HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging De Grunte - Hardenberg

DatumTijdWedstrijdLocatie
4 dec 16:30 De Grunte CG1 (Gemengd-C <15) - EZC CG1 (Gemengd-C <15)De Slag
4 dec 17:15 De Grunte BG1 (Gemengd-B <17) - WS Twente BG1 (Gemengd-B <17)De Slag
4 dec 18:00 De Grunte H1 (Heren) - Piranha H1 (Heren)De Slag
4 dec 19:00 De Grunte H2 (Heren) - Schuurman BZC H5 (Heren)De Slag
4 dec 19:45 De Grunte H3 (Heren) - VZ&PC H3 (Heren)De Slag
11 dec 16:15 EZC EG1 (Gemengd-E <11) - De Grunte EG1 (Gemengd-E <11)Het Slagman
11 dec 16:30 De Grunte CG1 (Gemengd-C <15) - De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15)De Slag
11 dec 17:15 De Grunte BG1 (Gemengd-B <17) - Het Ravijn BG1 (Gemengd-B <17)De Slag
11 dec 18:00 De Grunte H2 (Heren) - EZC H4 (Heren)De Slag
11 dec 19:00 Natare H1 (Heren) - De Grunte H1 (Heren)t Walfort
11 dec 20:00 De Zandstuve H2 (Heren) - De Grunte H3 (Heren)De Stamper
18 dec 15:45 VZ&PC H3 (Heren) - De Grunte H3 (Heren)De Stamper
18 dec 16:30 Losser BG1 (Gemengd-B <17) - De Grunte BG1 (Gemengd-B <17)Brilmansdennen
18 dec 17:15 VKC'03 CG1 (Gemengd-C <15) - De Grunte CG1 (Gemengd-C <15)De Vlaskoel
18 dec 18:15 WS Twente H5 (Heren) - De Grunte H2 (Heren)t Wooldrik
1 jan 00:00 VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - De Grunte CG1 (Gemengd-C <15)De Stamper
1 jan 00:00 OZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) - De Grunte BG1 (Gemengd-B <17)Vondersweijde
8 jan 17:15 EZC H4 (Heren) - De Grunte H2 (Heren)Het Slagman
8 jan 19:45 De Houtrib H1 (Heren) - De Grunte H1 (Heren)De Koploper
15 jan 15:45 De Mors CG1 (Gemengd-C <15) - De Grunte CG1 (Gemengd-C <15)De Koerbelt
15 jan 17:30 WS Twente DG1 (Gemengd-D <13) - De Grunte DG1 (Gemengd-D <13)t Wooldrik
15 jan 17:45 WWV Winterswijk H1 (Heren) - De Grunte H1 (Heren)Jaspers
15 jan 18:00 ZPC De Hof EG1 (Gemengd-E <11) - De Grunte EG1 (Gemengd-E <11)De Vijf Heuvels
15 jan 18:00 De Dinkel BG1 (Gemengd-B <17) - De Grunte BG1 (Gemengd-B <17)Dorper Esch
22 jan 14:00 Het Ravijn EG2 (Gemengd-E <11) - De Grunte EG1 (Gemengd-E <11)Het Ravijn
22 jan 16:30 De Grunte DG1 (Gemengd-D <13) - Losser DG1 (Gemengd-D <13)De Slag
22 jan 17:10 De Grunte CG1 (Gemengd-C <15) - WS Twente CG1 (Gemengd-C <15)De Slag
22 jan 17:55 De Grunte BG1 (Gemengd-B <17) - De Mors BG1 (Gemengd-B <17)De Slag
22 jan 18:15 Scholtenhagen H1 (Heren) - De Grunte H2 (Heren)De Wilder
22 jan 18:40 De Grunte H1 (Heren) - Aquapoldro H1 (Heren)De Slag
29 jan 13:15 Hydrofiel H1 (Heren) - De Grunte H1 (Heren)Sportf.bad Nijmegen-West
29 jan 16:30 De Grunte EG1 (Gemengd-E <11) - De Mors EG1 (Gemengd-E <11)De Slag
29 jan 17:00 De Grunte DG1 (Gemengd-D <13) - De Mors DG1 (Gemengd-D <13)De Slag
29 jan 17:40 De Grunte H2 (Heren) - Scholtenhagen H1 (Heren)De Slag
29 jan 17:45 EZC BG1 (Gemengd-B <17) - De Grunte BG1 (Gemengd-B <17)Het Slagman
29 jan 18:15 OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - De Grunte CG1 (Gemengd-C <15)Vondersweijde
29 jan 19:40 De Grunte H3 (Heren) - ZVV H2 (Heren)De Slag
5 feb 17:40 Schuurman BZC H5 (Heren) - De Grunte H2 (Heren)t Timpke
12 feb 16:30 De Grunte DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC De Hof DG1 (Gemengd-D <13)De Slag
12 feb 17:10 De Grunte CG1 (Gemengd-C <15) - Losser CG1 (Gemengd-C <15)De Slag
12 feb 17:30 Losser CG1 (Gemengd-C <15) - De Grunte CG1 (Gemengd-C <15)Brilmansdennen
12 feb 17:55 De Grunte H2 (Heren) - VKC'03 H2 (Heren)De Slag
12 feb 18:45 De Grunte H3 (Heren) - Proteus H4 (Heren)De Slag
12 feb 20:45 Proteus H1 (Heren) - De Grunte H1 (Heren)De Schaeck
12 maa 16:30 De Grunte CG1 (Gemengd-C <15) - VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15)De Slag
12 maa 17:15 De Grunte BG1 (Gemengd-B <17) - VZ&PC BG1 (Gemengd-B <17)De Slag
12 maa 18:00 De Grunte H2 (Heren) - WS Twente H5 (Heren)De Slag
12 maa 18:45 De Grunte H1 (Heren) - De Woelwaters H1 (Heren)De Slag
12 maa 19:45 De Grunte H3 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H3 (Heren)De Slag
19 maa 16:30 De Grunte H3 (Heren) - De Zandstuve H1 (Heren)De Slag
19 maa 17:15 De Grunte H1 (Heren) - Losser H1 (Heren)De Slag
19 maa 17:15 EZC CG1 (Gemengd-C <15) - De Grunte CG1 (Gemengd-C <15)Het Slagman
19 maa 17:50 De Veene DG1 (Gemengd-D <13) - De Grunte DG1 (Gemengd-D <13)Het Sportpark
19 maa 18:15 WS Twente BG1 (Gemengd-B <17) - De Grunte BG1 (Gemengd-B <17)Twentebad
19 maa 18:30 Schuurman BZC H6 (Heren) - De Grunte H2 (Heren)t Timpke
26 maa 17:00 De Grunte EG1 (Gemengd-E <11) - VZ&PC EG1 (Gemengd-E <11)De Slag
26 maa 17:30 De Grunte DG1 (Gemengd-D <13) - WS Twente DG1 (Gemengd-D <13)De Slag
26 maa 18:10 De Grunte CG1 (Gemengd-C <15) - De Veene CG1 (Gemengd-C <15)De Slag
26 maa 18:45 PFC Rheden H1 (Heren) - De Grunte H1 (Heren)Biljoenbad
26 maa 18:55 De Grunte BG1 (Gemengd-B <17) - OZ&PC BG1 (Gemengd-B <17)De Slag
26 maa 19:00 Aquapoldro H4 (Heren) - De Grunte H3 (Heren)Sprenkelaar
26 maa 19:40 De Grunte H2 (Heren) - Schuurman BZC H6 (Heren)De Slag
2 apr 16:30 De Grunte EG1 (Gemengd-E <11) - EZC EG1 (Gemengd-E <11)De Slag
2 apr 16:30 Losser DG1 (Gemengd-D <13) - De Grunte DG1 (Gemengd-D <13)Brilmansdennen
2 apr 16:35 Het Ravijn BG1 (Gemengd-B <17) - De Grunte BG1 (Gemengd-B <17)Het Ravijn
2 apr 17:00 De Grunte H3 (Heren) - De Zandstuve H2 (Heren)De Slag
2 apr 17:30 De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15) - De Grunte CG1 (Gemengd-C <15)Dorper Esch
2 apr 17:45 De Grunte H2 (Heren) - EZC H4 (Heren)De Slag
2 apr 18:30 De Grunte H1 (Heren) - Natare H1 (Heren)De Slag
9 apr 14:00 Het Ravijn EG1 (Gemengd-E <11) - De Grunte EG1 (Gemengd-E <11)Het Ravijn
9 apr 16:15 Piranha H1 (Heren) - De Grunte H1 (Heren)Het Slagman
9 apr 16:30 De Grunte DG1 (Gemengd-D <13) - De Mors DG1 (Gemengd-D <13)De Slag
9 apr 17:10 De Grunte BG1 (Gemengd-B <17) - Losser BG1 (Gemengd-B <17)De Slag
23 apr 16:30 De Grunte EG1 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG1 (Gemengd-E <11)De Slag
23 apr 17:00 De Grunte DG1 (Gemengd-D <13) - De Veene DG1 (Gemengd-D <13)De Slag
23 apr 17:40 De Grunte CG1 (Gemengd-C <15) - VKC'03 CG1 (Gemengd-C <15)De Slag
23 apr 18:25 De Grunte BG1 (Gemengd-B <17) - ZPC De Hof BG1 (Gemengd-B <17)De Slag
23 apr 18:30 WZC-De IJsel (SG) H4 (Heren) - De Grunte H3 (Heren)De Scheg
23 apr 19:10 De Grunte H2 (Heren) - Schuurman BZC H5 (Heren)De Slag
23 apr 19:55 De Grunte H1 (Heren) - De Houtrib H1 (Heren)De Slag
DatumTijdWedstrijdUitslag
27 nov 18:30 VKC'03 H2 (Heren) - De Grunte H2 (Heren) 14 - 6
27 nov 18:10 De Grunte H1 (Heren) - PFC Rheden H1 (Heren) 7 - 9
27 nov 18:00 ZPC De Hof DG1 (Gemengd-D <13) - De Grunte DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 15
27 nov 17:30 De Veene CG1 (Gemengd-C <15) - De Grunte CG1 (Gemengd-C <15) 33 - 2
27 nov 17:25 De Grunte H3 (Heren) - Aquapoldro H4 (Heren) 2 - 4
27 nov 14:15 VZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - De Grunte EG1 (Gemengd-E <11) 12 - 5
20 nov 19:00 Losser H1 (Heren) - De Grunte H1 (Heren) 8 - 6
20 nov 18:15 Scholtenhagen H1 (Heren) - De Grunte H2 (Heren) 3 - 10
20 nov 15:00 De Zandstuve H1 (Heren) - De Grunte H3 (Heren) 11 - 5
13 nov 15:45 De Mors DG1 (Gemengd-D <13) - De Grunte DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 8
13 nov 15:45 VZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) - De Grunte BG1 (Gemengd-B <17) 3 - 10
6 nov 20:45 Proteus H4 (Heren) - De Grunte H3 (Heren) 4 - 6
6 nov 18:15 WS Twente CG1 (Gemengd-C <15) - De Grunte CG1 (Gemengd-C <15) 19 - 3
6 nov 16:30 Losser DG1 (Gemengd-D <13) - De Grunte DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 18
6 nov 16:00 ZPC De Hof BG1 (Gemengd-B <17) - De Grunte BG1 (Gemengd-B <17) 19 - 5
30 okt 18:45 De Woelwaters H1 (Heren) - De Grunte H1 (Heren) 14 - 11
30 okt 17:30 Schuurman BZC H6 (Heren) - De Grunte H2 (Heren) 6 - 12
9 okt 20:15 ZVV H2 (Heren) - De Grunte H3 (Heren) 11 - 8
9 okt 19:45 Aquapoldro H1 (Heren) - De Grunte H1 (Heren) 12 - 10
9 okt 17:30 De Veene DG1 (Gemengd-D <13) - De Grunte DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 16
2 okt 19:25 De Grunte H1 (Heren) - WWV Winterswijk H1 (Heren) 9 - 7
2 okt 18:40 De Grunte H2 (Heren) - VKC'03 H2 (Heren) 11 - 9
2 okt 17:55 De Grunte CG1 (Gemengd-C <15) - OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) 8 - 14
2 okt 17:10 De Grunte BG1 (Gemengd-B <17) - EZC BG1 (Gemengd-B <17) 11 - 2
2 okt 16:30 De Grunte DG1 (Gemengd-D <13) - WS Twente DG1 (Gemengd-D <13) 16 - 0
2 okt 15:00 De Mors EG1 (Gemengd-E <11) - De Grunte EG1 (Gemengd-E <11) 3 - 11
25 sep 17:45 De Grunte H1 (Heren) - Proteus H1 (Heren) 7 - 10
25 sep 17:00 De Grunte H3 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H4 (Heren) 3 - 8
25 sep 16:30 De Grunte EG1 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG2 (Gemengd-E <11) 17 - 0
25 sep 16:30 De Mors BG1 (Gemengd-B <17) - De Grunte BG1 (Gemengd-B <17) 9 - 5
18 sep 20:15 WZC-De IJsel (SG) H3 (Heren) - De Grunte H3 (Heren) 8 - 3
18 sep 20:10 De Grunte H2 (Heren) - WS Twente H5 (Heren) 16 - 4
18 sep 19:10 De Grunte H1 (Heren) - Hydrofiel H1 (Heren) 8 - 7
18 sep 18:25 De Grunte BG1 (Gemengd-B <17) - De Dinkel BG1 (Gemengd-B <17) 8 - 2
18 sep 17:40 De Grunte CG1 (Gemengd-C <15) - De Mors CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 26
18 sep 17:00 De Grunte DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC De Hof DG1 (Gemengd-D <13) 21 - 2
18 sep 16:30 De Grunte EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC De Hof EG1 (Gemengd-E <11) 9 - 1
Verenigingsinformatie
NaamDe Grunte
AccommodatiegegevensDe Slag
HARDENBERG
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.