Er is geen programma bekend.
DatumTijdWedstrijdUitslag
23 apr 19:55 De Grunte H1 (Heren) - De Houtrib H1 (Heren) 10 - 14
23 apr 19:10 De Grunte H2 (Heren) - Schuurman BZC H5 (Heren) 12 - 9
23 apr 18:25 De Grunte BG1 (Gemengd-B <17) - ZPC De Hof BG1 (Gemengd-B <17) 8 - 4
23 apr 17:40 De Grunte CG1 (Gemengd-C <15) - VKC'03 CG1 (Gemengd-C <15) 9 - 2
23 apr 17:00 De Grunte DG1 (Gemengd-D <13) - De Veene DG1 (Gemengd-D <13) 18 - 4
23 apr 16:30 De Grunte EG1 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG1 (Gemengd-E <11) 7 - 6
9 apr 17:10 De Grunte BG1 (Gemengd-B <17) - Losser BG1 (Gemengd-B <17) 5 - 9
9 apr 16:30 De Grunte DG1 (Gemengd-D <13) - De Mors DG1 (Gemengd-D <13) 17 - 3
9 apr 16:15 Piranha H1 (Heren) - De Grunte H1 (Heren) 14 - 2
9 apr 13:45 Het Ravijn EG1 (Gemengd-E <11) - De Grunte EG1 (Gemengd-E <11) 8 - 4
2 apr 18:30 De Grunte H1 (Heren) - Natare H1 (Heren) 5 - 6
2 apr 17:45 De Grunte H2 (Heren) - EZC H4 (Heren) 12 - 7
2 apr 17:30 De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15) - De Grunte CG1 (Gemengd-C <15) 12 - 3
2 apr 16:35 Het Ravijn BG1 (Gemengd-B <17) - De Grunte BG1 (Gemengd-B <17) 5 - 11
2 apr 16:30 De Grunte EG1 (Gemengd-E <11) - EZC EG1 (Gemengd-E <11) 14 - 11
2 apr 16:30 Losser DG1 (Gemengd-D <13) - De Grunte DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 15
26 maa 19:40 De Grunte H2 (Heren) - Schuurman BZC H6 (Heren) 10 - 3
26 maa 18:55 De Grunte BG1 (Gemengd-B <17) - OZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) 6 - 9
26 maa 18:45 PFC Rheden H1 (Heren) - De Grunte H1 (Heren) 9 - 9
26 maa 18:10 De Grunte CG1 (Gemengd-C <15) - De Veene CG1 (Gemengd-C <15) 7 - 9
26 maa 17:30 De Grunte DG1 (Gemengd-D <13) - WS Twente DG1 (Gemengd-D <13) 13 - 4
26 maa 17:00 De Grunte EG1 (Gemengd-E <11) - VZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 10
19 maa 18:15 WS Twente BG1 (Gemengd-B <17) - De Grunte BG1 (Gemengd-B <17) 6 - 4
19 maa 17:50 De Veene DG1 (Gemengd-D <13) - De Grunte DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 18
19 maa 17:15 EZC CG1 (Gemengd-C <15) - De Grunte CG1 (Gemengd-C <15) 15 - 10
19 maa 17:15 De Grunte H1 (Heren) - Losser H1 (Heren) 11 - 6
19 maa 16:30 De Grunte H3 (Heren) - De Zandstuve H1 (Heren) 6 - 9
12 maa 20:25 De Grunte H3 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H3 (Heren) 5 - 3
12 maa 19:25 De Grunte H1 (Heren) - De Woelwaters H1 (Heren) 7 - 14
12 maa 18:40 De Grunte H2 (Heren) - WS Twente H5 (Heren) 7 - 10
12 maa 17:55 De Grunte BG1 (Gemengd-B <17) - VZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) 4 - 2
12 maa 17:10 De Grunte CG1 (Gemengd-C <15) - VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) 2 - 19
12 maa 16:30 De Grunte DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC De Hof DG1 (Gemengd-D <13) 16 - 12
12 feb 18:05 De Grunte H3 (Heren) - Proteus H4 (Heren) 9 - 2
5 feb 18:10 Schuurman BZC H5 (Heren) - De Grunte H2 (Heren) 8 - 12
29 jan 18:40 De Grunte H3 (Heren) - ZVV H2 (Heren) 6 - 7
29 jan 17:45 EZC BG1 (Gemengd-B <17) - De Grunte BG1 (Gemengd-B <17) 8 - 8
29 jan 17:40 De Grunte H2 (Heren) - Scholtenhagen H1 (Heren) 13 - 2
29 jan 17:00 De Grunte DG1 (Gemengd-D <13) - De Mors DG1 (Gemengd-D <13) 11 - 4
29 jan 16:30 De Grunte EG1 (Gemengd-E <11) - De Mors EG1 (Gemengd-E <11) 8 - 4
27 nov 18:30 VKC'03 H2 (Heren) - De Grunte H2 (Heren) 14 - 6
27 nov 18:10 De Grunte H1 (Heren) - PFC Rheden H1 (Heren) 7 - 9
27 nov 18:00 ZPC De Hof DG1 (Gemengd-D <13) - De Grunte DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 15
27 nov 17:30 De Veene CG1 (Gemengd-C <15) - De Grunte CG1 (Gemengd-C <15) 33 - 2
27 nov 17:25 De Grunte H3 (Heren) - Aquapoldro H4 (Heren) 2 - 4
27 nov 14:15 VZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - De Grunte EG1 (Gemengd-E <11) 12 - 5
20 nov 19:00 Losser H1 (Heren) - De Grunte H1 (Heren) 8 - 6
20 nov 18:15 Scholtenhagen H1 (Heren) - De Grunte H2 (Heren) 3 - 10
20 nov 15:00 De Zandstuve H1 (Heren) - De Grunte H3 (Heren) 11 - 5
13 nov 15:45 VZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) - De Grunte BG1 (Gemengd-B <17) 3 - 10
13 nov 15:45 De Mors DG1 (Gemengd-D <13) - De Grunte DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 8
6 nov 20:45 Proteus H4 (Heren) - De Grunte H3 (Heren) 4 - 6
6 nov 18:15 WS Twente CG1 (Gemengd-C <15) - De Grunte CG1 (Gemengd-C <15) 19 - 3
6 nov 16:30 Losser DG1 (Gemengd-D <13) - De Grunte DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 18
6 nov 16:00 ZPC De Hof BG1 (Gemengd-B <17) - De Grunte BG1 (Gemengd-B <17) 19 - 5
30 okt 18:45 De Woelwaters H1 (Heren) - De Grunte H1 (Heren) 14 - 11
30 okt 17:30 Schuurman BZC H6 (Heren) - De Grunte H2 (Heren) 6 - 12
9 okt 20:15 ZVV H2 (Heren) - De Grunte H3 (Heren) 11 - 8
9 okt 19:45 Aquapoldro H1 (Heren) - De Grunte H1 (Heren) 12 - 10
9 okt 17:30 De Veene DG1 (Gemengd-D <13) - De Grunte DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 16
2 okt 19:25 De Grunte H1 (Heren) - WWV Winterswijk H1 (Heren) 9 - 7
2 okt 18:40 De Grunte H2 (Heren) - VKC'03 H2 (Heren) 11 - 9
2 okt 17:55 De Grunte CG1 (Gemengd-C <15) - OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) 8 - 14
2 okt 17:10 De Grunte BG1 (Gemengd-B <17) - EZC BG1 (Gemengd-B <17) 11 - 2
2 okt 16:30 De Grunte DG1 (Gemengd-D <13) - WS Twente DG1 (Gemengd-D <13) 16 - 0
2 okt 15:00 De Mors EG1 (Gemengd-E <11) - De Grunte EG1 (Gemengd-E <11) 3 - 11
25 sep 17:45 De Grunte H1 (Heren) - Proteus H1 (Heren) 7 - 10
25 sep 17:00 De Grunte H3 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H4 (Heren) 3 - 8
25 sep 16:30 De Grunte EG1 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG2 (Gemengd-E <11) 17 - 0
25 sep 16:30 De Mors BG1 (Gemengd-B <17) - De Grunte BG1 (Gemengd-B <17) 9 - 5
18 sep 20:15 WZC-De IJsel (SG) H3 (Heren) - De Grunte H3 (Heren) 8 - 3
18 sep 20:10 De Grunte H2 (Heren) - WS Twente H5 (Heren) 16 - 4
18 sep 19:10 De Grunte H1 (Heren) - Hydrofiel H1 (Heren) 8 - 7
18 sep 18:25 De Grunte BG1 (Gemengd-B <17) - De Dinkel BG1 (Gemengd-B <17) 8 - 2
18 sep 17:40 De Grunte CG1 (Gemengd-C <15) - De Mors CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 26
18 sep 17:00 De Grunte DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC De Hof DG1 (Gemengd-D <13) 21 - 2
18 sep 16:30 De Grunte EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC De Hof EG1 (Gemengd-E <11) 9 - 1
Verenigingsinformatie
NaamDe Grunte
AccommodatiegegevensDe Slag
HARDENBERG