HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging HZPC - Horst

TeamPoule
HZPC Da1 (Dames) 1e klasse A
HZPC H1 (Heren (Bond)) Bond 3e divisie A
HZPC H2 (Heren Reserve) Reserve 1e klasse A
HZPC H3 (Heren) 2e klasse A
HZPC HZPC/Spio CG1 (Gemengd-C <15) 1e klasse A
HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13) 1e klasse B
DatumTijdWedstrijdLocatie
8 jan 16:40 Thetis H1 (Heren (Bond)) - HZPC H1 (Heren (Bond))LACO Sportcentrum Lingewaard
15 jan 16:30 PSV PSV Waterpolo DG2 (Gemengd-D <13) - HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13)De Tongelreep
15 jan 16:40 PSV H4 (Heren Reserve) - HZPC H2 (Heren Reserve)De Tongelreep
15 jan 17:00 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) - HZPC Da1 (Dames)Vrijburgbad Vlissingen
15 jan 18:00 Zwemsport Parkstad H1 (Heren) - HZPC H3 (Heren)Zwembad Dr Pool
15 jan 18:35 Nayade H1 (Heren (Bond)) - HZPC H1 (Heren (Bond))Sportcentrum voor studenten
16 jan 17:25 De Rog CG1 (Gemengd-C <15) - HZPC HZPC/Spio CG1 (Gemengd-C <15)De IJzeren Man
22 jan 17:00 HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13) - DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad De Berkel
22 jan 17:40 HZPC HZPC/Spio CG1 (Gemengd-C <15) - Lutra CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad De Berkel
22 jan 18:25 HZPC Da1 (Dames) - Lutra Da1 (Dames)Zwembad De Berkel
22 jan 19:25 HZPC H3 (Heren) - Lutra H1 (Heren)Zwembad De Berkel
22 jan 20:10 HZPC H1 (Heren (Bond)) - De Meer H1 (Heren (Bond))Zwembad De Berkel
22 jan 21:15 HZPC H2 (Heren Reserve) - De Vennen H2 (Heren Reserve)Zwembad De Berkel
29 jan 16:30 Hellas-Glana Da1 (Dames) - HZPC Da1 (Dames)Combibad De Nieuwe Hateboer
29 jan 17:05 AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15) - HZPC HZPC/Spio CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Olympia
29 jan 17:30 Hellas-Glana H2 (Heren) - HZPC H3 (Heren)Combibad De Nieuwe Hateboer
29 jan 19:30 Arethusa H2 (Heren Reserve) - HZPC H2 (Heren Reserve)Golfbad Oss
29 jan 19:30 De Treffers DG1 (Gemengd-D <13) - HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13)Combibad Kwekkelstijn
30 jan 19:20 De Rog H1 (Heren (Bond)) - HZPC H1 (Heren (Bond))De IJzeren Man
5 feb 18:00 VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13) - HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Den Ekkerman
5 feb 18:50 VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15) - HZPC HZPC/Spio CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Den Ekkerman
5 feb 19:00 SWNZ (SG) Da1 (Dames) - HZPC Da1 (Dames)Zwembad Molenheide
5 feb 19:45 Spio H1 (Heren) - HZPC H3 (Heren)Feel Fit Center Venray
5 feb 21:00 Arethusa H1 (Heren (Bond)) - HZPC H1 (Heren (Bond))Golfbad Oss
5 feb 21:30 De Treffers H3 (Heren Reserve) - HZPC H2 (Heren Reserve)Combibad Kwekkelstijn
12 feb 17:45 HZPC Da1 (Dames) - Arethusa Da2 (Dames)Zwembad De Berkel
12 feb 18:45 HZPC H2 (Heren Reserve) - VZV Njord H3 (Heren Reserve)Zwembad De Berkel
12 feb 19:00 HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13) - TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13)Feel Fit Center Venray
12 feb 19:40 HZPC HZPC/Spio CG1 (Gemengd-C <15) - Waterproof Waterproof-Zwemsport Parkstad CG1 (Gemengd-C <15)Feel Fit Center Venray
12 feb 19:45 HZPC H3 (Heren) - Waterproof H1 (Heren)Zwembad De Berkel
19 feb 18:30 HZPC H1 (Heren (Bond)) - De Rijn H1 (Heren (Bond))Zwembad De Berkel
12 maa 17:00 HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13) - Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad De Berkel
12 maa 17:45 HZPC HZPC/Spio CG1 (Gemengd-C <15) - PSV CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad De Berkel
12 maa 18:30 HZPC H3 (Heren) - Spio H2 (Heren)Zwembad De Berkel
12 maa 19:15 HZPC Da1 (Dames) - Zeester-Meerval Da1 (Dames)Zwembad De Berkel
12 maa 20:15 HZPC H2 (Heren Reserve) - De Rog H2 (Heren Reserve)Zwembad De Berkel
12 maa 21:00 HZPC H1 (Heren (Bond)) - DBD H1 (Heren (Bond))Zwembad De Berkel
19 maa 16:30 Lutra CG1 (Gemengd-C <15) - HZPC HZPC/Spio CG1 (Gemengd-C <15)Recreatiebad De Wissen
19 maa 16:30 De Vennen H2 (Heren Reserve) - HZPC H2 (Heren Reserve)De Vennen
19 maa 18:45 Lutra Da1 (Dames) - HZPC Da1 (Dames)Recreatiebad De Wissen
19 maa 19:15 DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13) - HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13)LACO sportcentrum
19 maa 19:45 Lutra H1 (Heren) - HZPC H3 (Heren)Recreatiebad De Wissen
26 maa 15:30 DBD DG1 (Gemengd-D <13) - HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13)ZIB Zwemcentrum Best BV
26 maa 16:15 DBD CG1 (Gemengd-C <15) - HZPC HZPC/Spio CG1 (Gemengd-C <15)ZIB Zwemcentrum Best BV
26 maa 17:00 DBD H2 (Heren Reserve) - HZPC H2 (Heren Reserve)ZIB Zwemcentrum Best BV
26 maa 18:30 HZPC H1 (Heren (Bond)) - DWV H1 (Heren (Bond))Zwembad De Berkel
27 maa 16:45 DZT'62 H3 (Heren) - HZPC H3 (Heren)LACO sportcentrum
27 maa 18:30 TRB-RES Da1 (Dames) - HZPC Da1 (Dames)Drieburcht
2 apr 16:10 PSV Da3 (Dames) - HZPC Da1 (Dames)De Tongelreep
2 apr 18:30 HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13) - Arethusa DG1 (Gemengd-D <13)Feel Fit Center Venray
2 apr 18:45 HZPC H2 (Heren Reserve) - De Warande H2 (Heren Reserve)Zwembad De Berkel
2 apr 19:10 HZPC HZPC/Spio CG1 (Gemengd-C <15) - DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15)Feel Fit Center Venray
2 apr 19:45 HZPC H3 (Heren) - Aegir H2 (Heren)Zwembad De Berkel
2 apr 20:25 Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond)) - HZPC H1 (Heren (Bond))Zwembad Drie Essen
9 apr 15:35 AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13) - HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Olympia
9 apr 17:10 De Warande Da1 (Dames) - HZPC Da1 (Dames)De Warande
9 apr 17:45 HZPC HZPC/Spio CG1 (Gemengd-C <15) - Arethusa CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad De Berkel
9 apr 18:30 HZPC H1 (Heren (Bond)) - Hellas-Glana H1 (Heren (Bond))Zwembad De Berkel
9 apr 19:15 De Dokkelaers H1 (Heren) - HZPC H3 (Heren)Laco sportcentrum Hilvarenbeek
16 apr 17:00 De Meer H1 (Heren (Bond)) - HZPC H1 (Heren (Bond))De Waterlinie
23 apr 17:00 HZPC Da1 (Dames) - Nayade Da1 (Dames)Zwembad De Berkel
23 apr 18:00 HZPC H3 (Heren) - BZ&PC (Boxmeer) H1 (Heren)Zwembad De Berkel
23 apr 18:50 HZPC H2 (Heren Reserve) - PSV H5 (Heren Reserve)Zwembad De Berkel
23 apr 19:00 HZPC HZPC/Spio CG1 (Gemengd-C <15) - BZ&PC (Boxmeer) CG1 (Gemengd-C <15)Feel Fit Center Venray
23 apr 19:45 HZPC H1 (Heren (Bond)) - Thetis H1 (Heren (Bond))Zwembad De Berkel
14 mei 17:05 AquAmigos H1 (Heren (Bond)) - HZPC H1 (Heren (Bond))Zwembad Olympia
21 mei 18:30 HZPC H1 (Heren (Bond)) - Nayade H1 (Heren (Bond))Zwembad De Berkel
DatumTijdWedstrijdUitslag
27 nov 21:00 PSV H5 (Heren Reserve) - HZPC H2 (Heren Reserve) 17 - 11
27 nov 18:45 BZ&PC (Boxmeer) H1 (Heren) - HZPC H3 (Heren) 22 - 2
27 nov 17:15 BZ&PC (Boxmeer) CG1 (Gemengd-C <15) - HZPC HZPC/Spio CG1 (Gemengd-C <15) 11 - 4
27 nov 15:15 Nayade Da1 (Dames) - HZPC Da1 (Dames) 12 - 5
20 nov 18:45 HZPC H3 (Heren) - De Dokkelaers H1 (Heren) 1 - 14
20 nov 17:45 HZPC Da1 (Dames) - De Warande Da1 (Dames) 4 - 6
20 nov 17:15 Hellas-Glana H1 (Heren (Bond)) - HZPC H1 (Heren (Bond)) 16 - 10
20 nov 17:00 HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13) - AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 4
14 nov 16:00 DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15) - HZPC HZPC/Spio CG1 (Gemengd-C <15) 9 - 7
13 nov 21:05 De Warande H2 (Heren Reserve) - HZPC H2 (Heren Reserve) 13 - 10
13 nov 18:45 HZPC H1 (Heren (Bond)) - Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond)) 10 - 11
13 nov 17:45 HZPC Da1 (Dames) - PSV Da3 (Dames) 5 - 11
13 nov 17:45 Arethusa DG1 (Gemengd-D <13) - HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13) 20 - 1
13 nov 17:00 Aegir H2 (Heren) - HZPC H3 (Heren) 15 - 3
6 nov 19:40 HZPC HZPC/Spio CG1 (Gemengd-C <15) - DBD CG1 (Gemengd-C <15) 7 - 6
6 nov 19:30 HZPC H2 (Heren Reserve) - DBD H2 (Heren Reserve) 12 - 4
6 nov 19:00 HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13) - DBD DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 8
6 nov 18:45 HZPC H3 (Heren) - DZT'62 H3 (Heren) 8 - 10
6 nov 18:45 DWV H1 (Heren (Bond)) - HZPC H1 (Heren (Bond)) 15 - 9
6 nov 17:45 HZPC Da1 (Dames) - TRB-RES Da1 (Dames) 5 - 5
31 okt 17:45 De Rog H2 (Heren Reserve) - HZPC H2 (Heren Reserve) 9 - 10
30 okt 19:05 Zeester-Meerval Da1 (Dames) - HZPC Da1 (Dames) 14 - 5
30 okt 19:00 Spio H2 (Heren) - HZPC H3 (Heren) 9 - 11
30 okt 18:30 DBD H1 (Heren (Bond)) - HZPC H1 (Heren (Bond)) 16 - 4
30 okt 16:40 PSV CG1 (Gemengd-C <15) - HZPC HZPC/Spio CG1 (Gemengd-C <15) 27 - 1
16 okt 18:15 Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13) - HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13) 14 - 4
16 okt 17:15 Arethusa CG1 (Gemengd-C <15) - HZPC HZPC/Spio CG1 (Gemengd-C <15) 11 - 7
10 okt 16:15 TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13) - HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13) 11 - 2
9 okt 20:15 VZV Njord H3 (Heren Reserve) - HZPC H2 (Heren Reserve) 15 - 12
9 okt 18:45 De Rijn H1 (Heren (Bond)) - HZPC H1 (Heren (Bond)) 13 - 10
9 okt 18:20 Arethusa Da2 (Dames) - HZPC Da1 (Dames) 20 - 3
9 okt 16:15 Waterproof H1 (Heren) - HZPC H3 (Heren) 10 - 3
9 okt 15:15 Waterproof Waterproof-Zwemsport Parkstad CG1 (Gemengd-C <15) - HZPC HZPC/Spio CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 3
2 okt 21:30 HZPC H3 (Heren) - Spio H1 (Heren) 6 - 7
2 okt 20:25 HZPC H1 (Heren (Bond)) - Arethusa H1 (Heren (Bond)) 6 - 21
2 okt 19:25 HZPC H2 (Heren Reserve) - De Treffers H3 (Heren Reserve) 10 - 18
2 okt 18:40 HZPC HZPC/Spio CG1 (Gemengd-C <15) - VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 27
2 okt 18:00 HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 20
2 okt 17:00 HZPC Da1 (Dames) - SWNZ (SG) Da1 (Dames) 6 - 8
25 sep 19:30 HZPC H2 (Heren Reserve) - PSV H4 (Heren Reserve) 8 - 25
25 sep 19:10 HZPC HZPC/Spio CG1 (Gemengd-C <15) - De Rog CG1 (Gemengd-C <15) 10 - 7
25 sep 18:45 HZPC H3 (Heren) - Zwemsport Parkstad H1 (Heren) 6 - 10
25 sep 18:30 HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13) - PSV PSV Waterpolo DG2 (Gemengd-D <13) 5 - 14
25 sep 17:45 HZPC Da1 (Dames) - ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) 3 - 4
18 sep 18:30 De Treffers Da1 (Dames) - HZPC Da1 (Dames) 8 - 3
18 sep 18:00 BZ&PC (Boxmeer) H2 (Heren) - HZPC H3 (Heren) 9 - 14
18 sep 17:00 De Treffers CG1 (Gemengd-C <15) - HZPC HZPC/Spio CG1 (Gemengd-C <15) 13 - 3
18 sep 15:15 SBC2000 H3 (Heren Reserve) - HZPC H2 (Heren Reserve) 15 - 7
Verenigingsinformatie
NaamHZPC
AccommodatiegegevensZwembad De Berkel
HORST
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.