HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging Katwijk - Katwijk zh

DatumTijdWedstrijdUitslag
14 mei 19:00 Wiekslag H1 (Heren (Bond)) - Katwijk H1 (Heren (Bond)) 8 - 21
12 mei 19:45 Katwijk Da1 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) 5 - 5
7 mei 16:45 AZC H3 (Heren Reserve (Bond)) - Katwijk H2 (Heren Reserve (Bond)) 14 - 10
2 mei 20:45 d'ELFT H1 (Heren (Bond)) - Katwijk H1 (Heren (Bond)) 8 - 9
29 apr 20:00 ZVVS H1 (Heren (Bond)) - Katwijk H1 (Heren (Bond)) 7 - 20
23 apr 20:00 Katwijk H1 (Heren (Bond)) - d'ELFT H1 (Heren (Bond)) 9 - 4
23 apr 19:00 SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren) - Katwijk H3 (Heren) 9 - 2
23 apr 18:55 Katwijk H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond)) 7 - 15
23 apr 18:00 Katwijk Da1 (Dames (Bond)) - ZPB H&L Productions Da2 (Dames (Bond)) 10 - 6
23 apr 17:15 Katwijk H4 (Heren) - NieMo Barracuda H2 (Heren) 1 - 4
23 apr 17:00 Aquadraat (SG) Da1 (Dames) - Katwijk Da2 (Dames) 8 - 6
23 apr 16:45 De Plas H2 (Heren) - Katwijk H5 (Heren) 4 - 6
23 apr 16:15 Katwijk Katwijk AJ*1 (Jongens-A <19) - WZC (SG) WZC BJ*1 (Jongens-A <19) 10 - 5
23 apr 15:30 Katwijk CJ1 (Jongens-C <15) - Sassenheim CJ1 (Jongens-C <15) 1 - 16
23 apr 14:45 Katwijk BM1 (Meisjes-B <17) - ZVL-1886 Center BM2 (Meisjes-B <17) 1 - 9
23 apr 14:10 ZVL-1886 Center DG3 (Gemengd-D <13) - Katwijk DG2 (Gemengd-D <13) 8 - 12
23 apr 14:00 Katwijk DG1 (Gemengd-D <13) - Sassenheim Sassenheim DG*1 (Gemengd-D <13) 8 - 2
23 apr 13:20 Katwijk EG1 (Gemengd-E <11) - Aquadraat (SG) EG1 (Gemengd-E <11) 16 - 1
20 apr 20:00 ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) - Katwijk Da1 (Dames (Bond)) 8 - 5
16 apr 19:45 ZPB H&L Productions Da2 (Dames (Bond)) - Katwijk Da1 (Dames (Bond)) 3 - 12
9 apr 20:00 Katwijk Da1 (Dames (Bond)) - Z&PC Rotterdam Da1 (Dames (Bond)) 8 - 7
9 apr 20:00 De Treffers H1 (Heren (Bond)) - Katwijk H1 (Heren (Bond)) 9 - 11
9 apr 19:30 De Reigers (SG) de Reigers BJ*1 (Jongens-B <17) - Katwijk BJ1 (Jongens-B <17) 7 - 5
9 apr 19:00 Katwijk H3 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H2 (Heren) 4 - 15
9 apr 18:15 Katwijk H4 (Heren) - Z&PC De Gouwe H3 (Heren) 4 - 6
9 apr 17:30 Katwijk H6 (Heren) - De Reigers (SG) H4 (Heren) 7 - 7
9 apr 17:30 Vivax Vivax EG*1 (Gemengd-E <11) - Katwijk EG1 (Gemengd-E <11) 6 - 10
9 apr 17:10 De Kempvis BM1 (Meisjes-B <17) - Katwijk BM1 (Meisjes-B <17) 5 - 4
9 apr 16:45 Katwijk CJ1 (Jongens-C <15) - Z&PC De Gouwe CJ1 (Jongens-C <15) 8 - 17
9 apr 16:00 Katwijk DG1 (Gemengd-D <13) - De Reigers (SG) de Reigers DG*1 (Gemengd-D <13) 8 - 13
9 apr 15:00 Katwijk H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren Reserve (Bond)) 8 - 8
4 apr 20:45 Katwijk Da1 (Dames (Bond)) - Z&PC De Gouwe Da2 (Dames (Bond)) 7 - 6
2 apr 20:20 Z&PC De Gouwe H2 (Heren) - Katwijk H3 (Heren) 9 - 6
2 apr 20:00 Katwijk H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren (Bond)) 10 - 7
2 apr 19:15 Katwijk BJ1 (Jongens-B <17) - Z&PC De Gouwe De Gouwe BJ*1 (Jongens-B <17) 3 - 4
2 apr 18:30 De Reigers (SG) H3 (Heren) - Katwijk H4 (Heren) 14 - 1
2 apr 18:30 Katwijk Da2 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da3 (Dames) 9 - 7
2 apr 17:45 Aquadraat (SG) H2 (Heren) - Katwijk H5 (Heren) 5 - 5
2 apr 17:30 Katwijk Katwijk AJ*1 (Jongens-A <19) - BZ&PC BZ&PC/OZV AJ*1 (Jongens-A <19) 7 - 3
2 apr 16:50 Katwijk EG1 (Gemengd-E <11) - Sassenheim EG1 (Gemengd-E <11) 8 - 4
2 apr 16:40 WIDEX GZC DONK Widex GZC DONK CJ*2 (Jongens-C <15) - Katwijk CJ1 (Jongens-C <15) 20 - 3
2 apr 16:20 ZVL-1886 Center DG2 (Gemengd-D <13) - Katwijk DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 8
2 apr 16:10 ZVL-1886 Center Da4 (Dames (Bond)) - Katwijk Da1 (Dames (Bond)) 6 - 6
2 apr 15:50 Katwijk H2 (Heren Reserve (Bond)) - BZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) 6 - 9
28 maa 21:00 Het Y Da2 (Dames (Bond)) - Katwijk Da1 (Dames (Bond)) 5 - 8
26 maa 20:00 Katwijk H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center H3 (Heren Reserve (Bond)) 8 - 15
26 maa 19:45 De Linge/PCG (SG) AJ1 (Jongens-A <19) - Katwijk Katwijk AJ*1 (Jongens-A <19) 12 - 12
26 maa 19:00 Katwijk H3 (Heren) - Aquadraat (SG) H1 (Heren) 5 - 3
26 maa 18:55 Vivax Vivax BJ*1 (Jongens-B <17) - Katwijk BJ1 (Jongens-B <17) 15 - 2
26 maa 18:25 De Kempvis Da2 (Dames) - Katwijk Da2 (Dames) 7 - 5
26 maa 18:15 Katwijk H4 (Heren) - ZPB H&L Productions H5 (Heren) 4 - 11
26 maa 18:15 Wiekslag Da1 (Dames (Bond)) - Katwijk Da1 (Dames (Bond)) 3 - 4
26 maa 17:30 Katwijk H6 (Heren) - Wave H2 (Heren) 9 - 8
26 maa 16:45 Katwijk H5 (Heren) - WZK Zwemmen H2 (Heren) 4 - 8
26 maa 16:00 Wiekslag BM1 (Meisjes-B <17) - Katwijk BM1 (Meisjes-B <17) 9 - 2
26 maa 16:00 Katwijk CJ1 (Jongens-C <15) - NZ&PC NZ&PC CJ*1 (Jongens-C <15) 1 - 19
19 maa 20:00 Katwijk H1 (Heren (Bond)) - Sassenheim H1 (Heren (Bond)) 13 - 7
19 maa 19:15 Katwijk Da2 (Dames) - ZPC Numansdorp Da1 (Dames) 8 - 2
19 maa 18:45 Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES DG 1 (Gemengd-D <13) - Katwijk DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 4
19 maa 18:30 ZVL-1886 Center DG4 (Gemengd-D <13) - Katwijk DG2 (Gemengd-D <13) 32 - 0
19 maa 18:30 Katwijk BJ1 (Jongens-B <17) - Waterpolo Residentie (SG) BJ1 (Jongens-B <17) 5 - 8
19 maa 17:45 Katwijk BM1 (Meisjes-B <17) - Aquadraat (SG) Aquadraat BM*1 (Meisjes-B <17) 3 - 5
19 maa 17:00 Waterpolo Den Haag (SG) WP Den Haag/de Reigers CJ*1 (Jongens-C <15) - Katwijk CJ1 (Jongens-C <15) 22 - 2
19 maa 16:45 Wiekslag H3 (Heren) - Katwijk H3 (Heren) 8 - 6
19 maa 15:45 AZC H6 (Heren) - Katwijk H5 (Heren) 10 - 9
19 maa 15:00 ZVL-1886 Center H6 (Heren) - Katwijk H4 (Heren) 11 - 6
12 maa 19:00 Katwijk H3 (Heren) - Z&PC Rotterdam H2 (Heren) 5 - 12
12 maa 18:20 VZV Njord H1 (Heren (Bond)) - Katwijk H1 (Heren (Bond)) 7 - 11
12 maa 18:00 Katwijk Katwijk AJ*1 (Jongens-A <19) - Waterpolo Residentie (SG) AJ1 (Jongens-A <19) 7 - 5
12 maa 17:15 Katwijk Da2 (Dames) - OZV Da1 (Dames) 8 - 6
12 maa 17:00 Zwemvereniging Westland Westland CJ*1 (Jongens-C <15) - Katwijk CJ1 (Jongens-C <15) 13 - 2
12 maa 16:30 Katwijk BJ1 (Jongens-B <17) - De Plas De Plas BJ*1 (Jongens-B <17) 18 - 2
12 maa 15:50 Katwijk EG1 (Gemengd-E <11) - NZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) 17 - 2
12 maa 15:45 De Kempvis H3 (Heren) - Katwijk H4 (Heren) 9 - 6
5 maa 20:05 Z&PC Rotterdam Da1 (Dames (Bond)) - Katwijk Da1 (Dames (Bond)) 8 - 8
5 maa 18:00 Alkemade Alkemade EG*1 (Gemengd-E <11) - Katwijk EG1 (Gemengd-E <11) 6 - 9
26 feb 18:55 Katwijk H2 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H3 (Heren Reserve (Bond)) 12 - 11
26 feb 18:00 Katwijk Da1 (Dames (Bond)) - Het Y Da2 (Dames (Bond)) 13 - 4
19 feb 20:00 Katwijk H1 (Heren (Bond)) - Watervlo H1 (Heren (Bond)) 20 - 5
19 feb 20:00 BZC Da1 (Dames (Bond)) - Katwijk Da1 (Dames (Bond)) 4 - 17
17 feb 20:45 Katwijk H1 (Heren (Bond)) - Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond)) 9 - 5
12 feb 20:30 ZVL-1886 Center Da6 (Dames) - Katwijk Da2 (Dames) 4 - 8
12 feb 19:10 Sassenheim BJ1 (Jongens-B <17) - Katwijk BJ1 (Jongens-B <17) 4 - 11
12 feb 19:00 Katwijk H3 (Heren) - Poseidon'56 H1 (Heren) 9 - 8
12 feb 18:15 Katwijk H4 (Heren) - MNC Dordrecht H6 (Heren) 7 - 7
12 feb 17:30 Katwijk H5 (Heren) - De Vliet (SG) H2 (Heren) 7 - 5
12 feb 16:45 Katwijk H6 (Heren) - ZVL-1886 Center H8 (Heren) 3 - 8
12 feb 16:00 Katwijk BM1 (Meisjes-B <17) - MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17) 0 - 17
12 feb 15:15 Katwijk CJ1 (Jongens-C <15) - WZK Zwemmen WZK/AZL CJ 1 (Jongens-C <15) 6 - 15
12 feb 14:30 Katwijk DG2 (Gemengd-D <13) - BZ&PC DG2 (Gemengd-D <13) 1 - 8
12 feb 13:45 Katwijk DG1 (Gemengd-D <13) - Z&PC De Gouwe De Gouwe DG*1 (Gemengd-D <13) 4 - 7
12 feb 13:05 Katwijk EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Center EG2 (Gemengd-E <11) 16 - 1
5 feb 20:40 De Dolfijn H1 (Heren (Bond)) - Katwijk H1 (Heren (Bond)) 9 - 8
5 feb 19:45 De Lansingh H1 (Heren) - Katwijk H3 (Heren) 5 - 5
5 feb 19:15 Katwijk BJ1 (Jongens-B <17) - ZVL-1886 Center ZVL-1886 BJ*2 (Jongens-B <17) 8 - 6
5 feb 18:30 WZC (SG) H3 (Heren) - Katwijk H4 (Heren) 9 - 2
5 feb 18:30 Alkemade H2 (Heren) - Katwijk H5 (Heren) 6 - 11
5 feb 18:15 Katwijk Katwijk AJ*1 (Jongens-A <19) - Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/de Lansingh AJ1 (Jongens-A <19) 3 - 6
5 feb 18:00 UZSC H4 (Heren Reserve (Bond)) - Katwijk H2 (Heren Reserve (Bond)) 16 - 11
5 feb 17:00 WZC (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - Katwijk CJ1 (Jongens-C <15) 18 - 4
5 feb 16:30 Katwijk Da1 (Dames (Bond)) - AZC Da1 (Dames (Bond)) 14 - 11
5 feb 15:15 NZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - Katwijk DG2 (Gemengd-D <13) 6 - 7
5 feb 14:30 AZC AZC EG*1 (Gemengd-E <11) - Katwijk EG1 (Gemengd-E <11) 13 - 3
29 jan 20:50 BZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) - Katwijk H2 (Heren Reserve (Bond)) 14 - 7
29 jan 20:15 DZT'62 H1 (Heren (Bond)) - Katwijk H1 (Heren (Bond)) 10 - 11
29 jan 19:00 Katwijk Katwijk AJ*1 (Jongens-A <19) - De Kempvis De Kempvis BJ*1 (Jongens-A <19) 7 - 4
29 jan 18:50 ZVL-1886 Center BM2 (Meisjes-B <17) - Katwijk BM1 (Meisjes-B <17) 12 - 2
29 jan 18:15 Katwijk Da2 (Dames) - ZVVS Da3 (Dames) 12 - 1
29 jan 17:30 Katwijk BJ1 (Jongens-B <17) - De Vliet (SG) de Vliet BJ*1 (Jongens-B <17) 8 - 2
29 jan 17:10 Aquadraat (SG) Aquadraat DG*1 (Gemengd-D <13) - Katwijk DG2 (Gemengd-D <13) 29 - 1
29 jan 16:45 ZVVS ZVVS/de Vliet/Delft CJ1 (Jongens-C <15) - Katwijk CJ1 (Jongens-C <15) 28 - 0
29 jan 16:40 Z&PC De Gouwe De Gouwe EG*1 (Gemengd-E <11) - Katwijk EG1 (Gemengd-E <11) 19 - 1
29 jan 15:15 ZPB H&L Productions H3 (Heren) - Katwijk H3 (Heren) 15 - 3
27 nov 19:00 Katwijk H3 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren) 7 - 2
27 nov 18:30 Sassenheim CJ1 (Jongens-C <15) - Katwijk CJ1 (Jongens-C <15) 30 - 1
27 nov 18:15 Katwijk H5 (Heren) - De Plas H2 (Heren) 5 - 5
27 nov 17:30 Katwijk H6 (Heren) - WZC (SG) H4 (Heren) 5 - 11
27 nov 17:25 NieMo Barracuda H2 (Heren) - Katwijk H4 (Heren) 6 - 11
27 nov 17:00 Sassenheim Sassenheim DG*1 (Gemengd-D <13) - Katwijk DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 13
27 nov 16:45 Katwijk Da2 (Dames) - Aquadraat (SG) Da1 (Dames) 7 - 7
27 nov 16:30 Aquadraat (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - Katwijk EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 21
27 nov 16:00 Katwijk BM1 (Meisjes-B <17) - Aquadraat (SG) Aquadraat BM*1 (Meisjes-B <17) 12 - 4
27 nov 16:00 WZC (SG) WZC BJ*1 (Jongens-A <19) - Katwijk Katwijk AJ*1 (Jongens-A <19) 5 - 1
27 nov 15:15 Katwijk BJ1 (Jongens-B <17) - d'ELFT Delft/ZVVS BJ 2 (Jongens-B <17) 0 - 9
27 nov 14:30 Katwijk DG2 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Center DG3 (Gemengd-D <13) 1 - 15
20 nov 21:10 Z&PC De Gouwe H3 (Heren) - Katwijk H4 (Heren) 11 - 1
20 nov 21:00 De Linge/PCG (SG) H2 (Heren) - Katwijk H3 (Heren) 15 - 7
20 nov 20:30 De Reigers (SG) H4 (Heren) - Katwijk H6 (Heren) 13 - 4
20 nov 20:00 Katwijk H1 (Heren (Bond)) - De Treffers H1 (Heren (Bond)) 13 - 9
20 nov 19:45 De Reigers (SG) de Reigers DG*1 (Gemengd-D <13) - Katwijk DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 10
20 nov 18:55 Katwijk H2 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H2 (Heren Reserve (Bond)) 8 - 9
20 nov 18:55 Z&PC De Gouwe CJ1 (Jongens-C <15) - Katwijk CJ1 (Jongens-C <15) 14 - 1
20 nov 17:30 MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17) - Katwijk BM1 (Meisjes-B <17) 17 - 0
20 nov 17:10 Katwijk BJ1 (Jongens-B <17) - De Reigers (SG) de Reigers BJ*1 (Jongens-B <17) 9 - 2
20 nov 16:30 Katwijk EG1 (Gemengd-E <11) - Vivax Vivax EG*1 (Gemengd-E <11) 9 - 5
13 nov 20:00 Katwijk Da1 (Dames (Bond)) - ZVL-1886 Center Da4 (Dames (Bond)) 12 - 7
13 nov 19:00 Katwijk H3 (Heren) - Z&PC De Gouwe H2 (Heren) 7 - 8
13 nov 18:15 Katwijk H4 (Heren) - De Reigers (SG) H3 (Heren) 5 - 7
13 nov 18:00 ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren (Bond)) - Katwijk H1 (Heren (Bond)) 8 - 12
13 nov 17:55 Z&PC Rotterdam Da3 (Dames) - Katwijk Da2 (Dames) 6 - 4
13 nov 17:30 Z&PC De Gouwe De Gouwe BJ*1 (Jongens-B <17) - Katwijk BJ1 (Jongens-B <17) 12 - 2
13 nov 17:30 Katwijk H5 (Heren) - Aquadraat (SG) H2 (Heren) 7 - 6
13 nov 17:00 Sassenheim EG1 (Gemengd-E <11) - Katwijk EG1 (Gemengd-E <11) 6 - 12
13 nov 16:45 Katwijk H6 (Heren) - WIDEX GZC DONK H6 (Heren) 2 - 5
13 nov 16:10 BZ&PC BZ&PC/OZV AJ*1 (Jongens-A <19) - Katwijk Katwijk AJ*1 (Jongens-A <19) 6 - 13
13 nov 16:00 Katwijk CJ1 (Jongens-C <15) - WIDEX GZC DONK Widex GZC DONK CJ*2 (Jongens-C <15) 1 - 18
13 nov 15:15 Katwijk DG2 (Gemengd-D <13) - AZC DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 8
13 nov 14:45 ZPB H&L Productions ZPB BM*2 (Meisjes-B <17) - Katwijk BM1 (Meisjes-B <17) 3 - 9
13 nov 14:30 Katwijk DG1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Center DG2 (Gemengd-D <13) 20 - 0
6 nov 21:05 ZPB H&L Productions H5 (Heren) - Katwijk H4 (Heren) 10 - 8
6 nov 20:15 Wave H2 (Heren) - Katwijk H6 (Heren) 11 - 2
6 nov 20:00 Katwijk Da1 (Dames (Bond)) - Wiekslag Da1 (Dames (Bond)) 16 - 8
6 nov 19:45 WZK Zwemmen H2 (Heren) - Katwijk H5 (Heren) 5 - 10
6 nov 19:15 Aquadraat (SG) H1 (Heren) - Katwijk H3 (Heren) 12 - 10
6 nov 19:00 Katwijk Katwijk AJ*1 (Jongens-A <19) - De Linge/PCG (SG) AJ1 (Jongens-A <19) 5 - 9
6 nov 18:40 ZVL-1886 Center H3 (Heren Reserve (Bond)) - Katwijk H2 (Heren Reserve (Bond)) 7 - 6
6 nov 18:15 Katwijk Da2 (Dames) - De Kempvis Da2 (Dames) 9 - 5
6 nov 17:30 OZV OZV DG*1 (Gemengd-D <13) - Katwijk DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 8
6 nov 17:30 Katwijk BJ1 (Jongens-B <17) - Vivax Vivax BJ*1 (Jongens-B <17) 1 - 15
6 nov 16:45 Katwijk BM1 (Meisjes-B <17) - ZVL-1886 Center BM2 (Meisjes-B <17) 5 - 17
6 nov 16:00 Katwijk DG2 (Gemengd-D <13) - Aquadraat (SG) Aquadraat DG*1 (Gemengd-D <13) 6 - 22
6 nov 15:15 NZ&PC NZ&PC CJ*1 (Jongens-C <15) - Katwijk CJ1 (Jongens-C <15) 23 - 3
30 okt 19:15 Katwijk CJ1 (Jongens-C <15) - Zwemvereniging Westland Westland CJ*1 (Jongens-C <15) 3 - 14
30 okt 18:45 Waterpolo Residentie (SG) AJ1 (Jongens-A <19) - Katwijk Katwijk AJ*1 (Jongens-A <19) 14 - 8
30 okt 18:10 OZV Da1 (Dames) - Katwijk Da2 (Dames) 6 - 5
30 okt 18:05 De Kempvis BM1 (Meisjes-B <17) - Katwijk BM1 (Meisjes-B <17) 8 - 6
30 okt 17:40 Z&PC Rotterdam H2 (Heren) - Katwijk H3 (Heren) 10 - 10
30 okt 16:00 De Plas De Plas BJ*1 (Jongens-B <17) - Katwijk BJ1 (Jongens-B <17) 5 - 19
30 okt 15:20 NZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - Katwijk EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 13
23 okt 19:15 Wave Da1 (Dames) - Katwijk Da2 (Dames) 3 - 8
23 okt 17:55 MNC Dordrecht H2 (Heren Reserve (Bond)) - Katwijk H2 (Heren Reserve (Bond)) 6 - 7
23 okt 17:15 AZC Da1 (Dames (Bond)) - Katwijk Da1 (Dames (Bond)) 8 - 12
23 okt 17:00 Sassenheim H1 (Heren (Bond)) - Katwijk H1 (Heren (Bond)) 3 - 12
16 okt 20:00 Katwijk H1 (Heren (Bond)) - VZV Njord H1 (Heren (Bond)) 11 - 5
16 okt 16:45 Z&PC De Gouwe Da2 (Dames (Bond)) - Katwijk Da1 (Dames (Bond)) 4 - 10
9 okt 20:25 De Vliet (SG) H2 (Heren) - Katwijk H5 (Heren) 3 - 9
9 okt 20:00 Katwijk Da1 (Dames (Bond)) - BZC Da1 (Dames (Bond)) 12 - 7
9 okt 19:30 Watervlo H1 (Heren (Bond)) - Katwijk H1 (Heren (Bond)) 10 - 8
9 okt 19:00 WZK Zwemmen WZK/AZL CJ 1 (Jongens-C <15) - Katwijk CJ1 (Jongens-C <15) 18 - 2
9 okt 19:00 Katwijk Katwijk AJ*1 (Jongens-A <19) - ZPB H&L Productions BJ2 (Jongens-A <19) 7 - 10
9 okt 18:35 ZVL-1886 Center H8 (Heren) - Katwijk H6 (Heren) 10 - 8
9 okt 18:15 Katwijk Da2 (Dames) - ZVL-1886 Center Da6 (Dames) 5 - 6
9 okt 18:00 Poseidon'56 H1 (Heren) - Katwijk H3 (Heren) 14 - 5
9 okt 17:30 Katwijk BJ1 (Jongens-B <17) - Sassenheim BJ1 (Jongens-B <17) 5 - 8
9 okt 17:00 MNC Dordrecht H6 (Heren) - Katwijk H4 (Heren) 5 - 3
9 okt 16:45 Z&PC De Gouwe De Gouwe DG*1 (Gemengd-D <13) - Katwijk DG1 (Gemengd-D <13) 8 - 1
9 okt 16:45 Katwijk BM1 (Meisjes-B <17) - AZC BM1 (Meisjes-B <17) 4 - 5
9 okt 16:20 ZVL-1886 Center EG2 (Gemengd-E <11) - Katwijk EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 10
9 okt 15:55 BZ&PC DG2 (Gemengd-D <13) - Katwijk DG2 (Gemengd-D <13) 18 - 5
2 okt 20:00 Katwijk H1 (Heren (Bond)) - De Dolfijn H1 (Heren (Bond)) 9 - 9
2 okt 19:40 Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/de Lansingh AJ1 (Jongens-A <19) - Katwijk Katwijk AJ*1 (Jongens-A <19) 16 - 5
2 okt 18:55 Katwijk H2 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H4 (Heren Reserve (Bond)) 11 - 13
2 okt 17:55 Katwijk H3 (Heren) - De Lansingh H1 (Heren) 6 - 4
2 okt 17:10 Katwijk H4 (Heren) - WZC (SG) H3 (Heren) 10 - 6
2 okt 16:45 Wiekslag BM1 (Meisjes-B <17) - Katwijk BM1 (Meisjes-B <17) 7 - 3
2 okt 16:25 Katwijk H5 (Heren) - Alkemade H2 (Heren) 11 - 4
2 okt 15:40 Katwijk CJ1 (Jongens-C <15) - WZC (SG) CJ1 (Jongens-C <15) 3 - 22
2 okt 14:55 Katwijk DG1 (Gemengd-D <13) - OZV OZV DG*1 (Gemengd-D <13) 7 - 8
2 okt 14:10 Katwijk DG2 (Gemengd-D <13) - NZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 9
2 okt 13:30 Katwijk EG1 (Gemengd-E <11) - AZC AZC EG*1 (Gemengd-E <11) 6 - 8
25 sep 20:00 Sassenheim H3 (Heren) - Katwijk H5 (Heren) 9 - 7
25 sep 19:00 Katwijk H3 (Heren) - 7 - 4
25 sep 18:15 WZK Zwemmen DG1 (Gemengd-D <13) - Katwijk DG2 (Gemengd-D <13) 18 - 6
25 sep 18:15 Katwijk H4 (Heren) - Z&PC Rotterdam H3 (Heren) 5 - 6
25 sep 17:30 MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17) - Katwijk BM1 (Meisjes-B <17) 16 - 0
25 sep 17:15 Katwijk Katwijk AJ*1 (Jongens-A <19) - Zwemvereniging Westland AJ1 (Jongens-A <19) 6 - 17
25 sep 16:30 Katwijk H6 (Heren) - BZ&PC H5 (Heren) 3 - 3
25 sep 16:15 BZ&PC BZ&PC/OZV BJ1 (Jongens-B <17) - Katwijk BJ1 (Jongens-B <17) 6 - 8
25 sep 15:45 Katwijk CJ1 (Jongens-C <15) - AZC CJ1 (Jongens-C <15) 2 - 30
18 sep 19:15 Katwijk H5 (Heren) - ZVL-1886 Center H7 (Heren) 8 - 5
18 sep 18:55 d'ELFT H3 (Heren) - Katwijk H4 (Heren) 9 - 3
18 sep 18:30 Katwijk H6 (Heren) - Z&PC De Gouwe H4 (Heren) 6 - 5
18 sep 17:45 Katwijk BJ1 (Jongens-B <17) - WZK Zwemmen WZK/AZL BJ 1 (Jongens-B <17) 6 - 4
18 sep 17:30 AZC H5 (Heren) - Katwijk H3 (Heren) 8 - 7
18 sep 17:00 Katwijk Da2 (Dames) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar Da4 (Dames) 6 - 3
18 sep 17:00 MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-A <19) - Katwijk Katwijk AJ*1 (Jongens-A <19) 7 - 2
18 sep 16:15 Katwijk BM1 (Meisjes-B <17) - AZC BM1 (Meisjes-B <17) 2 - 4
18 sep 15:30 Katwijk DG2 (Gemengd-D <13) - WZC (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 15
18 sep 14:55 ZVL-1886 Center CJ2 (Jongens-C <15) - Katwijk CJ1 (Jongens-C <15) 30 - 3
11 sep 15:35 ZVL-1886 Center ZVL-1886 BJ*2 (Jongens-B <17) - Katwijk BJ1 (Jongens-B <17) 7 - 6
Verenigingsinformatie
NaamKatwijk
AccommodatiegegevensAquamar
KATWIJK ZH
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.