HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging Z&PC De Gouwe - Waddinxveen

DatumTijdWedstrijdLocatie
15 jan 16:45 Z&PC De Gouwe De Gouwe EG*2 (Gemengd-E <11) - Zwemvereniging Westland EG1 (Gemengd-E <11)De Sniep
15 jan 17:25 Z&PC De Gouwe De Gouwe EG*1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Center EG2 (Gemengd-E <11)De Sniep
15 jan 17:45 Zwemvereniging Westland Da1 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da4 (Dames)Zwembad Maesemunde
15 jan 18:05 Z&PC De Gouwe De Gouwe DG*1 (Gemengd-D <13) - De Reigers (SG) de Reigers DG*1 (Gemengd-D <13)De Sniep
15 jan 18:50 Z&PC De Gouwe Da3 (Dames) - ZPS Da1 (Dames)De Sniep
15 jan 19:00 WZK Zwemmen WZK/AZL CJ 1 (Jongens-C <15) - Z&PC De Gouwe CJ1 (Jongens-C <15)Sterrenbad
15 jan 19:35 Z&PC De Gouwe H6 (Heren) - OZV H3 (Heren)De Sniep
15 jan 19:45 AZL H2 (Heren) - Z&PC De Gouwe H5 (Heren)De Fluit
15 jan 20:20 Z&PC De Gouwe Da2 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond))De Sniep
15 jan 21:15 Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond)) - WZC (SG) H1 (Heren (Bond))De Sniep
16 jan 16:15 Z&PC De Gouwe CM1 (Meisjes-C <15) - Z&PC Rotterdam CM1 (Meisjes-C <15)De Sniep
16 jan 16:30 De Lansingh H1 (Heren) - Z&PC De Gouwe H2 (Heren)De Lansingh
16 jan 17:00 Z&PC De Gouwe De Gouwe BJ*1 (Jongens-B <17) - De Vliet (SG) de Vliet BJ*1 (Jongens-B <17)De Sniep
16 jan 17:45 Z&PC De Gouwe H3 (Heren) - MNC Dordrecht H6 (Heren)De Sniep
16 jan 18:30 Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond)) - ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond))De Sniep
22 jan 15:40 AZC AZC EG*1 (Gemengd-E <11) - Z&PC De Gouwe De Gouwe EG*1 (Gemengd-E <11)AquaRijn
22 jan 16:00 De Plas EG1 (Gemengd-E <11) - Z&PC De Gouwe De Gouwe EG*2 (Gemengd-E <11)De Wel
22 jan 16:40 WIDEX GZC DONK H7 (Heren) - Z&PC De Gouwe H5 (Heren)Groenhovenbad
22 jan 16:45 Wiekslag H5 (Heren) - Z&PC De Gouwe H6 (Heren)Sportcentrum Blokweer
22 jan 16:50 BZ&PC H5 (Heren) - Z&PC De Gouwe H4 (Heren)De Kuil
22 jan 17:00 Aquadraat (SG) Da2 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da3 (Dames)De Does
22 jan 17:15 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (Dames (Bond)) - Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond))Hofbad
22 jan 17:30 Z&PC De Gouwe BM1 (Meisjes-B <17) - Waterpolo Residentie (SG) BM1 (Meisjes-B <17)De Sniep
22 jan 17:55 d'ELFT H3 (Heren) - Z&PC De Gouwe H3 (Heren)Kerkpolder
22 jan 18:15 Z&PC De Gouwe H2 (Heren) - Poseidon'56 H1 (Heren)De Sniep
22 jan 18:15 ZVL-1886 Center ZVL-1886 BJ*2 (Jongens-B <17) - Z&PC De Gouwe De Gouwe BJ*1 (Jongens-B <17)De Zijl
22 jan 18:35 ZVL-1886 Center Da8 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da4 (Dames)Vijf Meibad
22 jan 19:00 ZVL-1886 Center CJ2 (Jongens-C <15) - Z&PC De Gouwe CJ1 (Jongens-C <15)De Zijl
23 jan 15:30 Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES CM 1 (Meisjes-C <15) - Z&PC De Gouwe CM1 (Meisjes-C <15)Overbosch
23 jan 17:00 De Warande H1 (Heren (Bond)) - Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond))De Warande
29 jan 16:40 Z&PC De Gouwe De Gouwe EG*1 (Gemengd-E <11) - Katwijk EG1 (Gemengd-E <11)De Sniep
29 jan 17:20 Z&PC De Gouwe CM1 (Meisjes-C <15) - De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG CM*1 (Meisjes-C <15)De Sniep
29 jan 18:05 Z&PC De Gouwe Da4 (Dames) - AZC Da2 (Dames)De Sniep
29 jan 18:50 Z&PC De Gouwe H5 (Heren) - Aquadraat (SG) H3 (Heren)De Sniep
29 jan 19:35 Z&PC De Gouwe Da3 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da2 (Dames)De Sniep
29 jan 20:20 Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond)) - BZC H1 (Heren (Bond))De Sniep
29 jan 21:25 Z&PC De Gouwe Da2 (Dames (Bond)) - BZC Da1 (Dames (Bond))De Sniep
30 jan 15:15 WIDEX GZC DONK CM1 (Meisjes-B <17) - Z&PC De Gouwe BM1 (Meisjes-B <17)Groenhovenbad
30 jan 16:15 Z&PC De Gouwe De Gouwe EG*2 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Center EG3 (Gemengd-E <11)De Sniep
30 jan 16:55 Z&PC De Gouwe CJ1 (Jongens-C <15) - Zwemvereniging Westland Westland CJ*1 (Jongens-C <15)De Sniep
30 jan 17:40 Z&PC De Gouwe H6 (Heren) - De Kempvis H5 (Heren)De Sniep
30 jan 18:25 Z&PC De Gouwe De Gouwe BJ*1 (Jongens-B <17) - Sassenheim BJ1 (Jongens-B <17)De Sniep
30 jan 19:10 Z&PC De Gouwe H3 (Heren) - De Kempvis H3 (Heren)De Sniep
30 jan 19:55 Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond)) - WZC (SG) Da1 (Dames (Bond))De Sniep
5 feb 14:15 ZVL-1886 Center Da4 (Dames (Bond)) - Z&PC De Gouwe Da2 (Dames (Bond))Vijf Meibad
5 feb 16:45 Z&PC De Gouwe De Gouwe EG*1 (Gemengd-E <11) - NZ&PC EG1 (Gemengd-E <11)De Sniep
5 feb 17:25 Z&PC De Gouwe De Gouwe DG*1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Center DG2 (Gemengd-D <13)De Sniep
5 feb 18:10 Z&PC De Gouwe CJ1 (Jongens-C <15) - AZC CJ1 (Jongens-C <15)De Sniep
5 feb 18:30 Aquadraat (SG) H1 (Heren) - Z&PC De Gouwe H2 (Heren)De Does
5 feb 18:50 ZVL-1886 Center ZVL-1886 Tetteroo BM3 (Meisjes-B <17) - Z&PC De Gouwe BM1 (Meisjes-B <17)Vijf Meibad
5 feb 18:55 Z&PC De Gouwe Da3 (Dames) - De Vliet (SG) Da1 (Dames)De Sniep
5 feb 19:25 Zwemvereniging Westland H1 (Heren (Bond)) - Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond))Zwembad Maesemunde
5 feb 19:40 Z&PC De Gouwe H3 (Heren) - Z&PC Rotterdam H3 (Heren)De Sniep
5 feb 20:25 Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond)) - BZ&PC Da1 (Dames (Bond))De Sniep
6 feb 16:15 Z&PC De Gouwe CM1 (Meisjes-C <15) - WZC (SG) CM1 (Meisjes-C <15)De Sniep
6 feb 17:00 Z&PC De Gouwe De Gouwe BJ*1 (Jongens-B <17) - De Plas De Plas BJ*1 (Jongens-B <17)De Sniep
6 feb 17:45 Z&PC De Gouwe H5 (Heren) - BZ&PC H6 (Heren)De Sniep
12 feb 13:45 Katwijk DG1 (Gemengd-D <13) - Z&PC De Gouwe De Gouwe DG*1 (Gemengd-D <13)Aquamar
12 feb 16:00 NZ&PC NZ&PC CJ*1 (Jongens-C <15) - Z&PC De Gouwe CJ1 (Jongens-C <15)Binnenzee
12 feb 17:45 Z&PC De Gouwe BM1 (Meisjes-B <17) - NieMo Barracuda NieMo Barracuda BM*1 (Meisjes-B <17)De Sniep
12 feb 17:45 ZVVS Da4 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da3 (Dames)De Kulk
12 feb 17:50 De Reigers (SG) de Reigers EG*1 (Gemengd-E <11) - Z&PC De Gouwe De Gouwe EG*2 (Gemengd-E <11)Overbosch
12 feb 18:00 Poseidon'56 H3 (Heren) - Z&PC De Gouwe H6 (Heren)De Fakkel
12 feb 18:05 ZPB H&L Productions H5 (Heren) - Z&PC De Gouwe H3 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
12 feb 18:15 WZK Zwemmen WZK CM*1 (Meisjes-C <15) - Z&PC De Gouwe CM1 (Meisjes-C <15)Sterrenbad
12 feb 18:35 Z&PC De Gouwe H2 (Heren) - AZC H5 (Heren)De Sniep
12 feb 18:55 Vivax Vivax BJ*1 (Jongens-B <17) - Z&PC De Gouwe De Gouwe BJ*1 (Jongens-B <17)Poelmeer
12 feb 19:10 Sassenheim Da2 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da4 (Dames)Wasbeek
13 feb 17:45 Waterpolo Residentie (SG) H3 (Heren) - Z&PC De Gouwe H5 (Heren)Zuiderparkbad
13 feb 18:00 WIDEX GZC DONK H6 (Heren) - Z&PC De Gouwe H4 (Heren)Groenhovenbad
19 feb 17:15 Z&PC De Gouwe Da2 (Dames (Bond)) - Wiekslag Da1 (Dames (Bond))De Sniep
19 feb 18:00 MNC Dordrecht Da1 (Dames (Bond)) - Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond))Sportboulevard
19 feb 18:15 Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond)) - ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond))De Sniep
5 maa 18:00 Z&PC Rotterdam H2 (Heren) - Z&PC De Gouwe H2 (Heren)Zwemcentrum Rotterdam
12 maa 16:45 Z&PC De Gouwe De Gouwe EG*2 (Gemengd-E <11) - NieMo Barracuda EG1 (Gemengd-E <11)De Sniep
12 maa 17:25 Z&PC De Gouwe CM1 (Meisjes-C <15) - Sassenheim Sassenheim/Vivax CM*1 (Meisjes-C <15)De Sniep
12 maa 17:30 MNC Dordrecht CM1 (Meisjes-B <17) - Z&PC De Gouwe BM1 (Meisjes-B <17)Sportboulevard
12 maa 17:40 d'ELFT Delft/ZVVS BJ 2 (Jongens-B <17) - Z&PC De Gouwe De Gouwe BJ*1 (Jongens-B <17)De Kulk
12 maa 18:10 Z&PC De Gouwe H6 (Heren) - MNC Dordrecht H10 (Heren)De Sniep
12 maa 18:55 Z&PC De Gouwe H5 (Heren) - NZ&PC H1 (Heren)De Sniep
12 maa 19:35 ZPB H&L Productions Da1 (Dames (Bond)) - Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
12 maa 19:40 Z&PC De Gouwe H2 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H2 (Heren)De Sniep
12 maa 20:00 Katwijk Da1 (Dames (Bond)) - Z&PC De Gouwe Da2 (Dames (Bond))Aquamar
12 maa 20:40 Z&PC De Gouwe H4 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H2 (Heren)De Sniep
12 maa 21:15 De Reigers (SG) H1 (Heren (Bond)) - Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond))De Waterthor
12 maa 21:25 Z&PC De Gouwe Da3 (Dames) - Poseidon'56 Da1 (Dames)De Sniep
13 maa 16:15 Z&PC De Gouwe De Gouwe EG*1 (Gemengd-E <11) - Sassenheim EG1 (Gemengd-E <11)De Sniep
13 maa 16:55 Z&PC De Gouwe De Gouwe DG*1 (Gemengd-D <13) - Sassenheim Sassenheim DG*1 (Gemengd-D <13)De Sniep
13 maa 17:40 Z&PC De Gouwe CJ1 (Jongens-C <15) - Waterpolo Den Haag (SG) WP Den Haag/de Reigers CJ*1 (Jongens-C <15)De Sniep
13 maa 18:25 Z&PC De Gouwe Da4 (Dames) - De Kempvis Da3 (Dames)De Sniep
13 maa 19:10 Z&PC De Gouwe H3 (Heren) - ZVL-1886 Center H6 (Heren)De Sniep
19 maa 16:45 Z&PC De Gouwe CJ1 (Jongens-C <15) - ZVL-1886 Center CJ2 (Jongens-C <15)De Sniep
19 maa 17:30 Z&PC De Gouwe H6 (Heren) - Wiekslag H5 (Heren)De Sniep
19 maa 18:15 Z&PC De Gouwe De Gouwe BJ*1 (Jongens-B <17) - ZVL-1886 Center ZVL-1886 BJ*2 (Jongens-B <17)De Sniep
19 maa 19:00 Z&PC De Gouwe H5 (Heren) - WIDEX GZC DONK H7 (Heren)De Sniep
19 maa 19:45 Z&PC De Gouwe H3 (Heren) - d'ELFT H3 (Heren)De Sniep
19 maa 20:00 Poseidon'56 H1 (Heren) - Z&PC De Gouwe H2 (Heren)De Fakkel
19 maa 20:30 Z&PC De Gouwe H4 (Heren) - BZ&PC H5 (Heren)De Sniep
20 maa 16:15 Z&PC De Gouwe De Gouwe EG*2 (Gemengd-E <11) - De Plas EG1 (Gemengd-E <11)De Sniep
20 maa 16:55 Z&PC De Gouwe De Gouwe EG*1 (Gemengd-E <11) - AZC AZC EG*1 (Gemengd-E <11)De Sniep
20 maa 17:00 Waterpolo Residentie (SG) BM1 (Meisjes-B <17) - Z&PC De Gouwe BM1 (Meisjes-B <17)Zuiderparkbad
20 maa 17:35 Z&PC De Gouwe CM1 (Meisjes-C <15) - Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES CM 1 (Meisjes-C <15)De Sniep
20 maa 18:20 Z&PC De Gouwe Da4 (Dames) - ZVL-1886 Center Da8 (Dames)De Sniep
20 maa 19:05 Z&PC De Gouwe Da3 (Dames) - Aquadraat (SG) Da2 (Dames)De Sniep
26 maa 14:15 ZVL-1886 Center EG1 (Gemengd-E <11) - Z&PC De Gouwe De Gouwe EG*2 (Gemengd-E <11)Vijf Meibad
26 maa 16:20 WIDEX GZC DONK Widex GZC DONK CJ*2 (Jongens-C <15) - Z&PC De Gouwe CJ1 (Jongens-C <15)Groenhovenbad
26 maa 16:45 Z&PC De Gouwe BM1 (Meisjes-B <17) - Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam BM*1 (Meisjes-B <17)De Sniep
26 maa 17:10 Aquadraat (SG) DG2 (Gemengd-D <13) - Z&PC De Gouwe De Gouwe DG*1 (Gemengd-D <13)De Does
26 maa 17:30 Vivax Vivax EG*1 (Gemengd-E <11) - Z&PC De Gouwe De Gouwe EG*1 (Gemengd-E <11)Poelmeer
26 maa 17:30 Z&PC De Gouwe De Gouwe BJ*1 (Jongens-B <17) - De Reigers (SG) de Reigers BJ*1 (Jongens-B <17)De Sniep
26 maa 17:50 d'ELFT Da2 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da3 (Dames)Kerkpolder
26 maa 18:00 De Linge/PCG (SG) Da2 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da4 (Dames)Berenschot
26 maa 18:15 Z&PC De Gouwe Da2 (Dames (Bond)) - Z&PC Rotterdam Da1 (Dames (Bond))De Sniep
26 maa 19:10 Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond)) - ZVVS Da1 (Dames (Bond))De Sniep
26 maa 19:45 De Reigers (SG) H4 (Heren) - Z&PC De Gouwe H4 (Heren)Overbosch
26 maa 20:20 Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond)) - WZK Zwemmen H1 (Heren (Bond))De Sniep
26 maa 20:30 De Reigers (SG) H3 (Heren) - Z&PC De Gouwe H3 (Heren)Overbosch
26 maa 21:15 BZC H4 (Heren) - Z&PC De Gouwe H6 (Heren)De Hofstee
27 maa 16:15 DES H1 (Heren) - Z&PC De Gouwe H5 (Heren)Overbosch
27 maa 16:15 SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren) - Z&PC De Gouwe H2 (Heren)Rivièrabad
2 apr 16:45 Z&PC De Gouwe De Gouwe EG*2 (Gemengd-E <11) - OZV EG1 (Gemengd-E <11)De Sniep
2 apr 17:25 Z&PC De Gouwe De Gouwe EG*1 (Gemengd-E <11) - Aquadraat (SG) EG1 (Gemengd-E <11)De Sniep
2 apr 18:05 Z&PC De Gouwe CM1 (Meisjes-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 (Meisjes-C <15)De Sniep
2 apr 18:15 ZPB H&L Productions Da2 (Dames (Bond)) - Z&PC De Gouwe Da2 (Dames (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
2 apr 18:50 Z&PC De Gouwe CJ1 (Jongens-C <15) - ZVVS ZVVS/de Vliet/Delft CJ1 (Jongens-C <15)De Sniep
2 apr 19:15 Katwijk BJ1 (Jongens-B <17) - Z&PC De Gouwe De Gouwe BJ*1 (Jongens-B <17)Aquamar
2 apr 19:35 Z&PC De Gouwe Da4 (Dames) - BZ&PC Da3 (Dames)De Sniep
2 apr 20:15 SBC2000 H1 (Heren (Bond)) - Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond))Zwembad de Wisselaar
2 apr 20:20 Z&PC De Gouwe H2 (Heren) - Katwijk H3 (Heren)De Sniep
2 apr 21:20 Z&PC De Gouwe H5 (Heren) - ZVVS H6 (Heren)De Sniep
9 apr 16:45 Katwijk CJ1 (Jongens-C <15) - Z&PC De Gouwe CJ1 (Jongens-C <15)Aquamar
9 apr 17:15 Z&PC De Gouwe BM1 (Meisjes-B <17) - ZVVS ZVVS/Westland/Delft BM1 (Meisjes-B <17)De Sniep
9 apr 17:30 Alkemade Alkemade EG*1 (Gemengd-E <11) - Z&PC De Gouwe De Gouwe EG*1 (Gemengd-E <11)De Tweesprong
9 apr 18:00 Z&PC De Gouwe De Gouwe BJ*1 (Jongens-B <17) - WZK Zwemmen WZK/AZL BJ 1 (Jongens-B <17)De Sniep
9 apr 18:15 Alkemade CM1 (Meisjes-C <15) - Z&PC De Gouwe CM1 (Meisjes-C <15)De Tweesprong
9 apr 18:15 Katwijk H4 (Heren) - Z&PC De Gouwe H3 (Heren)Aquamar
9 apr 18:25 WZC (SG) H4 (Heren) - Z&PC De Gouwe H4 (Heren)De Veur
9 apr 18:45 Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond)) - Wave H1 (Heren (Bond))De Sniep
9 apr 19:00 SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da4 (Dames)De Rozenburcht
9 apr 19:30 Waterpolo Residentie (SG) Da1 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da3 (Dames)Zuiderparkbad
9 apr 19:55 ZPB H&L Productions H8 (Heren) - Z&PC De Gouwe H6 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
9 apr 20:05 BZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond))De Kuil
10 apr 15:45 MNC Dordrecht H5 (Heren) - Z&PC De Gouwe H2 (Heren)Sportboulevard
10 apr 18:00 Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES DG 1 (Gemengd-D <13) - Z&PC De Gouwe De Gouwe DG*1 (Gemengd-D <13)Zuiderparkbad
23 apr 16:15 BZ&PC BZ&PC/OZV BJ1 (Jongens-B <17) - Z&PC De Gouwe De Gouwe BJ*1 (Jongens-B <17)De Kuil
23 apr 16:30 ZPS ZPS/BZC CM*1 (Meisjes-C <15) - Z&PC De Gouwe CM1 (Meisjes-C <15)De Hofstee
23 apr 17:15 Z&PC De Gouwe De Gouwe EG*2 (Gemengd-E <11) - BZ&PC BZ&PC EG*1 (Gemengd-E <11)De Sniep
23 apr 17:55 Z&PC De Gouwe De Gouwe DG*1 (Gemengd-D <13) - De Plas De Plas DG*1 (Gemengd-D <13)De Sniep
23 apr 18:40 Z&PC De Gouwe CJ1 (Jongens-C <15) - WZC (SG) CJ1 (Jongens-C <15)De Sniep
23 apr 19:00 ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond)) - Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond))De Planeet
23 apr 19:25 Z&PC De Gouwe H2 (Heren) - Wiekslag H3 (Heren)De Sniep
23 apr 19:30 OZV H1 (Heren (Bond)) - Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond))H2O
23 apr 20:25 Z&PC De Gouwe H3 (Heren) - WZC (SG) H3 (Heren)De Sniep
23 apr 21:10 Z&PC De Gouwe H4 (Heren) - ZVL-1886 Center H8 (Heren)De Sniep
23 apr 21:20 AZC Da1 (Dames (Bond)) - Z&PC De Gouwe Da2 (Dames (Bond))AquaRijn
24 apr 18:30 Z&PC De Gouwe Da3 (Dames) - ZVL-1886 Center Da7 (Dames)De Sniep
24 apr 19:15 Z&PC De Gouwe H5 (Heren) - WZC (SG) H5 (Heren)De Sniep
30 apr 17:15 Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond)) - WZC (SG) Da1 (Dames (Bond))De Sniep
14 mei 17:00 Z&PC De Gouwe Da2 (Dames (Bond)) - Het Y Da2 (Dames (Bond))De Sniep
14 mei 18:00 Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond)) - MNC Dordrecht Da1 (Dames (Bond))De Sniep
14 mei 19:05 Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond)) - De Kempvis H1 (Heren (Bond))De Sniep
21 mei 18:30 ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond)) - Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond))De Planeet
21 mei 20:45 WZC (SG) H1 (Heren (Bond)) - Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond))De Veur
DatumTijdWedstrijdUitslag
28 nov 14:15 WZC (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - Z&PC De Gouwe CJ1 (Jongens-C <15) 6 - 5
27 nov 19:05 Z&PC De Gouwe Da2 (Dames (Bond)) - ZVL-1886 Center Da4 (Dames (Bond)) 3 - 5
27 nov 18:20 Z&PC De Gouwe De Gouwe BJ*1 (Jongens-B <17) - BZ&PC BZ&PC/OZV BJ1 (Jongens-B <17) 12 - 1
27 nov 17:30 WZC (SG) H5 (Heren) - Z&PC De Gouwe H5 (Heren) 12 - 1
27 nov 17:30 Z&PC De Gouwe CM1 (Meisjes-C <15) - ZPS ZPS/BZC CM*1 (Meisjes-C <15) 24 - 0
27 nov 16:45 WZC (SG) H3 (Heren) - Z&PC De Gouwe H3 (Heren) 9 - 6
27 nov 16:45 Wiekslag H3 (Heren) - Z&PC De Gouwe H2 (Heren) 4 - 9
27 nov 16:30 ZVL-1886 Center Da7 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da3 (Dames) 8 - 6
27 nov 16:00 De Plas De Plas DG*1 (Gemengd-D <13) - Z&PC De Gouwe De Gouwe DG*1 (Gemengd-D <13) 4 - 6
27 nov 15:45 ZVL-1886 Center H8 (Heren) - Z&PC De Gouwe H4 (Heren) 13 - 8
27 nov 14:00 BZ&PC BZ&PC EG*1 (Gemengd-E <11) - Z&PC De Gouwe De Gouwe EG*2 (Gemengd-E <11) 6 - 5
21 nov 17:45 Z&PC De Gouwe H2 (Heren) - MNC Dordrecht H5 (Heren) 12 - 4
21 nov 17:00 Z&PC De Gouwe H4 (Heren) - WZC (SG) H4 (Heren) 6 - 15
21 nov 16:15 Z&PC De Gouwe H6 (Heren) - ZPB H&L Productions H8 (Heren) 5 - 6
20 nov 21:10 Z&PC De Gouwe H3 (Heren) - Katwijk H4 (Heren) 11 - 1
20 nov 20:30 Wave H1 (Heren (Bond)) - Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond)) 6 - 18
20 nov 20:25 Z&PC De Gouwe Da3 (Dames) - Waterpolo Residentie (SG) Da1 (Dames) 9 - 5
20 nov 19:40 Z&PC De Gouwe Da4 (Dames) - SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames) 1 - 13
20 nov 19:00 WZK Zwemmen WZK/AZL BJ 1 (Jongens-B <17) - Z&PC De Gouwe De Gouwe BJ*1 (Jongens-B <17) 1 - 14
20 nov 18:55 Z&PC De Gouwe CJ1 (Jongens-C <15) - Katwijk CJ1 (Jongens-C <15) 14 - 1
20 nov 18:15 ZVVS ZVVS/Westland/Delft BM1 (Meisjes-B <17) - Z&PC De Gouwe BM1 (Meisjes-B <17) 4 - 11
20 nov 18:10 Z&PC De Gouwe CM1 (Meisjes-C <15) - Alkemade CM1 (Meisjes-C <15) 15 - 2
20 nov 17:45 ZPB H&L Productions Da1 (Dames (Bond)) - Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond)) 6 - 10
20 nov 17:25 Z&PC De Gouwe De Gouwe DG*1 (Gemengd-D <13) - Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES DG 1 (Gemengd-D <13) 11 - 5
20 nov 16:45 Z&PC De Gouwe De Gouwe EG*1 (Gemengd-E <11) - Alkemade Alkemade EG*1 (Gemengd-E <11) 26 - 1
13 nov 20:15 Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond)) - SBC2000 H1 (Heren (Bond)) 21 - 8
13 nov 19:10 Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond)) - ZVVS Da1 (Dames (Bond)) 5 - 5
13 nov 19:00 Katwijk H3 (Heren) - Z&PC De Gouwe H2 (Heren) 7 - 8
13 nov 18:15 Z&PC De Gouwe Da2 (Dames (Bond)) - ZPB H&L Productions Da2 (Dames (Bond)) 4 - 4
13 nov 17:30 OZV EG1 (Gemengd-E <11) - Z&PC De Gouwe De Gouwe EG*2 (Gemengd-E <11) 13 - 2
13 nov 17:30 Z&PC De Gouwe De Gouwe BJ*1 (Jongens-B <17) - Katwijk BJ1 (Jongens-B <17) 12 - 2
13 nov 17:25 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 (Meisjes-C <15) - Z&PC De Gouwe CM1 (Meisjes-C <15) 2 - 24
13 nov 15:30 ZVVS H6 (Heren) - Z&PC De Gouwe H5 (Heren) 22 - 1
13 nov 15:30 Aquadraat (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - Z&PC De Gouwe De Gouwe EG*1 (Gemengd-E <11) 1 - 31
13 nov 15:20 BZ&PC Da3 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da4 (Dames) 4 - 4
13 nov 14:45 ZVVS ZVVS/de Vliet/Delft CJ1 (Jongens-C <15) - Z&PC De Gouwe CJ1 (Jongens-C <15) 5 - 1
7 nov 18:30 Z&PC De Gouwe H4 (Heren) - De Reigers (SG) H4 (Heren) 2 - 9
7 nov 17:45 Z&PC De Gouwe Da3 (Dames) - d'ELFT Da2 (Dames) 9 - 5
7 nov 17:00 Z&PC De Gouwe CJ1 (Jongens-C <15) - WIDEX GZC DONK Widex GZC DONK CJ*2 (Jongens-C <15) 7 - 10
7 nov 16:15 Z&PC De Gouwe De Gouwe DG*1 (Gemengd-D <13) - Aquadraat (SG) DG2 (Gemengd-D <13) 11 - 2
6 nov 21:20 Z&PC De Gouwe H3 (Heren) - De Reigers (SG) H3 (Heren) 7 - 5
6 nov 20:30 WZK Zwemmen H1 (Heren (Bond)) - Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond)) 4 - 14
6 nov 20:20 Z&PC De Gouwe H2 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren) 9 - 14
6 nov 19:35 Z&PC De Gouwe H6 (Heren) - BZC H4 (Heren) 3 - 8
6 nov 19:30 De Reigers (SG) de Reigers BJ*1 (Jongens-B <17) - Z&PC De Gouwe De Gouwe BJ*1 (Jongens-B <17) 1 - 8
6 nov 19:05 ZVVS Da1 (Dames (Bond)) - Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond)) 11 - 11
6 nov 18:50 Z&PC De Gouwe H5 (Heren) - DES H1 (Heren) 3 - 5
6 nov 18:05 Z&PC De Gouwe Da4 (Dames) - De Linge/PCG (SG) Da2 (Dames) 1 - 13
6 nov 17:25 Z&PC De Gouwe De Gouwe EG*1 (Gemengd-E <11) - Vivax Vivax EG*1 (Gemengd-E <11) 26 - 1
6 nov 16:45 Z&PC De Gouwe De Gouwe EG*2 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Center EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 17
6 nov 14:55 Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam BM*1 (Meisjes-B <17) - Z&PC De Gouwe BM1 (Meisjes-B <17) 3 - 27
31 okt 16:00 Sassenheim Sassenheim/Vivax CM*1 (Meisjes-C <15) - Z&PC De Gouwe CM1 (Meisjes-C <15) 2 - 19
31 okt 14:45 MNC Dordrecht H10 (Heren) - Z&PC De Gouwe H6 (Heren) 3 - 4
30 okt 21:00 Waterpolo Residentie (SG) H2 (Heren) - Z&PC De Gouwe H4 (Heren) 9 - 4
30 okt 20:45 De Linge/PCG (SG) H2 (Heren) - Z&PC De Gouwe H2 (Heren) 11 - 4
30 okt 19:00 Poseidon'56 Da1 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da3 (Dames) 6 - 6
30 okt 18:35 ZVL-1886 Center H6 (Heren) - Z&PC De Gouwe H3 (Heren) 6 - 6
30 okt 17:40 Sassenheim Sassenheim DG*1 (Gemengd-D <13) - Z&PC De Gouwe De Gouwe DG*1 (Gemengd-D <13) 4 - 16
30 okt 17:30 Z&PC De Gouwe De Gouwe BJ*1 (Jongens-B <17) - d'ELFT Delft/ZVVS BJ 2 (Jongens-B <17) 5 - 2
30 okt 17:30 NZ&PC H1 (Heren) - Z&PC De Gouwe H5 (Heren) 7 - 3
30 okt 17:00 Waterpolo Den Haag (SG) WP Den Haag/de Reigers CJ*1 (Jongens-C <15) - Z&PC De Gouwe CJ1 (Jongens-C <15) 4 - 6
30 okt 17:00 Sassenheim EG1 (Gemengd-E <11) - Z&PC De Gouwe De Gouwe EG*1 (Gemengd-E <11) 2 - 26
30 okt 16:45 Z&PC De Gouwe BM1 (Meisjes-B <17) - MNC Dordrecht CM1 (Meisjes-B <17) 23 - 3
30 okt 16:30 De Kempvis Da3 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da4 (Dames) 12 - 3
30 okt 16:00 NieMo Barracuda EG1 (Gemengd-E <11) - Z&PC De Gouwe De Gouwe EG*2 (Gemengd-E <11) 15 - 4
23 okt 19:00 Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond)) - De Warande H1 (Heren (Bond)) 14 - 10
23 okt 15:30 ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) - Z&PC De Gouwe Da2 (Dames (Bond)) 12 - 6
16 okt 18:45 Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond)) - De Reigers (SG) H1 (Heren (Bond)) 17 - 5
16 okt 17:40 Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond)) - ZPB H&L Productions Da1 (Dames (Bond)) 8 - 6
16 okt 16:45 Z&PC De Gouwe Da2 (Dames (Bond)) - Katwijk Da1 (Dames (Bond)) 4 - 10
10 okt 19:15 Z&PC De Gouwe H6 (Heren) - Poseidon'56 H3 (Heren) 10 - 3
10 okt 18:30 Z&PC De Gouwe Da4 (Dames) - Sassenheim Da2 (Dames) 2 - 12
10 okt 17:45 Z&PC De Gouwe H5 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H3 (Heren) 8 - 5
10 okt 17:00 Z&PC De Gouwe Da3 (Dames) - ZVVS Da4 (Dames) 5 - 9
10 okt 16:15 Z&PC De Gouwe De Gouwe EG*2 (Gemengd-E <11) - De Reigers (SG) de Reigers EG*1 (Gemengd-E <11) 3 - 11
9 okt 21:15 Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond)) - MNC Dordrecht Da1 (Dames (Bond)) 14 - 8
9 okt 20:30 Z&PC De Gouwe H4 (Heren) - WIDEX GZC DONK H6 (Heren) 9 - 5
9 okt 19:45 Z&PC De Gouwe H3 (Heren) - ZPB H&L Productions H5 (Heren) 5 - 5
9 okt 19:15 ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond)) - Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond)) 10 - 19
9 okt 19:00 AZC H5 (Heren) - Z&PC De Gouwe H2 (Heren) 6 - 13
9 okt 19:00 Z&PC De Gouwe De Gouwe BJ*1 (Jongens-B <17) - Vivax Vivax BJ*1 (Jongens-B <17) 5 - 4
9 okt 18:15 Z&PC De Gouwe CM1 (Meisjes-C <15) - WZK Zwemmen WZK CM*1 (Meisjes-C <15) 31 - 1
9 okt 17:30 NieMo Barracuda NieMo Barracuda BM*1 (Meisjes-B <17) - Z&PC De Gouwe BM1 (Meisjes-B <17) 2 - 18
9 okt 17:30 Z&PC De Gouwe CJ1 (Jongens-C <15) - NZ&PC NZ&PC CJ*1 (Jongens-C <15) 25 - 1
9 okt 16:45 Wiekslag Da1 (Dames (Bond)) - Z&PC De Gouwe Da2 (Dames (Bond)) 9 - 3
9 okt 16:45 Z&PC De Gouwe De Gouwe DG*1 (Gemengd-D <13) - Katwijk DG1 (Gemengd-D <13) 8 - 1
3 okt 16:30 Z&PC Rotterdam H3 (Heren) - Z&PC De Gouwe H3 (Heren) 4 - 8
2 okt 19:20 BZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond)) 9 - 10
2 okt 18:55 OZV H3 (Heren) - Z&PC De Gouwe H6 (Heren) 8 - 4
2 okt 18:55 De Vliet (SG) Da1 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da3 (Dames) 5 - 12
2 okt 17:45 Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Westland H1 (Heren (Bond)) 23 - 1
2 okt 17:30 WZC (SG) CM1 (Meisjes-C <15) - Z&PC De Gouwe CM1 (Meisjes-C <15) 0 - 12
2 okt 16:45 Z&PC De Gouwe H2 (Heren) - Aquadraat (SG) H1 (Heren) 13 - 3
2 okt 16:30 AZC CJ1 (Jongens-C <15) - Z&PC De Gouwe CJ1 (Jongens-C <15) 14 - 6
2 okt 16:15 BZ&PC H6 (Heren) - Z&PC De Gouwe H5 (Heren) 12 - 4
2 okt 16:00 De Plas De Plas BJ*1 (Jongens-B <17) - Z&PC De Gouwe De Gouwe BJ*1 (Jongens-B <17) 1 - 29
2 okt 15:20 NZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - Z&PC De Gouwe De Gouwe EG*1 (Gemengd-E <11) 0 - 26
26 sep 16:15 MNC Dordrecht H6 (Heren) - Z&PC De Gouwe H3 (Heren) 2 - 4
25 sep 19:00 Z&PC De Gouwe H2 (Heren) - De Lansingh H1 (Heren) 15 - 8
25 sep 18:30 De Reigers (SG) de Reigers DG*1 (Gemengd-D <13) - Z&PC De Gouwe De Gouwe DG*1 (Gemengd-D <13) 8 - 9
25 sep 18:15 Z&PC De Gouwe H5 (Heren) - AZL H2 (Heren) 4 - 7
25 sep 18:10 De Vliet (SG) de Vliet BJ*1 (Jongens-B <17) - Z&PC De Gouwe De Gouwe BJ*1 (Jongens-B <17) 1 - 7
25 sep 18:00 ZPS Da1 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da3 (Dames) 11 - 10
25 sep 17:30 Z&PC De Gouwe Da4 (Dames) - Zwemvereniging Westland Da1 (Dames) 1 - 8
25 sep 17:00 Zwemvereniging Westland EG1 (Gemengd-E <11) - Z&PC De Gouwe De Gouwe EG*2 (Gemengd-E <11) 10 - 1
25 sep 16:45 Z&PC De Gouwe CJ1 (Jongens-C <15) - WZK Zwemmen WZK/AZL CJ 1 (Jongens-C <15) 13 - 6
25 sep 16:30 ZVL-1886 Center EG2 (Gemengd-E <11) - Z&PC De Gouwe De Gouwe EG*1 (Gemengd-E <11) 1 - 19
25 sep 14:55 Z&PC Rotterdam CM1 (Meisjes-C <15) - Z&PC De Gouwe CM1 (Meisjes-C <15) 4 - 15
19 sep 16:15 MNC Dordrecht Da3 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da3 (Dames) 4 - 5
18 sep 21:30 WZC (SG) H8 (Heren) - Z&PC De Gouwe H6 (Heren) 14 - 3
18 sep 19:15 De Plas H3 (Heren) - Z&PC De Gouwe H5 (Heren) 8 - 5
18 sep 18:30 De Reigers (SG) Da1 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da4 (Dames) 12 - 2
18 sep 18:30 Katwijk H6 (Heren) - Z&PC De Gouwe H4 (Heren) 6 - 5
18 sep 18:25 Sassenheim CJ1 (Jongens-C <15) - Z&PC De Gouwe CJ1 (Jongens-C <15) 1 - 15
18 sep 18:10 OZV OZV DG*1 (Gemengd-D <13) - Z&PC De Gouwe De Gouwe DG*1 (Gemengd-D <13) 7 - 11
18 sep 17:30 Z&PC De Gouwe De Gouwe BJ*1 (Jongens-B <17) - Waterpolo Residentie (SG) BJ1 (Jongens-B <17) 20 - 1
18 sep 17:25 NieMo Barracuda H2 (Heren) - Z&PC De Gouwe H3 (Heren) 2 - 4
18 sep 16:45 Z&PC De Gouwe CM1 (Meisjes-C <15) - SVH SVH/ZVVS/Delft CM1 (Meisjes-C <15) 29 - 0
18 sep 16:35 ZPB H&L Productions H3 (Heren) - Z&PC De Gouwe H2 (Heren) 11 - 4
18 sep 16:20 WZC (SG) WZC EG*1 (Gemengd-E <11) - Z&PC De Gouwe De Gouwe EG*2 (Gemengd-E <11) 2 - 5
18 sep 15:40 WZC (SG) WZC EG*2 (Gemengd-E <11) - Z&PC De Gouwe De Gouwe EG*1 (Gemengd-E <11) 0 - 20
11 sep 18:15 Z&PC De Gouwe H4 (Heren) - Wave H2 (Heren) 4 - 6
11 sep 17:30 Z&PC De Gouwe BM1 (Meisjes-B <17) - ZVL-1886 Center ZVL-1886 Tetteroo BM3 (Meisjes-B <17) 16 - 2
11 sep 14:50 ZVL-1886 Center DG2 (Gemengd-D <13) - Z&PC De Gouwe De Gouwe DG*1 (Gemengd-D <13) 5 - 19
Verenigingsinformatie
NaamZ&PC De Gouwe
AccommodatiegegevensDe Sniep
WADDINXVEEN
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.