HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging DZT'62 - Deurne

DatumTijdWedstrijdLocatie
28 nov 16:15 Lutra DG1 (Gemengd-D <13) - DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13)Recreatiebad De Wissen
28 nov 18:00 Gorgo H1 (Heren) - DZT'62 H4 (Heren)De Beemd
28 nov 21:30 De Treffers H2 (Heren Reserve (Bond)) - DZT'62 H2 (Heren Reserve (Bond))Combibad Kwekkelstijn
29 nov 15:00 DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15) - Arethusa CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad De Wiemel
29 nov 16:00 DZT'62 H1 (Heren (Bond)) - De Vennen H1 (Heren (Bond))Zwembad De Wiemel
29 nov 17:05 DZT'62 H3 (Heren Reserve) - PSV H4 (Heren Reserve)Zwembad De Wiemel
29 nov 18:05 DZT'62 Da1 (Dames) - DBD Da1 (Dames)Zwembad De Wiemel
5 dec 15:00 SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15) - DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad de Wisselaar
5 dec 17:00 Thalassa H2 (Heren) - DZT'62 H4 (Heren)Recreatiebad De Wissen
6 dec 15:30 DZT'62 DZT 62 / LUTRA BJ1 (Jongens-B <17) - DBD BJ1 (Jongens-B <17)Zwembad De Wiemel
6 dec 16:30 DZT'62 H1 (Heren (Bond)) - Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond))Zwembad De Wiemel
6 dec 17:35 DZT'62 H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren Reserve (Bond))Zwembad De Wiemel
6 dec 19:00 De Treffers H3 (Heren Reserve) - DZT'62 H3 (Heren Reserve)Combibad Kwekkelstijn
12 dec 15:15 VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13) - DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Den Ekkerman
12 dec 17:15 Waterproof Da1 (Dames) - DZT'62 Da1 (Dames)Geusseltbad
12 dec 17:45 BZ&PC (Boxmeer) BZ&PC-BJ1 (Jongens-B <17) - DZT'62 DZT 62 / LUTRA BJ1 (Jongens-B <17)Zwembad t Hoogkoor
12 dec 20:00 Argo H2 (Heren) - DZT'62 H4 (Heren)Zwembad Molenheide
13 dec 15:00 DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15) - AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad De Wiemel
13 dec 16:00 DZT'62 H1 (Heren (Bond)) - Sassenheim H1 (Heren (Bond))Zwembad De Wiemel
13 dec 17:05 DZT'62 H3 (Heren Reserve) - De Warande H2 (Heren Reserve)Zwembad De Wiemel
13 dec 18:05 DZT'62 H2 (Heren Reserve (Bond)) - PSV H3 (Heren Reserve (Bond))Zwembad De Wiemel
19 dec 20:00 Katwijk H1 (Heren (Bond)) - DZT'62 H1 (Heren (Bond))Aquamar
1 jan 00:00 DZT'62 H2 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H4 (Heren Reserve (Bond))Zwembad De Wiemel
1 jan 00:00 DZT'62 H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren (Bond))Zwembad De Wiemel
9 jan 18:00 Gorgo H2 (Heren) - DZT'62 H4 (Heren)De Beemd
9 jan 19:00 Polar Bears H4 (Heren Reserve (Bond)) - DZT'62 H2 (Heren Reserve (Bond))De Peppel
9 jan 19:30 VZV Njord H3 (Heren Reserve) - DZT'62 H3 (Heren Reserve)Zwembad Den Ekkerman
10 jan 17:00 DZT'62 H1 (Heren (Bond)) - Wiekslag H1 (Heren (Bond))Zwembad De Wiemel
10 jan 17:15 TRB-RES CG1 (Gemengd-C <15) - DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15)Drieburcht
10 jan 18:05 DZT'62 Da1 (Dames) - Arethusa Da2 (Dames)Zwembad De Wiemel
16 jan 17:00 De Treffers CG1 (Gemengd-C <15) - DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15)Combibad Kwekkelstijn
16 jan 18:10 DBD H2 (Heren Reserve) - DZT'62 H3 (Heren Reserve)ZIB Zwemcentrum Best BV
16 jan 20:35 d'ELFT H1 (Heren (Bond)) - DZT'62 H1 (Heren (Bond))Kerkpolder
17 jan 17:00 DZT'62 DZT 62 / LUTRA BJ1 (Jongens-B <17) - De Treffers BJ1 (Jongens-B <17)Zwembad De Wiemel
17 jan 17:45 DZT'62 Da1 (Dames) - VZV Njord Da3 (Dames)Zwembad De Wiemel
17 jan 18:30 DZT'62 H2 (Heren Reserve (Bond)) - SBC2000 H2 (Heren Reserve (Bond))Zwembad De Wiemel
17 jan 19:30 DZT'62 H4 (Heren) - DBD H4 (Heren)Zwembad De Wiemel
23 jan 16:00 VZV Njord Da2 (Dames) - DZT'62 Da1 (Dames)Zwembad Den Ekkerman
23 jan 19:15 DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15) - Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad De Wiemel
23 jan 20:00 DZT'62 H3 (Heren Reserve) - HZPC H2 (Heren Reserve)Zwembad De Wiemel
23 jan 21:15 DZT'62 H1 (Heren (Bond)) - Katwijk H1 (Heren (Bond))Zwembad De Wiemel
24 jan 18:30 De Rog DG1 (Gemengd-D <13) - DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13)De IJzeren Man
30 jan 15:35 DBD DG1 (Gemengd-D <13) - DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13)ZIB Zwemcentrum Best BV
30 jan 18:00 Gorgo H1 (Heren) - DZT'62 H4 (Heren)De Beemd
30 jan 18:45 VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond)) - DZT'62 H2 (Heren Reserve (Bond))Zwembad Den Ekkerman
30 jan 18:50 De Vennen H2 (Heren Reserve) - DZT'62 H3 (Heren Reserve)De Vennen
30 jan 19:30 Watervlo H1 (Heren (Bond)) - DZT'62 H1 (Heren (Bond))Fletiomare
31 jan 17:00 DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15) - VZV Njord CG2 (Gemengd-C <15)Zwembad De Wiemel
31 jan 17:45 DZT'62 DZT 62 / LUTRA BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC De Zeeuwse Kust BJ1 (Jongens-B <17)Zwembad De Wiemel
31 jan 18:30 DZT'62 Da1 (Dames) - Nayade Classic Da1 (Dames)Zwembad De Wiemel
6 feb 16:00 DBD CG1 (Gemengd-C <15) - DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15)ZIB Zwemcentrum Best BV
6 feb 19:10 De Krabben De Krabben/Hieronymus BJ1 (Jongens-B <17) - DZT'62 DZT 62 / LUTRA BJ1 (Jongens-B <17)Zwembad De Stok
6 feb 19:15 ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren (Bond)) - DZT'62 H1 (Heren (Bond))Vrijburgbad Vlissingen
7 feb 16:00 DZT'62 H3 (Heren Reserve) - Arethusa H2 (Heren Reserve)Zwembad De Wiemel
7 feb 17:00 DZT'62 H2 (Heren Reserve (Bond)) - ENC Arnhem (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))Zwembad De Wiemel
7 feb 18:00 DZT'62 H4 (Heren) - SWNZ (SG) H3 (Heren)Zwembad De Wiemel
7 feb 18:25 De Rog Da1 (Dames) - DZT'62 Da1 (Dames)De IJzeren Man
27 feb 15:00 SBC2000 H3 (Heren Reserve) - DZT'62 H3 (Heren Reserve)Zwembad de Wisselaar
27 feb 18:00 Wiekslag H2 (Heren Reserve (Bond)) - DZT'62 H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcentrum Blokweer
28 feb 12:30 PSV DG1 (Gemengd-D <13) - DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum voor studenten
28 feb 17:00 DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15) - Nuenen CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad De Wiemel
28 feb 17:45 DZT'62 DZT 62 / LUTRA BJ1 (Jongens-B <17) - PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17)Zwembad De Wiemel
28 feb 18:30 DZT'62 Da1 (Dames) - Argo Da1 (Dames)Zwembad De Wiemel
28 feb 19:15 DZT'62 H4 (Heren) - Argo H2 (Heren)Zwembad De Wiemel
6 maa 16:00 VZV Njord BJ2 (Jongens-B <17) - DZT'62 DZT 62 / LUTRA BJ1 (Jongens-B <17)Zwembad Den Ekkerman
6 maa 18:25 De Dolfijn H1 (Heren (Bond)) - DZT'62 H1 (Heren (Bond))Sloterparkbad
6 maa 18:30 AquAmigos H5 (Heren) - DZT'62 H4 (Heren)Zwembad Olympia
6 maa 19:30 De Treffers Da2 (Dames) - DZT'62 Da1 (Dames)Combibad Kwekkelstijn
7 maa 17:30 DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13) - HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad De Wiemel
7 maa 18:15 DZT'62 H3 (Heren Reserve) - De Rog H2 (Heren Reserve)Zwembad De Wiemel
7 maa 19:15 DZT'62 H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Treffers H2 (Heren Reserve (Bond))Zwembad De Wiemel
13 maa 17:00 Merlet MERLET/BZ&PC (Gemengd-D <13) - DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad t Hoogkoor
13 maa 18:30 De Dokkelaers Da1 (Dames) - DZT'62 Da1 (Dames)Laco sportcentrum Hilvarenbeek
13 maa 19:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren Reserve (Bond)) - DZT'62 H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
14 maa 15:15 DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15) - Argo CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad De Wiemel
14 maa 16:15 DZT'62 H1 (Heren (Bond)) - De Treffers H1 (Heren (Bond))Zwembad De Wiemel
14 maa 17:20 DZT'62 H3 (Heren Reserve) - Hellas-Glana H2 (Heren Reserve)Zwembad De Wiemel
14 maa 18:20 DZT'62 H4 (Heren) - Gorgo H2 (Heren)Zwembad De Wiemel
20 maa 15:35 PSV H4 (Heren Reserve) - DZT'62 H3 (Heren Reserve)De Tongelreep
20 maa 17:10 ENC Arnhem (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - DZT'62 H2 (Heren Reserve (Bond))Valkenhuizen
20 maa 17:45 Arethusa CG1 (Gemengd-C <15) - DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15)Golfbad Oss
20 maa 18:35 DBD Da1 (Dames) - DZT'62 Da1 (Dames)ZIB Zwemcentrum Best BV
20 maa 18:55 ZVVS H1 (Heren (Bond)) - DZT'62 H1 (Heren (Bond))De Kulk
21 maa 16:00 DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13) - Lutra DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad De Wiemel
21 maa 16:45 DZT'62 H4 (Heren) - SWNZ (SG) H3 (Heren)Zwembad De Wiemel
27 maa 15:15 VZV Njord CG2 (Gemengd-C <15) - DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Den Ekkerman
27 maa 17:00 Thalassa H2 (Heren) - DZT'62 H4 (Heren)Recreatiebad De Wissen
27 maa 17:15 ZPC De Zeeuwse Kust BJ1 (Jongens-B <17) - DZT'62 DZT 62 / LUTRA BJ1 (Jongens-B <17)Vrijburgbad Vlissingen
28 maa 16:00 DZT'62 Da1 (Dames) - Lutra Da2 (Dames)Zwembad De Wiemel
28 maa 17:00 DZT'62 H1 (Heren (Bond)) - d'ELFT H1 (Heren (Bond))Zwembad De Wiemel
10 apr 17:45 MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond)) - DZT'62 H2 (Heren Reserve (Bond))Sportboulevard
10 apr 17:45 Lutra Da2 (Dames) - DZT'62 Da1 (Dames)Recreatiebad De Wissen
10 apr 18:00 DBD BJ1 (Jongens-B <17) - DZT'62 DZT 62 / LUTRA BJ1 (Jongens-B <17)ZIB Zwemcentrum Best BV
11 apr 15:00 DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15) - SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad De Wiemel
11 apr 15:45 DZT'62 H3 (Heren Reserve) - De Treffers H3 (Heren Reserve)Zwembad De Wiemel
11 apr 17:00 DZT'62 H1 (Heren (Bond)) - VZV Njord H1 (Heren (Bond))Zwembad De Wiemel
11 apr 18:05 DZT'62 H4 (Heren) - DBD H4 (Heren)Zwembad De Wiemel
17 apr 15:30 De Vennen H1 (Heren (Bond)) - DZT'62 H1 (Heren (Bond))De Vennen
17 apr 18:00 De Warande H2 (Heren Reserve) - DZT'62 H3 (Heren Reserve)De Warande
17 apr 20:00 AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15) - DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Olympia
18 apr 17:30 DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad De Wiemel
18 apr 18:15 DZT'62 DZT 62 / LUTRA BJ1 (Jongens-B <17) - BZ&PC (Boxmeer) BZ&PC-BJ1 (Jongens-B <17)Zwembad De Wiemel
18 apr 19:00 DZT'62 Da1 (Dames) - Waterproof Da1 (Dames)Zwembad De Wiemel
18 apr 19:45 DZT'62 H4 (Heren) - AquAmigos H5 (Heren)Zwembad De Wiemel
24 apr 17:55 Arethusa Da2 (Dames) - DZT'62 Da1 (Dames)Golfbad Oss
24 apr 19:40 Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond)) - DZT'62 H1 (Heren (Bond))Zwemcentrum Rotterdam
25 apr 17:00 DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15) - TRB-RES CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad De Wiemel
25 apr 17:45 DZT'62 H3 (Heren Reserve) - VZV Njord H3 (Heren Reserve)Zwembad De Wiemel
1 mei 17:00 Sassenheim H1 (Heren (Bond)) - DZT'62 H1 (Heren (Bond))Wasbeek
8 mei 19:00 Wiekslag H1 (Heren (Bond)) - DZT'62 H1 (Heren (Bond))Sportcentrum Blokweer
Verenigingsinformatie
NaamDZT'62
AccommodatiegegevensZwembad De Wiemel
DEURNE
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.