HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging Hydrofiel - Nijmegen

TeamPoule
Hydrofiel Da1 (Dames) 1e klasse A
Hydrofiel Da2 (Dames) 3e klasse B
Hydrofiel H1 (Heren (Bond)) Bond 3e divisie D
Hydrofiel H2 (Heren) 2e klasse C
Hydrofiel H3 (Heren) 4e klasse F
DatumTijdWedstrijdLocatie
5 dec 14:00 Thetis H1 (Heren (Bond)) - Hydrofiel H1 (Heren (Bond))LACO Sportcentrum Lingewaard
12 dec 17:45 Hydrofiel H1 (Heren (Bond)) - Nayade H1 (Heren (Bond))Sportf.bad Nijmegen-West
12 dec 18:30 DWK Da1 (Dames) - Hydrofiel Da1 (Dames)Veluwehal
12 dec 18:50 Hydrofiel H2 (Heren) - DWV H2 (Heren)Sportf.bad Nijmegen-West
13 dec 18:50 Hydrofiel H3 (Heren) - PFC Rheden H3 (Heren)Erica Terpstra Sportfondsenbad
13 dec 19:50 Hydrofiel Da2 (Dames) - DOS Da2 (Dames)Erica Terpstra Sportfondsenbad
19 dec 13:15 Hydrofiel H2 (Heren) - NDD H2 (Heren)Sportf.bad Nijmegen-West
19 dec 14:00 Hydrofiel Da1 (Dames) - ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames)Sportf.bad Nijmegen-West
19 dec 15:45 Aqua-Novio'94 H6 (Heren) - Hydrofiel H3 (Heren)Sportf.bad Nijmegen-West
19 dec 17:15 Thetis Da2 (Dames) - Hydrofiel Da2 (Dames)LACO Sportcentrum Lingewaard
1 jan 00:00 Hydrofiel H1 (Heren (Bond)) - AquAmigos H1 (Heren (Bond))Erica Terpstra Sportfondsenbad
1 jan 00:00 Hydrofiel H1 (Heren (Bond)) - AquAmigos H1 (Heren (Bond))Erica Terpstra Sportfondsenbad
9 jan 15:30 Polar Bears H5 (Heren) - Hydrofiel H2 (Heren)De Peppel
9 jan 18:10 De IJsselmeeuwen Da1 (Dames) - Hydrofiel Da1 (Dames)De IJsselslag
9 jan 19:00 Hellas-Glana H1 (Heren (Bond)) - Hydrofiel H1 (Heren (Bond))Combibad De Nieuwe Hateboer
16 jan 16:30 Thetis H3 (Heren) - Hydrofiel H3 (Heren)LACO Sportcentrum Lingewaard
16 jan 18:45 SWOL 1894 Da3 (Dames) - Hydrofiel Da1 (Dames)De Vrolijkheid
16 jan 20:55 AquAmigos H1 (Heren (Bond)) - Hydrofiel H1 (Heren (Bond))Zwembad Olympia
23 jan 16:30 Hydrofiel Da1 (Dames) - VKC'03 Da1 (Dames)Sportf.bad Nijmegen-West
23 jan 21:00 EZPC H1 (Heren) - Hydrofiel H2 (Heren)De Helster
24 jan 14:15 Hydrofiel H3 (Heren) - ENC Arnhem (SG) H5 (Heren)Erica Terpstra Sportfondsenbad
24 jan 15:15 Hydrofiel Da2 (Dames) - PFC Rheden Da2 (Dames)Erica Terpstra Sportfondsenbad
24 jan 16:15 Hydrofiel H1 (Heren (Bond)) - HZPC H1 (Heren (Bond))Erica Terpstra Sportfondsenbad
30 jan 14:50 Aqua-Novio'94 Da1 (Dames) - Hydrofiel Da1 (Dames)Sportf.bad Nijmegen-West
30 jan 17:20 Hydrofiel H2 (Heren) - De Meer H2 (Heren)Sportf.bad Nijmegen-West
30 jan 19:25 Arethusa H1 (Heren (Bond)) - Hydrofiel H1 (Heren (Bond))Golfbad Oss
6 feb 13:15 Hydrofiel Da2 (Dames) - Schuurman BZC Da4 (Dames)Sportf.bad Nijmegen-West
6 feb 14:00 Hydrofiel H2 (Heren) - Aqua-Novio'94 H3 (Heren)Sportf.bad Nijmegen-West
6 feb 14:55 Hydrofiel H1 (Heren (Bond)) - De Rog H1 (Heren (Bond))Sportf.bad Nijmegen-West
6 feb 18:55 De Rijn H3 (Heren) - Hydrofiel H3 (Heren)Sportfondsenbad De Bongerd
6 feb 20:45 Nunspeet Da1 (Dames) - Hydrofiel Da1 (Dames)De Brake
20 feb 14:45 Hydrofiel H3 (Heren) - EZPC H3 (Heren)Sportf.bad Nijmegen-West
28 feb 17:05 Hydrofiel H3 (Heren) - Aqua-Novio'94 H5 (Heren)Sportf.bad Nijmegen-West
28 feb 17:50 Hydrofiel Da1 (Dames) - Thetis Da1 (Dames)Sportf.bad Nijmegen-West
28 feb 19:00 Hydrofiel H1 (Heren (Bond)) - Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond))Sportf.bad Nijmegen-West
6 maa 16:15 DWV H2 (Heren) - Hydrofiel H2 (Heren)Zwembad Den Helder
6 maa 17:00 DBD H1 (Heren (Bond)) - Hydrofiel H1 (Heren (Bond))ZIB Zwemcentrum Best BV
7 maa 15:15 Hydrofiel Da2 (Dames) - De Gendten Da1 (Dames)Sportf.bad Nijmegen-West
7 maa 19:00 Proteus Da1 (Dames) - Hydrofiel Da1 (Dames)De Schaeck
13 maa 13:15 Hydrofiel Da1 (Dames) - Schuurman BZC Da2 (Dames)Erica Terpstra Sportfondsenbad
13 maa 14:30 Hydrofiel H1 (Heren (Bond)) - De Rijn H1 (Heren (Bond))Erica Terpstra Sportfondsenbad
13 maa 16:45 TZC-Vahalis H3 (Heren) - Hydrofiel H3 (Heren)Sportplaza Tiel/Groenendaal-plus
13 maa 18:20 NDD H2 (Heren) - Hydrofiel H2 (Heren)Sportcentrum Rozengaarde
20 maa 14:45 Hydrofiel H2 (Heren) - Polar Bears H5 (Heren)Sportf.bad Nijmegen-West
20 maa 15:45 Hydrofiel Da1 (Dames) - De Spreng Da1 (Dames)Sportf.bad Nijmegen-West
20 maa 16:50 De IJsselmeeuwen Da2 (Dames) - Hydrofiel Da2 (Dames)De IJsselslag
20 maa 18:45 De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond)) - Hydrofiel H1 (Heren (Bond))De IJsselslag
27 maa 14:45 Hydrofiel H3 (Heren) - TZC-Vahalis H2 (Heren)Sportf.bad Nijmegen-West
27 maa 15:30 Hydrofiel Da2 (Dames) - EZPC Da2 (Dames)Sportf.bad Nijmegen-West
10 apr 18:15 Hydrofiel H1 (Heren (Bond)) - Thetis H1 (Heren (Bond))Sportf.bad Nijmegen-West
10 apr 19:20 Hydrofiel Da1 (Dames) - DWK Da1 (Dames)Sportf.bad Nijmegen-West
10 apr 20:00 PFC Rheden H3 (Heren) - Hydrofiel H3 (Heren)Biljoenbad
17 apr 14:00 Hydrofiel H2 (Heren) - EZPC H1 (Heren)Sportf.bad Nijmegen-West
17 apr 16:00 DOS Da2 (Dames) - Hydrofiel Da2 (Dames)Van Pallandtbad
17 apr 17:55 ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames) - Hydrofiel Da1 (Dames)Valkenhuizen
17 apr 19:30 Nayade H1 (Heren (Bond)) - Hydrofiel H1 (Heren (Bond))Sportcentrum voor studenten
24 apr 15:15 De Meer H2 (Heren) - Hydrofiel H2 (Heren)De Waterlinie
25 apr 15:15 Hydrofiel Da2 (Dames) - Thetis Da2 (Dames)Sportf.bad Nijmegen-West
25 apr 16:00 Hydrofiel H3 (Heren) - Aqua-Novio'94 H6 (Heren)Sportf.bad Nijmegen-West
25 apr 16:45 Hydrofiel Da1 (Dames) - De IJsselmeeuwen Da1 (Dames)Sportf.bad Nijmegen-West
25 apr 18:00 Hydrofiel H1 (Heren (Bond)) - Hellas-Glana H1 (Heren (Bond))Sportf.bad Nijmegen-West
Verenigingsinformatie
NaamHydrofiel
AccommodatiegegevensErica Terpstra Sportfondsenbad
NIJMEGEN
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.