HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging HZPC - Horst

TeamPoule
HZPC Da1 (Dames) 2e klasse A
HZPC H1 (Heren) 1e klasse A
HZPC H2 (Heren) Reserve 1e klasse A
HZPC H3 (Heren) 2e klasse B
HZPC HZPC/SPIO (Jongens-B <17) 1e klasse B
HZPC HZPC/SPIO 1 (Gemengd-C <15) 1e klasse B
HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13) 1e klasse C
DatumTijdWedstrijdLocatie
22 sep 16:30 HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13) - BZ&PC DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad De Berkel
22 sep 17:10 HZPC HZPC/SPIO 1 (Gemengd-C <15) - Argo CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad De Berkel
22 sep 17:55 HZPC HZPC/SPIO (Jongens-B <17) - Argo BJ1 (Jongens-B <17)Zwembad De Berkel
22 sep 18:40 HZPC Da1 (Dames) - ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames)Zwembad De Berkel
22 sep 19:25 HZPC H2 (Heren) - ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren)Zwembad De Berkel
22 sep 20:25 HZPC H3 (Heren) - BZ&PC H1 (Heren)Zwembad De Berkel
22 sep 21:10 HZPC H1 (Heren) - ZVDO'74 H1 (Heren)Zwembad De Berkel
29 sep 15:00 SBC2000 H2 (Heren) - HZPC H2 (Heren)Zwembad de Wisselaar
29 sep 18:30 Argo H1 (Heren) - HZPC H3 (Heren)ZIB Zwemcentrum Best BV
30 sep 12:20 PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17) - HZPC HZPC/SPIO (Jongens-B <17)Sportcentrum voor studenten
30 sep 13:10 PSV CG1 (Gemengd-C <15) - HZPC HZPC/SPIO 1 (Gemengd-C <15)Sportcentrum voor studenten
30 sep 16:30 De Schelde H1 (Heren) - HZPC H1 (Heren)Sportcentrum Vliegende Vaart
6 okt 17:55 HZPC Da1 (Dames) - Arethusa Da2 (Dames)Zwembad De Berkel
6 okt 18:30 HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13) - De Rog DG2 (Gemengd-D <13)De Sprank
6 okt 18:40 HZPC H3 (Heren) - Thalassa H1 (Heren)Zwembad De Berkel
6 okt 19:15 HZPC HZPC/SPIO 1 (Gemengd-C <15) - DZT'62 DZT'62/De Punderman CG1 (Gemengd-C <15)De Sprank
6 okt 19:30 HZPC H1 (Heren) - AquAmigos H1 (Heren)Zwembad De Berkel
6 okt 20:00 HZPC HZPC/SPIO (Jongens-B <17) - SWNZ (SG) SWNZ/GORGO (Jongens-B <17)De Sprank
6 okt 20:30 HZPC H2 (Heren) - DZT'62 H3 (Heren)Zwembad De Berkel
13 okt 14:40 Waterproof CG1 (Gemengd-C <15) - HZPC HZPC/SPIO 1 (Gemengd-C <15)Geusseltbad
13 okt 15:25 Waterproof H1 (Heren) - HZPC H3 (Heren)Geusseltbad
13 okt 15:35 PSV PSV Waterpolo DG2 (Gemengd-D <13) - HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13)De Tongelreep
13 okt 17:00 VZV Njord Da2 (Dames) - HZPC Da1 (Dames)Zwembad Den Ekkerman
13 okt 18:45 Nayade Classic H1 (Heren) - HZPC H1 (Heren)Sportcentrum voor studenten
13 okt 19:15 Merlet Merlet/BZPC BJ1 (Jongens-B <17) - HZPC HZPC/SPIO (Jongens-B <17)Laco Sportcentrum De Kwel
13 okt 21:35 PSV PSV Waterpolo H4 (Heren) - HZPC H2 (Heren)De Tongelreep
21 okt 19:00 HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13) - Waterproof DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad De Berkel
27 okt 17:00 HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13) - DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad De Berkel
27 okt 17:40 HZPC HZPC/SPIO (Jongens-B <17) - AquAmigos BJ1 (Jongens-B <17)Zwembad De Berkel
27 okt 18:30 HZPC Da1 (Dames) - Nayade Classic Da1 (Dames)Zwembad De Berkel
27 okt 19:15 HZPC H3 (Heren) - Nayade H2 (Heren)Zwembad De Berkel
27 okt 20:05 HZPC H2 (Heren) - VZV Njord H3 (Heren)Zwembad De Berkel
27 okt 21:05 HZPC H1 (Heren) - Aegir H1 (Heren)Zwembad De Berkel
3 nov 11:00 Argo H2 (Heren) - HZPC H3 (Heren)ZIB Zwemcentrum Best BV
3 nov 15:45 DBD CG1 (Gemengd-C <15) - HZPC HZPC/SPIO 1 (Gemengd-C <15)ZIB Zwemcentrum Best BV
3 nov 19:45 DBD Da1 (Dames) - HZPC Da1 (Dames)ZIB Zwemcentrum Best BV
3 nov 21:15 DBD H2 (Heren) - HZPC H2 (Heren)ZIB Zwemcentrum Best BV
4 nov 18:30 De Rog H1 (Heren) - HZPC H1 (Heren)De IJzeren Man
10 nov 17:00 HZPC HZPC/SPIO 1 (Gemengd-C <15) - Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad De Berkel
10 nov 17:45 HZPC Da1 (Dames) - De Rog Da1 (Dames)Zwembad De Berkel
10 nov 18:30 HZPC H3 (Heren) - De Rog H3 (Heren)Zwembad De Berkel
10 nov 19:15 HZPC H2 (Heren) - De Treffers H2 (Heren)Zwembad De Berkel
10 nov 20:15 HZPC H1 (Heren) - Lutra H1 (Heren)Zwembad De Berkel
11 nov 16:15 Zeester-Meerval BJ1 (Jongens-B <17) - HZPC HZPC/SPIO (Jongens-B <17)Zwembad Drie Essen
11 nov 18:15 VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13) - HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Den Ekkerman
17 nov 17:50 De Vennen H2 (Heren) - HZPC H2 (Heren)De Vennen
17 nov 18:15 SWNZ (SG) SWNZ/GORGO (Jongens-B <17) - HZPC HZPC/SPIO (Jongens-B <17)Zwembad Molenheide
17 nov 19:00 Lutra Da2 (Dames) - HZPC Da1 (Dames)Recreatiebad De Wissen
17 nov 19:40 AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15) - HZPC HZPC/SPIO 1 (Gemengd-C <15)Zwembad Olympia
17 nov 20:00 Merlet H1 (Heren) - HZPC H3 (Heren)Laco Sportcentrum De Kwel
18 nov 17:45 De Rog DG2 (Gemengd-D <13) - HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13)De IJzeren Man
24 nov 18:30 HZPC Da1 (Dames) - AquAmigos Da2 (Dames)Zwembad De Berkel
24 nov 19:00 HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13) - De Rog DG1 (Gemengd-D <13)De Sprank
24 nov 19:15 De Krabben H1 (Heren) - HZPC H1 (Heren)Sportfondsenbad De Melanen
24 nov 19:15 HZPC H3 (Heren) - Spio H1 (Heren)Zwembad De Berkel
24 nov 19:45 HZPC HZPC/SPIO 1 (Gemengd-C <15) - Hellas-Glana CG1 (Gemengd-C <15)De Sprank
24 nov 20:00 HZPC H2 (Heren) - Hellas-Glana H2 (Heren)Zwembad De Berkel
24 nov 20:30 HZPC HZPC/SPIO (Jongens-B <17) - PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17)De Sprank
1 dec 17:40 AquAmigos BJ1 (Jongens-B <17) - HZPC HZPC/SPIO (Jongens-B <17)Zwembad Olympia
1 dec 18:00 HZPC Da1 (Dames) - De Dokkelaers Da1 (Dames)Zwembad De Berkel
1 dec 18:45 HZPC H3 (Heren) - Gorgo H1 (Heren)Zwembad De Berkel
1 dec 19:30 HZPC H1 (Heren) - SWNZ (SG) H1 (Heren)Zwembad De Berkel
2 dec 17:40 DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13) - HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad De Wiemel
8 dec 16:45 VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13) - HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Den Ekkerman
8 dec 17:45 BZ&PC H2 (Heren) - HZPC H3 (Heren)Zwembad t Hoogkoor
8 dec 18:00 De Treffers CG2 (Gemengd-C <15) - HZPC HZPC/SPIO 1 (Gemengd-C <15)Combibad Kwekkelstijn
8 dec 19:15 RZ H1 (Heren) - HZPC H1 (Heren)Recreatiebad De Roerdomp
9 dec 16:15 Zeester-Meerval BJ1 (Jongens-B <17) - HZPC HZPC/SPIO (Jongens-B <17)Zwembad Drie Essen
9 dec 18:00 De Rog H2 (Heren) - HZPC H2 (Heren)De IJzeren Man
9 dec 19:15 SWNZ (SG) Da1 (Dames) - HZPC Da1 (Dames)Zwembad Molenheide
19 jan 16:15 Argo CG1 (Gemengd-C <15) - HZPC HZPC/SPIO 1 (Gemengd-C <15)ZIB Zwemcentrum Best BV
19 jan 17:00 BZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad t Hoogkoor
19 jan 17:45 Argo BJ1 (Jongens-B <17) - HZPC HZPC/SPIO (Jongens-B <17)ZIB Zwemcentrum Best BV
19 jan 17:45 BZ&PC H1 (Heren) - HZPC H3 (Heren)Zwembad t Hoogkoor
19 jan 18:15 ZVDO'74 H1 (Heren) - HZPC H1 (Heren)Sportfondsenbad Aquaaltena
19 jan 18:30 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) - HZPC Da1 (Dames)Vrijburgbad Vlissingen
19 jan 19:15 ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) - HZPC H2 (Heren)Vrijburgbad Vlissingen
26 jan 18:00 HZPC H1 (Heren) - De Schelde H1 (Heren)Zwembad De Berkel
26 jan 18:30 HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13) - De Rog DG1 (Gemengd-D <13)De Sprank
26 jan 19:00 HZPC H2 (Heren) - SBC2000 H2 (Heren)Zwembad De Berkel
26 jan 19:15 HZPC HZPC/SPIO 1 (Gemengd-C <15) - PSV CG1 (Gemengd-C <15)De Sprank
26 jan 20:00 HZPC HZPC/SPIO (Jongens-B <17) - PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17)De Sprank
26 jan 20:00 HZPC H3 (Heren) - Argo H1 (Heren)Zwembad De Berkel
2 feb 17:15 Thalassa H1 (Heren) - HZPC H3 (Heren)Recreatiebad De Wissen
2 feb 18:15 SWNZ (SG) SWNZ/GORGO (Jongens-B <17) - HZPC HZPC/SPIO (Jongens-B <17)Zwembad Molenheide
2 feb 18:30 AquAmigos H1 (Heren) - HZPC H1 (Heren)Zwembad Olympia
2 feb 19:25 Arethusa Da2 (Dames) - HZPC Da1 (Dames)Golfbad Oss
3 feb 16:00 DZT'62 H3 (Heren) - HZPC H2 (Heren)Zwembad De Wiemel
3 feb 17:40 DZT'62 DZT'62/De Punderman CG1 (Gemengd-C <15) - HZPC HZPC/SPIO 1 (Gemengd-C <15)Zwembad De Wiemel
3 feb 18:30 De Rog DG2 (Gemengd-D <13) - HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13)De IJzeren Man
9 feb 16:30 HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13) - PSV PSV Waterpolo DG2 (Gemengd-D <13)Zwembad De Berkel
9 feb 17:10 HZPC HZPC/SPIO 1 (Gemengd-C <15) - Waterproof CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad De Berkel
9 feb 17:55 HZPC HZPC/SPIO (Jongens-B <17) - Merlet Merlet/BZPC BJ1 (Jongens-B <17)Zwembad De Berkel
9 feb 18:40 HZPC Da1 (Dames) - VZV Njord Da2 (Dames)Zwembad De Berkel
9 feb 19:25 HZPC H3 (Heren) - Waterproof H1 (Heren)Zwembad De Berkel
9 feb 20:10 HZPC H2 (Heren) - PSV PSV Waterpolo H4 (Heren)Zwembad De Berkel
9 feb 21:10 HZPC H1 (Heren) - Nayade Classic H1 (Heren)Zwembad De Berkel
17 feb 18:20 De Rog DG1 (Gemengd-D <13) - HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13)De IJzeren Man
17 feb 18:35 HZPC Da1 (Dames) - SWNZ (SG) Da1 (Dames)Zwembad De Berkel
23 feb 16:45 Aegir H1 (Heren) - HZPC H1 (Heren)Ir. Ottenbad
23 feb 17:40 Nayade H2 (Heren) - HZPC H3 (Heren)Sportcentrum voor studenten
23 feb 19:15 AquAmigos BJ1 (Jongens-B <17) - HZPC HZPC/SPIO (Jongens-B <17)Zwembad Olympia
23 feb 19:20 Nayade Classic Da1 (Dames) - HZPC Da1 (Dames)Sportcentrum voor studenten
23 feb 20:30 VZV Njord H3 (Heren) - HZPC H2 (Heren)Zwembad Den Ekkerman
24 feb 14:40 DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13) - HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad De Wiemel
9 maa 18:00 HZPC Da1 (Dames) - DBD Da1 (Dames)Zwembad De Berkel
9 maa 18:45 HZPC H2 (Heren) - DBD H2 (Heren)Zwembad De Berkel
9 maa 19:00 HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13) - Waterproof DG1 (Gemengd-D <13)De Sprank
9 maa 19:40 HZPC HZPC/SPIO 1 (Gemengd-C <15) - DBD CG1 (Gemengd-C <15)De Sprank
9 maa 19:45 HZPC H3 (Heren) - Argo H2 (Heren)Zwembad De Berkel
9 maa 20:35 HZPC H1 (Heren) - De Rog H1 (Heren)Zwembad De Berkel
16 maa 18:00 De Treffers H2 (Heren) - HZPC H2 (Heren)Combibad Kwekkelstijn
16 maa 18:30 Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15) - HZPC HZPC/SPIO 1 (Gemengd-C <15)Zwembad Drie Essen
16 maa 19:00 HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13)De Sprank
16 maa 19:40 HZPC HZPC/SPIO (Jongens-B <17) - Zeester-Meerval BJ1 (Jongens-B <17)De Sprank
16 maa 19:45 Lutra H1 (Heren) - HZPC H1 (Heren)Recreatiebad De Wissen
17 maa 19:10 De Rog Da1 (Dames) - HZPC Da1 (Dames)De IJzeren Man
17 maa 20:00 De Rog H3 (Heren) - HZPC H3 (Heren)De IJzeren Man
23 maa 16:30 HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13) - PSV PSV Waterpolo DG2 (Gemengd-D <13)Zwembad De Berkel
23 maa 17:10 HZPC HZPC/SPIO 1 (Gemengd-C <15) - AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad De Berkel
23 maa 17:55 HZPC HZPC/SPIO (Jongens-B <17) - Merlet Merlet/BZPC BJ1 (Jongens-B <17)Zwembad De Berkel
23 maa 18:45 HZPC H2 (Heren) - De Vennen H2 (Heren)Zwembad De Berkel
23 maa 19:45 HZPC Da1 (Dames) - Lutra Da2 (Dames)Zwembad De Berkel
23 maa 20:30 HZPC H3 (Heren) - Merlet H1 (Heren)Zwembad De Berkel
30 maa 16:55 AquAmigos Da2 (Dames) - HZPC Da1 (Dames)Zwembad Olympia
30 maa 17:00 Hellas-Glana CG1 (Gemengd-C <15) - HZPC HZPC/SPIO 1 (Gemengd-C <15)Combibad De Nieuwe Hateboer
30 maa 17:00 BZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad t Hoogkoor
30 maa 18:00 Argo BJ1 (Jongens-B <17) - HZPC HZPC/SPIO (Jongens-B <17)ZIB Zwemcentrum Best BV
30 maa 18:45 Hellas-Glana H2 (Heren) - HZPC H2 (Heren)Combibad De Nieuwe Hateboer
30 maa 19:00 Spio H1 (Heren) - HZPC H3 (Heren)De Sprank
30 maa 19:00 HZPC H1 (Heren) - De Krabben H1 (Heren)Zwembad De Berkel
6 apr 14:00 Waterproof DG1 (Gemengd-D <13) - HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13)Geusseltbad
6 apr 18:45 Gorgo H1 (Heren) - HZPC H3 (Heren)De Beemd
6 apr 19:00 SWNZ (SG) H1 (Heren) - HZPC H1 (Heren)Zwembad Molenheide
6 apr 19:15 De Dokkelaers Da1 (Dames) - HZPC Da1 (Dames)Drieburcht
13 apr 17:00 HZPC HZPC/SPIO 1 (Gemengd-C <15) - De Treffers CG2 (Gemengd-C <15)Zwembad De Berkel
13 apr 17:45 HZPC H3 (Heren) - BZ&PC H2 (Heren)Zwembad De Berkel
13 apr 19:20 HZPC H2 (Heren) - De Rog H2 (Heren)Zwembad De Berkel
13 apr 20:20 HZPC H1 (Heren) - RZ H1 (Heren)Zwembad De Berkel
Er zijn geen uitslagen bekend.
Verenigingsinformatie
NaamHZPC
AccommodatiegegevensZwembad De Berkel
HORST
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.