HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging De IJsselmeeuwen - Zutphen

DatumTijdWedstrijdLocatie
5 dec 20:00 De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond)) - Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond))De IJsselslag
6 dec 15:15 HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - De IJsselmeeuwen H2 (Heren Reserve (Bond))Sportstad Heerenveen BV
12 dec 16:00 De IJsselmeeuwen CG1 (Gemengd-C <15) - NDD CG1 (Gemengd-C <15)De IJsselslag
12 dec 16:00 Deltasteur BG1 (Gemengd-B <17) - De IJsselmeeuwen BG2 (Gemengd-B <17)Zwembad De Steur
12 dec 16:45 De IJsselmeeuwen Da1 (Dames) - VKC'03 Da1 (Dames)De IJsselslag
12 dec 17:15 DBD H1 (Heren (Bond)) - De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond))ZIB Zwemcentrum Best BV
12 dec 17:50 De IJsselmeeuwen H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Mors H2 (Heren Reserve (Bond))De IJsselslag
12 dec 18:45 De IJsselmeeuwen Da2 (Dames) - Schuurman BZC Da4 (Dames)De IJsselslag
12 dec 19:00 SWOL 1894 BG1 (Gemengd-B <17) - De IJsselmeeuwen BG1 (Gemengd-B <17)De Vrolijkheid
12 dec 19:35 De IJsselmeeuwen H4 (Heren) - De Zandstuve H1 (Heren)De IJsselslag
19 dec 16:00 De IJsselmeeuwen BG2 (Gemengd-B <17) - Proteus BG1 (Gemengd-B <17)De IJsselslag
19 dec 16:30 Aqua-Novio'94 Da1 (Dames) - De IJsselmeeuwen Da1 (Dames)Sportf.bad Nijmegen-West
19 dec 19:30 Schuurman BZC H6 (Heren) - De IJsselmeeuwen H3 (Heren)t Timpke
19 dec 20:30 Aquapoldro H4 (Heren) - De IJsselmeeuwen H4 (Heren)Sprenkelaar
1 jan 00:00 Thetis H1 (Heren (Bond)) - De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond))LACO Sportcentrum Lingewaard
9 jan 17:00 SWOL 1894 BG1 (Gemengd-B <17) - De IJsselmeeuwen BG2 (Gemengd-B <17)De Vrolijkheid
9 jan 17:15 De Mors CG1 (Gemengd-C <15) - De IJsselmeeuwen CG1 (Gemengd-C <15)De Koerbelt
9 jan 17:30 DOS Da2 (Dames) - De IJsselmeeuwen Da2 (Dames)Van Pallandtbad
9 jan 17:55 Schuurman BZC H3 (Heren Reserve (Bond)) - De IJsselmeeuwen H2 (Heren Reserve (Bond))t Timpke
9 jan 18:10 De IJsselmeeuwen Da1 (Dames) - Hydrofiel Da1 (Dames)De IJsselslag
9 jan 19:10 De IJsselmeeuwen H3 (Heren) - Livo H4 (Heren)De IJsselslag
9 jan 19:25 Aquapoldro BG1 (Gemengd-B <17) - De IJsselmeeuwen BG1 (Gemengd-B <17)Sprenkelaar
9 jan 20:00 De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond)) - De Rijn H1 (Heren (Bond))De IJsselslag
16 jan 16:00 De IJsselmeeuwen BG1 (Gemengd-B <17) - ZEW BG1 (Gemengd-B <17)De IJsselslag
16 jan 16:00 Proteus CG1 (Gemengd-C <15) - De IJsselmeeuwen CG1 (Gemengd-C <15)De Schaeck
16 jan 16:50 De IJsselmeeuwen H3 (Heren) - NDD H3 (Heren)De IJsselslag
16 jan 17:35 De IJsselmeeuwen Da1 (Dames) - Thetis Da1 (Dames)De IJsselslag
16 jan 18:40 De IJsselmeeuwen H2 (Heren Reserve (Bond)) - OZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond))De IJsselslag
16 jan 20:15 ZVV H2 (Heren) - De IJsselmeeuwen H4 (Heren)Koekoek
17 jan 18:45 De Rog H1 (Heren (Bond)) - De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond))De IJzeren Man
23 jan 16:45 Proteus Da1 (Dames) - De IJsselmeeuwen Da1 (Dames)De Schaeck
23 jan 18:00 Nunspeet BG1 (Gemengd-B <17) - De IJsselmeeuwen BG1 (Gemengd-B <17)De Brake
23 jan 18:25 De IJsselmeeuwen BG2 (Gemengd-B <17) - Aquapoldro BG1 (Gemengd-B <17)De IJsselslag
23 jan 19:00 De Breuly H1 (Heren) - De IJsselmeeuwen H3 (Heren)Lentebad
23 jan 19:10 De IJsselmeeuwen Da2 (Dames) - Thetis Da2 (Dames)De IJsselslag
23 jan 20:00 De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond)) - Thetis H1 (Heren (Bond))De IJsselslag
23 jan 20:10 SWOL 1894 H3 (Heren Reserve (Bond)) - De IJsselmeeuwen H2 (Heren Reserve (Bond))De Vrolijkheid
24 jan 15:00 ZPC De Hof CG1 (Gemengd-C <15) - De IJsselmeeuwen CG1 (Gemengd-C <15)De Vijf Heuvels
30 jan 16:00 De IJsselmeeuwen BG1 (Gemengd-B <17) - Zuiderzeezwemmers BG1 (Gemengd-B <17)De IJsselslag
30 jan 16:50 De IJsselmeeuwen Da1 (Dames) - Schuurman BZC Da2 (Dames)De IJsselslag
30 jan 17:55 De IJsselmeeuwen H2 (Heren Reserve (Bond)) - WSG ESTA (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))De IJsselslag
30 jan 18:00 Nayade H1 (Heren (Bond)) - De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond))Sportcentrum voor studenten
30 jan 18:00 ZEW BG1 (Gemengd-B <17) - De IJsselmeeuwen BG2 (Gemengd-B <17)Calluna
30 jan 18:40 Aquapoldro CG1 (Gemengd-C <15) - De IJsselmeeuwen CG1 (Gemengd-C <15)Sprenkelaar
6 feb 16:00 De IJsselmeeuwen BG2 (Gemengd-B <17) - De IJsselmeeuwen BG1 (Gemengd-B <17)De IJsselslag
6 feb 16:45 De IJsselmeeuwen Da2 (Dames) - PFC Rheden Da2 (Dames)De IJsselslag
6 feb 17:15 De Mors H3 (Heren Reserve (Bond)) - De IJsselmeeuwen H2 (Heren Reserve (Bond))De Koerbelt
6 feb 17:35 De IJsselmeeuwen H3 (Heren) - De Breuly H1 (Heren)De IJsselslag
6 feb 18:25 De IJsselmeeuwen Da1 (Dames) - De Spreng Da1 (Dames)De IJsselslag
6 feb 19:25 De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond)) - Hellas-Glana H1 (Heren (Bond))De IJsselslag
20 feb 16:00 DOS H1 (Heren) - De IJsselmeeuwen H3 (Heren)Van Pallandtbad
27 feb 16:00 De IJsselmeeuwen BG1 (Gemengd-B <17) - Aquapoldro BG2 (Gemengd-B <17)De IJsselslag
27 feb 16:50 De IJsselmeeuwen Da1 (Dames) - DWK Da1 (Dames)De IJsselslag
27 feb 18:30 Zuiderzeezwemmers BG1 (Gemengd-B <17) - De IJsselmeeuwen BG2 (Gemengd-B <17)Bosbad Emmeloord
27 feb 20:00 Nunspeet H2 (Heren Reserve (Bond)) - De IJsselmeeuwen H2 (Heren Reserve (Bond))De Brake
27 feb 20:50 AquAmigos H1 (Heren (Bond)) - De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond))Zwembad Olympia
6 maa 16:40 ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames) - De IJsselmeeuwen Da1 (Dames)Valkenhuizen
6 maa 18:00 DWK BG1 (Gemengd-B <17) - De IJsselmeeuwen BG1 (Gemengd-B <17)Veluwehal
6 maa 18:25 De IJsselmeeuwen CG1 (Gemengd-C <15) - Proteus CG2 (Gemengd-C <15)De IJsselslag
6 maa 18:40 Nunspeet BG1 (Gemengd-B <17) - De IJsselmeeuwen BG2 (Gemengd-B <17)De Brake
6 maa 19:10 De IJsselmeeuwen H3 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H2 (Heren)De IJsselslag
6 maa 20:00 De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond)) - HZPC H1 (Heren (Bond))De IJsselslag
6 maa 21:05 Livo H2 (Heren Reserve (Bond)) - De IJsselmeeuwen H2 (Heren Reserve (Bond))t Walfort
13 maa 16:00 De IJsselmeeuwen BG2 (Gemengd-B <17) - Aquapoldro BG2 (Gemengd-B <17)De IJsselslag
13 maa 16:15 DWV CG1 (Gemengd-C <15) - De IJsselmeeuwen CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Den Helder
13 maa 16:50 De IJsselmeeuwen BG1 (Gemengd-B <17) - Deltasteur BG1 (Gemengd-B <17)De IJsselslag
13 maa 17:40 De IJsselmeeuwen H4 (Heren) - ZPC De Hof H4 (Heren)De IJsselslag
13 maa 18:35 De IJsselmeeuwen Da1 (Dames) - Nunspeet Da1 (Dames)De IJsselslag
13 maa 20:25 Arethusa H1 (Heren (Bond)) - De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond))Golfbad Oss
20 maa 16:00 De IJsselmeeuwen CG1 (Gemengd-C <15) - Natare CG1 (Gemengd-C <15)De IJsselslag
20 maa 16:50 De IJsselmeeuwen Da2 (Dames) - Hydrofiel Da2 (Dames)De IJsselslag
20 maa 17:00 DWK BG1 (Gemengd-B <17) - De IJsselmeeuwen BG2 (Gemengd-B <17)Veluwehal
20 maa 17:40 De IJsselmeeuwen Da1 (Dames) - SWOL 1894 Da3 (Dames)De IJsselslag
20 maa 18:45 De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond)) - Hydrofiel H1 (Heren (Bond))De IJsselslag
20 maa 18:45 Aquapoldro H2 (Heren Reserve (Bond)) - De IJsselmeeuwen H2 (Heren Reserve (Bond))Sprenkelaar
21 maa 16:45 Proteus BG1 (Gemengd-B <17) - De IJsselmeeuwen BG1 (Gemengd-B <17)De Schaeck
21 maa 18:15 Proteus H3 (Heren) - De IJsselmeeuwen H3 (Heren)De Schaeck
27 maa 16:00 De IJsselmeeuwen BG1 (Gemengd-B <17) - SWOL 1894 BG1 (Gemengd-B <17)De IJsselslag
27 maa 16:45 Livo CG1 (Gemengd-C <15) - De IJsselmeeuwen CG1 (Gemengd-C <15)t Walfort
27 maa 16:50 De IJsselmeeuwen BG2 (Gemengd-B <17) - Deltasteur BG1 (Gemengd-B <17)De IJsselslag
27 maa 18:30 De Gendten Da1 (Dames) - De IJsselmeeuwen Da2 (Dames)LACO Sportcentrum Oude Ijsselstreek
27 maa 19:00 Proteus H4 (Heren) - De IJsselmeeuwen H4 (Heren)De Schaeck
28 maa 18:35 NDD H4 (Heren) - De IJsselmeeuwen H3 (Heren)Sportcentrum Rozengaarde
10 apr 16:00 De IJsselmeeuwen H3 (Heren) - Schuurman BZC H6 (Heren)De IJsselslag
10 apr 16:00 NDD CG1 (Gemengd-C <15) - De IJsselmeeuwen CG1 (Gemengd-C <15)Sportcentrum Rozengaarde
10 apr 16:50 De IJsselmeeuwen H2 (Heren Reserve (Bond)) - HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))De IJsselslag
10 apr 19:00 De Zandstuve H1 (Heren) - De IJsselmeeuwen H4 (Heren)De Stamper
10 apr 20:05 Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond)) - De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond))Zwembad Drie Essen
10 apr 20:30 VKC'03 Da1 (Dames) - De IJsselmeeuwen Da1 (Dames)De Vlaskoel
11 apr 16:00 Proteus BG1 (Gemengd-B <17) - De IJsselmeeuwen BG2 (Gemengd-B <17)De Schaeck
17 apr 16:00 De IJsselmeeuwen BG2 (Gemengd-B <17) - SWOL 1894 BG1 (Gemengd-B <17)De IJsselslag
17 apr 16:50 De IJsselmeeuwen BG1 (Gemengd-B <17) - Aquapoldro BG1 (Gemengd-B <17)De IJsselslag
17 apr 17:15 De Mors H2 (Heren Reserve (Bond)) - De IJsselmeeuwen H2 (Heren Reserve (Bond))De Koerbelt
17 apr 17:40 De IJsselmeeuwen Da1 (Dames) - Aqua-Novio'94 Da1 (Dames)De IJsselslag
17 apr 17:55 Schuurman BZC Da4 (Dames) - De IJsselmeeuwen Da2 (Dames)t Timpke
17 apr 18:50 De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond)) - DBD H1 (Heren (Bond))De IJsselslag
24 apr 16:00 De IJsselmeeuwen CG1 (Gemengd-C <15) - De Mors CG1 (Gemengd-C <15)De IJsselslag
24 apr 16:50 De IJsselmeeuwen Da2 (Dames) - EZPC Da2 (Dames)De IJsselslag
24 apr 17:35 De IJsselmeeuwen H4 (Heren) - Aquapoldro H4 (Heren)De IJsselslag
24 apr 18:00 ZEW BG1 (Gemengd-B <17) - De IJsselmeeuwen BG1 (Gemengd-B <17)Calluna
24 apr 18:25 De IJsselmeeuwen H2 (Heren Reserve (Bond)) - Schuurman BZC H3 (Heren Reserve (Bond))De IJsselslag
24 apr 19:15 Livo H4 (Heren) - De IJsselmeeuwen H3 (Heren)t Walfort
24 apr 19:25 De Rijn H1 (Heren (Bond)) - De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond))Sportfondsenbad De Bongerd
25 apr 16:45 Hydrofiel Da1 (Dames) - De IJsselmeeuwen Da1 (Dames)Sportf.bad Nijmegen-West
Verenigingsinformatie
NaamDe IJsselmeeuwen
AccommodatiegegevensDe IJsselslag
ZUTPHEN
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.