HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging De Ham - Krommenie

DatumTijdWedstrijdLocatie
30 jan 13:00 De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - UZSC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Crommenije
30 jan 14:10 De Ham EG1 (Gemengd-E <11) - De Otters Het Gooi EG1 (Gemengd-E <11)De Crommenije
30 jan 14:10 De Ham EG3 (Gemengd-E <11) - Het Y EG1 (Gemengd-E <11)De Crommenije
30 jan 15:00 De Ham H6 (Heren) - ZPCH H4 (Heren)De Crommenije
30 jan 15:45 De Ham H7 (Heren) - Oceanus H4 (Heren)De Crommenije
30 jan 16:15 Domstad (SG) Domstad (SG) BCM1 (Meisjes-B <17) - De Ham De Ham BCM2 (Meisjes-B <17)Fletiomare
30 jan 16:30 De Ham Da5 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames)De Crommenije
30 jan 16:30 DAW EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG4 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Hoornsevaart
30 jan 16:30 ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - De Ham DG1 (Gemengd-D <13)De Slag
30 jan 17:15 De Ham BJ2 (Jongens-B <17) - ZPCH BJ1 (Jongens-B <17)De Crommenije
30 jan 17:15 DAW Da2 (Dames) - De Ham Da6 (Dames)Sportcomplex Hoornsevaart
30 jan 17:30 AquaWaarD EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG2 (Gemengd-E <11)De Waardergolf
30 jan 17:30 DJK-ZAR H3 (Heren) - De Ham H5 (Heren)Sportplaza Mercator
30 jan 17:45 Watervlo Da2 (Dames) - De Ham Da4 (Dames)Fletiomare
30 jan 18:05 VZV VZV BCM1/ZV Haerlem BCM2 (Meisjes-B <17) - De Ham De Ham BCM3 (Meisjes-B <17)De Heerenduinen
30 jan 18:20 KZC CJ1 (Jongens-C <15) - De Ham CJ2 (Jongens-C <15)Sportfondsenbad Beverwijk
30 jan 19:05 De Ham Da3 (Dames) - Het Y Da3 (Dames)De Crommenije
30 jan 19:50 VZV H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Ham H3 (Heren Reserve (Bond))De Heerenduinen
30 jan 20:00 De Ham De Ham/Het Y AJ1 (Jongens-A <19) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT AJ1 (Jongens-A <19)De Crommenije
30 jan 20:45 De Ham H4 (Heren Reserve) - Watervlo H2 (Heren Reserve)De Crommenije
31 jan 15:00 ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - De Ham BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Slag
31 jan 15:15 Schuurman BZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - De Ham BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))t Timpke
6 feb 14:00 UZSC AJ1 (Jongens-A <19) - De Ham De Ham/Het Y AJ1 (Jongens-A <19)De Krommerijn
6 feb 14:10 De Ham EG2 (Gemengd-E <11) - DAW EG1 (Gemengd-E <11)De Crommenije
6 feb 14:10 De Ham EG4 (Gemengd-E <11) - ZV Haerlem EG1 (Gemengd-E <11)De Crommenije
6 feb 15:00 De Ham DG2 (Gemengd-D <13) - WZ&PC Purmerend DG1 (Gemengd-D <13)De Crommenije
6 feb 15:30 ZPCH EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Koning Willem Alexander
6 feb 15:45 De Ham DG1 (Gemengd-D <13) - Watervlo DG1 (Gemengd-D <13)De Crommenije
6 feb 15:50 ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
6 feb 16:15 Amsterdam Waterproof H1 (Heren) - De Ham H7 (Heren)Sloterparkbad
6 feb 16:30 De Ham CJ2 (Jongens-C <15) - ZPCH CJ1 (Jongens-C <15)De Crommenije
6 feb 17:00 Aquarijn Da2 (Dames) - De Ham Da5 (Dames)Sportcomplex Merwestein
6 feb 18:45 DWT EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG3 (Gemengd-E <11)Boerhaavebad
6 feb 19:25 DWT Da1 (Dames) - De Ham Da3 (Dames)Boerhaavebad
6 feb 19:55 De Meeuwen Diemen BJ1 (Jongens-B <17) - De Ham BJ2 (Jongens-B <17)Weth. F.B. Duran
6 feb 20:00 De Ham Da2 (Dames Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da2 (Dames Reserve (Bond))De Crommenije
6 feb 21:30 De Ham H3 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H5 (Heren Reserve (Bond))De Crommenije
7 feb 15:00 De Ham BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Crommenije
7 feb 16:20 De Ham BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Crommenije
7 feb 16:50 ZV De Zaan H8 (Heren) - De Ham H6 (Heren)De Slag
7 feb 17:40 De Ham De Ham BCM3 (Meisjes-B <17) - Domstad (SG) Domstad (SG) BCM2 (Meisjes-B <17)De Crommenije
7 feb 18:25 De Ham De Ham BCM2 (Meisjes-B <17) - Zwemclub Zeist Zwemclub Zeist BCM1 (Meisjes-B <17)De Crommenije
7 feb 19:10 De Ham H5 (Heren) - DWT H3 (Heren)De Crommenije
7 feb 19:55 De Ham Da6 (Dames) - Aquarijn Da4 (Dames)De Crommenije
7 feb 20:40 De Ham Da4 (Dames) - JAWS Amsterdam Da1 (Dames)De Crommenije
13 feb 12:30 De Ham H4 (Heren Reserve) - DAW H2 (Heren Reserve)De Crommenije
13 feb 13:25 De Ham De Ham/Het Y AJ1 (Jongens-A <19) - ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19)De Crommenije
13 feb 14:15 De Ham Da6 (Dames) - KZC Da2 (Dames)De Crommenije
13 feb 15:00 De Ham Da5 (Dames) - De Waterwolf De Waterwolf Da1/De Dolfijn Da2 (Dames)De Crommenije
13 feb 15:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-B <17) - De Ham De Ham BCM2 (Meisjes-B <17)Sportcomplex Amerena
13 feb 15:45 De Ham H6 (Heren) - De Reuring H3 (Heren)De Crommenije
13 feb 16:30 De Ham BJ2 (Jongens-B <17) - Het Y BJ1 (Jongens-B <17)De Crommenije
13 feb 17:10 KZC DG1 (Gemengd-D <13) - De Ham DG2 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad Beverwijk
13 feb 17:15 AquaWaarD Aquawaard BCM1 (Meisjes-B <17) - De Ham De Ham BCM3 (Meisjes-B <17)De Waardergolf
13 feb 17:30 Aquafit Aqaufit/MSV Zeemacht EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG4 (Gemengd-E <11)Zwembad de Witte Brug
13 feb 18:00 Het Y H5 (Heren) - De Ham H7 (Heren)Sportfondsenbad Oost
13 feb 18:15 ZV Haerlem EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG2 (Gemengd-E <11)De Planeet
13 feb 18:35 SWOL 1894 Da1 (Dames (Bond)) - De Ham Da1 (Dames (Bond))De Vrolijkheid
13 feb 18:50 DAW H3 (Heren) - De Ham H5 (Heren)Sportcomplex Hoornsevaart
13 feb 19:00 De Otters Het Gooi Da1 (Dames) - De Ham Da4 (Dames)Sportcentrum De Zandzee
13 feb 20:05 De Ham Da3 (Dames) - DAW Da1 (Dames)De Crommenije
13 feb 21:00 ZPB H&L Productions Da2 (Dames Reserve (Bond)) - De Ham Da2 (Dames Reserve (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
20 feb 16:50 De Ham Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo Da3 (Dames Reserve (Bond))De Crommenije
20 feb 17:15 De Ham Da1 (Dames (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo Da1 (Dames (Bond))De Crommenije
20 feb 17:50 JAWS Amsterdam H3 (Heren) - De Ham H7 (Heren)De Mirandabad
20 feb 18:35 JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve) - De Ham H4 (Heren Reserve)De Mirandabad
27 feb 14:15 De Dolfijn EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG3 (Gemengd-E <11)Sloterparkbad
27 feb 18:30 UZSC Da1 (Dames (Bond)) - De Ham Da1 (Dames (Bond))De Krommerijn
27 feb 18:45 AZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Ham H2 (Heren Reserve (Bond))AquaRijn
27 feb 19:10 ZVL-1886 Tetteroo Da2 (Dames Reserve (Bond)) - De Ham Da2 (Dames Reserve (Bond))De Zijl
28 feb 15:30 WIDEX GZC DONK Da2 (Dames Reserve (Bond)) - De Ham Da2 (Dames Reserve (Bond))Groenhovenbad
28 feb 16:30 Waterpolo Den Haag (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Ham H2 (Heren Reserve (Bond))Hofbad
28 feb 16:45 UZSC DG1 (Gemengd-D <13) - De Ham DG1 (Gemengd-D <13)De Krommerijn
6 maa 14:10 De Ham EG2 (Gemengd-E <11) - Aquafit Aqaufit/MSV Zeemacht EG1 (Gemengd-E <11)De Crommenije
6 maa 14:15 West-Friesland (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - De Ham CJ2 (Jongens-C <15)De Waterhoorn
6 maa 15:00 De Ham DG2 (Gemengd-D <13) - VZV DG1 (Gemengd-D <13)De Crommenije
6 maa 15:45 De Ham DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13)De Crommenije
6 maa 16:00 WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Groenhovenbad
6 maa 16:30 De Ham De Ham BCM2 (Meisjes-B <17) - De Dolfijn De Dolfijn BCM1 (Meisjes-B <17)De Crommenije
6 maa 17:05 UZSC Da4 (Dames) - De Ham Da3 (Dames)De Krommerijn
6 maa 17:15 De Ham H3 (Heren Reserve (Bond)) - Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond))De Crommenije
6 maa 17:20 ZV De Zaan Da5 (Dames) - De Ham Da5 (Dames)De Slag
6 maa 18:10 De Ham Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZV De Zaan Da2 (Dames Reserve (Bond))De Crommenije
6 maa 19:00 De Ham H5 (Heren) - KZC H3 (Heren)Zaangolf
6 maa 19:35 ZV Haerlem Da3 (Dames) - De Ham Da6 (Dames)De Planeet
6 maa 19:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve) - De Ham H4 (Heren Reserve)Sportcomplex Amerena
6 maa 19:45 De Ham H7 (Heren) - AZ&PC De Futen H3 (Heren)Zaangolf
6 maa 20:20 KZC H4 (Heren) - De Ham H6 (Heren)Sportfondsenbad Beverwijk
6 maa 20:30 De Ham Da4 (Dames) - ZV De Zaan Da4 (Dames)Zaangolf
6 maa 20:50 De Ham H2 (Heren Reserve (Bond)) - SVH H2 (Heren Reserve (Bond))De Crommenije
7 maa 14:40 De Ham De Ham BCM3 (Meisjes-B <17) - DAW DAW BCM1 (Meisjes-B <17)De Crommenije
7 maa 15:20 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Amerena
7 maa 15:25 De Ham BJ2 (Jongens-B <17) - WZ&PC Purmerend BJ1 (Jongens-B <17)De Crommenije
7 maa 15:30 WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - De Ham BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Groenhovenbad
7 maa 15:45 UZSC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - De Ham BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Krommerijn
13 maa 14:10 De Ham EG4 (Gemengd-E <11) - De Ham EG2 (Gemengd-E <11)De Crommenije
13 maa 14:10 De Ham EG3 (Gemengd-E <11) - De Otters Het Gooi EG3 (Gemengd-E <11)De Crommenije
13 maa 15:00 De Ham DG2 (Gemengd-D <13) - De Reuring DG1 (Gemengd-D <13)De Crommenije
13 maa 15:00 West-Friesland (SG) H3 (Heren) - De Ham H5 (Heren)De Waterhoorn
13 maa 15:45 De Ham Da6 (Dames) - WZ&PC Purmerend Da1 (Dames)De Crommenije
13 maa 16:30 ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) - De Ham DG1 (Gemengd-D <13)De Slag
13 maa 16:30 De Ham De Ham BCM3 (Meisjes-B <17) - KZC KZC BCM1 (Meisjes-B <17)De Crommenije
13 maa 17:15 De Ham Da5 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames)De Crommenije
13 maa 17:30 DJK-ZAR H5 (Heren) - De Ham H7 (Heren)Sportplaza Mercator
13 maa 18:00 De Ham H6 (Heren) - West-Friesland (SG) H4 (Heren)De Crommenije
13 maa 18:30 De Reuring Da1 (Dames) - De Ham Da4 (Dames)Duikerdel
13 maa 18:45 Polar Bears Da1 (Dames (Bond)) - De Ham Da1 (Dames (Bond))De Peppel
13 maa 18:45 De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - VZC VZC/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Crommenije
13 maa 18:45 ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-B <17) - De Ham De Ham BCM2 (Meisjes-B <17)De Slag
13 maa 19:00 De Otters Het Gooi CJ2 (Jongens-C <15) - De Ham CJ2 (Jongens-C <15)Sportcentrum De Zandzee
13 maa 20:15 ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17) - De Ham BJ2 (Jongens-B <17)De Slag
13 maa 20:35 West-Friesland (SG) Da1 (Dames) - De Ham Da3 (Dames)De Waterhoorn
13 maa 21:00 UZSC Da3 (Dames Reserve (Bond)) - De Ham Da2 (Dames Reserve (Bond))De Krommerijn
14 maa 15:00 De Ham BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Crommenije
14 maa 16:20 De Ham BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ENC Arnhem (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Crommenije
20 maa 14:10 De Ham EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11)De Crommenije
20 maa 14:10 De Ham EG4 (Gemengd-E <11) - ZV Haerlem EG1 (Gemengd-E <11)De Crommenije
20 maa 14:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Sportcomplex Amerena
20 maa 15:00 De Ham CJ2 (Jongens-C <15) - ZV Haerlem CJ1 (Jongens-C <15)De Crommenije
20 maa 15:15 De Aalscholver EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG3 (Gemengd-E <11)Almere Poort
20 maa 15:45 De Ham De Ham/Het Y AJ1 (Jongens-A <19) - HZC de Robben AJ1 (Jongens-A <19)De Crommenije
20 maa 16:30 De Ham H4 (Heren Reserve) - Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve)De Crommenije
20 maa 17:25 De Ham Da3 (Dames) - De Meeuwen Diemen Da1 (Dames)De Crommenije
20 maa 18:20 De Ham Da1 (Dames (Bond)) - PSV Da1 (Dames (Bond))De Crommenije
20 maa 19:40 De Ham Da2 (Dames Reserve (Bond)) - UZSC Da2 (Dames Reserve (Bond))De Crommenije
20 maa 20:30 MSV-Zeemacht Da1 (Dames) - De Ham Da6 (Dames)Het Heersdiep
20 maa 21:00 De Ham H2 (Heren Reserve (Bond)) - Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond))De Crommenije
21 maa 13:45 HZPC/Avéna (SG) Regio Noord (Jongens-B <17 (Bond)) - De Ham BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportstad Heerenveen BV
21 maa 15:00 De Ham BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Crommenije
21 maa 16:20 De Ham H3 (Heren Reserve (Bond)) - Het Y H2 (Heren Reserve (Bond))De Crommenije
21 maa 18:45 UZSC Da5 (Dames) - De Ham Da5 (Dames)De Krommerijn
21 maa 19:00 De Ham H5 (Heren) - ZV Haerlem H4 (Heren)Zaangolf
21 maa 19:45 De Ham H7 (Heren) - De Dolfijn H4 (Heren)Zaangolf
21 maa 20:30 De Ham Da4 (Dames) - ZPCH Da1 (Dames)Zaangolf
27 maa 14:30 De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Het Ravijn CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Crommenije
27 maa 18:00 Het Ravijn Da1 (Dames (Bond)) - De Ham Da1 (Dames (Bond))Het Ravijn
27 maa 18:35 ZVL-1886 Tetteroo H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Ham H2 (Heren Reserve (Bond))De Zijl
27 maa 19:30 Polar Bears Da2 (Dames Reserve (Bond)) - De Ham Da2 (Dames Reserve (Bond))De Peppel
28 maa 15:30 PSV BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - De Ham BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Sportcentrum voor studenten
3 apr 14:30 De Ham Da2 (Dames Reserve (Bond)) - PSV Da2 (Dames Reserve (Bond))De Crommenije
3 apr 15:50 De Ham H2 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H2 (Heren Reserve (Bond))De Crommenije
10 apr 14:00 ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG1 (Gemengd-E <11)De Slag
10 apr 14:10 De Ham EG3 (Gemengd-E <11) - De Aalscholver EG1 (Gemengd-E <11)De Crommenije
10 apr 14:10 De Ham EG2 (Gemengd-E <11) - De Ham EG4 (Gemengd-E <11)De Crommenije
10 apr 15:00 De Ham DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13)De Crommenije
10 apr 15:45 De Ham Da6 (Dames) - VZV Da3 (Dames)De Crommenije
10 apr 16:00 Oceanus Da1 (Dames) - De Ham Da3 (Dames)De Waterlelie
10 apr 16:30 De Ham De Ham BCM2 (Meisjes-B <17) - ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-B <17)De Crommenije
10 apr 17:00 Watervlo Da3 (Dames) - De Ham Da5 (Dames)Fletiomare
10 apr 17:00 Oceanus H3 (Heren Reserve) - De Ham H4 (Heren Reserve)De Waterlelie
10 apr 17:15 De Ham H6 (Heren) - VZV H4 (Heren)De Crommenije
10 apr 17:15 Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))t Timpke
10 apr 17:20 Waterpolo Den Haag (SG) H4 (Heren Reserve (Bond)) - De Ham H3 (Heren Reserve (Bond))Hofbad
10 apr 17:30 Het Ravijn Da2 (Dames Reserve (Bond)) - De Ham Da2 (Dames Reserve (Bond))Het Ravijn
10 apr 17:55 KZC KZC BCM1 (Meisjes-B <17) - De Ham De Ham BCM3 (Meisjes-B <17)Sportfondsenbad Beverwijk
10 apr 18:00 De Ham BJ2 (Jongens-B <17) - Het Y BJ1 (Jongens-B <17)De Crommenije
10 apr 18:15 Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames) - De Ham Da4 (Dames)De Kwakel
10 apr 18:15 De Otters Het Gooi CJ2 (Jongens-C <15) - De Ham CJ2 (Jongens-C <15)Sportcentrum De Zandzee
10 apr 18:30 De Reuring DG1 (Gemengd-D <13) - De Ham DG2 (Gemengd-D <13)Duikerdel
10 apr 18:45 De Ham H5 (Heren) - AZVD H1 (Heren)De Crommenije
10 apr 18:50 HZC de Robben AJ1 (Jongens-A <19) - De Ham De Ham/Het Y AJ1 (Jongens-A <19)De Lieberg
10 apr 19:35 De Snippen H3 (Heren) - De Ham H7 (Heren)De Meerkamp
10 apr 19:45 De Ham H2 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H2 (Heren Reserve (Bond))De Crommenije
11 apr 15:00 De Ham BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Crommenije
11 apr 16:20 De Ham BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Crommenije
17 apr 14:10 De Ham EG3 (Gemengd-E <11) - De Meeuwen Diemen EG1 (Gemengd-E <11)De Crommenije
17 apr 14:10 De Ham EG1 (Gemengd-E <11) - KZC EG1 (Gemengd-E <11)De Crommenije
17 apr 15:00 De Ham CJ2 (Jongens-C <15) - AquaWaarD CJ1 (Jongens-C <15)De Crommenije
17 apr 15:20 VZV EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG4 (Gemengd-E <11)De Heerenduinen
17 apr 15:55 De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Crommenije
17 apr 17:00 De Ham H4 (Heren Reserve) - HZC de Robben H2 (Heren Reserve)De Crommenije
17 apr 17:30 ZPCH DG1 (Gemengd-D <13) - De Ham DG2 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Koning Willem Alexander
17 apr 18:00 ZPC Woerden ZPC Woerden BCM1 (Meisjes-B <17) - De Ham De Ham BCM2 (Meisjes-B <17)Het Batensteinbad
17 apr 18:00 De Ham De Ham/Het Y AJ1 (Jongens-A <19) - DAW AJ1 (Jongens-A <19)De Crommenije
17 apr 18:15 MSV-Zeemacht H2 (Heren) - De Ham H5 (Heren)Het Heersdiep
17 apr 18:15 De Ham H7 (Heren) - De Meerkoeten H2 (Heren)Zaangolf
17 apr 18:45 De Ham Da3 (Dames) - VZV Da2 (Dames)De Crommenije
17 apr 19:00 De Ham H6 (Heren) - WZ&PC Purmerend H2 (Heren)Zaangolf
17 apr 19:00 ZV Haerlem ZV Haerlem BCM1 (Meisjes-B <17) - De Ham De Ham BCM3 (Meisjes-B <17)De Planeet
17 apr 19:10 KZC BJ1 (Jongens-B <17) - De Ham BJ2 (Jongens-B <17)Sportfondsenbad Beverwijk
17 apr 19:45 De Ham H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond))De Crommenije
17 apr 19:50 West-Friesland (SG) Da2 (Dames) - De Ham Da4 (Dames)De Waterhoorn
17 apr 20:20 ZPB H&L Productions H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Ham H2 (Heren Reserve (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
24 apr 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11) - De Ham EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Amerena
24 apr 14:10 De Ham EG4 (Gemengd-E <11) - AquaWaarD EG1 (Gemengd-E <11)De Crommenije
24 apr 14:10 De Ham EG2 (Gemengd-E <11) - VZV EG1 (Gemengd-E <11)De Crommenije
24 apr 14:30 Waterpolo Den Haag (SG) CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Hofbad
24 apr 15:00 De Ham DG2 (Gemengd-D <13) - AquaWaarD DG1 (Gemengd-D <13)De Crommenije
24 apr 15:40 De Dolfijn CJ1 (Jongens-C <15) - De Ham CJ2 (Jongens-C <15)Sloterparkbad
24 apr 15:45 De Ham DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13)De Crommenije
24 apr 16:30 De Ham Da6 (Dames) - AquaWaarD Da1 (Dames)De Crommenije
24 apr 17:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames) - De Ham Da3 (Dames)Sportcomplex Amerena
24 apr 17:15 De Ham Da4 (Dames) - De Dolfijn Da1 (Dames)De Crommenije
24 apr 18:00 De Ham BJ2 (Jongens-B <17) - DAW BJ1 (Jongens-B <17)De Crommenije
24 apr 19:00 ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19) - De Ham De Ham/Het Y AJ1 (Jongens-A <19)De Planeet
24 apr 19:00 De Ham H5 (Heren) - ZV De Zaan H7 (Heren)Zaangolf
24 apr 19:00 Het Y H3 (Heren Reserve) - De Ham H4 (Heren Reserve)Sportfondsenbad Oost
24 apr 19:15 De Ham H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond))De Crommenije
24 apr 19:40 KZC H5 (Heren) - De Ham H7 (Heren)Sportfondsenbad Beverwijk
24 apr 20:15 DWT H4 (Heren) - De Ham H6 (Heren)Boerhaavebad
24 apr 21:05 ZV Haerlem H3 (Heren Reserve (Bond)) - De Ham H3 (Heren Reserve (Bond))De Planeet
25 apr 15:45 Triton EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG3 (Gemengd-E <11)Victoriabad
25 apr 18:30 De Duinkikkers Da1 (Dames) - De Ham Da5 (Dames)Sportboulevard de Engh
1 mei 15:30 UZSC H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Ham H2 (Heren Reserve (Bond))De Krommerijn
8 mei 14:30 De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Crommenije
8 mei 15:50 De Ham H2 (Heren Reserve (Bond)) - Het Ravijn H2 (Heren Reserve (Bond))De Crommenije
22 mei 18:00 PSV CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Tongelreep
Verenigingsinformatie
NaamDe Ham
AccommodatiegegevensDe Crommenije
KROMMENIE
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.