HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging AZC - Alphen aan den rijn

TeamPoule
AZC AZC AJ*1 (Jongens-A <19) 1e klasse A
AZC AZC EG*1 (Gemengd-E <11) 2e klasse A
AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) Bond Eredivisie A
AZC BM1 (Meisjes-B <17) 1e klasse B
AZC CJ1 (Jongens-C <15) 2e klasse A
AZC Da1 (Dames (Bond)) Bond 2e divisie B
AZC Da2 (Dames) 3e klasse A
AZC DG1 (Gemengd-D <13) 2e klasse A
AZC H1 (Heren (Bond)) Bond Eredivisie (Bond) A
AZC H2 (Heren Reserve (Bond)) Bond Reserve eredivisie (Bond) A
AZC H3 (Heren Reserve (Bond)) Bond Reserve 1e divisie B
AZC H4 (Heren Reserve (Bond)) Bond Reserve 2e divisie A
AZC H5 (Heren) 1e klasse A
AZC H6 (Heren) 3e klasse A
AZC H7 (Heren) 4e klasse A
AZC MINI1 (Mini polo) GR AZC
DatumTijdWedstrijdLocatie
8 dec 20:00 AZC H1 (Heren (Bond)) - De Ham H1 (Heren (Bond))AquaRijn
12 dec 18:15 AZC H1 (Heren (Bond)) - ZPB H&L Productions H1 (Heren (Bond))AquaRijn
1 jan 00:00 UZSC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Krommerijn
1 jan 00:00 ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Slag
8 jan 19:30 Polar Bears H2 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H2 (Heren Reserve (Bond))De Peppel
15 jan 15:45 AZC BM1 (Meisjes-B <17) - Katwijk BM1 (Meisjes-B <17)AquaRijn
15 jan 16:20 WZC (SG) WZC EG*2 (Gemengd-E <11) - AZC AZC EG*1 (Gemengd-E <11)De Veur
15 jan 16:40 AZC CJ1 (Jongens-C <15) - Katwijk CJ1 (Jongens-C <15)AquaRijn
15 jan 17:35 AZC H3 (Heren Reserve (Bond)) - Katwijk H2 (Heren Reserve (Bond))AquaRijn
15 jan 18:00 Z&PC Rotterdam H2 (Heren) - AZC H5 (Heren)Zwemcentrum Rotterdam
15 jan 19:00 AZC H1 (Heren (Bond)) - Het Ravijn H1 (Heren (Bond))AquaRijn
15 jan 19:00 AZL H1 (Heren) - AZC H7 (Heren)De Fluit
15 jan 19:45 WZK Zwemmen H2 (Heren) - AZC H6 (Heren)Sterrenbad
15 jan 20:00 Katwijk Da1 (Dames (Bond)) - AZC Da1 (Dames (Bond))Aquamar
16 jan 15:35 AZC H4 (Heren Reserve (Bond)) - Het Y H2 (Heren Reserve (Bond))AquaRijn
16 jan 17:00 AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))AquaRijn
16 jan 17:05 Alkemade Alkemade AJ*1 (Jongens-A <19) - AZC AZC AJ*1 (Jongens-A <19)De Tweesprong
22 jan 15:40 AZC AZC EG*1 (Gemengd-E <11) - Z&PC De Gouwe De Gouwe EG*1 (Gemengd-E <11)AquaRijn
22 jan 16:30 AZC H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond))AquaRijn
22 jan 17:15 Het Ravijn H2 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H2 (Heren Reserve (Bond))Het Ravijn
22 jan 17:30 Katwijk H5 (Heren) - AZC H6 (Heren)Aquamar
22 jan 17:35 AZC Da2 (Dames) - Zwemvereniging Westland Da1 (Dames)AquaRijn
22 jan 17:45 Sassenheim CJ1 (Jongens-C <15) - AZC CJ1 (Jongens-C <15)Wasbeek
22 jan 17:50 De Reigers (SG) H5 (Heren) - AZC H7 (Heren)Overbosch
22 jan 18:30 MNC Dordrecht H5 (Heren) - AZC H5 (Heren)Sportboulevard
22 jan 18:30 AZC Da1 (Dames (Bond)) - Z&PC Rotterdam Da1 (Dames (Bond))AquaRijn
22 jan 20:00 Sassenheim AJ1 (Jongens-A <19) - AZC AZC AJ*1 (Jongens-A <19)Wasbeek
22 jan 20:30 PSV H1 (Heren (Bond)) - AZC H1 (Heren (Bond))De Tongelreep
22 jan 20:45 De Ham H3 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H4 (Heren Reserve (Bond))De Crommenije
23 jan 15:45 AZC BM1 (Meisjes-B <17) - ZVL-1886 Center BM2 (Meisjes-B <17)AquaRijn
23 jan 17:00 AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - UZSC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))AquaRijn
23 jan 18:00 Schuurman BZC H1 (Heren (Bond)) - AZC H1 (Heren (Bond))t Timpke
29 jan 14:15 ZVL-1886 Center EG2 (Gemengd-E <11) - AZC AZC EG*1 (Gemengd-E <11)Vijf Meibad
29 jan 14:55 ZVL-1886 Center DG4 (Gemengd-D <13) - AZC DG1 (Gemengd-D <13)Vijf Meibad
29 jan 17:00 AZC H3 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H2 (Heren Reserve (Bond))AquaRijn
29 jan 18:05 Z&PC De Gouwe Da4 (Dames) - AZC Da2 (Dames)De Sniep
29 jan 18:05 AZC H4 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center H4 (Heren Reserve (Bond))AquaRijn
29 jan 19:30 AZC H1 (Heren (Bond)) - ZV De Zaan H1 (Heren (Bond))AquaRijn
29 jan 19:45 Vivax H1 (Heren) - AZC H7 (Heren)Poelmeer
29 jan 19:55 ZPB H&L Productions Da2 (Dames (Bond)) - AZC Da1 (Dames (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
29 jan 20:55 AZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond))AquaRijn
30 jan 13:55 AZC H6 (Heren) - Aquadraat (SG) H2 (Heren)AquaRijn
30 jan 14:55 AZC CJ1 (Jongens-C <15) - ZVL-1886 Center CJ2 (Jongens-C <15)AquaRijn
30 jan 15:00 MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17) - AZC BM1 (Meisjes-B <17)Sportboulevard
30 jan 15:50 AZC H5 (Heren) - Aquadraat (SG) H1 (Heren)AquaRijn
30 jan 16:50 AZC AZC AJ*1 (Jongens-A <19) - ZVVS AJ1 (Jongens-A <19)AquaRijn
30 jan 17:15 Watervlo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Fletiomare
5 feb 11:00 AZC MINI1 (Mini polo) - AZC MINI1 (Mini polo)AquaRijn
5 feb 14:30 AZC AZC EG*1 (Gemengd-E <11) - Katwijk EG1 (Gemengd-E <11)AquaRijn
5 feb 15:15 AZC BM1 (Meisjes-B <17) - Wiekslag BM1 (Meisjes-B <17)AquaRijn
5 feb 16:10 AZC H5 (Heren) - Wiekslag H3 (Heren)AquaRijn
5 feb 17:10 AZC H7 (Heren) - Aquadraat (SG) H4 (Heren)AquaRijn
5 feb 17:30 ZVL-1886 Center H3 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H3 (Heren Reserve (Bond))De Zijl
5 feb 18:05 AZC Da2 (Dames) - Sassenheim Da2 (Dames)AquaRijn
5 feb 18:10 Z&PC De Gouwe CJ1 (Jongens-C <15) - AZC CJ1 (Jongens-C <15)De Sniep
5 feb 18:45 Polar Bears H1 (Heren (Bond)) - AZC H1 (Heren (Bond))De Peppel
5 feb 19:05 Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H4 (Heren Reserve (Bond))De Waterlelie
6 feb 14:00 ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Slag
12 feb 15:20 NZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - AZC AZC EG*1 (Gemengd-E <11)Binnenzee
12 feb 15:30 De Linge/PCG (SG) Da2 (Dames) - AZC Da2 (Dames)Caribabad
12 feb 15:50 ZVL-1886 Center DG3 (Gemengd-D <13) - AZC DG1 (Gemengd-D <13)De Zijl
12 feb 17:00 De Kempvis BM1 (Meisjes-B <17) - AZC BM1 (Meisjes-B <17)Rivièrabad
12 feb 17:20 AZC CJ1 (Jongens-C <15) - Waterpolo Den Haag (SG) WP Den Haag/de Reigers CJ*1 (Jongens-C <15)AquaRijn
12 feb 18:35 Z&PC De Gouwe H2 (Heren) - AZC H5 (Heren)De Sniep
12 feb 18:35 AZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))AquaRijn
12 feb 19:00 ZVL-1886 Center H9 (Heren) - AZC H7 (Heren)De Zijl
12 feb 20:00 AZC H1 (Heren (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H1 (Heren (Bond))AquaRijn
13 feb 15:45 AZC AZC AJ*1 (Jongens-A <19) - ZPB H&L Productions AJ1 (Jongens-A <19)AquaRijn
13 feb 17:00 AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Schuurman BZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))AquaRijn
19 feb 16:15 AZC AZC AJ*1 (Jongens-A <19) - SVH AJ1 (Jongens-A <19)AquaRijn
19 feb 17:15 AZC Da1 (Dames (Bond)) - ZVL-1886 Center Da4 (Dames (Bond))AquaRijn
19 feb 18:20 AZC H4 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H5 (Heren Reserve (Bond))AquaRijn
19 feb 19:30 Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H2 (Heren Reserve (Bond))t Timpke
20 feb 18:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportcomplex Amerena
20 feb 20:30 AZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - SVH H2 (Heren Reserve (Bond))AquaRijn
26 feb 16:30 AZC AZC AJ*1 (Jongens-A <19) - ZVVS AJ1 (Jongens-A <19)AquaRijn
26 feb 18:00 De Ham H1 (Heren (Bond)) - AZC H1 (Heren (Bond))De Crommenije
26 feb 18:55 Katwijk H2 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H3 (Heren Reserve (Bond))Aquamar
27 feb 15:00 De Ham H2 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H2 (Heren Reserve (Bond))De Crommenije
5 maa 16:00 ZVL-1886 Center H1 (Heren (Bond)) - AZC H1 (Heren (Bond))De Zijl
5 maa 17:20 ZVL-1886 Center H2 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H2 (Heren Reserve (Bond))De Zijl
6 maa 17:00 AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Schuurman BZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))AquaRijn
12 maa 14:35 AZC DG1 (Gemengd-D <13) - WZC (SG) DG1 (Gemengd-D <13)AquaRijn
12 maa 15:25 AZC Da2 (Dames) - SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames)AquaRijn
12 maa 16:20 AZC BM1 (Meisjes-B <17) - ZPB H&L Productions ZPB BM*2 (Meisjes-B <17)AquaRijn
12 maa 16:30 ZVVS ZVVS/de Vliet/Delft CJ1 (Jongens-C <15) - AZC CJ1 (Jongens-C <15)Kerkpolder
12 maa 17:10 AZC H6 (Heren) - Alkemade H2 (Heren)AquaRijn
12 maa 18:00 AZC H5 (Heren) - ZPB H&L Productions H3 (Heren)AquaRijn
12 maa 18:30 Alkemade Alkemade AJ*1 (Jongens-A <19) - AZC AZC AJ*1 (Jongens-A <19)De Tweesprong
12 maa 19:00 BZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H3 (Heren Reserve (Bond))De Kuil
12 maa 19:05 AZC Da1 (Dames (Bond)) - Het Y Da2 (Dames (Bond))AquaRijn
12 maa 19:45 MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H4 (Heren Reserve (Bond))Sportboulevard
12 maa 20:30 AZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H2 (Heren Reserve (Bond))AquaRijn
13 maa 16:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportcomplex Amerena
13 maa 18:30 AZC H1 (Heren (Bond)) - SVH H1 (Heren (Bond))AquaRijn
19 maa 14:05 AZC CJ1 (Jongens-C <15) - Sassenheim CJ1 (Jongens-C <15)AquaRijn
19 maa 14:55 AZC H7 (Heren) - De Reigers (SG) H5 (Heren)AquaRijn
19 maa 15:35 ZPB H&L Productions ZPB BM*2 (Meisjes-B <17) - AZC BM1 (Meisjes-B <17)Inge de Bruijn Zwembad
19 maa 15:45 AZC H6 (Heren) - Katwijk H5 (Heren)AquaRijn
19 maa 16:35 AZC AZC AJ*1 (Jongens-A <19) - Sassenheim AJ1 (Jongens-A <19)AquaRijn
19 maa 17:40 AZC H5 (Heren) - MNC Dordrecht H5 (Heren)AquaRijn
19 maa 17:40 Zwemvereniging Westland Da1 (Dames) - AZC Da2 (Dames)Zwembad Maesemunde
19 maa 19:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond)) - AZC H1 (Heren (Bond))Sportcomplex Amerena
19 maa 19:10 AZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H3 (Heren Reserve (Bond))AquaRijn
20 maa 16:55 Z&PC De Gouwe De Gouwe EG*1 (Gemengd-E <11) - AZC AZC EG*1 (Gemengd-E <11)De Sniep
26 maa 17:00 Sassenheim EG1 (Gemengd-E <11) - AZC AZC EG*1 (Gemengd-E <11)Wasbeek
26 maa 17:00 AZC AZC AJ*1 (Jongens-A <19) - SVH AJ1 (Jongens-A <19)AquaRijn
26 maa 17:25 WIDEX GZC DONK H2 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H2 (Heren Reserve (Bond))Groenhovenbad
26 maa 18:00 ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) - AZC Da1 (Dames (Bond))De Slag
26 maa 18:00 AZC CJ1 (Jongens-C <15) - WZC (SG) CJ1 (Jongens-C <15)AquaRijn
26 maa 18:15 WZK Zwemmen DG1 (Gemengd-D <13) - AZC DG1 (Gemengd-D <13)Sterrenbad
26 maa 18:55 AZC H3 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H4 (Heren Reserve (Bond))AquaRijn
26 maa 19:45 De Reigers (SG) Da1 (Dames) - AZC Da2 (Dames)De Waterthor
26 maa 19:55 WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond)) - AZC H1 (Heren (Bond))Groenhovenbad
26 maa 20:00 AZC H4 (Heren Reserve (Bond)) - VZV H2 (Heren Reserve (Bond))AquaRijn
26 maa 21:15 De Linge/PCG (SG) H2 (Heren) - AZC H5 (Heren)Caribabad
27 maa 15:45 AZC BM1 (Meisjes-B <17) - Aquadraat (SG) Aquadraat BM*1 (Meisjes-B <17)AquaRijn
27 maa 17:00 AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Watervlo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))AquaRijn
2 apr 14:50 AZC AZC EG*1 (Gemengd-E <11) - Vivax Vivax EG*1 (Gemengd-E <11)AquaRijn
2 apr 15:35 AZC DG1 (Gemengd-D <13) - Katwijk DG2 (Gemengd-D <13)AquaRijn
2 apr 16:00 NieMo Barracuda AJ1 (Jongens-A <19) - AZC AZC AJ*1 (Jongens-A <19)Polderbad
2 apr 16:25 AZC BM1 (Meisjes-B <17) - Wiekslag BM1 (Meisjes-B <17)AquaRijn
2 apr 17:20 AZC Da2 (Dames) - ZVL-1886 Center Da8 (Dames)AquaRijn
2 apr 18:10 AZC H7 (Heren) - De Vliet (SG) H3 (Heren)AquaRijn
2 apr 19:00 WZK Zwemmen WZK/AZL CJ 1 (Jongens-C <15) - AZC CJ1 (Jongens-C <15)Sterrenbad
2 apr 19:05 AZC H5 (Heren) - De Lansingh H1 (Heren)AquaRijn
2 apr 19:05 De Dolfijn H2 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H4 (Heren Reserve (Bond))Sloterparkbad
2 apr 20:05 AZC H6 (Heren) - De Vliet (SG) H2 (Heren)AquaRijn
3 apr 19:00 UZSC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Krommerijn
9 apr 15:30 Aquadraat (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - AZC AZC EG*1 (Gemengd-E <11)De Does
9 apr 15:45 AZC CJ1 (Jongens-C <15) - Zwemvereniging Westland Westland CJ*1 (Jongens-C <15)AquaRijn
9 apr 16:10 Aquadraat (SG) Aquadraat DG*1 (Gemengd-D <13) - AZC DG1 (Gemengd-D <13)De Does
9 apr 16:40 AZC AZC AJ*1 (Jongens-A <19) - De Kempvis AJ1 (Jongens-A <19)AquaRijn
9 apr 17:50 AZC H4 (Heren Reserve (Bond)) - ZV Haerlem H2 (Heren Reserve (Bond))AquaRijn
9 apr 18:05 ZVL-1886 Center BM2 (Meisjes-B <17) - AZC BM1 (Meisjes-B <17)Vijf Meibad
9 apr 19:55 Sassenheim H4 (Heren) - AZC H7 (Heren)Wasbeek
9 apr 20:20 BZC Da1 (Dames (Bond)) - AZC Da1 (Dames (Bond))De Hofstee
9 apr 20:30 SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren) - AZC H5 (Heren)De Rozenburcht
9 apr 21:05 ZVL-1886 Center H7 (Heren) - AZC H6 (Heren)Vijf Meibad
10 apr 16:30 Polar Bears Polar Bears/VZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Peppel
23 apr 16:00 NZ&PC NZ&PC CJ*1 (Jongens-C <15) - AZC CJ1 (Jongens-C <15)Binnenzee
23 apr 16:15 AZC AZC EG*1 (Gemengd-E <11) - Alkemade Alkemade EG*1 (Gemengd-E <11)AquaRijn
23 apr 16:55 AZC DG1 (Gemengd-D <13) - NZ&PC DG1 (Gemengd-D <13)AquaRijn
23 apr 17:45 AZC BM1 (Meisjes-B <17) - MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17)AquaRijn
23 apr 18:35 AZC Da2 (Dames) - De Kempvis Da3 (Dames)AquaRijn
23 apr 18:35 Sassenheim AJ1 (Jongens-A <19) - AZC AZC AJ*1 (Jongens-A <19)Wasbeek
23 apr 19:25 AZC H7 (Heren) - WZC (SG) H6 (Heren)AquaRijn
23 apr 20:15 BZC Brandenburg H2 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H4 (Heren Reserve (Bond))Brandenburg
23 apr 20:15 AZC H5 (Heren) - Poseidon'56 H1 (Heren)AquaRijn
23 apr 21:20 AZC Da1 (Dames (Bond)) - Z&PC De Gouwe Da2 (Dames (Bond))AquaRijn
30 apr 17:00 UZSC H2 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H2 (Heren Reserve (Bond))De Krommerijn
1 mei 18:00 Polar Bears Polar Bears/VZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Peppel
7 mei 19:00 AZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond))AquaRijn
8 mei 17:00 AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))AquaRijn
14 mei 16:30 AZC H4 (Heren Reserve (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H3 (Heren Reserve (Bond))AquaRijn
14 mei 17:35 AZC H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren Reserve (Bond))AquaRijn
14 mei 18:00 Wiekslag Da1 (Dames (Bond)) - AZC Da1 (Dames (Bond))Sportcentrum Blokweer
21 mei 17:30 Polar Bears H3 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H2 (Heren Reserve (Bond))De Peppel
21 mei 20:20 Het Y H2 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H4 (Heren Reserve (Bond))Sportfondsenbad Oost
28 mei 15:00 ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H3 (Heren Reserve (Bond))De Slag
28 mei 17:35 AZC H4 (Heren Reserve (Bond)) - De Ham H3 (Heren Reserve (Bond))AquaRijn
28 mei 18:00 Z&PC Rotterdam Da1 (Dames (Bond)) - AZC Da1 (Dames (Bond))Zwemcentrum Rotterdam
Verenigingsinformatie
NaamAZC
AccommodatiegegevensAquaRijn
ALPHEN AAN DEN RIJN
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.