HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging Katwijk - Katwijk zh

DatumTijdWedstrijdLocatie
16 jan 14:55 ZPB H&L Productions Da3 (Dames) - Katwijk Da2 (Dames)Inge de Bruijn Zwembad
16 jan 15:50 ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) - Katwijk Da1 (Dames (Bond))De Slag
16 jan 16:00 BZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - Katwijk DG2 (Gemengd-D <13)De Kuil
16 jan 16:00 ZPV Barracuda DG1 (Gemengd-D <13) - Katwijk Katwijk DG*1 (Gemengd-D <13)Polderbad
16 jan 16:55 AZC H3 (Heren Reserve (Bond)) - Katwijk H2 (Heren Reserve (Bond))AquaRijn
16 jan 17:05 Katwijk EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Tetteroo EG2 (Gemengd-E <11)Aquamar
16 jan 17:45 Katwijk Katwijk CM*1 (Meisjes-C <15) - WZK Zwemmen WZK CM*1 (Meisjes-C <15)Aquamar
16 jan 18:10 De Vliet (SG) De Vliet/Westland CJ 1 (Jongens-C <15) - Katwijk Katwijk CJ*1 (Jongens-C <15)Sportcentrum Forum Kwadraat
16 jan 18:30 Katwijk Da3 (Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da6 (Dames)Aquamar
16 jan 19:15 Katwijk H6 (Heren) - AZC H6 (Heren)Aquamar
16 jan 20:00 SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren) - Katwijk H3 (Heren)De Rozenburcht
16 jan 20:00 Katwijk H1 (Heren (Bond)) - De Vennen H1 (Heren (Bond))Aquamar
23 jan 16:00 Katwijk Katwijk DG*1 (Gemengd-D <13) - BZ&PC DG1 (Gemengd-D <13)Aquamar
23 jan 16:35 BZ&PC AJ1 (Jongens-A <19) - Katwijk AJ1 (Jongens-A <19)De Kuil
23 jan 16:45 Katwijk DG2 (Gemengd-D <13) - WZK Zwemmen WZK DG*1 (Gemengd-D <13)Aquamar
23 jan 16:45 AZC AZC/OZV/BZ&PC CM1 (Meisjes-C <15) - Katwijk Katwijk CM*1 (Meisjes-C <15)AquaRijn
23 jan 17:30 Katwijk Katwijk CJ*1 (Jongens-C <15) - d'ELFT d'Elft CJ*1 (Jongens-C <15)Aquamar
23 jan 18:10 ZVL-1886 Tetteroo H9 (Heren) - Katwijk H5 (Heren)Vijf Meibad
23 jan 18:15 Katwijk H3 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H2 (Heren)Aquamar
23 jan 18:25 De Kempvis H3 (Heren) - Katwijk H4 (Heren)Rivièrabad
23 jan 19:10 Katwijk Da2 (Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da5 (Dames)Aquamar
23 jan 19:45 Aquadraat (SG) Da2 (Dames) - Katwijk Da3 (Dames)De Does
23 jan 20:00 Katwijk Da1 (Dames (Bond)) - Het Y Da2 (Dames (Bond))Aquamar
23 jan 20:30 Aquadraat (SG) H2 (Heren) - Katwijk H6 (Heren)De Does
23 jan 21:15 DZT'62 H1 (Heren (Bond)) - Katwijk H1 (Heren (Bond))Zwembad De Wiemel
30 jan 16:10 AZC CJ1 (Jongens-C <15) - Katwijk Katwijk CJ*1 (Jongens-C <15)AquaRijn
30 jan 17:30 OZV OZV EG*1 (Gemengd-E <11) - Katwijk EG1 (Gemengd-E <11)H2O
30 jan 17:30 ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond)) - Katwijk H2 (Heren Reserve (Bond))De Slag
30 jan 18:30 Katwijk DG2 (Gemengd-D <13) - Katwijk Katwijk DG*1 (Gemengd-D <13)Aquamar
30 jan 19:00 d'ELFT AJ1 (Jongens-A <19) - Katwijk AJ1 (Jongens-A <19)Kerkpolder
30 jan 19:15 Katwijk Katwijk CM*1 (Meisjes-C <15) - ZVL-1886 Tetteroo CM2 (Meisjes-C <15)Aquamar
30 jan 19:15 WZK Zwemmen H2 (Heren) - Katwijk H6 (Heren)Sterrenbad
30 jan 19:30 ZPV Barracuda Da1 (Dames) - Katwijk Da3 (Dames)Polderbad
30 jan 20:00 De Reigers (SG) H3 (Heren) - Katwijk H4 (Heren)Overbosch
30 jan 20:00 Katwijk H3 (Heren) - De Lansingh H1 (Heren)Aquamar
30 jan 20:40 Sassenheim Da1 (Dames) - Katwijk Da2 (Dames)Wasbeek
30 jan 20:45 De Reigers (SG) H4 (Heren) - Katwijk H5 (Heren)Overbosch
30 jan 21:30 Sassenheim H1 (Heren (Bond)) - Katwijk H1 (Heren (Bond))Wasbeek
6 feb 13:00 Katwijk EG1 (Gemengd-E <11) - Waterpolo Residentie (SG) EG1 (Gemengd-E <11)Aquamar
6 feb 13:40 Katwijk Katwijk DG*1 (Gemengd-D <13) - WZK Zwemmen WZK DG*1 (Gemengd-D <13)Aquamar
6 feb 14:25 Katwijk Katwijk CM*1 (Meisjes-C <15) - WIDEX GZC DONK GZC DONK CM*1 (Meisjes-C <15)Aquamar
6 feb 15:10 Katwijk Katwijk CJ*1 (Jongens-C <15) - De Reigers (SG) CJ1 (Jongens-C <15)Aquamar
6 feb 15:55 Katwijk Da3 (Dames) - ZPS Da1 (Dames)Aquamar
6 feb 16:40 Katwijk H5 (Heren) - OZV H2 (Heren)Aquamar
6 feb 17:25 Katwijk AJ1 (Jongens-A <19) - ZVVS AJ1 (Jongens-A <19)Aquamar
6 feb 18:20 Katwijk H4 (Heren) - Z&PC Rotterdam H3 (Heren)Aquamar
6 feb 18:45 Waterpolo Residentie (SG) Residentie DG*2 (Gemengd-D <13) - Katwijk DG2 (Gemengd-D <13)Zuiderparkbad
6 feb 19:05 Katwijk Da1 (Dames (Bond)) - Z&PC Rotterdam Da1 (Dames (Bond))Aquamar
6 feb 20:00 Katwijk H1 (Heren (Bond)) - Wiekslag H1 (Heren (Bond))Aquamar
6 feb 20:00 Poseidon'56 H1 (Heren) - Katwijk H3 (Heren)De Fakkel
13 feb 16:45 Z&PC De Gouwe EG1 (Gemengd-E <11) - Katwijk EG1 (Gemengd-E <11)De Sniep
13 feb 17:30 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 (Meisjes-C <15) - Katwijk Katwijk CM*1 (Meisjes-C <15)De Hoge Devel B.V.
13 feb 17:45 Katwijk DG2 (Gemengd-D <13) - Vivax Vivax DG*1 (Gemengd-D <13)Aquamar
13 feb 18:30 Katwijk Katwijk DG*1 (Gemengd-D <13) - Waterpolo Residentie (SG) Residentie DG*2 (Gemengd-D <13)Aquamar
13 feb 18:30 De Kempvis Da1 (Dames) - Katwijk Da2 (Dames)Rivièrabad
13 feb 18:55 Z&PC De Gouwe H4 (Heren) - Katwijk H5 (Heren)De Sniep
13 feb 19:05 Z&PC Rotterdam Da3 (Dames) - Katwijk Da3 (Dames)Sportfondsenbad Rdam-Noord
13 feb 19:15 Sassenheim H3 (Heren) - Katwijk H6 (Heren)Wasbeek
13 feb 19:15 Katwijk Katwijk CJ*1 (Jongens-C <15) - WZC (SG) CJ1 (Jongens-C <15)Aquamar
13 feb 20:00 Katwijk H3 (Heren) - Z&PC De Gouwe H2 (Heren)Aquamar
13 feb 20:20 ZVVS H3 (Heren) - Katwijk H4 (Heren)De Kulk
20 feb 20:00 De Treffers H1 (Heren (Bond)) - Katwijk H1 (Heren (Bond))Combibad Kwekkelstijn
27 feb 16:10 WIDEX GZC DONK H4 (Heren Reserve (Bond)) - Katwijk H2 (Heren Reserve (Bond))Groenhovenbad
27 feb 20:00 d'ELFT H1 (Heren (Bond)) - Katwijk H1 (Heren (Bond))Kerkpolder
27 feb 20:00 BZC Da1 (Dames (Bond)) - Katwijk Da1 (Dames (Bond))De Hofstee
6 maa 14:15 ZVL-1886 Tetteroo DG4 (Gemengd-D <13) - Katwijk DG2 (Gemengd-D <13)Vijf Meibad
6 maa 15:30 Katwijk EG1 (Gemengd-E <11) - Aquadraat (SG) EG2 (Gemengd-E <11)Aquamar
6 maa 16:10 Katwijk Katwijk CM*1 (Meisjes-C <15) - Waterpolo Residentie (SG) CM1 (Meisjes-C <15)Aquamar
6 maa 16:55 Katwijk Da3 (Dames) - De Kempvis Da2 (Dames)Aquamar
6 maa 17:20 ZVL-1886 Tetteroo CJ2 (Jongens-C <15) - Katwijk Katwijk CJ*1 (Jongens-C <15)De Zijl
6 maa 17:40 Katwijk H6 (Heren) - Alkemade H2 (Heren)Aquamar
6 maa 18:05 AZC H5 (Heren) - Katwijk H3 (Heren)AquaRijn
6 maa 18:10 Vivax Vivax DG*1 (Gemengd-D <13) - Katwijk Katwijk DG*1 (Gemengd-D <13)Poelmeer
6 maa 18:25 Katwijk H5 (Heren) - De Vliet (SG) H2 (Heren)Aquamar
6 maa 19:10 Katwijk Da2 (Dames) - SVH Da1 (Dames)Aquamar
6 maa 20:00 Katwijk H1 (Heren (Bond)) - Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond))Aquamar
6 maa 20:30 BZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) - Katwijk H2 (Heren Reserve (Bond))De Kuil
13 maa 14:10 BZ&PC BZ&PC EG*2 (Gemengd-E <11) - Katwijk EG1 (Gemengd-E <11)De Kuil
13 maa 16:00 De Kempvis CM1 (Meisjes-C <15) - Katwijk Katwijk CM*1 (Meisjes-C <15)Rivièrabad
13 maa 16:40 Katwijk Katwijk DG*1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Tetteroo DG4 (Gemengd-D <13)Aquamar
13 maa 17:25 Katwijk Katwijk CJ*1 (Jongens-C <15) - WZK Zwemmen WZK/AZL CJ 1 (Jongens-C <15)Aquamar
13 maa 17:25 ZVVS Da4 (Dames) - Katwijk Da3 (Dames)De Kulk
13 maa 18:10 Katwijk H3 (Heren) - Aquadraat (SG) H1 (Heren)Aquamar
13 maa 18:15 De Kempvis AJ1 (Jongens-A <19) - Katwijk AJ1 (Jongens-A <19)Rivièrabad
13 maa 18:55 ZVVS Da2 (Dames) - Katwijk Da2 (Dames)De Kulk
13 maa 19:05 Katwijk Da1 (Dames (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond))Aquamar
13 maa 20:00 Katwijk H1 (Heren (Bond)) - Watervlo H1 (Heren (Bond))Aquamar
13 maa 20:30 De Plas H2 (Heren) - Katwijk H6 (Heren)De Wel
13 maa 21:20 ZV Haerlem H2 (Heren Reserve (Bond)) - Katwijk H2 (Heren Reserve (Bond))De Planeet
20 maa 14:40 Katwijk EG1 (Gemengd-E <11) - WZC (SG) EG2 (Gemengd-E <11)Aquamar
20 maa 14:55 BZ&PC BZ&PC CJ*1 (Jongens-C <15) - Katwijk Katwijk CJ*1 (Jongens-C <15)De Kuil
20 maa 15:20 Katwijk Katwijk CM*1 (Meisjes-C <15) - ZVVS ZVVS/Westland/Delft CM*1 (Meisjes-C <15)Aquamar
20 maa 16:05 Katwijk Da3 (Dames) - Wave Da1 (Dames)Aquamar
20 maa 16:50 Katwijk H5 (Heren) - WIDEX GZC DONK H6 (Heren)Aquamar
20 maa 17:00 De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames (Bond)) - Katwijk Da1 (Dames (Bond))Berenschot
20 maa 17:35 Katwijk H6 (Heren) - BZ&PC H5 (Heren)Aquamar
20 maa 18:20 Katwijk AJ1 (Jongens-A <19) - ZPB H&L Productions AJ1 (Jongens-A <19)Aquamar
20 maa 19:15 Katwijk H4 (Heren) - ZPB H&L Productions H5 (Heren)Aquamar
20 maa 20:00 Katwijk Da2 (Dames) - Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames)Aquamar
20 maa 20:15 ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren (Bond)) - Katwijk H1 (Heren (Bond))Vrijburgbad Vlissingen
20 maa 20:30 ZPB H&L Productions H3 (Heren) - Katwijk H3 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
27 maa 15:30 De Vennen H1 (Heren (Bond)) - Katwijk H1 (Heren (Bond))De Vennen
27 maa 16:20 Katwijk EG1 (Gemengd-E <11) - NZ&PC EG2 (Gemengd-E <11)Aquamar
27 maa 17:00 Katwijk Katwijk CM*1 (Meisjes-C <15) - Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/SVH CM 1 (Meisjes-C <15)Aquamar
27 maa 17:45 Katwijk Da3 (Dames) - d'ELFT Da2 (Dames)Aquamar
27 maa 18:00 WZC (SG) WZC DG*1 (Gemengd-D <13) - Katwijk DG2 (Gemengd-D <13)De Veur
27 maa 18:30 Katwijk H5 (Heren) - ZPV Barracuda H3 (Heren)Aquamar
27 maa 18:45 Waterpolo Residentie (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - Katwijk Katwijk CJ*1 (Jongens-C <15)Zuiderparkbad
27 maa 18:45 Z&PC Rotterdam H2 (Heren) - Katwijk H3 (Heren)Zwemcentrum Rotterdam
27 maa 19:15 Katwijk H4 (Heren) - ZPV Barracuda H1 (Heren)Aquamar
27 maa 20:00 Katwijk Da2 (Dames) - WZC (SG) Da2 (Dames)Aquamar
10 apr 15:15 NZ&PC EG2 (Gemengd-E <11) - Katwijk EG1 (Gemengd-E <11)Binnenzee
10 apr 16:25 Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/SVH CM 1 (Meisjes-C <15) - Katwijk Katwijk CM*1 (Meisjes-C <15)Sportfondsenbad Rdam-Noord
10 apr 16:25 d'ELFT Da2 (Dames) - Katwijk Da3 (Dames)Kerkpolder
10 apr 16:40 Katwijk DG2 (Gemengd-D <13) - WZC (SG) WZC DG*1 (Gemengd-D <13)Aquamar
10 apr 17:25 Katwijk Katwijk CJ*1 (Jongens-C <15) - Waterpolo Residentie (SG) CJ1 (Jongens-C <15)Aquamar
10 apr 17:45 WZC (SG) Da2 (Dames) - Katwijk Da2 (Dames)De Veur
10 apr 18:10 Katwijk H3 (Heren) - Z&PC Rotterdam H2 (Heren)Aquamar
10 apr 19:00 ZPV Barracuda H3 (Heren) - Katwijk H5 (Heren)Polderbad
10 apr 19:05 Katwijk Da1 (Dames (Bond)) - Z&PC De Gouwe Da2 (Dames (Bond))Aquamar
10 apr 19:45 ZPV Barracuda H1 (Heren) - Katwijk H4 (Heren)Polderbad
10 apr 20:00 Katwijk H2 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H2 (Heren Reserve (Bond))Aquamar
17 apr 14:55 ZVVS CJ1 (Jongens-C <15) - Katwijk Katwijk CJ*1 (Jongens-C <15)De Kulk
17 apr 16:05 WIDEX GZC DONK Da3 (Dames (Bond)) - Katwijk Da1 (Dames (Bond))Groenhovenbad
17 apr 16:40 De Dolfijn H1 (Heren (Bond)) - Katwijk H1 (Heren (Bond))Sloterparkbad
17 apr 17:35 WZC (SG) WZC DG*1 (Gemengd-D <13) - Katwijk Katwijk DG*1 (Gemengd-D <13)De Veur
17 apr 17:40 Sassenheim Sassenheim DG*1 (Gemengd-D <13) - Katwijk DG2 (Gemengd-D <13)Wasbeek
17 apr 17:45 Katwijk Katwijk CM*1 (Meisjes-C <15) - Wiekslag CM1 (Meisjes-C <15)Aquamar
17 apr 18:30 Katwijk Da3 (Dames) - Poseidon'56 Da1 (Dames)Aquamar
17 apr 19:15 Katwijk H5 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H2 (Heren)Aquamar
17 apr 20:00 MNC Dordrecht H5 (Heren) - Katwijk H3 (Heren)Sportboulevard
17 apr 20:00 Katwijk H4 (Heren) - WZC (SG) H3 (Heren)Aquamar
17 apr 20:10 d'ELFT Da1 (Dames) - Katwijk Da2 (Dames)Kerkpolder
24 apr 15:05 Katwijk Katwijk DG*1 (Gemengd-D <13) - Sassenheim Sassenheim DG*1 (Gemengd-D <13)Aquamar
24 apr 15:50 Katwijk DG2 (Gemengd-D <13) - ZPV Barracuda DG1 (Gemengd-D <13)Aquamar
24 apr 16:05 AZC EG1 (Gemengd-E <11) - Katwijk EG1 (Gemengd-E <11)AquaRijn
24 apr 16:35 Katwijk Katwijk CJ*1 (Jongens-C <15) - Sassenheim CJ1 (Jongens-C <15)Aquamar
24 apr 17:20 Katwijk H3 (Heren) - Wiekslag H3 (Heren)Aquamar
24 apr 17:30 Z&PC De Gouwe CM1 (Meisjes-C <15) - Katwijk Katwijk CM*1 (Meisjes-C <15)De Sniep
24 apr 17:55 ZVL-1886 Tetteroo H8 (Heren) - Katwijk H6 (Heren)De Zijl
24 apr 18:00 MNC Dordrecht Da2 (Dames) - Katwijk Da3 (Dames)Sportboulevard
24 apr 18:15 Katwijk Da2 (Dames) - BZ&PC Da2 (Dames)Aquamar
24 apr 18:50 WZC (SG) H4 (Heren) - Katwijk H5 (Heren)De Veur
24 apr 19:05 Katwijk Da1 (Dames (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo Da4 (Dames (Bond))Aquamar
24 apr 19:25 ZVL-1886 Tetteroo H6 (Heren) - Katwijk H4 (Heren)De Zijl
24 apr 20:00 Katwijk H1 (Heren (Bond)) - De Treffers H1 (Heren (Bond))Aquamar
1 mei 19:00 ZVVS H1 (Heren (Bond)) - Katwijk H1 (Heren (Bond))De Kulk
Verenigingsinformatie
NaamKatwijk
AccommodatiegegevensAquamar
KATWIJK ZH
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.