HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging HZC de Robben - Hilversum

DatumTijdWedstrijdLocatie
19 okt 19:55 DraGor (SG) H1 (Heren (Bond)) - HZC de Robben H1 (Heren (Bond))De Welle
26 okt 19:15 HZC de Robben H2 (Heren) - VZC H3 (Heren)De Lieberg
26 okt 20:00 HZC de Robben H1 (Heren (Bond)) - De Mors H1 (Heren (Bond))De Lieberg
2 nov 16:30 HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - ZPC Woerden EG1 (Gemengd-E <11 1e deel)De Lieberg
2 nov 18:45 De Vaart BJ1 (Jongens-B <17) - HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17)De Duker
2 nov 19:00 Orca H1 (Heren (Bond)) - HZC de Robben H1 (Heren (Bond))De Blauwe Golf
3 nov 15:15 Het Zinkstuk H1 (Heren) - HZC de Robben H2 (Heren)De Krommerijn
3 nov 17:00 DWT DG1 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben HZC de Robben DG1* (Gemengd-D <13)Boerhaavebad
9 nov 15:15 UZSC EG2 (Gemengd-E <11 1e deel) - HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11 1e deel)De Krommerijn
9 nov 15:55 HZC de Robben HZC de Robben DG1* (Gemengd-D <13) - Het Y DG2 (Gemengd-D <13)De Lieberg
9 nov 17:20 HZC de Robben H3 (Heren) - De Vaart H2 (Heren)De Lieberg
9 nov 18:05 HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17) - Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17)De Lieberg
9 nov 18:50 HZC de Robben H2 (Heren) - De Vuursche H1 (Heren)De Lieberg
9 nov 20:40 HZC de Robben H1 (Heren (Bond)) - WS Twente H1 (ManMeer Cup Heren)De Lieberg
16 nov 17:15 HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - De Otters Het Gooi EG3 (Gemengd-E <11 1e deel)De Lieberg
16 nov 17:30 WZ&PC Purmerend DG2 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben HZC de Robben DG1* (Gemengd-D <13)Spurd-Leeghwaterbad
16 nov 17:45 HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC Woerden BJ1 (Jongens-B <17)De Lieberg
16 nov 18:30 Aquarijn H2 (Heren) - HZC de Robben H2 (Heren)Sportcomplex Merwestein
16 nov 18:30 HZC de Robben H1 (Heren (Bond)) - HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren (Bond))De Lieberg
16 nov 19:35 IJsselmeer H2 (Heren) - HZC de Robben H3 (Heren)Sportcentrum De Meent
23 nov 16:20 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren) - HZC de Robben H3 (Heren)Sportcomplex Amerena
23 nov 17:45 Watervlo BJ1 (Jongens-B <17) - HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17)Fletiomare
23 nov 18:00 HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 (Gemengd-E <11 1e deel)De Lieberg
23 nov 18:30 HZC de Robben H2 (Heren) - De Fuut H2 (Heren)De Lieberg
24 nov 17:00 De Duinkikkers De Duinkikkers DG1* (Gemengd-D <13) - HZC de Robben HZC de Robben DG1* (Gemengd-D <13)Sportboulevard de Engh
30 nov 13:00 Watervlo EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11 1e deel)Fletiomare
30 nov 17:20 HZC de Robben HZC de Robben DG1* (Gemengd-D <13) - MSV-Zeemacht DG1 (Gemengd-D <13)De Lieberg
30 nov 18:00 HZC de Robben H3 (Heren) - UZSC H7 (Heren)De Lieberg
30 nov 18:45 HZC de Robben H2 (Heren) - ZPC Woerden H2 (Heren)De Lieberg
30 nov 19:15 VZ&PC H1 (Heren (Bond)) - HZC de Robben H1 (Heren (Bond))De Stamper
7 dec 17:45 Watervlo H3 (Heren) - HZC de Robben H2 (Heren)Fletiomare
7 dec 19:30 HZC de Robben H1 (Heren (Bond)) - ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond))De Lieberg
8 dec 17:00 De Duinkikkers BJ1 (Jongens-B <17) - HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17)Sportboulevard de Engh
14 dec 15:35 VZC H4 (Heren) - HZC de Robben H3 (Heren)De Vallei
14 dec 17:30 UZSC H6 (Heren) - HZC de Robben H2 (Heren)De Krommerijn
14 dec 18:00 De Meeuwen Diemen De Meeuwen Diemen DG1* (Gemengd-D <13) - HZC de Robben HZC de Robben DG1* (Gemengd-D <13)Weth. F.B. Duran
14 dec 19:30 HZC de Robben H1 (Heren (Bond)) - De Dolfijn H1 (Heren (Bond))De Lieberg
15 dec 15:15 UZSC BJ2 (Jongens-B <17) - HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17)De Krommerijn
21 dec 15:45 De Ham BJ2 (Jongens-B <17) - HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17)De Crommenije
21 dec 19:45 WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond)) - HZC de Robben H1 (Heren (Bond))Aquarena
11 jan 17:50 HZC de Robben HZC de Robben DG1* (Gemengd-D <13) - Zwemclub Zeist DG1 (Gemengd-D <13)De Lieberg
11 jan 18:30 HZC de Robben H3 (Heren) - Aquarijn H3 (Heren)De Lieberg
11 jan 19:15 HZC de Robben H2 (Heren) - BZC Brandenburg H3 (Heren)De Lieberg
11 jan 20:10 SWOL 1894 H1 (Heren (Bond)) - HZC de Robben H1 (Heren (Bond))De Vrolijkheid
11 jan 20:35 De Otters Het Gooi BJ1 (Jongens-B <17) - HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17)Sportcentrum De Zandzee
18 jan 17:30 HZC de Robben HZC de Robben DG1* (Gemengd-D <13) - De Snippen DG1 (Gemengd-D <13)De Lieberg
18 jan 18:10 HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17) - De Vuursche BJ1 (Jongens-B <17)De Lieberg
18 jan 18:35 VZC H3 (Heren) - HZC de Robben H2 (Heren)De Vallei
18 jan 18:55 HZC de Robben H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren)De Lieberg
25 jan 17:30 Zwemvereniging Utrecht Zwemvereniging Utrecht DG1* (Gemengd-D <13) - HZC de Robben HZC de Robben DG1* (Gemengd-D <13)De Kwakel
25 jan 18:45 GoSwim H1 (Heren) - HZC de Robben H2 (Heren)De Wetering
25 jan 18:45 De Aalscholver H3 (Heren) - HZC de Robben H3 (Heren)Almere Poort
25 jan 19:30 HZC de Robben H1 (Heren (Bond)) - WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond))De Lieberg
25 jan 20:15 De Aalscholver BJ1 (Jongens-B <17) - HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17)Almere Poort
1 feb 17:05 HZC de Robben HZC de Robben DG1* (Gemengd-D <13) - ZPCH DG2 (Gemengd-D <13)De Lieberg
1 feb 17:45 HZC de Robben H3 (Heren) - GoSwim H2 (Heren)De Lieberg
1 feb 18:30 HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ3 (Jongens-B <17)De Lieberg
1 feb 19:15 HZC de Robben H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren)De Lieberg
1 feb 19:30 NDD H1 (Heren (Bond)) - HZC de Robben H1 (Heren (Bond))Sportcentrum Rozengaarde
8 feb 17:00 HZC de Robben HZC de Robben DG1* (Gemengd-D <13) - De Duinkikkers De Duinkikkers DG1* (Gemengd-D <13)De Lieberg
8 feb 18:25 HZC de Robben H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren)De Lieberg
8 feb 19:15 HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17) - Watervlo BJ1 (Jongens-B <17)De Lieberg
8 feb 19:30 De Fuut H2 (Heren) - HZC de Robben H2 (Heren)MFA Safari
8 feb 20:00 HZC de Robben H1 (Heren (Bond)) - DraGor (SG) H1 (Heren (Bond))De Lieberg
15 feb 18:30 De Mors H1 (Heren (Bond)) - HZC de Robben H1 (Heren (Bond))De Koerbelt
29 feb 19:30 HZC de Robben H1 (Heren (Bond)) - Orca H1 (Heren (Bond))De Lieberg
7 maa 18:30 Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17) - HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17)Sportcomplex Merwestein
7 maa 20:55 WS Twente H1 (ManMeer Cup Heren) - HZC de Robben H1 (Heren (Bond))Sportbad Twentebad
7 maa 21:15 De Vuursche H1 (Heren) - HZC de Robben H2 (Heren)De Trits
7 maa 21:15 De Vaart H2 (Heren) - HZC de Robben H3 (Heren)De Duker
8 maa 15:00 Het Y DG2 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben HZC de Robben DG1* (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad Oost
14 maa 19:30 De Vuursche BJ1 (Jongens-B <17) - HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17)De Trits
14 maa 19:35 De Snippen DG1 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben HZC de Robben DG1* (Gemengd-D <13)De Meerkamp
14 maa 20:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) - HZC de Robben H3 (Heren)Sportcomplex Amerena
21 maa 17:20 HZC de Robben HZC de Robben DG1* (Gemengd-D <13) - WZ&PC Purmerend DG2 (Gemengd-D <13)De Lieberg
21 maa 17:50 ZPC Woerden BJ1 (Jongens-B <17) - HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17)Het Batensteinbad
21 maa 18:00 HZC de Robben H3 (Heren) - IJsselmeer H2 (Heren)De Lieberg
21 maa 18:45 HZC de Robben H2 (Heren) - Aquarijn H2 (Heren)De Lieberg
21 maa 19:15 HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren (Bond)) - HZC de Robben H1 (Heren (Bond))Sportstad Heerenveen BV
28 maa 17:20 HZC de Robben HZC de Robben DG1* (Gemengd-D <13) - DWT DG1 (Gemengd-D <13)De Lieberg
28 maa 18:00 HZC de Robben H3 (Heren) - De Vuursche H2 (Heren)De Lieberg
28 maa 18:45 HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17) - De Vaart BJ1 (Jongens-B <17)De Lieberg
28 maa 19:30 HZC de Robben H2 (Heren) - Het Zinkstuk H1 (Heren)De Lieberg
4 apr 16:00 UZSC H7 (Heren) - HZC de Robben H3 (Heren)De Krommerijn
4 apr 17:30 MSV-Zeemacht DG1 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben HZC de Robben DG1* (Gemengd-D <13)Het Heersdiep
4 apr 19:30 HZC de Robben H1 (Heren (Bond)) - VZ&PC H1 (Heren (Bond))De Lieberg
4 apr 20:05 ZPC Woerden H2 (Heren) - HZC de Robben H2 (Heren)Het Batensteinbad
18 apr 18:00 HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17) - De Duinkikkers BJ1 (Jongens-B <17)De Lieberg
18 apr 18:45 HZC de Robben H2 (Heren) - Watervlo H3 (Heren)De Lieberg
18 apr 20:40 ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond)) - HZC de Robben H1 (Heren (Bond))Valkenhuizen
DatumTijdWedstrijdUitslag
12 okt 20:00 HZC de Robben H1 (Heren (Bond)) - NDD H1 (Heren (Bond)) 20 - 12
12 okt 19:00 GoSwim H2 (Heren) - HZC de Robben H3 (Heren) 10 - 12
12 okt 17:00 BZC Brandenburg EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) 10 - 10
12 okt 15:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren) - HZC de Robben H2 (Heren) 9 - 11
12 okt 15:15 ZPCH DG2 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben HZC de Robben DG1* (Gemengd-D <13) 11 - 4
12 okt 15:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ3 (Jongens-B <17) - HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17) 5 - 7
5 okt 19:20 HZC de Robben H2 (Heren) - GoSwim H1 (Heren) 12 - 2
5 okt 18:35 HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17) - De Aalscholver BJ1 (Jongens-B <17) 9 - 5
5 okt 17:50 HZC de Robben H3 (Heren) - De Aalscholver H3 (Heren) 10 - 12
5 okt 17:10 HZC de Robben HZC de Robben DG1* (Gemengd-D <13) - Zwemvereniging Utrecht Zwemvereniging Utrecht DG1* (Gemengd-D <13) 6 - 9
5 okt 16:40 HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - Aquarijn EG2 (Gemengd-E <11 1e deel) 13 - 6
29 sep 16:30 VZC EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) 21 - 1
28 sep 20:15 Aquarijn H3 (Heren) - HZC de Robben H3 (Heren) 20 - 7
28 sep 18:15 HZC de Robben H1 (Heren (Bond)) - SWOL 1894 H1 (Heren (Bond)) 13 - 9
28 sep 18:05 BZC Brandenburg H3 (Heren) - HZC de Robben H2 (Heren) 3 - 14
28 sep 17:30 HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17) - De Otters Het Gooi BJ1 (Jongens-B <17) 8 - 12
28 sep 17:00 Zwemclub Zeist DG1 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben HZC de Robben DG1* (Gemengd-D <13) 12 - 0
21 sep 20:15 HZC de Robben H1 (Heren (Bond)) - Watervlo H1 (Heren (Bond)) 13 - 14
21 sep 19:30 HZC de Robben H2 (Heren) - UZSC H6 (Heren) 12 - 5
21 sep 18:45 HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17) - UZSC BJ2 (Jongens-B <17) 7 - 17
21 sep 18:00 HZC de Robben H3 (Heren) - VZC H4 (Heren) 9 - 6
21 sep 17:20 HZC de Robben HZC de Robben DG1* (Gemengd-D <13) - De Meeuwen Diemen De Meeuwen Diemen DG1* (Gemengd-D <13) 1 - 9
21 sep 16:50 HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - GoSwim GoSwim EG1* (Gemengd-E <11 1e deel) 9 - 8
14 sep 19:30 De Dolfijn H1 (Heren (Bond)) - HZC de Robben H1 (Heren (Bond)) 12 - 13
14 sep 18:30 De Vuursche H2 (Heren) - HZC de Robben H3 (Heren) 10 - 15
Verenigingsinformatie
NaamHZC de Robben
AccommodatiegegevensDe Lieberg
HILVERSUM
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.