HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging De Kempvis - Spijkenisse

DatumTijdWedstrijdLocatie
5 dec 20:00 ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond)) - De Kempvis H1 (Heren (Bond))De Hoge Devel B.V.
12 dec 12:30 Wiekslag DG2 (Gemengd-D <13) - De Kempvis DG2 (Gemengd-D <13)Sportcentrum Blokweer
12 dec 14:00 Wiekslag Wiekslag CJ*1 (Jongens-C <15) - De Kempvis De Kempvis CJ*1 (Jongens-C <15)Sportcentrum Blokweer
12 dec 14:40 De Kempvis EG2 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG2 (Gemengd-E <11)Rivièrabad
12 dec 15:20 De Kempvis CM1 (Meisjes-C <15) - Waterpolo Residentie (SG) CM1 (Meisjes-C <15)Rivièrabad
12 dec 16:05 De Kempvis De Kempvis BM*1 (Meisjes-B <17) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/Poseidon BM 1 (Meisjes-B <17)Rivièrabad
12 dec 16:15 Wiekslag H6 (Heren) - De Kempvis H5 (Heren)Sportcentrum Blokweer
12 dec 16:50 De Kempvis Da3 (Dames) - ZZ&PC De Devel Da1 (Dames)Rivièrabad
12 dec 17:00 ZVVS Da4 (Dames) - De Kempvis Da2 (Dames)De Kulk
12 dec 17:15 ZVL-1886 Tetteroo DG2 (Gemengd-D <13) - De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13)De Zijl
12 dec 17:35 De Kempvis BJ1 (Jongens-B <17) - Sassenheim AJ1 (Jongens-B <17)Rivièrabad
12 dec 18:15 ZVL-1886 Tetteroo H6 (Heren) - De Kempvis H3 (Heren)De Zijl
12 dec 18:20 De Kempvis AJ1 (Jongens-A <19) - ZVL-1886 Tetteroo AJ1 (Jongens-A <19)Rivièrabad
12 dec 19:15 De Kempvis H2 (Heren) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 4 (Heren)Rivièrabad
12 dec 20:00 De Kempvis H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Westland H1 (Heren (Bond))Rivièrabad
12 dec 21:05 De Kempvis Da1 (Dames) - Wiekslag Da2 (Dames)Rivièrabad
1 jan 00:00 Wave H1 (Heren (Bond)) - De Kempvis H1 (Heren (Bond))Kerkpolder
9 jan 14:00 De Kempvis De Kempvis EG*1 (Gemengd-E <11) - ZPV Barracuda EG1 (Gemengd-E <11)Rivièrabad
9 jan 14:40 De Kempvis DG2 (Gemengd-D <13) - d'ELFT DG1 (Gemengd-D <13)Rivièrabad
9 jan 15:25 De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13) - AZC AZC DG*1 (Gemengd-D <13)Rivièrabad
9 jan 15:45 ZVL-1886 Tetteroo CM2 (Meisjes-C <15) - De Kempvis CM1 (Meisjes-C <15)De Zijl
9 jan 16:10 De Kempvis H5 (Heren) - MNC Dordrecht H10 (Heren)Rivièrabad
9 jan 16:30 ZVS ZVS EG*1 (Gemengd-E <11) - De Kempvis EG2 (Gemengd-E <11)De Wellen
9 jan 16:55 De Kempvis De Kempvis CJ*1 (Jongens-C <15) - ZPV Barracuda CJ1 (Jongens-C <15)Rivièrabad
9 jan 17:40 De Kempvis De Kempvis BM*1 (Meisjes-B <17) - Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam BM*1 (Meisjes-B <17)Rivièrabad
9 jan 18:25 De Kempvis Da2 (Dames) - Wave Da1 (Dames)Rivièrabad
9 jan 18:30 d'ELFT H3 (Heren) - De Kempvis H2 (Heren)Kerkpolder
9 jan 18:30 De Linge/PCG (SG) Da2 (Dames) - De Kempvis Da3 (Dames)Berenschot
9 jan 19:15 d'ELFT AJ1 (Jongens-A <19) - De Kempvis AJ1 (Jongens-A <19)Kerkpolder
9 jan 20:00 WZK Zwemmen H1 (Heren (Bond)) - De Kempvis H1 (Heren (Bond))Sterrenbad
9 jan 20:10 d'ELFT Da1 (Dames) - De Kempvis Da1 (Dames)Kerkpolder
9 jan 20:40 Zwemvereniging Westland AJ1 (Jongens-B <17) - De Kempvis BJ1 (Jongens-B <17)Zwembad Maesemunde
16 jan 14:00 De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Tetteroo DG1 (Gemengd-D <13)Rivièrabad
16 jan 14:45 De Kempvis CM1 (Meisjes-C <15) - ZVVS ZVVS/Westland/Delft CM*1 (Meisjes-C <15)Rivièrabad
16 jan 15:00 De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG/de Meer CJ*1 (Jongens-C <15) - De Kempvis De Kempvis CJ*1 (Jongens-C <15)De Waterlinie
16 jan 15:30 De Kempvis Da3 (Dames) - SVH Da3 (Dames)Rivièrabad
16 jan 16:15 De Kempvis Da2 (Dames) - d'ELFT Da2 (Dames)Rivièrabad
16 jan 16:15 SCOMZeehondDuck (SG) BM1 (Meisjes-B <17) - De Kempvis De Kempvis BM*1 (Meisjes-B <17)De Rozenburcht
16 jan 17:00 De Kempvis AJ1 (Jongens-A <19) - ZPB H&L Productions AJ1 (Jongens-A <19)Rivièrabad
16 jan 17:55 De Kempvis Da1 (Dames) - SVH Da1 (Dames)Rivièrabad
16 jan 18:45 De Kempvis H2 (Heren) - BZ&PC H4 (Heren)Rivièrabad
16 jan 19:00 De Linge/PCG (SG) H3 (Heren) - De Kempvis H4 (Heren)Caribabad
16 jan 19:00 ZPV Barracuda H6 (Heren) - De Kempvis H5 (Heren)Polderbad
16 jan 19:15 SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 (Jongens-B <17) - De Kempvis BJ1 (Jongens-B <17)De Rozenburcht
16 jan 19:30 De Kempvis H1 (Heren (Bond)) - Wave H1 (Heren (Bond))Rivièrabad
16 jan 21:30 De Reigers (SG) H3 (Heren) - De Kempvis H3 (Heren)Overbosch
23 jan 14:00 De Kempvis De Kempvis EG*1 (Gemengd-E <11) - d'ELFT EG1 (Gemengd-E <11)Rivièrabad
23 jan 14:40 De Kempvis DG2 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG4 (Gemengd-D <13)Rivièrabad
23 jan 15:25 De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG2 (Gemengd-D <13)Rivièrabad
23 jan 16:10 De Kempvis De Kempvis BM*1 (Meisjes-B <17) - De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG/de Meer BM*1 (Meisjes-B <17)Rivièrabad
23 jan 16:20 Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/SVH CM 1 (Meisjes-C <15) - De Kempvis CM1 (Meisjes-C <15)Sportfondsenbad Rdam-Noord
23 jan 16:55 De Kempvis H4 (Heren) - SVH H4 (Heren)Rivièrabad
23 jan 17:40 De Kempvis BJ1 (Jongens-B <17) - ZPV Barracuda BJ1 (Jongens-B <17)Rivièrabad
23 jan 18:10 ZPV Barracuda H2 (Heren) - De Kempvis H2 (Heren)Polderbad
23 jan 18:25 De Kempvis H3 (Heren) - Katwijk H4 (Heren)Rivièrabad
23 jan 18:40 ZVVS Da2 (Dames) - De Kempvis Da1 (Dames)De Kulk
23 jan 19:00 Poseidon'56 Da1 (Dames) - De Kempvis Da2 (Dames)De Fakkel
23 jan 19:45 BZC Da2 (Dames) - De Kempvis Da3 (Dames)De Hofstee
23 jan 20:30 BZC H1 (Heren (Bond)) - De Kempvis H1 (Heren (Bond))De Hofstee
30 jan 13:40 ZPB H&L Productions CJ2 (Jongens-C <15) - De Kempvis De Kempvis CJ*1 (Jongens-C <15)Inge de Bruijn Zwembad
30 jan 13:55 SVH EG4 (Gemengd-E <11) - De Kempvis EG2 (Gemengd-E <11)Sportcentrum de Wilgenring
30 jan 14:00 MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11) - De Kempvis De Kempvis EG*1 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
30 jan 15:15 De Kempvis CM1 (Meisjes-C <15) - Wiekslag CM1 (Meisjes-C <15)Rivièrabad
30 jan 16:00 De Kempvis Da3 (Dames) - WZC (SG) Da3 (Dames)Rivièrabad
30 jan 16:30 WZC (SG) WZC DG*2 (Gemengd-D <13) - De Kempvis DG2 (Gemengd-D <13)De Veur
30 jan 16:45 De Kempvis De Kempvis BM*1 (Meisjes-B <17) - BZC BZC/de Lansingh BM*1 (Meisjes-B <17)Rivièrabad
30 jan 17:30 SVH DG1 (Gemengd-D <13) - De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum de Wilgenring
30 jan 17:30 De Kempvis BJ1 (Jongens-B <17) - WZC (SG) BJ1 (Jongens-B <17)Rivièrabad
30 jan 17:45 ZVVS H4 (Heren) - De Kempvis H4 (Heren)De Kulk
30 jan 18:00 Z&PC Rotterdam H3 (Heren) - De Kempvis H3 (Heren)Zwemcentrum Rotterdam
30 jan 18:15 De Kempvis Da2 (Dames) - MNC Dordrecht Da2 (Dames)Rivièrabad
30 jan 19:00 De Kempvis H1 (Heren (Bond)) - WZC (SG) H1 (Heren (Bond))Rivièrabad
30 jan 20:05 De Kempvis H2 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H1 (Heren)Rivièrabad
30 jan 20:50 De Kempvis Da1 (Dames) - Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames)Rivièrabad
6 feb 14:00 De Kempvis De Kempvis EG*1 (Gemengd-E <11) - ZZ&PC De Devel de Devel EG*1 (Gemengd-E <11)Rivièrabad
6 feb 14:40 De Kempvis EG2 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG4 (Gemengd-E <11)Rivièrabad
6 feb 15:20 De Kempvis DG2 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13)Rivièrabad
6 feb 15:40 Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam BM*1 (Meisjes-B <17) - De Kempvis De Kempvis BM*1 (Meisjes-B <17)Sportfondsenbad Rdam-Noord
6 feb 16:05 De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13)Rivièrabad
6 feb 16:05 ZVL-1886 Tetteroo Da6 (Dames) - De Kempvis Da2 (Dames)De Zijl
6 feb 16:50 De Kempvis De Kempvis CJ*1 (Jongens-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel/ZVS/Poseidon CJ1 (Jongens-C <15)Rivièrabad
6 feb 17:30 Z&PC De Gouwe CM1 (Meisjes-C <15) - De Kempvis CM1 (Meisjes-C <15)De Sniep
6 feb 17:35 De Kempvis H3 (Heren) - ZVVS H3 (Heren)Rivièrabad
6 feb 17:35 ZVL-1886 Tetteroo H7 (Heren) - De Kempvis H2 (Heren)De Zijl
6 feb 18:20 De Kempvis H4 (Heren) - MNC Dordrecht H8 (Heren)Rivièrabad
6 feb 18:50 WZC (SG) AJ1 (Jongens-B <17) - De Kempvis BJ1 (Jongens-B <17)De Veur
6 feb 20:40 WZC (SG) Da2 (Dames) - De Kempvis Da1 (Dames)De Veur
7 feb 17:10 Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond)) - De Kempvis H1 (Heren (Bond))De Sniep
13 feb 13:40 ZPB H&L Productions CJ3 (Jongens-C <15) - De Kempvis De Kempvis CJ*1 (Jongens-C <15)Inge de Bruijn Zwembad
13 feb 14:00 De Kempvis Da3 (Dames) - BZ&PC Da4 (Dames)Rivièrabad
13 feb 14:30 SCOMZeehondDuck (SG) EG2 (Gemengd-E <11) - De Kempvis EG2 (Gemengd-E <11)Zwembad Hoogvliet
13 feb 14:45 De Kempvis CM1 (Meisjes-C <15) - WZK Zwemmen WZK CM*1 (Meisjes-C <15)Rivièrabad
13 feb 15:30 De Kempvis De Kempvis BM*1 (Meisjes-B <17) - MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17)Rivièrabad
13 feb 16:00 Zwemvereniging Westland Westland EG*2 (Gemengd-E <11) - De Kempvis De Kempvis EG*1 (Gemengd-E <11)Zwembad Maesemunde
13 feb 16:15 d'ELFT H4 (Heren) - De Kempvis H4 (Heren)Kerkpolder
13 feb 16:15 De Kempvis BJ1 (Jongens-B <17) - Z&PC De Gouwe BJ1 (Jongens-B <17)Rivièrabad
13 feb 17:00 De Kempvis Da2 (Dames) - Aquadraat (SG) Da2 (Dames)Rivièrabad
13 feb 17:20 Zwemvereniging Westland DG1 (Gemengd-D <13) - De Kempvis DG2 (Gemengd-D <13)Zwembad Maesemunde
13 feb 17:25 Z&PC De Gouwe DG1 (Gemengd-D <13) - De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13)De Sniep
13 feb 17:45 De Kempvis H2 (Heren) - De Vliet (SG) H1 (Heren)Rivièrabad
13 feb 18:10 Z&PC De Gouwe H3 (Heren) - De Kempvis H3 (Heren)De Sniep
13 feb 18:30 De Kempvis Da1 (Dames) - Katwijk Da2 (Dames)Rivièrabad
13 feb 20:20 Zwemvereniging Westland H3 (Heren) - De Kempvis H5 (Heren)Zwembad Maesemunde
6 maa 14:00 De Kempvis De Kempvis EG*1 (Gemengd-E <11) - SCOMZeehondDuck (SG) SCOMZeehondDuck EG*1 (Gemengd-E <11)Rivièrabad
6 maa 14:40 De Kempvis EG2 (Gemengd-E <11) - SVH EG2 (Gemengd-E <11)Rivièrabad
6 maa 16:05 BZ&PC AJ1 (Jongens-A <19) - De Kempvis AJ1 (Jongens-A <19)De Kuil
6 maa 16:05 De Kempvis H4 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H2 (Heren)Rivièrabad
6 maa 16:35 AZC AZC/OZV/BZ&PC CM1 (Meisjes-C <15) - De Kempvis CM1 (Meisjes-C <15)AquaRijn
6 maa 16:50 De Kempvis H3 (Heren) - MNC Dordrecht H7 (Heren)Rivièrabad
6 maa 16:55 Katwijk Da3 (Dames) - De Kempvis Da2 (Dames)Aquamar
6 maa 17:05 BZ&PC Da2 (Dames) - De Kempvis Da1 (Dames)De Kuil
6 maa 17:35 De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13) - WIDEX GZC DONK GZC DONK DG*1 (Gemengd-D <13)Rivièrabad
6 maa 18:20 De Kempvis De Kempvis CJ*1 (Jongens-C <15) - SCOMZeehondDuck (SG) CJ1 (Jongens-C <15)Rivièrabad
6 maa 18:30 MNC Dordrecht H6 (Heren) - De Kempvis H2 (Heren)Sportboulevard
6 maa 19:00 Wiekslag AJ1 (Jongens-B <17) - De Kempvis BJ1 (Jongens-B <17)Sportcentrum Blokweer
6 maa 19:05 De Kempvis De Kempvis BM*1 (Meisjes-B <17) - SCOMZeehondDuck (SG) BM1 (Meisjes-B <17)Rivièrabad
6 maa 19:25 d'ELFT Da3 (Dames) - De Kempvis Da3 (Dames)Kerkpolder
6 maa 20:15 SBC2000 H1 (Heren (Bond)) - De Kempvis H1 (Heren (Bond))Zwembad de Wisselaar
12 maa 20:30 BZC BZC/de Lansingh BM*1 (Meisjes-B <17) - De Kempvis De Kempvis BM*1 (Meisjes-B <17)De Hofstee
13 maa 13:15 SVH SVH EG*3 (Gemengd-E <11) - De Kempvis De Kempvis EG*1 (Gemengd-E <11)Sportcentrum de Wilgenring
13 maa 13:30 ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13) - De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13)Inge de Bruijn Zwembad
13 maa 14:35 SVH CJ2 (Jongens-C <15) - De Kempvis De Kempvis CJ*1 (Jongens-C <15)Sportcentrum de Wilgenring
13 maa 15:35 BZC EG1 (Gemengd-E <11) - De Kempvis EG2 (Gemengd-E <11)De Hofstee
13 maa 15:55 ZVVS ZVVS DG*2 (Gemengd-D <13) - De Kempvis DG2 (Gemengd-D <13)De Kulk
13 maa 16:00 De Kempvis CM1 (Meisjes-C <15) - Katwijk Katwijk CM*1 (Meisjes-C <15)Rivièrabad
13 maa 16:15 ZPB H&L Productions H8 (Heren) - De Kempvis H5 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
13 maa 16:45 De Kempvis Da2 (Dames) - ZPS Da1 (Dames)Rivièrabad
13 maa 17:10 ZPB H&L Productions H5 (Heren) - De Kempvis H3 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
13 maa 17:30 De Kempvis H2 (Heren) - ZPB H&L Productions H4 (Heren)Rivièrabad
13 maa 18:15 De Kempvis AJ1 (Jongens-A <19) - Katwijk AJ1 (Jongens-A <19)Rivièrabad
13 maa 19:10 De Kempvis Da1 (Dames) - ZPB H&L Productions Da3 (Dames)Rivièrabad
13 maa 20:00 De Kempvis H1 (Heren (Bond)) - De Warande H1 (Heren (Bond))Rivièrabad
13 maa 21:25 Wave H2 (Heren) - De Kempvis H4 (Heren)Kerkpolder
20 maa 14:00 De Kempvis De Kempvis EG*1 (Gemengd-E <11) - Z&PC Rotterdam EG2 (Gemengd-E <11)Rivièrabad
20 maa 14:40 De Kempvis EG2 (Gemengd-E <11) - ZVVS EG1 (Gemengd-E <11)Rivièrabad
20 maa 15:20 De Kempvis DG2 (Gemengd-D <13) - Z&PC Rotterdam DG2 (Gemengd-D <13)Rivièrabad
20 maa 16:05 De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13) - Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam DG*1 (Gemengd-D <13)Rivièrabad
20 maa 16:15 Z&PC Rotterdam Da3 (Dames) - De Kempvis Da2 (Dames)Sportfondsenbad Rdam-Noord
20 maa 16:25 ZPB H&L Productions BM2 (Meisjes-B <17) - De Kempvis De Kempvis BM*1 (Meisjes-B <17)Inge de Bruijn Zwembad
20 maa 16:50 De Kempvis De Kempvis CJ*1 (Jongens-C <15) - BZC CJ1 (Jongens-C <15)Rivièrabad
20 maa 17:15 ZVVS AJ1 (Jongens-A <19) - De Kempvis AJ1 (Jongens-A <19)De Kulk
20 maa 17:35 De Kempvis H5 (Heren) - BZC H5 (Heren)Rivièrabad
20 maa 18:00 ZVL-1886 Tetteroo Da5 (Dames) - De Kempvis Da1 (Dames)De Zijl
20 maa 18:20 De Kempvis H4 (Heren) - BZC H2 (Heren)Rivièrabad
20 maa 19:05 De Kempvis H3 (Heren) - ZPV Barracuda H1 (Heren)Rivièrabad
20 maa 19:45 ZPS H1 (Heren) - De Kempvis H2 (Heren)De Hofstee
20 maa 20:00 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Dames) - De Kempvis Da3 (Dames)Sportfondsenbad Rdam-Noord
20 maa 21:05 OZV H1 (Heren (Bond)) - De Kempvis H1 (Heren (Bond))H2O
21 maa 16:35 WIDEX GZC DONK GZC DONK CM*1 (Meisjes-C <15) - De Kempvis CM1 (Meisjes-C <15)Groenhovenbad
21 maa 17:45 Waterpolo Residentie (SG) AJ1 (Jongens-B <17) - De Kempvis BJ1 (Jongens-B <17)Zuiderparkbad
27 maa 14:00 De Kempvis De Kempvis EG*1 (Gemengd-E <11) - ZVVS EG2 (Gemengd-E <11)Rivièrabad
27 maa 14:40 De Kempvis EG2 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG3 (Gemengd-E <11)Rivièrabad
27 maa 15:20 De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13) - ZVVS ZVVS DG*1 (Gemengd-D <13)Rivièrabad
27 maa 16:05 De Kempvis De Kempvis CJ*1 (Jongens-C <15) - MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15)Rivièrabad
27 maa 16:50 De Kempvis Da2 (Dames) - ZPV Barracuda Da1 (Dames)Rivièrabad
27 maa 17:00 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 (Meisjes-C <15) - De Kempvis CM1 (Meisjes-C <15)De Hoge Devel B.V.
27 maa 17:35 De Kempvis De Kempvis BM*1 (Meisjes-B <17) - De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG/de Meer BM*1 (Meisjes-B <17)Rivièrabad
27 maa 18:45 Alkemade AJ1 (Jongens-B <17) - De Kempvis BJ1 (Jongens-B <17)De Tweesprong
27 maa 19:05 De Kempvis H3 (Heren) - WZC (SG) H3 (Heren)Rivièrabad
27 maa 19:50 De Kempvis H1 (Heren (Bond)) - De Reigers (SG) H1 (Heren (Bond))Rivièrabad
27 maa 20:45 Sassenheim H2 (Heren) - De Kempvis H2 (Heren)Wasbeek
28 maa 18:10 Sassenheim Da3 (Dames) - De Kempvis Da3 (Dames)Wasbeek
28 maa 18:55 Sassenheim Da1 (Dames) - De Kempvis Da1 (Dames)Wasbeek
10 apr 13:30 ZPB H&L Productions EG3 (Gemengd-E <11) - De Kempvis EG2 (Gemengd-E <11)Inge de Bruijn Zwembad
10 apr 14:05 ZVVS EG2 (Gemengd-E <11) - De Kempvis De Kempvis EG*1 (Gemengd-E <11)De Kulk
10 apr 14:45 MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15) - De Kempvis De Kempvis CJ*1 (Jongens-C <15)Sportboulevard
10 apr 16:10 ZVVS ZVVS DG*1 (Gemengd-D <13) - De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13)De Kulk
10 apr 16:45 ZPV Barracuda Da1 (Dames) - De Kempvis Da2 (Dames)Polderbad
10 apr 17:00 WZC (SG) H3 (Heren) - De Kempvis H3 (Heren)De Veur
10 apr 17:20 De Kempvis CM1 (Meisjes-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 (Meisjes-C <15)Rivièrabad
10 apr 18:05 De Kempvis BJ1 (Jongens-B <17) - Alkemade AJ1 (Jongens-B <17)Rivièrabad
10 apr 18:50 De Kempvis Da3 (Dames) - Sassenheim Da3 (Dames)Rivièrabad
10 apr 19:40 De Kempvis H1 (Heren (Bond)) - ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond))Rivièrabad
10 apr 20:45 De Kempvis H2 (Heren) - Sassenheim H2 (Heren)Rivièrabad
10 apr 21:30 De Kempvis Da1 (Dames) - Sassenheim Da1 (Dames)Rivièrabad
11 apr 16:20 MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17) - De Kempvis De Kempvis BM*1 (Meisjes-B <17)Sportboulevard
17 apr 14:00 De Kempvis DG2 (Gemengd-D <13) - Wiekslag DG2 (Gemengd-D <13)Rivièrabad
17 apr 14:45 De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Tetteroo DG2 (Gemengd-D <13)Rivièrabad
17 apr 14:45 MNC Dordrecht EG2 (Gemengd-E <11) - De Kempvis EG2 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
17 apr 15:30 De Kempvis De Kempvis CJ*1 (Jongens-C <15) - Wiekslag Wiekslag CJ*1 (Jongens-C <15)Rivièrabad
17 apr 16:15 De Kempvis Da2 (Dames) - ZVVS Da4 (Dames)Rivièrabad
17 apr 16:45 Wiekslag Da2 (Dames) - De Kempvis Da1 (Dames)Sportcentrum Blokweer
17 apr 17:00 De Kempvis H5 (Heren) - Wiekslag H6 (Heren)Rivièrabad
17 apr 17:15 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/Poseidon BM 1 (Meisjes-B <17) - De Kempvis De Kempvis BM*1 (Meisjes-B <17)De Hoge Devel B.V.
17 apr 17:45 De Kempvis H3 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H6 (Heren)Rivièrabad
17 apr 18:45 ZZ&PC De Devel Da1 (Dames) - De Kempvis Da3 (Dames)De Hoge Devel B.V.
17 apr 19:30 ZVL-1886 Tetteroo AJ1 (Jongens-A <19) - De Kempvis AJ1 (Jongens-A <19)De Zijl
17 apr 19:35 Zwemvereniging Westland H1 (Heren (Bond)) - De Kempvis H1 (Heren (Bond))Zwembad Maesemunde
17 apr 19:55 Sassenheim AJ1 (Jongens-B <17) - De Kempvis BJ1 (Jongens-B <17)Wasbeek
17 apr 20:45 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 4 (Heren) - De Kempvis H2 (Heren)Sportfondsenbad Rdam-Noord
18 apr 17:45 Waterpolo Residentie (SG) CM1 (Meisjes-C <15) - De Kempvis CM1 (Meisjes-C <15)Zuiderparkbad
24 apr 14:30 De Kempvis EG2 (Gemengd-E <11) - ZVS ZVS EG*1 (Gemengd-E <11)Rivièrabad
24 apr 15:10 De Kempvis CM1 (Meisjes-C <15) - ZVL-1886 Tetteroo CM2 (Meisjes-C <15)Rivièrabad
24 apr 15:15 d'ELFT DG1 (Gemengd-D <13) - De Kempvis DG2 (Gemengd-D <13)Kerkpolder
24 apr 15:55 De Kempvis Da3 (Dames) - De Linge/PCG (SG) Da2 (Dames)Rivièrabad
24 apr 16:00 ZPV Barracuda EG1 (Gemengd-E <11) - De Kempvis De Kempvis EG*1 (Gemengd-E <11)Polderbad
24 apr 16:40 De Kempvis De Kempvis BM*1 (Meisjes-B <17) - Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam BM*1 (Meisjes-B <17)Rivièrabad
24 apr 17:25 ZPV Barracuda CJ1 (Jongens-C <15) - De Kempvis De Kempvis CJ*1 (Jongens-C <15)Polderbad
24 apr 17:25 De Kempvis BJ1 (Jongens-B <17) - Zwemvereniging Westland AJ1 (Jongens-B <17)Rivièrabad
24 apr 18:10 De Kempvis Da1 (Dames) - d'ELFT Da1 (Dames)Rivièrabad
24 apr 19:00 De Kempvis H1 (Heren (Bond)) - WZK Zwemmen H1 (Heren (Bond))Rivièrabad
24 apr 20:05 De Kempvis AJ1 (Jongens-A <19) - d'ELFT AJ1 (Jongens-A <19)Rivièrabad
24 apr 20:45 Wave Da1 (Dames) - De Kempvis Da2 (Dames)Kerkpolder
24 apr 21:00 De Kempvis H2 (Heren) - d'ELFT H3 (Heren)Rivièrabad
25 apr 16:15 MNC Dordrecht H10 (Heren) - De Kempvis H5 (Heren)Sportboulevard
25 apr 16:30 AZC AZC DG*1 (Gemengd-D <13) - De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13)AquaRijn
DatumTijdWedstrijdUitslag
10 okt 20:00 Katwijk H4 (Heren) - De Kempvis H3 (Heren) 5 - 6
10 okt 19:05 De Kempvis H1 (Heren (Bond)) - BZC H1 (Heren (Bond)) 21 - 13
10 okt 18:20 De Kempvis H2 (Heren) - ZPV Barracuda H2 (Heren) 8 - 5
10 okt 17:30 De Kempvis Da1 (Dames) - ZVVS Da2 (Dames) 3 - 2
10 okt 17:15 SVH H4 (Heren) - De Kempvis H4 (Heren) 11 - 5
10 okt 16:45 De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG/de Meer BM*1 (Meisjes-B <17) - De Kempvis De Kempvis BM*1 (Meisjes-B <17) 5 - 6
10 okt 16:45 ZPV Barracuda BJ1 (Jongens-B <17) - De Kempvis BJ1 (Jongens-B <17) 19 - 3
10 okt 16:00 De Kempvis Da3 (Dames) - BZC Da2 (Dames) 8 - 3
10 okt 15:15 De Kempvis CM1 (Meisjes-C <15) - Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/SVH CM 1 (Meisjes-C <15) 12 - 0
10 okt 15:00 d'ELFT EG1 (Gemengd-E <11) - De Kempvis De Kempvis EG*1 (Gemengd-E <11) 2 - 12
10 okt 13:40 ZPB H&L Productions DG2 (Gemengd-D <13) - De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 9
10 okt 12:45 ZPB H&L Productions DG4 (Gemengd-D <13) - De Kempvis DG2 (Gemengd-D <13) 4 - 20
4 okt 18:25 ZPB H&L Productions AJ1 (Jongens-A <19) - De Kempvis AJ1 (Jongens-A <19) 14 - 7
3 okt 19:30 d'ELFT Da2 (Dames) - De Kempvis Da2 (Dames) 10 - 11
3 okt 19:05 SVH Da1 (Dames) - De Kempvis Da1 (Dames) 6 - 6
3 okt 17:45 De Kempvis H3 (Heren) - De Reigers (SG) H3 (Heren) 13 - 1
3 okt 17:35 SVH Da3 (Dames) - De Kempvis Da3 (Dames) 4 - 4
3 okt 17:10 ZVVS ZVVS/Westland/Delft CM*1 (Meisjes-C <15) - De Kempvis CM1 (Meisjes-C <15) 5 - 2
3 okt 17:00 De Kempvis H4 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H3 (Heren) 3 - 7
3 okt 16:15 De Kempvis H5 (Heren) - ZPV Barracuda H6 (Heren) 14 - 4
3 okt 14:55 BZ&PC H4 (Heren) - De Kempvis H2 (Heren) 9 - 5
3 okt 14:45 De Kempvis BJ1 (Jongens-B <17) - SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 (Jongens-B <17) 0 - 20
3 okt 14:00 De Kempvis De Kempvis CJ*1 (Jongens-C <15) - De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG/de Meer CJ*1 (Jongens-C <15) 9 - 12
26 sep 21:05 ZPB H&L Productions H4 (Heren) - De Kempvis H2 (Heren) 6 - 6
26 sep 19:20 ZVL-1886 Tetteroo DG1 (Gemengd-D <13) - De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13) 10 - 8
Verenigingsinformatie
NaamDe Kempvis
AccommodatiegegevensRivièrabad
SPIJKENISSE
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.