HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging AZC - Alphen aan den rijn

TeamPoule
AZC AZC DG*1 (Gemengd-D <13) 1e klasse A
AZC AZC/OZV/BZ&PC CM1 (Meisjes-C <15) 1e klasse A
AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) Bond Eredivisie B
AZC BJ2 (Jongens-B <17) 2e klasse A
AZC CJ1 (Jongens-C <15) 2e klasse A
AZC Da1 (Dames) 2e klasse A
AZC EG1 (Gemengd-E <11) 2e klasse B
AZC H1 (Heren (Bond)) Bond Eredivisie (Bond) A
AZC H2 (Heren Reserve (Bond)) Bond Reserve eredivisie (Bond) A
AZC H3 (Heren Reserve (Bond)) Bond Reserve 1e divisie B
AZC H4 (Heren Reserve (Bond)) Bond Reserve 2e divisie A
AZC H5 (Heren) 1e klasse A
AZC H6 (Heren) 3e klasse A
AZC H7 (Heren) 4e klasse A
DatumTijdWedstrijdLocatie
5 dec 17:00 Polar Bears H1 (Heren (Bond)) - AZC H1 (Heren (Bond))De Peppel
5 dec 18:15 Polar Bears H2 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H2 (Heren Reserve (Bond))De Peppel
12 dec 15:50 AZC EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Tetteroo EG2 (Gemengd-E <11)AquaRijn
12 dec 16:30 AZC AZC DG*1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Tetteroo DG1 (Gemengd-D <13)AquaRijn
12 dec 16:45 Z&PC De Gouwe CM1 (Meisjes-C <15) - AZC AZC/OZV/BZ&PC CM1 (Meisjes-C <15)De Sniep
12 dec 17:15 AZC Da1 (Dames) - ZPC Numansdorp Da1 (Dames)AquaRijn
12 dec 18:00 AZC H5 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H2 (Heren)AquaRijn
12 dec 19:40 AZC H1 (Heren (Bond)) - ZPB H&L Productions H1 (Heren (Bond))AquaRijn
12 dec 20:15 De Reigers (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H4 (Heren Reserve (Bond))De Waterthor
12 dec 21:00 AZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPB H&L Productions H2 (Heren Reserve (Bond))AquaRijn
13 dec 14:00 Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Het Ravijn
13 dec 15:00 AZC CJ1 (Jongens-C <15) - Sassenheim CJ1 (Jongens-C <15)AquaRijn
13 dec 15:45 AZC H6 (Heren) - WZK Zwemmen H2 (Heren)AquaRijn
13 dec 16:30 AZC H7 (Heren) - De Vliet (SG) H3 (Heren)AquaRijn
13 dec 17:15 AZC H3 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H2 (Heren Reserve (Bond))AquaRijn
19 dec 12:45 ZPB H&L Productions H2 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H2 (Heren Reserve (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
19 dec 16:30 ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) - AZC H1 (Heren (Bond))De Slag
1 jan 00:00 AZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H3 (Heren Reserve (Bond))AquaRijn
1 jan 00:00 d'ELFT H2 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H4 (Heren Reserve (Bond))Kerkpolder
1 jan 00:00 ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H2 (Heren Reserve (Bond))De Slag
9 jan 14:45 d'ELFT H7 (Heren) - AZC H7 (Heren)Kerkpolder
9 jan 15:25 De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13) - AZC AZC DG*1 (Gemengd-D <13)Rivièrabad
9 jan 15:35 Katwijk EG1 (Gemengd-E <11) - AZC EG1 (Gemengd-E <11)Aquamar
9 jan 16:00 AZC BJ2 (Jongens-B <17) - Z&PC De Gouwe BJ2 (Jongens-B <17)AquaRijn
9 jan 16:35 De Vliet (SG) De Vliet/Westland CJ 1 (Jongens-C <15) - AZC CJ1 (Jongens-C <15)Zwembad Maesemunde
9 jan 16:35 ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H3 (Heren Reserve (Bond))De Slag
9 jan 16:45 AZC AZC/OZV/BZ&PC CM1 (Meisjes-C <15) - WZK Zwemmen WZK CM*1 (Meisjes-C <15)AquaRijn
9 jan 17:00 Aquadraat (SG) Da1 (Dames) - AZC Da1 (Dames)De Does
9 jan 17:30 AZC H4 (Heren Reserve (Bond)) - BZ&PC H3 (Heren Reserve (Bond))AquaRijn
9 jan 19:20 Aquadraat (SG) H2 (Heren) - AZC H6 (Heren)De Does
9 jan 20:05 Aquadraat (SG) H1 (Heren) - AZC H5 (Heren)De Does
10 jan 15:00 AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - PSV BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))AquaRijn
16 jan 15:40 d'ELFT d'Elft CJ*1 (Jongens-C <15) - AZC CJ1 (Jongens-C <15)Kerkpolder
16 jan 16:55 AZC H3 (Heren Reserve (Bond)) - Katwijk H2 (Heren Reserve (Bond))AquaRijn
16 jan 17:10 ZVL-1886 Tetteroo CM2 (Meisjes-C <15) - AZC AZC/OZV/BZ&PC CM1 (Meisjes-C <15)De Zijl
16 jan 17:50 AZC H4 (Heren Reserve (Bond)) - d'ELFT H2 (Heren Reserve (Bond))AquaRijn
16 jan 18:20 Aquadraat (SG) H4 (Heren) - AZC H7 (Heren)De Does
16 jan 19:15 Katwijk H6 (Heren) - AZC H6 (Heren)Aquamar
16 jan 20:25 OZV Da1 (Dames) - AZC Da1 (Dames)H2O
17 jan 16:00 AZC BJ2 (Jongens-B <17) - Waterpolo Residentie (SG) Residentie BJ*1 (Jongens-B <17)AquaRijn
17 jan 17:00 AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - VZV Njord BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))AquaRijn
17 jan 17:05 ZPB H&L Productions DG2 (Gemengd-D <13) - AZC AZC DG*1 (Gemengd-D <13)Inge de Bruijn Zwembad
17 jan 19:35 ZPB H&L Productions H3 (Heren) - AZC H5 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
23 jan 16:45 AZC AZC/OZV/BZ&PC CM1 (Meisjes-C <15) - Katwijk Katwijk CM*1 (Meisjes-C <15)AquaRijn
23 jan 17:30 AZC H6 (Heren) - ZPV Barracuda H4 (Heren)AquaRijn
23 jan 17:55 WIDEX GZC DONK H5 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H4 (Heren Reserve (Bond))Groenhovenbad
23 jan 18:15 AZC H5 (Heren) - Z&PC Rotterdam H2 (Heren)AquaRijn
23 jan 18:55 Vivax Vivax BJ*1 (Jongens-B <17) - AZC BJ2 (Jongens-B <17)Poelmeer
23 jan 19:10 AZC H7 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H3 (Heren)AquaRijn
23 jan 19:55 AZC Da1 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da2 (Dames)AquaRijn
24 jan 15:30 AZC EG1 (Gemengd-E <11) - OZV OZV EG*1 (Gemengd-E <11)AquaRijn
24 jan 16:10 AZC AZC DG*1 (Gemengd-D <13) - SVH DG1 (Gemengd-D <13)AquaRijn
24 jan 16:55 AZC CJ1 (Jongens-C <15) - De Reigers (SG) CJ1 (Jongens-C <15)AquaRijn
24 jan 17:55 AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))AquaRijn
30 jan 15:15 WIDEX GZC DONK GZC DONK CM*1 (Meisjes-C <15) - AZC AZC/OZV/BZ&PC CM1 (Meisjes-C <15)Groenhovenbad
30 jan 16:10 AZC CJ1 (Jongens-C <15) - Katwijk Katwijk CJ*1 (Jongens-C <15)AquaRijn
30 jan 16:15 MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13) - AZC AZC DG*1 (Gemengd-D <13)Sportboulevard
30 jan 16:55 AZC BJ2 (Jongens-B <17) - WZK Zwemmen WZK/AZL BJ 1 (Jongens-B <17)AquaRijn
30 jan 17:40 AZC H4 (Heren Reserve (Bond)) - ZVVS H2 (Heren Reserve (Bond))AquaRijn
30 jan 18:35 AZC H3 (Heren Reserve (Bond)) - BZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond))AquaRijn
30 jan 20:00 Z&PC De Gouwe Da3 (Dames) - AZC Da1 (Dames)De Sniep
31 jan 15:00 MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportboulevard
31 jan 16:15 Waterpolo Residentie (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - AZC EG1 (Gemengd-E <11)Zuiderparkbad
31 jan 16:20 MNC Dordrecht H5 (Heren) - AZC H5 (Heren)Sportboulevard
31 jan 18:15 Sassenheim H4 (Heren) - AZC H7 (Heren)Wasbeek
31 jan 19:00 Sassenheim H3 (Heren) - AZC H6 (Heren)Wasbeek
6 feb 14:10 AZC EG1 (Gemengd-E <11) - Z&PC De Gouwe EG1 (Gemengd-E <11)AquaRijn
6 feb 14:50 AZC AZC DG*1 (Gemengd-D <13) - Z&PC De Gouwe DG1 (Gemengd-D <13)AquaRijn
6 feb 15:20 ZVL-1886 Tetteroo H4 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H4 (Heren Reserve (Bond))Vijf Meibad
6 feb 15:35 AZC AZC/OZV/BZ&PC CM1 (Meisjes-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 (Meisjes-C <15)AquaRijn
6 feb 16:20 AZC Da1 (Dames) - ZVVS Da3 (Dames)AquaRijn
6 feb 17:05 AZC H7 (Heren) - Z&PC De Gouwe H5 (Heren)AquaRijn
6 feb 17:50 AZC H6 (Heren) - Alkemade H2 (Heren)AquaRijn
6 feb 18:35 AZC H5 (Heren) - Wiekslag H3 (Heren)AquaRijn
6 feb 19:40 De Vliet (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - AZC BJ2 (Jongens-B <17)Sportcentrum Forum Kwadraat
6 feb 21:15 ZV Haerlem H2 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H3 (Heren Reserve (Bond))De Planeet
13 feb 15:15 WIDEX GZC DONK GZC DONK DG*1 (Gemengd-D <13) - AZC AZC DG*1 (Gemengd-D <13)Groenhovenbad
13 feb 15:45 AZC CJ1 (Jongens-C <15) - ZVL-1886 Tetteroo CJ2 (Jongens-C <15)AquaRijn
13 feb 16:10 Aquadraat (SG) EG2 (Gemengd-E <11) - AZC EG1 (Gemengd-E <11)De Does
13 feb 17:15 AZC BJ2 (Jongens-B <17) - ZVL-1886 Tetteroo BJ2 (Jongens-B <17)AquaRijn
13 feb 17:40 SVH Da2 (Dames) - AZC Da1 (Dames)Sportcentrum de Wilgenring
13 feb 18:10 AZC H4 (Heren Reserve (Bond)) - WZC (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))AquaRijn
13 feb 18:45 SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren) - AZC H5 (Heren)De Rozenburcht
13 feb 18:45 Waterpolo Residentie (SG) CM1 (Meisjes-C <15) - AZC AZC/OZV/BZ&PC CM1 (Meisjes-C <15)Zuiderparkbad
13 feb 19:00 De Plas H3 (Heren) - AZC H7 (Heren)De Wel
13 feb 19:45 De Plas H2 (Heren) - AZC H6 (Heren)De Wel
27 feb 16:30 AZC H4 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond))AquaRijn
27 feb 17:25 AZC H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H3 (Heren Reserve (Bond))AquaRijn
27 feb 18:45 AZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Ham H2 (Heren Reserve (Bond))AquaRijn
28 feb 17:15 AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - SVH BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))AquaRijn
28 feb 18:40 AZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond))AquaRijn
6 maa 15:10 AZC EG1 (Gemengd-E <11) - BZ&PC BZ&PC EG*2 (Gemengd-E <11)AquaRijn
6 maa 15:50 AZC AZC DG*1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13)AquaRijn
6 maa 16:15 Polar Bears H3 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H2 (Heren Reserve (Bond))De Peppel
6 maa 16:35 AZC AZC/OZV/BZ&PC CM1 (Meisjes-C <15) - De Kempvis CM1 (Meisjes-C <15)AquaRijn
6 maa 17:20 AZC H6 (Heren) - BZ&PC H5 (Heren)AquaRijn
6 maa 17:55 Waterpolo Den Haag (SG) H3 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H4 (Heren Reserve (Bond))Hofbad
6 maa 18:05 AZC H5 (Heren) - Katwijk H3 (Heren)AquaRijn
6 maa 18:50 OZV OZV BJ*1 (Jongens-B <17) - AZC BJ2 (Jongens-B <17)H2O
6 maa 19:00 AZC Da1 (Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da7 (Dames)AquaRijn
6 maa 19:35 UZSC H4 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H3 (Heren Reserve (Bond))De Krommerijn
6 maa 19:45 AZC H7 (Heren) - AZL H1 (Heren)AquaRijn
6 maa 19:45 WZK Zwemmen WZK/AZL CJ 1 (Jongens-C <15) - AZC CJ1 (Jongens-C <15)De Fluit
7 maa 18:00 Polar Bears Polar Bears/VZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Peppel
13 maa 14:50 BZ&PC BZ&PC CJ*1 (Jongens-C <15) - AZC CJ1 (Jongens-C <15)De Kuil
13 maa 15:40 Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam DG*1 (Gemengd-D <13) - AZC AZC DG*1 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad Rdam-Noord
13 maa 15:40 WZC (SG) EG2 (Gemengd-E <11) - AZC EG1 (Gemengd-E <11)De Veur
13 maa 17:30 De Plas De Plas BJ*1 (Jongens-B <17) - AZC BJ2 (Jongens-B <17)De Wel
13 maa 18:40 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 9 (Heren) - AZC H7 (Heren)Sportfondsenbad Rdam-Noord
13 maa 19:10 ZVVS ZVVS/Westland/Delft CM*1 (Meisjes-C <15) - AZC AZC/OZV/BZ&PC CM1 (Meisjes-C <15)Zwembad Maesemunde
13 maa 19:30 Waterpolo Residentie (SG) Da1 (Dames) - AZC Da1 (Dames)Zuiderparkbad
13 maa 20:15 De Lansingh H1 (Heren) - AZC H5 (Heren)De Lansingh
14 maa 19:30 AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Watervlo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))AquaRijn
14 maa 20:35 AZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))AquaRijn
20 maa 16:05 SVH H3 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H4 (Heren Reserve (Bond))Sportcentrum de Wilgenring
20 maa 16:45 AZC BJ2 (Jongens-B <17) - De Reigers (SG) BJ1 (Jongens-B <17)AquaRijn
20 maa 17:30 AZC H7 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H10 (Heren)AquaRijn
20 maa 18:15 AZC H5 (Heren) - Poseidon'56 H1 (Heren)AquaRijn
20 maa 18:45 Waterpolo Residentie (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - AZC CJ1 (Jongens-C <15)Zuiderparkbad
20 maa 18:50 AZC AZC/OZV/BZ&PC CM1 (Meisjes-C <15) - Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/SVH CM 1 (Meisjes-C <15)H2O
20 maa 19:10 AZC Da1 (Dames) - MNC Dordrecht Da3 (Dames)AquaRijn
20 maa 19:55 AZC H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZV Haerlem H2 (Heren Reserve (Bond))AquaRijn
20 maa 21:25 WIDEX GZC DONK H2 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H2 (Heren Reserve (Bond))Groenhovenbad
21 maa 17:30 SVH BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportcentrum de Wilgenring
21 maa 17:45 AZC EG1 (Gemengd-E <11) - NZ&PC EG2 (Gemengd-E <11)AquaRijn
21 maa 18:25 AZC AZC DG*1 (Gemengd-D <13) - ZVVS ZVVS DG*1 (Gemengd-D <13)AquaRijn
27 maa 16:15 AZC AZC DG*1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Tetteroo DG2 (Gemengd-D <13)AquaRijn
27 maa 16:30 ZVVS CJ1 (Jongens-C <15) - AZC CJ1 (Jongens-C <15)De Kulk
27 maa 17:00 AZC BJ2 (Jongens-B <17) - Aquadraat (SG) Aquadraat BJ*1 (Jongens-B <17)AquaRijn
27 maa 17:45 AZC AZC/OZV/BZ&PC CM1 (Meisjes-C <15) - Wiekslag CM1 (Meisjes-C <15)AquaRijn
27 maa 18:30 AZC H5 (Heren) - Z&PC De Gouwe H2 (Heren)AquaRijn
27 maa 18:55 De Vliet (SG) Da1 (Dames) - AZC Da1 (Dames)Sportcentrum Forum Kwadraat
27 maa 19:25 AZC H6 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H8 (Heren)AquaRijn
27 maa 19:30 Het Ravijn H2 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H2 (Heren Reserve (Bond))Het Ravijn
27 maa 20:10 AZC H7 (Heren) - Vivax H1 (Heren)AquaRijn
3 apr 15:30 UZSC H2 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H2 (Heren Reserve (Bond))De Krommerijn
10 apr 16:35 Wiekslag CM1 (Meisjes-C <15) - AZC AZC/OZV/BZ&PC CM1 (Meisjes-C <15)Sportcentrum Blokweer
10 apr 17:30 AZC CJ1 (Jongens-C <15) - ZVVS CJ1 (Jongens-C <15)AquaRijn
10 apr 17:35 Aquadraat (SG) Aquadraat BJ*1 (Jongens-B <17) - AZC BJ2 (Jongens-B <17)De Does
10 apr 18:30 ZVL-1886 Tetteroo H8 (Heren) - AZC H6 (Heren)De Zijl
10 apr 19:00 ZVL-1886 Tetteroo DG2 (Gemengd-D <13) - AZC AZC DG*1 (Gemengd-D <13)De Zijl
10 apr 19:00 AZC Da1 (Dames) - De Vliet (SG) Da1 (Dames)AquaRijn
10 apr 19:40 Z&PC De Gouwe H2 (Heren) - AZC H5 (Heren)De Sniep
10 apr 19:40 Vivax H1 (Heren) - AZC H7 (Heren)Poelmeer
10 apr 20:10 WIDEX GZC DONK H4 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H3 (Heren Reserve (Bond))Groenhovenbad
11 apr 17:00 AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))AquaRijn
11 apr 18:20 AZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - SVH H2 (Heren Reserve (Bond))AquaRijn
17 apr 14:55 ZVL-1886 Tetteroo EG2 (Gemengd-E <11) - AZC EG1 (Gemengd-E <11)De Zijl
17 apr 15:45 AZC AZC/OZV/BZ&PC CM1 (Meisjes-C <15) - Z&PC De Gouwe CM1 (Meisjes-C <15)AquaRijn
17 apr 16:30 AZC H4 (Heren Reserve (Bond)) - De Reigers (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))AquaRijn
17 apr 18:00 ZVL-1886 Tetteroo DG1 (Gemengd-D <13) - AZC AZC DG*1 (Gemengd-D <13)De Zijl
17 apr 18:55 De Vliet (SG) H3 (Heren) - AZC H7 (Heren)Sportcentrum Forum Kwadraat
17 apr 19:10 Sassenheim CJ1 (Jongens-C <15) - AZC CJ1 (Jongens-C <15)Wasbeek
17 apr 19:15 De Linge/PCG (SG) H2 (Heren) - AZC H5 (Heren)Berenschot
17 apr 19:15 WZK Zwemmen H2 (Heren) - AZC H6 (Heren)Sterrenbad
17 apr 20:15 ZPC Numansdorp Da1 (Dames) - AZC Da1 (Dames)De Wellen
24 apr 16:05 AZC EG1 (Gemengd-E <11) - Katwijk EG1 (Gemengd-E <11)AquaRijn
24 apr 16:45 AZC CJ1 (Jongens-C <15) - De Vliet (SG) De Vliet/Westland CJ 1 (Jongens-C <15)AquaRijn
24 apr 16:45 Z&PC De Gouwe BJ2 (Jongens-B <17) - AZC BJ2 (Jongens-B <17)De Sniep
24 apr 17:30 AZC Da1 (Dames) - Aquadraat (SG) Da1 (Dames)AquaRijn
24 apr 18:05 BZ&PC H3 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H4 (Heren Reserve (Bond))De Kuil
24 apr 18:15 AZC H7 (Heren) - d'ELFT H7 (Heren)AquaRijn
24 apr 18:15 WZK Zwemmen WZK CM*1 (Meisjes-C <15) - AZC AZC/OZV/BZ&PC CM1 (Meisjes-C <15)Sterrenbad
24 apr 19:00 AZC H5 (Heren) - Aquadraat (SG) H1 (Heren)AquaRijn
24 apr 20:30 AZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond))AquaRijn
25 apr 16:30 AZC AZC DG*1 (Gemengd-D <13) - De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13)AquaRijn
25 apr 17:15 AZC H6 (Heren) - Aquadraat (SG) H2 (Heren)AquaRijn
25 apr 18:30 AZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H2 (Heren Reserve (Bond))AquaRijn
1 mei 14:15 ZVL-1886 Tetteroo H2 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H2 (Heren Reserve (Bond))De Zijl
DatumTijdWedstrijdUitslag
11 okt 17:45 Waterpolo Residentie (SG) H3 (Heren) - AZC H7 (Heren) 2 - 6
11 okt 16:20 VZV Njord BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 16 - 11
10 okt 19:45 ZPV Barracuda H4 (Heren) - AZC H6 (Heren) 4 - 5
10 okt 19:00 AZC H1 (Heren (Bond)) - PSV H1 (Heren (Bond)) 18 - 10
10 okt 18:45 Z&PC Rotterdam H2 (Heren) - AZC H5 (Heren) 9 - 15
10 okt 18:30 De Reigers (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - AZC CJ1 (Jongens-C <15) 2 - 16
10 okt 18:10 OZV OZV EG*1 (Gemengd-E <11) - AZC EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 14
10 okt 17:20 AZC H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond)) 4 - 13
10 okt 17:00 Z&PC Rotterdam Da2 (Dames) - AZC Da1 (Dames) 18 - 4
10 okt 16:25 AZC H4 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H5 (Heren Reserve (Bond)) 10 - 10
10 okt 16:05 Katwijk Katwijk CM*1 (Meisjes-C <15) - AZC AZC/OZV/BZ&PC CM1 (Meisjes-C <15) 12 - 0
10 okt 15:45 SVH DG1 (Gemengd-D <13) - AZC AZC DG*1 (Gemengd-D <13) 5 - 17
10 okt 14:55 AZC BJ2 (Jongens-B <17) - Vivax Vivax BJ*1 (Jongens-B <17) 6 - 6
4 okt 17:00 Waterpolo Residentie (SG) Residentie BJ*1 (Jongens-B <17) - AZC BJ2 (Jongens-B <17) 3 - 10
4 okt 13:30 PSV BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 24 - 8
3 okt 21:25 De Ham H2 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H2 (Heren Reserve (Bond)) 8 - 9
3 okt 21:10 MNC Dordrecht H2 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H3 (Heren Reserve (Bond)) 15 - 9
3 okt 20:05 De Ham H1 (Heren (Bond)) - AZC H1 (Heren (Bond)) 8 - 9
3 okt 20:00 AZC H7 (Heren) - Aquadraat (SG) H4 (Heren) 11 - 3
3 okt 19:15 AZC H6 (Heren) - Katwijk H6 (Heren) 4 - 3
3 okt 18:20 AZC H5 (Heren) - ZPB H&L Productions H3 (Heren) 7 - 14
3 okt 17:35 AZC Da1 (Dames) - OZV Da1 (Dames) 5 - 7
3 okt 16:50 AZC AZC/OZV/BZ&PC CM1 (Meisjes-C <15) - ZVL-1886 Tetteroo CM2 (Meisjes-C <15) 1 - 8
3 okt 16:10 AZC AZC DG*1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG2 (Gemengd-D <13) 10 - 7
26 sep 17:45 WZC (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - AZC CJ1 (Jongens-C <15) 5 - 6
Verenigingsinformatie
NaamAZC
AccommodatiegegevensAquaRijn
ALPHEN AAN DEN RIJN
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.