HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging HZPC - Horst

TeamPoule
HZPC Da1 (Dames) 2e klasse A
HZPC H1 (Heren) 1e klasse A
HZPC H2 (Heren) Reserve 1e klasse A
HZPC H3 (Heren) 2e klasse B
HZPC HZPC/SPIO (Jongens-B <17) 1e klasse B
HZPC HZPC/SPIO 1 (Gemengd-C <15) 1e klasse B
HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13) 1e klasse C
DatumTijdWedstrijdLocatie
23 feb 16:00 VZV Njord H3 (Heren) - HZPC H2 (Heren)Zwembad Den Ekkerman
23 feb 16:45 Aegir H1 (Heren) - HZPC H1 (Heren)Ir. Ottenbad
23 feb 17:40 Nayade H2 (Heren) - HZPC H3 (Heren)Sportcentrum voor studenten
23 feb 19:15 AquAmigos BJ1 (Jongens-B <17) - HZPC HZPC/SPIO (Jongens-B <17)Zwembad Olympia
23 feb 19:20 Nayade Classic Da1 (Dames) - HZPC Da1 (Dames)Sportcentrum voor studenten
24 feb 14:40 DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13) - HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad De Wiemel
2 maa 19:00 HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13) - Waterproof DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad De Berkel
9 maa 18:00 HZPC Da1 (Dames) - DBD Da1 (Dames)Zwembad De Berkel
9 maa 18:45 HZPC H2 (Heren) - DBD H2 (Heren)Zwembad De Berkel
9 maa 19:00 HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13) - Waterproof DG1 (Gemengd-D <13)De Sprank
9 maa 19:40 HZPC HZPC/SPIO 1 (Gemengd-C <15) - DBD CG1 (Gemengd-C <15)De Sprank
9 maa 19:45 HZPC H3 (Heren) - Argo H2 (Heren)Zwembad De Berkel
9 maa 20:35 HZPC H1 (Heren) - De Rog H1 (Heren)Zwembad De Berkel
16 maa 17:30 De Treffers H2 (Heren) - HZPC H2 (Heren)Combibad Kwekkelstijn
16 maa 18:30 Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15) - HZPC HZPC/SPIO 1 (Gemengd-C <15)Zwembad Drie Essen
16 maa 19:00 HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13)De Sprank
16 maa 19:40 HZPC HZPC/SPIO (Jongens-B <17) - Zeester-Meerval BJ1 (Jongens-B <17)De Sprank
16 maa 19:45 Lutra H1 (Heren) - HZPC H1 (Heren)Recreatiebad De Wissen
17 maa 19:10 De Rog Da1 (Dames) - HZPC Da1 (Dames)De IJzeren Man
17 maa 20:00 De Rog H3 (Heren) - HZPC H3 (Heren)De IJzeren Man
23 maa 16:30 HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13) - PSV PSV Waterpolo DG2 (Gemengd-D <13)Zwembad De Berkel
23 maa 17:10 HZPC HZPC/SPIO 1 (Gemengd-C <15) - AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad De Berkel
23 maa 17:55 HZPC HZPC/SPIO (Jongens-B <17) - Merlet Merlet/BZPC BJ1 (Jongens-B <17)Zwembad De Berkel
23 maa 18:45 HZPC H2 (Heren) - De Vennen H2 (Heren)Zwembad De Berkel
23 maa 19:45 HZPC Da1 (Dames) - Lutra Da2 (Dames)Zwembad De Berkel
23 maa 20:30 HZPC H3 (Heren) - Merlet H1 (Heren)Zwembad De Berkel
30 maa 16:55 AquAmigos Da2 (Dames) - HZPC Da1 (Dames)Zwembad Olympia
30 maa 17:00 BZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad t Hoogkoor
30 maa 17:00 Hellas-Glana CG1 (Gemengd-C <15) - HZPC HZPC/SPIO 1 (Gemengd-C <15)Combibad De Nieuwe Hateboer
30 maa 18:00 Argo BJ1 (Jongens-B <17) - HZPC HZPC/SPIO (Jongens-B <17)ZIB Zwemcentrum Best BV
30 maa 18:45 Hellas-Glana H2 (Heren) - HZPC H2 (Heren)Combibad De Nieuwe Hateboer
30 maa 19:00 HZPC H1 (Heren) - De Krabben H1 (Heren)Zwembad De Berkel
30 maa 19:00 Spio H1 (Heren) - HZPC H3 (Heren)De Sprank
6 apr 14:00 Waterproof DG1 (Gemengd-D <13) - HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13)Geusseltbad
6 apr 18:45 Gorgo H1 (Heren) - HZPC H3 (Heren)De Beemd
6 apr 19:00 SWNZ (SG) H1 (Heren) - HZPC H1 (Heren)Zwembad Molenheide
6 apr 19:15 De Dokkelaers Da1 (Dames) - HZPC Da1 (Dames)Laco sportcentrum Hilvarenbeek
13 apr 17:00 HZPC HZPC/SPIO 1 (Gemengd-C <15) - De Treffers CG2 (Gemengd-C <15)Zwembad De Berkel
13 apr 17:45 HZPC H3 (Heren) - BZ&PC H2 (Heren)Zwembad De Berkel
13 apr 18:30 HZPC H2 (Heren) - De Rog H2 (Heren)Zwembad De Berkel
13 apr 19:30 HZPC H1 (Heren) - RZ H1 (Heren)Zwembad De Berkel
Er zijn geen uitslagen bekend.
Verenigingsinformatie
NaamHZPC
AccommodatiegegevensZwembad De Berkel
HORST
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.