HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging Het Y - Amsterdam

TeamPoule
Het Y BJ1 (Jongens-B <17) 1e klasse B
Het Y CG1 (Gemengd-C <15) 1e klasse A
Het Y CJ1 (Jongens-C <15) 1e klasse A
Het Y Da1 (Dames (Bond)) Bond 1e divisie A
Het Y Da2 (Dames (Bond)) Bond 2e divisie A
Het Y Da3 (Dames 1e deel) 1e klasse A
Het Y DG1 (Gemengd-D <13) 2e klasse A
Het Y DG2 (Gemengd-D <13) 4e Klasse (5x5) A
Het Y EG2 (Gemengd-E <11 1e deel) 2e klasse A
Het Y H1 (Heren (Bond)) Bond 1e divisie A
Het Y H2 (Heren Reserve (Bond)) Bond Reserve 1e divisie B
Het Y H3 (Heren Reserve (Bond)) Bond Reserve 2e divisie B
Het Y H4 (Heren Reserve) Reserve 1e klasse A
Het Y H5 (Heren) 3e klasse B
Het Y H6 (Heren) 3e klasse A
Het Y Het Y EG1* (Gemengd-E <11 1e deel) 2e klasse B
DatumTijdWedstrijdLocatie
19 okt 18:00 Het Y Da1 (Dames (Bond)) - Het Ravijn Da2 (Dames Reserve (Bond))Sportfondsenbad Oost
19 okt 19:30 ZV Haerlem H1 (Heren (Bond)) - Het Y H1 (Heren (Bond))De Planeet
26 okt 17:45 Het Y Da2 (Dames (Bond)) - Sassenheim Da1 (Dames (Bond))Sportfondsenbad Oost
26 okt 18:15 WZ&PC Purmerend BJ1 (Jongens-B <17) - Het Y BJ1 (Jongens-B <17)Spurd-Leeghwaterbad
26 okt 18:45 Het Y Da1 (Dames (Bond)) - VZV Da1 (Dames (Bond))Sportfondsenbad Oost
26 okt 19:55 Het Y H2 (Heren Reserve (Bond)) - SWOL 1894 H2 (Heren Reserve (Bond))Sportfondsenbad Oost
26 okt 21:15 Het Y H1 (Heren (Bond)) - VZV H1 (Heren (Bond))Sportfondsenbad Oost
27 okt 14:30 Het Y Het Y EG1* (Gemengd-E <11 1e deel) - ZV Haerlem EG2 (Gemengd-E <11 1e deel)Sportfondsenbad Oost
27 okt 15:10 Het Y EG2 (Gemengd-E <11 1e deel) - VZV EG1 (Gemengd-E <11 1e deel)Sportfondsenbad Oost
27 okt 15:50 Het Y H3 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H4 (Heren Reserve (Bond))Sportfondsenbad Oost
2 nov 17:30 Aqua-Novio'94 H2 (Heren Reserve (Bond)) - Het Y H2 (Heren Reserve (Bond))Sportf.bad Nijmegen-West
2 nov 18:00 Het Y CJ1 (Jongens-C <15) - ZPCH CJ1 (Jongens-C <15)Sportfondsenbad Oost
2 nov 18:00 De Meeuwen Diemen EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - Het Y Het Y EG1* (Gemengd-E <11 1e deel)Weth. F.B. Duran
2 nov 18:15 ZV Haerlem EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - Het Y EG2 (Gemengd-E <11 1e deel)De Planeet
2 nov 18:40 DAW H2 (Heren Reserve) - Het Y H4 (Heren Reserve)Sportcomplex Hoornsevaart
2 nov 18:50 Het Y BJ1 (Jongens-B <17) - ZPCH ZPCH/VZV BJ1 (Jongens-B <17)Sportfondsenbad Oost
2 nov 19:15 ZV Haerlem H4 (Heren) - Het Y H5 (Heren)De Planeet
2 nov 19:20 Waterpolo Den Haag (SG) H1 (Heren (Bond)) - Het Y H1 (Heren (Bond))Hofbad
2 nov 19:35 Katwijk Da1 (ManMeer Cup Dames) - Het Y Da2 (Dames (Bond))Aquamar
2 nov 19:35 Het Y H3 (Heren Reserve (Bond)) - De Ham H3 (ManMeer Cup Heren2)Sportfondsenbad Oost
2 nov 20:00 Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames 1e deel) - Het Y Da3 (Dames 1e deel)De Kwakel
2 nov 20:15 MSV-Zeemacht H2 (Heren) - Het Y H6 (Heren)Het Heersdiep
2 nov 20:30 HZPC/Avéna (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames) - Het Y Da1 (Dames (Bond))Sportstad Heerenveen BV
3 nov 15:00 Het Y DG2 (Gemengd-D <13) - Zwemvereniging Utrecht Zwemvereniging Utrecht DG1* (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad Oost
3 nov 15:45 Het Y DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad Oost
9 nov 15:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (ManMeer Cup Heren2) - Het Y H3 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
9 nov 15:55 HZC de Robben HZC de Robben DG1* (Gemengd-D <13) - Het Y DG2 (Gemengd-D <13)De Lieberg
9 nov 17:15 BZC Brandenburg BZC Brandenburg CJ1* (Jongens-C <15) - Het Y CJ1 (Jongens-C <15)Brandenburg
9 nov 17:45 KZC DG1 (Gemengd-D <13) - Het Y DG1 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad Beverwijk
9 nov 18:00 Het Y Da2 (Dames (Bond)) - ZV Haerlem Da2 (Dames (Bond))Sportfondsenbad Oost
9 nov 18:55 Het Y Da1 (Dames (Bond)) - BZ&PC Da1 (Dames (Bond))Sportfondsenbad Oost
9 nov 20:00 Het Y H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren Reserve (Bond))Sportfondsenbad Oost
9 nov 20:15 DAW Da1 (Dames 1e deel) - Het Y Da3 (Dames 1e deel)Sportcomplex Hoornsevaart
9 nov 21:20 Het Y H1 (Heren (Bond)) - BZ&PC H1 (Heren (Bond))Sportfondsenbad Oost
10 nov 14:00 Het Y Het Y EG1* (Gemengd-E <11 1e deel) - AZ&PC De Futen EG1 (Gemengd-E <11 1e deel)Sportfondsenbad Oost
10 nov 14:40 Het Y CG1 (Gemengd-C <15) - MSV-Zeemacht CG1 (Gemengd-C <15)Sportfondsenbad Oost
10 nov 15:25 Het Y H5 (Heren) - ZV De Zaan H6 (Heren)Sportfondsenbad Oost
10 nov 16:10 Het Y H6 (Heren) - KZC H3 (Heren)Sportfondsenbad Oost
10 nov 18:30 AZ&PC De Futen AZ&PC De Futen BJ1/De Amstel/Oceanus BJ1 (Jongens-B <17) - Het Y BJ1 (Jongens-B <17)De Meerkamp
16 nov 15:15 UZSC H3 (Heren Reserve (Bond)) - Het Y H2 (Heren Reserve (Bond))De Krommerijn
16 nov 15:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve) - Het Y H4 (Heren Reserve)Sportcomplex Amerena
16 nov 18:45 Het Y H6 (Heren) - ZV De Zaan H8 (Heren)Sportfondsenbad Oost
16 nov 19:05 BZC Da1 (Dames (Bond)) - Het Y Da2 (Dames (Bond))De Hofstee
16 nov 19:15 ZV Haerlem H5 (Heren) - Het Y H5 (Heren)De Planeet
16 nov 19:15 ZV Haerlem CG1 (Gemengd-C <15) - Het Y CG1 (Gemengd-C <15)De Planeet
16 nov 19:30 Het Y BJ1 (Jongens-B <17) - KZC BJ1 (Jongens-B <17)Sportfondsenbad Oost
16 nov 20:00 MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond)) - Het Y H1 (Heren (Bond))Sportboulevard
16 nov 20:00 ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond)) - Het Y Da1 (Dames (Bond))De Planeet
16 nov 20:15 Het Y H3 (Heren Reserve (Bond)) - VZV H2 (Heren Reserve (Bond))Sportfondsenbad Oost
17 nov 14:00 Het Y Het Y EG1* (Gemengd-E <11 1e deel) - De Ham EG3 (Gemengd-E <11 1e deel)Sportfondsenbad Oost
17 nov 14:40 Het Y EG2 (Gemengd-E <11 1e deel) - AquaWaarD EG1 (Gemengd-E <11 1e deel)Sportfondsenbad Oost
17 nov 15:20 Het Y DG2 (Gemengd-D <13) - De Duinkikkers De Duinkikkers DG1* (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad Oost
17 nov 16:05 Het Y DG1 (Gemengd-D <13) - ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad Oost
23 nov 15:15 VZV CG1 (Gemengd-C <15) - Het Y CG1 (Gemengd-C <15)De Heerenduinen
23 nov 15:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15) - Het Y CJ1 (Jongens-C <15)Sportcomplex Amerena
23 nov 16:00 VZV H4 (Heren) - Het Y H5 (Heren)De Heerenduinen
23 nov 18:30 Het Y Da1 (Dames (Bond)) - OZ&PC Da1 (ManMeer Cup Dames)Sportfondsenbad Oost
23 nov 20:00 ZV Haerlem BJ1 (Jongens-B <17) - Het Y BJ1 (Jongens-B <17)De Planeet
23 nov 20:00 Watervlo H2 (Heren Reserve) - Het Y H4 (Heren Reserve)Fletiomare
24 nov 15:15 Het Y DG2 (Gemengd-D <13) - De Meeuwen Diemen De Meeuwen Diemen DG1* (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad Oost
24 nov 16:00 Het Y DG1 (Gemengd-D <13) - VZV DG1 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad Oost
24 nov 17:00 AZVD H1 (Heren) - Het Y H6 (Heren)De Crommenije
30 nov 14:00 De Dolfijn DG1 (Gemengd-D <13) - Het Y DG1 (Gemengd-D <13)Sloterparkbad
30 nov 17:15 ZV De Zaan CJ2 (Jongens-C <15) - Het Y CJ1 (Jongens-C <15)De Slag
30 nov 17:45 Het Y Da2 (Dames (Bond)) - Wiekslag Da1 (Dames (Bond))Sportfondsenbad Oost
30 nov 18:45 Het Y H4 (Heren Reserve) - De Otters Het Gooi H2 (Heren Reserve)Sportfondsenbad Oost
30 nov 19:35 Het Y H5 (Heren) - DJK-ZAR H4 (Heren)Sportfondsenbad Oost
30 nov 19:35 De Snippen DG1 (Gemengd-D <13) - Het Y DG2 (Gemengd-D <13)De Meerkamp
30 nov 20:20 Het Y H2 (Heren Reserve (Bond)) - BZC Brandenburg H2 (ManMeer Cup Heren2)Sportfondsenbad Oost
30 nov 20:35 West-Friesland (SG) H3 (Heren) - Het Y H6 (Heren)De Waterhoorn
30 nov 21:20 ZV Haerlem H2 (Heren Reserve (Bond)) - Het Y H3 (Heren Reserve (Bond))De Planeet
30 nov 21:40 Het Y H1 (Heren (Bond)) - Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond))Sportfondsenbad Oost
7 dec 17:30 DJK-ZAR H3 (Heren) - Het Y H5 (Heren)Sportplaza Mercator
7 dec 18:00 Het Y BJ1 (Jongens-B <17) - De Ham BJ2 (Jongens-B <17)Sportfondsenbad Oost
7 dec 18:05 ZVVS Da1 (Dames (Bond)) - Het Y Da1 (Dames (Bond))De Kulk
7 dec 18:30 De Ham Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - Het Y Da2 (Dames (Bond))De Crommenije
7 dec 18:45 Het Y H6 (Heren) - De Reuring H2 (Heren)Sportfondsenbad Oost
7 dec 18:45 DWT DWT CG1* (Gemengd-C <15) - Het Y CG1 (Gemengd-C <15)Boerhaavebad
7 dec 19:30 DWT H2 (Heren Reserve) - Het Y H4 (Heren Reserve)Boerhaavebad
7 dec 19:30 OZ&PC H1 (Heren (Bond)) - Het Y H1 (Heren (Bond))Vondersweijde
8 dec 15:00 Het Y DG2 (Gemengd-D <13) - DWT DG1 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad Oost
8 dec 15:45 Het Y DG1 (Gemengd-D <13) - UZSC DG2 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad Oost
8 dec 16:30 Het Y CJ1 (Jongens-C <15) - AquaWaarD CJ1 (Jongens-C <15)Sportfondsenbad Oost
14 dec 18:00 Het Y H6 (Heren) - ZV Haerlem H6 (Heren)Sportfondsenbad Oost
14 dec 18:05 Schuurman BZC H3 (Heren Reserve (Bond)) - Het Y H2 (Heren Reserve (Bond))t Timpke
14 dec 18:15 DJK-ZAR H2 (Heren Reserve) - Het Y H4 (Heren Reserve)Sportplaza Mercator
14 dec 18:35 DAW BJ1 (Jongens-B <17) - Het Y BJ1 (Jongens-B <17)Sportcomplex Hoornsevaart
14 dec 19:30 Het Y H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZV Haerlem H3 (Heren Reserve (Bond))Sportfondsenbad Oost
14 dec 20:25 Het Y Da1 (Dames (Bond)) - WZC (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames)Sportfondsenbad Oost
14 dec 21:15 BZC Brandenburg H1 (Heren (Bond)) - Het Y H1 (Heren (Bond))Brandenburg
15 dec 14:45 ZPCH DG2 (Gemengd-D <13) - Het Y DG2 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Koning Willem Alexander
15 dec 15:00 Het Y CJ1 (Jongens-C <15) - KZC CJ1 (Jongens-C <15)Sportfondsenbad Oost
15 dec 15:30 ZPCH ZPCH DG1* (Gemengd-D <13) - Het Y DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Koning Willem Alexander
15 dec 15:50 Het Y CG1 (Gemengd-C <15) - WZ&PC Purmerend WZ&PC Purmerend CG1* (Gemengd-C <15)Sportfondsenbad Oost
15 dec 17:40 WIDEX GZC DONK Da3 (Dames (Bond)) - Het Y Da2 (Dames (Bond))Groenhovenbad
21 dec 18:00 Het Y BJ1 (Jongens-B <17) - ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17)Sportfondsenbad Oost
11 jan 16:05 De Dolfijn De Dolfijn CJ1* (Jongens-C <15) - Het Y CJ1 (Jongens-C <15)Sloterparkbad
11 jan 17:30 WZ&PC Purmerend DG2 (Gemengd-D <13) - Het Y DG2 (Gemengd-D <13)Spurd-Leeghwaterbad
11 jan 17:45 Het Y BJ1 (Jongens-B <17) - De Meeuwen Diemen BJ1 (Jongens-B <17)Sportfondsenbad Oost
11 jan 18:15 WZ&PC Purmerend DG1 (Gemengd-D <13) - Het Y DG1 (Gemengd-D <13)Spurd-Leeghwaterbad
11 jan 18:30 Het Y H4 (Heren Reserve) - De Ham H4 (Heren Reserve)Sportfondsenbad Oost
11 jan 18:30 H.B.W. (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames) - Het Y Da1 (Dames (Bond))Brandenburg
11 jan 18:35 DAW H4 (Heren) - Het Y H6 (Heren)Sportcomplex Hoornsevaart
11 jan 19:10 De Reuring CG1 (Gemengd-C <15) - Het Y CG1 (Gemengd-C <15)Duikerdel
11 jan 19:25 Het Y H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H4 (Heren Reserve (Bond))Sportfondsenbad Oost
11 jan 19:30 Z&PC Rotterdam Da1 (ManMeer Cup Dames) - Het Y Da2 (Dames (Bond))Sportfondsenbad Rdam-Noord
11 jan 20:20 Het Y H2 (Heren Reserve (Bond)) - PSV PSV Waterpolo H2 (Heren Reserve (Bond))Sportfondsenbad Oost
11 jan 20:40 DWT H3 (Heren) - Het Y H5 (Heren)Boerhaavebad
11 jan 21:40 Het Y H1 (Heren (Bond)) - Livo H1 (Heren (Bond))Sportfondsenbad Oost
18 jan 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13) - Het Y DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
18 jan 16:30 Zwemclub Zeist DG1 (Gemengd-D <13) - Het Y DG2 (Gemengd-D <13)Dijnselburg
18 jan 17:00 ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) - Het Y Da2 (Dames (Bond))De Slag
18 jan 18:45 Het Y H5 (Heren) - ZV De Zaan H5 (Heren)Sportfondsenbad Oost
18 jan 19:30 Het Y H4 (Heren Reserve) - De Dolfijn H2 (Heren Reserve)Sportfondsenbad Oost
18 jan 20:30 Het Y Da1 (Dames (Bond)) - Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond))Sportfondsenbad Oost
19 jan 14:30 Het Y CJ1 (Jongens-C <15) - De Ham CJ2 (Jongens-C <15)Sportfondsenbad Oost
19 jan 15:20 Het Y CG1 (Gemengd-C <15) - Aquafit CG1 (Gemengd-C <15)Sportfondsenbad Oost
25 jan 17:30 MSV-Zeemacht DG1 (Gemengd-D <13) - Het Y DG2 (Gemengd-D <13)Het Heersdiep
25 jan 17:55 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (Dames (Bond)) - Het Y Da1 (Dames (Bond))Hofbad
25 jan 17:55 ZVL-1886 Tetteroo Da4 (Dames (Bond)) - Het Y Da2 (Dames (Bond))De Zijl
25 jan 18:00 Het Y H5 (Heren) - De Dolfijn H3 (Heren)Sportfondsenbad Oost
25 jan 18:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (ManMeer Cup Heren2) - Het Y H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
25 jan 18:30 Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond)) - Het Y H3 (Heren Reserve (Bond))De Waterlelie
25 jan 18:45 Het Y H6 (Heren) - De Ham H5 (Heren)Sportfondsenbad Oost
25 jan 19:30 Het Y BJ1 (Jongens-B <17) - De Dolfijn BJ1 (Jongens-B <17)Sportfondsenbad Oost
25 jan 20:15 Het Y H4 (Heren Reserve) - Oceanus H3 (Heren Reserve)Sportfondsenbad Oost
26 jan 14:45 Het Y CG1 (Gemengd-C <15) - DAW CG1 (Gemengd-C <15)Sportfondsenbad Oost
26 jan 15:30 Het Y CJ1 (Jongens-C <15) - De Otters Het Gooi CJ2 (Jongens-C <15)Sportfondsenbad Oost
1 feb 14:45 ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17) - Het Y BJ1 (Jongens-B <17)De Slag
1 feb 17:15 ZV De Zaan H7 (Heren) - Het Y H6 (Heren)De Slag
1 feb 17:45 Het Y H3 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H4 (Heren Reserve (Bond))Sportfondsenbad Oost
1 feb 18:40 Het Y Da2 (Dames (Bond)) - Z&PC De Gouwe Da2 (ManMeer Cup Dames)Sportfondsenbad Oost
1 feb 19:00 De Otters Het Gooi CJ1 (Jongens-C <15) - Het Y CJ1 (Jongens-C <15)Sportcentrum De Zandzee
1 feb 19:20 EZC Da1 (Dames (Bond)) - Het Y Da1 (Dames (Bond))Het Slagman
1 feb 19:50 Het Y H1 (Heren (Bond)) - VZC H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2)Sportfondsenbad Oost
1 feb 19:50 West-Friesland (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - Het Y CG1 (Gemengd-C <15)De Waterhoorn
1 feb 20:55 Het Y H2 (Heren Reserve (Bond)) - Het Ravijn H3 (Heren Reserve (Bond))Sportfondsenbad Oost
2 feb 19:45 JAWS Amsterdam H3 (Heren) - Het Y H5 (Heren)De Mirandabad
2 feb 20:30 JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve) - Het Y H4 (Heren Reserve)De Mirandabad
8 feb 15:15 VZV DG1 (Gemengd-D <13) - Het Y DG1 (Gemengd-D <13)De Heerenduinen
8 feb 16:45 AZC H4 (Heren Reserve (Bond)) - Het Y H3 (Heren Reserve (Bond))AquaRijn
8 feb 17:45 Het Y H6 (Heren) - AZVD H1 (Heren)Sportfondsenbad Oost
8 feb 18:00 De Meeuwen Diemen De Meeuwen Diemen DG1* (Gemengd-D <13) - Het Y DG2 (Gemengd-D <13)Weth. F.B. Duran
8 feb 18:30 SWOL 1894 H2 (Heren Reserve (Bond)) - Het Y H2 (Heren Reserve (Bond))De Vrolijkheid
8 feb 19:15 Het Y H5 (Heren) - VZV H4 (Heren)Sportfondsenbad Oost
8 feb 20:00 Het Y BJ1 (Jongens-B <17) - ZV Haerlem BJ1 (Jongens-B <17)Sportfondsenbad Oost
8 feb 20:45 Het Y H4 (Heren Reserve) - Watervlo H2 (Heren Reserve)Sportfondsenbad Oost
8 feb 21:45 Het Y H1 (Heren (Bond)) - ZV Haerlem H1 (Heren (Bond))Sportfondsenbad Oost
9 feb 13:30 Het Y CG1 (Gemengd-C <15) - VZV CG1 (Gemengd-C <15)Sportfondsenbad Oost
9 feb 14:15 Het Y CJ1 (Jongens-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15)Sportfondsenbad Oost
9 feb 15:05 Het Y Da2 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond))Sportfondsenbad Oost
9 feb 16:00 Het Y Da1 (Dames (Bond)) - Livo Da1 (Dames (Bond))Sportfondsenbad Oost
15 feb 17:45 Het Y H4 (Heren Reserve) - Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve)Sportfondsenbad Oost
15 feb 18:00 De Ham H3 (ManMeer Cup Heren2) - Het Y H3 (Heren Reserve (Bond))De Crommenije
15 feb 18:45 Het Y Da1 (Dames (Bond)) - MNC Dordrecht Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 2)Sportfondsenbad Oost
15 feb 19:00 VZV H1 (Heren (Bond)) - Het Y H1 (Heren (Bond))De Heerenduinen
15 feb 20:00 Het Y H2 (Heren Reserve (Bond)) - Aqua-Novio'94 H2 (Heren Reserve (Bond))Sportfondsenbad Oost
16 feb 17:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond)) - Het Y H1 (Heren (Bond))Sportcomplex Amerena
22 feb 19:00 VZV Da1 (Dames (Bond)) - Het Y Da1 (Dames (Bond))De Heerenduinen
29 feb 17:45 Het Y Da2 (Dames (Bond)) - Katwijk Da1 (ManMeer Cup Dames)Sportfondsenbad Oost
29 feb 18:45 Het Y Da1 (Dames (Bond)) - HZPC/Avéna (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames)Sportfondsenbad Oost
29 feb 18:45 De Meeuwen Diemen BJ1 (Jongens-B <17) - Het Y BJ1 (Jongens-B <17)Weth. F.B. Duran
29 feb 20:05 Het Y H1 (Heren (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H1 (Heren (Bond))Sportfondsenbad Oost
7 maa 14:45 ZV De Zaan H6 (Heren) - Het Y H5 (Heren)De Slag
7 maa 17:45 Het Y CJ1 (Jongens-C <15) - BZC Brandenburg BZC Brandenburg CJ1* (Jongens-C <15)Sportfondsenbad Oost
7 maa 18:00 Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) - Het Y H4 (Heren Reserve)De Kwakel
7 maa 18:30 KZC H3 (Heren) - Het Y H6 (Heren)Sportfondsenbad Beverwijk
7 maa 18:35 Het Y BJ1 (Jongens-B <17) - AZ&PC De Futen AZ&PC De Futen BJ1/De Amstel/Oceanus BJ1 (Jongens-B <17)Sportfondsenbad Oost
7 maa 18:35 BZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - Het Y Da1 (Dames (Bond))De Kuil
7 maa 19:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren Reserve (Bond)) - Het Y H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
7 maa 19:20 Het Y H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (ManMeer Cup Heren2)Sportfondsenbad Oost
7 maa 19:25 MSV-Zeemacht CG1 (Gemengd-C <15) - Het Y CG1 (Gemengd-C <15)Het Heersdiep
7 maa 19:55 BZ&PC H1 (Heren (Bond)) - Het Y H1 (Heren (Bond))De Kuil
7 maa 20:50 ZV Haerlem Da2 (Dames (Bond)) - Het Y Da2 (Dames (Bond))De Planeet
8 maa 15:00 Het Y DG2 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben HZC de Robben DG1* (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad Oost
8 maa 15:45 Het Y DG1 (Gemengd-D <13) - KZC DG1 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad Oost
14 maa 17:00 Sassenheim Da1 (Dames (Bond)) - Het Y Da2 (Dames (Bond))Wasbeek
14 maa 17:30 Aquafit CG1 (Gemengd-C <15) - Het Y CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad de Witte Brug
14 maa 18:00 ZV De Zaan H5 (Heren) - Het Y H5 (Heren)De Slag
14 maa 18:30 Het Y Da1 (Dames (Bond)) - ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond))Sportfondsenbad Oost
14 maa 18:45 De Ham CJ2 (Jongens-C <15) - Het Y CJ1 (Jongens-C <15)De Crommenije
14 maa 19:35 De Dolfijn H2 (Heren Reserve) - Het Y H4 (Heren Reserve)Sloterparkbad
15 maa 15:00 Het Y DG2 (Gemengd-D <13) - Zwemclub Zeist DG1 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad Oost
15 maa 15:45 Het Y DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad Oost
21 maa 17:45 Het Y H5 (Heren) - ZV Haerlem H5 (Heren)Sportfondsenbad Oost
21 maa 18:05 ZV De Zaan H8 (Heren) - Het Y H6 (Heren)De Slag
21 maa 18:15 ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13) - Het Y DG1 (Gemengd-D <13)De Planeet
21 maa 18:30 Het Y H4 (Heren Reserve) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve)Sportfondsenbad Oost
21 maa 19:20 KZC BJ1 (Jongens-B <17) - Het Y BJ1 (Jongens-B <17)Sportfondsenbad Beverwijk
21 maa 19:30 OZ&PC Da1 (ManMeer Cup Dames) - Het Y Da1 (Dames (Bond))Vondersweijde
21 maa 19:30 Het Y Da2 (Dames (Bond)) - BZC Da1 (Dames (Bond))Sportfondsenbad Oost
21 maa 19:35 VZV H2 (Heren Reserve (Bond)) - Het Y H3 (Heren Reserve (Bond))De Heerenduinen
21 maa 20:25 Het Y H2 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H3 (Heren Reserve (Bond))Sportfondsenbad Oost
21 maa 21:45 Het Y H1 (Heren (Bond)) - MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond))Sportfondsenbad Oost
22 maa 15:00 Het Y CG1 (Gemengd-C <15) - ZV Haerlem CG1 (Gemengd-C <15)Sportfondsenbad Oost
22 maa 17:00 De Duinkikkers De Duinkikkers DG1* (Gemengd-D <13) - Het Y DG2 (Gemengd-D <13)Sportboulevard de Engh
28 maa 16:30 ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) - Het Y DG1 (Gemengd-D <13)De Slag
28 maa 17:30 Zwemvereniging Utrecht Zwemvereniging Utrecht DG1* (Gemengd-D <13) - Het Y DG2 (Gemengd-D <13)De Kwakel
28 maa 18:00 Het Y H6 (Heren) - MSV-Zeemacht H2 (Heren)Sportfondsenbad Oost
28 maa 18:45 Het Y H5 (Heren) - ZV Haerlem H4 (Heren)Sportfondsenbad Oost
28 maa 19:30 Het Y H4 (Heren Reserve) - DAW H2 (Heren Reserve)Sportfondsenbad Oost
28 maa 20:30 Het Y Da1 (Dames (Bond)) - ZVVS Da1 (Dames (Bond))Sportfondsenbad Oost
29 maa 17:00 ZPCH CJ1 (Jongens-C <15) - Het Y CJ1 (Jongens-C <15)Sportcomplex Koning Willem Alexander
29 maa 20:05 ZPCH ZPCH/VZV BJ1 (Jongens-B <17) - Het Y BJ1 (Jongens-B <17)Sportcomplex Koning Willem Alexander
4 apr 17:30 DJK-ZAR H4 (Heren) - Het Y H5 (Heren)Sportplaza Mercator
4 apr 18:00 Het Y BJ1 (Jongens-B <17) - WZ&PC Purmerend BJ1 (Jongens-B <17)Sportfondsenbad Oost
4 apr 18:00 Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond)) - Het Y H1 (Heren (Bond))Sportf.bad Nijmegen-West
4 apr 18:20 Wiekslag Da1 (Dames (Bond)) - Het Y Da2 (Dames (Bond))Sportcentrum Blokweer
4 apr 18:45 Het Y H6 (Heren) - West-Friesland (SG) H3 (Heren)Sportfondsenbad Oost
4 apr 19:15 BZC Brandenburg H2 (ManMeer Cup Heren2) - Het Y H2 (Heren Reserve (Bond))Brandenburg
4 apr 19:20 WZC (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames) - Het Y Da1 (Dames (Bond))De Veur
4 apr 19:30 Het Y H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZV Haerlem H2 (Heren Reserve (Bond))Sportfondsenbad Oost
4 apr 19:50 De Otters Het Gooi H2 (Heren Reserve) - Het Y H4 (Heren Reserve)Sportcentrum De Zandzee
5 apr 14:00 Het Y DG2 (Gemengd-D <13) - De Snippen DG1 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad Oost
5 apr 14:45 Het Y DG1 (Gemengd-D <13) - De Dolfijn DG1 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad Oost
5 apr 15:30 Het Y CJ1 (Jongens-C <15) - ZV De Zaan CJ2 (Jongens-C <15)Sportfondsenbad Oost
5 apr 17:50 AZ&PC De Futen CG1 (Gemengd-C <15) - Het Y CG1 (Gemengd-C <15)De Meerkamp
18 apr 14:15 De Ham BJ2 (Jongens-B <17) - Het Y BJ1 (Jongens-B <17)De Crommenije
18 apr 15:15 UZSC DG2 (Gemengd-D <13) - Het Y DG1 (Gemengd-D <13)De Krommerijn
18 apr 16:15 AquaWaarD CJ1 (Jongens-C <15) - Het Y CJ1 (Jongens-C <15)De Waardergolf
18 apr 18:00 Het Y Da2 (Dames (Bond)) - De Ham Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 3)Sportfondsenbad Oost
18 apr 18:15 ZV Haerlem H3 (Heren Reserve (Bond)) - Het Y H3 (Heren Reserve (Bond))De Planeet
18 apr 18:45 DWT DG1 (Gemengd-D <13) - Het Y DG2 (Gemengd-D <13)Boerhaavebad
18 apr 19:00 Het Y Da1 (Dames (Bond)) - H.B.W. (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames)Sportfondsenbad Oost
18 apr 19:15 De Reuring H2 (Heren) - Het Y H6 (Heren)Duikerdel
18 apr 20:10 Het Y H2 (Heren Reserve (Bond)) - Schuurman BZC H3 (Heren Reserve (Bond))Sportfondsenbad Oost
18 apr 21:30 Het Y H1 (Heren (Bond)) - OZ&PC H1 (Heren (Bond))Sportfondsenbad Oost
19 apr 14:00 Het Y CG1 (Gemengd-C <15) - DWT DWT CG1* (Gemengd-C <15)Sportfondsenbad Oost
19 apr 14:45 Het Y H5 (Heren) - DJK-ZAR H3 (Heren)Sportfondsenbad Oost
19 apr 15:30 Het Y H4 (Heren Reserve) - DWT H2 (Heren Reserve)Sportfondsenbad Oost
25 apr 18:20 Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond)) - Het Y Da1 (Dames (Bond))De Sniep
9 mei 19:00 Het Y Da1 (Dames (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (Dames (Bond))Sportfondsenbad Oost
DatumTijdWedstrijdUitslag
13 okt 15:45 Het Y CJ1 (Jongens-C <15) - De Otters Het Gooi CJ1 (Jongens-C <15) 24 - 4
13 okt 15:00 Het Y CG1 (Gemengd-C <15) - West-Friesland (SG) CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 9
13 okt 14:25 Het Y Het Y EG1* (Gemengd-E <11 1e deel) - KZC EG2 (Gemengd-E <11 1e deel) 3 - 1
13 okt 13:45 Het Y EG2 (Gemengd-E <11 1e deel) - Aquafit AquafitEG1/Zeemacht EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) 10 - 2
12 okt 21:45 Het Y Da3 (Dames 1e deel) - DWT Da1 (Dames 1e deel) 17 - 5
12 okt 20:45 Het Y H4 (Heren Reserve) - JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve) 10 - 8
12 okt 20:20 MNC Dordrecht Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 2) - Het Y Da1 (Dames (Bond)) 14 - 12
12 okt 19:55 Z&PC De Gouwe Da2 (ManMeer Cup Dames) - Het Y Da2 (Dames (Bond)) 3 - 5
12 okt 19:35 VZC H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) - Het Y H1 (Heren (Bond)) 15 - 16
12 okt 19:15 Het Y H5 (Heren) - JAWS Amsterdam H3 (Heren) 16 - 2
12 okt 18:30 Het Y H6 (Heren) - ZV De Zaan H7 (Heren) 2 - 12
12 okt 17:45 Het Y BJ1 (Jongens-B <17) - ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17) 6 - 4
6 okt 15:30 Het Y DG2 (Gemengd-D <13) - MSV-Zeemacht DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 13
6 okt 15:30 De Ham H5 (Heren) - Het Y H6 (Heren) 6 - 3
5 okt 21:20 Het Y H1 (Heren (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond)) 7 - 18
5 okt 20:00 Het Y H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (ManMeer Cup Heren2) 8 - 12
5 okt 19:05 De Dolfijn BJ1 (Jongens-B <17) - Het Y BJ1 (Jongens-B <17) 4 - 8
5 okt 19:00 Het Y Da2 (Dames (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo Da4 (Dames (Bond)) 3 - 7
5 okt 18:55 DAW CG1 (Gemengd-C <15) - Het Y CG1 (Gemengd-C <15) 24 - 0
5 okt 18:15 De Otters Het Gooi CJ2 (Jongens-C <15) - Het Y CJ1 (Jongens-C <15) 13 - 5
5 okt 18:00 Het Y H3 (Heren Reserve (Bond)) - Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond)) 10 - 10
5 okt 17:45 Oceanus H3 (Heren Reserve) - Het Y H4 (Heren Reserve) 9 - 7
5 okt 17:30 DAW EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - Het Y EG2 (Gemengd-E <11 1e deel) 8 - 7
5 okt 17:25 De Dolfijn H3 (Heren) - Het Y H5 (Heren) 7 - 2
29 sep 17:45 De Ham H4 (Heren Reserve) - Het Y H4 (Heren Reserve) 7 - 2
29 sep 16:20 Het Y CJ1 (Jongens-C <15) - De Dolfijn De Dolfijn CJ1* (Jongens-C <15) 31 - 4
29 sep 15:35 Het Y DG1 (Gemengd-D <13) - WZ&PC Purmerend DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 7
29 sep 14:50 Het Y DG2 (Gemengd-D <13) - WZ&PC Purmerend DG2 (Gemengd-D <13) 4 - 5
29 sep 14:10 Het Y Het Y EG1* (Gemengd-E <11 1e deel) - DWT EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) 4 - 12
29 sep 09:00 Het Y EG2 (Gemengd-E <11 1e deel) - ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11 1e deel) 8 - 8
28 sep 21:00 Het Y Da2 (Dames (Bond)) - Z&PC Rotterdam Da1 (ManMeer Cup Dames) 10 - 8
28 sep 20:00 Het Y Da3 (Dames 1e deel) - KZC Da1 (Dames 1e deel) 8 - 6
28 sep 19:45 Livo H1 (Heren (Bond)) - Het Y H1 (Heren (Bond)) 9 - 11
28 sep 19:15 Het Y H5 (Heren) - DWT H3 (Heren) 3 - 8
28 sep 18:45 Livo Da1 (Dames (Bond)) - Het Y Da1 (Dames (Bond)) 11 - 11
28 sep 18:30 Het Y H6 (Heren) - DAW H4 (Heren) 7 - 10
28 sep 17:45 Het Y CG1 (Gemengd-C <15) - De Reuring CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 4
28 sep 17:05 ZVL-1886 Tetteroo H4 (Heren Reserve (Bond)) - Het Y H3 (Heren Reserve (Bond)) 11 - 5
28 sep 15:40 PSV PSV Waterpolo H2 (Heren Reserve (Bond)) - Het Y H2 (Heren Reserve (Bond)) 16 - 11
22 sep 15:40 Het Y DG1 (Gemengd-D <13) - ZPCH ZPCH DG1* (Gemengd-D <13) 11 - 9
22 sep 15:00 Het Y DG2 (Gemengd-D <13) - ZPCH DG2 (Gemengd-D <13) 4 - 5
21 sep 20:45 Het Y H1 (Heren (Bond)) - BZ&PC H1 (Heren (Bond)) 12 - 13
21 sep 20:15 ZV Haerlem H6 (Heren) - Het Y H6 (Heren) 12 - 6
21 sep 19:30 Het Y Da1 (Dames (Bond)) - PSV PSV Waterpolo Da2 (Dames Reserve (Bond)) 9 - 7
21 sep 18:50 KZC CJ1 (Jongens-C <15) - Het Y CJ1 (Jongens-C <15) 4 - 14
21 sep 18:30 Het Y H4 (Heren Reserve) - DJK-ZAR H2 (Heren Reserve) 5 - 6
21 sep 17:45 Het Y BJ1 (Jongens-B <17) - DAW BJ1 (Jongens-B <17) 5 - 16
21 sep 17:30 WZ&PC Purmerend WZ&PC Purmerend CG1* (Gemengd-C <15) - Het Y CG1 (Gemengd-C <15) 13 - 0
21 sep 16:00 UZSC Da4 (Dames 1e deel) - Het Y Da3 (Dames 1e deel) 5 - 9
21 sep 14:10 De Ham EG2 (Gemengd-E <11 1e deel) - Het Y EG2 (Gemengd-E <11 1e deel) 1 - 8
21 sep 14:00 De Dolfijn EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - Het Y Het Y EG1* (Gemengd-E <11 1e deel) 17 - 3
15 sep 15:30 Het Y CG1 (Gemengd-C <15) - AZ&PC De Futen CG1 (Gemengd-C <15) 1 - 7
14 sep 21:05 Het Y H1 (Heren (Bond)) - BZC Brandenburg H1 (Heren (Bond)) 8 - 11
14 sep 19:45 Het Y Da1 (Dames (Bond)) - EZC Da1 (Dames (Bond)) 13 - 7
14 sep 18:45 Het Y Da2 (Dames (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da3 (Dames (Bond)) 14 - 2
14 sep 18:00 Het Y BJ1 (Jongens-B <17) - De Vaart BJ1 (Jongens-B <17) 21 - 5
Verenigingsinformatie
NaamHet Y
AccommodatiegegevensSportfondsenbad Oost
AMSTERDAM
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.