HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging De Kempvis - Spijkenisse

DatumTijdWedstrijdLocatie
10 sep 15:00 [Concept]De Kempvis Da1 (Dames) - ZVL-1886 Center Da5 (Dames)Rivièrabad
17 sep 08:30 [Concept]NieMo Barracuda H5 (Heren) - De Kempvis H6 (Heren)Polderbad
17 sep 09:00 [Concept]De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13) - Z&PC Rotterdam DG1 (Gemengd-D <13)Rivièrabad
17 sep 09:45 [Concept]De Kempvis H2 (Heren) - Z&PC De Gouwe H2 (Heren)Rivièrabad
17 sep 10:45 [Concept]De Kempvis AJ1 (Jongens-A <19) - WZC (SG) AJ1 (Jongens-A <19)Rivièrabad
17 sep 11:15 [Concept]De Lansingh H2 (Heren) - De Kempvis H4 (Heren)De Lansingh
17 sep 11:30 [Concept]De Kempvis EG1 (Gemengd-E <11) - Z&PC De Gouwe EG1 (Gemengd-E <11)Rivièrabad
17 sep 12:20 [Concept]De Kempvis DG2 (Gemengd-D <13) - Z&PC Rotterdam DG2 (Gemengd-D <13)Rivièrabad
17 sep 13:05 [Concept]De Kempvis H3 (Heren) - ZPB H&L Productions H5 (Heren)Rivièrabad
17 sep 13:45 [Concept]WZC (SG) CM1 (Meisjes-C <15) - De Kempvis CM1 (Meisjes-C <15)De Veur
17 sep 13:50 [Concept]De Kempvis Da1 (Dames) - Wiekslag Da2 (Dames)Rivièrabad
17 sep 14:50 [Concept]SVH CJ1 (Jongens-C <15) - De Kempvis CJ1 (Jongens-C <15)Sportcentrum de Wilgenring
17 sep 15:45 [Concept]Z&PC Rotterdam Da6 (Dames) - De Kempvis Da3 (Dames)Sportfondsenbad Rdam-Noord
17 sep 16:00 [Concept]WIDEX GZC DONK CM1 (Meisjes-B <17) - De Kempvis BM1 (Meisjes-B <17)Groenhovenbad
17 sep 18:10 [Concept]OZV Da1 (Dames) - De Kempvis Da2 (Dames)H2O
17 sep 20:00 [Concept]De Kempvis H1 (Heren (Bond)) - d'ELFT H1 (Heren (Bond))Rivièrabad
17 sep 21:00 [Concept]Waterpolo Residentie (SG) H5 (Heren) - De Kempvis H5 (Heren)Zuiderparkbad
24 sep 09:00 [Concept]De Kempvis BM1 (Meisjes-B <17) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag CM 1 (Meisjes-B <17)Rivièrabad
24 sep 09:00 [Concept]WZC (SG) DG2 (Gemengd-D <13) - De Kempvis DG2 (Gemengd-D <13)De Veur
24 sep 09:45 [Concept]De Kempvis CJ1 (Jongens-C <15) - Z&PC De Gouwe CJ1 (Jongens-C <15)Rivièrabad
24 sep 10:30 [Concept]De Kempvis CM1 (Meisjes-C <15) - WZK Zwemmen CM1 (Meisjes-C <15)Rivièrabad
24 sep 11:15 [Concept]De Kempvis H6 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H4 (Heren)Rivièrabad
24 sep 11:25 [Concept]d'ELFT AJ1 (Jongens-A <19) - De Kempvis AJ1 (Jongens-A <19)Kerkpolder
24 sep 12:00 [Concept]De Kempvis Da3 (Dames) - d'ELFT Da3 (Dames)Rivièrabad
24 sep 12:45 [Concept]De Kempvis H5 (Heren) - Aquadraat (SG) H4 (Heren)Rivièrabad
24 sep 13:30 [Concept]De Kempvis H4 (Heren) - Z&PC De Gouwe H5 (Heren)Rivièrabad
24 sep 13:45 [Concept]Katwijk Da2 (Dames) - De Kempvis Da2 (Dames)Aquamar
24 sep 14:15 [Concept]BZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - De Kempvis EG1 (Gemengd-E <11)De Kuil
24 sep 16:25 [Concept]BZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13)De Kuil
24 sep 17:00 [Concept]Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames) - De Kempvis Da1 (Dames)Hofbad
24 sep 18:00 [Concept]Poseidon'56 H1 (Heren) - De Kempvis H2 (Heren)De Fakkel
24 sep 19:55 [Concept]Sassenheim H2 (Heren) - De Kempvis H3 (Heren)Wasbeek
24 sep 20:00 [Concept]AquAmigos H1 (Heren (Bond)) - De Kempvis H1 (Heren (Bond))Zwembad Olympia
1 okt 08:30 [Concept]NieMo Barracuda Da1 (Dames) - De Kempvis Da3 (Dames)Polderbad
1 okt 09:00 [Concept]De Kempvis AJ1 (Jongens-A <19) - Z&PC Rotterdam AJ1 (Jongens-A <19)Rivièrabad
1 okt 09:45 [Concept]De Kempvis H2 (Heren) - WZK Zwemmen H1 (Heren)Rivièrabad
1 okt 10:45 [Concept]De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13)Rivièrabad
1 okt 11:30 [Concept]d'ELFT H5 (Heren) - De Kempvis H4 (Heren)Kerkpolder
1 okt 11:30 [Concept]De Kempvis EG1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11)Rivièrabad
1 okt 12:20 [Concept]De Kempvis DG2 (Gemengd-D <13) - De Lansingh DG1 (Gemengd-D <13)Rivièrabad
1 okt 12:45 [Concept]ZPB H&L Productions EG2 (Gemengd-E <11) - De Kempvis EG2 (Gemengd-E <11)Inge de Bruijn Zwembad
1 okt 15:30 [Concept]ZPS ZPS/BZC CJ1 (Jongens-C <15) - De Kempvis CJ1 (Jongens-C <15)De Hofstee
1 okt 15:35 [Concept]Katwijk H4 (Heren) - De Kempvis H3 (Heren)Aquamar
1 okt 16:15 [Concept]ZPS ZPS/BZC BM1 (Meisjes-B <17) - De Kempvis BM1 (Meisjes-B <17)De Hofstee
1 okt 17:20 [Concept]Katwijk CM1 (Meisjes-C <15) - De Kempvis CM1 (Meisjes-C <15)Aquamar
1 okt 20:00 [Concept]De Kempvis H1 (Heren (Bond)) - Wave H1 (Heren (Bond))Rivièrabad
8 okt 09:00 [Concept]Aquadraat (SG) H1 (Heren) - De Kempvis H2 (Heren)De Does
8 okt 09:00 [Concept]De Kempvis H3 (Heren) - Wiekslag H3 (Heren)Rivièrabad
8 okt 09:45 [Concept]De Kempvis H5 (Heren) - AZL H3 (Heren)Rivièrabad
8 okt 09:55 [Concept]ZVVS Da3 (Dames) - De Kempvis Da2 (Dames)De Kulk
8 okt 10:30 [Concept]De Kempvis CM1 (Meisjes-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM1 (Meisjes-C <15)Rivièrabad
8 okt 10:40 [Concept]MNC Dordrecht MNC Dorrecht/Wiekslag (Gemengd-E <11) - De Kempvis EG2 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
8 okt 11:15 [Concept]De Kempvis CJ1 (Jongens-C <15) - ZZ&PC De Devel CJ1 (Jongens-C <15)Rivièrabad
8 okt 12:00 [Concept]De Kempvis Da3 (Dames) - ZZ&PC De Devel Da1 (Dames)Rivièrabad
8 okt 12:30 [Concept]SVH EG1 (Gemengd-E <11) - De Kempvis EG1 (Gemengd-E <11)Sportcentrum de Wilgenring
8 okt 12:45 [Concept]De Kempvis H4 (Heren) - ZZ&PC De Devel H2 (Heren)Rivièrabad
8 okt 14:25 [Concept]Zwemvereniging Westland DG1 (Gemengd-D <13) - De Kempvis DG2 (Gemengd-D <13)Zwembad Maesemunde
8 okt 15:00 [Concept]De Linge/PCG AJ1 (Jongens-A <19) - De Kempvis AJ1 (Jongens-A <19)Berenschot
8 okt 15:05 [Concept]ZVL-1886 Center DG1 (Gemengd-D <13) - De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13)De Zijl
8 okt 17:15 [Concept]Z&PC Rotterdam Da2 (Dames) - De Kempvis Da1 (Dames)Zwemcentrum Rotterdam
8 okt 20:15 [Concept]BZC H1 (Heren (Bond)) - De Kempvis H1 (Heren (Bond))De Hofstee
15 okt 09:00 [Concept]Z&PC De Gouwe CM1 (Meisjes-B <17) - De Kempvis BM1 (Meisjes-B <17)De Sniep
15 okt 09:00 [Concept]De Kempvis H2 (Heren) - Zwemvereniging Westland H1 (Heren)Rivièrabad
15 okt 09:00 [Concept]NZ&PC H2 (Heren) - De Kempvis H5 (Heren)Binnenzee
15 okt 10:00 [Concept]De Kempvis EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Center EG1 (Gemengd-E <11)Rivièrabad
15 okt 10:30 [Concept]Z&PC Rotterdam H8 (Heren) - De Kempvis H4 (Heren)Sportfondsenbad Rdam-Noord
15 okt 10:50 [Concept]De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13)Rivièrabad
15 okt 11:35 [Concept]De Kempvis DG2 (Gemengd-D <13) - SCOMZeehondDuck (SG) DG1 (Gemengd-D <13)Rivièrabad
15 okt 12:20 [Concept]De Kempvis AJ1 (Jongens-A <19) - ZPB H&L Productions AJ1 (Jongens-A <19)Rivièrabad
15 okt 12:45 [Concept]ZPB H&L Productions CJ2 (Jongens-C <15) - De Kempvis CJ1 (Jongens-C <15)Inge de Bruijn Zwembad
15 okt 13:05 [Concept]De Kempvis Da2 (Dames) - ZVL-1886 Center Da7 (Dames)Rivièrabad
15 okt 13:50 [Concept]De Kempvis Da1 (Dames) - MNC Dordrecht Da2 (Dames)Rivièrabad
15 okt 14:15 [Concept]ZPB H&L Productions H8 (Heren) - De Kempvis H6 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
15 okt 14:20 [Concept]Z&PC Rotterdam H3 (Heren) - De Kempvis H3 (Heren)Sportfondsenbad Rdam-Noord
15 okt 17:50 [Concept]SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames) - De Kempvis Da3 (Dames)De Rozenburcht
15 okt 19:15 [Concept]Z&PC Rotterdam CM1 (Meisjes-C <15) - De Kempvis CM1 (Meisjes-C <15)Sportfondsenbad Rdam-Noord
5 nov 09:00 [Concept]De Kempvis EG2 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG3 (Gemengd-E <11)Rivièrabad
5 nov 09:45 [Concept]d'ELFT DG1 (Gemengd-D <13) - De Kempvis DG2 (Gemengd-D <13)Kerkpolder
5 nov 09:50 [Concept]De Kempvis BM1 (Meisjes-B <17) - SVH SVH/ZVVS/Delft BM1 (Meisjes-B <17)Rivièrabad
5 nov 10:30 [Concept]d'ELFT Da1 (Dames) - De Kempvis Da1 (Dames)Kerkpolder
5 nov 10:35 [Concept]De Kempvis CJ1 (Jongens-C <15) - MNC Dordrecht CJ2 (Jongens-C <15)Rivièrabad
5 nov 11:00 [Concept]SVH DG1 (Gemengd-D <13) - De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum de Wilgenring
5 nov 11:20 [Concept]De Kempvis H4 (Heren) - SVH H6 (Heren)Rivièrabad
5 nov 12:05 [Concept]De Kempvis H6 (Heren) - MNC Dordrecht H9 (Heren)Rivièrabad
5 nov 12:50 [Concept]De Kempvis CM1 (Meisjes-C <15) - Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES CM 1 (Meisjes-C <15)Rivièrabad
5 nov 12:55 [Concept]ZVVS EG1 (Gemengd-E <11) - De Kempvis EG1 (Gemengd-E <11)De Kulk
5 nov 16:30 [Concept]SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 (Jongens-A <19) - De Kempvis AJ1 (Jongens-A <19)De Rozenburcht
5 nov 17:00 [Concept]Wiekslag H2 (Heren) - De Kempvis H2 (Heren)Sportcentrum Papendrecht
5 nov 20:00 [Concept]De Vennen H1 (Heren (Bond)) - De Kempvis H1 (Heren (Bond))De Vennen
12 nov 09:00 [Concept]De Kempvis Da2 (Dames) - Wave Da1 (Dames)Rivièrabad
12 nov 09:00 [Concept]SCOMZeehondDuck (SG) H3 (Heren) - De Kempvis H4 (Heren)De Rozenburcht
12 nov 09:45 [Concept]De Kempvis AJ1 (Jongens-A <19) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag AJ2 (Jongens-A <19)Rivièrabad
12 nov 09:55 [Concept]d'ELFT d'Elft/ZVVS/Westland CM1 (Meisjes-C <15) - De Kempvis CM1 (Meisjes-C <15)Kerkpolder
12 nov 10:30 [Concept]ZZ&PC De Devel EG1 (Gemengd-E <11) - De Kempvis EG2 (Gemengd-E <11)De Hoge Devel B.V.
12 nov 10:30 [Concept]De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Center DG2 (Gemengd-D <13)Rivièrabad
12 nov 10:35 [Concept]MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag CJ1 (Jongens-C <15) - De Kempvis CJ1 (Jongens-C <15)Sportboulevard
12 nov 11:15 [Concept]De Kempvis Da1 (Dames) - WZC (SG) Da2 (Dames)Rivièrabad
12 nov 12:00 [Concept]WZC (SG) H7 (Heren) - De Kempvis H5 (Heren)De Veur
12 nov 12:05 [Concept]De Kempvis DG2 (Gemengd-D <13) - ZVVS DG1 (Gemengd-D <13)Rivièrabad
12 nov 13:45 [Concept]ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11) - De Kempvis EG1 (Gemengd-E <11)Inge de Bruijn Zwembad
12 nov 18:00 [Concept]SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren) - De Kempvis H2 (Heren)De Rozenburcht
12 nov 20:00 [Concept]De Kempvis H1 (Heren (Bond)) - WZC (SG) H1 (Heren (Bond))Rivièrabad
12 nov 20:00 [Concept]ZPS H1 (Heren) - De Kempvis H3 (Heren)De Hofstee
12 nov 21:30 [Concept]Z&PC De Gouwe H6 (Heren) - De Kempvis H6 (Heren)De Sniep
19 nov 09:00 [Concept]De Kempvis Da3 (Dames) - Poseidon'56 Da1 (Dames)Rivièrabad
19 nov 09:45 [Concept]De Kempvis EG2 (Gemengd-E <11) - ZPS EG1 (Gemengd-E <11)Rivièrabad
19 nov 09:45 [Concept]De Kempvis EG1 (Gemengd-E <11) - AZC EG1 (Gemengd-E <11)Rivièrabad
19 nov 10:15 [Concept]NieMo Barracuda DG1 (Gemengd-D <13) - De Kempvis DG2 (Gemengd-D <13)Polderbad
19 nov 10:35 [Concept]De Kempvis BM1 (Meisjes-B <17) - Z&PC Rotterdam BM1 (Meisjes-B <17)Rivièrabad
19 nov 11:20 [Concept]De Kempvis CJ1 (Jongens-C <15) - ZVVS CJ1 (Jongens-C <15)Rivièrabad
19 nov 12:05 [Concept]De Kempvis H2 (Heren) - MNC Dordrecht H5 (Heren)Rivièrabad
19 nov 12:05 [Concept]ZVVS Da2 (Dames) - De Kempvis Da1 (Dames)De Kulk
19 nov 13:05 [Concept]De Kempvis H5 (Heren) - BZ&PC H7 (Heren)Rivièrabad
19 nov 13:50 [Concept]De Kempvis H4 (Heren) - Poseidon'56 H2 (Heren)Rivièrabad
19 nov 14:35 [Concept]De Kempvis CM1 (Meisjes-C <15) - Alkemade CM1 (Meisjes-C <15)Rivièrabad
19 nov 15:15 [Concept]Katwijk AJ1 (Jongens-A <19) - De Kempvis AJ1 (Jongens-A <19)Aquamar
19 nov 15:20 [Concept]De Kempvis H3 (Heren) - NieMo Barracuda H1 (Heren)Rivièrabad
19 nov 16:05 [Concept]De Kempvis H6 (Heren) - Wiekslag H4 (Heren)Rivièrabad
19 nov 18:00 [Concept]Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar Da4 (Dames) - De Kempvis Da2 (Dames)Sportfondsenbad Rdam-Noord
19 nov 20:00 [Concept]De Warande H1 (Heren (Bond)) - De Kempvis H1 (Heren (Bond))De Warande
20 nov 16:55 [Concept]WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13) - De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13)Groenhovenbad
26 nov 09:00 [Concept]SVH EG4 (Gemengd-E <11) - De Kempvis EG2 (Gemengd-E <11)Sportcentrum de Wilgenring
26 nov 09:00 [Concept]De Kempvis BM1 (Meisjes-B <17) - De Linge/PCG BM1 (Meisjes-B <17)Rivièrabad
26 nov 09:00 [Concept]MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13) - De Kempvis DG2 (Gemengd-D <13)Sportboulevard
26 nov 09:45 [Concept]De Kempvis H5 (Heren) - Zwemvereniging Westland H3 (Heren)Rivièrabad
26 nov 10:30 [Concept]De Kempvis H6 (Heren) - BZC H4 (Heren)Rivièrabad
26 nov 11:15 [Concept]De Kempvis CJ1 (Jongens-C <15) - d'ELFT CJ1 (Jongens-C <15)Rivièrabad
26 nov 12:00 [Concept]De Kempvis Da2 (Dames) - ZPC Numansdorp Da1 (Dames)Rivièrabad
26 nov 12:10 [Concept]ZVVS H3 (Heren) - De Kempvis H3 (Heren)De Kulk
26 nov 12:45 [Concept]De Kempvis Da3 (Dames) - De Linge/PCG Da2 (Dames)Rivièrabad
26 nov 13:30 [Concept]De Kempvis CM1 (Meisjes-C <15) - ZVL-1886 Center CM2 (Meisjes-C <15)Rivièrabad
26 nov 14:15 [Concept]De Kempvis Da1 (Dames) - ZPB H&L Productions Da3 (Dames)Rivièrabad
26 nov 15:35 [Concept]Katwijk H3 (Heren) - De Kempvis H2 (Heren)Aquamar
26 nov 18:10 [Concept]De Vliet (SG) AJ1 (Jongens-A <19) - De Kempvis AJ1 (Jongens-A <19)Sportcentrum Forum Kwadraat
26 nov 20:00 [Concept]ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond)) - De Kempvis H1 (Heren (Bond))De Hoge Devel B.V.
3 dec 09:00 [Concept]De Kempvis H3 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H2 (Heren)Rivièrabad
3 dec 09:45 [Concept]De Kempvis AJ1 (Jongens-A <19) - ZPS AJ1 (Jongens-A <19)Rivièrabad
3 dec 10:30 [Concept]De Kempvis EG1 (Gemengd-E <11) - Z&PC Rotterdam EG1 (Gemengd-E <11)Rivièrabad
3 dec 10:30 [Concept]De Kempvis EG2 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11)Rivièrabad
3 dec 11:20 [Concept]De Kempvis H2 (Heren) - AZC H5 (Heren)Rivièrabad
3 dec 12:10 [Concept]WZC (SG) Da3 (Dames) - De Kempvis Da2 (Dames)De Veur
3 dec 12:20 [Concept]De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13) - Katwijk DG1 (Gemengd-D <13)Rivièrabad
3 dec 14:50 [Concept]AZC AZC/OZV CM1 (Meisjes-C <15) - De Kempvis CM1 (Meisjes-C <15)AquaRijn
3 dec 16:55 [Concept]Zwemvereniging Westland CJ1 (Jongens-C <15) - De Kempvis CJ1 (Jongens-C <15)Zwembad Maesemunde
3 dec 18:15 [Concept]OZV H4 (Heren) - De Kempvis H6 (Heren)H2O
3 dec 18:45 [Concept]BZC Da2 (Dames) - De Kempvis Da3 (Dames)De Hofstee
3 dec 18:55 [Concept]De Vliet (SG) H4 (Heren) - De Kempvis H5 (Heren)Sportcentrum Forum Kwadraat
3 dec 20:00 [Concept]De Kempvis H1 (Heren (Bond)) - SBC2000 H1 (Heren (Bond))Rivièrabad
3 dec 20:40 [Concept]Sassenheim Da1 (Dames) - De Kempvis Da1 (Dames)Wasbeek
10 dec 09:00 [Concept]De Kempvis H6 (Heren) - NieMo Barracuda H5 (Heren)Rivièrabad
10 dec 09:00 [Concept]WZC (SG) AJ1 (Jongens-A <19) - De Kempvis AJ1 (Jongens-A <19)De Veur
10 dec 09:45 [Concept]De Kempvis Da3 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da6 (Dames)Rivièrabad
10 dec 10:30 [Concept]De Kempvis BM1 (Meisjes-B <17) - WIDEX GZC DONK CM1 (Meisjes-B <17)Rivièrabad
10 dec 11:15 [Concept]De Kempvis CM1 (Meisjes-C <15) - WZC (SG) CM1 (Meisjes-C <15)Rivièrabad
10 dec 12:00 [Concept]De Kempvis Da2 (Dames) - OZV Da1 (Dames)Rivièrabad
10 dec 12:45 [Concept]ZPB H&L Productions H5 (Heren) - De Kempvis H3 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
10 dec 12:45 [Concept]De Kempvis CJ1 (Jongens-C <15) - SVH CJ1 (Jongens-C <15)Rivièrabad
10 dec 12:50 [Concept]Z&PC De Gouwe H2 (Heren) - De Kempvis H2 (Heren)De Sniep
10 dec 13:30 [Concept]De Kempvis H4 (Heren) - De Lansingh H2 (Heren)Rivièrabad
10 dec 14:15 [Concept]De Kempvis H5 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H5 (Heren)Rivièrabad
10 dec 15:10 [Concept]Z&PC Rotterdam DG2 (Gemengd-D <13) - De Kempvis DG2 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad Rdam-Noord
10 dec 15:55 [Concept]Z&PC Rotterdam DG1 (Gemengd-D <13) - De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad Rdam-Noord
10 dec 16:50 [Concept]Z&PC De Gouwe EG1 (Gemengd-E <11) - De Kempvis EG1 (Gemengd-E <11)De Sniep
10 dec 18:00 [Concept]Wiekslag Da2 (Dames) - De Kempvis Da1 (Dames)Sportcentrum Papendrecht
10 dec 20:00 [Concept]d'ELFT H1 (Heren (Bond)) - De Kempvis H1 (Heren (Bond))Kerkpolder
17 dec 09:00 [Concept]De Kempvis EG2 (Gemengd-E <11) - BZC EG1 (Gemengd-E <11)Rivièrabad
17 dec 09:00 [Concept]De Kempvis EG1 (Gemengd-E <11) - WZC (SG) EG1 (Gemengd-E <11)Rivièrabad
17 dec 09:00 [Concept]WZC (SG) H8 (Heren) - De Kempvis H6 (Heren)De Veur
17 dec 09:45 [Concept]ZVVS H5 (Heren) - De Kempvis H4 (Heren)De Kulk
17 dec 09:50 [Concept]De Kempvis AJ1 (Jongens-A <19) - ZVVS AJ1 (Jongens-A <19)Rivièrabad
17 dec 10:35 [Concept]De Kempvis Da2 (Dames) - Aquadraat (SG) Da1 (Dames)Rivièrabad
17 dec 11:20 [Concept]De Kempvis H2 (Heren) - Z&PC Rotterdam H2 (Heren)Rivièrabad
17 dec 11:50 [Concept]ZPB H&L Productions BM2 (Meisjes-B <17) - De Kempvis BM1 (Meisjes-B <17)Inge de Bruijn Zwembad
17 dec 12:20 [Concept]De Kempvis Da1 (Dames) - ZVL-1886 Center Da6 (Dames)Rivièrabad
17 dec 13:10 [Concept]De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG2 (Gemengd-D <13)Rivièrabad
17 dec 13:55 [Concept]De Kempvis H3 (Heren) - De Reigers (SG) H3 (Heren)Rivièrabad
17 dec 17:45 [Concept]Z&PC Rotterdam CJ1 (Jongens-C <15) - De Kempvis CJ1 (Jongens-C <15)Sportfondsenbad Rdam-Noord
17 dec 20:00 [Concept]De Kempvis H1 (Heren (Bond)) - Wiekslag H1 (Heren (Bond))Rivièrabad
14 jan 09:00 [Concept]De Kempvis AJ1 (Jongens-A <19) - d'ELFT AJ1 (Jongens-A <19)Rivièrabad
14 jan 09:15 [Concept]Z&PC De Gouwe H5 (Heren) - De Kempvis H4 (Heren)De Sniep
14 jan 09:45 [Concept]De Kempvis EG1 (Gemengd-E <11) - BZ&PC EG1 (Gemengd-E <11)Rivièrabad
14 jan 09:55 [Concept]MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag CM 1 (Meisjes-B <17) - De Kempvis BM1 (Meisjes-B <17)Sportboulevard
14 jan 10:30 [Concept]Aquadraat (SG) H4 (Heren) - De Kempvis H5 (Heren)De Does
14 jan 10:35 [Concept]d'ELFT Da3 (Dames) - De Kempvis Da3 (Dames)Kerkpolder
14 jan 10:35 [Concept]De Kempvis Da2 (Dames) - Katwijk Da2 (Dames)Rivièrabad
14 jan 11:20 [Concept]De Kempvis H2 (Heren) - Poseidon'56 H1 (Heren)Rivièrabad
14 jan 11:30 [Concept]WZK Zwemmen CM1 (Meisjes-C <15) - De Kempvis CM1 (Meisjes-C <15)Sterrenbad
14 jan 12:20 [Concept]De Kempvis DG2 (Gemengd-D <13) - WZC (SG) DG2 (Gemengd-D <13)Rivièrabad
14 jan 13:05 [Concept]De Kempvis H3 (Heren) - Sassenheim H2 (Heren)Rivièrabad
14 jan 13:50 [Concept]De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13) - BZ&PC DG1 (Gemengd-D <13)Rivièrabad
14 jan 14:35 [Concept]De Kempvis Da1 (Dames) - Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames)Rivièrabad
14 jan 16:00 [Concept]Z&PC De Gouwe CJ1 (Jongens-C <15) - De Kempvis CJ1 (Jongens-C <15)De Sniep
14 jan 20:00 [Concept]De Kempvis H1 (Heren (Bond)) - AquAmigos H1 (Heren (Bond))Rivièrabad
14 jan 21:00 [Concept]SCOMZeehondDuck (SG) H4 (Heren) - De Kempvis H6 (Heren)De Rozenburcht
21 jan 09:00 [Concept]WZC (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - De Kempvis EG1 (Gemengd-E <11)De Veur
21 jan 09:00 [Concept]De Kempvis H6 (Heren) - WZC (SG) H8 (Heren)Rivièrabad
21 jan 09:45 [Concept]De Kempvis CJ1 (Jongens-C <15) - Z&PC Rotterdam CJ1 (Jongens-C <15)Rivièrabad
21 jan 10:30 [Concept]De Kempvis H4 (Heren) - ZVVS H5 (Heren)Rivièrabad
21 jan 10:30 [Concept]Aquadraat (SG) Da1 (Dames) - De Kempvis Da2 (Dames)De Does
21 jan 10:35 [Concept]ZVVS AJ1 (Jongens-A <19) - De Kempvis AJ1 (Jongens-A <19)De Kulk
21 jan 10:40 [Concept]ZPB H&L Productions DG2 (Gemengd-D <13) - De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13)Inge de Bruijn Zwembad
21 jan 11:15 [Concept]De Kempvis BM1 (Meisjes-B <17) - ZPB H&L Productions BM2 (Meisjes-B <17)Rivièrabad
21 jan 15:00 [Concept]BZC EG1 (Gemengd-E <11) - De Kempvis EG2 (Gemengd-E <11)De Hofstee
21 jan 17:30 [Concept]ZVL-1886 Center Da6 (Dames) - De Kempvis Da1 (Dames)De Zijl
21 jan 18:55 [Concept]Z&PC Rotterdam H2 (Heren) - De Kempvis H2 (Heren)Zwemcentrum Rotterdam
21 jan 20:00 [Concept]Wiekslag H1 (Heren (Bond)) - De Kempvis H1 (Heren (Bond))Sportcentrum Papendrecht
21 jan 21:00 [Concept]De Reigers (SG) H3 (Heren) - De Kempvis H3 (Heren)De Waterthor
28 jan 09:00 [Concept]De Kempvis CM1 (Meisjes-C <15) - Z&PC Rotterdam CM1 (Meisjes-C <15)Rivièrabad
28 jan 09:45 [Concept]De Kempvis Da3 (Dames) - SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames)Rivièrabad
28 jan 10:30 [Concept]De Kempvis CJ1 (Jongens-C <15) - ZPB H&L Productions CJ2 (Jongens-C <15)Rivièrabad
28 jan 11:15 [Concept]De Kempvis H6 (Heren) - ZPB H&L Productions H8 (Heren)Rivièrabad
28 jan 12:00 [Concept]ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13) - De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13)Inge de Bruijn Zwembad
28 jan 12:00 [Concept]De Kempvis H4 (Heren) - Z&PC Rotterdam H8 (Heren)Rivièrabad
28 jan 12:25 [Concept]MNC Dordrecht Da2 (Dames) - De Kempvis Da1 (Dames)Sportboulevard
28 jan 12:45 [Concept]De Kempvis BM1 (Meisjes-B <17) - Z&PC De Gouwe CM1 (Meisjes-B <17)Rivièrabad
28 jan 13:30 [Concept]De Kempvis H3 (Heren) - Z&PC Rotterdam H3 (Heren)Rivièrabad
28 jan 14:15 [Concept]ZPB H&L Productions AJ1 (Jongens-A <19) - De Kempvis AJ1 (Jongens-A <19)Inge de Bruijn Zwembad
28 jan 14:15 [Concept]De Kempvis H5 (Heren) - NZ&PC H2 (Heren)Rivièrabad
28 jan 15:25 [Concept]SCOMZeehondDuck (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - De Kempvis DG2 (Gemengd-D <13)Zwembad Hoogvliet
28 jan 16:35 [Concept]ZVL-1886 Center EG1 (Gemengd-E <11) - De Kempvis EG1 (Gemengd-E <11)De Zijl
28 jan 18:25 [Concept]ZVL-1886 Center Da7 (Dames) - De Kempvis Da2 (Dames)Vijf Meibad
28 jan 19:10 [Concept]Zwemvereniging Westland H1 (Heren) - De Kempvis H2 (Heren)Zwembad Maesemunde
4 feb 09:00 [Concept]De Kempvis EG1 (Gemengd-E <11) - SVH EG1 (Gemengd-E <11)Rivièrabad
4 feb 09:00 [Concept]De Kempvis EG2 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht MNC Dorrecht/Wiekslag (Gemengd-E <11)Rivièrabad
4 feb 09:00 [Concept]ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM1 (Meisjes-C <15) - De Kempvis CM1 (Meisjes-C <15)De Hoge Devel B.V.
4 feb 09:50 [Concept]De Kempvis H2 (Heren) - Aquadraat (SG) H1 (Heren)Rivièrabad
4 feb 10:50 [Concept]De Kempvis DG2 (Gemengd-D <13) - Zwemvereniging Westland DG1 (Gemengd-D <13)Rivièrabad
4 feb 11:15 [Concept]ZZ&PC De Devel Da1 (Dames) - De Kempvis Da3 (Dames)De Hoge Devel B.V.
4 feb 11:35 [Concept]De Kempvis AJ1 (Jongens-A <19) - De Linge/PCG AJ1 (Jongens-A <19)Rivièrabad
4 feb 12:00 [Concept]ZZ&PC De Devel H2 (Heren) - De Kempvis H4 (Heren)De Hoge Devel B.V.
4 feb 12:20 [Concept]De Kempvis Da1 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da2 (Dames)Rivièrabad
4 feb 12:45 [Concept]ZZ&PC De Devel CJ1 (Jongens-C <15) - De Kempvis CJ1 (Jongens-C <15)De Hoge Devel B.V.
4 feb 13:10 [Concept]De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Center DG1 (Gemengd-D <13)Rivièrabad
4 feb 13:55 [Concept]De Kempvis Da2 (Dames) - ZVVS Da3 (Dames)Rivièrabad
4 feb 19:45 [Concept]AZL H3 (Heren) - De Kempvis H5 (Heren)De Fluit
4 feb 20:00 [Concept]De Kempvis H1 (Heren (Bond)) - BZC H1 (Heren (Bond))Rivièrabad
4 feb 21:00 [Concept]Wiekslag H3 (Heren) - De Kempvis H3 (Heren)Sportcentrum Papendrecht
4 maa 09:00 [Concept]De Kempvis H3 (Heren) - Katwijk H4 (Heren)Rivièrabad
4 maa 09:45 [Concept]De Kempvis CM1 (Meisjes-C <15) - Katwijk CM1 (Meisjes-C <15)Rivièrabad
4 maa 09:45 [Concept]WZK Zwemmen H1 (Heren) - De Kempvis H2 (Heren)Sterrenbad
4 maa 10:30 [Concept]De Kempvis BM1 (Meisjes-B <17) - ZPS ZPS/BZC BM1 (Meisjes-B <17)Rivièrabad
4 maa 10:45 [Concept]MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11) - De Kempvis EG1 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
4 maa 11:15 [Concept]De Kempvis EG2 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG2 (Gemengd-E <11)Rivièrabad
4 maa 11:15 [Concept]De Lansingh DG1 (Gemengd-D <13) - De Kempvis DG2 (Gemengd-D <13)De Lansingh
4 maa 11:35 [Concept]MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13) - De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13)Sportboulevard
4 maa 12:05 [Concept]De Kempvis H4 (Heren) - d'ELFT H5 (Heren)Rivièrabad
4 maa 12:50 [Concept]De Kempvis CJ1 (Jongens-C <15) - ZPS ZPS/BZC CJ1 (Jongens-C <15)Rivièrabad
4 maa 13:35 [Concept]De Kempvis Da3 (Dames) - NieMo Barracuda Da1 (Dames)Rivièrabad
4 maa 14:15 [Concept]Z&PC Rotterdam AJ1 (Jongens-A <19) - De Kempvis AJ1 (Jongens-A <19)Sportfondsenbad Rdam-Noord
4 maa 15:45 [Concept]ZVL-1886 Center Da5 (Dames) - De Kempvis Da1 (Dames)Vijf Meibad
4 maa 20:00 [Concept]Wave H1 (Heren (Bond)) - De Kempvis H1 (Heren (Bond))Kerkpolder
11 maa 09:00 [Concept]MNC Dordrecht CJ2 (Jongens-C <15) - De Kempvis CJ1 (Jongens-C <15)Sportboulevard
11 maa 09:00 [Concept]De Kempvis H2 (Heren) - Wiekslag H2 (Heren)Rivièrabad
11 maa 10:00 [Concept]De Kempvis EG1 (Gemengd-E <11) - ZVVS EG1 (Gemengd-E <11)Rivièrabad
11 maa 10:30 [Concept]SVH SVH/ZVVS/Delft BM1 (Meisjes-B <17) - De Kempvis BM1 (Meisjes-B <17)Sportcentrum de Wilgenring
11 maa 10:50 [Concept]De Kempvis Da1 (Dames) - d'ELFT Da1 (Dames)Rivièrabad
11 maa 11:15 [Concept]ZPB H&L Productions EG3 (Gemengd-E <11) - De Kempvis EG2 (Gemengd-E <11)Inge de Bruijn Zwembad
11 maa 11:15 [Concept]MNC Dordrecht H9 (Heren) - De Kempvis H6 (Heren)Sportboulevard
11 maa 11:40 [Concept]De Kempvis DG2 (Gemengd-D <13) - d'ELFT DG1 (Gemengd-D <13)Rivièrabad
11 maa 12:05 [Concept]SVH H6 (Heren) - De Kempvis H4 (Heren)Sportcentrum de Wilgenring
11 maa 12:25 [Concept]De Kempvis AJ1 (Jongens-A <19) - SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 (Jongens-A <19)Rivièrabad
11 maa 13:10 [Concept]De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13) - SVH DG1 (Gemengd-D <13)Rivièrabad
11 maa 20:00 [Concept]De Kempvis H1 (Heren (Bond)) - De Vennen H1 (Heren (Bond))Rivièrabad
12 maa 17:45 [Concept]Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES CM 1 (Meisjes-C <15) - De Kempvis CM1 (Meisjes-C <15)Overbosch
25 maa 09:00 [Concept]WZC (SG) Da2 (Dames) - De Kempvis Da1 (Dames)De Veur
25 maa 09:00 [Concept]De Kempvis H3 (Heren) - ZPS H1 (Heren)Rivièrabad
25 maa 09:45 [Concept]De Kempvis H6 (Heren) - Z&PC De Gouwe H6 (Heren)Rivièrabad
25 maa 09:55 [Concept]MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag AJ2 (Jongens-A <19) - De Kempvis AJ1 (Jongens-A <19)Sportboulevard
25 maa 10:30 [Concept]De Kempvis CJ1 (Jongens-C <15) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag CJ1 (Jongens-C <15)Rivièrabad
25 maa 11:15 [Concept]De Kempvis EG2 (Gemengd-E <11) - ZZ&PC De Devel EG1 (Gemengd-E <11)Rivièrabad
25 maa 11:15 [Concept]De Kempvis EG1 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11)Rivièrabad
25 maa 11:20 [Concept]ZVVS DG1 (Gemengd-D <13) - De Kempvis DG2 (Gemengd-D <13)De Kulk
25 maa 12:05 [Concept]De Kempvis H2 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren)Rivièrabad
25 maa 13:05 [Concept]De Kempvis CM1 (Meisjes-C <15) - d'ELFT d'Elft/ZVVS/Westland CM1 (Meisjes-C <15)Rivièrabad
25 maa 13:50 [Concept]De Kempvis H4 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H3 (Heren)Rivièrabad
25 maa 14:35 [Concept]De Kempvis H5 (Heren) - WZC (SG) H7 (Heren)Rivièrabad
25 maa 16:30 [Concept]ZVL-1886 Center DG2 (Gemengd-D <13) - De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13)De Zijl
25 maa 18:00 [Concept]Wave Da1 (Dames) - De Kempvis Da2 (Dames)Kerkpolder
25 maa 20:00 [Concept]WZC (SG) H1 (Heren (Bond)) - De Kempvis H1 (Heren (Bond))De Veur
1 apr 09:00 [Concept]De Kempvis Da1 (Dames) - ZVVS Da2 (Dames)Rivièrabad
1 apr 09:50 [Concept]De Kempvis AJ1 (Jongens-A <19) - Katwijk AJ1 (Jongens-A <19)Rivièrabad
1 apr 10:00 [Concept]NieMo Barracuda H1 (Heren) - De Kempvis H3 (Heren)Polderbad
1 apr 10:30 [Concept]BZ&PC H7 (Heren) - De Kempvis H5 (Heren)De Kuil
1 apr 10:35 [Concept]De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13) - WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13)Rivièrabad
1 apr 10:40 [Concept]ZVVS CJ1 (Jongens-C <15) - De Kempvis CJ1 (Jongens-C <15)De Kulk
1 apr 10:40 [Concept]AZC EG1 (Gemengd-E <11) - De Kempvis EG1 (Gemengd-E <11)AquaRijn
1 apr 11:20 [Concept]De Kempvis DG2 (Gemengd-D <13) - NieMo Barracuda DG1 (Gemengd-D <13)Rivièrabad
1 apr 11:30 [Concept]Poseidon'56 Da1 (Dames) - De Kempvis Da3 (Dames)De Fakkel
1 apr 12:05 [Concept]De Kempvis Da2 (Dames) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar Da4 (Dames)Rivièrabad
1 apr 14:25 [Concept]MNC Dordrecht H5 (Heren) - De Kempvis H2 (Heren)Sportboulevard
1 apr 15:00 [Concept]ZPS EG1 (Gemengd-E <11) - De Kempvis EG2 (Gemengd-E <11)De Hofstee
1 apr 17:25 [Concept]Z&PC Rotterdam BM1 (Meisjes-B <17) - De Kempvis BM1 (Meisjes-B <17)Sportfondsenbad Rdam-Noord
1 apr 18:00 [Concept]Alkemade CM1 (Meisjes-C <15) - De Kempvis CM1 (Meisjes-C <15)De Tweesprong
1 apr 19:00 [Concept]Poseidon'56 H2 (Heren) - De Kempvis H4 (Heren)De Fakkel
1 apr 20:00 [Concept]Wiekslag H4 (Heren) - De Kempvis H6 (Heren)Sportcentrum Papendrecht
1 apr 20:00 [Concept]De Kempvis H1 (Heren (Bond)) - De Warande H1 (Heren (Bond))Rivièrabad
15 apr 08:30 [Concept]ZPC Numansdorp Da1 (Dames) - De Kempvis Da2 (Dames)De Wellen
15 apr 09:00 [Concept]De Kempvis H2 (Heren) - Katwijk H3 (Heren)Rivièrabad
15 apr 09:00 [Concept]d'ELFT CJ1 (Jongens-C <15) - De Kempvis CJ1 (Jongens-C <15)Kerkpolder
15 apr 10:00 [Concept]De Kempvis H3 (Heren) - ZVVS H3 (Heren)Rivièrabad
15 apr 10:45 [Concept]De Kempvis AJ1 (Jongens-A <19) - De Vliet (SG) AJ1 (Jongens-A <19)Rivièrabad
15 apr 11:30 [Concept]De Kempvis EG2 (Gemengd-E <11) - SVH EG4 (Gemengd-E <11)Rivièrabad
15 apr 12:20 [Concept]De Kempvis DG2 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13)Rivièrabad
15 apr 12:50 [Concept]ZPB H&L Productions Da3 (Dames) - De Kempvis Da1 (Dames)Inge de Bruijn Zwembad
15 apr 14:15 [Concept]De Linge/PCG BM1 (Meisjes-B <17) - De Kempvis BM1 (Meisjes-B <17)Berenschot
15 apr 15:45 [Concept]De Linge/PCG Da2 (Dames) - De Kempvis Da3 (Dames)Berenschot
15 apr 17:15 [Concept]BZC H4 (Heren) - De Kempvis H6 (Heren)De Hofstee
15 apr 18:25 [Concept]Zwemvereniging Westland H3 (Heren) - De Kempvis H5 (Heren)Zwembad Maesemunde
15 apr 18:55 [Concept]ZVL-1886 Center CM2 (Meisjes-C <15) - De Kempvis CM1 (Meisjes-C <15)De Zijl
15 apr 20:00 [Concept]De Kempvis H1 (Heren (Bond)) - ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond))Rivièrabad
22 apr 09:00 [Concept]De Kempvis Da1 (Dames) - Sassenheim Da1 (Dames)Rivièrabad
22 apr 09:00 [Concept]Waterpolo Residentie (SG) H2 (Heren) - De Kempvis H3 (Heren)Zuiderparkbad
22 apr 09:50 [Concept]De Kempvis H5 (Heren) - De Vliet (SG) H4 (Heren)Rivièrabad
22 apr 10:35 [Concept]De Kempvis Da2 (Dames) - WZC (SG) Da3 (Dames)Rivièrabad
22 apr 11:15 [Concept]MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11) - De Kempvis EG2 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
22 apr 11:20 [Concept]De Kempvis CJ1 (Jongens-C <15) - Zwemvereniging Westland CJ1 (Jongens-C <15)Rivièrabad
22 apr 12:05 [Concept]De Kempvis CM1 (Meisjes-C <15) - AZC AZC/OZV CM1 (Meisjes-C <15)Rivièrabad
22 apr 12:50 [Concept]De Kempvis H6 (Heren) - OZV H4 (Heren)Rivièrabad
22 apr 13:00 [Concept]Katwijk DG1 (Gemengd-D <13) - De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13)Aquamar
22 apr 13:35 [Concept]De Kempvis Da3 (Dames) - BZC Da2 (Dames)Rivièrabad
22 apr 15:50 [Concept]AZC H5 (Heren) - De Kempvis H2 (Heren)AquaRijn
22 apr 17:00 [Concept]Z&PC Rotterdam EG1 (Gemengd-E <11) - De Kempvis EG1 (Gemengd-E <11)Sportfondsenbad Rdam-Noord
22 apr 17:00 [Concept]ZPS AJ1 (Jongens-A <19) - De Kempvis AJ1 (Jongens-A <19)De Hofstee
22 apr 20:15 [Concept]SBC2000 H1 (Heren (Bond)) - De Kempvis H1 (Heren (Bond))Zwembad de Wisselaar
Er zijn geen uitslagen bekend.
Verenigingsinformatie
NaamDe Kempvis
AccommodatiegegevensRivièrabad
SPIJKENISSE
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.