HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging Gorgo - Veghel

TeamPoule
Gorgo Da1 (Dames) 3e klasse B
Gorgo H1 (Heren) 2e klasse B
Gorgo H2 (Heren) 3e klasse C
Gorgo H3 (Heren) 3e klasse B
Gorgo H4 (Heren) 3e klasse B
DatumTijdWedstrijdLocatie
19 jan 17:30 ZVDO'74 H2 (Heren) - Gorgo H2 (Heren)Sportfondsenbad Aquaaltena
19 jan 18:00 Gorgo H4 (Heren) - Aegir H2 (Heren)De Beemd
19 jan 18:45 Gorgo H1 (Heren) - BZ&PC H2 (Heren)De Beemd
19 jan 19:15 Argo Da2 (Dames) - Gorgo Da1 (Dames)ZIB Zwemcentrum Best BV
26 jan 17:45 Argo H2 (Heren) - Gorgo H1 (Heren)ZIB Zwemcentrum Best BV
26 jan 18:00 Gorgo H2 (Heren) - De Punderman H1 (Heren)De Beemd
26 jan 18:45 Gorgo H3 (Heren) - Gorgo H4 (Heren)De Beemd
2 feb 15:25 Waterproof Da1 (Dames) - Gorgo Da1 (Dames)Geusseltbad
2 feb 18:00 Gorgo H1 (Heren) - BZ&PC H1 (Heren)De Beemd
2 feb 18:00 Thalassa H2 (Heren) - Gorgo H2 (Heren)Recreatiebad De Wissen
2 feb 18:45 Gorgo H4 (Heren) - De Treffers H4 (Heren)De Beemd
2 feb 19:30 AquAmigos H3 (Heren) - Gorgo H3 (Heren)Zwembad Olympia
9 feb 18:00 Gorgo Da1 (Dames) - SWNZ (SG) Da2 (Dames)De Beemd
9 feb 18:15 Zeester-Meerval H2 (Heren) - Gorgo H4 (Heren)Zwembad Drie Essen
9 feb 18:45 Gorgo H3 (Heren) - Nayade Classic H2 (Heren)De Beemd
9 feb 19:30 Gorgo H2 (Heren) - SWNZ (SG) H3 (Heren)De Beemd
10 feb 18:30 De Rog H3 (Heren) - Gorgo H1 (Heren)De IJzeren Man
16 feb 18:00 Gorgo H1 (Heren) - Thalassa H1 (Heren)De Beemd
16 feb 18:45 Gorgo Da1 (Dames) - BZ&PC Da1 (Dames)De Beemd
23 feb 18:00 Gorgo H4 (Heren) - Arethusa H3 (Heren)De Beemd
23 feb 18:45 Gorgo H1 (Heren) - Argo H1 (Heren)De Beemd
23 feb 19:45 SWNZ (SG) H2 (Heren) - Gorgo H3 (Heren)Zwembad Molenheide
23 feb 20:30 DBD H3 (Heren) - Gorgo H2 (Heren)ZIB Zwemcentrum Best BV
24 feb 17:15 TRB-RES Da3 (Dames) - Gorgo Da1 (Dames)Drieburcht
9 maa 15:00 SBC2000 H5 (Heren) - Gorgo H4 (Heren)Zwembad de Wisselaar
9 maa 18:00 Gorgo H3 (Heren) - Zeester-Meerval H3 (Heren)De Beemd
9 maa 18:45 Gorgo Da1 (Dames) - Zeester-Meerval Da2 (Dames)De Beemd
9 maa 20:00 Merlet H1 (Heren) - Gorgo H1 (Heren)Laco Sportcentrum De Kwel
16 maa 17:30 Aegir H2 (Heren) - Gorgo H3 (Heren)Ir. Ottenbad
16 maa 20:45 Lutra H2 (Heren) - Gorgo H2 (Heren)Recreatiebad De Wissen
16 maa 21:30 De Treffers Da3 (Dames) - Gorgo Da1 (Dames)Combibad Kwekkelstijn
16 maa 22:00 Arethusa H3 (Heren) - Gorgo H4 (Heren)Golfbad Oss
23 maa 18:00 Gorgo H2 (Heren) - Arethusa H4 (Heren)De Beemd
23 maa 18:45 Gorgo Da1 (Dames) - Zwemsport Parkstad (SG) Da1 (Dames)De Beemd
23 maa 19:30 Gorgo H3 (Heren) - Arethusa H3 (Heren)De Beemd
23 maa 19:45 Spio H1 (Heren) - Gorgo H1 (Heren)De Sprank
23 maa 20:15 Gorgo H4 (Heren) - AquAmigos H3 (Heren)De Beemd
30 maa 18:00 Gorgo H1 (Heren) - Waterproof H1 (Heren)De Beemd
30 maa 18:45 Gorgo H3 (Heren) - De Treffers H4 (Heren)De Beemd
30 maa 19:30 Gorgo H2 (Heren) - AquAmigos H4 (Heren)De Beemd
30 maa 20:30 Nayade Classic H2 (Heren) - Gorgo H4 (Heren)Sportcentrum voor studenten
6 apr 16:45 Nuenen Da1 (Dames) - Gorgo Da1 (Dames)Sportcentrum voor studenten
6 apr 18:00 Gorgo H4 (Heren) - SWNZ (SG) H2 (Heren)De Beemd
6 apr 18:15 Zeester-Meerval H2 (Heren) - Gorgo H3 (Heren)Zwembad Drie Essen
6 apr 18:45 Gorgo H1 (Heren) - HZPC H3 (Heren)De Beemd
6 apr 19:25 De Treffers H3 (Heren) - Gorgo H2 (Heren)Combibad Kwekkelstijn
13 apr 19:05 Nayade H2 (Heren) - Gorgo H1 (Heren)Sportcentrum voor studenten
13 apr 19:15 Zeester-Meerval H3 (Heren) - Gorgo H4 (Heren)Zwembad Drie Essen
Er zijn geen uitslagen bekend.
Verenigingsinformatie
NaamGorgo
AccommodatiegegevensDe Beemd
VEGHEL
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.