (Heren)Feel Fit Center Venray
5 maa 14:15 [Concept]DZT'62 CG2 (Gemengd-C <15) - DBD CG1 (Gemengd-C <15)LACO sportcentrum
5 maa 15:45 [Concept]DZT'62 BJ1 (Jongens-B <17) - DBD BJ1 (Jongens-B <17)LACO sportcentrum
5 maa 17:00 [Concept]DZT'62 H2 (Heren Reserve) - SBC2000 H3 (Heren Reserve)LACO sportcentrum
11 maa 15:00 [Concept]De Treffers H3 (Heren Reserve) - DZT'62 H2 (Heren Reserve)Combibad Kwekkelstijn
12 maa 14:15 [Concept]DZT'62 CG2 (Gemengd-C <15) - De Treffers CG1 (Gemengd-C <15)LACO sportcentrum
12 maa 15:00 [Concept]DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15) - Waterproof Waterproof-Zwemsport Parkstad CG1 (Gemengd-C <15)LACO sportcentrum
12 maa 15:45 [Concept]DZT'62 BJ1 (Jongens-B <17) - Arethusa BJ1 (Jongens-B <17)LACO sportcentrum
12 maa 16:30 [Concept]DZT'62 H1 (Heren (Bond)) - Sassenheim H1 (Heren (Bond))LACO sportcentrum
12 maa 17:40 [Concept]DZT'62 Da1 (Dames) - VZV Njord Da3 (Dames)LACO sportcentrum
25 maa 09:00 [Concept]PSV CG2 (Gemengd-C <15) - DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15)De Tongelreep
25 maa 15:00 [Concept]SBC2000 BJ1 (Jongens-B <17) - DZT'62 BJ1 (Jongens-B <17)Zwembad de Wisselaar
25 maa 16:50 [Concept]VZV H1 (Heren (Bond)) - DZT'62 H1 (Heren (Bond))De Heerenduinen
25 maa 17:55 [Concept]Arethusa CG1 (Gemengd-C <15) - DZT'62 CG2 (Gemengd-C <15)Golfbad Oss
25 maa 19:00 [Concept]BZ&PC (Boxmeer) H1 (Heren) - DZT'62 H3 (Heren)Zwembad t Hoogkoor
25 maa 20:30 [Concept]Waterpolo West-Brabant (SG) Da1 (Dames) - DZT'62 Da1 (Dames)De Schelp
26 maa 17:00 [Concept]DZT'62 H2 (Heren Reserve) - SBC2000 H2 (Heren Reserve)LACO sportcentrum
1 apr 19:45 [Concept]DBD H2 (Heren Reserve) - DZT'62 H2 (Heren Reserve)ZIB Zwemcentrum Best BV
2 apr 14:15 [Concept]DZT'62 CG2 (Gemengd-C <15) - Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15)LACO sportcentrum
2 apr 15:00 [Concept]DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15) - VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15)LACO sportcentrum
2 apr 15:45 [Concept]DZT'62 BJ1 (Jongens-B <17) - De Rog BJ1 (Jongens-B <17)LACO sportcentrum
2 apr 16:30 [Concept]DZT'62 H1 (Heren (Bond)) - Mokum (SG) H1 (Heren (Bond))LACO sportcentrum
2 apr 18:15 [Concept]DZT'62 H3 (Heren) - Lutra H1 (Heren)LACO sportcentrum
2 apr 19:10 [Concept]DZT'62 Da1 (Dames) - VZV Njord Da2 (Dames)LACO sportcentrum
15 apr 09:30 [Concept]De Warande BJ1 (Jongens-B <17) - DZT'62 BJ1 (Jongens-B <17)De Warande
15 apr 10:20 [Concept]De Warande CG1 (Gemengd-C <15) - DZT'62 CG2 (Gemengd-C <15)De Warande
15 apr 13:25 [Concept]Argo Da1 (Dames) - DZT'62 Da1 (Dames)Zwembad de Neul
15 apr 17:15 [Concept]BZ&PC (Boxmeer) CG1 (Gemengd-C <15) - DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad t Hoogkoor
15 apr 18:15 [Concept]Argo H2 (Heren) - DZT'62 H3 (Heren)Zwembad de Neul
15 apr 20:20 [Concept]Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond)) - DZT'62 H1 (Heren (Bond))De Sniep
16 apr 17:00 [Concept]DZT'62 H2 (Heren Reserve) - VZV Njord H3 (Heren Reserve)LACO sportcentrum
22 apr 09:55 [Concept]PSV H5 (Heren Reserve) - DZT'62 H2 (Heren Reserve)De Tongelreep
23 apr 14:15 [Concept]DZT'62 CG2 (Gemengd-C <15) - AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15)LACO sportcentrum
23 apr 15:45 [Concept]DZT'62 BJ1 (Jongens-B <17) - Lutra BJ1 (Jongens-B <17)LACO sportcentrum
23 apr 16:30 [Concept]DZT'62 H1 (Heren (Bond)) - VZV Njord H1 (Heren (Bond))LACO sportcentrum
23 apr 18:15 [Concept]DZT'62 H3 (Heren) - HZPC H2 (Heren)LACO sportcentrum
23 apr 19:15 [Concept]DZT'62 Da1 (Dames) - Lutra Da2 (Dames)LACO sportcentrum
Er zijn geen uitslagen bekend.
Verenigingsinformatie
NaamDZT'62
AccommodatiegegevensLACO sportcentrum
DEURNE
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.