HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging Z&PC De Gouwe - Waddinxveen

DatumTijdWedstrijdLocatie
17 sep 14:30 [Concept]De Kempvis De Kempvis EG*1 (Gemengd-E <11) - Z&PC De Gouwe EG1 (Gemengd-E <11)Rivièrabad
17 sep 16:40 [Concept]De Kempvis H2 (Heren) - Z&PC De Gouwe H2 (Heren)Rivièrabad
17 sep 16:45 [Concept]Z&PC De Gouwe CJ1 (Jongens-C <15) - ZVVS CJ1 (Jongens-C <15)De Sniep
17 sep 17:30 [Concept]Z&PC De Gouwe CM1 (Meisjes-B <17) - SVH SVH/ZVVS/Delft BM1 (Meisjes-B <17)De Sniep
17 sep 17:45 [Concept]Aquadraat (SG) H3 (Heren) - Z&PC De Gouwe H4 (Heren)De Does
17 sep 18:00 [Concept]DAW Da1 (Dames (Bond)) - Z&PC De Gouwe Da2 (Dames (Bond))Sportcomplex Hoornsevaart
17 sep 18:15 [Concept]Z&PC De Gouwe AJ1 (Jongens-A <19) - Waterpolo Residentie (SG) AJ1 (Jongens-A <19)De Sniep
17 sep 18:25 [Concept]De Reigers (SG) De Reigers EG*2 (Gemengd-E <11) - Z&PC De Gouwe EG2 (Gemengd-E <11)Overbosch
17 sep 19:15 [Concept]Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond)) - ZPCH H1 (Heren (Bond))De Sniep
17 sep 20:15 [Concept]De Lansingh H1 (Heren) - Z&PC De Gouwe H3 (Heren)De Lansingh
17 sep 20:20 [Concept]Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond)) - ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond))De Sniep
18 sep 16:15 [Concept]Z&PC De Gouwe BM1 (Meisjes-B <17) - NieMo Barracuda BM1 (Meisjes-B <17)De Sniep
18 sep 17:00 [Concept]Z&PC De Gouwe H5 (Heren) - Poseidon'56 H2 (Heren)De Sniep
18 sep 17:45 [Concept]Z&PC De Gouwe Da3 (Dames) - Waterpolo Residentie (SG) Da1 (Dames)De Sniep
24 sep 14:30 [Concept]De Kempvis CJ1 (Jongens-C <15) - Z&PC De Gouwe CJ1 (Jongens-C <15)Rivièrabad
24 sep 16:45 [Concept]Z&PC De Gouwe EG2 (Gemengd-E <11) - De Reigers (SG) De Reigers EG*1 (Gemengd-E <11)De Sniep
24 sep 17:25 [Concept]Z&PC De Gouwe EG1 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11)De Sniep
24 sep 18:00 [Concept]ZVVS H1 (Heren (Bond)) - Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond))De Kulk
24 sep 18:10 [Concept]Z&PC De Gouwe DG1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Center DG3 (Gemengd-D <13)De Sniep
24 sep 18:55 [Concept]Z&PC De Gouwe H2 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren)De Sniep
24 sep 19:00 [Concept]De Kempvis H4 (Heren) - Z&PC De Gouwe H5 (Heren)Rivièrabad
24 sep 19:35 [Concept]ZVL-1886 Center Da4 (Dames (Bond)) - Z&PC De Gouwe Da2 (Dames (Bond))De Zijl
24 sep 19:55 [Concept]Z&PC De Gouwe H3 (Heren) - WZC (SG) H3 (Heren)De Sniep
24 sep 20:00 [Concept]Katwijk Da1 (Dames (Bond)) - Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond))Aquamar
24 sep 20:40 [Concept]Z&PC De Gouwe H4 (Heren) - Wave H2 (Heren)De Sniep
24 sep 21:25 [Concept]Z&PC De Gouwe H6 (Heren) - ZPB H&L Productions H8 (Heren)De Sniep
25 sep 17:00 [Concept]Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES BM *1 (Meisjes-B <17) - Z&PC De Gouwe BM1 (Meisjes-B <17)Overbosch
1 okt 15:35 [Concept]Z&PC Rotterdam CJ1 (Jongens-C <15) - Z&PC De Gouwe CJ1 (Jongens-C <15)Sportfondsenbad Rdam-Noord
1 okt 16:45 [Concept]Z&PC De Gouwe EG2 (Gemengd-E <11) - NieMo Barracuda EG1 (Gemengd-E <11)De Sniep
1 okt 17:25 [Concept]Z&PC De Gouwe EG1 (Gemengd-E <11) - ZVVS EG1 (Gemengd-E <11)De Sniep
1 okt 17:30 [Concept]NieMo Barracuda H2 (Heren) - Z&PC De Gouwe H3 (Heren)Polderbad
1 okt 18:15 [Concept]Z&PC De Gouwe Da2 (Dames (Bond)) - Z&PC Rotterdam Da1 (Dames (Bond))De Sniep
1 okt 19:10 [Concept]Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond)) - ZPB H&L Productions Da1 (Dames (Bond))De Sniep
1 okt 19:10 [Concept]ZPC Woerden AJ1 (Jongens-A <19) - Z&PC De Gouwe AJ1 (Jongens-A <19)Het Batensteinbad
1 okt 20:15 [Concept]Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond)) - Mokum (SG) H1 (Heren (Bond))De Sniep
1 okt 20:15 [Concept]Waterpolo Residentie (SG) H3 (Heren) - Z&PC De Gouwe H4 (Heren)Zuiderparkbad
1 okt 21:15 [Concept]ZVVS H5 (Heren) - Z&PC De Gouwe H5 (Heren)De Kulk
1 okt 21:30 [Concept]Z&PC De Gouwe H6 (Heren) - BZC H4 (Heren)De Sniep
2 okt 16:15 [Concept]Z&PC De Gouwe CM1 (Meisjes-B <17) - GZC DONK CM1 (Meisjes-B <17)De Sniep
2 okt 17:00 [Concept]Z&PC De Gouwe BM1 (Meisjes-B <17) - AZC BM1 (Meisjes-B <17)De Sniep
2 okt 17:45 [Concept]Z&PC De Gouwe H2 (Heren) - Wiekslag H2 (Heren)De Sniep
8 okt 17:15 [Concept]d'ELFT CJ1 (Jongens-C <15) - Z&PC De Gouwe CJ1 (Jongens-C <15)Kerkpolder
8 okt 17:30 [Concept]Z&PC De Gouwe EG1 (Gemengd-E <11) - Z&PC Rotterdam EG1 (Gemengd-E <11)De Sniep
8 okt 17:45 [Concept]MNC Dordrecht Da3 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da3 (Dames)Sportboulevard
8 okt 17:45 [Concept]VZV H1 (Heren (Bond)) - Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond))De Heerenduinen
8 okt 18:00 [Concept]AZC Da1 (Dames (Bond)) - Z&PC De Gouwe Da2 (Dames (Bond))AquaRijn
8 okt 18:15 [Concept]Z&PC De Gouwe EG2 (Gemengd-E <11) - d'ELFT EG1 (Gemengd-E <11)De Sniep
8 okt 19:00 [Concept]ZVVS Da1 (Dames (Bond)) - Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond))De Kulk
8 okt 19:00 [Concept]Z&PC De Gouwe DG1 (Gemengd-D <13) - OZV DG1 (Gemengd-D <13)De Sniep
8 okt 19:10 [Concept]Sassenheim Sassenheim/Vivax BM1 (Meisjes-B <17) - Z&PC De Gouwe BM1 (Meisjes-B <17)Poelmeer
8 okt 19:45 [Concept]Z&PC De Gouwe H2 (Heren) - AZC H5 (Heren)De Sniep
8 okt 20:45 [Concept]Z&PC De Gouwe H3 (Heren) - De Vliet (SG) H1 (Heren)De Sniep
9 okt 16:15 [Concept]Z&PC De Gouwe H4 (Heren) - SVH H4 (Heren)De Sniep
9 okt 17:00 [Concept]Z&PC De Gouwe H6 (Heren) - MNC Dordrecht H9 (Heren)De Sniep
15 okt 16:45 [Concept]Z&PC De Gouwe CJ1 (Jongens-C <15) - SVH CJ1 (Jongens-C <15)De Sniep
15 okt 17:30 [Concept]Z&PC De Gouwe CM1 (Meisjes-B <17) - De Kempvis De Kempvis BM*1 (Meisjes-B <17)De Sniep
15 okt 17:45 [Concept]De Reigers (SG) De Reigers DG*1 (Gemengd-D <13) - Z&PC De Gouwe DG1 (Gemengd-D <13)Overbosch
15 okt 17:50 [Concept]Katwijk H3 (Heren) - Z&PC De Gouwe H2 (Heren)Aquamar
15 okt 18:15 [Concept]Z&PC De Gouwe BM1 (Meisjes-B <17) - ZVVS BM1 (Meisjes-B <17)De Sniep
15 okt 19:00 [Concept]Z&PC De Gouwe AJ1 (Jongens-A <19) - NieMo Barracuda AJ1 (Jongens-A <19)De Sniep
15 okt 19:15 [Concept]ZVL-1886 Center H8 (Heren) - Z&PC De Gouwe H4 (Heren)Vijf Meibad
15 okt 20:00 [Concept]Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond)) - Sassenheim H1 (Heren (Bond))De Sniep
15 okt 21:00 [Concept]ZPB H&L Productions H4 (Heren) - Z&PC De Gouwe H3 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
15 okt 21:05 [Concept]Z&PC De Gouwe H5 (Heren) - De Lansingh H2 (Heren)De Sniep
16 okt 16:15 [Concept]Z&PC De Gouwe Da2 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond))De Sniep
16 okt 17:10 [Concept]Z&PC De Gouwe Da3 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da3 (Dames)De Sniep
5 nov 13:45 [Concept]BZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - Z&PC De Gouwe EG1 (Gemengd-E <11)De Kuil
5 nov 15:20 [Concept]WZC (SG) EG2 (Gemengd-E <11) - Z&PC De Gouwe EG2 (Gemengd-E <11)De Veur
5 nov 16:45 [Concept]Z&PC De Gouwe DG1 (Gemengd-D <13) - WZC (SG) DG1 (Gemengd-D <13)De Sniep
5 nov 17:00 [Concept]ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren (Bond)) - Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond))Vrijburgbad Vlissingen
5 nov 17:15 [Concept]MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag CM 1 (Meisjes-B <17) - Z&PC De Gouwe CM1 (Meisjes-B <17)Sportboulevard
5 nov 17:30 [Concept]Z&PC De Gouwe CJ1 (Jongens-C <15) - ZPB H&L Productions CJ2 (Jongens-C <15)De Sniep
5 nov 18:15 [Concept]BZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - Z&PC De Gouwe Da2 (Dames (Bond))De Kuil
5 nov 18:15 [Concept]Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond)) - MNC Dordrecht Da1 (Dames (Bond))De Sniep
5 nov 18:45 [Concept]Poseidon'56 H1 (Heren) - Z&PC De Gouwe H2 (Heren)De Fakkel
5 nov 19:20 [Concept]Z&PC De Gouwe H3 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H1 (Heren)De Sniep
5 nov 20:05 [Concept]Z&PC De Gouwe H5 (Heren) - Z&PC Rotterdam H8 (Heren)De Sniep
5 nov 20:05 [Concept]Wiekslag H4 (Heren) - Z&PC De Gouwe H6 (Heren)Sportcentrum Papendrecht
6 nov 18:05 [Concept]MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag BM 2 (Meisjes-B <17) - Z&PC De Gouwe BM1 (Meisjes-B <17)Sportboulevard
12 nov 15:15 [Concept]ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel/Poseidon 56 CJ1 (Jongens-C <15) - Z&PC De Gouwe CJ1 (Jongens-C <15)De Hoge Devel B.V.
12 nov 16:45 [Concept]Z&PC De Gouwe EG1 (Gemengd-E <11) - WZC (SG) EG1 (Gemengd-E <11)De Sniep
12 nov 17:20 [Concept]ZVL-1886 Center AJ1 (Jongens-A <19) - Z&PC De Gouwe AJ1 (Jongens-A <19)De Zijl
12 nov 17:25 [Concept]Z&PC De Gouwe CM1 (Meisjes-B <17) - ZPB H&L Productions BM2 (Meisjes-B <17)De Sniep
12 nov 17:30 [Concept]De Plas DG1 (Gemengd-D <13) - Z&PC De Gouwe DG1 (Gemengd-D <13)De Wel
12 nov 17:40 [Concept]d'ELFT H3 (Heren) - Z&PC De Gouwe H3 (Heren)Kerkpolder
12 nov 17:50 [Concept]Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (Dames (Bond)) - Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond))Hofbad
12 nov 18:00 [Concept]VZV Njord H1 (Heren (Bond)) - Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond))City Sport Veldhoven
12 nov 18:10 [Concept]Z&PC De Gouwe H2 (Heren) - Z&PC Rotterdam H2 (Heren)De Sniep
12 nov 18:55 [Concept]De Vliet (SG) Da1 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da3 (Dames)Sportcentrum Forum Kwadraat
12 nov 19:00 [Concept]ZZ&PC De Devel H2 (Heren) - Z&PC De Gouwe H5 (Heren)De Hoge Devel B.V.
12 nov 19:10 [Concept]Z&PC De Gouwe H6 (Heren) - De Kempvis H6 (Heren)De Sniep
12 nov 19:55 [Concept]Z&PC De Gouwe H4 (Heren) - De Linge/PCG H3 (Heren)De Sniep
19 nov 16:00 [Concept]Zwemvereniging Westland EG1 (Gemengd-E <11) - Z&PC De Gouwe EG2 (Gemengd-E <11)Zwembad Maesemunde
19 nov 16:30 [Concept]ZVL-1886 Center EG1 (Gemengd-E <11) - Z&PC De Gouwe EG1 (Gemengd-E <11)De Zijl
19 nov 16:45 [Concept]Z&PC De Gouwe DG1 (Gemengd-D <13) - Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES DG*1 (Gemengd-D <13)De Sniep
19 nov 17:30 [Concept]Z&PC De Gouwe CJ1 (Jongens-C <15) - ZPS ZPS/BZC CJ*1 (Jongens-C <15)De Sniep
19 nov 17:45 [Concept]De Linge/PCG BM1 (Meisjes-B <17) - Z&PC De Gouwe CM1 (Meisjes-B <17)Berenschot
19 nov 18:15 [Concept]Z&PC De Gouwe BM1 (Meisjes-B <17) - NieMo Barracuda BM1 (Meisjes-B <17)De Sniep
19 nov 18:15 [Concept]OZV H4 (Heren) - Z&PC De Gouwe H6 (Heren)H2O
19 nov 18:55 [Concept]Zwemvereniging Westland H1 (Heren) - Z&PC De Gouwe H2 (Heren)Zwembad Maesemunde
19 nov 19:00 [Concept]Z&PC De Gouwe AJ1 (Jongens-A <19) - ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19)De Sniep
19 nov 19:45 [Concept]ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond)) - Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond))De Planeet
19 nov 20:00 [Concept]Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond)) - De Treffers H1 (Heren (Bond))De Sniep
19 nov 20:40 [Concept]Zwemvereniging Westland H2 (Heren) - Z&PC De Gouwe H4 (Heren)Zwembad Maesemunde
19 nov 21:05 [Concept]Z&PC De Gouwe Da3 (Dames) - ZPS Da1 (Dames)De Sniep
20 nov 16:15 [Concept]Z&PC De Gouwe H3 (Heren) - MNC Dordrecht H6 (Heren)De Sniep
20 nov 17:00 [Concept]Z&PC De Gouwe H5 (Heren) - d'ELFT H5 (Heren)De Sniep
26 nov 17:00 [Concept]Watervlo AJ1 (Jongens-A <19) - Z&PC De Gouwe AJ1 (Jongens-A <19)Fletiomare
26 nov 17:15 [Concept]Z&PC De Gouwe EG1 (Gemengd-E <11) - SVH EG1 (Gemengd-E <11)De Sniep
26 nov 17:15 [Concept]MNC Dordrecht CJ2 (Jongens-C <15) - Z&PC De Gouwe CJ1 (Jongens-C <15)Sportboulevard
26 nov 17:25 [Concept]SVH H6 (Heren) - Z&PC De Gouwe H5 (Heren)Sportcentrum de Wilgenring
26 nov 18:00 [Concept]Z&PC De Gouwe EG2 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Center EG3 (Gemengd-E <11)De Sniep
26 nov 18:10 [Concept]Aquadraat (SG) Da2 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da3 (Dames)De Does
26 nov 18:45 [Concept]Z&PC De Gouwe Da2 (Dames (Bond)) - WZC (SG) Da1 (Dames (Bond))De Sniep
26 nov 19:30 [Concept]Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES BM *1 (Meisjes-B <17) - Z&PC De Gouwe BM1 (Meisjes-B <17)Zuiderparkbad
26 nov 19:40 [Concept]Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond)) - Katwijk Da1 (Dames (Bond))De Sniep
26 nov 20:45 [Concept]Z&PC De Gouwe H4 (Heren) - OZV H2 (Heren)De Sniep
26 nov 21:15 [Concept]DZT'62 H1 (Heren (Bond)) - Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond))LACO sportcentrum
26 nov 21:30 [Concept]Z&PC De Gouwe H6 (Heren) - NieMo Barracuda H5 (Heren)De Sniep
27 nov 16:15 [Concept]Z&PC De Gouwe H3 (Heren) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 4 (Heren)De Sniep
27 nov 17:00 [Concept]Z&PC De Gouwe H2 (Heren) - Aquadraat (SG) H1 (Heren)De Sniep
3 dec 13:30 [Concept]MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11) - Z&PC De Gouwe EG1 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
3 dec 16:15 [Concept]Z&PC De Gouwe CJ1 (Jongens-C <15) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag CJ1 (Jongens-C <15)De Sniep
3 dec 17:00 [Concept]Z&PC De Gouwe AJ1 (Jongens-A <19) - AZC AJ1 (Jongens-A <19)De Sniep
3 dec 17:30 [Concept]AZC BM1 (Meisjes-B <17) - Z&PC De Gouwe BM1 (Meisjes-B <17)AquaRijn
3 dec 18:00 [Concept]Z&PC De Gouwe CM1 (Meisjes-B <17) - ZPS ZPS/BZC BM1 (Meisjes-B <17)De Sniep
3 dec 18:10 [Concept]De Vliet (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - Z&PC De Gouwe DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum Forum Kwadraat
3 dec 18:15 [Concept]ZVL-1886 Center H6 (Heren) - Z&PC De Gouwe H3 (Heren)Vijf Meibad
3 dec 18:15 [Concept]SCOMZeehondDuck (SG) H4 (Heren) - Z&PC De Gouwe H6 (Heren)De Rozenburcht
3 dec 18:45 [Concept]Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond)) - DBD H1 (Heren (Bond))De Sniep
3 dec 19:15 [Concept]Katwijk H6 (Heren) - Z&PC De Gouwe H4 (Heren)Aquamar
3 dec 19:50 [Concept]Z&PC De Gouwe Da3 (Dames) - SVH Da2 (Dames)De Sniep
3 dec 20:30 [Concept]WZK Zwemmen H1 (Heren) - Z&PC De Gouwe H2 (Heren)Sterrenbad
3 dec 20:35 [Concept]Z&PC De Gouwe H5 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H3 (Heren)De Sniep
4 dec 18:10 [Concept]ZPB H&L Productions Da1 (Dames (Bond)) - Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
10 dec 16:25 [Concept]ZVVS CJ1 (Jongens-C <15) - Z&PC De Gouwe CJ1 (Jongens-C <15)De Kulk
10 dec 16:40 [Concept]SVH SVH/ZVVS/Delft BM1 (Meisjes-B <17) - Z&PC De Gouwe CM1 (Meisjes-B <17)Kerkpolder
10 dec 16:45 [Concept]Z&PC De Gouwe EG2 (Gemengd-E <11) - De Reigers (SG) De Reigers EG*2 (Gemengd-E <11)De Sniep
10 dec 17:15 [Concept]Poseidon'56 H2 (Heren) - Z&PC De Gouwe H5 (Heren)De Fakkel
10 dec 17:30 [Concept]Z&PC De Gouwe EG1 (Gemengd-E <11) - De Kempvis De Kempvis EG*1 (Gemengd-E <11)De Sniep
10 dec 18:15 [Concept]Z&PC De Gouwe BM1 (Meisjes-B <17) - Sassenheim Sassenheim/Vivax BM1 (Meisjes-B <17)De Sniep
10 dec 19:00 [Concept]Z&PC De Gouwe H2 (Heren) - De Kempvis H2 (Heren)De Sniep
10 dec 19:30 [Concept]Waterpolo Residentie (SG) Da1 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da3 (Dames)Zuiderparkbad
10 dec 20:00 [Concept]Z&PC De Gouwe H3 (Heren) - De Lansingh H1 (Heren)De Sniep
10 dec 20:10 [Concept]ZPCH H1 (Heren (Bond)) - Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond))Sportcomplex Koning Willem Alexander
10 dec 20:45 [Concept]Z&PC De Gouwe H4 (Heren) - Aquadraat (SG) H3 (Heren)De Sniep
11 dec 16:15 [Concept]Z&PC De Gouwe Da2 (Dames (Bond)) - DAW Da1 (Dames (Bond))De Sniep
11 dec 17:10 [Concept]Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond)) - ZVVS Da1 (Dames (Bond))De Sniep
11 dec 18:30 [Concept]Waterpolo Residentie (SG) AJ1 (Jongens-A <19) - Z&PC De Gouwe AJ1 (Jongens-A <19)Zuiderparkbad
17 dec 16:00 [Concept]NZ&PC DG2 (Gemengd-D <13) - Z&PC De Gouwe DG1 (Gemengd-D <13)Binnenzee
17 dec 16:35 [Concept]AZC EG1 (Gemengd-E <11) - Z&PC De Gouwe EG1 (Gemengd-E <11)AquaRijn
17 dec 16:45 [Concept]Z&PC De Gouwe CM1 (Meisjes-B <17) - Z&PC Rotterdam BM1 (Meisjes-B <17)De Sniep
17 dec 17:30 [Concept]Z&PC De Gouwe CJ1 (Jongens-C <15) - Zwemvereniging Westland CJ1 (Jongens-C <15)De Sniep
17 dec 18:10 [Concept]OZV EG1 (Gemengd-E <11) - Z&PC De Gouwe EG2 (Gemengd-E <11)H2O
17 dec 18:15 [Concept]Z&PC De Gouwe AJ1 (Jongens-A <19) - MNC Dordrecht AJ1 (Jongens-A <19)De Sniep
17 dec 18:30 [Concept]MNC Dordrecht H5 (Heren) - Z&PC De Gouwe H2 (Heren)Sportboulevard
17 dec 19:15 [Concept]Z&PC De Gouwe Da2 (Dames (Bond)) - SVH Da1 (Dames (Bond))De Sniep
17 dec 19:40 [Concept]BZ&PC H4 (Heren) - Z&PC De Gouwe H3 (Heren)De Kuil
17 dec 20:10 [Concept]Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond)) - Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond))De Sniep
17 dec 20:30 [Concept]WZC (SG) H4 (Heren) - Z&PC De Gouwe H4 (Heren)De Veur
17 dec 21:15 [Concept]Z&PC De Gouwe Da3 (Dames) - ZVL-1886 Center Da8 (Dames)De Sniep
14 jan 14:10 [Concept]ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11) - Z&PC De Gouwe EG1 (Gemengd-E <11)Inge de Bruijn Zwembad
14 jan 15:00 [Concept]ZPB H&L Productions H8 (Heren) - Z&PC De Gouwe H6 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
14 jan 15:25 [Concept]WZC (SG) H3 (Heren) - Z&PC De Gouwe H3 (Heren)De Veur
14 jan 16:40 [Concept]ZVL-1886 Center DG3 (Gemengd-D <13) - Z&PC De Gouwe DG1 (Gemengd-D <13)Vijf Meibad
14 jan 16:45 [Concept]Z&PC De Gouwe CJ1 (Jongens-C <15) - De Kempvis CJ1 (Jongens-C <15)De Sniep
14 jan 17:00 [Concept]ZVVS BM1 (Meisjes-B <17) - Z&PC De Gouwe BM1 (Meisjes-B <17)De Kulk
14 jan 17:30 [Concept]Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond)) - ZVVS H1 (Heren (Bond))De Sniep
14 jan 17:45 [Concept]De Reigers (SG) De Reigers EG*1 (Gemengd-E <11) - Z&PC De Gouwe EG2 (Gemengd-E <11)Overbosch
14 jan 18:15 [Concept]SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren) - Z&PC De Gouwe H2 (Heren)De Rozenburcht
14 jan 18:35 [Concept]Z&PC De Gouwe Da2 (Dames (Bond)) - ZVL-1886 Center Da4 (Dames (Bond))De Sniep
14 jan 19:30 [Concept]Z&PC De Gouwe H5 (Heren) - De Kempvis H4 (Heren)De Sniep
14 jan 19:50 [Concept]Wave H2 (Heren) - Z&PC De Gouwe H4 (Heren)Kerkpolder
21 jan 14:55 [Concept]Z&PC Rotterdam BM1 (Meisjes-B <17) - Z&PC De Gouwe CM1 (Meisjes-B <17)Sportfondsenbad Rdam-Noord
21 jan 16:45 [Concept]Zwemvereniging Westland CJ1 (Jongens-C <15) - Z&PC De Gouwe CJ1 (Jongens-C <15)Zwembad Maesemunde
21 jan 16:45 [Concept]Z&PC De Gouwe EG2 (Gemengd-E <11) - OZV EG1 (Gemengd-E <11)De Sniep
21 jan 16:50 [Concept]ZVL-1886 Center Da8 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da3 (Dames)De Zijl
21 jan 17:30 [Concept]Z&PC De Gouwe EG1 (Gemengd-E <11) - AZC EG1 (Gemengd-E <11)De Sniep
21 jan 18:10 [Concept]SVH Da1 (Dames (Bond)) - Z&PC De Gouwe Da2 (Dames (Bond))Sportcentrum de Wilgenring
21 jan 18:15 [Concept]Z&PC De Gouwe DG1 (Gemengd-D <13) - NZ&PC DG2 (Gemengd-D <13)De Sniep
21 jan 18:20 [Concept]MNC Dordrecht Da1 (Dames (Bond)) - Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond))Sportboulevard
21 jan 19:00 [Concept]Z&PC De Gouwe BM1 (Meisjes-B <17) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag BM 2 (Meisjes-B <17)De Sniep
21 jan 19:45 [Concept]Z&PC De Gouwe H3 (Heren) - BZ&PC H4 (Heren)De Sniep
21 jan 20:15 [Concept]Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond)) - Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond))Zwemcentrum Rotterdam
21 jan 20:30 [Concept]Z&PC De Gouwe H4 (Heren) - WZC (SG) H4 (Heren)De Sniep
21 jan 21:15 [Concept]Z&PC De Gouwe H2 (Heren) - MNC Dordrecht H5 (Heren)De Sniep
22 jan 15:30 [Concept]MNC Dordrecht AJ1 (Jongens-A <19) - Z&PC De Gouwe AJ1 (Jongens-A <19)Sportboulevard
28 jan 15:00 [Concept]Z&PC Rotterdam Da3 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da3 (Dames)Sportfondsenbad Rdam-Noord
28 jan 16:30 [Concept]De Kempvis De Kempvis BM*1 (Meisjes-B <17) - Z&PC De Gouwe CM1 (Meisjes-B <17)Rivièrabad
28 jan 16:45 [Concept]Z&PC De Gouwe DG1 (Gemengd-D <13) - De Reigers (SG) De Reigers DG*1 (Gemengd-D <13)De Sniep
28 jan 16:55 [Concept]SVH CJ1 (Jongens-C <15) - Z&PC De Gouwe CJ1 (Jongens-C <15)Sportcentrum de Wilgenring
28 jan 17:25 [Concept]NieMo Barracuda AJ1 (Jongens-A <19) - Z&PC De Gouwe AJ1 (Jongens-A <19)Polderbad
28 jan 17:30 [Concept]Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (Dames (Bond))De Sniep
28 jan 17:30 [Concept]ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) - Z&PC De Gouwe Da2 (Dames (Bond))De Slag
28 jan 18:35 [Concept]Z&PC De Gouwe H2 (Heren) - Katwijk H3 (Heren)De Sniep
28 jan 18:45 [Concept]De Lansingh H2 (Heren) - Z&PC De Gouwe H5 (Heren)De Lansingh
28 jan 19:35 [Concept]Z&PC De Gouwe H3 (Heren) - ZPB H&L Productions H4 (Heren)De Sniep
28 jan 20:20 [Concept]Z&PC De Gouwe H4 (Heren) - ZVL-1886 Center H8 (Heren)De Sniep
28 jan 20:45 [Concept]Sassenheim H1 (Heren (Bond)) - Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond))Wasbeek
4 feb 14:10 [Concept]Z&PC Rotterdam EG1 (Gemengd-E <11) - Z&PC De Gouwe EG1 (Gemengd-E <11)Sportfondsenbad Rdam-Noord
4 feb 14:45 [Concept]d'ELFT EG1 (Gemengd-E <11) - Z&PC De Gouwe EG2 (Gemengd-E <11)Kerkpolder
4 feb 16:00 [Concept]NieMo Barracuda BM1 (Meisjes-B <17) - Z&PC De Gouwe BM1 (Meisjes-B <17)Polderbad
4 feb 16:45 [Concept]Z&PC De Gouwe CJ1 (Jongens-C <15) - d'ELFT CJ1 (Jongens-C <15)De Sniep
4 feb 17:00 [Concept]SVH H4 (Heren) - Z&PC De Gouwe H4 (Heren)Sportcentrum de Wilgenring
4 feb 17:30 [Concept]Z&PC De Gouwe Da2 (Dames (Bond)) - AZC Da1 (Dames (Bond))De Sniep
4 feb 18:10 [Concept]OZV DG1 (Gemengd-D <13) - Z&PC De Gouwe DG1 (Gemengd-D <13)H2O
4 feb 18:25 [Concept]Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond)) - VZV H1 (Heren (Bond))De Sniep
4 feb 18:55 [Concept]De Vliet (SG) H1 (Heren) - Z&PC De Gouwe H3 (Heren)Sportcentrum Forum Kwadraat
4 feb 19:30 [Concept]Z&PC De Gouwe Da3 (Dames) - MNC Dordrecht Da3 (Dames)De Sniep
4 feb 19:40 [Concept]AZC H5 (Heren) - Z&PC De Gouwe H2 (Heren)AquaRijn
5 feb 16:00 [Concept]MNC Dordrecht H9 (Heren) - Z&PC De Gouwe H6 (Heren)Sportboulevard
4 maa 14:30 [Concept]ZVVS EG1 (Gemengd-E <11) - Z&PC De Gouwe EG1 (Gemengd-E <11)De Kulk
4 maa 16:00 [Concept]NieMo Barracuda EG1 (Gemengd-E <11) - Z&PC De Gouwe EG2 (Gemengd-E <11)Polderbad
4 maa 16:00 [Concept]Z&PC De Gouwe CJ1 (Jongens-C <15) - Z&PC Rotterdam CJ1 (Jongens-C <15)De Sniep
4 maa 16:45 [Concept]Z&PC De Gouwe BM1 (Meisjes-B <17) - Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES BM *1 (Meisjes-B <17)De Sniep
4 maa 16:50 [Concept]GZC DONK CM1 (Meisjes-B <17) - Z&PC De Gouwe CM1 (Meisjes-B <17)Groenhovenbad
4 maa 17:30 [Concept]Z&PC De Gouwe AJ1 (Jongens-A <19) - ZPC Woerden AJ1 (Jongens-A <19)De Sniep
4 maa 18:00 [Concept]BZC H4 (Heren) - Z&PC De Gouwe H6 (Heren)De Hofstee
4 maa 18:30 [Concept]Z&PC De Gouwe H3 (Heren) - NieMo Barracuda H2 (Heren)De Sniep
4 maa 19:05 [Concept]Wiekslag H2 (Heren) - Z&PC De Gouwe H2 (Heren)Sportcentrum Papendrecht
4 maa 19:15 [Concept]Z&PC De Gouwe H4 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H3 (Heren)De Sniep
4 maa 19:20 [Concept]Z&PC Rotterdam Da1 (Dames (Bond)) - Z&PC De Gouwe Da2 (Dames (Bond))Zwemcentrum Rotterdam
4 maa 20:00 [Concept]Z&PC De Gouwe H5 (Heren) - ZVVS H5 (Heren)De Sniep
4 maa 20:30 [Concept]Mokum (SG) H1 (Heren (Bond)) - Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond))Sloterparkbad
11 maa 14:15 [Concept]WZC (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - Z&PC De Gouwe DG1 (Gemengd-D <13)De Veur
11 maa 16:45 [Concept]Z&PC De Gouwe EG1 (Gemengd-E <11) - BZ&PC EG1 (Gemengd-E <11)De Sniep
11 maa 17:30 [Concept]Z&PC De Gouwe EG2 (Gemengd-E <11) - WZC (SG) EG2 (Gemengd-E <11)De Sniep
11 maa 17:50 [Concept]Z&PC Rotterdam H8 (Heren) - Z&PC De Gouwe H5 (Heren)Sportfondsenbad Rdam-Noord
11 maa 18:15 [Concept]Z&PC De Gouwe CM1 (Meisjes-B <17) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag CM 1 (Meisjes-B <17)De Sniep
11 maa 19:00 [Concept]Z&PC De Gouwe BM1 (Meisjes-B <17) - AZC BM1 (Meisjes-B <17)De Sniep
11 maa 19:30 [Concept]Waterpolo Residentie (SG) H1 (Heren) - Z&PC De Gouwe H3 (Heren)Zuiderparkbad
11 maa 19:45 [Concept]Z&PC De Gouwe Da2 (Dames (Bond)) - BZ&PC Da1 (Dames (Bond))De Sniep
11 maa 20:40 [Concept]Z&PC De Gouwe H6 (Heren) - Wiekslag H4 (Heren)De Sniep
12 maa 16:00 [Concept]ZPB H&L Productions CJ2 (Jongens-C <15) - Z&PC De Gouwe CJ1 (Jongens-C <15)Inge de Bruijn Zwembad
12 maa 16:15 [Concept]Z&PC De Gouwe H2 (Heren) - Poseidon'56 H1 (Heren)De Sniep
12 maa 17:15 [Concept]Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren (Bond))De Sniep
25 maa 14:30 [Concept]WZC (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - Z&PC De Gouwe EG1 (Gemengd-E <11)De Veur
25 maa 15:20 [Concept]De Kempvis H6 (Heren) - Z&PC De Gouwe H6 (Heren)Rivièrabad
25 maa 15:50 [Concept]ZPB H&L Productions BM2 (Meisjes-B <17) - Z&PC De Gouwe CM1 (Meisjes-B <17)Inge de Bruijn Zwembad
25 maa 16:45 [Concept]Z&PC De Gouwe DG1 (Gemengd-D <13) - De Plas DG1 (Gemengd-D <13)De Sniep
25 maa 17:30 [Concept]Z&PC De Gouwe CJ1 (Jongens-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel/Poseidon 56 CJ1 (Jongens-C <15)De Sniep
25 maa 17:45 [Concept]De Linge/PCG H3 (Heren) - Z&PC De Gouwe H4 (Heren)Caribabad
25 maa 18:15 [Concept]Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond)) - VZV Njord H1 (Heren (Bond))De Sniep
25 maa 18:20 [Concept]Z&PC Rotterdam H2 (Heren) - Z&PC De Gouwe H2 (Heren)Zwemcentrum Rotterdam
25 maa 19:20 [Concept]Z&PC De Gouwe Da3 (Dames) - De Vliet (SG) Da1 (Dames)De Sniep
25 maa 20:05 [Concept]Z&PC De Gouwe H3 (Heren) - d'ELFT H3 (Heren)De Sniep
26 maa 16:15 [Concept]Z&PC De Gouwe AJ1 (Jongens-A <19) - ZVL-1886 Center AJ1 (Jongens-A <19)De Sniep
26 maa 16:45 [Concept]Sassenheim Sassenheim/Vivax BM1 (Meisjes-B <17) - Z&PC De Gouwe BM1 (Meisjes-B <17)Wasbeek
26 maa 17:15 [Concept]Z&PC De Gouwe H5 (Heren) - ZZ&PC De Devel H2 (Heren)De Sniep
1 apr 15:45 [Concept]ZPS ZPS/BZC CJ*1 (Jongens-C <15) - Z&PC De Gouwe CJ1 (Jongens-C <15)De Hofstee
1 apr 16:40 [Concept]d'ELFT H5 (Heren) - Z&PC De Gouwe H5 (Heren)Kerkpolder
1 apr 16:45 [Concept]Z&PC De Gouwe EG2 (Gemengd-E <11) - Zwemvereniging Westland EG1 (Gemengd-E <11)De Sniep
1 apr 17:30 [Concept]Z&PC De Gouwe EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Center EG1 (Gemengd-E <11)De Sniep
1 apr 18:00 [Concept]ZPS Da1 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da3 (Dames)De Hofstee
1 apr 18:15 [Concept]Z&PC De Gouwe CM1 (Meisjes-B <17) - De Linge/PCG BM1 (Meisjes-B <17)De Sniep
1 apr 18:30 [Concept]ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) - Z&PC De Gouwe AJ1 (Jongens-A <19)De Slag
1 apr 19:00 [Concept]Z&PC De Gouwe BM1 (Meisjes-B <17) - ZVVS BM1 (Meisjes-B <17)De Sniep
1 apr 19:45 [Concept]Z&PC De Gouwe H2 (Heren) - Zwemvereniging Westland H1 (Heren)De Sniep
1 apr 20:45 [Concept]Z&PC De Gouwe H4 (Heren) - Zwemvereniging Westland H2 (Heren)De Sniep
1 apr 21:30 [Concept]Z&PC De Gouwe H6 (Heren) - OZV H4 (Heren)De Sniep
1 apr 21:30 [Concept]De Treffers H1 (Heren (Bond)) - Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond))Combibad Kwekkelstijn
2 apr 15:30 [Concept]Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES DG*1 (Gemengd-D <13) - Z&PC De Gouwe DG1 (Gemengd-D <13)Overbosch
2 apr 15:30 [Concept]MNC Dordrecht H6 (Heren) - Z&PC De Gouwe H3 (Heren)Sportboulevard
15 apr 13:45 [Concept]SVH EG1 (Gemengd-E <11) - Z&PC De Gouwe EG1 (Gemengd-E <11)Sportcentrum de Wilgenring
15 apr 16:45 [Concept]Z&PC De Gouwe CJ1 (Jongens-C <15) - MNC Dordrecht CJ2 (Jongens-C <15)De Sniep
15 apr 17:20 [Concept]ZVL-1886 Center EG3 (Gemengd-E <11) - Z&PC De Gouwe EG2 (Gemengd-E <11)De Zijl
15 apr 17:30 [Concept]Z&PC De Gouwe AJ1 (Jongens-A <19) - Watervlo AJ1 (Jongens-A <19)De Sniep
15 apr 17:50 [Concept]WZC (SG) Da1 (Dames (Bond)) - Z&PC De Gouwe Da2 (Dames (Bond))De Veur
15 apr 18:30 [Concept]Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond)) - DZT'62 H1 (Heren (Bond))De Sniep
15 apr 18:30 [Concept]Aquadraat (SG) H1 (Heren) - Z&PC De Gouwe H2 (Heren)De Does
15 apr 18:30 [Concept]NieMo Barracuda H5 (Heren) - Z&PC De Gouwe H6 (Heren)Polderbad
15 apr 18:45 [Concept]Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 4 (Heren) - Z&PC De Gouwe H3 (Heren)Sportfondsenbad Rdam-Noord
15 apr 18:45 [Concept]OZV H2 (Heren) - Z&PC De Gouwe H4 (Heren)H2O
15 apr 19:35 [Concept]Z&PC De Gouwe H5 (Heren) - SVH H6 (Heren)De Sniep
15 apr 20:20 [Concept]Z&PC De Gouwe Da3 (Dames) - Aquadraat (SG) Da2 (Dames)De Sniep
16 apr 16:00 [Concept]MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag BM 2 (Meisjes-B <17) - Z&PC De Gouwe BM1 (Meisjes-B <17)Sportboulevard
22 apr 16:10 [Concept]SVH Da2 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da3 (Dames)Sportcentrum de Wilgenring
22 apr 16:30 [Concept]ZPS ZPS/BZC BM1 (Meisjes-B <17) - Z&PC De Gouwe CM1 (Meisjes-B <17)De Hofstee
22 apr 17:15 [Concept]Z&PC De Gouwe EG1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11)De Sniep
22 apr 18:00 [Concept]Z&PC De Gouwe DG1 (Gemengd-D <13) - De Vliet (SG) DG1 (Gemengd-D <13)De Sniep
22 apr 18:00 [Concept]DBD H1 (Heren (Bond)) - Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond))ZIB Zwemcentrum Best BV
22 apr 18:15 [Concept]SCOMZeehondDuck (SG) H3 (Heren) - Z&PC De Gouwe H5 (Heren)De Rozenburcht
22 apr 18:45 [Concept]Z&PC De Gouwe H2 (Heren) - WZK Zwemmen H1 (Heren)De Sniep
22 apr 19:45 [Concept]Z&PC De Gouwe H3 (Heren) - ZVL-1886 Center H6 (Heren)De Sniep
22 apr 20:30 [Concept]Z&PC De Gouwe H4 (Heren) - Katwijk H6 (Heren)De Sniep
22 apr 20:50 [Concept]AZC AJ1 (Jongens-A <19) - Z&PC De Gouwe AJ1 (Jongens-A <19)AquaRijn
22 apr 21:15 [Concept]Z&PC De Gouwe H6 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H4 (Heren)De Sniep
23 apr 17:00 [Concept]MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag CJ1 (Jongens-C <15) - Z&PC De Gouwe CJ1 (Jongens-C <15)Sportboulevard
Er zijn geen uitslagen bekend.
Verenigingsinformatie
NaamZ&PC De Gouwe
AccommodatiegegevensDe Sniep
WADDINXVEEN
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.