HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging De Ham - Krommenie

TeamPoule
De Ham BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) Bond Eredivisie B
De Ham BJ2 (Jongens-B <17) 1e klasse B
De Ham BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) Bond Eredivisie A
De Ham CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) Bond Eredivisie A
De Ham Da1 (Dames (Bond)) Bond Eredivisie (Bond) A
De Ham Da2 (Dames Reserve (Bond)) Bond Reserve Eredivisie A
De Ham Da3 (Dames) 1e klasse A
De Ham Da4 (Dames) 2e klasse A
De Ham Da5 (Dames) 2e klasse B
De Ham De Ham / de Zaan BCM2 (Meisjes-B <17) 1e klasse A
De Ham DG1 (Gemengd-D <13) 1e klasse A
De Ham DG2 (Gemengd-D <13) 2e klasse A
De Ham EG1 (Gemengd-E <11) 1e klasse A
De Ham EG2 (Gemengd-E <11) 2e klasse A
De Ham H1 (Heren (Bond)) Bond Eredivisie (Bond) A
De Ham H2 (Heren Reserve (Bond)) Bond Reserve eredivisie (Bond) A
De Ham H3 (Heren Reserve (Bond)) Bond Reserve 2e divisie C
De Ham H4 (Heren Reserve) Reserve 1e klasse A
De Ham H5 (Heren) 3e klasse B
De Ham H6 (Heren) 4e klasse B
De Ham H7 (Heren) 4e klasse D
DatumTijdWedstrijdLocatie
17 sep 09:00 [Concept]BZ&PC H3 (Heren Reserve (Bond)) - De Ham H3 (Heren Reserve (Bond))De Kuil
17 sep 11:30 [Concept]ZVL-1886 Center H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Ham H2 (Heren Reserve (Bond))De Zijl
17 sep 12:20 [Concept]UZSC Da4 (Dames) - De Ham Da3 (Dames)De Krommerijn
17 sep 14:00 [Concept]Watervlo DG1 (Gemengd-D <13) - De Ham DG1 (Gemengd-D <13)Fletiomare
17 sep 14:30 [Concept]De Ham EG2 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11)De Crommenije
17 sep 14:30 [Concept]De Ham EG1 (Gemengd-E <11) - De Otters Het Gooi EG1 (Gemengd-E <11)De Crommenije
17 sep 15:10 [Concept]De Ham DG2 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13)De Crommenije
17 sep 17:15 [Concept]De Ham H5 (Heren) - WZ&PC Purmerend H2 (Heren)De Crommenije
17 sep 17:45 [Concept]Watervlo Da2 (Dames) - De Ham Da4 (Dames)Fletiomare
17 sep 19:05 [Concept]De Ham H4 (Heren Reserve) - VZC H3 (Heren Reserve)De Crommenije
17 sep 19:45 [Concept]ZV De Zaan Da2 (Dames Reserve (Bond)) - De Ham Da2 (Dames Reserve (Bond))De Slag
17 sep 22:10 [Concept]DAW H5 (Heren) - De Ham H7 (Heren)Sportcomplex Hoornsevaart
18 sep 08:30 [Concept]Domstad (SG) BJ2 (Jongens-B <17) - De Ham BJ2 (Jongens-B <17)Fletiomare
24 sep 08:30 [Concept]De Ham De Ham / de Zaan BCM2 (Meisjes-B <17) - KZC KZC/VZV BCM1 (Meisjes-B <17)De Crommenije
24 sep 09:15 [Concept]De Ham H5 (Heren) - ZPCH H3 (Heren)De Crommenije
24 sep 10:30 [Concept]VZV EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG2 (Gemengd-E <11)De Heerenduinen
24 sep 10:55 [Concept]De Ham H3 (Heren Reserve (Bond)) - VZV H2 (Heren Reserve (Bond))De Crommenije
24 sep 13:30 [Concept]Watervlo EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG1 (Gemengd-E <11)Fletiomare
24 sep 16:50 [Concept]De Ham Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center Da3 (Dames Reserve (Bond))De Crommenije
24 sep 17:05 [Concept]ZV De Zaan Da5 (Dames) - De Ham Da5 (Dames)De Slag
24 sep 18:55 [Concept]De Ham BJ2 (Jongens-B <17) - WZ&PC Purmerend BJ1 (Jongens-B <17)De Crommenije
24 sep 19:35 [Concept]JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve) - De Ham H4 (Heren Reserve)De Mirandabad
24 sep 19:40 [Concept]De Ham Da4 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames)De Crommenije
24 sep 20:50 [Concept]De Ham H2 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H2 (Heren Reserve (Bond))De Crommenije
25 sep 15:00 [Concept]De Ham BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Crommenije
25 sep 16:20 [Concept]De Ham BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Crommenije
1 okt 08:30 [Concept]De Ham H7 (Heren) - KZC H4 (Heren)De Crommenije
1 okt 09:15 [Concept]De Ham H4 (Heren Reserve) - DAW H2 (Heren Reserve)De Crommenije
1 okt 13:15 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13) - De Ham DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
1 okt 16:30 [Concept]De Ham Da4 (Dames) - De Duinkikkers Da1 (Dames)De Crommenije
1 okt 17:15 [Concept]De Ham CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Center CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))De Crommenije
1 okt 17:30 [Concept]Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames) - De Ham Da3 (Dames)De Kwakel
1 okt 18:15 [Concept]ZV Haerlem EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG2 (Gemengd-E <11)De Planeet
1 okt 18:20 [Concept]De Ham Da5 (Dames) - VZV Da2 (Dames)De Crommenije
1 okt 19:00 [Concept]Amsterdam Waterproof H1 (Heren) - De Ham H6 (Heren)Sloterparkbad
1 okt 19:15 [Concept]WIDEX GZC DONK H4 (Heren Reserve (Bond)) - De Ham H3 (Heren Reserve (Bond))Groenhovenbad
1 okt 19:30 [Concept]De Ham H1 (Heren (Bond)) - PSV H1 (Heren (Bond))De Crommenije
1 okt 19:45 [Concept]MSV-Zeemacht H1 (Heren) - De Ham H5 (Heren)Het Heersdiep
1 okt 20:50 [Concept]De Ham H2 (Heren Reserve (Bond)) - PSV H2 (Heren Reserve (Bond))De Crommenije
2 okt 15:00 [Concept]Schuurman BZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - De Ham BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))t Timpke
2 okt 16:45 [Concept]ZVL-1886 Center BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - De Ham BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Zijl
8 okt 09:00 [Concept]De Ham DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13)De Crommenije
8 okt 09:00 [Concept]DWT BJ1 (Jongens-B <17) - De Ham BJ2 (Jongens-B <17)Boerhaavebad
8 okt 09:15 [Concept]Het Ravijn H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Ham H2 (Heren Reserve (Bond))Het Ravijn
8 okt 11:40 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren Reserve) - De Ham H4 (Heren Reserve)Sportcomplex Amerena
8 okt 14:30 [Concept]De Ham EG1 (Gemengd-E <11) - HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11)De Crommenije
8 okt 14:30 [Concept]De Ham EG2 (Gemengd-E <11) - AquaWaarD EG1 (Gemengd-E <11)De Crommenije
8 okt 15:10 [Concept]De Ham DG2 (Gemengd-D <13) - AquaWaarD DG1 (Gemengd-D <13)De Crommenije
8 okt 16:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - De Ham CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Sportcomplex Amerena
8 okt 17:15 [Concept]De Ham H6 (Heren) - De Snippen H3 (Heren)De Crommenije
8 okt 18:00 [Concept]De Ham H5 (Heren) - West-Friesland (SG) H3 (Heren)De Crommenije
8 okt 18:45 [Concept]De Ham Da3 (Dames) - DWT Da1 (Dames)De Crommenije
8 okt 19:15 [Concept]MSV-Zeemacht H2 (Heren) - De Ham H7 (Heren)Het Heersdiep
8 okt 19:50 [Concept]De Ham H3 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H4 (Heren Reserve (Bond))De Crommenije
8 okt 20:00 [Concept]Het Ravijn H1 (Heren (Bond)) - De Ham H1 (Heren (Bond))Het Ravijn
8 okt 20:20 [Concept]De Snippen Da1 (Dames) - De Ham Da5 (Dames)De Meerkamp
9 okt 08:30 [Concept]Domstad (SG) Domstad (SG) BCM1 (Meisjes-B <17) - De Ham De Ham / de Zaan BCM2 (Meisjes-B <17)De Krommerijn
9 okt 16:20 [Concept]De Ham BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Polar Bears BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Crommenije
15 okt 08:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve (Bond)) - De Ham H3 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
15 okt 08:30 [Concept]De Ham BJ2 (Jongens-B <17) - ZPCH BJ1 (Jongens-B <17)De Crommenije
15 okt 09:00 [Concept]KZC Da1 (Dames) - De Ham Da3 (Dames)Sportfondsenbad Beverwijk
15 okt 09:15 [Concept]De Ham Da4 (Dames) - ZPC Woerden Da1 (Dames)De Crommenije
15 okt 09:25 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Amerena
15 okt 10:00 [Concept]De Ham H7 (Heren) - AZVD H1 (Heren)De Crommenije
15 okt 10:45 [Concept]De Ham Da5 (Dames) - JAWS Amsterdam Da1 (Dames)De Crommenije
15 okt 11:55 [Concept]De Ham H4 (Heren Reserve) - BZC Brandenburg H3 (Heren Reserve)De Crommenije
15 okt 15:45 [Concept]De Ham DG1 (Gemengd-D <13) - De Otters Het Gooi DG1 (Gemengd-D <13)De Crommenije
15 okt 16:50 [Concept]De Ham Da2 (Dames Reserve (Bond)) - UZSC Da2 (Dames Reserve (Bond))De Crommenije
15 okt 18:05 [Concept]ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) - De Ham DG2 (Gemengd-D <13)De Slag
15 okt 18:10 [Concept]De Ham Da1 (Dames (Bond)) - UZSC Da1 (Dames (Bond))De Crommenije
15 okt 18:15 [Concept]De Aalscholver H3 (Heren) - De Ham H6 (Heren)Almere Poort
15 okt 19:30 [Concept]De Ham H1 (Heren (Bond)) - WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond))De Crommenije
15 okt 20:45 [Concept]De Reuring H2 (Heren) - De Ham H5 (Heren)Duikerdel
15 okt 20:50 [Concept]De Ham H2 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H2 (Heren Reserve (Bond))De Crommenije
22 okt 09:15 [Concept]ZVL-1886 Center Da2 (Dames Reserve (Bond)) - De Ham Da2 (Dames Reserve (Bond))De Zijl
22 okt 18:45 [Concept]ZVL-1886 Center Da1 (Dames (Bond)) - De Ham Da1 (Dames (Bond))De Zijl
22 okt 20:00 [Concept]De Linge/PCG H1 (Heren (Bond)) - De Ham H1 (Heren (Bond))Caribabad
29 okt 19:30 [Concept]De Ham H1 (Heren (Bond)) - AZC H1 (Heren (Bond))De Crommenije
5 nov 08:30 [Concept]De Ham DG2 (Gemengd-D <13) - KZC DG1 (Gemengd-D <13)De Crommenije
5 nov 09:50 [Concept]De Ham Da3 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames)De Crommenije
5 nov 09:55 [Concept]VZV H4 (Heren) - De Ham H7 (Heren)De Heerenduinen
5 nov 11:20 [Concept]De Ham H6 (Heren) - De Otters Het Gooi H4 (Heren)De Crommenije
5 nov 12:30 [Concept]De Ham H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZV Haerlem H2 (Heren Reserve (Bond))De Crommenije
5 nov 14:30 [Concept]De Ham EG1 (Gemengd-E <11) - UZSC EG1 (Gemengd-E <11)De Crommenije
5 nov 14:30 [Concept]De Ham EG2 (Gemengd-E <11) - Mokum (SG) EG1 (Gemengd-E <11)De Crommenije
5 nov 16:00 [Concept]Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - De Ham CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Het Ravijn
5 nov 16:50 [Concept]De Ham Da2 (Dames Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da2 (Dames Reserve (Bond))De Crommenije
5 nov 17:15 [Concept]Aquarijn Da2 (Dames) - De Ham Da4 (Dames)Sportcomplex Merwestein
5 nov 18:10 [Concept]De Ham Da1 (Dames (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond))De Crommenije
5 nov 19:00 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) - De Ham H4 (Heren Reserve)De Kwakel
5 nov 19:00 [Concept]ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - De Ham DG1 (Gemengd-D <13)De Slag
5 nov 19:30 [Concept]Mokum (SG) Da3 (Dames) - De Ham Da5 (Dames)Sloterparkbad
5 nov 19:30 [Concept]De Ham H1 (Heren (Bond)) - ZV De Zaan H1 (Heren (Bond))De Crommenije
5 nov 20:05 [Concept]DAW DAW BCM1 (Meisjes-B <17) - De Ham De Ham / de Zaan BCM2 (Meisjes-B <17)Sportcomplex Hoornsevaart
5 nov 20:50 [Concept]De Ham H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond))De Crommenije
6 nov 16:30 [Concept]Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - De Ham BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Peppel
6 nov 17:00 [Concept]Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - De Ham BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Het Ravijn
12 nov 08:30 [Concept]De Ham De Ham / de Zaan BCM2 (Meisjes-B <17) - Domstad (SG) Domstad (SG) BCM2 (Meisjes-B <17)De Crommenije
12 nov 09:00 [Concept]BZC Brandenburg H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Ham H3 (Heren Reserve (Bond))Brandenburg
12 nov 10:25 [Concept]HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13) - De Ham DG2 (Gemengd-D <13)De Lieberg
12 nov 11:10 [Concept]UZSC H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Ham H2 (Heren Reserve (Bond))De Krommerijn
12 nov 11:30 [Concept]PSV Da2 (Dames Reserve (Bond)) - De Ham Da2 (Dames Reserve (Bond))De Tongelreep
12 nov 13:30 [Concept]UZSC H1 (Heren (Bond)) - De Ham H1 (Heren (Bond))De Krommerijn
12 nov 14:00 [Concept]ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG1 (Gemengd-E <11)De Slag
12 nov 15:45 [Concept]De Ham DG1 (Gemengd-D <13) - Watervlo DG1 (Gemengd-D <13)De Crommenije
12 nov 16:30 [Concept]De Ham BJ2 (Jongens-B <17) - KZC KZC/VZV BJ1 (Jongens-B <17)De Crommenije
12 nov 17:15 [Concept]De Ham CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Polar Bears CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))De Crommenije
12 nov 18:20 [Concept]PSV Da1 (Dames (Bond)) - De Ham Da1 (Dames (Bond))De Tongelreep
12 nov 18:45 [Concept]De Ham Da3 (Dames) - De Meeuwen Diemen Da1 (Dames)De Crommenije
12 nov 19:45 [Concept]De Ham Da4 (Dames) - De Otters Het Gooi Da1 (Dames)De Crommenije
12 nov 20:30 [Concept]De Ham H7 (Heren) - WZ&PC Purmerend H3 (Heren)De Crommenije
12 nov 21:15 [Concept]De Ham H4 (Heren Reserve) - DJK-ZAR H2 (Heren Reserve)De Crommenije
12 nov 21:30 [Concept]ZV Haerlem H6 (Heren) - De Ham H6 (Heren)De Planeet
13 nov 15:00 [Concept]De Ham BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Crommenije
13 nov 17:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - De Ham BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportcomplex Amerena
19 nov 08:30 [Concept]De Ham H6 (Heren) - De Fuut H3 (Heren)De Crommenije
19 nov 09:00 [Concept]HZC de Robben H2 (Heren Reserve) - De Ham H4 (Heren Reserve)De Lieberg
19 nov 09:15 [Concept]De Ham H5 (Heren) - ZV Haerlem H5 (Heren)De Crommenije
19 nov 10:20 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-B <17) - De Ham De Ham / de Zaan BCM2 (Meisjes-B <17)Sportcomplex Amerena
19 nov 11:10 [Concept]De Ham H3 (Heren Reserve (Bond)) - Watervlo H2 (Heren Reserve (Bond))De Crommenije
19 nov 11:45 [Concept]West-Friesland (SG) Da1 (Dames) - De Ham Da5 (Dames)De Waterhoorn
19 nov 13:00 [Concept]De Ham DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13)De Crommenije
19 nov 14:30 [Concept]De Ham EG2 (Gemengd-E <11) - DWT EG1 (Gemengd-E <11)De Crommenije
19 nov 14:30 [Concept]De Ham EG1 (Gemengd-E <11) - De Otters Het Gooi EG1 (Gemengd-E <11)De Crommenije
19 nov 15:10 [Concept]De Ham DG2 (Gemengd-D <13) - UZSC DG1 (Gemengd-D <13)De Crommenije
19 nov 16:00 [Concept]VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - De Ham CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Zwembad Den Ekkerman
19 nov 16:50 [Concept]De Ham Da2 (Dames Reserve (Bond)) - Polar Bears Da2 (Dames Reserve (Bond))De Crommenije
19 nov 18:10 [Concept]De Ham Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da1 (Dames (Bond))De Crommenije
19 nov 19:15 [Concept]De Reuring H3 (Heren) - De Ham H7 (Heren)Duikerdel
19 nov 19:30 [Concept]De Ham H1 (Heren (Bond)) - Polar Bears H1 (Heren (Bond))De Crommenije
19 nov 20:30 [Concept]ZV Haerlem Da2 (Dames) - De Ham Da3 (Dames)De Planeet
19 nov 20:50 [Concept]De Ham H2 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H2 (Heren Reserve (Bond))De Crommenije
20 nov 17:00 [Concept]ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - De Ham BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Slag
20 nov 18:30 [Concept]Het Zinkstuk Da1 (Dames) - De Ham Da4 (Dames)De Krommerijn
26 nov 08:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond)) - De Ham H3 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
26 nov 08:30 [Concept]De Ham De Ham / de Zaan BCM2 (Meisjes-B <17) - De Aalscholver De Aalscholver BCM1 (Meisjes-B <17)De Crommenije
26 nov 09:45 [Concept]DWT H4 (Heren) - De Ham H6 (Heren)Boerhaavebad
26 nov 11:15 [Concept]UZSC DG2 (Gemengd-D <13) - De Ham DG2 (Gemengd-D <13)De Krommerijn
26 nov 13:30 [Concept]Watervlo EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG1 (Gemengd-E <11)Fletiomare
26 nov 13:50 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13) - De Ham DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
26 nov 16:30 [Concept]De Ham BJ2 (Jongens-B <17) - ZV Haerlem BJ1 (Jongens-B <17)De Crommenije
26 nov 17:15 [Concept]De Ham Da4 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames)De Crommenije
26 nov 18:00 [Concept]De Ham Da5 (Dames) - KZC Da2 (Dames)De Crommenije
26 nov 18:45 [Concept]De Ham Da3 (Dames) - Mokum (SG) Da2 (Dames)De Crommenije
26 nov 19:30 [Concept]Mokum (SG) H4 (Heren Reserve) - De Ham H4 (Heren Reserve)Sportfondsenbad Oost
26 nov 19:45 [Concept]De Ham H7 (Heren) - West-Friesland (SG) H4 (Heren)De Crommenije
26 nov 21:15 [Concept]DAW H4 (Heren) - De Ham H5 (Heren)Sportcomplex Hoornsevaart
27 nov 15:00 [Concept]De Ham BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Crommenije
27 nov 15:15 [Concept]WIDEX GZC DONK BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - De Ham BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Groenhovenbad
3 dec 09:00 [Concept]AquaWaarD BJ1 (Jongens-B <17) - De Ham BJ2 (Jongens-B <17)Zwembad Waardergolf
3 dec 09:15 [Concept]ZVL-1886 Center Da3 (Dames Reserve (Bond)) - De Ham Da2 (Dames Reserve (Bond))De Zijl
3 dec 09:45 [Concept]BZC Brandenburg Da2 (Dames) - De Ham Da4 (Dames)Brandenburg
3 dec 14:30 [Concept]De Ham EG2 (Gemengd-E <11) - DAW EG1 (Gemengd-E <11)De Crommenije
3 dec 15:00 [Concept]Oceanus Da1 (Dames) - De Ham Da3 (Dames)De Waterlelie
3 dec 15:10 [Concept]De Ham DG2 (Gemengd-D <13) - Triton DG1 (Gemengd-D <13)De Crommenije
3 dec 15:25 [Concept]ZV De Zaan H9 (Heren) - De Ham H7 (Heren)De Slag
3 dec 16:30 [Concept]De Ham H6 (Heren) - ZV De Zaan H10 (Heren)De Crommenije
3 dec 17:15 [Concept]De Ham CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))De Crommenije
3 dec 18:20 [Concept]De Ham H5 (Heren) - Mokum (SG) H7 (Heren)De Crommenije
3 dec 18:55 [Concept]De Otters Het Gooi DG1 (Gemengd-D <13) - De Ham DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum De Zandzee
3 dec 19:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond)) - De Ham H1 (Heren (Bond))Sportcomplex Amerena
3 dec 19:00 [Concept]Aquarijn Da3 (Dames) - De Ham Da5 (Dames)Sportcomplex Merwestein
3 dec 20:25 [Concept]De Otters Het Gooi De Otters Het Gooi BCM1 (Meisjes-B <17) - De Ham De Ham / de Zaan BCM2 (Meisjes-B <17)Sportcentrum De Zandzee
3 dec 20:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Ham H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
3 dec 20:45 [Concept]De Ham H4 (Heren Reserve) - Oceanus H2 (Heren Reserve)De Crommenije
4 dec 15:00 [Concept]De Ham BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Crommenije
4 dec 17:00 [Concept]ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - De Ham BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Slag
10 dec 08:30 [Concept]De Ham Da4 (Dames) - Watervlo Da2 (Dames)De Crommenije
10 dec 09:15 [Concept]De Ham H7 (Heren) - DAW H5 (Heren)De Crommenije
10 dec 09:15 [Concept]ZPB H&L Productions H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Ham H2 (Heren Reserve (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
10 dec 11:35 [Concept]HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG1 (Gemengd-E <11)De Lieberg
10 dec 12:35 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13) - De Ham DG2 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
10 dec 14:00 [Concept]ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) - De Ham EG2 (Gemengd-E <11)De Slag
10 dec 14:20 [Concept]ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - De Ham CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
10 dec 15:45 [Concept]De Ham DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13)De Crommenije
10 dec 16:50 [Concept]De Ham Da2 (Dames Reserve (Bond)) - Het Ravijn Da2 (Dames Reserve (Bond))De Crommenije
10 dec 18:20 [Concept]De Ham Da1 (Dames (Bond)) - Het Ravijn Da1 (Dames (Bond))De Crommenije
10 dec 18:35 [Concept]VZC H3 (Heren Reserve) - De Ham H4 (Heren Reserve)De Vallei
10 dec 19:00 [Concept]WZ&PC Purmerend H2 (Heren) - De Ham H5 (Heren)Spurd-Leeghwaterbad
10 dec 19:40 [Concept]ZPB H&L Productions H1 (Heren (Bond)) - De Ham H1 (Heren (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
10 dec 19:50 [Concept]De Ham H3 (Heren Reserve (Bond)) - BZ&PC H3 (Heren Reserve (Bond))De Crommenije
10 dec 20:45 [Concept]De Ham BJ2 (Jongens-B <17) - Domstad (SG) BJ2 (Jongens-B <17)De Crommenije
10 dec 21:30 [Concept]De Ham Da3 (Dames) - UZSC Da4 (Dames)De Crommenije
11 dec 16:20 [Concept]De Ham BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Schuurman BZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Crommenije
11 dec 17:00 [Concept]WIDEX GZC DONK BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - De Ham BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Groenhovenbad
17 dec 10:25 [Concept]HZC de Robben HZC de Robben BCM1 (Meisjes-B <17) - De Ham De Ham / de Zaan BCM2 (Meisjes-B <17)De Lieberg
17 dec 14:30 [Concept]De Ham EG2 (Gemengd-E <11) - KZC EG1 (Gemengd-E <11)De Crommenije
17 dec 16:30 [Concept]ZV De Zaan Da4 (Dames) - De Ham Da4 (Dames)De Slag
17 dec 16:30 [Concept]De Ham H6 (Heren) - ZPCH H4 (Heren)De Crommenije
17 dec 17:15 [Concept]Mokum (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - De Ham BJ2 (Jongens-B <17)Sloterparkbad
17 dec 17:15 [Concept]De Ham Da5 (Dames) - De Reuring Da1 (Dames)De Crommenije
17 dec 18:00 [Concept]De Ham H4 (Heren Reserve) - DWT H2 (Heren Reserve)De Crommenije
17 dec 18:30 [Concept]Watervlo Da1 (Dames) - De Ham Da3 (Dames)Fletiomare
17 dec 18:45 [Concept]Mokum (SG) H3 (Heren Reserve (Bond)) - De Ham H3 (Heren Reserve (Bond))Sloterparkbad
17 dec 19:30 [Concept]De Ham H1 (Heren (Bond)) - ZVL-1886 Center H1 (Heren (Bond))De Crommenije
17 dec 20:50 [Concept]De Ham H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center H2 (Heren Reserve (Bond))De Crommenije
18 dec 18:00 [Concept]Polar Bears BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - De Ham BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Peppel
14 jan 09:00 [Concept]VZV H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Ham H3 (Heren Reserve (Bond))De Heerenduinen
14 jan 11:30 [Concept]KZC KZC/VZV BCM1 (Meisjes-B <17) - De Ham De Ham / de Zaan BCM2 (Meisjes-B <17)Sportfondsenbad Beverwijk
14 jan 12:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) - De Ham Da4 (Dames)Sportcomplex Amerena
14 jan 14:00 [Concept]Watervlo DG1 (Gemengd-D <13) - De Ham DG1 (Gemengd-D <13)Fletiomare
14 jan 14:30 [Concept]De Ham EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11)De Crommenije
14 jan 14:30 [Concept]De Ham EG2 (Gemengd-E <11) - VZV EG1 (Gemengd-E <11)De Crommenije
14 jan 16:00 [Concept]ZVL-1886 Center CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - De Ham CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))De Zijl
14 jan 17:15 [Concept]De Ham Da5 (Dames) - ZV De Zaan Da5 (Dames)De Crommenije
14 jan 17:30 [Concept]WZ&PC Purmerend BJ1 (Jongens-B <17) - De Ham BJ2 (Jongens-B <17)Spurd-Leeghwaterbad
14 jan 19:00 [Concept]AZC H1 (Heren (Bond)) - De Ham H1 (Heren (Bond))AquaRijn
14 jan 19:05 [Concept]De Ham H4 (Heren Reserve) - JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve)De Crommenije
14 jan 19:40 [Concept]ZPCH H3 (Heren) - De Ham H5 (Heren)Sportcomplex Koning Willem Alexander
14 jan 20:00 [Concept]MNC Dordrecht H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Ham H2 (Heren Reserve (Bond))Sportboulevard
15 jan 16:20 [Concept]De Ham BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Crommenije
15 jan 17:00 [Concept]Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - De Ham BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Het Ravijn
21 jan 08:30 [Concept]De Ham De Ham / de Zaan BCM2 (Meisjes-B <17) - HZC de Robben HZC de Robben BCM1 (Meisjes-B <17)De Crommenije
21 jan 09:00 [Concept]KZC EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG2 (Gemengd-E <11)Sportfondsenbad Beverwijk
21 jan 09:40 [Concept]UZSC Da3 (Dames Reserve (Bond)) - De Ham Da2 (Dames Reserve (Bond))De Krommerijn
21 jan 10:30 [Concept]DWT H2 (Heren Reserve) - De Ham H4 (Heren Reserve)Boerhaavebad
21 jan 14:50 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13) - De Ham DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
21 jan 16:30 [Concept]De Ham BJ2 (Jongens-B <17) - Mokum (SG) BJ1 (Jongens-B <17)De Crommenije
21 jan 17:10 [Concept]ZPCH H4 (Heren) - De Ham H6 (Heren)Sportcomplex Koning Willem Alexander
21 jan 17:15 [Concept]De Ham CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))De Crommenije
21 jan 18:45 [Concept]De Ham Da3 (Dames) - Watervlo Da1 (Dames)De Crommenije
21 jan 19:45 [Concept]WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond)) - De Ham H1 (Heren (Bond))Groenhovenbad
21 jan 19:50 [Concept]De Ham H3 (Heren Reserve (Bond)) - Mokum (SG) H3 (Heren Reserve (Bond))De Crommenije
21 jan 20:40 [Concept]De Reuring Da1 (Dames) - De Ham Da5 (Dames)Duikerdel
21 jan 20:45 [Concept]De Ham Da4 (Dames) - ZV De Zaan Da4 (Dames)De Crommenije
21 jan 21:10 [Concept]WIDEX GZC DONK H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Ham H2 (Heren Reserve (Bond))Groenhovenbad
22 jan 09:15 [Concept]UZSC EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG1 (Gemengd-E <11)De Krommerijn
22 jan 15:00 [Concept]De Ham BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Center BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Crommenije
22 jan 16:20 [Concept]De Ham BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Crommenije
28 jan 08:30 [Concept]De Ham DG2 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13)De Crommenije
28 jan 09:10 [Concept]De Ham Da3 (Dames) - KZC Da1 (Dames)De Crommenije
28 jan 09:40 [Concept]ZPCH BJ1 (Jongens-B <17) - De Ham BJ2 (Jongens-B <17)Sportcomplex Koning Willem Alexander
28 jan 09:55 [Concept]AZVD H1 (Heren) - De Ham H7 (Heren)De Crommenije
28 jan 10:40 [Concept]De Ham H6 (Heren) - De Aalscholver H3 (Heren)De Crommenije
28 jan 11:15 [Concept]BZC Brandenburg H3 (Heren Reserve) - De Ham H4 (Heren Reserve)Brandenburg
28 jan 11:25 [Concept]De Ham H5 (Heren) - De Reuring H2 (Heren)De Crommenije
28 jan 12:35 [Concept]De Ham H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve (Bond))De Crommenije
28 jan 14:30 [Concept]De Ham EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11)De Crommenije
28 jan 15:45 [Concept]De Ham DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13)De Crommenije
28 jan 16:50 [Concept]De Ham Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZV De Zaan Da2 (Dames Reserve (Bond))De Crommenije
28 jan 18:10 [Concept]De Ham Da1 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond))De Crommenije
28 jan 19:05 [Concept]JAWS Amsterdam Da1 (Dames) - De Ham Da5 (Dames)De Mirandabad
28 jan 19:30 [Concept]De Ham H1 (Heren (Bond)) - Het Ravijn H1 (Heren (Bond))De Crommenije
28 jan 20:00 [Concept]ZPC Woerden Da1 (Dames) - De Ham Da4 (Dames)Het Batensteinbad
28 jan 20:50 [Concept]De Ham H2 (Heren Reserve (Bond)) - Het Ravijn H2 (Heren Reserve (Bond))De Crommenije
4 feb 08:30 [Concept]De Ham De Ham / de Zaan BCM2 (Meisjes-B <17) - Domstad (SG) Domstad (SG) BCM1 (Meisjes-B <17)De Crommenije
4 feb 09:15 [Concept]De Ham H4 (Heren Reserve) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren Reserve)De Crommenije
4 feb 09:45 [Concept]AquaWaarD DG1 (Gemengd-D <13) - De Ham DG2 (Gemengd-D <13)Zwembad Waardergolf
4 feb 09:50 [Concept]UZSC Da2 (Dames Reserve (Bond)) - De Ham Da2 (Dames Reserve (Bond))De Krommerijn
4 feb 11:30 [Concept]AquaWaarD EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG2 (Gemengd-E <11)Zwembad Waardergolf
4 feb 15:45 [Concept]De Ham DG1 (Gemengd-D <13) - De Otters Het Gooi DG1 (Gemengd-D <13)De Crommenije
4 feb 16:30 [Concept]AZC H4 (Heren Reserve (Bond)) - De Ham H3 (Heren Reserve (Bond))AquaRijn
4 feb 16:30 [Concept]De Ham BJ2 (Jongens-B <17) - DWT BJ1 (Jongens-B <17)De Crommenije
4 feb 17:15 [Concept]De Ham CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))De Crommenije
4 feb 18:20 [Concept]De Ham Da5 (Dames) - De Snippen Da1 (Dames)De Crommenije
4 feb 18:50 [Concept]De Otters Het Gooi EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG1 (Gemengd-E <11)Sportcentrum De Zandzee
4 feb 19:05 [Concept]De Ham H7 (Heren) - MSV-Zeemacht H2 (Heren)De Crommenije
4 feb 19:35 [Concept]De Snippen H3 (Heren) - De Ham H6 (Heren)De Meerkamp
4 feb 19:50 [Concept]West-Friesland (SG) H3 (Heren) - De Ham H5 (Heren)De Waterhoorn
4 feb 20:00 [Concept]DWT Da1 (Dames) - De Ham Da3 (Dames)Boerhaavebad
4 feb 20:50 [Concept]De Ham H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond))De Crommenije
11 feb 16:00 [Concept]Polar Bears CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - De Ham CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))De Peppel
11 feb 18:00 [Concept]UZSC Da1 (Dames (Bond)) - De Ham Da1 (Dames (Bond))De Krommerijn
11 feb 19:45 [Concept]ZVL-1886 Center H1 (Heren (Bond)) - De Ham H1 (Heren (Bond))De Zijl
12 feb 15:00 [Concept]De Ham BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Crommenije
12 feb 16:20 [Concept]De Ham BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - WIDEX GZC DONK BJ2 (Jongens-B <17 (Bond))De Crommenije
18 feb 16:50 [Concept]De Ham Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center Da2 (Dames Reserve (Bond))De Crommenije
18 feb 18:10 [Concept]De Ham Da1 (Dames (Bond)) - ZVL-1886 Center Da1 (Dames (Bond))De Crommenije
18 feb 19:30 [Concept]De Ham H1 (Heren (Bond)) - ZPB H&L Productions H1 (Heren (Bond))De Crommenije
18 feb 20:50 [Concept]De Ham H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPB H&L Productions H2 (Heren Reserve (Bond))De Crommenije
4 maa 10:30 [Concept]KZC H4 (Heren) - De Ham H7 (Heren)Sportfondsenbad Beverwijk
4 maa 10:35 [Concept]PSV H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Ham H2 (Heren Reserve (Bond))De Tongelreep
4 maa 11:20 [Concept]VZV Da2 (Dames) - De Ham Da5 (Dames)De Heerenduinen
4 maa 14:30 [Concept]De Ham EG1 (Gemengd-E <11) - Watervlo EG1 (Gemengd-E <11)De Crommenije
4 maa 14:30 [Concept]De Ham EG2 (Gemengd-E <11) - ZV Haerlem EG1 (Gemengd-E <11)De Crommenije
4 maa 16:20 [Concept]WIDEX GZC DONK Da2 (Dames Reserve (Bond)) - De Ham Da2 (Dames Reserve (Bond))Groenhovenbad
4 maa 17:15 [Concept]De Ham H6 (Heren) - Amsterdam Waterproof H1 (Heren)De Crommenije
4 maa 18:00 [Concept]De Ham H5 (Heren) - MSV-Zeemacht H1 (Heren)De Crommenije
4 maa 18:45 [Concept]De Ham Da3 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames)De Crommenije
4 maa 18:45 [Concept]WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond)) - De Ham Da1 (Dames (Bond))Groenhovenbad
4 maa 19:50 [Concept]De Ham H3 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H4 (Heren Reserve (Bond))De Crommenije
4 maa 20:00 [Concept]PSV H1 (Heren (Bond)) - De Ham H1 (Heren (Bond))De Tongelreep
4 maa 20:05 [Concept]DAW H2 (Heren Reserve) - De Ham H4 (Heren Reserve)Sportcomplex Hoornsevaart
4 maa 20:15 [Concept]ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - De Ham DG1 (Gemengd-D <13)De Slag
5 maa 16:20 [Concept]De Ham BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Crommenije
5 maa 17:45 [Concept]De Duinkikkers Da1 (Dames) - De Ham Da4 (Dames)Sportboulevard de Engh
11 maa 08:30 [Concept]De Ham De Ham / de Zaan BCM2 (Meisjes-B <17) - DAW DAW BCM1 (Meisjes-B <17)De Crommenije
11 maa 09:15 [Concept]De Ham H7 (Heren) - VZV H4 (Heren)De Crommenije
11 maa 10:00 [Concept]KZC DG1 (Gemengd-D <13) - De Ham DG2 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad Beverwijk
11 maa 10:00 [Concept]De Ham H4 (Heren Reserve) - Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve)De Crommenije
11 maa 11:55 [Concept]De Ham DG1 (Gemengd-D <13) - Watervlo DG1 (Gemengd-D <13)De Crommenije
11 maa 14:15 [Concept]Mokum (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG2 (Gemengd-E <11)Sloterparkbad
11 maa 15:20 [Concept]De Ham CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))De Crommenije
11 maa 16:50 [Concept]De Ham Da2 (Dames Reserve (Bond)) - PSV Da2 (Dames Reserve (Bond))De Crommenije
11 maa 18:10 [Concept]De Ham Da1 (Dames (Bond)) - PSV Da1 (Dames (Bond))De Crommenije
11 maa 18:30 [Concept]Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames) - De Ham Da3 (Dames)De Kwakel
11 maa 19:30 [Concept]De Ham H1 (Heren (Bond)) - De Linge/PCG H1 (Heren (Bond))De Crommenije
11 maa 19:40 [Concept]De Otters Het Gooi H4 (Heren) - De Ham H6 (Heren)Sportcentrum De Zandzee
11 maa 20:35 [Concept]De Ham Da4 (Dames) - Aquarijn Da2 (Dames)De Crommenije
11 maa 21:20 [Concept]De Ham Da5 (Dames) - Mokum (SG) Da3 (Dames)De Crommenije
11 maa 21:30 [Concept]ZV Haerlem H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Ham H3 (Heren Reserve (Bond))De Planeet
12 maa 14:00 [Concept]Polar Bears Da2 (Dames Reserve (Bond)) - De Ham Da2 (Dames Reserve (Bond))De Peppel
12 maa 15:00 [Concept]Schuurman BZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - De Ham BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))t Timpke
12 maa 19:00 [Concept]Polar Bears Da1 (Dames (Bond)) - De Ham Da1 (Dames (Bond))De Peppel
18 maa 19:30 [Concept]De Ham H1 (Heren (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond))De Crommenije
19 maa 16:20 [Concept]De Ham BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Polar Bears BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Crommenije
19 maa 17:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - De Ham BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Sportcomplex Amerena
25 maa 08:30 [Concept]Domstad (SG) Domstad (SG) BCM2 (Meisjes-B <17) - De Ham De Ham / de Zaan BCM2 (Meisjes-B <17)Fletiomare
25 maa 09:15 [Concept]Het Ravijn Da2 (Dames Reserve (Bond)) - De Ham Da2 (Dames Reserve (Bond))Het Ravijn
25 maa 10:30 [Concept]De Ham DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13)De Crommenije
25 maa 11:55 [Concept]KZC KZC/VZV BJ1 (Jongens-B <17) - De Ham BJ2 (Jongens-B <17)Sportfondsenbad Beverwijk
25 maa 14:30 [Concept]De Ham EG1 (Gemengd-E <11) - HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11)De Crommenije
25 maa 15:10 [Concept]De Ham DG2 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13)De Crommenije
25 maa 17:15 [Concept]De Ham H6 (Heren) - ZV Haerlem H6 (Heren)De Crommenije
25 maa 17:30 [Concept]WZ&PC Purmerend H3 (Heren) - De Ham H7 (Heren)Spurd-Leeghwaterbad
25 maa 18:30 [Concept]ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) - De Ham H1 (Heren (Bond))De Slag
25 maa 18:45 [Concept]Het Ravijn Da1 (Dames (Bond)) - De Ham Da1 (Dames (Bond))Het Ravijn
25 maa 18:45 [Concept]De Meeuwen Diemen Da1 (Dames) - De Ham Da3 (Dames)Weth. F.B. Duran
25 maa 19:50 [Concept]De Ham H3 (Heren Reserve (Bond)) - BZC Brandenburg H2 (Heren Reserve (Bond))De Crommenije
25 maa 20:30 [Concept]DJK-ZAR H2 (Heren Reserve) - De Ham H4 (Heren Reserve)Sportplaza Mercator
25 maa 21:00 [Concept]ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Ham H2 (Heren Reserve (Bond))De Slag
25 maa 21:55 [Concept]De Otters Het Gooi Da1 (Dames) - De Ham Da4 (Dames)Sportcentrum De Zandzee
26 maa 15:00 [Concept]De Ham BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Crommenije
26 maa 15:35 [Concept]Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - De Ham BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Het Ravijn
1 apr 08:30 [Concept]De Ham De Ham / de Zaan BCM2 (Meisjes-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-B <17)De Crommenije
1 apr 09:15 [Concept]De Ham Da4 (Dames) - Het Zinkstuk Da1 (Dames)De Crommenije
1 apr 09:15 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13) - De Ham DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
1 apr 10:00 [Concept]De Ham H7 (Heren) - De Reuring H3 (Heren)De Crommenije
1 apr 10:10 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Amerena
1 apr 10:45 [Concept]De Ham Da5 (Dames) - West-Friesland (SG) Da1 (Dames)De Crommenije
1 apr 11:00 [Concept]Watervlo H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Ham H3 (Heren Reserve (Bond))Fletiomare
1 apr 11:30 [Concept]De Ham H4 (Heren Reserve) - HZC de Robben H2 (Heren Reserve)De Crommenije
1 apr 16:00 [Concept]ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - De Ham CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))De Slag
1 apr 16:50 [Concept]De Ham Da2 (Dames Reserve (Bond)) - UZSC Da3 (Dames Reserve (Bond))De Crommenije
1 apr 17:55 [Concept]De Ham Da3 (Dames) - ZV Haerlem Da2 (Dames)De Crommenije
1 apr 18:30 [Concept]De Fuut H3 (Heren) - De Ham H6 (Heren)MFA Safari
1 apr 18:45 [Concept]DWT EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG2 (Gemengd-E <11)Boerhaavebad
1 apr 19:30 [Concept]De Ham H1 (Heren (Bond)) - UZSC H1 (Heren (Bond))De Crommenije
1 apr 20:45 [Concept]ZV Haerlem H5 (Heren) - De Ham H5 (Heren)De Planeet
1 apr 20:50 [Concept]De Ham H2 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H2 (Heren Reserve (Bond))De Crommenije
2 apr 08:30 [Concept]UZSC DG1 (Gemengd-D <13) - De Ham DG2 (Gemengd-D <13)De Krommerijn
2 apr 16:45 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - De Ham BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportcomplex Amerena
2 apr 17:00 [Concept]ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - De Ham BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
8 apr 17:00 [Concept]ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) - De Ham Da1 (Dames (Bond))De Slag
15 apr 09:15 [Concept]Polar Bears H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Ham H2 (Heren Reserve (Bond))De Peppel
15 apr 10:40 [Concept]KZC Da2 (Dames) - De Ham Da5 (Dames)Sportfondsenbad Beverwijk
15 apr 11:15 [Concept]West-Friesland (SG) H4 (Heren) - De Ham H7 (Heren)De Waterhoorn
15 apr 14:30 [Concept]De Ham EG1 (Gemengd-E <11) - UZSC EG1 (Gemengd-E <11)De Crommenije
15 apr 15:10 [Concept]De Ham DG2 (Gemengd-D <13) - UZSC DG2 (Gemengd-D <13)De Crommenije
15 apr 17:15 [Concept]De Ham CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))De Crommenije
15 apr 18:15 [Concept]Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) - De Ham Da4 (Dames)De Kwakel
15 apr 18:20 [Concept]De Ham H6 (Heren) - DWT H4 (Heren)De Crommenije
15 apr 18:55 [Concept]De Otters Het Gooi DG1 (Gemengd-D <13) - De Ham DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum De Zandzee
15 apr 19:05 [Concept]De Ham H5 (Heren) - DAW H4 (Heren)De Crommenije
15 apr 19:15 [Concept]ZV Haerlem BJ1 (Jongens-B <17) - De Ham BJ2 (Jongens-B <17)De Planeet
15 apr 19:45 [Concept]De Aalscholver De Aalscholver BCM1 (Meisjes-B <17) - De Ham De Ham / de Zaan BCM2 (Meisjes-B <17)Almere Poort
15 apr 19:50 [Concept]De Ham H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond))De Crommenije
15 apr 20:00 [Concept]Polar Bears H1 (Heren (Bond)) - De Ham H1 (Heren (Bond))De Peppel
15 apr 20:15 [Concept]Mokum (SG) Da2 (Dames) - De Ham Da3 (Dames)Sportfondsenbad Oost
15 apr 20:45 [Concept]De Ham H4 (Heren Reserve) - Mokum (SG) H4 (Heren Reserve)De Crommenije
16 apr 17:00 [Concept]MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - De Ham BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Sportboulevard
22 apr 09:00 [Concept]De Ham De Ham / de Zaan BCM2 (Meisjes-B <17) - De Otters Het Gooi De Otters Het Gooi BCM1 (Meisjes-B <17)De Crommenije
22 apr 10:35 [Concept]De Ham DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13)De Crommenije
22 apr 14:30 [Concept]De Ham EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11)De Crommenije
22 apr 15:00 [Concept]Oceanus H2 (Heren Reserve) - De Ham H4 (Heren Reserve)De Waterlelie
22 apr 15:10 [Concept]De Ham H7 (Heren) - ZV De Zaan H9 (Heren)De Crommenije
22 apr 16:30 [Concept]De Ham BJ2 (Jongens-B <17) - AquaWaarD BJ1 (Jongens-B <17)De Crommenije
22 apr 16:30 [Concept]DAW EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG2 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Hoornsevaart
22 apr 17:15 [Concept]De Ham Da4 (Dames) - BZC Brandenburg Da2 (Dames)De Crommenije
22 apr 17:50 [Concept]ZV De Zaan H10 (Heren) - De Ham H6 (Heren)De Slag
22 apr 18:00 [Concept]De Ham Da5 (Dames) - Aquarijn Da3 (Dames)De Crommenije
22 apr 18:45 [Concept]De Ham Da3 (Dames) - Oceanus Da1 (Dames)De Crommenije
22 apr 21:00 [Concept]Mokum (SG) H7 (Heren) - De Ham H5 (Heren)Sportfondsenbad Oost
23 apr 15:15 [Concept]WIDEX GZC DONK BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - De Ham BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Groenhovenbad
23 apr 16:30 [Concept]Triton DG1 (Gemengd-D <13) - De Ham DG2 (Gemengd-D <13)Victoriabad
30 apr 15:00 [Concept]De Ham BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - WIDEX GZC DONK BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Crommenije
Er zijn geen uitslagen bekend.
Verenigingsinformatie
NaamDe Ham
AccommodatiegegevensDe Crommenije
KROMMENIE
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.