HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenVereniging

Vereniging Livo - Aalten

TeamPoule
Livo CG1 (Gemengd-C <15) 2e klasse B
Livo Da1 (Dames (Bond)) Bond 2e divisie C
Livo Da2 (Dames) 2e klasse B
Livo DG1 (Gemengd-D <13) 3e klasse C
Livo H1 (Heren (Bond)) Bond 2e divisie A
Livo H2 (Heren Reserve (Bond)) Bond Reserve 2e divisie D
Livo H3 (Heren) 2e klasse A
Livo H4 (Heren) 3e klasse B
DatumTijdWedstrijdUitslag
21 mei 18:30 De Mors H1 (Heren (Bond)) - Livo H1 (Heren (Bond)) 11 - 11
14 mei 19:55 Livo H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) 6 - 9
14 mei 18:05 Livo H2 (Heren Reserve (Bond)) - PSV H3 (Heren Reserve (Bond)) 8 - 18
13 mei 20:30 Livo H1 (Heren (Bond)) - WS Twente H1 (Heren (Bond)) 11 - 11
1 mei 13:45 Livo H2 (Heren Reserve (Bond)) - VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond)) 5 - 17
30 apr 18:30 Polar Bears H4 (Heren Reserve (Bond)) - Livo H2 (Heren Reserve (Bond)) 6 - 6
23 apr 19:45 WS Twente H1 (Heren (Bond)) - Livo H1 (Heren (Bond)) 10 - 9
23 apr 17:45 DWV Da1 (Dames) - Livo Da2 (Dames) 6 - 10
23 apr 16:55 De Breuly CG1 (Gemengd-C <15) - Livo CG1 (Gemengd-C <15) 8 - 11
22 apr 21:30 Livo H1 (Heren (Bond)) - HZC de Robben H1 (Heren (Bond)) 8 - 10
22 apr 20:20 De IJsselmeeuwen H2 (Heren Reserve (Bond)) - Livo H2 (Heren Reserve (Bond)) 14 - 11
9 apr 19:55 Livo H1 (Heren (Bond)) - Orca H1 (Heren (Bond)) 8 - 7
9 apr 18:15 Livo H4 (Heren) - De Breuly H1 (Heren) 11 - 6
9 apr 17:15 Piranha Da1 (Dames) - Livo Da2 (Dames) 6 - 5
2 apr 19:15 DraGor (SG) H1 (Heren (Bond)) - Livo H1 (Heren (Bond)) 8 - 9
2 apr 18:00 Livo Da2 (Dames) - Schuurman BZC Da3 (Dames) 3 - 8
2 apr 17:45 Montferland DG1 (Gemengd-D <13) - Livo DG1 (Gemengd-D <13) 26 - 4
2 apr 17:15 Livo CG1 (Gemengd-C <15) - Natare CG1 (Gemengd-C <15) 12 - 7
2 apr 17:05 NDD H3 (Heren) - Livo H4 (Heren) 7 - 6
26 maa 19:55 Livo H1 (Heren (Bond)) - SGHA H1 (Heren (Bond)) 7 - 5
26 maa 18:05 Livo H2 (Heren Reserve (Bond)) - Schuurman BZC H3 (Heren Reserve (Bond)) 2 - 15
26 maa 17:30 NDD H2 (Heren) - Livo H3 (Heren) 6 - 6
26 maa 16:45 NDD Da2 (Dames) - Livo Da2 (Dames) 5 - 5
26 maa 16:10 Schuurman BZC CG1 (Gemengd-C <15) - Livo CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 12
26 maa 16:00 DOS H1 (Heren) - Livo H4 (Heren) 9 - 10
25 maa 21:30 Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) - Livo H1 (Heren (Bond)) 7 - 7
19 maa 18:15 Livo H3 (Heren) - Losser H2 (Heren) 17 - 8
19 maa 17:45 De IJsselmeeuwen H3 (Heren) - Livo H4 (Heren) 9 - 3
19 maa 17:30 Livo Da2 (Dames) - EZC Da3 (Dames) 4 - 9
19 maa 17:00 WWV Winterswijk DG1 (Gemengd-D <13) - Livo DG1 (Gemengd-D <13) 10 - 1
19 maa 16:45 VZ&PC H1 (Heren (Bond)) - Livo H1 (Heren (Bond)) 7 - 7
13 maa 19:30 PSV H3 (Heren Reserve (Bond)) - Livo H2 (Heren Reserve (Bond)) 13 - 4
12 maa 19:30 EZC H1 (Heren (Bond)) - Livo H1 (Heren (Bond)) 8 - 11
12 maa 17:45 Livo H4 (Heren) - DOS H1 (Heren) 6 - 10
12 maa 17:30 ZPC De Hof Da2 (Dames) - Livo Da2 (Dames) 9 - 2
12 maa 16:20 Livo DG1 (Gemengd-D <13) - NDD DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 25
26 feb 19:30 WZC-De IJsel (SG) Da1 (Dames) - Livo Da2 (Dames) 7 - 7
19 feb 19:35 Livo H1 (Heren (Bond)) - ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond)) 10 - 10
19 feb 17:45 Livo H2 (Heren Reserve (Bond)) - ENC Arnhem (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) 10 - 13
19 feb 17:00 Livo CG1 (Gemengd-C <15) - NDD CG1 (Gemengd-C <15) 7 - 15
12 feb 18:00 OZ&PC H3 (Heren) - Livo H3 (Heren) 9 - 12
12 feb 17:45 Montferland Da1 (Dames) - Livo Da2 (Dames) 2 - 2
12 feb 17:15 PFC Rheden CG1 (Gemengd-C <15) - Livo CG1 (Gemengd-C <15) 6 - 8
5 feb 19:45 WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond)) - Livo H1 (Heren (Bond)) 6 - 10
5 feb 18:15 Livo H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond)) 2 - 7
5 feb 16:00 De Mors Da1 (Dames) - Livo Da2 (Dames) 3 - 2
29 jan 19:30 HZC de Robben H1 (Heren (Bond)) - Livo H1 (Heren (Bond)) 10 - 3
29 jan 17:45 DWV H2 (Heren) - Livo H3 (Heren) 18 - 10
29 jan 17:20 Livo Da2 (Dames) - WZC-De IJsel (SG) Da1 (Dames) 6 - 0
27 nov 20:00 ZVV H1 (Heren) - Livo H4 (Heren) 10 - 10
27 nov 19:45 Livo H3 (Heren) - NDD H2 (Heren) 8 - 8
27 nov 19:00 Livo Da2 (Dames) - NDD Da2 (Dames) 6 - 8
27 nov 18:15 Livo CG1 (Gemengd-C <15) - PFC Rheden CG1 (Gemengd-C <15) 11 - 3
27 nov 15:50 NDD DG2 (Gemengd-D <13) - Livo DG1 (Gemengd-D <13) 15 - 6
21 nov 18:15 EZC Da3 (Dames) - Livo Da2 (Dames) 7 - 6
20 nov 20:00 Orca H1 (Heren (Bond)) - Livo H1 (Heren (Bond)) 7 - 16
20 nov 18:10 Losser H2 (Heren) - Livo H3 (Heren) 8 - 8
20 nov 17:00 NDD CG1 (Gemengd-C <15) - Livo CG1 (Gemengd-C <15) 14 - 1
13 nov 19:00 Livo H1 (Heren (Bond)) - DraGor (SG) H1 (Heren (Bond)) 8 - 7
13 nov 18:05 Livo H2 (Heren Reserve (Bond)) - SBC2000 H2 (Heren Reserve (Bond)) 11 - 6
13 nov 18:00 VKC'03 Da1 (Dames) - Livo Da2 (Dames) 22 - 1
13 nov 17:20 Livo H4 (Heren) - De Breuly H1 (Heren) 7 - 14
7 nov 17:35 Schuurman BZC H3 (Heren Reserve (Bond)) - Livo H2 (Heren Reserve (Bond)) 12 - 4
6 nov 19:00 SGHA H1 (Heren (Bond)) - Livo H1 (Heren (Bond)) 8 - 8
6 nov 18:30 Livo H3 (Heren) - OZ&PC H3 (Heren) 7 - 5
6 nov 17:45 Livo Da2 (Dames) - Montferland Da1 (Dames) 2 - 8
6 nov 17:45 Montferland DG1 (Gemengd-D <13) - Livo DG1 (Gemengd-D <13) 22 - 0
6 nov 17:00 Livo CG1 (Gemengd-C <15) - Natare CG1 (Gemengd-C <15) 7 - 4
6 nov 16:45 NDD H3 (Heren) - Livo H4 (Heren) 5 - 7
30 okt 17:00 De IJsselmeeuwen H3 (Heren) - Livo H4 (Heren) 7 - 8
30 okt 16:45 Schuurman BZC CG1 (Gemengd-C <15) - Livo CG1 (Gemengd-C <15) 2 - 9
23 okt 17:45 Livo H3 (Heren) - DWV H2 (Heren) 2 - 10
16 okt 19:55 Livo H1 (Heren (Bond)) - EZC H1 (Heren (Bond)) 10 - 7
16 okt 18:05 Livo H2 (Heren Reserve (Bond)) - De IJsselmeeuwen H2 (Heren Reserve (Bond)) 5 - 8
16 okt 17:20 Livo H4 (Heren) - DOS H1 (Heren) 8 - 6
9 okt 19:40 ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond)) - Livo H1 (Heren (Bond)) 9 - 8
9 okt 18:00 Livo H3 (Heren) - De Berkelduikers H1 (Heren) 6 - 3
9 okt 17:40 ENC Arnhem (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - Livo H2 (Heren Reserve (Bond)) 14 - 1
9 okt 17:00 WWV Winterswijk DG1 (Gemengd-D <13) - Livo DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 1
9 okt 16:55 De Breuly CG1 (Gemengd-C <15) - Livo CG1 (Gemengd-C <15) 2 - 7
9 okt 16:00 DOS Da1 (Dames) - Livo Da2 (Dames) 4 - 1
3 okt 17:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond)) - Livo H2 (Heren Reserve (Bond)) 12 - 7
2 okt 20:10 Livo H1 (Heren (Bond)) - WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond)) 14 - 10
2 okt 18:30 Livo H3 (Heren) - De Veene H2 (Heren) 8 - 7
2 okt 17:45 Livo Da2 (Dames) - ZPC De Hof Da2 (Dames) 1 - 3
2 okt 17:00 Livo H4 (Heren) - ZVV H1 (Heren) 5 - 11
2 okt 15:30 Livo CG1 (Gemengd-C <15) - 13 - 0
2 okt 14:05 Livo DG1 (Gemengd-D <13) - NDD DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 19
25 sep 17:15 PFC Rheden CG1 (Gemengd-C <15) - Livo CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 3
25 sep 16:30 Livo DG1 (Gemengd-D <13) - NDD DG2 (Gemengd-D <13) 6 - 9
18 sep 16:55 De Breuly H1 (Heren) - Livo H4 (Heren) 8 - 9
18 sep 16:45 Livo CG1 (Gemengd-C <15) - NDD CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 9
Verenigingsinformatie
NaamLivo
Accommodatiegegevenst Walfort
AALTEN
Kopieer onderstaande code om de gegevens van deze vereniging op uw eigen website te tonen.

NB. De breedte en hoogte zijn in te stellen door de waarden bij 'height' en 'width' te wijzigen.