HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging HZC de Robben - Hilversum

DatumTijdWedstrijdUitslag
18 mei 21:00 De Mors H1 (Heren (Bond)) - HZC de Robben H1 (Heren (Bond)) 9 - 31
12 mei 21:00 HZC de Robben H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) 23 - 7
6 mei 20:30 HZC de Robben H1 (Heren (Bond)) - VZ&PC H1 (Heren (Bond)) 11 - 4
30 apr 17:30 Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) - HZC de Robben H1 (Heren (Bond)) 11 - 20
23 apr 20:55 DWT H3 (Heren) - HZC de Robben H3 (Heren) 6 - 5
23 apr 18:45 HZC de Robben H4 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H7 (Heren) 8 - 4
23 apr 18:05 HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13) - De Ham DG2 (Gemengd-D <13) 10 - 8
23 apr 17:45 ZPC Woerden DG2 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben DG2 (Gemengd-D <13) 2 - 6
23 apr 17:25 HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11) - UZSC EG3 (Gemengd-E <11) 7 - 2
22 apr 21:30 Livo H1 (Heren (Bond)) - HZC de Robben H1 (Heren (Bond)) 8 - 10
9 apr 20:00 De Aalscholver H4 (Heren) - HZC de Robben H4 (Heren) 6 - 16
9 apr 19:40 HZC de Robben H1 (Heren (Bond)) - WS Twente H1 (Heren (Bond)) 19 - 7
9 apr 18:55 De Otters Het Gooi DG1 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13) 9 - 2
9 apr 18:45 Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) - HZC de Robben H2 (Heren Reserve) 5 - 9
9 apr 17:50 HZC de Robben H3 (Heren) - De Dolfijn H3 (Heren) 8 - 4
9 apr 16:25 HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11) - De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11) 8 - 3
2 apr 18:15 DJK-ZAR H4 (Heren) - HZC de Robben H3 (Heren) 5 - 11
2 apr 18:00 Orca H1 (Heren (Bond)) - HZC de Robben H1 (Heren (Bond)) 9 - 12
2 apr 17:45 HZC de Robben H2 (Heren Reserve) - DWT H2 (Heren Reserve) 16 - 5
2 apr 17:00 IJsselmeer EG1 (Gemengd-E <11) - HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11) 11 - 6
2 apr 17:00 HZC de Robben H4 (Heren) - De Vaart H3 (Heren) 5 - 3
2 apr 16:20 HZC de Robben DG2 (Gemengd-D <13) - De Fuut DG1 (Gemengd-D <13) 0 - 23
2 apr 14:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15) - HZC de Robben CJ1 (Jongens-C <15) 19 - 1
2 apr 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 19
26 maa 19:30 HZC de Robben H1 (Heren (Bond)) - DraGor (SG) H1 (Heren (Bond)) 24 - 11
26 maa 19:00 De Meerkoeten H1 (Heren) - HZC de Robben H4 (Heren) 7 - 4
26 maa 18:45 HZC de Robben H3 (Heren) - ZPCH H2 (Heren) 3 - 7
26 maa 17:15 HZC de Robben CJ1 (Jongens-C <15) - Domstad (SG) CJ1 (Jongens-C <15) 2 - 31
26 maa 17:00 Oceanus H3 (Heren Reserve) - HZC de Robben H2 (Heren Reserve) 6 - 18
26 maa 16:35 HZC de Robben DG2 (Gemengd-D <13) - Oceanus DG1 (Gemengd-D <13) 17 - 6
26 maa 16:30 KZC DG1 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 12
26 maa 16:00 BZC Brandenburg EG1 (Gemengd-E <11) - HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11) 11 - 6
19 maa 19:30 HZC de Robben H1 (Heren (Bond)) - De Mors H1 (Heren (Bond)) 27 - 6
19 maa 19:00 De Meeuwen Diemen H2 (Heren) - HZC de Robben H3 (Heren) 10 - 10
19 maa 18:30 HZC de Robben H2 (Heren Reserve) - De Ham H4 (Heren Reserve) 13 - 3
19 maa 17:45 HZC de Robben H4 (Heren) - De Vuursche H4 (Heren) 12 - 2
13 maa 17:00 De Duinkikkers DG2 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben DG2 (Gemengd-D <13) 9 - 6
13 maa 15:00 SGHA H1 (Heren (Bond)) - HZC de Robben H1 (Heren (Bond)) 11 - 16
12 maa 19:00 DJK-ZAR H2 (Heren Reserve) - HZC de Robben H2 (Heren Reserve) 11 - 10
12 maa 18:30 HZC de Robben H4 (Heren) - Het Zinkstuk H2 (Heren) 5 - 3
12 maa 17:50 HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13) - VZV DG1 (Gemengd-D <13) 11 - 6
12 maa 17:10 HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11) - De Otters Het Gooi EG2 (Gemengd-E <11) 1 - 4
12 maa 16:00 De Ham CJ2 (Jongens-C <15) - HZC de Robben CJ1 (Jongens-C <15) 27 - 1
19 feb 18:45 Het Y H3 (Heren Reserve) - HZC de Robben H2 (Heren Reserve) 8 - 10
12 feb 19:30 EZC H1 (Heren (Bond)) - HZC de Robben H1 (Heren (Bond)) 12 - 26
12 feb 18:20 HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13) - Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 9
12 feb 17:40 HZC de Robben DG2 (Gemengd-D <13) - ZPC Woerden DG2 (Gemengd-D <13) 17 - 2
12 feb 17:20 ZV De Zaan H9 (Heren) - HZC de Robben H4 (Heren) 18 - 1
5 feb 19:40 ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond)) - HZC de Robben H1 (Heren (Bond)) 17 - 12
5 feb 19:00 Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren) - HZC de Robben H3 (Heren) 17 - 2
5 feb 18:45 HZC de Robben CJ1 (Jongens-C <15) - VZC CJ2 (Jongens-C <15) 5 - 15
5 feb 17:30 De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11) - HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11) 6 - 4
5 feb 17:10 AquaWaarD DG1 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 0
29 jan 19:30 HZC de Robben H1 (Heren (Bond)) - Livo H1 (Heren (Bond)) 10 - 3
29 jan 19:10 De Reuring CJ1 (Jongens-C <15) - HZC de Robben CJ1 (Jongens-C <15) 30 - 2
29 jan 18:30 HZC de Robben H2 (Heren Reserve) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve) 15 - 12
29 jan 18:30 De Fuut DG1 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben DG2 (Gemengd-D <13) 16 - 2
27 nov 19:30 HZC de Robben H2 (Heren Reserve) - Het Y H3 (Heren Reserve) 14 - 11
27 nov 18:45 HZC de Robben H3 (Heren) - DWT H3 (Heren) 10 - 5
27 nov 18:15 Zwemvereniging Utrecht H7 (Heren) - HZC de Robben H4 (Heren) 8 - 14
27 nov 18:00 HZC de Robben CJ1 (Jongens-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15) 2 - 42
27 nov 17:20 HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13) 10 - 6
27 nov 16:40 HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11) - De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11) 13 - 2
21 nov 16:15 Domstad (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - HZC de Robben CJ1 (Jongens-C <15) 29 - 1
20 nov 19:30 HZC de Robben H2 (Heren Reserve) - Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) 10 - 9
20 nov 19:00 WS Twente H1 (Heren (Bond)) - HZC de Robben H1 (Heren (Bond)) 7 - 25
20 nov 18:45 HZC de Robben H4 (Heren) - De Aalscholver H4 (Heren) 10 - 5
20 nov 18:05 HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13) - KZC DG1 (Gemengd-D <13) 11 - 4
20 nov 17:25 HZC de Robben DG2 (Gemengd-D <13) - De Fuut DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 22
20 nov 17:00 IJsselmeer EG1 (Gemengd-E <11) - HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11) 14 - 2
13 nov 20:10 DWT H2 (Heren Reserve) - HZC de Robben H2 (Heren Reserve) 10 - 20
13 nov 18:45 BZC Brandenburg EG1 (Gemengd-E <11) - HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11) 14 - 3
13 nov 18:45 HZC de Robben H1 (Heren (Bond)) - Orca H1 (Heren (Bond)) 13 - 8
13 nov 18:00 HZC de Robben H3 (Heren) - DJK-ZAR H4 (Heren) 2 - 7
13 nov 17:15 HZC de Robben CJ1 (Jongens-C <15) - De Ham CJ2 (Jongens-C <15) 1 - 22
13 nov 17:00 De Vaart H3 (Heren) - HZC de Robben H4 (Heren) 5 - 9
13 nov 16:15 Oceanus DG1 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben DG2 (Gemengd-D <13) 5 - 11
13 nov 16:00 VZV DG1 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 15
7 nov 17:00 De Duinkikkers DG2 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben DG2 (Gemengd-D <13) 2 - 14
6 nov 20:15 DraGor (SG) H1 (Heren (Bond)) - HZC de Robben H1 (Heren (Bond)) 10 - 23
6 nov 19:30 HZC de Robben H2 (Heren Reserve) - Oceanus H3 (Heren Reserve) 17 - 7
6 nov 19:00 ZPCH H2 (Heren) - HZC de Robben H3 (Heren) 25 - 0
6 nov 18:45 HZC de Robben H4 (Heren) - De Meerkoeten H1 (Heren) 3 - 7
6 nov 18:00 HZC de Robben CJ1 (Jongens-C <15) - De Otters Het Gooi CJ1 (Jongens-C <15) 0 - 18
6 nov 17:20 HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11) - De Otters Het Gooi EG2 (Gemengd-E <11) 5 - 9
6 nov 15:45 Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13) 16 - 4
31 okt 17:30 Het Zinkstuk H2 (Heren) - HZC de Robben H4 (Heren) 7 - 14
31 okt 15:55 UZSC EG3 (Gemengd-E <11) - HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 4
30 okt 19:30 HZC de Robben H1 (Heren (Bond)) - SGHA H1 (Heren (Bond)) 18 - 9
30 okt 18:45 VZC CJ2 (Jongens-C <15) - HZC de Robben CJ1 (Jongens-C <15) 10 - 2
30 okt 18:30 HZC de Robben H2 (Heren Reserve) - DJK-ZAR H2 (Heren Reserve) 20 - 8
30 okt 17:45 HZC de Robben H3 (Heren) - De Aalscholver H2 (Heren) 6 - 10
30 okt 17:05 HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13) - AquaWaarD DG1 (Gemengd-D <13) 8 - 9
30 okt 16:25 HZC de Robben DG2 (Gemengd-D <13) - ZPC Woerden DG2 (Gemengd-D <13) 7 - 1
9 okt 19:30 HZC de Robben H1 (Heren (Bond)) - EZC H1 (Heren (Bond)) 28 - 10
9 okt 18:30 HZC de Robben H2 (Heren Reserve) - Watervlo H2 (Heren Reserve) 8 - 11
9 okt 17:55 ZPCH DG1 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13) 8 - 6
9 okt 17:45 HZC de Robben H4 (Heren) - ZV De Zaan H9 (Heren) 13 - 8
9 okt 17:30 De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11) - HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 11
9 okt 17:00 HZC de Robben CJ1 (Jongens-C <15) - De Reuring CJ1 (Jongens-C <15) 5 - 21
9 okt 16:20 HZC de Robben DG2 (Gemengd-D <13) - VZC DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 28
9 okt 14:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren) - HZC de Robben H3 (Heren) 12 - 4
2 okt 20:10 DWT H5 (Heren) - HZC de Robben H4 (Heren) 5 - 5
2 okt 20:00 DAW H2 (Heren Reserve) - HZC de Robben H2 (Heren Reserve) 8 - 14
2 okt 19:30 HZC de Robben H1 (Heren (Bond)) - ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond)) 24 - 10
2 okt 18:45 HZC de Robben H3 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren) 3 - 9
2 okt 17:20 HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13) - UZSC DG2 (Gemengd-D <13) 30 - 1
2 okt 17:05 De Fuut DG1 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben DG2 (Gemengd-D <13) 13 - 0
2 okt 16:40 HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11) - IJsselmeer EG1 (Gemengd-E <11) 0 - 6
26 sep 16:15 De Amstel H1 (Heren) - HZC de Robben H4 (Heren) 6 - 11
25 sep 17:30 HZC de Robben H3 (Heren) - ZV Haerlem H3 (Heren) 15 - 9
25 sep 16:50 HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11) - BZC Brandenburg EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 12
25 sep 15:15 Oceanus DG1 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben DG2 (Gemengd-D <13) 3 - 20
18 sep 19:00 De Otters Het Gooi H3 (Heren) - HZC de Robben H4 (Heren) 4 - 7
18 sep 18:30 HZC de Robben H2 (Heren Reserve) - JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve) 21 - 7
18 sep 18:15 De Otters Het Gooi EG2 (Gemengd-E <11) - HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11) 9 - 4
18 sep 17:45 HZC de Robben H3 (Heren) - Het Y H4 (Heren) 9 - 9
18 sep 17:05 HZC de Robben DG2 (Gemengd-D <13) - De Duinkikkers DG2 (Gemengd-D <13) 7 - 3
Verenigingsinformatie
NaamHZC de Robben
AccommodatiegegevensDe Lieberg
HILVERSUM
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.