HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging HZC de Robben - Hilversum

DatumTijdWedstrijdLocatie
1 okt 16:15 HZC de Robben EG3 (Gemengd-E <11) - UZSC EG3 (Gemengd-E <11)De Lieberg
1 okt 17:00 De Vaart H2 (Heren) - HZC de Robben H3 (Heren)De Duker
1 okt 17:00 HZC de Robben HZC de Robben EG1* (Gemengd-E <11) - De Otters Het Gooi EG1 (Gemengd-E <11)De Lieberg
1 okt 17:20 JAWS Amsterdam H3 (Heren) - HZC de Robben H4 (Heren)De Mirandabad
1 okt 17:45 HZC de Robben HZC de Robben DG1* (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13)De Lieberg
1 okt 18:05 JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve) - HZC de Robben H2 (Heren Reserve)De Mirandabad
1 okt 18:30 HZC de Robben HZC de Robben CJ1* (Jongens-C <15) - AZ&PC De Futen De Futen/Oceanus CJ1 (Jongens-C <15)De Lieberg
1 okt 18:55 De Otters Het Gooi DG3 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben DG2 (Gemengd-D <13)Sportcentrum De Zandzee
1 okt 19:15 HZC de Robben HZC de Robben BCM1 (Meisjes-B <17) - DAW DAW BCM1 (Meisjes-B <17)De Lieberg
1 okt 19:45 VZC H1 (Heren (Bond)) - HZC de Robben H1 (Heren (Bond))De Vallei
8 okt 14:30 De Ham EG1 (Gemengd-E <11) - HZC de Robben HZC de Robben EG1* (Gemengd-E <11)De Crommenije
8 okt 16:15 HZC de Robben EG3 (Gemengd-E <11) - De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11)De Lieberg
8 okt 17:00 HZC de Robben DG2 (Gemengd-D <13) - UZSC DG3 (Gemengd-D <13)De Lieberg
8 okt 17:35 ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15) - HZC de Robben HZC de Robben CJ1* (Jongens-C <15)Sportcomplex Amerena
8 okt 17:45 HZC de Robben H4 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren)De Lieberg
8 okt 18:30 HZC de Robben H3 (Heren) - De Aalscholver H2 (Heren)De Lieberg
8 okt 19:15 HZC de Robben H2 (Heren Reserve) - Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve)De Lieberg
8 okt 20:30 HZC de Robben H1 (Heren (Bond)) - Katwijk H1 (Heren (Bond))De Lieberg
9 okt 16:30 Triton Triton DG1* (Gemengd-D <13) - HZC de Robben HZC de Robben DG1* (Gemengd-D <13)Victoriabad
15 okt 17:00 Oceanus H3 (Heren) - HZC de Robben H4 (Heren)De Waterlelie
15 okt 17:05 De Fuut De Fuut DG1* (Gemengd-D <13) - HZC de Robben DG2 (Gemengd-D <13)MFA Safari
15 okt 17:30 VZC H3 (Heren Reserve) - HZC de Robben H2 (Heren Reserve)De Vallei
15 okt 18:30 HZC de Robben HZC de Robben DG1* (Gemengd-D <13) - UZSC DG2 (Gemengd-D <13)De Lieberg
15 okt 19:15 MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond)) - HZC de Robben H1 (Heren (Bond))Sportboulevard
22 okt 19:00 Schuurman BZC H1 (Heren (Bond)) - HZC de Robben H1 (Heren (Bond))t Timpke
5 nov 15:15 Watervlo EG1 (Gemengd-E <11) - HZC de Robben HZC de Robben EG1* (Gemengd-E <11)Fletiomare
5 nov 16:30 HZC de Robben DG2 (Gemengd-D <13) - ZPC Woerden ZPC Woerden DG2* (Gemengd-D <13)De Lieberg
5 nov 16:45 Domstad (SG) Domstad (SG) BCM2 (Meisjes-B <17) - HZC de Robben HZC de Robben BCM1 (Meisjes-B <17)Fletiomare
5 nov 17:15 HZC de Robben H4 (Heren) - DJK-ZAR H5 (Heren)De Lieberg
5 nov 18:00 HZC de Robben H3 (Heren) - Aquarijn H3 (Heren)De Lieberg
5 nov 18:45 HZC de Robben H2 (Heren Reserve) - DJK-ZAR H2 (Heren Reserve)De Lieberg
5 nov 20:00 HZC de Robben H1 (Heren (Bond)) - JAWS Amsterdam H1 (Heren (Bond))De Lieberg
6 nov 15:10 Mokum (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - HZC de Robben HZC de Robben CJ1* (Jongens-C <15)Sportfondsenbad Oost
6 nov 15:45 Triton EG1 (Gemengd-E <11) - HZC de Robben EG3 (Gemengd-E <11)Victoriabad
12 nov 14:00 ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11) - HZC de Robben HZC de Robben EG2* (Gemengd-E <11)Sportcomplex Amerena
12 nov 14:00 ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11) - HZC de Robben HZC de Robben EG1* (Gemengd-E <11)Sportcomplex Amerena
12 nov 16:15 HZC de Robben DG2 (Gemengd-D <13) - Mokum (SG) DG4 (Gemengd-D <13)De Lieberg
12 nov 16:45 BZC Brandenburg H4 (Heren) - HZC de Robben H3 (Heren)Brandenburg
12 nov 17:00 HZC de Robben HZC de Robben DG1* (Gemengd-D <13) - De Ham DG2 (Gemengd-D <13)De Lieberg
12 nov 17:45 HZC de Robben HZC de Robben CJ1* (Jongens-C <15) - VZC CJ2 (Jongens-C <15)De Lieberg
12 nov 18:30 HZC de Robben HZC de Robben BCM1 (Meisjes-B <17) - ZPC AMERSFOORT BM2 (Meisjes-B <17)De Lieberg
12 nov 19:15 HZC de Robben H2 (Heren Reserve) - DWT H2 (Heren Reserve)De Lieberg
12 nov 19:35 De Snippen H2 (Heren) - HZC de Robben H4 (Heren)De Meerkamp
12 nov 20:30 HZC de Robben H1 (Heren (Bond)) - SWOL 1894 H1 (Heren (Bond))De Lieberg
19 nov 16:30 HZC de Robben HZC de Robben EG2* (Gemengd-E <11) - UZSC EG4 (Gemengd-E <11)De Lieberg
19 nov 17:00 IJsselmeer DG2 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben DG2 (Gemengd-D <13)Sportcentrum De Meent
19 nov 17:15 HZC de Robben HZC de Robben EG1* (Gemengd-E <11) - UZSC EG1 (Gemengd-E <11)De Lieberg
19 nov 17:15 ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben HZC de Robben DG1* (Gemengd-D <13)De Slag
19 nov 18:00 HZC de Robben H4 (Heren) - ZV De Zaan H8 (Heren)De Lieberg
19 nov 18:15 De Aalscholver De Aalscholver BCM1 (Meisjes-B <17) - HZC de Robben HZC de Robben BCM1 (Meisjes-B <17)Almere Poort
19 nov 18:45 HZC de Robben H2 (Heren Reserve) - De Ham H4 (Heren Reserve)De Lieberg
19 nov 18:50 Waterpolo Den Haag (SG) H1 (Heren (Bond)) - HZC de Robben H1 (Heren (Bond))Hofbad
20 nov 14:30 ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11) - HZC de Robben EG3 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Amerena
20 nov 16:35 Domstad (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - HZC de Robben HZC de Robben CJ1* (Jongens-C <15)De Krommerijn
26 nov 13:30 ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) - HZC de Robben HZC de Robben EG1* (Gemengd-E <11)De Slag
26 nov 16:00 BZC Brandenburg BZC Brandenburg EG1* (Gemengd-E <11) - HZC de Robben HZC de Robben EG2* (Gemengd-E <11)Brandenburg
26 nov 16:15 HZC de Robben DG2 (Gemengd-D <13) - VZC DG1 (Gemengd-D <13)De Lieberg
26 nov 17:00 HZC de Robben HZC de Robben DG1* (Gemengd-D <13) - AquaWaarD DG1 (Gemengd-D <13)De Lieberg
26 nov 17:45 HZC de Robben HZC de Robben BCM1 (Meisjes-B <17) - De Otters Het Gooi De Otters Het Gooi BCM1 (Meisjes-B <17)De Lieberg
26 nov 18:15 BZC Brandenburg H3 (Heren Reserve) - HZC de Robben H2 (Heren Reserve)Brandenburg
26 nov 18:30 HZC de Robben HZC de Robben CJ1* (Jongens-C <15) - De Otters Het Gooi CJ1 (Jongens-C <15)De Lieberg
26 nov 19:30 HZC de Robben H1 (Heren (Bond)) - BZ&PC H1 (Heren (Bond))De Lieberg
26 nov 19:45 De Otters Het Gooi H3 (Heren) - HZC de Robben H3 (Heren)Sportcentrum De Zandzee
3 dec 16:15 De Aalscholver EG1 (Gemengd-E <11) - HZC de Robben EG3 (Gemengd-E <11)Almere Poort
3 dec 17:15 HZC de Robben DG2 (Gemengd-D <13) - De Otters Het Gooi DG3 (Gemengd-D <13)De Lieberg
3 dec 17:45 DAW CJ1 (Jongens-C <15) - HZC de Robben HZC de Robben CJ1* (Jongens-C <15)Sportcomplex Hoornsevaart
3 dec 18:00 HZC de Robben H4 (Heren) - De Amstel H1 (Heren)De Lieberg
3 dec 18:45 HZC de Robben H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT H10 (Heren)De Lieberg
3 dec 18:55 De Otters Het Gooi EG1 (Gemengd-E <11) - HZC de Robben HZC de Robben EG1* (Gemengd-E <11)Sportcentrum De Zandzee
3 dec 19:30 HZC de Robben H2 (Heren Reserve) - Mokum (SG) H4 (Heren Reserve)De Lieberg
3 dec 19:35 SVH H1 (Heren (Bond)) - HZC de Robben H1 (Heren (Bond))Sportcentrum de Wilgenring
10 dec 15:30 UZSC DG3 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben DG2 (Gemengd-D <13)De Krommerijn
10 dec 16:00 ZPC AMERSFOORT H7 (Heren Reserve) - HZC de Robben H2 (Heren Reserve)Sportcomplex Amerena
10 dec 16:15 HZC de Robben EG3 (Gemengd-E <11) - De Otters Het Gooi EG2 (Gemengd-E <11)De Lieberg
10 dec 17:00 De Albatros EG1 (Gemengd-E <11) - HZC de Robben HZC de Robben EG2* (Gemengd-E <11)Sportcentrum Helsdingen
10 dec 17:00 HZC de Robben HZC de Robben EG1* (Gemengd-E <11) - De Ham EG1 (Gemengd-E <11)De Lieberg
10 dec 17:45 HZC de Robben HZC de Robben DG1* (Gemengd-D <13) - KZC DG1 (Gemengd-D <13)De Lieberg
10 dec 18:30 HZC de Robben HZC de Robben BCM1 (Meisjes-B <17) - KZC KZC/VZV BCM1 (Meisjes-B <17)De Lieberg
10 dec 18:40 Mokum (SG) H8 (Heren) - HZC de Robben H4 (Heren)Sportfondsenbad Oost
10 dec 19:15 HZC de Robben HZC de Robben CJ1* (Jongens-C <15) - Domstad (SG) CJ2 (Jongens-C <15)De Lieberg
10 dec 20:00 HZC de Robben H3 (Heren) - UZSC H8 (Heren)De Lieberg
10 dec 21:00 HZC de Robben H1 (Heren (Bond)) - Schuurman BZC H1 (Heren (Bond))De Lieberg
17 dec 16:15 HZC de Robben DG2 (Gemengd-D <13) - Mokum (SG) DG4 (Gemengd-D <13)De Lieberg
17 dec 17:00 HZC de Robben HZC de Robben DG1* (Gemengd-D <13) - UZSC DG1 (Gemengd-D <13)De Lieberg
17 dec 17:45 HZC de Robben HZC de Robben CJ1* (Jongens-C <15) - De Fuut De Fuut CJ1* (Jongens-C <15)De Lieberg
17 dec 18:30 HZC de Robben HZC de Robben BCM1 (Meisjes-B <17) - De Ham De Ham/de Zaan BCM2 (Meisjes-B <17)De Lieberg
17 dec 18:45 BZC Brandenburg H1 (Heren (Bond)) - HZC de Robben H1 (Heren (Bond))Brandenburg
17 dec 19:00 Zwemvereniging Utrecht H7 (Heren) - HZC de Robben H4 (Heren)De Kwakel
17 dec 20:10 DAW H2 (Heren Reserve) - HZC de Robben H2 (Heren Reserve)Sportcomplex Hoornsevaart
31 dec 10:00 UZSC H8 (Heren) - HZC de Robben H3 (Heren)De Krommerijn
14 jan 17:45 De Vuursche H2 (Heren) - HZC de Robben H3 (Heren)De Trits
14 jan 18:00 Oceanus H2 (Heren Reserve) - HZC de Robben H2 (Heren Reserve)De Waterlelie
14 jan 18:00 HZC de Robben HZC de Robben EG2* (Gemengd-E <11) - Aquarijn EG1 (Gemengd-E <11)De Lieberg
14 jan 18:30 HZC de Robben DG2 (Gemengd-D <13) - De Fuut De Fuut DG1* (Gemengd-D <13)De Lieberg
14 jan 20:55 ZV Haerlem H1 (Heren (Bond)) - HZC de Robben H1 (Heren (Bond))De Planeet
21 jan 14:30 De Ham De Ham/de Zaan BCM2 (Meisjes-B <17) - HZC de Robben HZC de Robben BCM1 (Meisjes-B <17)De Crommenije
21 jan 16:15 HZC de Robben HZC de Robben EG1* (Gemengd-E <11) - Watervlo EG1 (Gemengd-E <11)De Lieberg
21 jan 17:00 HZC de Robben H4 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H7 (Heren)De Lieberg
21 jan 17:45 HZC de Robben H2 (Heren Reserve) - DAW H2 (Heren Reserve)De Lieberg
21 jan 17:45 ZPC Woerden ZPC Woerden DG2* (Gemengd-D <13) - HZC de Robben DG2 (Gemengd-D <13)Het Batensteinbad
21 jan 17:45 De Fuut De Fuut CJ1* (Jongens-C <15) - HZC de Robben HZC de Robben CJ1* (Jongens-C <15)MFA Safari
21 jan 19:00 HZC de Robben H1 (Heren (Bond)) - BZC Brandenburg H1 (Heren (Bond))De Lieberg
22 jan 15:00 UZSC DG1 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben HZC de Robben DG1* (Gemengd-D <13)De Krommerijn
28 jan 15:30 UZSC DG2 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben HZC de Robben DG1* (Gemengd-D <13)De Krommerijn
28 jan 15:30 Domstad (SG) Domstad (SG) BCM1 (Meisjes-B <17) - HZC de Robben HZC de Robben BCM1 (Meisjes-B <17)Fletiomare
28 jan 16:45 HZC de Robben HZC de Robben EG1* (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11)De Lieberg
28 jan 17:30 HZC de Robben H4 (Heren) - Oceanus H3 (Heren)De Lieberg
28 jan 18:00 Mokum (SG) DG4 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben DG2 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad Oost
28 jan 18:15 HZC de Robben H2 (Heren Reserve) - VZC H3 (Heren Reserve)De Lieberg
28 jan 19:30 HZC de Robben H1 (Heren (Bond)) - MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond))De Lieberg
29 jan 15:40 UZSC EG2 (Gemengd-E <11) - HZC de Robben HZC de Robben EG2* (Gemengd-E <11)De Krommerijn
4 feb 15:30 UZSC EG1 (Gemengd-E <11) - HZC de Robben HZC de Robben EG1* (Gemengd-E <11)De Krommerijn
4 feb 16:15 HZC de Robben DG2 (Gemengd-D <13) - IJsselmeer DG2 (Gemengd-D <13)De Lieberg
4 feb 17:00 HZC de Robben HZC de Robben DG1* (Gemengd-D <13) - Triton Triton DG1* (Gemengd-D <13)De Lieberg
4 feb 17:00 De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11) - HZC de Robben EG3 (Gemengd-E <11)De Trits
4 feb 17:45 HZC de Robben HZC de Robben CJ1* (Jongens-C <15) - ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15)De Lieberg
4 feb 18:15 Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) - HZC de Robben H4 (Heren)De Kwakel
4 feb 18:30 Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) - HZC de Robben H2 (Heren Reserve)De Kwakel
4 feb 19:45 De Aalscholver H2 (Heren) - HZC de Robben H3 (Heren)Almere Poort
4 feb 20:00 Katwijk H1 (Heren (Bond)) - HZC de Robben H1 (Heren (Bond))Aquamar
18 feb 18:00 HZC de Robben HZC de Robben EG2* (Gemengd-E <11) - UZSC EG2 (Gemengd-E <11)De Lieberg
18 feb 19:15 HZC de Robben HZC de Robben BCM1 (Meisjes-B <17) - Domstad (SG) Domstad (SG) BCM1 (Meisjes-B <17)De Lieberg
4 maa 13:30 VZC DG1 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben DG2 (Gemengd-D <13)De Vallei
4 maa 14:05 ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben HZC de Robben DG1* (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
4 maa 15:30 UZSC EG3 (Gemengd-E <11) - HZC de Robben EG3 (Gemengd-E <11)De Krommerijn
4 maa 16:15 HZC de Robben HZC de Robben EG1* (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11)De Lieberg
4 maa 17:00 DAW DAW BCM1 (Meisjes-B <17) - HZC de Robben HZC de Robben BCM1 (Meisjes-B <17)Sportcomplex Hoornsevaart
4 maa 17:00 HZC de Robben H4 (Heren) - JAWS Amsterdam H3 (Heren)De Lieberg
4 maa 17:45 HZC de Robben H3 (Heren) - De Vaart H2 (Heren)De Lieberg
4 maa 18:30 HZC de Robben H2 (Heren Reserve) - JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve)De Lieberg
4 maa 19:45 HZC de Robben H1 (Heren (Bond)) - VZC H1 (Heren (Bond))De Lieberg
5 maa 17:05 AZ&PC De Futen De Futen/Oceanus CJ1 (Jongens-C <15) - HZC de Robben HZC de Robben CJ1* (Jongens-C <15)De Meerkamp
11 maa 16:00 JAWS Amsterdam H1 (Heren (Bond)) - HZC de Robben H1 (Heren (Bond))De Mirandabad
11 maa 16:15 HZC de Robben HZC de Robben EG1* (Gemengd-E <11) - De Otters Het Gooi EG1 (Gemengd-E <11)De Lieberg
11 maa 17:00 HZC de Robben EG3 (Gemengd-E <11) - Triton EG1 (Gemengd-E <11)De Lieberg
11 maa 17:45 HZC de Robben HZC de Robben CJ1* (Jongens-C <15) - Mokum (SG) CJ1 (Jongens-C <15)De Lieberg
11 maa 18:15 DJK-ZAR H5 (Heren) - HZC de Robben H4 (Heren)Sportplaza Mercator
11 maa 18:30 HZC de Robben HZC de Robben BCM1 (Meisjes-B <17) - Domstad (SG) Domstad (SG) BCM2 (Meisjes-B <17)De Lieberg
11 maa 18:45 Aquarijn H3 (Heren) - HZC de Robben H3 (Heren)Sportcomplex Merwestein
11 maa 18:55 De Otters Het Gooi DG3 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben DG2 (Gemengd-D <13)Sportcentrum De Zandzee
11 maa 20:30 DJK-ZAR H2 (Heren Reserve) - HZC de Robben H2 (Heren Reserve)Sportplaza Mercator
25 maa 14:30 De Ham EG1 (Gemengd-E <11) - HZC de Robben HZC de Robben EG1* (Gemengd-E <11)De Crommenije
25 maa 14:55 ZPC AMERSFOORT BM2 (Meisjes-B <17) - HZC de Robben HZC de Robben BCM1 (Meisjes-B <17)Sportcomplex Amerena
25 maa 15:30 De Ham DG2 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben HZC de Robben DG1* (Gemengd-D <13)De Crommenije
25 maa 16:45 HZC de Robben HZC de Robben EG2* (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11)De Lieberg
25 maa 17:30 HZC de Robben DG2 (Gemengd-D <13) - UZSC DG3 (Gemengd-D <13)De Lieberg
25 maa 18:15 HZC de Robben H4 (Heren) - De Snippen H2 (Heren)De Lieberg
25 maa 18:15 VZC CJ2 (Jongens-C <15) - HZC de Robben HZC de Robben CJ1* (Jongens-C <15)De Vallei
25 maa 18:50 De Otters Het Gooi EG2 (Gemengd-E <11) - HZC de Robben EG3 (Gemengd-E <11)Sportcentrum De Zandzee
25 maa 19:00 HZC de Robben H3 (Heren) - BZC Brandenburg H4 (Heren)De Lieberg
25 maa 19:25 SWOL 1894 H1 (Heren (Bond)) - HZC de Robben H1 (Heren (Bond))De Vrolijkheid
25 maa 19:30 DWT H2 (Heren Reserve) - HZC de Robben H2 (Heren Reserve)Boerhaavebad
1 apr 16:15 HZC de Robben EG3 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11)De Lieberg
1 apr 17:00 De Ham H4 (Heren Reserve) - HZC de Robben H2 (Heren Reserve)De Crommenije
1 apr 17:00 HZC de Robben HZC de Robben DG1* (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13)De Lieberg
1 apr 17:05 De Fuut De Fuut DG1* (Gemengd-D <13) - HZC de Robben DG2 (Gemengd-D <13)MFA Safari
1 apr 17:15 ZV De Zaan H8 (Heren) - HZC de Robben H4 (Heren)De Slag
1 apr 17:45 HZC de Robben HZC de Robben BCM1 (Meisjes-B <17) - De Aalscholver De Aalscholver BCM1 (Meisjes-B <17)De Lieberg
1 apr 18:30 HZC de Robben HZC de Robben CJ1* (Jongens-C <15) - Domstad (SG) CJ1 (Jongens-C <15)De Lieberg
1 apr 19:30 HZC de Robben H1 (Heren (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H1 (Heren (Bond))De Lieberg
2 apr 15:45 UZSC EG4 (Gemengd-E <11) - HZC de Robben HZC de Robben EG2* (Gemengd-E <11)De Krommerijn
15 apr 14:45 Watervlo EG1 (Gemengd-E <11) - HZC de Robben HZC de Robben EG1* (Gemengd-E <11)Fletiomare
15 apr 17:15 HZC de Robben HZC de Robben EG2* (Gemengd-E <11) - BZC Brandenburg BZC Brandenburg EG1* (Gemengd-E <11)De Lieberg
15 apr 18:00 HZC de Robben DG2 (Gemengd-D <13) - ZPC Woerden ZPC Woerden DG2* (Gemengd-D <13)De Lieberg
15 apr 18:15 AquaWaarD DG1 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben HZC de Robben DG1* (Gemengd-D <13)Zwembad Waardergolf
15 apr 18:45 HZC de Robben H3 (Heren) - De Otters Het Gooi H3 (Heren)De Lieberg
15 apr 19:00 De Otters Het Gooi CJ1 (Jongens-C <15) - HZC de Robben HZC de Robben CJ1* (Jongens-C <15)Sportcentrum De Zandzee
15 apr 19:30 HZC de Robben H2 (Heren Reserve) - BZC Brandenburg H3 (Heren Reserve)De Lieberg
15 apr 19:45 De Otters Het Gooi De Otters Het Gooi BCM1 (Meisjes-B <17) - HZC de Robben HZC de Robben BCM1 (Meisjes-B <17)Sportcentrum De Zandzee
15 apr 20:45 BZ&PC H1 (Heren (Bond)) - HZC de Robben H1 (Heren (Bond))De Kuil
22 apr 17:45 ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11) - HZC de Robben HZC de Robben EG1* (Gemengd-E <11)Sportcomplex Amerena
22 apr 17:45 HZC de Robben EG3 (Gemengd-E <11) - De Aalscholver EG1 (Gemengd-E <11)De Lieberg
22 apr 18:30 HZC de Robben HZC de Robben CJ1* (Jongens-C <15) - DAW CJ1 (Jongens-C <15)De Lieberg
22 apr 19:30 HZC de Robben H1 (Heren (Bond)) - SVH H1 (Heren (Bond))De Lieberg
22 apr 20:00 ZPC AMERSFOORT H10 (Heren) - HZC de Robben H3 (Heren)Sportcomplex Amerena
22 apr 20:10 Mokum (SG) H4 (Heren Reserve) - HZC de Robben H2 (Heren Reserve)Sportfondsenbad Oost
23 apr 17:00 De Amstel H1 (Heren) - HZC de Robben H4 (Heren)Het Veenweidebad
Verenigingsinformatie
NaamHZC de Robben
AccommodatiegegevensDe Lieberg
HILVERSUM
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.