HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging Zwemvereniging Westland - 's Gravenzande

DatumTijdWedstrijdLocatie
15 jan 14:45 Zwemvereniging Westland MINI1 (Mini polo) - Zwemvereniging Westland MINI1 (Mini polo)Zwembad Maesemunde
15 jan 16:45 Z&PC De Gouwe De Gouwe EG*2 (Gemengd-E <11) - Zwemvereniging Westland EG1 (Gemengd-E <11)De Sniep
15 jan 17:00 Zwemvereniging Westland Westland DG*1 (Gemengd-D <13) - ZVVS DG2 (Gemengd-D <13)Zwembad Maesemunde
15 jan 17:45 Zwemvereniging Westland Da1 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da4 (Dames)Zwembad Maesemunde
15 jan 18:30 Zwemvereniging Westland AJ1 (Jongens-A <19) - Katwijk Katwijk AJ*1 (Jongens-A <19)Zwembad Maesemunde
15 jan 19:15 WZC (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - Zwemvereniging Westland Westland CJ*1 (Jongens-C <15)De Veur
15 jan 19:15 Zwemvereniging Westland H2 (Heren) - SVH H5 (Heren)Zwembad Maesemunde
15 jan 20:15 SBC2000 H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Westland H1 (Heren (Bond))Zwembad de Wisselaar
15 jan 20:30 AZL H3 (Heren) - Zwemvereniging Westland H3 (Heren)De Fluit
22 jan 14:15 ZVL-1886 Center EG1 (Gemengd-E <11) - Zwemvereniging Westland EG1 (Gemengd-E <11)Vijf Meibad
22 jan 17:00 Zwemvereniging Westland Westland CJ*1 (Jongens-C <15) - WZK Zwemmen WZK/AZL CJ 1 (Jongens-C <15)Zwembad Maesemunde
22 jan 17:35 AZC Da2 (Dames) - Zwemvereniging Westland Da1 (Dames)AquaRijn
22 jan 17:45 De Kempvis De Kempvis BJ*1 (Jongens-A <19) - Zwemvereniging Westland AJ1 (Jongens-A <19)Rivièrabad
22 jan 18:10 Z&PC Rotterdam H5 (Heren) - Zwemvereniging Westland H2 (Heren)Sportfondsenbad Rdam-Noord
22 jan 21:10 BZC H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Westland H1 (Heren (Bond))De Hofstee
29 jan 17:00 Zwemvereniging Westland EG1 (Gemengd-E <11) - De Plas EG1 (Gemengd-E <11)Zwembad Maesemunde
29 jan 17:40 Zwemvereniging Westland Westland DG*1 (Gemengd-D <13) - Wiekslag DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Maesemunde
29 jan 18:25 Zwemvereniging Westland Da1 (Dames) - Sassenheim Da2 (Dames)Zwembad Maesemunde
29 jan 19:10 Zwemvereniging Westland H3 (Heren) - NZ&PC H2 (Heren)Zwembad Maesemunde
29 jan 19:55 Zwemvereniging Westland AJ1 (Jongens-A <19) - ZPB H&L Productions BJ2 (Jongens-A <19)Zwembad Maesemunde
30 jan 16:55 Z&PC De Gouwe CJ1 (Jongens-C <15) - Zwemvereniging Westland Westland CJ*1 (Jongens-C <15)De Sniep
5 feb 16:30 Zwemvereniging Westland EG1 (Gemengd-E <11) - OZV EG1 (Gemengd-E <11)Zwembad Maesemunde
5 feb 17:10 Zwemvereniging Westland Westland CJ*1 (Jongens-C <15) - NZ&PC NZ&PC CJ*1 (Jongens-C <15)Zwembad Maesemunde
5 feb 17:55 Zwemvereniging Westland H3 (Heren) - Aquadraat (SG) H5 (Heren)Zwembad Maesemunde
5 feb 18:40 Zwemvereniging Westland Da1 (Dames) - De Linge/PCG (SG) Da2 (Dames)Zwembad Maesemunde
5 feb 19:25 Zwemvereniging Westland H1 (Heren (Bond)) - Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond))Zwembad Maesemunde
5 feb 20:30 Zwemvereniging Westland AJ1 (Jongens-A <19) - De Linge/PCG (SG) AJ1 (Jongens-A <19)Zwembad Maesemunde
5 feb 21:15 Zwemvereniging Westland H2 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H4 (Heren)Zwembad Maesemunde
12 feb 13:55 ZPB H&L Productions DG3 (Gemengd-D <13) - Zwemvereniging Westland Westland DG*1 (Gemengd-D <13)Inge de Bruijn Zwembad
12 feb 14:30 ZVL-1886 Center EG3 (Gemengd-E <11) - Zwemvereniging Westland EG1 (Gemengd-E <11)De Zijl
12 feb 15:15 WIDEX GZC DONK Widex GZC DONK CJ*2 (Jongens-C <15) - Zwemvereniging Westland Westland CJ*1 (Jongens-C <15)Groenhovenbad
12 feb 17:45 ZVS H1 (Heren) - Zwemvereniging Westland H2 (Heren)De Wellen
12 feb 18:15 SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames) - Zwemvereniging Westland Da1 (Dames)De Rozenburcht
12 feb 19:00 SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 (Jongens-A <19) - Zwemvereniging Westland AJ1 (Jongens-A <19)De Rozenburcht
13 feb 17:00 Waterpolo Residentie (SG) H4 (Heren) - Zwemvereniging Westland H3 (Heren)Zuiderparkbad
19 feb 19:45 OZV H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Westland H1 (Heren (Bond))H2O
12 maa 17:00 Zwemvereniging Westland Westland CJ*1 (Jongens-C <15) - Katwijk CJ1 (Jongens-C <15)Zwembad Maesemunde
12 maa 17:45 Zwemvereniging Westland AJ1 (Jongens-A <19) - MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-A <19)Zwembad Maesemunde
12 maa 18:30 Zwemvereniging Westland Da1 (Dames) - De Reigers (SG) Da1 (Dames)Zwembad Maesemunde
12 maa 19:15 Zwemvereniging Westland H1 (Heren (Bond)) - ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond))Zwembad Maesemunde
19 maa 17:00 Zwemvereniging Westland EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Center EG1 (Gemengd-E <11)Zwembad Maesemunde
19 maa 17:40 Zwemvereniging Westland Da1 (Dames) - AZC Da2 (Dames)Zwembad Maesemunde
19 maa 18:15 WZK Zwemmen WZK/AZL CJ 1 (Jongens-C <15) - Zwemvereniging Westland Westland CJ*1 (Jongens-C <15)Sterrenbad
19 maa 18:25 Zwemvereniging Westland AJ1 (Jongens-A <19) - De Kempvis De Kempvis BJ*1 (Jongens-A <19)Zwembad Maesemunde
19 maa 19:10 Zwemvereniging Westland H2 (Heren) - Z&PC Rotterdam H5 (Heren)Zwembad Maesemunde
20 maa 15:25 Wave H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Westland H1 (Heren (Bond))Kerkpolder
26 maa 15:30 BZ&PC H7 (Heren) - Zwemvereniging Westland H3 (Heren)De Kuil
26 maa 17:20 ZVVS H4 (Heren) - Zwemvereniging Westland H2 (Heren)De Kulk
26 maa 17:40 Sassenheim CJ1 (Jongens-C <15) - Zwemvereniging Westland Westland CJ*1 (Jongens-C <15)Wasbeek
26 maa 17:50 ZVL-1886 Center Da8 (Dames) - Zwemvereniging Westland Da1 (Dames)De Zijl
26 maa 20:00 De Kempvis H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Westland H1 (Heren (Bond))Rivièrabad
27 maa 17:00 Zwemvereniging Westland H1 (Heren (Bond)) - Wave H1 (Heren (Bond))Zwembad Maesemunde
2 apr 17:00 Zwemvereniging Westland EG1 (Gemengd-E <11) - BZ&PC BZ&PC EG*1 (Gemengd-E <11)Zwembad Maesemunde
2 apr 17:40 Zwemvereniging Westland Westland DG*1 (Gemengd-D <13) - SVH DG3 (Gemengd-D <13)Zwembad Maesemunde
2 apr 18:25 Zwemvereniging Westland Westland CJ*1 (Jongens-C <15) - ZVL-1886 Center CJ2 (Jongens-C <15)Zwembad Maesemunde
2 apr 19:10 Zwemvereniging Westland AJ1 (Jongens-A <19) - Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/de Lansingh AJ1 (Jongens-A <19)Zwembad Maesemunde
2 apr 19:55 Zwemvereniging Westland H3 (Heren) - De Vliet (SG) H4 (Heren)Zwembad Maesemunde
2 apr 20:40 Zwemvereniging Westland H1 (Heren (Bond)) - De Reigers (SG) H1 (Heren (Bond))Zwembad Maesemunde
9 apr 15:40 De Kempvis Da3 (Dames) - Zwemvereniging Westland Da1 (Dames)Rivièrabad
9 apr 15:45 AZC CJ1 (Jongens-C <15) - Zwemvereniging Westland Westland CJ*1 (Jongens-C <15)AquaRijn
9 apr 17:40 WZC (SG) H7 (Heren) - Zwemvereniging Westland H3 (Heren)De Veur
9 apr 17:45 ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel DG*1 (Gemengd-D <13) - Zwemvereniging Westland Westland DG*1 (Gemengd-D <13)De Hoge Devel B.V.
9 apr 17:50 De Reigers (SG) de Reigers EG*1 (Gemengd-E <11) - Zwemvereniging Westland EG1 (Gemengd-E <11)Overbosch
9 apr 21:05 WZC (SG) H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Westland H1 (Heren (Bond))De Veur
10 apr 16:15 ZPB H&L Productions H6 (Heren) - Zwemvereniging Westland H2 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
10 apr 19:30 Waterpolo Residentie (SG) AJ1 (Jongens-A <19) - Zwemvereniging Westland AJ1 (Jongens-A <19)Zuiderparkbad
23 apr 16:00 Zwemvereniging Westland EG1 (Gemengd-E <11) - WZC (SG) WZC EG*1 (Gemengd-E <11)Zwembad Maesemunde
23 apr 16:40 Zwemvereniging Westland Westland DG*1 (Gemengd-D <13) - SCOMZeehondDuck (SG) SCOMZeehondDuck DG*1 (Gemengd-D <13)Zwembad Maesemunde
23 apr 17:25 Zwemvereniging Westland Westland CJ*1 (Jongens-C <15) - Waterpolo Den Haag (SG) WP Den Haag/de Reigers CJ*1 (Jongens-C <15)Zwembad Maesemunde
23 apr 18:10 Zwemvereniging Westland Da1 (Dames) - BZ&PC Da3 (Dames)Zwembad Maesemunde
23 apr 18:55 Zwemvereniging Westland H3 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H4 (Heren)Zwembad Maesemunde
23 apr 19:40 Zwemvereniging Westland AJ1 (Jongens-A <19) - BZ&PC BZ&PC/OZV AJ*1 (Jongens-A <19)Zwembad Maesemunde
23 apr 20:25 Zwemvereniging Westland H2 (Heren) - MNC Dordrecht H8 (Heren)Zwembad Maesemunde
23 apr 20:30 WZK Zwemmen H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Westland H1 (Heren (Bond))Sterrenbad
14 mei 18:30 De Warande H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Westland H1 (Heren (Bond))De Warande
21 mei 17:00 Zwemvereniging Westland H1 (Heren (Bond)) - SBC2000 H1 (Heren (Bond))Zwembad Maesemunde
28 mei 17:00 Zwemvereniging Westland H1 (Heren (Bond)) - BZC H1 (Heren (Bond))Zwembad Maesemunde
DatumTijdWedstrijdUitslag
27 nov 18:55 BZ&PC BZ&PC/OZV AJ*1 (Jongens-A <19) - Zwemvereniging Westland AJ1 (Jongens-A <19) 3 - 14
27 nov 18:30 SCOMZeehondDuck (SG) H4 (Heren) - Zwemvereniging Westland H3 (Heren) 4 - 7
27 nov 17:00 BZ&PC Da3 (Dames) - Zwemvereniging Westland Da1 (Dames) 7 - 5
27 nov 14:40 WZC (SG) WZC EG*1 (Gemengd-E <11) - Zwemvereniging Westland EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 12
27 nov 14:30 SCOMZeehondDuck (SG) SCOMZeehondDuck DG*1 (Gemengd-D <13) - Zwemvereniging Westland Westland DG*1 (Gemengd-D <13) 11 - 14
20 nov 21:15 Zwemvereniging Westland H2 (Heren) - ZPB H&L Productions H6 (Heren) 4 - 4
20 nov 20:30 Zwemvereniging Westland AJ1 (Jongens-A <19) - Waterpolo Residentie (SG) AJ1 (Jongens-A <19) 7 - 5
20 nov 19:25 Zwemvereniging Westland H1 (Heren (Bond)) - WZC (SG) H1 (Heren (Bond)) 9 - 16
20 nov 18:40 Zwemvereniging Westland H3 (Heren) - WZC (SG) H7 (Heren) 0 - 7
20 nov 17:55 Zwemvereniging Westland Da1 (Dames) - De Kempvis Da3 (Dames) 6 - 4
20 nov 17:10 Zwemvereniging Westland Westland CJ*1 (Jongens-C <15) - AZC CJ1 (Jongens-C <15) 0 - 18
20 nov 16:25 Zwemvereniging Westland Westland DG*1 (Gemengd-D <13) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel DG*1 (Gemengd-D <13) 8 - 11
20 nov 15:45 Zwemvereniging Westland EG1 (Gemengd-E <11) - De Reigers (SG) de Reigers EG*1 (Gemengd-E <11) 5 - 8
13 nov 18:40 Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/de Lansingh AJ1 (Jongens-A <19) - Zwemvereniging Westland AJ1 (Jongens-A <19) 6 - 10
13 nov 18:10 SVH DG3 (Gemengd-D <13) - Zwemvereniging Westland Westland DG*1 (Gemengd-D <13) 3 - 11
13 nov 18:10 De Vliet (SG) H4 (Heren) - Zwemvereniging Westland H3 (Heren) 5 - 11
13 nov 17:10 ZVL-1886 Center CJ2 (Jongens-C <15) - Zwemvereniging Westland Westland CJ*1 (Jongens-C <15) 10 - 2
13 nov 13:00 BZ&PC BZ&PC EG*1 (Gemengd-E <11) - Zwemvereniging Westland EG1 (Gemengd-E <11) 7 - 6
6 nov 20:40 Zwemvereniging Westland H1 (Heren (Bond)) - De Kempvis H1 (Heren (Bond)) 6 - 19
6 nov 19:55 Zwemvereniging Westland H3 (Heren) - BZ&PC H7 (Heren) 13 - 1
6 nov 19:10 Zwemvereniging Westland H2 (Heren) - ZVVS H4 (Heren) 7 - 6
6 nov 18:25 Zwemvereniging Westland Da1 (Dames) - ZVL-1886 Center Da8 (Dames) 9 - 11
6 nov 17:40 Zwemvereniging Westland Westland CJ*1 (Jongens-C <15) - Sassenheim CJ1 (Jongens-C <15) 7 - 4
31 okt 15:30 MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-A <19) - Zwemvereniging Westland AJ1 (Jongens-A <19) 5 - 3
30 okt 19:15 Katwijk CJ1 (Jongens-C <15) - Zwemvereniging Westland Westland CJ*1 (Jongens-C <15) 3 - 14
30 okt 18:30 De Reigers (SG) Da1 (Dames) - Zwemvereniging Westland Da1 (Dames) 7 - 1
16 okt 20:00 ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Westland H1 (Heren (Bond)) 10 - 8
9 okt 21:15 Zwemvereniging Westland H2 (Heren) - ZVS H1 (Heren) 10 - 7
9 okt 20:30 Zwemvereniging Westland AJ1 (Jongens-A <19) - SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 (Jongens-A <19) 19 - 1
9 okt 19:25 Zwemvereniging Westland H1 (Heren (Bond)) - OZV H1 (Heren (Bond)) 6 - 11
9 okt 18:40 Zwemvereniging Westland H3 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H4 (Heren) 11 - 4
9 okt 17:55 Zwemvereniging Westland Da1 (Dames) - SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames) 7 - 3
9 okt 17:10 Zwemvereniging Westland Westland CJ*1 (Jongens-C <15) - WIDEX GZC DONK Widex GZC DONK CJ*2 (Jongens-C <15) 6 - 16
9 okt 16:25 Zwemvereniging Westland Westland DG*1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG3 (Gemengd-D <13) 10 - 10
9 okt 15:45 Zwemvereniging Westland EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Center EG3 (Gemengd-E <11) 19 - 2
2 okt 18:30 De Linge/PCG (SG) H4 (Heren) - Zwemvereniging Westland H2 (Heren) 3 - 13
2 okt 17:45 Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Westland H1 (Heren (Bond)) 23 - 1
2 okt 17:45 De Linge/PCG (SG) AJ1 (Jongens-A <19) - Zwemvereniging Westland AJ1 (Jongens-A <19) 6 - 8
2 okt 17:30 OZV EG1 (Gemengd-E <11) - Zwemvereniging Westland EG1 (Gemengd-E <11) 13 - 11
2 okt 17:00 De Linge/PCG (SG) Da2 (Dames) - Zwemvereniging Westland Da1 (Dames) 5 - 5
2 okt 16:15 Aquadraat (SG) H5 (Heren) - Zwemvereniging Westland H3 (Heren) 4 - 9
2 okt 16:00 NZ&PC NZ&PC CJ*1 (Jongens-C <15) - Zwemvereniging Westland Westland CJ*1 (Jongens-C <15) 9 - 9
25 sep 18:25 Zwemvereniging Westland H3 (Heren) - AZL H3 (Heren) 4 - 5
25 sep 17:40 Zwemvereniging Westland Westland CJ*1 (Jongens-C <15) - WZC (SG) CJ1 (Jongens-C <15) 3 - 10
25 sep 17:40 SVH H5 (Heren) - Zwemvereniging Westland H2 (Heren) 2 - 8
25 sep 17:30 Z&PC De Gouwe Da4 (Dames) - Zwemvereniging Westland Da1 (Dames) 1 - 8
25 sep 17:15 Katwijk Katwijk AJ*1 (Jongens-A <19) - Zwemvereniging Westland AJ1 (Jongens-A <19) 6 - 17
25 sep 17:00 ZVVS DG2 (Gemengd-D <13) - Zwemvereniging Westland Westland DG*1 (Gemengd-D <13) 4 - 11
25 sep 17:00 Zwemvereniging Westland EG1 (Gemengd-E <11) - Z&PC De Gouwe De Gouwe EG*2 (Gemengd-E <11) 10 - 1
18 sep 21:10 NieMo Barracuda H5 (Heren) - Zwemvereniging Westland H3 (Heren) 6 - 6
18 sep 19:15 WZC (SG) WZC BJ*1 (Jongens-A <19) - Zwemvereniging Westland AJ1 (Jongens-A <19) 3 - 15
18 sep 18:30 SCOMZeehondDuck (SG) H2 (Heren) - Zwemvereniging Westland H2 (Heren) 5 - 8
18 sep 17:00 - Zwemvereniging Westland Da1 (Dames) 2 - 6
18 sep 16:40 ZVVS ZVVS/de Vliet/Delft CJ1 (Jongens-C <15) - Zwemvereniging Westland Westland CJ*1 (Jongens-C <15) 21 - 3
18 sep 16:00 NieMo Barracuda EG1 (Gemengd-E <11) - Zwemvereniging Westland EG1 (Gemengd-E <11) 7 - 7
18 sep 14:45 MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13) - Zwemvereniging Westland Westland DG*1 (Gemengd-D <13) 1 - 15
Verenigingsinformatie
NaamZwemvereniging Westland
AccommodatiegegevensZwembad Maesemunde
'S-GRAVENZANDE
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.