HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging De IJsselmeeuwen - Zutphen

DatumTijdWedstrijdUitslag
21 mei 18:15 VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond)) - De IJsselmeeuwen H2 (Heren Reserve (Bond)) 14 - 5
21 mei 18:10 NDD H1 (Heren (Bond)) - De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond)) 7 - 14
14 mei 18:15 De Reest BG1 (Gemengd-B <17) - De IJsselmeeuwen BG1 (Gemengd-B <17) 25 - 0
14 mei 16:30 De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond)) - NDD H1 (Heren (Bond)) 11 - 8
7 mei 17:00 De IJsselmeeuwen BG1 (Gemengd-B <17) - Aquapoldro BG1 (Gemengd-B <17) 2 - 32
7 mei 16:15 De IJsselmeeuwen DG1 (Gemengd-D <13) - Flevo DG1 (Gemengd-D <13) 0 - 15
30 apr 13:00 TriVia H1 (Heren (Bond)) - De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond)) 14 - 9
23 apr 19:20 SBC2000 H2 (Heren Reserve (Bond)) - De IJsselmeeuwen H2 (Heren Reserve (Bond)) 8 - 8
23 apr 16:45 Proteus Da1 (Dames) - De IJsselmeeuwen Da1 (Dames) 24 - 5
22 apr 20:20 De IJsselmeeuwen H2 (Heren Reserve (Bond)) - Livo H2 (Heren Reserve (Bond)) 14 - 11
9 apr 19:30 SWOL 1894 BG1 (Gemengd-B <17) - De IJsselmeeuwen BG1 (Gemengd-B <17) 18 - 2
9 apr 19:00 De IJsselmeeuwen Da1 (Dames) - Schuurman BZC Da2 (Dames) 4 - 11
9 apr 18:15 De IJsselmeeuwen Da2 (Dames) - De Woelwaters Da1 (Dames) 1 - 8
9 apr 17:50 NDD H3 (Heren) - De IJsselmeeuwen H3 (Heren) 9 - 2
9 apr 17:20 De IJsselmeeuwen H2 (Heren Reserve (Bond)) - Schuurman BZC H3 (Heren Reserve (Bond)) 9 - 9
9 apr 16:15 De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Hof H1 (Heren (Bond)) 11 - 3
5 apr 20:00 De Treffers H2 (Heren Reserve (Bond)) - De IJsselmeeuwen H2 (Heren Reserve (Bond)) 17 - 6
3 apr 17:30 Aqua-Novio'94 Da1 (Dames) - De IJsselmeeuwen Da1 (Dames) 20 - 4
2 apr 20:00 De Walvisch H1 (Heren (Bond)) - De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond)) 11 - 15
2 apr 18:20 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond)) - De IJsselmeeuwen H2 (Heren Reserve (Bond)) 14 - 1
2 apr 17:45 De IJsselmeeuwen H4 (Heren) - DOS H2 (Heren) 5 - 4
2 apr 17:00 De IJsselmeeuwen BG1 (Gemengd-B <17) - Proteus BG2 (Gemengd-B <17) 0 - 7
1 apr 18:45 Proteus DG2 (Gemengd-D <13) - De IJsselmeeuwen DG1 (Gemengd-D <13) 15 - 6
27 maa 19:30 PSV H3 (Heren Reserve (Bond)) - De IJsselmeeuwen H2 (Heren Reserve (Bond)) 11 - 8
26 maa 17:30 Neptunia'24 H1 (Heren (Bond)) - De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond)) 3 - 17
26 maa 16:55 ENC Arnhem (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - De IJsselmeeuwen H2 (Heren Reserve (Bond)) 17 - 4
26 maa 16:00 Deltasteur BG1 (Gemengd-B <17) - De IJsselmeeuwen BG1 (Gemengd-B <17) 17 - 5
19 maa 17:45 De IJsselmeeuwen H3 (Heren) - Livo H4 (Heren) 9 - 3
19 maa 17:00 De IJsselmeeuwen H4 (Heren) - Natare H2 (Heren) 9 - 3
19 maa 16:45 Deltasteur H1 (Heren (Bond)) - De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond)) 8 - 12
19 maa 16:15 De IJsselmeeuwen BG1 (Gemengd-B <17) - Proteus BG1 (Gemengd-B <17) 3 - 10
18 maa 18:45 Proteus DG1 (Gemengd-D <13) - De IJsselmeeuwen DG1 (Gemengd-D <13) 15 - 1
12 maa 19:30 De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond)) - VKC'03 H1 (Heren (Bond)) 10 - 12
12 maa 17:45 De IJsselmeeuwen CG1 (Gemengd-C <15) - De Spreng CG1 (Gemengd-C <15) 13 - 5
12 maa 17:00 De IJsselmeeuwen H4 (Heren) - De Spreng H1 (Heren) 6 - 11
12 maa 16:15 De IJsselmeeuwen DG1 (Gemengd-D <13) - Octopus DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 13
5 maa 19:15 De IJsselmeeuwen H3 (Heren) - DOS H1 (Heren) 2 - 7
5 maa 18:30 De IJsselmeeuwen Da1 (Dames) - Hydrofiel Da1 (Dames) 5 - 7
5 maa 17:45 De IJsselmeeuwen Da2 (Dames) - ZPC Hatto Heim Da1 (Dames) 7 - 8
5 maa 17:00 De IJsselmeeuwen CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC Hatto Heim CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 6
19 feb 18:50 Nunspeet H1 (Heren (Bond)) - De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond)) 10 - 15
19 feb 18:45 Polar Bears H4 (Heren Reserve (Bond)) - De IJsselmeeuwen H2 (Heren Reserve (Bond)) 18 - 4
19 feb 17:15 SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13) - De IJsselmeeuwen DG1 (Gemengd-D <13) 21 - 3
12 feb 19:00 VKC'03 H1 (Heren (Bond)) - De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond)) 12 - 14
12 feb 18:40 ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames) - De IJsselmeeuwen Da1 (Dames) 14 - 5
12 feb 17:45 De Berkelduikers H2 (Heren) - De IJsselmeeuwen H4 (Heren) 5 - 7
5 feb 18:45 De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond)) - De Veene H1 (Heren (Bond)) 15 - 6
5 feb 17:45 De Gendten H1 (Heren) - De IJsselmeeuwen H4 (Heren) 4 - 7
5 feb 17:45 De IJsselmeeuwen Da1 (Dames) - Nunspeet Da1 (Dames) 4 - 19
29 jan 18:45 De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond)) - De Reest H1 (Heren (Bond)) 14 - 10
29 jan 17:45 De IJsselmeeuwen Da1 (Dames) - SWOL 1894 Da3 (Dames) 8 - 14
29 jan 17:00 De IJsselmeeuwen H3 (Heren) - NDD H3 (Heren) 6 - 10
27 nov 19:00 Aquapoldro BG1 (Gemengd-B <17) - De IJsselmeeuwen BG1 (Gemengd-B <17) 27 - 2
27 nov 18:30 WZC-De IJsel (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - De IJsselmeeuwen CG1 (Gemengd-C <15) 8 - 3
27 nov 18:00 SWOL 1894 Da3 (Dames) - De IJsselmeeuwen Da1 (Dames) 11 - 6
27 nov 16:15 De IJsselmeeuwen H3 (Heren) - De Breuly H1 (Heren) 10 - 9
27 nov 13:15 Aqua-Novio'94 DG1 (Gemengd-D <13) - De IJsselmeeuwen DG1 (Gemengd-D <13) 28 - 1
21 nov 16:05 Schuurman BZC H3 (Heren Reserve (Bond)) - De IJsselmeeuwen H2 (Heren Reserve (Bond)) 9 - 3
20 nov 18:15 Natare H2 (Heren) - De IJsselmeeuwen H4 (Heren) 8 - 5
20 nov 17:45 De IJsselmeeuwen Da1 (Dames) - Thetis Da1 (Dames) 4 - 11
20 nov 17:30 ZPC De Hof H1 (Heren (Bond)) - De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond)) 10 - 16
20 nov 17:00 De IJsselmeeuwen CG1 (Gemengd-C <15) - Octopus CG1 (Gemengd-C <15) 11 - 7
20 nov 16:15 De IJsselmeeuwen DG1 (Gemengd-D <13) - Proteus DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 17
13 nov 19:40 SWOL 1894 BG1 (Gemengd-B <17) - De IJsselmeeuwen BG1 (Gemengd-B <17) 17 - 2
13 nov 18:45 ZPC Hatto Heim Da1 (Dames) - De IJsselmeeuwen Da2 (Dames) 6 - 4
13 nov 18:20 De IJsselmeeuwen H4 (Heren) - ENC Arnhem (SG) H5 (Heren) 5 - 8
13 nov 17:30 NDD H3 (Heren) - De IJsselmeeuwen H3 (Heren) 9 - 6
13 nov 17:15 De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond)) - De Walvisch H1 (Heren (Bond)) 12 - 9
13 nov 16:50 Octopus DG1 (Gemengd-D <13) - De IJsselmeeuwen DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 5
13 nov 16:15 De IJsselmeeuwen H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond)) 4 - 15
13 nov 15:15 De Spreng CG1 (Gemengd-C <15) - De IJsselmeeuwen CG1 (Gemengd-C <15) 7 - 10
13 nov 14:05 Hydrofiel Da1 (Dames) - De IJsselmeeuwen Da1 (Dames) 13 - 9
6 nov 20:30 De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond)) - Neptunia'24 H1 (Heren (Bond)) 14 - 9
6 nov 19:30 De IJsselmeeuwen H2 (Heren Reserve (Bond)) - ENC Arnhem (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) 8 - 16
6 nov 19:30 ZVV H1 (Heren) - De IJsselmeeuwen H3 (Heren) 11 - 6
6 nov 18:30 De IJsselmeeuwen Da1 (Dames) - ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames) 8 - 14
6 nov 17:45 De IJsselmeeuwen H4 (Heren) - De Berkelduikers H2 (Heren) 7 - 12
6 nov 17:00 De IJsselmeeuwen BG1 (Gemengd-B <17) - Proteus BG2 (Gemengd-B <17) 3 - 11
6 nov 16:15 De IJsselmeeuwen DG1 (Gemengd-D <13) - SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 22
30 okt 19:45 Aquapoldro Da2 (Dames) - De IJsselmeeuwen Da2 (Dames) 4 - 5
30 okt 18:00 ZPC Hatto Heim CG1 (Gemengd-C <15) - De IJsselmeeuwen CG1 (Gemengd-C <15) 16 - 3
30 okt 17:50 Nunspeet Da1 (Dames) - De IJsselmeeuwen Da1 (Dames) 20 - 4
30 okt 17:30 Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13) - De IJsselmeeuwen DG1 (Gemengd-D <13) 18 - 2
30 okt 17:00 De IJsselmeeuwen H3 (Heren) - Livo H4 (Heren) 7 - 8
30 okt 16:15 De IJsselmeeuwen H4 (Heren) - De Gendten H1 (Heren) 3 - 12
23 okt 18:00 De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond)) - TriVia H1 (Heren (Bond)) 11 - 15
23 okt 17:00 De IJsselmeeuwen H2 (Heren Reserve (Bond)) - SBC2000 H2 (Heren Reserve (Bond)) 10 - 5
16 okt 18:05 Livo H2 (Heren Reserve (Bond)) - De IJsselmeeuwen H2 (Heren Reserve (Bond)) 5 - 8
16 okt 16:00 Deltasteur BG1 (Gemengd-B <17) - De IJsselmeeuwen BG1 (Gemengd-B <17) 14 - 2
10 okt 17:35 NDD H4 (Heren) - De IJsselmeeuwen H4 (Heren) 15 - 2
9 okt 19:35 De IJsselmeeuwen H2 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H4 (Heren Reserve (Bond)) 8 - 18
9 okt 19:00 DWK Da1 (Dames) - De IJsselmeeuwen Da1 (Dames) 17 - 7
9 okt 18:30 De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond)) - Nunspeet H1 (Heren (Bond)) 15 - 4
9 okt 17:45 De IJsselmeeuwen H3 (Heren) - DOS H1 (Heren) 6 - 3
9 okt 17:00 De IJsselmeeuwen BG1 (Gemengd-B <17) - Proteus BG1 (Gemengd-B <17) 2 - 11
9 okt 16:15 De IJsselmeeuwen CG1 (Gemengd-C <15) - Proteus CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 14
9 okt 14:30 ENC Arnhem (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - De IJsselmeeuwen DG1 (Gemengd-D <13) 25 - 1
2 okt 20:15 De Veene H1 (Heren (Bond)) - De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond)) 10 - 11
2 okt 18:00 De Reest BG1 (Gemengd-B <17) - De IJsselmeeuwen BG1 (Gemengd-B <17) 30 - 4
25 sep 17:45 De IJsselmeeuwen Da1 (Dames) - Proteus Da1 (Dames) 6 - 15
25 sep 17:00 De IJsselmeeuwen BG1 (Gemengd-B <17) - Aquapoldro BG1 (Gemengd-B <17) 1 - 29
25 sep 16:15 De Breuly H1 (Heren) - De IJsselmeeuwen H3 (Heren) 11 - 5
25 sep 16:15 De IJsselmeeuwen CG1 (Gemengd-C <15) - SWOL 1894 CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 13
18 sep 15:30 Zuiderzeezwemmers CG1 (Gemengd-C <15) - De IJsselmeeuwen CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 3
Verenigingsinformatie
NaamDe IJsselmeeuwen
AccommodatiegegevensDe IJsselslag
ZUTPHEN
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.